Чи можна повісити кабінет над призупиненням

Article

База знань

З розташуванням кухні, не тільки естетичне сприйняття внутрішніх та технологічних об’єктів, а й знання технологічного процесу. Це рідко рідко ставить питання про те, що потрібно капот над плитою. Однак, нарешті, розвіяти всі сумніви та здогадки, ми дамо кілька незаперечних аргументів на користь такого пристрою:

 • Газ виділяє шкідливі речовини в процесі згоряння рівнів капоту, який негативний вплив;
 • Запах, утворений під час приготування їжі, протягом тривалого часу залишається в приміщенні та буквально доручено меблям та шпалери, якщо вихлоп не встановлено;
 • Продукти згоряння, жир та волога поселяються на меблях, технік та облицювальних матеріалах, що зменшує термін служби та ускладнює чистити.

Коли сумніви щодо доцільності купівлі не залишається, приходить час активних дій. Відповідь на питання про те, як повісити капот над газовою плитою в значній мірі залежить від типу пристрою. Деякі системи пропускають повітря через фільтр, який очищає його від продуктів згоряння, інші замінюють свої маси нові через вентиляцію повітря. Існує ще одна класифікація. Отже, згідно з методом кріплення розрізняють:

 • Підвісні системи, як правило, плоскі, закріплені з нижньої сторони монтажного шафи або полиці над плитою;
 • Системи настінного, встановленого Назва самостійно показує, що вони фіксуються на стіні над плитою, хоча важливо правильно вибрати відстань від стільниці до вихлопу;
 • Вбудовані системи найменш помітні в приміщенні, оскільки їх тіло поміщається всередину кабінету або купола, розміщений над плитою;
 • Кутові системи оптимальні для кухонь, в яких плита розташована на стику двох стін;
 • Острівні системи прикріплені до стелі, як правило, в центрі просторої кухні, з урахуванням оптимальної відстані між плитою та вихлопними вихлопними.

Пристрій вихлопної технології

Перед вбудованими на кухонним набором він буде логічним, щоб зрозуміти це. Центробіжний вентилятор заснований, який активується термінальними блоками та перемикачами швидкості.

Ви повинні вирішити на місці, де буде розташована плита, оскільки екстракт встановлений вище. Особливості дизайну моделі залежать від місця встановлення STAB.

Автомобільний двигун з змінної побутової мережі створює зусилля, щоб поглинати не менше 112 літрів повітря / хвилину. Ця цифра збільшується на видалення фільтра-танкера, але така маніпуляція не рекомендується.

Термін служби фільтра безпосередньо залежить від інтенсивності використання печі та екстрактора.

Решта елементів пристрою вихлопних технологій повинна включати такі:

 • Вентиляційні решітки кінцевого каналу;
 • вимикач;
 • щит;
 • шнур живлення;
 • Зовнішній електричний двигун;
 • Дротяні замки;
 • підсвічування лампи;
 • Активний, пасивний регулятор вентиляції.

Важливо знати! Схема монтажу протоку виконана всередині кухонної гарнітури або на верхній площині. Використання пластикових аксесуарів з куточками до 90 градусів, а також вентиляційні канали з сполучними колінами допустима і не впливає на пропускну здатність системи видалення.

Таким чином, більшість питань щодо того, як вставити капот у кабінеті своїми руками, зроблено шляхом вирішення. Залишається дотримуватися деяких правил для розміщення та складання шосе розряду.

Плоский капот. недорогий варіант з вбудованими фільтрами, що займають мало місця.

Повне збірка розрядного каналу складається з наступних елементів:

 • Вентиляційний канал;
 • Роз’єми для плоских каналів;
 • Круглий з’єднувальний коліно;
 • Настінна плита для круглих каналів;
 • З’єднувальний коліно-блокнот;
 • роз’єм круглих каналів без клапана;
 • Власник плоского каналу.

Мікрохвильова піч над газовою плитою: це безпечно

Встановлення мікрохвильової печі над газовою плитою пов’язана з такими ж проблемами, які перераховані в першому розділі. І якщо з деформацією при нагріванні є більш-менш ясно, то в запалюванні мікрохвильової печі, багато користувачів не можуть вірити, але марно. З сильним нагріванням пристрій може почати танення, а після. і спалювати.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи можна розмістити мікрохвильову піч на кухонній плиті, має сенс прочитати інструкції для мікрохвильової печі. Буде сказано, що плита не може бути поставлена ​​біля побутової техніки, яка виділяє багато тепла, оскільки це може порушити нормальну роботу пристрою. Таким чином, мікрохвильова піч забороняється поставити неподалік навіть з газовою поверхнею, не кажучи вже про призупинення мікрохвильової печі над пальниками.

