Чавунна піч для дому на дровах

Article

Дерево залізні печі для тривалого спалювання для датчиків та опалення будинку

Нерідко, люди, які постійно проживають у великих і густо населених містах, думають про придбання невеликого будинку на околиці, які можуть бути затишним кутом відпочинку. Влітку з ним немає проблем, але взимку необхідно забезпечити опалення кімнати. Як правило, для цього вони вибирають дерев’яні чавунні печі довгого горіння для котеджів. Вони допомагають нагріти приміщення, мають компактні розміри та прийнятну вартість.

Чавунна довговічна печі повинна відповідати кількома параметрам, які зробить це незамінним помічником у країні. Основними критеріями вважаються наступними:

 • один. Дизайн повинен мати компактні розміри, оскільки бавовняний будинок країни зазвичай малий. Встановлення громіздкої структури тільки посилює ситуацію.
 • 2. Для нагрівання печі повинна бути швидко, але прохолодно. повільно для забезпечення нормальної температури. Якщо його охолодження відбувається за короткий час, вам знадобиться більше палива та постійного пошуку поруч із нагрівальним пристроєм.
 • 3. Потрібно довгий спалювання, оскільки в цьому випадку зменшується сума витратного палива. Як правило, це забезпечується регулюючи спеціальні амортизатори.
 • 4. Печі повинна нагріватися тепло. Це характерно для чавуну, тому це вважається найпопулярнішим матеріалом для виробництва.
 • п’ять. Важлива також корозійна стійкість димоходу та елементів топки. Цей параметр потрібен, тому що при застосуванні холодної печі накопичується конденсат, який під час горіння випускається в повітря разом з кислотою, і це може спровокувати отруєння організму.
 • 6. Потрібні поверхні для приготування їжі, але багато хто віддають перевагу моделям, які можуть замінити не тільки нагрівальний пристрій, але й пластину. Це зручно, економічно і не вимагає додаткових витрат на придбання інших предметів.

Для деяких, не тільки компактність важлива, але також привабливий вигляд. Встановлення грубої великої духовки в невеликому будинку не буде прикрасити його, тому мініатюрні моделі найпопулярніші.

Сьогодні багато виробників виробляють печі з різних матеріалів. Найпопулярнішою є чорна та нержавіюча сталь, а також чавун. Перші два варіанти відрізняються високою вартістю, швидким нагріванням, але й таким же швидким остиганням, нездатністю віддавати та утримувати тепло.

Недоліком адаптації чорної сталі є також відхилення, оскільки вона служить не більше 7 років, вимагає додаткової зовнішньої обробки від перегріву. Ось чому верхівки вважаються печами з чавуну з багатьма перевагами:

 • один. Хороша теплова передача та повільне охолодження, що забезпечує однорідне та довгострокове нагрівання приміщення, яка не вимагає частого втручання.
 • 2. Здатність вибирати модель залежно від площі кімнати. Це отримає нормальне дому.
 • 3. Мінімальний ризик зворотного тяги навіть при закритті амортизаторів до повного дрова.
 • 4. Ефективність пристрою. Однією з деревних укладів буде достатньо для 6-10 годин опалення кімнати.
 • п’ять. Ефективність чавунного дизайну значно вище, ніж у цегляних аналогів.
 • 6. Стабільність матеріалу до деформації з довгостроковим впливу високих температур.
 • 7. Матеріал не окислюється, тому стінки печі не прогорають навіть після експлуатації протягом кількох років.
 • 8. Деталі пристрою виготовляються шляхом лиття. Це означає, що в дизайні немає швів, які завжди вважаються вразливим місцем у таких пристроях.
 • дев’ять. Немає необхідності додаткової обробки зовнішньої оболонки для запобігання перегріву. Як правило, дизайн покритий термостійким лаком або фарбою, щоб дати більш привабливий і акуратний зовнішній вигляд.
 • 10. Тривалий термін служби 30-35 років, а різноманітність конструкцій робить пристрій затребуваним. Компактність дозволяє встановлювати його навіть у невеликій кімнаті.
чавунна, дрова

Важливою перевагою є те, що пристрій часто виготовляється у вигляді каміна з оригінальним дизайном та термостійким склом на передній панелі. Це цікаве рішення для тих, хто цінує не лише ефективність, а й зовнішній вигляд.

