Автоматичні нагрівальні котли на твердому паливі

Водонагрівачі

найкращих твердопаливних котлів різного типу

автоматичні, котли

Якщо вам важко вибрати котел твердого палива для вашого котеджу або котеджу, то читання цієї статті полегшить ваше завдання. Представлений матеріал містить коротку інформацію про принцип дії такого обладнання, перелічує найкраще з нашого погляду виробників та найбільш надійними моделями.

Вибір товарів здійснюється на підставі зворотного зв’язку, думки та рейтингів користувачів, розміщених за різними ресурсами в Інтернеті. Вся інформація взята з відкритих джерел. Ми не співпрацюємо з виробниками та торговими марками та не закликають покупку певних предметів. Стаття є інформаційною.

Котельне завод виробляє промислові автоматичні опалювальні котли нагрівачі на вугіллі, гранулах, чіпсах, тирсах, Luzge потужністю від 150 до 1000 кВт, наші установки використовуються для опалення та гарячого водопостачання великих та малих промислових та промислових приміщень, для опалення Житлові приміщення, для складів опалення, адміністративних будівель, офісів, ангарів, теплиць, станцій станцій, гаражів, а також отримати пару у лісовому господарстві та липах.

Сучасний котел твердого палива з автоматичним джерелом вугілля здатний автономно працювати без участі Когенів протягом тривалого часу та постачання палива за потребою. Бойггери оснащені автоматизованою системою запалення палива, здатними підтримувати задану температуру, оснащену системою захисту від надзвичайних ситуацій.

Наш завод випускає два типи установки:

Продаж автоматичних котлів на нашому заводі здійснюється безготівкою.

(пари потужністю 1000 кг пари на годину)

Автоматичний вугільний котел

Потужність. від 0.Від 15 до 0.3 МВт;

Вид палива. вугілля, гранули;

Тип печі. Retortault Burner.

Котли твердопаливні з автоматичним подачею палива нашої виробничої роботи на не-сортовому каменю та коричневому кутку за фракцією від 0 до 100 мм. Низька вимога до фракції палива заощадить на придбанні дорогих сортових видів палива. Універсальність агрегату дозволяє використовувати альтернативні види палива, такі як пелети.

Дробарка для автоматичного опалення водонагрівача не потрібна, оскільки попередня підготовка палива не вимагається.

У системі управління шнекової подачі передбачено захист від заклинювання шнека при попаданні породи та інших твердих включень.

Технічне обслуговування пристрою мінімальна, оскільки вона не вимагає постійного інтервенції персоналу. Автоматизація дозволяє регулювати відповідний температурний режим. Зручна температура підтримується за допомогою режиму завантаження дозування палива.

Конструктивне виконання бункера усуває висячий паливо.

Для очищення теплового котла автоматика на кут від золи та шлаку не потрібно його зупинити. Вбудована система вибору шлаку дозволяє видалити утворені фокальні залишки, золи та шлак у контейнері. привід, розташований поруч із сукупним. Достатньо чистити його достатньо.

Автоматичні котли ціни твердого палива з 440 000.

Пелетний котел з автомобільним

Промислові автоматичні котли на пеллах нашої продукції виконуються в двох модифікаціях:

Потужність. агрегати з ретортом пальника від 150 до 300 кВт, з вихровою формою від 400 до 1000 кВт;

Тип печі. Vortex, Retort Burner.

Cottougat з retort burner

Реформа автоматичного котла на сараї з бункером. Агрегат, здатний працювати довгий час без особи. Установка оснащена сучасним Retort Burner, Bunker і Auch. Їх основні особливості є повна автоматизація процесу згоряння, максимальну високу ефективність, високу багаторівневу ступінь безпеки процесу опалення приміщень, система очищення пальника, немає шкідливих викидів у атмосферу. Котл Retort може працювати як на гранулах, так і на куті з можливістю швидкого переходу від одного типу палива до іншого. Повністю керована котельна операція забезпечує значну економію палива, високий рівень комфорту.

