Буде робот пилосос роботи без Інтернету

Article

Table of Contents

Tefal X-Plorer Serie 80. це автоматичний робот пилососу, який ефективно збирає пил і бруд на будь-який тип покриття, коли ви займаєтеся вашим бізнесом. Високоточні навігації, сучасні технології, інтуїтивне управління через застосування та високу якість об’єднуються у цьому роботі пилосос для досягнення ідеальних результатів та максимального комфорту.

Tefal X-Plorer 80: найрозумніший робот пилосос

Інтелектуальна навігаційна інтелектуальна розвідка 8.0

Робот пилососу оснащений топ-інноваційними технологіями камери та лазера, забезпечуючи ультраточне та високоякісне прибирання вашого будинку.

Створення картини кімнати

Робот сканує кімнату і будує докладну карту будинку до приміщення, а місцезнаходження меблів для очищення вдумливого маршруту.

Обмеження та вибір зони очищення

Виберіть зону обмеження очищення на карті, а пилосос Smart Robot буде обійти цю область. А якщо прибирання необхідне в якійсь певній кімнаті, можна легко вибрати її на карті і відправити робота наводити порядок.

Сухе та вологі чищення одночасно

Завдяки Aqua Force 2 в 1, всі пилососи серії X-Plorer одночасно збирають пил і мийте підлогу, щоб видалити найменші частинки бруду та блискучого підлоги вдвічі швидше!

Ефективне очищення власників домашніх тварин

Робот пилосового засобу для тваринного зв’язку оснащений спеціальним турбонаддувом, який ефективно збирає пил та шерсті тварини як на твердих покриттях, так і на килимах.

Ефективна фільтрація алергенів

Allergy Connect Vacuum Cleaner Robot призначений для тих, хто найбільш чутливий до пилу. Затримка до 99,9% дрібних частинок і алергенів

Керівництво з мобільного застосування

Пристрій легко керувати через безкоштовну програму на смартфоні, в якому ви можете встановити завдання та створити розклад чищення, а також контролювати стан пристрою, де б ви не були.

Універсальність

Роботний пилосос однаково ефективно збирає пил у кутах, на твердих і килимових підлогах і легко обвірять перешкоди.

Простий у використанні

3 рівень потужності (ECO, стандартний, підвищений) для будь-якого способу очищення та швидко досягнення бажаного результату.

Сумісність з Аліс

Проїдьте робот пилосос навіть легше з голосовим помічником Аліси з Яндекса. Запустіть очищення, налаштуйте графік, змініть потужність роботу або перевірте статус голосового помічника.

Наші пристрої сумісні з усіма операторами, а більшість маршрутизаторів, доступних на ринку.Ви можете підключити пристрій до будь-якої мережі Wi-Fi за допомогою протоколу WEP, WPA та WPA2 та частотним діапазоном 2,4 ГГц.

Увага.Підключення пристрою до мережі Wi-Fi 5 ГГц недоступний.Wi-Fi мережа з паролем, що містить спеціальні символи, та загальнодоступну мережу Wi-Fi (не вимагає введення пароля) не підтримується.

Нижче наведено список найпоширеніших проблем і способів усунення їх у порядку збільшення частоти.

  Парування є успішним, але не може підключитися до пристроюЯкщо додаток відображає повідомлення, що пристрій не підключений, закрийте і відкрийте програму знову.

Якщо помилка не вдалося усунути після декількох спроб, виконайте такі дії.Натисніть та утримуйте кнопку Home на пристрої протягом 5 секунд і переконайтеся, що індикатор Wi-Fi блимає.Якщо це не так, знову вимикається і увімкніть пристрій, використовуючи вимикач у нижній частині робочого пилососу.

буде, робот, пилосос, роботи, інтернету

Якщо помилка не вдається усунути, причиною може бути неправильно за допомогою телефону.

Телефон на базі Android у процесі підключення програми автоматично встановлює зв’язок між смартфоном та пилососом робот. Важливо не зламати підключення до цієї нової мережі.Залежно від моделі телефону різні спливаючі вікна можуть відображатися під час з’єднання. Якщо в спливаючому вікні з’являється повідомлення про підключення до іншої мережі, оскільки поточне з’єднання без Інтернету, відмовитися. Якщо вікно спливаючого вікна запитують, чи хочете ви зберегти зв’язок без Інтернету, погодьтеся. Якщо у спливаючому вікні з’являється повідомлення, повідомлення відображається, але не буде запропоновано підключитися до іншої мережі, не приймайте жодних дій.

