Чи можна направити вентилятор на себе

Article

Комп’ютерні охолоджувальні міфи

Привіт Picaba! Не кожен пам’ятає час, коли процесори та відеокарти, необхідні у найгіршому випадку простого радіатора, і ніхто не чув про випадки фанатів та систем охолодження води. Але все змінилося: сучасні процесори та відеокарти можуть споживати сотні Вт під навантаженням, тому ніхто не буде здивувати з трьома частинами, кілограм суперкуляри та пару потрійного житлового кольору. Однак міфи також прогресували з прогресом у сфері охолодження ПК, і сьогодні ми будемо говорити про них.

Як завжди. Текстова версія під відео.

Міф, ніж більш продуктивне охолодження, тим нижче температура процесора.

Де поставити шанувальників на комп’ютер

Здавалося б, що все правда: охолоджувальне охолодження може зайняти більше тепла з покриття процесора, що означає, що його загальна температура буде нижчою. Однак є ключовий момент. від кришки, а не з кристала. Але між ними є шар термічної речовини, і часто сам кришталь досить товстий.

Що це призводить до? Так, все для того, що починаючи з певної тепла розсіювання процесора, без різниці, ніж ви будете охолоджувати його: все буде зміцнена в часи не найвищою якість термічне ставлення під кришкою. Для прикладів не потрібно ходити: Core I7-8700K шкіра голови та заміщення терміналу під кришкою на рідкому металі зменшить температуру під навантаженням принаймні десятка градусів. Крім того, додаткове шліфування верхнього CEARE I9-9900K CRYSTAL також може видалити пару ступенів.

В результаті, для будь-якого процесора існує розумна розсіювання тепла, і якщо вона перевищена, незалежно від того, наскільки прохолодна система охолодження, вона все одно перегрівається. Тому не має сенсу поставити основну систему водного охолодження I7-8700K, щоб стабільно працювати на 5 ГГц. ви досягнете навіть кращого ефекту з простою #xab; Turreka # XBB;, якщо ви ковзаєте це.

Міф кулер потрібно вибрати процесор TDP

Багато виробників кулерів та їх пишуть у характеристиках свого продукту, скільки тепло його можна взяти. Аналогічним чином, Intel і AMD написати тепло розсіювання їх процесорів. Тому може здатися, що якщо друга цифра менше, ніж перша, то така охолодження буде підходить для вас.

На жаль. одночасно є два помилки. По-перше, фактичне тепла розсіювання процесорів під навантаженням і тим більше прискорення часто набагато вище, ніж пише виробник. Наприклад, номінальний тепловий насос Ryzen 9 3900x. 105 Вт, але насправді він може споживати майже вдвічі більше, близько 180-200 Вт. І якщо сотня Вт, здатні вилучити навіть не найбільших веж, то тут 200 Вт вимагає вже суперппів кілограмів або досить просунуто.

Intel також приймає рівень споживання енергії як значення TDP при роботі на основі базової частоти.

По-друге, значення фрази #xab не завжди розуміється; охолоджувач може приймати тепло hat # xbb;. З якого процесора? Наприклад, площа кришки при 16-ядерному терміни майже вдвічі більше, ніж 16-ядерна ризен, тому легше видалити тепло від нього легше. Плюс незрозуміло, до якого тепловий кулер зможе приймати вказану кількість ватт, а #xab; але # XBB; Ви можете зателефонувати багато. До речі, саме тому Noctua не вказує, скільки у Вт.

Як тоді я можу дізнатися, дати вам певний кулер чи ні? Відповідь проста. прочитайте його відгуки та перегляньте, які тестові системи перевіряють це, після чого роблять логічні висновки: наприклад, якщо охолоджувач впорався з Core i7-8700K, то не буде проблем з простим ядром I5-8600K. А, з іншого боку, якщо з Ryzen 7 3800x, кулер має проблему, то ви не повинні брати його в пару до Ryzen 9.

Міф для ігрового ПК обов’язково потрібний.

Що виглядає як обрізаний комп’ютерний комп’ютер? Правильно, маса вентиляторів з підсвічуванням RGB і обов’язково систему охолодження води, де без нього. Однак по суті, для переважної більшості ПК, це просто не потрібне.