Cottougat з Vortex Firebox

Котл твердого палива на пеллах з автоматичним подачею з бункером та вихровою формою, незалежно виконує запалювання, запуск, експлуатацію, регулювання тиску та зупинки у випадку перевищення параметрів роботи. Поставка палива здійснюється з контролем продуктивності при заданій температурі. Повітря постачається залежно від кількості завантаженого палива. Пристрій забезпечує систему пожежогасіння у випадку запалення палива у паливній лінії. Завдяки конструкції вихропської вершини, котёл може працювати з дровними гранулами будь-якої якості. Крім того, висококалорійні гранули дозволять вам значно економити в опалювальному сезоні.

READ  Який тиск повинен бути в котлі замх

.

Автоматичний котел на Opiler

Потужність. від 150 до 1000 кВт;

Вид палива. тирси, чіпси, чіпси, лушпиння, гранули;

Універсальний автоматичний котел на деревних відходах оснащений шнековою подачею, бункером з ворушником, вихровою топкою, сучасною системою автоматизації та пожежогасіння.

Завдяки конструкції вихрової топи для тирси, де немає відмови і відокремлення на ділянці горіння палива знаходиться в камері згоряння до повного розслаблення. Через інтенсивну сушку сировинних відходів у печі, пристрій здатний працювати з дуже вологим паливом до 60%.

Бункер погіршувач для тирси запобігає висячим тирсам, забезпечує рівномірну та безперервну роботу.

Для того, щоб виключити запалення палива в гвинтовому подачі, забезпечене повітряне охолодження вихідного вузла.

Установка може працювати над іншою формою палива. чіп, лушпиння, чіпси, кору, гранули та інші відходи деревини. Цей тип обладнання може бути переведений у ручний режим роботи для спалювання дрова та різних масштабних відходів деревообробної промисловості.

.

Автоматичний котел на чіпсах

Потужність. від 150 до 1000 кВт;

Автоматичні котли на чіпсах нашої продукції з бункером спеціально розроблені для спалювання такого нестандартного дерева. Агрегати забезпечують стійку та безперервну роботу навіть на паливі підвищеної вологості без попереднього підсушування.

Конструктивно установки виконані, як і котли на опилі. Вихровий спосіб спалювання тріски, де відбувається повне догоряння палива, вважається найефективнішим способом спалювання тріска. Враховуючи специфіку палива, оперативний бункер забезпечений ворошителем, що дозволяє уникнути зависання пального в бункері та зупинки процесу горіння.

Оскільки тріска має різницю по фракціях, агрегати виготовляються за спецзамовленням. Для цього вам необхідно надати інформацію щодо характеристик палива, що спалюється, щоб ми допрацювали обладнання спеціально для вас.

.

Автоматичний паровий котел

Продуктивність. до 1000 кг пари на годину з температурою пари до 170 °С;

Вид палива. тирса, пелети, тріска, лушпиння;

Промислові парові котли з автоматичним джерелом палива призначені для спалювання тирси, гранул, чіпсів, лушпиння, чіпсів та інших деревних машин. Повна автоматизація виробляє подачу дозування, запалювання, початок, роботи та припинення сукупності.

Режим горіння вихрового згоряння усуває механічне, паливо повністю поєднується в капюбі. Дизайн вершини дозволяє працювати з вологим паливом до 60%. Пристрій працює з різним односторонним паливом.

Бункер оснащений агітатором, запобігаючи висіти палива в бункері. Гвинт твердого палива автоматичний котел обладнаний системою, яка запобігає запаленню палива.

Агрегати переносяться на ручну операцію для спалювання дров.

.

Купити автоматичний котел

Для того, щоб купити автоматичний котел твердого палива, ви можете подати заяву до відділу продажу, зателефонувавши 8 (800) 551-70-98, або помістіть заявку через наш веб-сайт. Наші керівники дадуть поради щодо вибору допоміжного обладнання для моделей, вибраних та обчислювали вартість доставки обладнання до вашого регіону та розрахунку. Ми також пропонуємо Вам виконати проект реконструкції котельної.