Час з’єднання iPhoneO для пристрою спливаюче вікно буде відображатися з пропозицією для підключення до мережі Seb_access_Point. Натисніть Приєднатися.Якщо підключення неможливо встановити після декількох спроб перезавантажте телефон і повторіть спробу.

Після введення пароля виникає помилка, пов’язана з підключенням до мережі Wi-Fi.

Переконайтеся, що пароль Wi-Fi правильно і ретельно вводьте його знову.2. Не видаляйте смартфон із пристрою та інтернет-модему, доки процес з’єднання не буде завершено.3. Пристрій не підключається до публічно доступних готелів.4. Телефон на базі Android під час підключення до пристрою може з’явитися спливаюче вікно. Під час процесу з’єднання програма автоматично встановить зв’язок між смартфоном та роботом пилососу. Важливо не зламати підключення до цієї нової мережі.Залежно від моделі телефону, можуть виникнути такі проблеми. Якщо в спливаючому вікні з’являється повідомлення про підключення до іншої мережі, оскільки поточне з’єднання без Інтернету, відмовитися. Якщо вікно спливаючого вікна запитують, чи хочете ви зберегти зв’язок без Інтернету, погодьтеся. Якщо у спливаючому вікні з’являється повідомлення, повідомлення відображається, але не буде запропоновано підключитися до іншої мережі, не приймайте жодних дій.

Після декількох невдалих спроб, виконайте ці кроки. Перезапустіть маршрутизатор Wi-Fi. Знову вимкніть і знову увімкніть пристрій, використовуючи перемикач у нижній частині робочого пилососу.

Після введення пароля виникає помилка при підключенні до хмари.

Під час підключення до хмари для успішного з’єднання пристрою потрібен підключення до Інтернету. Для цього ви можете включити мобільні дані або автоматично підключатися до домашньої мережі. Переконайтеся, що телефон і час відображаються на телефоні. Відмінності в часі та дата запобігають зв’язку.

Після декількох невдалих спроб, виконайте ці кроки. Перезапустіть маршрутизатор Wi-Fi. Вимкніть і знову увімкніть пристрій за допомогою перемикача в нижній частині робота-пилососа.

Після декількох невдалих спроб ви можете скинути налаштування пристрою.Одночасно натискайте та утримуйте кнопку “Домашня сторінка” та кнопка “Пуск”, доки вони не будуть змиваються, щоб підтвердити активацію.

Користувачі деяких моделей телефонів Xiaomi можуть зіткнутися з проблемами при підключенні. Занадто багато спливаючих вікон.Це стосується телефонних номерів з системою MIUI (наприклад, до моделей Redmi та Pocophone).

У цьому випадку виконайте ці кроки. Перейдіть до розділу Налаштування Заява Управління додатком Тефал роботів Інші дозволи. На цій сторінці надайте зміну дозвіл Wi-Fi (змінити Wi-Fi з’єднання). Перейдіть до розділу Налаштування Wi-Fi додаткові налаштування Програма з’єднання Wi-Fi. Вимкніть доступні параметри на цій сторінці.

Запитання. відповідь

Програма дозволяє налаштувати графік, дистанційне керування пилососом, переглядати його стан з будь-якої точки світу, а також доступ до функцій Advanced Robot.

Так, графік може бути виправлений у будь-який час зручний для вас у присутності смартфона в Інтернеті.

Для того, щоб застосувати правильно працювати, достатньо мати планшетні комп’ютери або смартфони з операційними системами з Android 4.0 або iOS7 і вище. Краще використовувати смартфони, т.До. Для таблеток, програмні продукти не адаптовані.

Так. На тіло покласти три кнопки. З їх допомогою, функції початку очищення всього поверху, зупинити робота та місцевий режим очищення, спрямований на очищення простору навколо роботу в тому ж зоні метрів.

Застосування має інтуїтивно зрозумілий Inteeis та зручне розташування навігаційних елементів. Візуальна оболонка була створена на підставі тестування програми з тисячами користувачів.

Негайно в кінці роботи робот надсилає доповідь для зберігання хмар. Зазвичай займає лише кілька хвилин. Після завантаження історії доступна власнику пилососу для перегляду.

Не. До десяти пристроїв можна підключити до роботу.

Достатньо зробити завантаження та встановлення програми та виберіть, який виявлений у мережі.

Перш ніж налаштувати робот від користувача, вам потрібно забезпечити лише адресу електронної пошти та поштовий індекс. Інші дані складають решту користувача, щоб спростити зв’язок між користувачем та компанією або постпродажним сервісом. Всі зібрані дані про робот використовуються для покращення обладнання в процесі його розвитку.