Існують також комбіновані печі, які об’єднують всі переваги матеріалів. Найчастіше вони виготовляються з нержавіючої сталі та чавуну. Перший захищає дизайн від пошкодження, другий попередження перегріву з прямим наслідком полум’я.

Незважаючи на довгий список переваг, нагрівальний пристрій має деякі недоліки. Перша вважається досить великою вагою пристрою, оскільки чавун не відрізняється легкістю. Цей параметр ускладнює транспортування та встановлення. Як правило, потрібна спеціальна область цегли, плитки або бетону.

Чавун вважається міцним матеріалом, але з неналежним транспортуванням, вплив твердої поверхні, гострими краплями температури, вона може дати тріщину. Неможливо відновити конструкцію за допомогою зварювання, тому обмежуючи обережність.

Якщо передбачається експлуатація приладу не лише восени, а й узимку, необхідно додатково утеплювати трубу, щоб уникнути різких температурних перепадів та скупчення конденсату на стінках під час розтоплення. Для деяких людей вартість печі може бути досить високою, але її тривалий термін служби, довговічність, хороший теплообмін та ефективність блокує всі недоліки світильників.

Довге пекуче пристрій може бути виготовлено відповідно до стандартної схеми або мати схему води. Перший варіант підходить для опалення невеликої кімнати, другий. для опалення досить великого заміського будинку. Для цього труби тримаються для всіх кімнат, за допомогою якої гаряча вода буде циркулювати з спеціального контейнера, розташованого в безпосередній близькості до печі.

Звичайний дизайн без водного ланцюга складається з димохідної камери, вікна, через яке первинний повітря приходить регулювати процес згоряння, спеціальну камеру для виживання газів, а також вікна для отримання вторинного повітря.

При встановленні печі варто дотримуватися правил, які допоможуть уникнути пожеж. Конструкція повинна бути від стіни на відстані не менше 25 см, від стелі. не менше 60 см. Пол під печі повинен бути покритий залізом або кахельним, стінка також рекомендується забезпечити від вогню.

READ  Резервне джерело живлення для газового котла

Особливу увагу слід приділяти ліквідації димоходу, оскільки, коли правила порушуються правила, постачання газу та отруєння людей можуть бути. Залежно від місця встановлення, власник будинку самостійно вирішує, де буде вилучено димар. Необхідно спостерігати заходи пожежної безпеки.

Навіть з високоякісним встановленням дизайну, неприємні ситуації можливі у порушенні правил експлуатації. Оскільки чавунна піч є міцним, міцним і надійним, він не вимагає великого догляду.

У разі пошкодження зовнішній шар завжди може бути покритий новим термостійким лаком або фарбою. Це необхідно лише протягом періоду, коли пристрій не використовується. Рекомендується також щорічно чистити димар від сажі, оскільки при накопиченні великої її кількості прилад перестане нормально функціонувати, а всі гази, що утворилися при горінні, виходитимуть до приміщення.

Для прибирання ви можете використовувати механічні пристрої або спеціальні хімікати, які поміщаються в печі та запалюються разом з дров. При випаровуванні вони розчиняють сажі. Регулярно очистити від попелу. Зазвичай це робиться перед іншою екструзією через спеціальну металеву лезо.

Якщо кухонна панель присутня в печі, варто виключити велику кількість холодної води на ньому. Це допоможе уникнути тріщин. Чавунне печі-камін довгого горіння обладнано теплостійким склом, який зазвичай має функцію самоочищення. При необхідності дозволяється застосовувати м’які миючі засоби без абразивних частинок.

Дотримання всіх рекомендацій не тільки захистить будинок від вогню, але також допоможе розширити життя структури. Багато дачників і ті, хто на постійній основі користується чавунними пристроями, стверджують, що такі пристрої можуть прослужити кілька десятиліть.