Чому? По-перше, ігри відправляють процесор набагато слабкішим, ніж стрес-тести, і навіть верхній ядро ​​I9-9900k, здатний до тесту AIDA64, щоб споживати більше 250 Вт, не досягне гри, і це не зможе впоратися з таким a Теплова розсіювання, а не найдорожча вежа. По-друге, набагато менш надійний, ніж охолоджувачі: часто за пару років, насоси забиті і починають працювати гірше і шум, і навіть зупиняються взагалі. І їх прибирання, якщо це можливо, це не найпростіший процес. Ну, по-третє, існує погана ефективність на Ватт від виділеного тепла: якщо за 4-5 тисяч ви купуєте відмінний суперкаулер, який може впоратися з найпопулярнішим 8-ядерним процесором без будь-яких проблем, а потім серед ваших грошей там буде достатньо бюджету, а не найбільш якісні моделі.

В результаті. залиште робочі станції, де жалюгідні процесори працюють з парою десятків ядер і розсіювання тепла при три сотні Вт. Збір системи на домашніх розетках LGA1151 або AM4, немає сенсу переплати за воду.

Большой ВЕНТИЛЯТОР в коровнике

Міф боксерські кулери абсолютно не ефективні, і повинні бути змінені.

Взагалі, більшість користувачів не мають кращого враження від боксерських кулерів: вони кажуть, вони не є ефективними і не впораються з процесорами, які вони приходять в комплект. Однак насправді це зовсім не.

Звичайно, невеликий алюмінієвий радіатор з шматочком міді не справляється з ядром I9 у прискоренні. Але, наприклад, запасний прохоложник цілком може зберігати температуру 6-ядерного ядра I5-8400 на рівні 60-75 градусів. і це при критичних температурах близько ста градусів. Це ще краще для бізнесу з коробчичними охолоджувачами для Ryzen, які вже три версії.

Отже, AMD Wraith Stealth, який поставляється з 4-ядерним ризком, добре справляється з ними навіть з невеликим прискоренням процесора. І, наприклад, AMD Wraith Prism, який поставляється з Ryzen 7, як правило, має 4 теплових труб і показує себе на рівні башточок за 1000-1500. Так що це не варто розглянути боксерські кулери з поганим. якщо ви не зникаєте і не завантажуєте процесор з чимось сильнішими іграми, ви цілком достатньо для вас.

Міф рідкий метал завжди більш ефективна термальна паста

Рідкий метал відрізняється від терміналу тим, що він в кілька разів перевищує коефіцієнт теплопровідності, тому те, що в теорії, температура з нею повинна бути значно нижчою. Однак насправді це не завжди так. Наприклад, якщо ви використовуєте замість хорошої термічної пасти на процесорі, річний метал, то ви зменшите температуру від сили на 2-3 градуси, але якщо під кришкою (тобто ви будете витрачати сказання), потім на 15-20 градусів.

Чому так? Все просте: площа кристала процесора. це порядок менше, ніж площа кришки, відповідно, тепловий потік між кришкою, а кристал виявляється величезним. Тому теплопровідність теплової пасти недостатньо в цьому випадку, і виграє з переходу до рідкого металу стає матеріальним. Але між кришкою процесора і єдиним кулером, то контактне місце величезне, і вже є достатньо теплопровідності більшості термальної пасти, тому тут не варто витрачати рідкий метал тут.

Міф з використанням двох шанувальників на одному холодильнику значно зменшить температуру процесора.

Останнім часом процесор охолоджувачі з двома та навіть трьох шанувальників стали досить поширеними, і вони, здається, більш ефективно приводять повітря і тим самим краще прохолодний процесор. Насправді, все так само, як завжди, не так добре, як я хотів би.

READ  Чи можна покласти холодильник у нішу

Чому? Так, тому що повітря, що проходить через одну стійку радіатора, вже дещо нагрівається, а другий радіатор по суті проїжджає через другу стійку радіатора, що вже тепле повітря. Тому навіть у випадку верхньої ноктської, зменшення температури процесора від другого вентилятора з силою 3-4 градусів, а у випадку китайського #xab; сніговиків # XBB; Різниця ще менше. Враховуючи, що шум така система буде виробляти більше, має сенс трохи приймати два або тривимірні охолоджувачі.