Котлы длительного горения Польская Жара. Обзор котла Polish Heat КО30ГК. Твердотопливный котел.

Автоматичні котли твердопаливні

Зацікавлені в адекватній ціні автоматичних твердих паливних котлів у Санкт-Петербурзі та Москві? Тоді вам потрібно відвідати наш каталог магазину, де ви можете легко забрати відповідну модель для вашого будинку.

Котли твердопаливні для довгого горіння з автоматичним каналом. Сучасний підхід у вирішенні проблем нагрівання. Закупівляючи таке обладнання, вам не потрібно вимкнути систему опалення у вашому заміському будинку, якщо вам потрібно видалити протягом декількох днів. Така техніка нагрівання здатна працювати протягом 7 днів без вашої прямої участі. читати далі

Тверді паливні котли з автоматичним джерелом палива за ціною відрізняються залежно від наступних параметрів:

Вибір твердого палива котла з автоматичним джерелом палива, спочатку звернути увагу на область опалюваної кімнати, необхідне конфігурацію обладнання та цінового діапазону. Дійсно, сьогодні маса виробників може запропонувати прогресивну техніку опалення, яка може показати себе від кращої сторони. Опалювальне обладнання з автоматичним годуванням оснащена спеціальним контролем мікроконтролерів, які регулюють необхідний режим роботи. Це не тільки про автоматичне вигодовування палива, але й контроль над всією системою функціонування.

Що собою представляють котли тривалого горіння із завантаженням до 7 днів

Крім більших розмірів, котли настільки довгого горіння відрізняються конструкцією та принципом роботи, в камеру згоряння подається значно менше повітря, паливо в ній не горить, а практично тліє.

Пристрій та принцип роботи

По-перше, крім більшої камери згоряння, тривалість роботи забезпечується за принципом спалювання палива з вищевказаного: тільки верхній шар спалюється, поступово опалює та освітлюють все більш низьку. Наочно принцип спалювання можна побачити на фото нижче.

READ  Як зменшити тиск у газовому котлі

Наочний процес тривалого горіння вугілля.

Завантажувальні дверцята знаходяться якомога вище, щоб камеру згоряння можна було заповнити повністю. У деяких моделях (наприклад, Stropuva S20U) повітря застосовується не знизу, але з повітряної камери, яка є вище, яка також є рекуператором, нагрівається повітрям для раніше, що підвищує ефективність котла. Повітря постачається з таким дизайном через телескопічний дистриб’ютор, який знижується з паливом та нижче, забезпечуючи довгу однорідну вправу.

Принцип роботи котлів шахтного типу з верхнім кормом на прикладі Stropuva S20U.

Поверніть дистриб’ютор повітря до свого початкового положення, потягнувши кабель, згідно з його позицією, до речі, ви можете визначити залишок палива в камері згоряння.

Більш традиційні моделі (такі як CO-60 тижнів) мають комплекс, багатоступенева система видалення повітря: попереднє повітряне повітря з камери згоряння не просто літає в трубу, але проходить через багатофункціональний конвективний теплообмінник, даючи все тепло залишається теплоносієм.

Відгуки про довгі горіння котлів з закладкою до 7 днів

Переваги недоліки
Час горіння до 7 днів, що спрощує вогню Ефективність і тривалість горіння сильно залежить від використовуваного палива
Все ще відносно простий і надійний дизайн Великі розміри та вага, що ускладнює встановлення котлів у невеликих котельнях. Потрібно подумати над котлом, щоб бути введено в кімнату.
Моделі в більшості випадків нелетучий Потреба в частіх чистях
З такою тривалою діяльністю на 1 паливі, висока ефективність (87-92%) зберігається

При виборі опалювальних котлів, велика кількість людей віддає перевагу газу або електричних аналогів.

