Чайник для кави з тонким носиком

Article

Table of Contents

Що звернути увагу на покупку

Електричний або для пластини?

Найважливіше, щоб визначити, чи потрібен вам електричний чайник або достатньо, що працює на плиті. Очевидно, що електричні моделі працюють трохи швидше, але їх вартість зазвичай вища. З іншого боку, електричні прилади для печі може дратувати, якщо ви поспішаєте або тепліть воду кілька разів на день.

Ми радимо взяти до уваги, наскільки великий ваш бюджет є і як часто ви кип’ятити каву. Якщо ви використовуєте різні способи приготування кави та хочете придбати кілька різних пристроїв, то той, хто буде застосовуватися найчастіше, повинен бути електричним.

Потенціал

Це важливий фактор. Абсурдно кілька разів перетворити на невеликий чайник, щоб випити на велику компанію. Аналогічним чином, великий судно, призначений для сім’ї, в людині, що живе, буде виглядати як дивно. Розгляньте, скільки порцій кави ви готові.

Не струя, а лазер! Чайник для кофе с AliExpress

Всі ваші родичі п’ють каву? Ви часто влаштовуєте зустрічі з друзями для кави? Виберіть просторі опції. Збирається приготувати тільки на себе? Тоді ви можете зберегти кухонне місце та гроші, вибираючи менший обсяг. 1 л. досить стандартний контейнер. Можуть бути знайдені та моделі з місткістю 0,5 літра.

Швидкість течії

Потрібно серйозно посилатися на швидкість потоку води, і причина вже згадувалася. Purever Lovers варто розглянути витрати води. Щоб навчитися легко використовувати пристрій, потрібно перевірити. Якщо потік води занадто швидко, або, навпаки, повільно, то приготування кави перетвориться на катастрофу.

Більшість любителів кави не варто турбуватися про це. якщо тільки потік води не надто повільний.

Додаткові корисні функції

Найчастіше чайники досить збільшуються. Якщо ви не купуєте ikettle, які можуть бути підключені до телефону, сорти в додаткових функціях практично немає.

Зазвичай на судні є знаки екстремального об’єму води, ви можете побачити рівень рідини. При виборі електричної моделі він також варто перевірити, чи є фільтр масштабу (сітка сітка).

Зручна функція. різні параметри температури. Це корисно для тих, хто готує “ніжні” різновиди кави, смак якого сильно впливає температура. Однак такі функції, як правило, є серед більш дорогих товарів.

Останній, але не менш важливий фактор, який потрібно враховувати. Є кілька аспектів. Технічне обслуговування. потужність та матеріал.

Електричні чайники, як правило, дорожчі, ніж ті, що використовуються для печі. Ви платите за зручність. Пристрої з нержавіючої сталі також є досить дорогими. Скляні та пластикові моделі дешевші, але потім ви пожертвуєте сили і термін служби.

Іноді ви можете знайти подібні продукти за різними цінами. Це, як правило, пов’язане з брендами або циркулюючими відмінностями.

Недоліки довгих ніс

Звичайно, ми подивилися на звичайні моделі. Якщо пристрої з тонкими насадками настільки хороші, чому інші?

Основним недоліком моделей з тонкими сопел є швидкість потоку води. Для пульпи повільна, акуратна нитка, можливо, і добре, але це може почати дратувати, якщо ви використовуєте інший метод. Наприклад, для французької преси або аерокресу, тонкі сопла для нічого. Поливання води може бути болісним завданням, особливо якщо ви поспішаєте десь.

Огляд Kitfort KT-689 Кавовий чайник з точним контролем температури води

Чайник для виготовлення кави Найближчі родичі звичайного чайника для кип’ятіння води. Основними відмінностями менше, ніж обсяг, конкретна форма (насамперед, наявність довгого тонкого носа, гусячої шиї) та здатність точно контролювати температуру води.

чайник, кави, тонкий, носик

Kitfort Kitfort KT-689 Типовий представник такого роду інструментів. З ним ви можете готувати каву за допомогою piercer та kemex, а також пивоваріння специфічних типів чаїв, які не потребують киплячої води для розкриття інформації, а гаряча вода є строго визначеною температурою.