Міф Міс. Тіло живлення не впливає на температуру його компонентів.

Найбільш відносно дорогих будівель не просто відбувається під джерелом живлення в нижній частині корпусу. у цьому випадку його вентилятор захоплює холодне зовнішнє повітря. У простих будівлях, джерело живлення змушене приймати тепле повітря всередині корпусу, що, звичайно, негативно впливає на температуру всередині нього.

І з урахуванням того, що зазвичай в простих асамблех використовуються не найдорожчі будівлями, а не найкращі джерела живлення. це не обов’язково заважати останній працювати нормально, варто платити буквально кілька сотень і взяти житло на дні ВР.

Маленька М.2 диски стають все більш популярними: вони часто швидше, ніж звичайні SATA SSD, але ціни на них постійно зменшуються. Однак варто розуміти, що високі швидкості просто не даються: виробники таких дисків використовують потужні багатоядерні контролери, тепловий насос якого є вугілля.

В результаті, коли вони працюють, вони можуть суттєво теплі та досягати критичних температур, після чого відбувається скорочення сировини та продуктивності. в цілому, все, як у звичайних процесорах або відеокартах. Отже, якщо ви купили дорогий і швидкий Samsung 960 evo. Купуйте радіатор до aliexrpess, якщо це не на материнській платі, це дозволить йому працювати швидше з високим навантаженням.

Міф поганої охолоджувальної відеокарти не може бути виправлена.

Потужні відеокарти завжди були дорогими, і тепер, з ще більшим ослабленням рубля, ціни, безумовно, не зменшуються. В результаті є бажання зберегти та взяти відеокарту дешевшою, і зазвичай вони купують довідкові версії у цьому випадку, що найдешевше.

Однак це часто приходить до розуміння того, що охолодження такого GPUS або дуже шум, або недостатньо ефективно і не дає змогу розширити відеокарту. Здавалося б, немає жодного виходу: часто, щоб зменшити шум, можна вирізати лише відеокарту з тепловим насосом, що зменшить продуктивність, а для більш-менш значного прискорення доведеться почати поворотний стіл на 100% революції, і в цьому випадку він буде працювати тільки в навушниках.

І не всі знають, що є вихід із цієї ситуації, і це досить просто. а саме, ви можете окремо придбати спеціальну систему охолодження.

Він здатний охоплювати ще гарячу GTX 1080 Ti, і часто дешевше, ніж різниця між довідником та версією відеокарти від третьої сторони виробника з гарним охолодженням.

Крім того, існують також водні блоки для верхнього RTX, а AMD RX. такі рішення не просто видалять всі проблеми тепла, але також дозволять не-шламу розгорнути відеокарту. Як результат, як ви бачите, довідкова відеокарта не є пропозицією, майже завжди можна перетворитися на найпопулярніші рішення щодо відносно невеликих грошей.

Як ви бачите, міфи про охолоджувальні компоненти ПК є достатньо. Ви знаєте будь-який інший? Напишіть про це в коментарях.

Охолоджувальний вентилятор: Потягніть або натисніть?

Хоча ми всі переважними непомітними охолодженнями з природною конвекцією, багато конструкцій та установок просто не можуть бути належним чином охолоджені через низький рівень та невизначеність потоку повітря, що забезпечує цей недорогий та надійний підхід. Тому один або декілька вентиляторів, що вводять повітря з відомим об’ємом та швидкістю через корпус або шасі для необхідного термічного вивантаження нагрівальних мікросхем, резисторів, двигунів та інших компонентів.

Таким чином, виникає очевидне питання, яке краще: використовуйте вентилятор для постачання свіжого повітря в одиниця охолодження, створюючи надгробку в ній, або покладіть вентилятор з виходу та витягніть нагрітий повітря через нього, створюючи різання тиску. Якщо ви подивитеся на малюнку 1, ця проблема здається досить простим, і відповідь на це також має бути простим.

Не зрозуміло, що краще: посилити охолодження повітря в корпус або витягніть тепле повітря з нього, і це може не мати значення.