Котли твердопаливні поступаються конкурентів з необхідними маніпуляціями з паливом: періодично додайте його до печі, чищення ясен. Але цей продукт постійно розвивається. Покращується процес згоряння палива, а ефективність ефективності постійно зростає.

Тверді паливні котли опалення славляться своєю високою потужністю, за якою вони також можуть дати навіть дуже великі виробничі потужності. Простота цього автономного обладнання дозволить вам використовувати пристрій без спеціальних навичок та навчання, а використання дешевого палива дасть заощадження з довгостроковим використанням за цим пристроєм.

Тверді паливні котли довгого згоряння мають спеціальну технологію постачання кисню, в якій процес згоряння відбувається у верхній частині палива. Це дозволяє довгий час завантажити більше палива для котла. Основними перевагами твердопаливних котлів включають їх низьку вартість на паливо, широка доступність, легкість використання та широкий вибір типу палива.

Опалення твердих паливних котлів

Більшість котеджів, заміських будинків та котеджів розташовані в районі, де немає централізованих інженерних мереж. Для облаштування системи опалення можна використовувати кілька рішень, вибір яких залежить від періодичності проживання та бюджету власника. Нерідко мешканці обігрівають приміщення за допомогою електричного обладнання, проте його застосування не завжди ефективно, а витрати на комунальні платежі досить високі. З цієї причини багато хто робить вибір на користь твердого палива, до якого відносяться вугілля, дрова, пелети та інші різновиди.

Твердопаливні котли – це широка категорія пристроїв, що працюють за тією самою схемою, що й класична дров’яна піч. Енергетична ізоляція виникає через спалювання палива, потім тепло входить до кімнати. У нашому магазині ви можете замовити твердо паливний котел необхідної потужності з доставкою у місті та області.

Котли твердопаливні

Є ще місця, де немає електрики та газу. В основному це партнерство з саду. Як організувати домашнє опалення в таких місцях? Щоб вирішити проблему, необхідну для покупки котла твердого палива. Ці пристрої керують кімнатою дров або брикетами. Котли твердопаливні можуть бути встановлені в будь-якому будинку, навіть якщо є газ та електрика. У заміському будинку, система опалення, яка включає в себе такий пристрій, зробить його комфортним, як у квартирі.

Твердопаливні котли

Твердопаливні котли обладнання для ефективного обігріву дачного будинку та нагрівання води для домашніх потреб. Операція дозволяє легко регулювати температуру теплоносія та водяної ланцюга DHW, а в деяких моделях та швидкості подачі палива.

Пристрій та принцип роботи твердопаливних котлів

Конструкція твердопаливного котла включає:

  • завантажувальну камеру, в яку міститься тверде паливо;
  • теплообмінник, у якому відбувається нагрівання теплоносія та води;
  • Асолік, де попелу накопичується з матеріалу відпрацьованого димоходу.

При спалюванні дрова, вугілля або коксу, отримана тепла надходить у теплообмінник. У ньому вода нагрівається і застосовується до батарей. Разом з твердим паливним котлом важливо встановити ємність ємності з теплоізоляцією. Коли температура теплоносія відповідає встановленому рівню, а паливо ще не перетворилося, нагріта вода надходить у конденсатор. Там це не буде охолонути, тому що контейнер має хорошу теплоізоляцію, і буде йти до системи опалення, коли вона приймає.

READ  Як увімкнути нагрівання на котлі Buderus

Піролізні котли

Їх дизайн відрізняється наявністю додаткової камери, необхідної для спалювання піролізного газу, утвореного під час процесу котла. Він розташований у верхній частині.

Для піролізу деревні котли, необхідні не тільки паливні матеріали, але й електрика, яка йде на робочий вентилятор. Це подає позов, що використовується для згоряння піролізного газу.

Варто зазначити, що ціна піролізних котлів перевищує вартість традиційного опалювального котла. При цьому під час його роботи втрати втрати, а рівень ККД наближений до 90 100%.

