Centek Split System в тому, що різниця

Дрібна побутова техніка

Centek Split System в тому, що різниця

Китайський бренд Centek з’явився на ринку кліматичного обладнання, зовсім недавно, але вже знайшов багато шанувальників. Перш за все, спліт системи Centek залучає покупців доступної ціною. Однак виробник зробив все, щоб її продукти не поступаються більш видатним та відомим брендам у його технологічності та надійності. Наприклад, обладнані свої продукти з надійними та довговими японськими виробничими компресорами, щорічно розширює ряд моделей, зосереджуючись на потребах користувачів.

Яке обладнання пропонує бренд Centek?

Сайт містить кліматичне обладнання Centek таких категорій:

Кондиціонери настінні. У більшості цієї спліт-системи. Вони розміщені таким чином: зовнішній компресор конденсаторний блок або KKB, як правило, на зовнішній стінці будівлі або його горища, внутрішній теж на стіні, але в приміщенні. Блоки підключаються до кабелю живлення та керування та двома мідними трубопроводами для рідкого хладагента з KKB до внутрішнього одиниці та пари.

Стельові прилади. Їх, відповідно до назви, розміщена на підлозі або на стелі. Точніше, закріпіть на стіні під стелю.

Модифікації касет. Дизайн має вид на щільно упаковану касету, часто без зовнішнього захисного випадку. Відсутність корпусу зменшує вартість пристрою і не заважає його пасивному охолодженню при роботі влітку. Встановіть цей тип кондиціонерів над підвіскою або натягуйте стелю і прикріпіть до міжповерхового перекриття. Повітря, оброблене в касетному кондиціонері, відбувається через отвір у підвісному стелі. Вона покрита решіткою, розташовану в поверхні стелі. Іноді сітка обладнана системою контрольованих жалюзі. Вони можуть прямати повітряний потік у потрібну область.

Моделі стовпців. Ці кондиціонери по суті є зовнішніми. Але ім’я було отримано зовнішньою подібністю з колонами. Вони мають вузький і тонкий випадок розтягнутого.

Є й інші категорії товарів, що належать до бренду. Наприклад, напівпромисловий та канал.

Бренди Кондиціонери. Огляд: Aeronik, Aux, Ballu, Daikin, Centek

У вашому домі з’явилися гарячі дні, і якщо у вашому домі немає кондиціонера, настав час купити це, і в той же час ви замовляєте професійну установку з гарантією правильної установки. Як вибрати кондиціонер, ми вже розповіли в цій статті, а також розглянули найкращі кондиціонери в бюджеті та вторинному ціновому сегменті для невеликої площі. Однак, крім характеристик, вибір знаходиться між десятками різних брендів. Кліматичний алфавіт починає серію оглядів кондиціонера з усіх найпопулярніших розщеплених систем, які можна придбати в Анапі.

Це не платний огляд! Всі представлені бренди гідні уваги з однієї причини або іншого. Єдине питання полягає в тому, які переваги того чи іншого виробника буде більш придатними для вас. Ця стаття несе завдання розповісти про особливості брендів, не пропонуючи певного варіанту.

Кондиціонери Centek або кондиціонери TCL

Спліт системи Centek CT-65×09 відгуки

Олексій К. Переваги: ​​робота. В принципі, мовчав. інвертор те, що добре.Недоліки: Але з оголошених функцій половина просто відсутня. Так, на пульті, є ці кнопки, але функціонує як такі просто: 1. Кнопка керування функцією вертикальних жалюзі є, але немає функцій, тобто вони не регулюються з консолі, лише вручну на самому кондиціонері!2. Антиметрична функція однакова, кнопка є, і функція не працює.3. Функція IFEel, що означає визначення та підтримка бажаної температури не біля внутрішнього блоку кондиціонера, і вона не працює біля панелі керування. Перевірено наступним чином встановити t 22 і увімкнено цю функцію. Після години роботи температура на консолі показала 21 градуси, але CONDER продовжував охолонути, хоча в невеликому йдуть. Але слід припинити охолодження і просто привозити повітря. Випуск.Ця функція не працює.4. Функція iclean самоочищення, взагалі не включалася.Питання Чречного оголосити ці функції, якщо вони не працюють. Навмисне обман покупець, який є ключем до передового продукту?Звичайно, без цих функцій, кондиціонер буде працювати, але чому так у нахабні обманюють покупця? Ця фірма просто не можна довіряти.І до речі, у кондиціонері немає фільтрів, за винятком сітки, але, принаймні, вони не заявляли фільтр.А також напишіть, що японський компресор. Ну, так, ну, так коментар: хлопці, взагалі, якщо ви хочете, щоб Conder з оголошеними функціями, а потім утриматися від покупки центці та інших подібних. Краще додати гроші трохи і купити щось більш відоме і перевірене. Але якщо ви хочете зберегти, то це також варіант, а про додавання. Функції можна забути. До речі, про гарантію лише 1 рік, і я сподіваюся, принаймні цей період буде працювати нормально. Трохи більш відомі, а в ціні не дуже дорого, наприклад, Ballu 2 роки. Настільки дешевий сир, як ви знаєте (про Ballu Watched Video Recluses майже такий же, як Centec, тому що вони не рекомендують їх. Китай зараз марки те ж саме під різними брендами, тому будьте обережні.)