READ  Робот пилосос Xiaomi не повертається на базу

Так. Експерти незалежних агентств з безпеки проводять перевірки на дотримання вимог, а також шукають незахищені місця та можливі способи щодо обходу захисту з метою їх запобігання.

Всі дані знаходяться в хмарному сховищі, тому автоматично доступні на всіх пристроях, підключених до роботу. При підключенні пилососу з новим пристроєм, вся інформація буде доступна після відображення гаджетів.

буде, робот, пилосос, роботи, інтернету

Не. Старі моделі Roomba не підтримують програму з програмою.

Irobot Home не суперечить відомим вітчизняним додаткам, але вибір щодо інтеграції з будь-яким з відомих програмних продуктів ще не було зроблено.

Roomba та додаток сумісні з усіма маршрутизаторами та маршрутизаторами, до яких підключено смартфон власника. З особливостями використання обладнання для організації бездротової мережі, вам доведеться створити спеціальні параметри. Якщо у процесі спілкування є труднощі, зверніться до підтримки Irobot.

Обмін даними між роботом, смартфоном та сховищем хмари незначний, тому це не вплине на пропускну здатність домашньої мережі.

Програма забезпечує управління десяти роботів максимум.

Використовуйте голосовий контроль та створіть частину iRobot розумного будинку, побудованого на Amazon Alexa та Google Home. Достатньо, щоб виконати кілька простих кроків.

Нам знадобиться будь-який недорогий VPN, головний критерій якого. Здатність використовувати його в установці. Він завжди написаний у описі підтримуваних платформ, на офіційному службі VPN SEITE.

Маршрутизатор повинен підтримувати функцію VPN, наприклад, це всі моделі від Keenetic та більшості моделей TP-Link.

Контроль пристрою

Тепер вам потрібно сказати, які інструкції за допомогою програми надаються робот-пилосос, і яка інформація з його допомогою можна знайти:

Як запустити пилосос Xiaomi без застосування

 • Встановіть режими очищення в розділі “Чистий”.
 • Надішліть робот-пилосос назад до основи, якщо очищення було проведено набагато швидше, ніж план (розділ Док).
 • У стовпці “Таймер”, щоб виявити період очищення, а також частоту, з якою пилосос Xiaomi повинен виконувати цикли очищення приміщень від сміття.
 • У “режимі очищення” виберіть режими чищення приміщень чотирьох запропонованих варіантів. Можна вибрати мінімальну або максимальну інтенсивність. Різниця полягає в ефективності чищення та шуму, що виходить з пилососу.
 • У параграфі “Care” перегляньте інформацію про знос усіх основних частин пилососу Xiaomi.
 • Ведення робочого пилососу в ручному режимі прямо з смартфона. Це доступно в стовпці “пульт дистанційного керування”.

Ви не можете обійти нову функцію, яка стала доступною в останніх версіях Mi Home. Тепер програма відображає план на головному екрані, який створює робот пилосос за допомогою вбудованих датчиків та модуля GPS.

Круглий, Швидкий, Ефективний: Xiaomi Mi Robot Vacuum

Якщо ви зобов’язані концепції “розумного дому”, він ідеально доповнив це.

Китайська компанія Xiaomi, відомі росіяни недорогі, потужні та стильні смартфони, активно розвиває поняття “розумний будинок” Mijia Smart Eco. Сьогодні в лінії Xiaomi. десятка різних продуктів, від датчиків для обладнання квартири до побутової техніки. Датчики, камери спостереження та освітлення обов’язково повинні бути об’єднані в тверду систему, щоб ефективно працювати. Але побутові прилади, розумні очисні матеріали, зубні кисті та пилососи, його можна використовувати окремо, не інтегруючи в складну автоматизована система.

Робот пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum. просто з таких. Якщо ви зобов’язані концепції “розумного дому”, він ідеально доповнив це. Але якщо вам потрібен лише пилосос “з мозком”, то достатньо тільки Wi-Fi та смартфон з фірмовою програмою, щоб повністю працювати з цим роботом. Як і трохи терпіння: для компанії півтора-половини мільйона Китаю, російський ринок незначний, а офіційна російська мова не передбачена в комплекті. Однак ви можете обійтися без пучка з телефоном: пилосос досить здатний працювати самостійно, без зовнішнього контролю.