Тепер різні компанії являють собою багато пристроїв, які характеризуються ціною та якістю. Найбільш популярним є наступне:

 • один. Французька компанія Supra пропонує більше 130 моделей чавуну. Є варіанти для невеликих будинків та великих особняків країни. Ви можете вибрати пристрій з панеллю приготування їжі та шафи для випікання або без цих доповнень. Створені різні форми, наприклад, кутовий, який майже не займає. Перевага світильників з цієї компанії є можливість використовувати не тільки дрова, але й вугілля. Від однієї укладання, згоряння триває протягом 10 годин для великого. від 110 до 120 тисяч.
 • 2. Джоул Норвезькі печі характеризуються суворим дизайном без надлишок, мають панель для приготування їжі та термостійкі окуляри. Запропонуйте використання виключно дерева. Одна закладка достатня для 8-10 годин безперервної теплопередачі. Є також дизайнерські каміни, за які доведеться віддати щонайменше 200 тис.
 • 3. Пристрої GUCA виробляються в Сербії і досить популярні. Ми виготовляємо з 1958 року, оснащену кухонною панеллю та кабінетом для випічки, мають склянку на передній стороні з самоочищаючою функцією. Є багато моделей для великих та невеликих будинків. Існує також схема води, яка дозволяє витрачати нагрівання по всій структурі. і може досягти 80 тисяч з урахуванням присутності всіх додаткових функцій.
 • 4. La Nordica Rosa, Nordica Isotto-Forno. Пристрої обладнані кулінарними панелями, вітровими шафами. Мають скло на передній стороні. Привабливий дизайн робить їх попитом. Залежно від моделі та додаткових функцій.

Кожен виробник зазвичай дає гарантію на свій продукт, який діє у випадку всіх правил експлуатації, описаної в інструкціях.

Вітчизняний виробник також пропонує кілька варіантів чавунних печей, які не поступаються іноземним за якістю та терміном служби. Компанія EcoCamin виробляє кілька видів чавунних опалювальних пристроїв для великих та невеликих кімнат, з кулінарними панелями або без них, а також можливість підключення води для опалення декількох кімнат одночасно.

Удмурт Балезинський завод також пропонує кілька варіантів країн-печей. Пристрої відрізняються невеликими розмірами, відсутність потреби готувати платформу для установки. Недоліком вважається відсутністю кухонної панелі, латунного кабінету та можливість підключення водної петлі. Такі моделі пропонують Челябінську фабрику. Перевага цих пристроїв є і доступна кожній людині.

Чавунна піч. це ідеальний варіант для тих, хто хоче забезпечити тепло в заміському будинку, рятуючи паливо та без витрат коштів для встановлення опалення.

Чавунні моделі відрізняються високою теплоємністю: вони швидко нагріваються, але повільно остигають. Матеріал стійкий до корозії, високої температури. Тривалість обслуговування обладнання перевищує 50 років. Недоліками включають високу ціну та високу вагу: для деяких моделей вимагатиме збільшення підлоги для установки.

НМК Сибір

Виготовлений з сірого чавуну, який відрізняється збільшенням міцності, зносостійкість. Товщина корпусу стінки досягає 10 мм, що забезпечує довгострокову теплопередачу після завершення горіння. Полум’я, димохід, зібрана захищає димар, підвищує ефективність. Мідні прокладки не вимагають заміни під час експлуатації.

Модель призначена для нагрівання приміщень 45-50 кВ.М., можна використовувати для приготування їжі. Кухонна панель обладнана чавунними пальниками різного діаметру. Панорамні двері з термостійким склом. Термостійкий шнур забезпечує високий рівень ущільнення, герметичність камери згоряння. Як паливо можна використовувати дрова та брикети.

Invicta Mesnil

Теплове обладнання французької компанії виготовляється з чавуну, стійких до деформацій температури. Двері оснащені самоочищенням німецького виробництва. Замикаюча ручка забезпечує ущільнення вогню, підвищений рівень безпеки. Функція вторинних вижили підвищує ефективність, дозволяє отримати одну закладку працювати до 8 годин.