READ  Як встановити шліфування кави в кавовій машині

Спліт система Centek CT-65A09 відгуки

Заур Басманов Гідність: дуже слабке, тому ставлення, що вентилятор вимикає. Недоліки: слабкий компресор, ніякого холоду!!Коментар: Батьки мають спліт-систему TCL 9, оскільки вона вже 9 років. Так що він більш потужний 3 рази.

Спліт система Centek CT-65B09 відгуки

Roma Novice Dignity: Дизайн зборки, красивий колір тіла (білосніжка) на житлових номерах! )) Недоліки: Не знайдено Коментар: Модель Результативний продавець, не обманював! ) Справжнє добро) покласти таких моїх родичів, все в порядку. Повітряний потік досить потужний, швидко охолоджує кімнату. Приємний дизайн. Не шумно.Нормальний такий розділ) Я рекомендую !

Centek Кондиціонер Огляд: коди помилок, порівняння характеристик моделі

Найбільші продажі виробника скоротилися на 2005-2006 роки. У цей час договори були укладені з урядом Москви для встановлення кліматичного обладнання. Це призводить до актуальності інформації про моделі та функції технічного обслуговування. До цих пір ви можете знайти пропозиції щодо продажу використаних внутрішніх та зовнішніх блоків, вироблених під торговою маркою “МБ”.

  • Спліт системи для установки в житлових та комерційних приміщеннях. Запропоновані три моделі охолодження з 2,6 до 5,3 кВт. Інвертори у зовнішніх блоках не були встановлені. Стандартний дизайн. внутрішній класичний блок з зручним вказівкою параметрів. Особливості. для найпотужнішої моделі, максимальна довжина магістралей становила 15 м. Зазвичай цей показник не перевищує 10 м.
  • Канальне кліматичне обладнання. Розроблено п’ять різновидів від 5,3 до 17,6 кВт. Пристрої роботи над охолодженням, опаленням та вентиляцією. Є нічний режим з зменшенням рівня шуму. Особливості. невелика товщина внутрішнього блоку. 300 мм. Це дозволяє встановити його в стандартному літаку або просторі між декоративною та черговою стелею.

Оскільки проект дизайну проводився на початку 2000-х років Внутрішні та зовнішні блоки настінні призначені для використання морально застарілого хладагента R22. Чи можна замінити без погіршення операційних якостей. невідомих.

Під час встановлення виникли проблеми. схема, що з’єднує комутаційну підкладку зовнішнього та внутрішнього блоку, відрізняється від фактичних даних. Цей момент необхідно роз’яснити заздалегідь у колишньому власнику, якщо B/Y купується.

Огляд виробників спільних систем

Величезна кількість спліт-систем та їх моделі заважають покупцеві зробити правильний вибір.

Купити Сплітну систему найкраще в уповноваженому дилері або представнику організації установки, тільки тому ви можете бути впевнені, що ви відремонтуєте обладнання або замінити несправну техніку у разі виникнення гарантійного випадку. І краще купити обладнання та розкол встановлення. Системи в одному місці, тому, якщо виникає гарантійний випадок, вся робота з демонтажу та встановлення блоків буде пов’язана з установкою. Принаймні наша компанія працює точно.

Останнім часом на ринку з’явилися багато брендів, і це дуже важко визначити, яка система Split System

Зворотній зв’язок: Спліт система Centek CT-5812. Китайська спліт-система з потужним японським компресором Toshiba

Давно шукали спліт системи хорошої якості. Отже, нічого та пошуку в побутових приладах у магазинах, що відповідає нашим вимогливим запитам (недорого, красива, висока якість, сильно, швидке охолодження кімнати, не-Китай!), вирішив знайти компромісне рішення. Купівля китайського розбиття Centek CT-5812, маючи потужний та надійний японський компресор Toshiba (Toshiba).