Ключові особливості

 • Час початку: до 2,5 годин або очищення до 250 м² у стандартному режимі.
 • Орієнтаційна система: Лідар (так, це Лідар), одометр, гіроскоп, акселерометр, електронний компас.
 • Режими роботи: Одномісний прибирання всієї кімнати, Очищення певної зони, Очищення за розкладом.
 • Комунікації: Wi-Fi, керування через смартфон, індикатори світлодіодного стану, голосове повідомлення.
 • Регулювання живлення: 4 режими.

Обладнання та опис

Xiaomi Mi робот вакуумні матеріали. легко сказати аскетичні. У картонній коробці з пластиковою ручкою. сам пилосос, база даних для паркування та заряджання, шнур живлення, інструкцію з експлуатації та стандартну коротку довідку пристрою Xiaomi. Правда, вся документація приїжджає лише для тих, хто зумів вивчати китайську, решта доведеться завантажувати російськомовні інструкції в мережі. Також включений. еластичний скребок з білого пластику для очищення фільтра та різання неминуче обмотування на пилосос для пензлів.

Корпус пилососу. Диск діаметром майже 35 сантиметрів з білого матового пластику. Висота корпусу не перевищує 10 сантиметрів, що дозволяє його закрити для більшості ліжок і диванів. Перед кнопками керування, їх два: увімкнення / запуск очищення та повернення до бази даних. За ними. виступаючий лідарем, тобто лазерний діапазон інфрачервоного діапазону, основний засіб орієнтації пилососу у космосі. Під верхньою кришкою. це прозорий корпус пилового колектора з 0,5 літром з повітряним фільтром, а також індикатор Wi-Fi та кнопкою перезавантаження, вставлена ​​в корпус.

Передній бампер обладнаний датчиком ультразвукового наближення до перешкод, однак, у випадку правильного датчика не працював, сам бампер механічний. Ще чотири ІЧ-датчики розташовані на дні пилососу, є також три колеса з гумовими протекторами, а основна щітка, що обертається у вертикальній площині, а також допоміжні. Він обертається в горизонтальній площині і “розширює” сміття до основної щітки. У випадку, якщо кисті заблоковані намотуванням волосся на роторах, пилосос служить звуком (у нашому випадку він розмовляв з приємним жіночим голосом).

База пилососу є невеликим пристроєм з того ж білого пластику, з чорним “вікном”, ховаючи пляжі паркування, дві металеві зарядні пластини та кишеню, де ви можете розбити кабель живлення, якщо пристрій не використовується. База масивна і оснащена протиковсковим покриттям, завдяки якому він стабільно закріплений на підлозі під власною вагою.

Практичне застосування

Загалом, пилосос був на тестуванні майже тиждень і використовувався дуже насиченим. до трьох разів на день. У нашій 42-метровій двокімнатній квартирі населяють двох людей та трьох тварин: молодий французький бульдог, а також дві кішки. Принаймні один з них повністю Lys, від такого ряду живих істот у такому невеликому сміттєвому сміттєвому сміття на підлозі формується з страшною швидкістю. Ми використовуємо звичайний пилосос практично кожен день, і вивчати можливості робота не тільки цікаво (як до нас, так і наших звірів), але також корисно.

Важливо відмітити: Робот пилосос може бути застосований не тільки за межами системи “розумного будинку”, але навіть без підключення до телефону. Включено основу в розетку, заряджену, натиснула кнопку. і з невеликим гудіння, робота пішла, щоб чистити все, що доступне йому. Спочатку він намагається проїхати навколо території навколо периметру, виготовляючи більш-менш детальну карту місцевості, потім починає методично їздити на хитрість зигзагового маршруту. Природно, територія, доступна йому, набагато менше, ніж загальна площа квартири. у нашому випадку, прибирання становила 30 кВ. метрів. З очищенням такої площі робочого вакууму Xiaomi Mi Coled близько 25 хвилин, витрачаючи до кварталу заряду акумулятора. Після цього він автоматично повертається до бази даних; Якщо область прибирання перевищує термін служби акумулятора, він має заряд, коли заряд зменшується до 20 відсотків. Попередження про ваші плани та ж мелодійний жіночий голос. Існує також можливість очищення зазначеної області, для цього пилососу просто потрібно передати до потрібного місця. Ви також можете обмежити зону для чищення. для цього потрібно придбати фірмову магнітну стрічку.