Довгі горіння котлів

Відрізняється від великої камери згоряння. Наприклад, ви можете порівняти моделі твердих паливних котлів відомого виробника Buderus Logano. У твердих паливних котлах довгих спалювання серії G221, розмір камери згоряння становить 57 см, а звичайні котли того ж виробника від 30 до 53 см. Потужність першого становить від 20 до 40 кВт, а друга від 12 до 45 кВт.

І ще один коментар: при робочому котлах на довгі спалювання дрова, необхідно покласти паливний матеріал у вершині, що полегшує підтримку технічного обслуговування.

Матеріал виготовлення теплообмінників

Чавун витримує високу температуру нагріву повітря; Рідко проходять корозію. Матеріал є гаманним, тому з різкою зміною температури на продукті можуть виникнути тріщини, які згодом можуть призвести до корозії. Термін служби такого теплообмінника, як правило, становить близько 20 років.

Сталева з пластику. При зміні рівня нагрівання теплоносія вони застраховані від появи мікротріщин. Через конденсат, який з’являється на стінках котла під час роботи, може виникати іржа. Щодо недорогі в порівнянні з чавунними теплообмінниками.

Мідні менше за розміром, ніж чавунні або сталеві вироби, тому габарити опалювального котла теж невеликі. Теплопровідність матеріалу вища, ніж у аналогів з інших матеріалів. Практично не зазнають корозії.

Популярні виробники твердопаливних котлів

В інтернет-магазині Всі Інструменти.ру є у продажу котли опалення на твердому паливі від зарубіжних виробників, наприклад, німецької фірми Buderus, чеської марки Protherm, італійського бренду SIME. Представлена ​​продукція має високу якість виготовлення. Виробники надають гарантію на товар до 24 місяців.

Замовлення обладнання в інтернет-магазині ALL-Tools.Ru прямо зараз! На цих порядках знадобиться лише кілька хвилин. Товари доставлять вказане місце за короткий час. Наша компанія надає послуги для встановлення опалювальних котлів. Якщо вам потрібна ці роботи, вкажіть це від менеджера, коли ви купуєте контактний телефон: 8-800 333 83 28.

Розрахунок мінімально необхідної потужності

Правильний розрахунок потужності дозволить без хвилювання жити будь-якими мороськами і завжди мати теплою водою в достатній кількості. Мінімальна необхідна потужність розраховується зі швидкістю 1 кВт на 10 м 2 опалювальної ділянки для стандартного будинку з кладкою у 2 цеглинах та висоті стелі не більше 2,7 метрів.

Відповідно до технології для кожної кімнати, розрахунок здійснюється окремо, але на практиці загальна площа ділиться на 10 і множитися на 1 кВт. Потім додайте збитки та неточності розрахунків, щоб збільшити отриману потужність на 20%, якщо вона планується, а контур ДГВ, необхідно додати ще 20% акцій.

Наприклад, стандартна потужність котла для нагрівання та DHW при роботі до площі 150 м 2 може бути: (150×1)/10 = 15 кВт для нагрівання. Але блок живлення необхідний. 15 кВт х 0,2 = 3 кВт запасу для несподіваних заморозків, втрат і неточності. 15 кВт х 0,2 = 3 кВт на DHW. Мінімальна потужність котла в цьому випадку повинна бути не менше 15 3 3 = 21 кВт.

Брукор у владі дає прохідний котел, але зберігає здатність розширювати його використання в майбутньому. Помилка у відсутності влади обіцяє втрату комфорту та неминучої зміни системи опалення.

Це в основному розрахунок кафедри, ви можете залучити теплотехніку для точного розрахунку або спираючись на SNIP 2.04.01-85 Перерахуйте вартість DHW відповідно до норм, але враховує маржу довговічності, а також на вибір конкретної моделі, така оцінка вплине на мало. Для приватного будинку до 400 м 2 у більш ніж 90% випадків, досить простий розрахунок, наведений вище.

Як розрахувати необхідну потужність котла Індивідуальний розрахунок, формула та коригувальні коефіцієнти