Модель вертикального формату зберігає корисний простір, відрізняється простим установкою. Він встановлюється на стенді овальної форми, що дає конструктивну вишуканість. Потужність нагрівального пристрою дозволяє використовувати обладнання для опалювальної кімнати, площею до 100 квадратних метрів.М. Основний тип палива. дрова або брикети.

Kratki koza/k9

Корпус виготовлений з сірого чавуну 200 сорту, стійких до підвищених температур і зносу. Матеріал забезпечує хороший теплообмін і м’який, зручний для людей, теплий. Потужність обладнання регулюється в діапазоні від 6 до 13 кВт, камін може використовуватись для опалення приміщення площею 100 кв.М.

Двері обладнані термостійким керамічним склом для контролю над дров. Вторинна технологія виживання забезпечує високу ефективність та економію палива. Пристрасне повітря можна регулювати шляхом встановлення комфортної температури. Для вторинного виживання використовується повітряне повітря. Харчування обладнання піднімається з чавунним дефлектором. Догляд спрощується завдяки встановленню висувної коробки, розсувної решітки.

 • Зубчастий бар’єр для захисту від падіння дров;
 • Декоративна задній панель;
 • Гарантія виробника 5 років;
 • Вертикальний димар.
READ  Як встановити годинник на духовці ТЕКА

Довгі печі. переваги

Деревні печі для довгого палаючого будинку віддають перевагу покупцеві літніх будинків та тих, хто постійно живе за межами міста, віддаленим від основних комунікацій. З їх допомогою, звичайно нагріваються невеликі будинки, що складаються з однієї або двох кімнат. Численні користувачі відзначають такі переваги піролізних опалювальних агрегатів на дровах:

 • низька вага, завдяки якій вона зникає потреба в потужному фундаменті під печі;
 • Компактні розміри, які дозволяють встановлювати печі в будь-якому зручному місці;
 • Висока ефективність, показники яких досягають 70-85%;
 • Довге спалювання однієї укладання деревини (від 6 до 12 годин у різних моделях);
 • Просте налаштування інтенсивності горіння за допомогою підпорядкованого демпфера;
 • низька вартість використання палива (дрова, пресовані дерев’яні брикети, вугілля);
 • Повна автономія домашнього опалення, незалежність від підпорядкованих комунікацій;
 • Відмінний зовнішній вигляд сучасних довгих печей;
 • Доступні ціни на більшість моделей;
 • Наявність ряду додаткових функцій, що підвищують рівень комфорту, що живе в будинку людей.

У той же час у кожного є високий вимог довгого спалювання печей до сухого сушарки, а також інтенсивної освіти в димовій конденсаті. Ці явища необхідно враховувати у процесі експлуатації печі.

Переваги довгих печей

Сучасні моделі є практичними, економічними, легко встановленими та легкими для підтримки. Функція подвійного після цього притаманна багатьом моделям довготривалої печі на дровах, зменшує викид шкідливих речовин у повітря.

У більшості сучасних печах. каміни, ручки на дверях не нагріваються, а галочка золи знімається і може бути очищена навіть тоді, коли операція печі.

Чавунні печі для котеджу на дровах

Барбекю короля опалювальної плитки, великий вогонь, димар, водоровник для сюжету та альтанки. Використовуйте цілий рік.

Батяжна піч Vesuvius Legend Кування 16 (205)

Ознайомтеся. Огляд каміна Пламенна Тена. Печі для подачі

Печі для котлової стаціонарної, термостійкої для котеджної зони з димоходом та печі. Круглий рік.

Довга печальна піч Stoker 100-г газу/дрова

Робоча піч NMC Опалення Кулінарія Сибір Чавун

Банна піч Везувій Легенда Стандарт 16 ДП-4

Stoker Long Burning Stoker 150-г газу/Дрова

Набір: Узбецький чавун Казан 8 літрів з кришкою (Наманган) Димохідна піч GF-T8 2 мм

Як вибрати і звернути увагу?