READ  Печі каміни GuCA Lava Gice Lava

Дизайн кондиціонера міст. Рівень шуму дуже низький, клас споживання електроенергії a, тобто занадто низький. Коли пристрій увімкнено і вимикається, поширюється приємна мелодія.

Вони взяли 12-й розщеплений, хоча вони могли б добре робити і “дев’ять”. У нас є приміщення майже 18 кВ. m, а Centek CT-5812 розраховується при 36 кВ. М! Тобто достатньо на коридорі, а трохи холодне повітря потрапить на кухню (гаряча з плитки вона вже достатньо!))

Сплит система CENTEK CT 65F09 отзывы и обзор кондиционера

Split System Compact, має світлодіодний дисплей з м’якою вишневою підсвічуванням. Індикатор нічного режиму не напружує очі навіть у темряві. Зліва у внутрішньому блоку ви можете побачити наклейку малину у вигляді квітки. Я хотів розірвати це, але інсталятори порадили це, тому що, за їхніми словами, я міг подряпати Спліт.

У зв’язку з цим я маю питання для виробників. І що робити з тими людьми, які мають цю аранімуючу квітку, не вписується в інтер’єр!?

Як правило, SEDK. бренд для мене маловідомий. Я знаю тільки що скульпти в Китаї. І я також чув, що в Краснодарі є представництво компанії, але я не знаю, як є справжня інформація. Нещодавно заїхав до Краснодара, а на підходи до міста, в Адигеї, у селі Яблоновський (або “Ема”?) Я бачив рекламних спільних систем. Тобто є якась компанія, яка торгує лише цими кондиціонерами.

Виробник дає гарантію 2 роки на розкол, а магазин, де ми купили систему кондиціонування повітря, попередив про річну гарантію.

Традиційно привезли додому 2 ящики. Зовнішні та внутрішні блоки кондиціонера. Сплачується трохи більше 20 000 для розколу та близько 4000 інсталяторів, припаркованих з нами для встановлення.

Повна установка зайняла годину з половиною в установці. У середині робіт ситуація була ускладнена проливним дощем, під час якого було небезпечно виправити зовнішній блок, працює в енергетичних інструментах. Чоловік з сином був черговий на внутрішній дворику у дворі, так що цегла з 7-го поверху не потрапила на голову 7-го поверху)) до речі, половина цегли і фактично випала з стіни і полетіла. Взагалі, виявилося, що така супутність не була зайвою!

Як я вже зазначав раніше, всередині японського компресора Toshiba. У зв’язку з цим, кріплення зовнішнього блоку встановлюється на дужках без гумових втулок (прокладки). У старій системі Samsung Split, інсталятори трахкала ясен, і це не має значення для продажу, тому що двигун працює гладко і спокійно, без вібрації.

Спліт системи вирівнених поворотів, на жаль, тільки з віддаленого. Тобто, якщо ви втратите його або перерву, ви можете готувати в гарячій квартирі (у нас є південна сторона, влітку в кімнатах Ташкента)))

Отже, зараз ми переживаємо режими спліт системи CEN. Для ясності я підписав кожну кнопку пульта дистанційного керування, і тепер я розповім про функції.

centek, split, system, різниця

Кнопка “увімкнення/вимикання”. Коли ви натискаєте велику червону кнопку, розкол включається. При натисканні ще раз вимикається.

Кнопка таймера. Використовуючи цю кнопку, налаштування часу вимкнення повітряного кондиціонера.

Для збільшення температури режиму температури (або см. Р.2. Збільшення часу на або вимкнути розділ).

Кнопка “Slip”. Завдання або скасування нічного модуля.

Кнопка “Swing”. Перетворюючи клапан.

“Вентилятор”. Швидкість обертання вентилятора (4 режим).

Кнопка “Режим”. Ця кнопка встановлює найважливіші режими. Режими роботи системи спліт системи. В цілому 5: Опалення, вентиляція, дренаж, охолодження та автоматичне.

Спліт система Centek CT 65F09 огляди та огляд кондиціонера

Звичайно, всі ці параметри рекомендовані фірмою. Все це чисто індивідуально: хтось любить прохолодне повітря, і хтось повинен “нагріти” уповільнювачем)))

Кнопка “супер”. Коли він натискається, спліт система починає працювати в інтенсивному режимі. До речі, максимальне нагрівання приміщення в цьому випадку буде до 31 градуси тепла, а також охолодження.- до 16 градусів вище нуля.