Зверніть увагу, що відповідь не має нічого спільного з тим, як уникнути очевидних помилок, таких як розташування споживаних або вихлопних отворів для повітряного потоку, в якому вони можуть бути заблоковані настінними, тісно розташованими корпусами або навіть стіною кабінету. Навпаки, ми маємо на увазі чисті, розблоковані порти, як на вході, так і на виході повітряного потоку.

Як вибрати домашній вентилятор: допомогти прийняти рішення щодо критеріїв

З настанням літа, попит на вболівальників є відносно простим побутовою технікою, добре знайомств навіть людей далеко від технології. Ми не будемо шина читачам з очевидними міркуваннями про те, що вентилятор і чому це потрібно. Ми тільки відзначимо, що основний конкурентоспроможний кондиціонер. Відмінності між цими пристроями є важливими: вентилятор покращує повітряну циркуляцію в приміщенні, тим самим створюючи більш комфортні умови, тоді як кондиціонер безпосередньо регулює температуру.

Переваги вентилятора очевидні: це буде коштувати кілька разів кондиціонер, він не вимагатиме спеціалізованих послуг для встановлення, а також може працювати з відкритими вікнами, одночасно з кондиціонером (в той час як кондиціонер може охолонути повітря, але не забезпечить приплив свіжого повітря, тобто кисень). Крім того, вентилятор завжди може бути переміщений з однієї кімнати на інший або видалити взагалі (наприклад, на зиму).

Давайте подивимося на види внутрішніх шанувальників і зрозуміємо, які вони є і що вони відрізняються.

Тип робочого механізму

Найпростіший, доступний та розподілений тип робочого механізму вітчизняного вентилятора. Це такий пристрій, який ми уявляємо, перш за все, коли справа доходить до шанувальників.

Осьовий вентилятор. це колесо з лопатями, закріпленими на осі і встановлена ​​на стенді. Електричний двигун обертає колесо, чиї лопатки забезпечують спрямований повітряний потік. Напрямок потоку всмоктування та введеного повітря в таких пристроях горизонтальний. Де вентилятор дивиться туди, а повітряний потік надсилається. Лопатки в таких шанувальників зазвичай пластикові. Для захисту людей з контакту з лопатями (і для захисту лопатей від пошкодження у разі падіння пристрою) вони закриті з металевим сіткою.

Осьові вентилятори часто обладнані додатковим механізмом повороту, завдяки якому вентилятор може обертати кілька градусів ліворуч/праворуч, тим самим збільшуючи робочу зону.

Більш сучасний тип радіальних вболівальників. Принцип роботи такого вентилятора є найлегшим, щоб пояснити на прикладі класичної равлики, що складається з циліндра з вигнутими лопатями та повітряним каналом, який забезпечує видалення повітря.

У такому вентиляції повітря потрапляє в циліндр всередині і виштовхує у всіх напрямках. При наявності корпусу з виділеним повітряним каналом повітря повітря буде передбачуваним до бажаної сторони (через вихідний, призначений для нього).

Радіальні вентилятори зазвичай використовуються в пристроях типу стовпців, які є вузьким вертикальним корпусом з сіткою на передній частині (тобто вони відносяться до моделей зовнішнього вигляду, хоча іноді є такі настільні та настільні шанувальники).

Нарешті, вам потрібно відзначити прекрасні шанувальники, що працюють над принципом турбіни, накачування повітря та пропускаючи його через рамку у потрібному напрямку. Ці шанувальники забезпечують досить сильний, гладкий і безперервний потік повітря. Такі інструменти стильні та футуристичні, а відсутність відкритих лопатей, які діти можуть потрапити туди, робить ці пристрої найбільш безпечними.

Метод установки

Вболівальники для дому можна розділити за типом установки. Варіанти не стільки: Вентилятори можуть бути встановлені на підлозі або на столі, а також встановлені на стіні або на стелі.

Для житлових приміщень найчастіше використовується вболівальники на вулиці та стелі. Вибір цього або такого способу, як правило, продиктований характеристиками приміщення (не існує місця всюди для вентилятора підлоги), дизайнерське рішення, а також питання безпеки (у квартирі, в якій є невеликі Діти, вентилятор краще розмістити місце в недоступному місці для них).