Обладнання

Чайник приходить у коробку, прикрашену корпоративним стилістом Kitfort. Зверніть увагу, що з недавнього часу поява упаковки змінилася: компанія отримала не тільки нові дизайнерські ящики, а й новий логотип, і взагалі проводив загальний ребрендинг у всіх напрямках. Артемія Лебедєва студія. На нашу думку, усвідомлення бренду збільшилася: нові ящики легко читаються на полицях магазинів і не втрачаються серед усіх різноманітних брендів.

Коробка на нашому чайнику виконана з картону, вміст захищений від ударів за допомогою картонних вкладок та поліетиленових пакетів. Вивчивши коробку, ви можете ознайомитись із основними технічними характеристиками пристрою та її векторним зображенням.

На перший погляд

Візуально чайник виробляє дуже приємне враження. Основні причини успішного поєднання матового пластику (що не виглядає відверто дешево) і нержавіючу сталь, з якої виготовляється чайна колба, кришка та носика.

Вигнута форма носа дає наш чайник вишуканий погляд, завдяки якому ви не можете сумніватися, що такий пристрій буде виглядати в будь-якій атмосфері. Давайте подивимося.

База нашого чайника повністю виготовлена ​​з пластику. На нижній стороні ви можете побачити відсік для зберігання (обмотка), а не надто довгий (0,7 м) шнур, наклейка з технічною інформацією та гумовими ногами.

Фляга з нержавіючої сталі. Всередині ви можете побачити тепловий датчик (він розташований у нижній частині) і мін і макс знаки, з якими можна приблизно вимірювати бажану кількість води (0,5 та 1 літр, відповідно). З очевидних причин (чайник не забезпечує спеціальне вікно для керування об’ємом води) ці знаки розташовані на внутрішній частині колби, тому щоб побачити їх, ви повинні подивитися на чайник зверху. З урахуванням того, що колба вона розширюється знизу і звужується з вершини, щоб зробити це не завжди буде зручним.

Однак відсутність вікна в цьому випадку ми все ще записуємо у плюси: як відомо, це прозора пластикова вставка, яка є однією з основних причин, чому чайник починає текти. Наш пристрій ми могли б ідентифікувати лише одну потенційно слабку точку. Незважаючи на те, що зв’язок виглядає дуже ретельно (ми не були виведені з спокуси, і трохи спробували носики для сили, намагаючись закрутити його), ми рекомендуємо обробляти пристрій, коли це можливо: не зберігаємо його без коробки важкі предмети і ще більше не падають (особливо на ніс).

Обкладинка нашого чайника також виготовлена ​​з нержавіючої сталі і має пластикову ручку. Випустити надлишку пару, вона має три маленькі отвори. Кришка закривається в будь-якому положенні і впевнено закріплені металевою засувкою.

Ручка та нижня частина на пластичному пристрої. Зона захоплення має кілька пластикових ребер.

На нижній частині чайника ви можете побачити стандартну групу зворотного зв’язку, яка дозволяє вільно обертати чайник на основі. На ручці розташовані блоку керування дисплеєм та чотири гумові кнопки з піктограмами. Ми будемо говорити про них більш докладно в розділі управління.

Загальне враження від знайомства з пристроєм у нас хороша. Чайник нічого не приклеєний і зависає нічого, він впевнено тримає в руці, і кнопки точні під великим пальцем, щоб ви могли керувати пристроєм з однією рукою.

Інструкція

Інструкції для чайника, хоча деякі зміни пройшли (через ребрендинг), але все ще впізнаваються. На 14 сторінках формату A5 розробники не лише повідомляють, як використовувати пристрій, але також повідомляють нам про багато корисної інформації, оскільки загальні поради та закінчення інструкцій для приготування кави. Тут ви, наприклад, знали, що IMEX винайшов американський хімік Петро забій (шлакний)? Тепер завдяки нам та інструкціям для чайника, ви знаєте.

READ  Картонний камінний гриль

Прочитайте цю інструкцію цікавою та корисною. Хоча, звичайно, якщо ви вже зіткнулися з такими чайниками в повсякденному житті, вам буде достатньо, щоб ви познайомилися з розділом.