READ  Як випрямити волосся з феном вдома

Кнопка “Дисплей”. Відключення дисплея при роботі спільної системи.

“Хельсі”. Інструкції говорять, що для нашої моделі кондиціонера він не передбачений))

“Клок”. Тут все зрозуміло: кнопка налаштування часу.

Мені подобаються багато функцій, які я не мав до того, що в старій спільній системі. Наприклад, злив кімнату або функцію роботи таймера. Останній режим дозволяє налаштувати час кондиціонера, перш ніж вийти з дому, так що ваша повернення в квартирі буде обраною комфортною температурою! Однакова функція відкладання у мене в моїй улюбленій вируку для посуду.

Він також вражає функцію захисту пристрою в кондиціонері SENK, коли з зовнішніми та внутрішніми температурними режимами, які мають неприйнятний температурний діапазон температур, система захисту SPLIT систем спрацьовує, і вона вимикається.

Догляд за кондиціонером є більш обережні, ніж за нашим старим Samsung. Фільтр Centek CT-5812 повинен бути очищений кожні 100 годин роботи в будь-якому режимі. Наприкінці сезону (як правило, восени) необхідно встановити температуру розподілу температури на 30 градусів тепла, щоб запустити протягом 12 годин і запустити систему кондиціонування повітря в режимі охолодження. Це необхідно для висушування розколу зсередини, щоб не було корозії через вологу. Про пульт дистанційного керування, я думаю, що це не варто говорити! Всі знають, що з довгостроковим (більше місяця), невикористання пристроїв слід витягнути з батарей з пульта дистанційного керування.

Я задоволений покупкою Centek CT-5812? Поки що так. Купівля сучасного сучасного обладнання Спідниця Лотерея. Ви ніколи не знаєте, чи буде він включати завтра. Але в той час як наші сини працюють, задовольняє нас майже безумовною роботою, нагріванням та швидкістю охолодження.

Історія марки ЦЕНТЕК

Centek виробничо-торговельна компанія заснована в 2010 році. в г. Краснодар, Російська Федерація. Бренд і права на товарний знак володіють двома Ларина та південно-привидтехнікою.

Cench не має власного виробництва, тому побутовий прилад, який він розробив, завод AUX-кондиціонер виробляється контрактами OEM. Розташований у Китаї.

На продаж від CENK та напівпромислова кліматська техніка, побутова:

Напівпромисловий. У порівнянні з внутрішніми, мають вищу потужність та підвищення точності підвищення температури. Такі пристрої повинні працювати в серверних номерах інтернет-провайдерів або апаратних ноом мобільних операторів.

Спліт система Centek CT 65F09 огляди та огляд кондиціонера

Ці кондиціонери також використовуються в офісах, торгових компаніях, підприємствах громадського харчування тощо. Тобто, де основна частина побутових систем, завдяки великим районам приміщення, не справляється з їх охолодженням або опаленням.

Кілька порад щодо використання

Слід пам’ятати, що інструкція для використання пристрою заборонено мити під струменем самого модуля або дистанційного керування. Неможливо використовувати пластмасове обслуговування, щоб уникнути її деформації або втрати кольору, алкоголю, бензину, абразивних агентів або гарячих, більш ніж 45 ° С, вода.

При встановленні спліт-системи необхідно спостерігати різницю в рівнях між блоками не більше 5 м.

З метою зменшення споживання енергії, а також інформацію до мінімуму накопичення конденсату на поверхні міжблочного маршруту, що зменшує термін служби сполучних вузлів, експерти радять виконати ізоляцію маршруту зв’язку.

Велика кількість матеріалів для ізоляції маршруту не представляє труднощі з їх пошуком. Зв’язування розколу зв’язку здійснюється з максимальною обережністю, за винятком пошкоджень мідних труб. Ця робота краще довірити фахівцям.

З нюансів роботи з внутрішнім модулем слід відзначити рекомендацію щодо заборони повторного включення спільної системи під час виконання функції вирахування, до її повного завершення.

Інша порада полягає не в тому, щоб не використовувати мобільний телефон у безпосередній близькості від внутрішнього модуля, оскільки втручання може бути причиною невдачі в управлінні інструментами. Але якщо, з цього, або будь-якої іншої причини, провал все ще стався, виробник рекомендує перезавантажити систему шляхом короткострокової де-енергозабезпечення пристрою.