READ  Як підвищити тиск у теплій підлозі

Зверніть увагу, що вентилятори стелі часто поєднуються з лампою, яка також економить вільне місце. Вони, як правило, розміщуються над ліжком, обідній стіл або за зоною відпочинку. Також вони часто встановлюються в заміських будинках на терасах і в альтанках.

Вентилятори настільні, як правило, набувають завдяки своїй компактності для підтримки комфорту на робочому місці.

Вболівальники на відкритому повітрі хороші через їх мобільність (вони можуть легко перейти від місця до місця). Вони також відрізняються досить високою потужністю, і, як правило, досить великий кут повороту, що робить їх універсальним розчином як для дому, так і для офісу. Радіальні вентилятори майже завжди відкриті.

Вентилятори настінні не користуються великою популярністю. Причини зрозумілі: такий вентилятор позбавлений мобільності і здатний служити лише заздалегідь визначеною площею кімнати.

Нарешті, ми згадуємо про портативні шанувальники акумуляторних пристроїв. Вони також можуть бути знайдені досить рідко. Набагато частіше користувачі зупиняють вибір у компактному вентиляторі USB, який може працювати за допомогою комп’ютера, заряджання для мобільних телефонів або портативного зарядного пристрою (Powerbank). Потужність таких пристроїв невелика, однак у випадках, коли потрібне найбільш компактне рішення, вони можуть бути використані (наприклад, на робочому місці).

Потужність та продуктивність

Як легко здогадатися, ці два параметри безпосередньо пов’язані один з одним і визначають, наскільки інтенсивний потік повітря буде, і, отже, наскільки велика вибрана модель зможе служити. Однак видатні конструктивні моделі можуть мати різну продуктивність навіть з тією ж потужністю. Інструкції щодо рекомендованої області приміщення, як правило, містяться в інструкціях для пристрою. Вивчивши це, не буде великою проблемою, щоб зрозуміти, чи буде обрана модель з завданням.

Рівень шуму

Цей параметр безпосередньо пов’язаний з потужністю пристрою. Загалом, більш потужний вентилятор буде створювати більше шуму (але це не точно). Тому він не буде зайвим знову ознайомитись з інструкцією, в якому можна вказати максимально можливий рівень шуму для вибраного пристрою. Особливо актуальним цим параметром стає, якщо вентилятор повинен бути використаний у спальні або у дитячій кімнаті.

На жаль, вентилятор може створити додатковий шум, викликаний, наприклад, небажаними вібраціями. Передбачити їх присутність практично неможливо, тому надзвичайно бажано бачити та слухати пристрій у роботі в магазині. Правда, фоновий шум, присутній у залі торгового центру, не завжди дозволяє адекватним оцінити рівень шуму окремого пристрою. Але це ще краще, ніж нічого.

Ми також відзначаємо, що в паспорті продукту може бути рівень шуму, розрахований для мінімальної потужності (мінімальна швидкість обертання лопатей). Використовуючи такий простий трюк, виробник може представити свої товари у більш вигідному світлі. Нарешті, ситуація не звільняється, коли дешева модель починає шум негайно, але через кілька місяців операції. Ніхто не застрахований проти таких ситуацій, і тут можна покладатися лише до репутації бренду та перегляду користувачів, що модель ви придбали раніше.

Контроль

Контроль вентилятора може бути здійснений за допомогою механічних (у дешевших) або електронних (у більш дорогих) контрольних установках. Багато сучасних моделей оснащені пультом дистанційного керування, а найбільш високотехнологічні фанати навіть дозволяють керувати ними з смартфона.

Панель керування може складатися з однієї або декількох кнопок, а також мати підсвітку, цифровий дисплей, таймер, індикатор температури та t. D.

Система керування хорошим вентилятором дозволяє не тільки вибирати відповідну потужність, але також налаштовувати режим обертання, увімкнути або вимкнути в певний період часу (або за розкладом), а також додаткові режими (наприклад, деякі шанувальники можна знайти змішаний режим, імітуючи випадковий вітер дует).

Конструктивні особливості

Коли вибрано вентилятор, він не буде зайвим, щоб перевірити, наскільки добре розроблений пристрій. Хороший вентилятор повинен бути стабільним (особливо актуальним для квартир, в яких є маленькі діти або домашні тварини). Ну, якщо вентилятор дозволяє налаштувати висоту і швидкість обертання. Великі та широкі лопаті забезпечать менший рівень шуму порівняно з більш компактними пристроями з невеликим розміром лопатей.