Контроль

Чайник контролюється чотирма кнопками та мініатюрним дисплеєм. Загалом, все виявилося інтуїтивно зрозумілом: світлодіодний дисплей відображає поточну температуру води в чайник, а при встановленні температури, температура, до якої слід нагріватися вода.

Кнопки вибору температури дозволяють встановити значення від 40 до 100 C на етапі зміни 1 ступеня з однією пресою або 5 градусом з довгостроковим. Після підключення чайника до мережі за замовчуванням встановлено 100 C, і після відключення нагрівання за замовчуванням встановлено останню задану температуру. Таким чином, якщо ви використовуєте чайник виключно для виготовлення кави або пивованю певної різноманітності чаю, то вам не потрібно встановлювати бажану температуру вручну кожного разу.

Дві інші кнопки служать для включення/вимкнути режим опалення та перейти до режиму підтримки температури, відповідно.

У режимі очікування чайник показує поточну температуру води, через яку ви завжди можете дізнатись, як гаряча вода всередині колби. Після п’яти хвилин бездіяльності, пристрій переходить у сплячий режим, щоб вийти з яких можна натиснути на будь-яку кнопку.

Нарешті, режим підтримки температури дозволяє встановити довільну температуру від 40 до 95 C в один ступінь збільшення. Він буде підтримуватися протягом 30 хвилин.

Безладними сигналами різної довжини (упаковки) супроводжуються натисканням кнопки, підключайте чайник до мережі, запуску та заповнення нагрівання, а також спроби встановити значення температури, які виходять за межі можливостей пристрою.

На нашу думку, це Inteeis майже ідеально. Ні, крім функцій кип’ятять чайник, потім підтримуйте температуру на заданому рівні. Однак ця функція, безумовно, спричиняє плутанину в Integs, і лише ускладнює роботу пристрою, і не спроститиме його.

Експлуатація

Підготовка до роботи лежить при встановленні основи на рівній горизонтальній поверхні на відстані не менше 10 сантиметрів від стіни та краю столу. За наявності характерного пластикового запаху, виробник рекомендує кип’ятити та злити воду кілька разів. У нашому випадку це не було потрібне (запах, хоча присутній, але був досить слабким).

Використання пристрою виявилося зручним. Повністю знімна кришка не тільки дозволяє швидко заповнити або очистити чайник, але також забезпечує вільний доступ до внутрішньої частини колби (це особливо зручно при очищенні). Чайник дозволяє на основі вільного повороту.

Особливості роботи нашого пристрою стають зрозумілими, коли ви познайомитесь з розділом управління. Ми можемо або кип’ятити воду, або нагріти його до певної температури, або включити режим підтримки температури протягом 30 хвилин.

З будь-якими труднощами, які ми зіткнулися: пристрій регулярно виконував всі свої функції, спілкуючись з нею, було передбачуваним і приємним.

З точки зору догляду, наш чайний набір не відрізняється від звичайного чайника. Відповідно до інструкцій, його слід очистити від масштабу, використовуючи 9% розчину оцтової кислоти або 3 г лимонної кислоти, розчиненої в 100 мл води. Повсякденна допомога лежить у обмотці корпусу чаю та вологої тканини.

Наші розміри

Під час тесту ми провели ряд стандартних вимірювань.

Корисний обсяг

Повний чайник (1 л) Температура води 20 C доводять до кипіння

Що витрачається на суму електроенергії

Температура температури через 3 хвилини після кипіння

Максимальне споживання енергії при напрузі в мережі 220 В

Споживання в режимі очікування

Витрати на електроенергію для підтримки температури 80 C протягом 1 години

Фактична температура після нагрівання до 40 C

Фактична температура після нагрівання до 50 C

Фактична температура після нагрівання до 60 C

Фактична температура після нагрівання до 70 C

Фактична температура після нагрівання до 80 C

Фактична температура після нагрівання до 85 C

Фактична температура після нагрівання до 90 C

Фактична температура після нагрівання до 95 C

Температура води в чайник 1 година після кипіння

Температура води в чайник через 2 години після кипіння

Температура води в чайник 3 години після кипіння

Повна вода, що наливається з стандартним

1 л
6 хвилин
0,1 кВт·C
97 C
1830 Вт
0,2 Вт
0,038 кВт·C
42 C
п’ятдесят C
59 C
68 C
81 C
86 C
93 C
95 C
68 C
53 C
45 C
42 секунди

Що ми можемо підкреслити результати вимірювань? По-перше, звичайно, довгий час, щоб очистити чайник з регулярним шляхом. Вода виливається з носа повільно, але в цьому випадку це не відсутність, а гідність: пивоваріння кави вимагає неквапливої ​​протоки (нам потрібно поповнити приблизно 50 мл води кожні 25 секунд).