При виборі довгострокової печі згоряння варто звернути увагу на наступні обставини:

 • Ступінь доступності палива та його вартість. Якщо недалеко від місця проживання, існують доступні паркетування або інші джерела промисловості вуглецевої відходів, варто звернути увагу на моделі на дровах. За наявності ресурсів вугілля або тоа, печі, призначені для споживання цього виду палива.
 • Матеріал, що використовується для виробництва житла. Цей фактор суттєво вплине на ціну камінної печі та темпів теплообміну. Крім того, тривалість терміну служби весь дизайн залежить від високоякісного корпусу. Корпус може бути виконаний із сталі, керамічного матеріалу або чавуну. Останній варіант вважається найбільш оптимальним.
 • Енергетичні характеристики. Вони вибираються залежно від області, яка повинна нагріватися у співвідношенні 1000 Вт кожні 10 м2 (з висотою стелі від 2,5 до 2,8 м) 15-20%.
 • Вага. Вага чавуну піч-камін перевищить аналогічний показник продукту зі сталі приблизно до 1/5. Якщо будинок вже зробив ремонт, а сайт установки для установки печі не був передовий заздалегідь, варто вибрати сталевий продукт.

Відмітні особливості

Робота будь-якої з систем, заснованих на довгостроковому спалюванні палива, відбувається шляхом забезпечення згоряння піролізних газів. Їх виділення виробляється, коли органічне паливо повільно горить.

Повітряні канали в таких структурах мають свої особливості, завдяки якій деревина тліє та висвітлює вуглеводні у вигляді газу.

Принцип роботи камінних печей полягає в наступному:

 • Піролізні гази, що утворилися при повільному окисленні палива на основі органіки, вступають у контакт з повітрям і далі надходять у камеру згоряння. В результаті процесу виділяється значна кількість теплової енергії.
 • Отримане тепло можна використовувати для передачі температури до теплоносія або котла з непрямим типом нагрівання.

Але варто розглянути, що при організації такого приладу, вам потрібно правильно встановити димар. Це дозволить ефективно видаляти вихлопні гази, забезпечуючи безпеку жителів та ефективність печі.

Чавунна плита. Каміни для дому

Діаметр димоходу: 115 мм. Приміщення: 120 м3.

Об’єм кімнати, м³: 150 діаметр димоходу 120 мм

Об’єм кімнати, м 3: 250 Розміри: Shhghv, мм: 370х930х760 Маса печі кг: 72 Діаметр димоходу, мм: 120

Об’єм кімнати, М 3: 250 Діаметр димоходу, мм: 120

Об’єм кімнати, м³: 100 Діаметр димоходу, мм: 120

Об’єм кімнати, M 3: 100 Діаметр димоходу, мм: 120

Діаметр димоходу: Об’єм номеру 115 мм: до 100 м3

Діаметр димоходу: 130 мм. Об’єм приміщення: до 200 м3

Діаметр димоходу: 130 мм. Обсяг приміщення: до 280 м3

Діаметр димоходу: Об’єм кімнати 150 мм: до 400 м3

Обсяг опалюваних приміщень: діаметр димоходу 80 м3: 150 мм.

Діаметр димоходу, мм 114 обсяг дорожнього руху, м3 250

Обсяг номерів: до 150 м.Діаметр димоходу: 115 мм

Обсяг приміщення до 150 м 3 вимірювань духовки: VChHG, мм: 1010x806x630 маса печі KG: 135 діаметр димоходу, мм: 150