Незважаючи на розмаїття оптичних датчиків, насправді робот орієнтується за змішаною системою: наближаючись до перешкоди — шафи, стільця або собаки, що засиділася на підлозі, він сповільнюється, але доїжджає до перешкоди, м’яко втикаючись у неї бампером. Якщо виявляється нерухомим, намагаючись їздити, якщо рухатися. делікатно рухається. Напевно, це робиться так, щоб такі перешкоди, як штори або меблеві обкладинки, не заважали роботові виконувати свою роботу. Крім того, взаємодія пилососа з перешкодою залежить від її матеріалу та ступеня відображення ІЧ-сигналу: у дзеркальних дверях гардеробу він не нагрівався, але в матовому чорному корпусі, що стоїть на підлозі. сабвуфер закачаний бампером на кожному виході до очищення. Робот дуже весело переїхав через низькі перешкоди. дроти або плінтуси, а також захищає маневрування в лабіринті з хаотичних стільців. І за тиждень я загубився в квартирі лише кілька разів, будучи в епіцентрі дротів.

READ  MI Robot Vacuum Mop P Налаштування

Якість прибирання, звичайно, не можна порівняти з традиційними домашніми пилососами, але до того, як Xiaomi Mi Robot Vacuum не варто такого завдання. Так, він не може піднятися на відокремлені кути (робот можна спостерігати в отвори, приблизно 5 см, що перевищує його розміри), не в змозі смоктати велику сміття, волосся або тонкий пісок. Однак, з функцією основного очищення відкритих просторів, це справляється відмінно. І в квартирі, де живуть постійно білизна тваринам, як у нашому випадку, робота показує себе настільки корисним, що ви не розумієте третій день, як я жив без нього. Якоїсь миті навіть починаєш ставитися до нього як до члена сім’ї. Коли робота, неправильно оцінюючи ситуацію, скинула сушарка для білизни на стінах, і, ображена гудіння, я піднявся в кут, і ми потік, щоб допомогти. І так, виробник окремо підкреслює: вода на роботі підлоги протипоказана, для цього в лінії Xiaomi є інші корисні пристрої.

Але найцікавіша частина життя з роботом пилосос приходить, якщо ви підключаєте його до смартфону та Wi-Fi мережі. Завантажуючи та встановлюючи домашню програму MI, вам потрібно підключитися до точки доступу пилососу, а потім виберіть бездротову мережу від тих, які доступні для нього та введіть пароль. Після цього він стає доступним для багатьох корисних функцій: індикатори заряду, зону часу та чищення, вибір режиму потужності (від 54 до 61 дБ, а також зменшення шуму не впливає на якість очищення), контроль над станом ІЧ Датчики (їм потрібен час від часу очищення від пилу), а також найважливіше: налаштування розкладу очищення. Додаток у реальному часі малює маршрут робота, а також зберігає дані кожного очищення та “карт”, що пилосос під час роботи. І так, ми можемо просто керувати роботом за допомогою електронного джойстика. весело відмінно, правда дратує на другий день.

висновки та рекомендації

З урахуванням дуже демократичної ціни (менше 20 тис), простоти експлуатації та витонченого дизайну, робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum. це відмінне придбання для будь-якої квартири. Перш за все. квартири, де тварини також живуть, крім людей, регулярно посипати вовну. Вже на третій день регулярного прибирання в будинку, стало помітно чистим, а колектор напівлітрового пилу був заповнений у нашому випадку та пилу майже в два дні.

Необхідно чітко зрозуміти, що робот пилосос повинен існувати в будинку не замість цього, але разом з традиційними чистячими агентами. Так, він не замінить звичайний пилосос, оскільки він не може піднятися на вузькі кути. Однак життя значно полегшить вас, особливо якщо ви поділяєте зв’язок з вашим смартфоном та вивчити просту систему планування очищення. Один зарядний акумулятор достатньо для очищення до 100 кВ. Квадратні метри. майже будь-яка однорівнева квартира входить у ці кадри.

Взагалі, це гарне космічне відчуття: сидіти в кафе, пити павандський раф, і виглядає як ваша квартира повністю подорожує, видаляючи пил і розсіювання кішок, білий робот пилосос. Напевно, майбутнє виглядає.

Чи буде робот пилосос роботи без Wi-Fi

Іноді є ситуації, коли розумний пилосос придбаний як подарунок, але житло, де він буде працювати, не має доступу до Інтернету.

У цьому випадку власники пристрою отримають обрізаний набір функцій:

Що не буде працювати без мережі

Перелік функцій, які не будуть доступні без Wi-Fi, безпосередньо залежить від моделі роботу.

Їли розглянути новітні моделі роботів-пилососів, потім без дружини, їхня робота буде сильно обмежена.

 • Самонавчання.
 • Наближення повідомлення про те, що необхідно замінити колектор пилу.
 • Зонування складених карток збирання.
 • Спільне очищення з опитуваннями.
 • Якщо заборони вводяться до певних розділів, гаджет не зможе працювати без обмежувачів.