По-друге, чайник трохи перегріває воду, мабуть, через те, що вимкнення постачання електроенергії до трубчастого нагрівача не зупиняє процес опалення води миттєво. Враховуючи той факт, що чайник дозволяє в будь-який час перевіряти фактичну температуру води, ми вирішили не розглядати це серйозний недолік. Врешті-решт, знаючи природу пристрою, ви завжди можете покласти на одну ступінь менше або трохи, тоді як вода охолоджує 1-2 градуси.

Приготування кави

Тестування чайника та виконання всіх необхідних вимірювань, ми перейшли безпосередньо до приготування кави. Для цього ми озброєні пластмасовими пуховими воронкою Bialetti, секундоміром та вагами, які нам потрібно точно контролювати обсяг кави та води.

  • Вимірюють потрібну кількість наземної кави (для нашої воронці для 2 чашок становить близько 24 г кави);
  • Ми поклали фільтр у воронку, воронці покласти на відповідну чашку;
  • пролити певну кількість гарячої води, щоб зволожити фільтр і теплити воронку (тоді потрібно об’єднати цю воду);
  • Засипання кави в воронку;
  • злегка струшувальні воронки для розчинення кави;
  • Через 30 секунд ми продовжуємо заливати воду таким розрахунком, щоб через 2 хвилини ваги показали, що ми виливали 384 г води (частка кави та води повинна бути приблизно 1:16);
  • Ми чекаємо на кінець протоки, а готова кава буде трохи охолонути;
  • готовий!

Kitifort KT-689 чайник виявився досить, зручним для експлуатації та, найголовніше, точний пристрій, який може швидко забезпечити користувача з гарячою водою бажаної температури за рахунок від 0,5 до 1 літра. Його можна безпечно рекомендувати до розширених фанатів кави та чаю, для яких контролює температуру води при приготуванні напоїв.

Як окремі переваги, ми відзначаємо вдумливий Inteeis, завдяки якому користувач виявляється захопленням необхідності встановити бажану температуру кожен раз при приготуванні кількох однакових частин напою.

І, звичайно, радує можливість в будь-який час, яка температура води в чайник (у тому числі безпосередньо під час водяного опалення). Зрештою, ми всі любимо контролювати процес, щоб спостерігати за підходом таксі на карті мобільного застосування або супроводжуючи номери відліку на мікрохвильовій печі. Kitfort KT-689 також дає нам таку можливість: поточна температура води відображається на дисплеї в режимі реального часу, завдяки якому можна не тільки дотримуватися чайника, чекаючи, поки воно не кипить, але вручну зупинити кипіння праворуч момент, якщо ви втомилися від очікування або ви раптом змінили свій розум, щоб пити гарячий чай і вирішив, що зараз вам не потрібно жарко, але лише трохи теплий напій.

Огляд чайника з довгим носиком Брювіста Ремісен

Спеціальні чайники для пивоваріння кави я бачив багато разів. Якщо кав’ярня готується альтернативою, візьміть ближче. десь поблизу ви помітите чайник з химерним. Я вже мав трохи досвіду заварювання воронки за допомогою звичайного чайника, але я не міг досягти стабільності результату. І відсутність часу не дозволяв зануритися в вивчення проблеми та вибрати відповідну модель чайника для себе. Тому, коли представники понеділок кави були зв’язані зі мною і запропонували відправити чайп Брювіста “Ремісен”. я просто не зміг відмовитися.