Пластикові лопаті будуть робити шум менше металевих (хоча деякі перевагу шанувальників з металевими лопатками з причин надійності та престижу).

Захисна решітка вентилятора леза повинна бути міцною (не нахилена при ударі) і майте невелику клітину, через яку дитина не зможе підштовхнути пальці.

Додаткові функції

Багато виробників додавати додаткові можливості для своїх шанувальників, доцільність, до якої ми залишаємо на розсуд покупця. Вентилятори можуть об’єднати функцію інструменту для іонізації або зволоження повітря, ароматизації приміщення або нагрівача. Деякі моделі мають підсвічування, яка дозволяє використовувати вентилятор як нічний світло. На моделях стелі досить потужна лампа часто встановлюється або навіть люстра.

Отже, давайте визначимо, які параметри потрібно звернути увагу при виборі домашнього вентилятора.

Чи можна спостерігати від кімнати влітку влітку?

Вентилятор кімнати майже все. У спеку, він добре вибиває кімнату, допомагає піт випаруватися від нашого тіла швидше. Тому нам, здається, що повітряні рухи навколо квартири допомагає нам освіжати. Використання дня вентилятора, як правило, не дуже шкодить здоров’ю. Звичайно, за винятком того, що він переслідує пил і мікроби в колі.

Але вночі навіть на найгарячіші дні температура нижче, ніж день. Терморегуляція тіла вночі під час сну також працює по-різному. Тому, щоб заснути з вентилятором, спрямованим на себе великий ризик прокидання вранці з закладеним носом, біль у горлі або інших симптомах АРВІ.

Те саме правило відноситься до проектів. Спляча з широкими відкритими вікнами майже те ж саме, щоб спати з вентилятором, спрямований на себе. Повітряна кімната перед сном хороша звичка. Але не засинайте з проектом або відкритим вікном.

Як охолодити квартиру та кімнату з вентилятором

Багато жителів житлових будинків зіткнулися з проблемою охолодження житла на гарячому літньому часі. Як правило, мешканці, які можуть дозволити собі, встановити дорогі кондиціонери, які ефективно охолоджуються квартири. Однак існують й інші не менш ефективні способи охолодження кімнат з доступними шанувальниками. У цій статті ми розглянемо більш детально, як без значних витрат охолодити квартиру та вашу кімнату з вентилятором та створювати сприятливий мікроклімат у будинку або квартирі в жаркий сезон.

Є кілька найбільш діючих методів, які дозволяють швидко збити температуру кімнату до більш комфортного.

Нам потрібна холодна водна басейну, на відкритому повітрі, пластикова пляшка води заморожена і клапана.

Візьміть марлю і ретельно змочується в холодній воді. Після цього вам потрібна зволожуюча марля, щоб ескіз на вентилятор. Для цього, один з 4-го кінців марлі повинен бути опущений у Cold Water Basic, який буде стояти поруч з вентилятором. Після цього ми включаємо вентилятор, а приміщення повітря разом з тиражем почне охолодити кімнату. Для досягнення максимальних ефектів слід покласти в басейну пластикову пляшку з льодом або дуже холодною водою. Залежно від діаметра вентилятора та висоти встановлення, вам доведеться вибрати розмір марлі.

Ми пропонуємо вам ще один ефективний метод, який допоможе відповісти на питання, як охолонути себе та кімнату без кондиціонера? Для цього нам потрібен зовнішній вентилятор і великий бак для води. Найкраще використовувати прохолодну воду, і чим більше контейнер буде для нього, тим швидше приміщення буде охолоджуватися. Встановіть вентилятор у потрібну позицію, а перед ним ми поставимо контейнер для води. У процесі інтенсивного дуття теплого повітря кімнати вода почне випаруватися. І, таким чином, температура в кімнаті потрапляє на 2-5 градусів.

Рекомендація. Його слід контролювати кількістю води в резервуарі та періодично додати до верхнього рівня.