Неможливо підключити робот пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweet один S50 до домашнього Wi-Fi

Я прошу допомоги у наступному питанні. Робот пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweet One S50 International не може контекстувати за допомогою програми MiHom. Заявка завантажена на iPad, домашній Інтернет через маршрутизатор ASUS RT-N11P. У програмі MiHom автоматично пилосос не видно, можна зачепити в посібнику, але на станції підключення до Wi-Fi записує “5G Wi-Fi не підтримується”.

У Додатку Міхом та Росії та інших регіонах були забезпечені. Домашній телевізор, таблетки та інші пристрої працюють з Wi-Fi довгий час і гладкі. спасибі!

Відповідь

Бідні, звичайно, що ви не доклали скріншоти з програми і не писали, як ви вручну залучаєте його, і де (згідно з якими спеціально стадія) помилка з’являється “5G Wi-Fi не підтримується”. У мене немає такого пилососу, і ніколи не налаштував їх.

Наскільки я розумію, алгоритм підключення та встановлення робота пилососу полягає в наступному:

Підключення робочого чистого робот Xiaomi на телефон без маршрутизатора / березень

 • На пилосові необхідно активувати режим з’єднання. Натисніть і утримуйте дві кнопки або кнопку живлення. Щоб пошкодити індикатор. Як конкретно на Xiaomi Mi Roborock Sweet One S50. я не знаю. Інструкції повинні бути показані.
 • У режимі з’єднання робот пилосос розповсюджує Wi-Fi. Підключіться до цієї мережі з вашого iPad.
 • У програмі MiHom виберіть Додати новий пристрій.
 • Має бути пилосос xiaomi mi roborock sweet один s50. Після чого процес конфігурації буде. Перш за все, вам доведеться вибрати мережу Wi-Fi (від ASUS RT-N11P) і правильно вказати пароль, щоб пилосос підключився до маршрутизатора.
 • Після налаштування пилососу зупинить розповсюдження Wi-Fi, і ви підключаєте смартфон у свою домашню мережу. Зв’язок буде через маршрутизатор.

Я не розумію, що помилка “5G Wi-Fi не підтримується”. Я не думаю (хоча це можливо), що Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 підключений лише до мережі на частоті 5 ГГц. Який ASUS RT-N11P не може розповсюджувати. Я не знаю, що ваш iPad. Якщо старий тоді немає підтримки 5G Wi-Fi. Ми можемо проблему.

5 причин не купувати робот пилосос Xiaomi⛔️ все так погано?!

Оновлення

Судячи з коментарів до цього запису, проблема з підключенням та налаштування пилососів Xiaomi дуже популярна. Я, на жаль, не може дати жодної конкретної консультації та рішень з тієї причини, що я не маю цього пристрою, і немає можливості перевірити все.

У наведених нижче коментарях багато відвідувачів нашого сайту спільних рішень, які допомогли їм вирішити проблему з підключенням робочого пилососу з Xiaomi до Wi-Fi через домашню програму MI. Як правило, з’являється помилка “Підповніть телефон ближче до маршрутизатора” (час підключення до мережі закінчився).

Коли елементи “підключені” та “повідомлення, надіслані до пристрою”, є успішними, а поблизу “Connect Time до мережі” Червоний Хрест.

 • Якщо конкретно, модель робочого чистого роботу Xiaomi була випущена для китайського ринку (це можна зрозуміти на написках на коробці та самому пристрою, все на китайській мові). Що додати до програми, це дуже важко. Здається, проблема вирішується, змінюючи регіон у заявці до “Китаю” (спробуйте). Але це не завжди працює. Існує інформація, що в цьому випадку китайський часовий пояс повинен відображатися по телефону. Всі написи англійською мовою. для європейських країн (поставлені в налаштування однієї з країн Європи). Якщо всі написи російською мовою, то регіон. Росія.
 • Переконайтеся, що в процесі налаштування робочого пилососу ви правильно вводять пароль з мережі Wi-Fi, до якої ви хочете підключити пилосос.
 • Телефон повинен бути включений Wi-Fi та Bluetooth.
 • Під час процесу налаштування покладіть пилосос та телефон (з якого ви налаштуєте) недалеко від маршрутизатора (до мережі Wi-Fi, з яких ви підключите робот пилосос).
 • Якщо він не працював вперше. спробуйте ще раз. Можливо, проблема на стороні серверів Сяомі.
 • Порада від коментарів: у налаштуваннях програми включіть всі дозволи.
 • Повне скидання налаштувань роботів-вакууму.
 • Ваша головна назва мережі Wi-Fi повинна бути без спеціальних місць і встановити лише англійські літери.
 • Якщо він не налаштує пристрій iOS (iPhone, iPad). Потім спробуйте налаштувати з пристрою на Android.
READ  Як покласти волосся феном

Оновлення

У коментарях Євген поділився іншим рішенням.