READ  Як встановити лічильник газу в квартирі

Через кілька тижнів, отримавши посилку з чайником, я поїхав до перевіреного кав’ярня, купив пачку свіжоморожених зерен і підібрав питання до Бариста. Щоб калібрувати свої очікування, я попросив мене заварити воронку на тому ж зерні, що я купив для експериментів. Це був важливий крок, який дозволив мені зафіксувати смак чашки кави, який я прагнув повторити по всій кавовій досвіді.

Обладнання та упаковка. Перед тим, як переїхати до моїх вражень від процесу пивоваріння, давайте поговоримо про те, що було в коробці з чайником. Комплект тут мінімальний: чайник, кришка та брошура. Силіконова насадка. Всередині коробки чайник упакований у пресований картон, так що до нього поштова відправка не страшна.

Перша чашка та регулювання температури. Контроль температури дуже важливий при заварюванні кави. Вона безпосередньо впливає на видобуток, а отже. У цьому чайці немає вбудованого термометра, а термометри, замовлені мною, були ще на шляху, тому я написав у понеділок кави, і вони були дуже швидко виміряні вимірювання температури та надіслали детальну інструкцію, яку я був з вами:

Нагрійте його до моменту шининня і першого віку води на чайник, буде лише близько 98 градусів. Після цього просто відкрийте кришку, трохи ковзаючи з самого чайника, але не повністю. Через 2 хвилини 30-40 секунд температура знизиться до 94, на даний момент ви можете почати зберегти фільтр, після чого він знизиться до 93-92, і ви можете запустити сам процес приготування.

Отже, отримана чітка порада щодо контролю температури, це означає, що ви можете почати пивованю каву. Як основний рецепт, я взяв пропорцію. 12 грамів кави на 200 мл води. Ці цифри були незмінними протягом всіх експериментів.

Перша чашка кави вийшла жахливо. Відверто витягнула каву, на смак якої була лише гіркота. Вирішується поступово збільшити шліфування і дотримуватися змін за смаком, а також трохи розтягується в протоці води. Nose-Naist, але вам потрібно звикнути до будь-якого нового пристрою. На щастя, розвиток чайника взяв мені мінімум часу, за який дизайнери отримують окремо спасибі.

Рецепт або основні пропорції. Спочатку я вибрав використання найпростішої техніки. однорідної коляски води у невеликих порціях у 3-4.

Зручність використання. Необхідно дати чайник завдяки, це дозволяє не тільки чітко контролювати дозу води, але також, завдяки формі носику, доставити воду саме там, де це потрібно.

Швидкість кипіння та відсутність свисток. Швидкість бум безпосередньо залежить від типу та якості плитки. Можна використовувати його на газових, електричних та індукційних пластинах. Він швидко кипить, але, як з’ясувалося, у дизайні немає свисток, і вам потрібно зосередити увагу на звуку киплячої води та пару з видом на отвори в кришці.

Збірка, зовнішній вигляд і розміри. Немає монтажу претензії. Всі елементи акуратно встановлені. Кришка легко видаляється, але зберігає дуже надійний.

Чайник дуже компактний. Його висота становить близько 16 см (без кришки і менше), тому він може легко вписувати на будь-яку полицю.

Немає жодної електричної версії? Відсутність цього чайника додаткових дротів для мене є безсумнівним плюсом. Електричний чайник майже у кожному будинку. Якщо ви берете окрему електричний чайник для пивоваріння кави, то його стенд постійно займе місце на столі. Ви не будете отримувати кожен раз, а потім видалити стенд?

За допомогою цього чайника не виникає такої проблеми, його можна видалити в шафі після використання і не пам’ятати до наступної чашки кави. Якщо ваша сімейна кава не займає домінуюче і конкурує з чаєм, то ви також оцінюєте відсутність надлишкових деталей на чайник. Так, це просто зручно, якщо ви не плануєте заварити пелюна щодня.

Чи можна спалити? Це, безумовно, можливо, якщо ви займете голуба з чайником, яка нещодавно кип’ячена. Тут немає нічого здивування, він виготовлений з металу. У той же час чайник має масивну рукоятку, яка дозволяє вам утримати чайник з комфортом під час протоки. Крім того, ручка знаходиться на кришці чайників, і за допомогою цієї ручки ви можете ще більш точно контролювати дозування води.