READ  Що краще вітряк або сонячні панелі

За допомогою зовнішнього вентилятора ви можете ефективно охолодити номери ввечері або нічний час. Для цього потрібно розгорнути вентилятор у напрямку вікна. Таким чином, гаряче повітря залишить номери. В інших кімнатах потрібно буде відкрити всі вікна. У цьому випадку виявляється проект, коли приплив свіжого повітря з вулиці виштовхує гаряче повітря за допомогою вентилятора назовні. Завдяки цьому, температура приміщення поставляється з холодильною вулицею.

Для цього нам потрібен зовнішній вентилятор та порожні пластикові пляшки на 1,5-2 літрів. У пластикових пляшках залити прохолодною водою і заморожувати. Після цього ми покладаємо пляшки замороженою водою в кожній кімнаті. У житловому приміщенні ми встановимо на відкритому повітрі, який більш ефективно охолоджується кімнату. Коли розплавляється вода, вона повинна бути відновлена ​​в пластмасові пляшки морозильної камери та знову повторити процедуру.

Де поставити шанувальників на комп’ютер

Чи можна направити вентилятор на себе

Літо характеризується не тільки відпусткою, морськими подорожами або іншими водосховищами та літніми святами. Цей час року також супроводжується дуже теплим, а іноді і незрозумілом гарячою погодою. Про те, як високі температури повітря для людини є шкідливими для людей, багато публікацій написано, тому зрозуміло бажання більшості людей, щоб зробити мікроклімат у своєму будинку більш-менш комфортним. Звичайно, ідеальний варіант у цьому випадку є встановлення кондиціонера, але це досить дорого, а не для кожного кишені. Тому влітку інші способи повітряного охолодження в будинку досить.

Почнемо, подумайте, як саме наше тіло охолоджується з гарячою погодою. Є чотири способи теплопередачі від шкіри в навколишнє середовище. Конвекція (теплопередача рухомого повітря), провідність (теплообмін за допомогою фіксованого, охолодження повітря), випаровування (охолодження шляхом випарювання поту) та випромінювання (випромінювання інфрачервоним випромінюванням тіла). У повсякденному житті можна використовувати два методи. Ви можете охолодити повітря (який є роботою кондиціонера) або зробити його переміщенням і вибирати тепло з тіла. Ви можете скористатися та випарюванням, наприклад, для занурення води або прохолодного душу, але це тимчасові заходи, а мікроклімат в будинку не впливає. Тому, за відсутності кондиціонера, необхідно зміцнити вентиляцію в будинку, що призведе до того, що повітряне рух повітря. Однак це повинно бути зроблено правильно.

Найбільш поширеним побутовим приладом, який використовується для створення повітряного руху, є вентилятор. Однак, незалежно від того, наскільки приємно в літньому спеку сидять під потоком повітря з нього, це все ще не варто робити. Таке “видування” загрожує виникненням застуди і падіння імунітету. Краще встановити вентилятор таким чином, щоб він викликає невеликий рух повітря по всій кімнаті, наприклад, покладіть його під кутом і надсилайте повітряний потік по діагоналі кімнати. Звичайно, швидке відчуття охолодження навряд чи досяжна, але в будь-якому випадку це буде більш комфортно, ніж на вулиці.

Для того, щоб рух повітря було більш відчутним, ви можете використовувати два шанувальники. Один вибиває повітря на вулицю через вікно, друге витрати біля дверей або навпроти першої кімнати в іншому кінці і приводять повітря до однієї сторони. Цей напрямок вентиляції використовується вдень, коли температура повітря на вулиці значно перевищує кімнату. Увечері або вранці прохолоду можна змінити або просто не включати вболівальників. Сам прохолодний повітря проникне в кімнату. І навіть за відсутності шанувальників на тому ж принципі влітку варто вимірювати кімнат. відкрити вікна вранці і ввечері або ніч і закрийте щільно. Плежний чернетка з вікна не збереже від спеки, але додатково нагріває повітря в кімнаті.

Головний, щоб відкрити вікна принаймні деякий час для провітрювання. В жаркий час дня вентиляція в багатоквартирних будинках практично не працює, що призводить до поганого повітряного обміну та накопичення дихальних виробів у квартирі. Частково виправити цю ситуацію допоможе використанню спеціальних невеликих вентиляторів, які встановлюються в отвір вентиляції або принаймні пару годин на день у день звичайної кухні вихлоп.