У назву Wi-Fi мережі та в паролях не повинно бути спеціальних та великих літер до цієї мережі. Тільки невеликі літери та цифри. Якщо ви не можете підключити ваш Roborock Sweep One S50 до мережі Wi-Fi, перевірте назву мережі (SSID) та пароль.

Почитайте коментарі. Діліться своїми рішеннями!

Хлопці, маршрутизатор не хотів призначити пилосос IP, який був видно на мережній карті та у своєму журналі подій. Вирішив встановлення статичного DHCP у налаштуваннях маршрутизатора. Я сподіваюся, хто допоможе, хто.

Допомогли підключитися до Wi-Fi 2.4 ГГц Зміна Wi-Fi на протоколі 802.11нська область російська, мова російська.

Здравствуйте, будь ласка, скажіть мені, як змінити назву wai fi?

Пилосос: Roborock S6 MAXV Маршрутизатор: ASUS RT-AC66U Телефон: Samsung S21 Ultra

Проблема: робот не підключається до мережі (як багато тут)

Рішення: І тут все дуже цікаво. Спочатку я не мав проблеми з символами в ім’я мережі та пароля, хоча я спробував ці варіанти. Я намагався переконфігурувати маршрутизатор сам за різними типами мережі (ac / n / regacy), змінив канали, я встановив налаштування brandmaera, взагалі танцювали з бубном у повній програмі. Через рідну програму Roborock для підключення пилососу до мережі я не міг. Але це виявилося досить випадково, що я зробив це через домашню програму Mi, і ні маршрутизатор, ні пилосос тут не було взагалі (у той час я вже зробив параметри маршрутизатора до початкового стану, а Wi- Налаштування відео на пилосос, довгий час зупинився), після того, як я зміг повторити зв’язок ще кілька разів. Загалом, у мене є алгоритм з’єднання: 1) Видаліть домашню програму MI для польоту до мережевої мережі Wi-Fi та Re-2) Забути мережу Wi-Fi робот робота 3) Запустіть процедуру підставки для підключення Робот до мережі, але не давати дозвіл на додаток до зміни Wi-Fi 4) Зачекайте, коли програма дає помилку, яку вона не може підключитися до вакуумного очищувача 5) Перейти до налаштувань Wi-Fi та вручну вибрати мережу вакууму 6 ) Щоб повернутися до програми, він повинен автоматично розпочати підключення до пилососу 7) негайно (протягом 10 секунд) Робот каже, що він починає підключатися до мережі 8) Зачекайте до кінця з’єднання

Далі все починає працювати. Іноді виявляється з першого часу, потрібно повторити алгоритм, я, загалом складно, вже десь у 5 разів успішно підключив пилосос до мережі. З нативною програмою Roborock така увага не працює.

З усіх вищезгаданих, можна зробити простий висновок, у моєму випадку проблема не є ні маршрутизатором, ні в роботі, а в кривій програмного забезпечення Xiaomi. Можливо, з майбутніми оновленнями вони це виправити.

Привіт друже. Я не зовсім зрозумів вашу інструкцію. Ви можете пояснити?(Проблема однакова

Пилосос: Roborock S6 MAXV Маршрутизатор: ASUS ZENWIFI AX

Місяць працював без проблем, а потім упав з Wi-Fi та все, тепер, як кожен на 3-му етапі приносять телефон ближче до підключення маршрутизатора до мережі, я вже намагався все, що в цій темі нічого не допомогло. Мережева мережа (всі латинські латинські літери) Пароль (фігури) Методи шифрування (WPA WPA3) Регіони (Німеччина, Сінгапур, Китай, Україна,) Різні комбінації установки та скидання MI Home Reset до заводських налаштувань пилососу та окремо скидання Wi.FI, 100500 разів на кожному кроці до реконфігурації DHCP на маршрутизаторі, відключив захист та брандмауер, всі блокування пристроїв вимкнули блокування сторонніх DNS від постачальника поставив 114.114.114.114 Як DNS в телефоні та на маршрутизаторі залишилося лише 2.4 ГГц діапазон на маршрутизаторі, лише n стандартні, 5 та 6 та автоматичні канали спробували поставити всі пристрої безпосередньо біля маршрутизатора 3 мобільних пристроїв, з різними версіями Android (серед них Samsung та Xiaomi) один з них з прав людини, а також Сама заявка (Mi Home) Я дав абсолютно гаразд

Всі налаштування 100 разів подрібнені. Чорт, ну, маршрутизатор не змінює варіант, він нова, також варто нормальних грошей ((вже мозок починає плавити.