Кажуть, ви можете бути стилізовані, якщо ви п’єте прямо з чайника? Така проблема актуальна лише для чайників з звичайним носиком.

Ідеальна воронка. Чи досягли я до вершини майстерності, пивоваріння 10 воронці? Безумовно ні. Мій шлях до ідеальної воронки тільки починається. І для того, щоб зберегти достатню мотивацію, я написав чемпіонат з пивоваріння аматорської кави у воронку. Отже, я все одно доведеться зберегти цей чайник у моїх руках; Я сподіваюся, що він допоможе мені ввести топ-20 на чемпіонаті!

Мовчання. Мені здається, що цей гарний чайник може стати хорошим другом і вірним помічником не тільки при створенні кави в Kemex або Purovre. Такий чайник додасть естетичну красу, навіть якщо ви просто наливаєте воду в літак, франчай прес або турку.

Дізнайтеся більше цікавих деталей, і якщо ви бажаєте та купуєте, чайник Брювіста “Ремісен” ви можете на сайті понеділка кави.

Що краще готувати каву

Оскільки ми говоримо про каву, то ми будемо розвивати цю тему. Якщо ви не тільки вишуканий, але й все ще естет, то ви, напевно, недбало, що робить посуд виглядає для виготовлення кави. Будь-який кавоварка, купити, який ви можете, натиснувши кнопку аксесуарів, а також нагадує колбу з лабораторії вченого, ніж знайома побутова техніка. Незвичайна форма таких кавових виробників дозволить не тільки готувати чудову каву, але і здивувати своїх гостей. У той же час чайник для виготовлення кави, виглядає більш традиційним, але не менш стильним і елегантним. Потопчені форми та вишуканий носик доставлять естетичне задоволення і дозволяють повністю насолоджуватися благородним ароматом, вишуканим смаком та стильним дизайном. Ви можете вибрати модель з термометром і контролювати температуру нагрівання або купувати простий чайник для зварювання кави. Для любителів кавового грубого шліфування, вам сподобається кавоварка з пресою.

Не струмінь і лазер! Кавоварка з AliExpress

Чайник для кави з тонким носиком

Реалізація наших продуктів немислима без великої розподільчої мережі, яка охоплює всю територію Росії. Все, що вам потрібно від вас. Виберіть місто зі списку

Чайник для кави з тонким носиком

Реалізація наших продуктів немислима без великої розподільчої мережі, яка охоплює всю територію Росії. Все, що вам потрібно від вас. Виберіть місто зі списку

Чайники з пивоварі

Найпопулярніша модель від відомого бренду. Ваш ідеальний чайник!

Підтримуючи температуру, секундомір, турбо-опалення та інші бонуси!

Електричний чайник з вузьким носом та функцією підтримки температури

Об’єм: 600/800 мл Матеріал: харчова нержавіюча. сталь, зовнішній. Покриття. колір тефлону: білий/чорний

Матеріал: термостійкий скло; Пластиковий об’єм: 360 мл

Обслуговування чайник Hario XVD-36B V60 ідеально підходить для кави та будь-яких напоїв.

Матеріал: термостійкий борсилікатне скло, обкладинка з силіконовим обсягом: 600 мл

Обслуговуючий чайник у стисненому дизайні з Timemore.

Матеріал: Скло Об’єм: 600 мл Модель: XGS-60TB

Cario V60 порційна чайник використовується з воронки для приготування їжі та подальшої кави.

Накопичувальна знижка та знижка за кількістю не застосовуються до каталогу “Аксесуари та книги”.

Немає даних зараз і не буде доступні в найближчому майбутньому.

Torrefacto представляє стильні та ергономічні чайники, які перетворюють процес заварювання кави в красивий ритуал. Аксесуари використовуються для приготування напою з крапельними шляхами. у літаку, Kemex або Purver (воронка).

Чайники для пивоваріння

Для приготування кави потрібна вода, нагрівається до температури замовлення 95 з. Ви можете підготувати таку воду за допомогою чайника. Це дозволяє швидко нагріти рідину до бажаної температури, щоб використовувати його у цій посуді, де жувається кава.