Ви можете використовувати вентилятор більш ефективно і коли закриті вікна, змушуючи його “приводу” охолодженого повітря. Щоб зробити це, за лопатками вентилятора, ви можете встановити або покласти кілька танків з хладагентом, які покладуть у мішки для холодильників та доступні у широкому продажу. З їх відсутністю для охолодження повітря, ви можете використовувати заморожені водні пляшки. Висять вологі рушники в будинку або квартирі, всупереч популярній думці, неефективна. Щоб принаймні трохи помітного охолодження повітря, потрібно отримати всю кімнату. Те ж саме можна віднести до рекомендацій для розпилення холодної води з розпилення. це дасть тимчасовий, дуже короткий ефект. Крім того, з повністю закритими вікнами це призведе до значного збільшення вологості в будинку, що може негативно вплинути на меблі та покриття, а також може бути провокуючим фактором для такого захворювання як бронхіальної астми.

Звичайно, всі ці методи не створюють такий же комфорт у квартирі, оскільки використання кондиціонера, однак, правильна вентиляція будинку при високій температурі повітря створить необхідний рух, який значною мірою сприятиме розсіювання тепла з Людське тіло і забезпечить можливість більш-менш безболісно виживе гарячий сезон.

– Ми рекомендуємо відвідати наш розділ з цікавими матеріалами з аналогічних предметів “Профілактика захворювань”

Причини розвитку ARVI з кондиціонера

Завдяки кондиціонером, ви можете істотно покращити ваше здоров’я в спеку. Підтримка нормальної температури в номері допомагає збільшити психічну та фізичну активність, тому в більшості офісів встановлюються розбиті системи. Однак їх встановлення загрожує та розвитку АРВІ, що нагадує фахівцям.

Чому розливається кондиціонер?

  • Переохолодження. Швидке зниження температури повітря сприяє переохолодженню та зменшенню реактивності імунітету;
  • Сушіння слизового носа і ока. Кондиціонер призводить до зменшення рівня вологості, що негативно впливає на стан носоглотки та кон’юнктиви. Їх сушка створює оптимальні умови для розвитку патогенної флори;
  • Різниця різниці температур. Часто різниця між кімнатою температури та вулиці перевищує 10-15 градусів. Це негативно впливає на імунну захист організму і сприяє гіпотермінією.

Як не спати під кондиціонером? Перш за все, ви не повинні зловживати. При охолодженні повітря до 22 градусів пристрій повинен бути вимкнений щонайменше 30-40 хвилин.

Якщо ви залишите вентилятор на ніч, ви можете серйозно застудитися за одну ніч. Пристрій переслідує кімнату холодного повітря, яке ви дихаєте всю ніч. Після сну ви можете прокинутися з підрахунком носом, головним болем, біль у горлі і кашлю.

Під час сну, вентилятор разом з повітрям переслідує кількість мікробів і вірусів. Якщо людина має загострення. І навіть здорова людина може мати серйозні вірусні захворювання.

Ті ж ситуації та пил. Поки вентилятор вимикається, біля лопатки та неподалік відбирається купа пилу, а коли ввімкнено, все летить до людини і потрапляє в легені.

Скільки можуть шанувальники на одному роз’єму?

4-контактний роз’єм MOLEX ATX12V (також називається P4 силовий роз’єм), одночасно бути виделкою та виходом, дозволяє підключити паралельно необмежену кількість пристроїв. Влада в таких пристроях невелика. Тому, якщо хочете, ви можете встановити всі шанувальники кабінету за роз’єм.

Також у продажу є спільники. Наприклад, з чотиристоронною молекс на 4 шанувальників з 3-контактним роз’ємом. Зверніть увагу на колір: білий. 12 В, чорний. 5В.

3-контактні та 4-контактні з’єднання мають обмеження. Якщо ви не займаєтеся рукотворним аматорським, але використовувати фабричні з’єднувачі, один роз’єм на материнській платі дозволяє з’єднання одного вентилятора. За допомогою спліттера, ви можете збільшити кількість, але я б не поставив на один слот більше двох поворотних матеріалів.