Об’єм приміщення до 150 м 3 діаметр димоходу, мм: 150

Площа кімнати до 150 м² Діаметр димаря, мм: 150

Об’єм кімнати, м³: 180 Діаметр димоходу, мм: 150

Квадратна кімната, м²: 120 діаметра димаря, мм: 120

Обсяг кімнати, куб. До 160 димарних діаметром, мм: 150

Об’єм приміщення до 150 м 3 діаметр димоходу, мм: 150

Об’єм кімнати: до 240 м 3 діаметр димоходу, мм: 150

Об’єм приміщення до 100 м 3 діаметром димоходу, мм: 150

Об’єм приміщення до 100 м 3 діаметром димоходу, мм: 150

Об’єм приміщення, м³: 100 Габарити, (ВхШхГ) мм: 1055x690x530

Нагрівальна потужність: діаметр димоходу 9,6 кВт: 150 мм

Нагрівальна потужність: 6 кВт Діаметр димоходу: 150 мм

Опалювальна ємність: 6 кВт Діаметр димоходу: 120 мм

Нагрівальна потужність: 7,2 кВт Діаметр димоходу: 120 мм

Опалювальна потужність: 6,5 кВт Діаметр димоходу: 120 мм

READ  Як об'єднати воду з бойлера Baxi

Опалювальна ємність: діаметр димоходу 10,3 кВт: 130 мм

Нагрівальна потужність: 7,5 кВт Діаметр димоходу: 130 мм

Опалювальна ємність: 6 кВт Діаметр димоходу: 120 мм

Опалювальна ємність: 6 кВт Діаметр димоходу: 120 мм

Нагрівальна потужність: 7 кВт Діаметр димоходу: 150 мм

Нагрівальна потужність: діаметр димоходу 8 кВт: 150 мм

Plamen Dora 8 — недорогая печь для отопления частного дома

Нагрівальна потужність: діаметр димоходу 8 кВт: 150 мм

Діаметр димоходу, (мм): 150 рейтингова сила, (кВт): 7 Розташування: Пройшовши

Чавунні печі для домашнього спалювання. знайдено 617 продуктів.617 продуктів

Чавунна піч KOZA/K9 виготовляється з сірого чавуну класу 200 з номінальною товщиною стінки 8 мм! Димар можна підводити зверху або ззаду. Незвичайний вигляд з 3 окулярами. Регулювання повітряного повітря здійснюється за допомогою спеціального важіль. Ті, хто.

Тип опалювального котла: тверде паливо, кількість контурів: один-з’єднувальний, макс. Теплоємність: 15 кВт, опалювальна площа: 120 м², Проживання: Відкритий, Тип камери згоряння: На відкритому повітрі, Принцип роботи котла твердого палива: довгий горіння, нелетучий.

Чавунну опалювальна піч Сибір створюється як продовження лінії чавунних камінів Сибіру, ​​виробленого завод НМК. Печі має простий і надійний дизайн, який дозволяє побутові та домашні приміщення до 120 м³. Печі виконується.

Духовка дротова ванна, підігрітий об’єм 28 куб.м, потужність 23 кВт, закритий тип, дерев’яне паливо

Розміри: VCHHHH, MM 682x476x422 потужність, кВт 10 Обсяг опалювальна кімната, M3 200,% 78 мас, кг 106 Чавунна печі матеріал Матеріал чавунної печі Опис: налагодження порушення та вторинного повітряного споживання в печі; Сольник; Захисний гребений; Вітрорамічний.

Печі-камін, нагрітий об’єм 200 куб.м, потужність 12 кВт, з водою, закритий тип, деревне паливо, система “чисте скло”, кухонна панель

Відкрита піч, закрита, дерев’яне паливо, кухонна панель

Духовка для ванної ванни, підігрітий об’єм 18 куб.м, закритий тип, дерев’яне паливо

Відкрита печі для ванни, підігрітий об’єм 10 куб.м, потужність 6.8 кВт

Віч для ванної ванни, підігрітий об’єм 24 куб.м, закритий тип, дерев’яне паливо

Відкритий камін, нагрітий об’єм 330 куб.м, потужність 10 кВт, закритий тип, дерев’яне паливо

Відкритий піч-камін, нагрітий об’єм 260 куб.м, потужність 13 кВт, закритий тип, дерев’яне паливо, штучне полум’я, система “чисте скло”, довготривалої системи

Firecase, hearged об’єм 200 куб.м, потужність 10 кВт, деревне паливо, штучне полум’я, система “чисте скло”, система тривалого горіння

Відкритий піч-камін, нагрітий об’єм 240 кубічних метрів.м, потужність 12 кВт, закритий тип, дерев’яне паливо