READ  Як перенести газову трубу на кухні

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати традиційний або електричний чайник. для пивоваріння кави або чаю, а також незамінним для приготування фільтрувального методу кави.

Традиційні та електричні чайники

Два основних типи чайників на основі продажу:

Традиційні чайники працюють з джерела зовнішнього опалення. Вони можуть служити газовим, електричним, індукційним піччю або портативним газовим пальником. Пристрій зазвичай виготовляється з металу і має відносно простий пристрій. Це не залежить від електроенергії та розроблена протягом багатьох років обслуговування. Додаткова перевага. доступна ціна.

Електричні чайники мають трубчастий нагрівач, що нагрівається з мережі. Вони вимагають підключення до електрики, і, як правило, не можуть працювати автономно. Трубний нагрівач може бути безпосередньо у випадку пристрою, так і окремо від нього (у вигляді настільного диска або контрольної пластини). Такі електроприлади дуже зручні для використання, хоча це дорожче, ніж традиційні аналоги.

Який чайник вибирає. електричний або для пластин?

Якщо ви часто заварите каву та швидкість підготовки води важливо для вас, зверніть увагу на електричні моделі. Вони працюють набагато швидше, а також часто мають додаткові корисні функції (такі як таймер, термометр, підтримка температури води).

Якщо в першу чергу для вас надійність, а швидкість не настільки важлива, або бюджет покупки обмежений. ви можете зупинити вибір на традиційній моделі.

Металеві та скляні чайники

Для пивоварної кави, чайники з натуральних матеріалів, таких як метал, морський або скло, оптимально підходять. Ці матеріали не реагують з водою, що гарантує відсутність стороннього підйомника.

Найкращий метал для чайника по праву вважається нержавіючої сталі. Він доступний за ціною, з високою силою, вона не піддається корозії, і що важливо, зберігає блискучу зовнішній вигляд протягом усього часу використання.

Скло, і навіть більше, щоб феєрверки. більш тендітні. Хоча вони більш підходять для затишної домашньої кухні. Faor Особливо успішно вписується в класичний інтер’єр. Але в силу більших практичних чайників з спеціального загартованого скла отримали більш широкий розподіл. Через прозору скляну стіну можна контролювати рівень рідини (і для цього вам не потрібно підняти кришку).

Матеріал ручки

При виборі чайника, зверніть увагу, з якого матеріалу він виготовлений з його ручки. З нею, що ви будете взаємодіяти у процесі пивоваріння. Найкращі моделі постачаються з ручкою з натурального дерева. Також використовується пластиковий або прогумований матеріал. Важливо, щоб ручка не нагрівається з пристроєм. тоді вона буде зручною та безпечною для її використання.

Чайники високі і лопаті

У діапазоні кавових чайників ви можете побачити характеристику розтягнутих моделей, а також класичні низькі крісла (блимали, круглі та різні форми). Всі вони однаково добре зберігаються температура.

Вибір форми залежить від того, як планується пристрій:

Зцілити воду, форма чайника не має принципового значення. Якщо він повинен безпосередньо заварити каву (як у кавник), рекомендується використовувати моделі, які схвалюють нагорі. вважається, що вони сприяють кращому розкриттю кавового аромату.

При виборі чайника для пивоваріння варто звернути увагу на наявність поля (фільтра) у конфігурації. Різноманітні такі пристрої. скляна пивоваріння у вигляді пляшки.

Чайники з довгими прибитими

У інтернет-магазині ви можете замовити спеціальну кавоварку з довгим тонким носом вигнутої форми. Це пристрій, призначений для заготовки кави.

Метод передбачає використання грунтової кави та фільтра, вставленого в контейнер (кружка, воронка або спеціальне судно). Крім того, головне значення для пивоваріння надається постачання гарячої води. Вона вилила в тонкий струмінь, спіраль, приблизно 2 хвилини. Це необхідно, щоб шліфувати, щоб дати весь свій смак і аромат.

Виберіть гучність

Кавові чайники. як правило, малі. Ви можете придбати інструмент потужністю близько 1 літра або менше. Вибір обсягу залежить від того, скільки чашок кави ви збираєтеся готувати. Якщо напій пив “для себе”, просто чайник з об’ємом 0,5 літра. І для компанії буде відповідати пристрій 0,9 або 1,2 літра.