Що ще спробувати ? Допоможіть будь ласка

Те ж саме сталося, пару тижнів польоту є нормальним, потім Батц і впав.

Я теж спробував все до вашого списку.

Я помітив, що у маршрутизаторі з’являється пилосос. Так що він не може зв’язатися з серверами ? (Домашній Інтернет Beeline) Розповсюджував Інтернет з телефону (МТС) підібрав до нього пилосос, і все працювало.

Я думаю, що домашній Інтернет Білан Перенгей відрізає Серсер Сяомі. У них навіть є мобільний Інтернет та вдома різними способами відкриває сайти, ті, що на ПК без VNN не зможуть, на мобільному інтернеті є норми.

Через мобільний Інтернет (МТС) також перевіряється, він працює ! Змінив постачальника протягом цього часу (нині Ланет, Київ) однакова історія, вона робить. Таке відчуття, яке знаходиться в маршрутизаторі, ASUS оновив прошивку з оновленнями безпеки, а після цього перестала працювати. При зміні постачальника, до речі, я зробив скидання маршрутизатора до заводських налаштувань. На наступному тижні я постараюся отримати інший маршрутизатор, щоб перевірити інший маршрутизатор (не asus) і писати тут, якщо є позитивний результат.

Наступне оновлення прибуло на маршрутизатор, і все почало працювати, я думаю, що це було в 3 бали: версія 3 версії 3.0.0.4.384.81351 1. Виправлені питання, пов’язані з фіксованою мережею. 2. Покращена стабільність системи. 3. Фіксовані проблеми з’єднання пристрою Android 7.

буде, робот, пилосос, роботи, інтернету

Підготовчі дії

Підготовча робота здійснюється перед тим, як підключити пристрій до Wi-Fi. Потрібно правильно організувати основу пилососу, а потім заряджати робот. Док-станція встановлюється за такими умовами:

 • Правильна установка док-станції. Задню частину пристрою нахиляється до стіни. Перед цим він повинен бути принаймні метр вільного простору, а з боків. не менше 50 см. Після підключення станції до мережі приховати надлишок кабелю в задній частині заряджання, обмотка його на котушку.
 • Перевірте сигнал Wi-Fi. На місці зарядного пристрою має бути впевнене прийом бездротового зв’язку, без різких змін амплітуди. Також захищайте пристрій від прямих сонячних променів.
 • Маркування кордонів. Щоб обмежити рух пилососу, використовується “Віртуальна стіна”. Віртуальна стінка Xiaomi. Це магнітна стрічка, якщо вона наклеєна на підлозі, то робот визначить його як стіну і не піде на вказаний кордон. Стрічка може бути використана для додаткового страхування пилососу, маючи її біля краю сходів.

Після встановлення станції пилосос має заряд. Для цього, увімкніть робот, натиснувши та утримуючи відповідну кнопку. Можливі 4 варіанти “відповідь”:

 • Світлодіодний овал навколо кнопок «Увімкнення» та «Дім» спалахнув білим світлом. Це означає, що пилосос заряджається більше половини.
 • Овальне світіння жовте світло. Відсоток заряду менше 50, але більше 20.
 • Червоне світло. Акумулятор стягується менше 20%.
 • Пилосос не включається. Означає, що акумулятор повністю розряджений. Покладіть робот для заряджання.

Після встановлення док-станції та заряджання вакуумного акумулятора, перейдіть до мережі Wi-Fi.

Ускладнення

Це трапляється, що Xiaomi Roborock не підключається до Wi-Fi. Тоді вам потрібно перевірити програму через програму. Крім того, якщо пилосос не підтримує Wi-Fi 5 ГГц, тоді, підключивши пристрій до маршрутизатора, всі фахівці повинні бути виключені в назву мережі; налаштувати керування з іншого телефону; Завантажте оновлену версію програми через іншого постачальника; Скиньте налаштування пилососу. Після цього все повинно працювати.

Xiaomi Roborock S50 є дорогим, але необхідна покупка, особливо зараз, коли багато кожної хвилини на рахунку та прибирання в будинку практично немає часу. Підключення пилососу до Інтернету вирішує багато проблем і відкриває багато можливостей, які не вимагають участі людей у ​​процесі, про який кілька років тому можна було мріяти.