Відкрита піч, закрита, дерев’яне паливо, кухонна панель

Уорд печі. камін, нагрітий об’єм 430 куб.м, потужність 15 кВт, з водою, закритий тип, дерев’яне паливо, система “чисте скло”

Відкритий піч-камін, обсяг нагрітий 200 куб.м, потужність 12 кВт, закритий тип, штучне полум’я, система “чисте скло”, довготривалої системи, кухонна панель

Повітряна піч Сибір БВ. 100 є найнижчою потужністю нагрівальної плитки в лінії Сибіру БВ. Її номінальна потужність становить 4 кВт. Ця піч призначена для опалення невеликих гаражів, теплиць, семінарів та заміських будинків від 30 до.

Відкритий піч-камін, обсяг нагрітий 120 куб.м, потужність 8 кВт, закритий тип, дерев’яне паливо, система “чисте скло”

Підлогова піч, опалювальний об’єм 150 куб.м, потужність 9 кВт, дерев’яне паливо, довга система горіння

Вікна піч-камін, нагрітий обсяг 240 куб.м, потужність 12 кВт, закритий тип, дерев’яне паливо, система “чисте скло”, кухонна панель

Потужність. 8 кВт Глибина. 510 мм Ширина. висота 490 мм. вага 835 мм. діаметр 61 кг диму. 120 мм Сушильний з’єднання. Верх

Відкритий піч-камін, обсяг нагрітий 150 кубічних метрів.м, потужність 9 кВт, з водою, закритий тип, система “чисте скло”, довготривалої системи

Firecase, обсяг нагріваючого 342.5 кубічних.м, потужність 13.7 кВт, закритий тип, дерев’яне паливо, система “чисте скло”, довга система горіння

Швидке опалення “Топ-модель” Кімната. Лінія печей з деревини, призначені для конвекційного опалення приміщень. Заходячи в нижню частину печі, повітря нагрівається від розпечених стін конвекційних труб і виходить потужними гарячими потоками у верхній частині печі.

Для невеликих кімнат краще купити KlonDike KlonDike 100, який призначений для нагрівання приміщень до 100 м3 при збереженні ресурсів до 60% відносно налаштувань стандартного типу. Газогенераторна піч KlonDike. Це сучасне компактне обладнання.

Відкритий камін, нагрітий об’єм 180 кубічних метрів.м, потужність 10 кВт, дерев’яне паливо, система “чисте скло”, довга система горіння, кухонна панель

Розміри (d x w x b). 51 x 27 x 25.7 CM Матеріал. Сталева стрілянина AISI 430. 15 л Вага. 10.38 кг

, Нагрітий об’єм 100 куб.м, потужність 6 кВт, дерев’яне паливо, довготривалої системи, кухонна панель

Відкрита піч, закрита, дерев’яне паливо, довготривалої системи, кухонна панель

Відкритий піч-камін, потужність 10 кВт, закритий тип, дерев’яне паливо, система “чисте скло”

Wailded печі ванни, підігрітий об’єм 13 куб.м, потужність 16.5 кВт, закритого типу, деревне паливо, з баком для води

Firecase, Heated Volume 467.5 кубічних.м, потужність 18.7 кВт, з контуром води, закритий тип, дерев’яне паливо, система “чисте скло”, довга система горіння

Деревна печанка Harvia M2 радує його традиційно стильний дизайн і підходить для невеликої сауни на дровах. Високоякісна печі M2 створить атмосферу традиційної сауни і дає справжнім знавцям моменти досконалого відпочинку. Рівномірне тепло, що вивільняється духовкою.

Електричне джерело з звуком та світловим ефектом спалювання дрова Realflame Fobos Lux BR S призначений для вбудованого у стандартних кардаках. Зовнішній гриль імітує решітку нинішнього деревного каміна. Золота рамка навколо вогнища. Нагрівач з субдоміналом.

Тип десталяції. Вбудовані розміри стінки. 900х400х140 мм Лесс. 500 мм висота вогню. 250 мм матеріал. сталь, іржавіюча сталь Тривалість горіння до 6 годин Біокамін Російський вогонь можна використовувати в квартирі або на дачі. Не вимагає додаткових.