Чайники та кавові горщики

Чайник. Закрита ємність з ручкою та носом для пивоваріння чаю та/або водяного опалення. Кавник. Судно, що використовується для обслуговування (годування) кави. Подібна за формою, чайники та кавові гончарі володіють як звичайними елементами, так і функціональними відмінностями. Це корисно пам’ятати, відповідаючи на питання, який кавник або чайник купити.

Комбінаційний початок є ключовою метою. Пивоваріння та годування кави або чаю. Корпус корпусу, як правило, закруглена форма або спеціальний танк (відсік) для чайного листа. Тіло кавового горщика найчастіше є конусною формою і трохи меншим обсягом.

У зв’язку з поширенням культури чайних церемоній та відродження ручних способів пивоваріння кави, чайники та кавові горщики з термостійкого та термостійкого стають дедалі популярними. Термостійкість визначає здатність матеріалу підтримувати вказані властивості при нагріванні. Термостійкість. Стійкість до температурних крапель. Харіо. Це “король скла”. Його точка плавлення становить 800 ° С, і вона може витримувати різкі коливання температури в діапазоні 120 ° С. Слід зазначити, що такі унікальні характеристики досягаються з мінімальною скляною товщиною, що робить чайники HARIO та кавові горщики дійсно унікальні та преміальні продукти.

Загальний термін для опису та чайників та кавових гончарів все частіше використовуються останнім часом. сервер.

PUROVER, V60 або HARIO

V60 (він є Pupune, Harior) широко відомий у всьому світі. Крім того, Hario V60 став ім’ям номінального. Що таке секрет його популярності ?

Запатентовану форму воронок, задумливі колекції, відмінну якість продукції.

Мінімальний комплект для пивоваріння кави за допомогою цього методу складається з упаковки для послідовності та фільтра. До оптимального набору додано сервер і чайник для протоки. Для справжніх знавців ручних способів пивоваріння кави ми рекомендуємо використовувати зваження, спеціальний стенд і, наприклад, скло.

Гарантія найкращих цін

Друзі, ми є єдиним в Росії офіційним постачальником Hario.

Не струмінь і лазер! Кавоварка з AliExpress

Це дозволяє нам гарантувати найкращі ціни. Крім того, добре продумана система знижок та дружнього обслуговування. Приєднуйся зараз!

PS знайдено нижче ціни ? Надіслати обліковий запис або посилання. Ми забезпечимо найкращі індивідуальні умови.

Торгово-промислова палата

Друзі, наша компанія є членом Союзу “Московської торгово-промислової палати” та Торгово-промислової палати Російської Федерації.

Для нас це є привілеєм і відповідальністю: повсякденна робота, щоб підтвердити статус надійного постачальника та партнера. Для російських та іноземних компаній. Спасибі вам за вашу підтримку! Найкращі побажання, команда Ябодр.com

Графік роботи в період з 22.Від 02 до 24.02

Щасливий захисник дня батьківщини!

З 23 лютого по 24 лютого, Ibodr.COM працює у наступному режимі:

Замовлення, прийняті на вихідних, будуть оброблені на наступний день.

Hario JTS-35-R розмноження чайник 350 мл

Шоколадний чайник для малого, середнього та масштабного чаю. Термостійке термостійке скло вищого класу. Привабливий дизайн, висока практичність. Сито вбудована в кришку. Зроблено в Японії.

Hario MSS-1DTB Mini-Slim Coffee Manual Manual

Оптимальне шліфування для методу вашої кави. Керамічний жорсткий. Налаштування помоли. Контроль ступеня шліфування та обсягу молочної кави. Складна конструкція. Компактні розміри.

CAUFFLANO CD. Мобільний кавоварка

Унікальний пристрій занурення для пивоваріння кави за допомогою методу преси. Легкий, у фірмовій сумці. Це можна взяти з ним у будь-якому місці, і з наявністю герметичної кришки та холоду тепер можна готувати безпосередньо “на поїзді”.

Паперові фільтри CEMEX FP-2

Розгорнуті фільтри у формі півмісяця. Підходить для см-1, см-1С, см-1Г.