Відстань від тарілки та капюшонів

Перед початком розрахунків відстань до капота варто вибрати погляд на повітря. Вони паралельна плита (горизонтальна), або під кутом (косою). Які відмінності їх роботи? Горизонтальний знаходиться під кутом 90 градусів, а всі пари, запах, дрібні бризки жиру поглинаються значно легше. Вертикальний вигляд привабливим, але іноді він повинен бути включений до великої потужності для підвищення ефективності роботи. Але для використання такого типу технології набагато зручніше. житло житло виключено.

Після вибору пристрою виконуються розрахунки, на якій висоті слід підмітати над газовою плитою. Спільна помилка після придбання кухонних приладів. немає або переплутаного етапу визначення мінімальної відстані від вихлопної частини до газової печі, яка обов’язково спричиняє непотрібні витрати.

Виробники технології прикріплюються до своєї схеми встановлення товарів. Там ви знайдете рекомендації щодо вимірювань та приблизних розрахунків. Щоб зрозуміти, якою дистанцією від газової печі повинна повісити екстракт для вашої моделі, вам потрібно знати тип нахилу повітряного колектора.

Горизонтальні та нахилені пристрої встановлюються на різних висотах. Перший розташований паралельно з газовими пальниками, тому необхідно розмістити його вище, ніж схильні. Останні дозволяється виправити лише нижче.

Похилі екстракти

Вони встановлені прилади, найчастіше компактні і з найцікавішим дизайном. Висота нахиленого капоту з пластини визначається кількома параметрами. розміром кімнати та тип поверхні приготування. Зростання чоловіка тут не відіграє особливої ​​ролі, оскільки ризик зашкодити голову тіла є мінімальним. Тому ці пристрої найкраще підходять для високих.

Орієнтир на якій висоті повинна підсолоджувати нахилену капоту над газовою плитою, вона насамперед з гарнітури проекту та управління виробником. База розрахунку займає розрив між нижньою краєм повітря і пальниками.

Дивитися, що він не перевищує 55 см. Хоча небезпека виникнення вогню мінімальна тут, але все-таки вона існує. Плюс від впливу відкритого вогню та високих температур, деякі деталі креслення можуть бути встановлені або до. Але вище 65 см встановив його недоцільним. У цьому випадку може бути більше потужності всмоктування. Для електричної поверхні норм становить 35-45 см. Тут ризик менше, тому вимоги зменшуються.

Горизонтальні пристрої

Це низькі, частіше плоскі пристрої, здатні працювати в будь-якій кімнаті. Для класичного горизонтального типу розраховується відстань капота від пластини, виходячи з типу приготування пластини. Норми тут інші. Над газовими буркерами, повітря розміщується над нижньою частиною корпусу, близько 65-85 см. І якщо у вас є електричний варіант, то капот дозволено монтувати в верхніх кухонних шафах. Те ж саме стосується вбудованого пристрою. Тут висота кухонного капота над плитою вирішується трохи нижче. від 60 до 80 см.

READ  Чи можна заморозити лимон у морозильній камері

Щоб вибрати оптимальну верхню та нижню межу для встановлення встановлених кухонних меблів, не обов’язково мають спеціальні знання або навички. Власники повинні спочатку відштовхуватися з досвіду попередніх років, виражених у ГОСТ з детальними рекомендаціями та стандартами. Визначення бажаної висоти не закінчується, тому що це буде брати до уваги окремі фактори. Це середнє зростання житлових господарств, а також розміри модулів та пріоритетів у розміщенні кухонної посуду. Найбільша складність полягає в необхідності координувати розташування 5 елементів відразу: нижній край монтування ряду, його верхній край, стіл верхнього рівня, поверхня приготування їжі, а також висота фартуху роботи площа. Сама установка виконується деякими з двох способів: на залізничних або окремих петлях. Перший. легше. Всі дії повинні бути зроблені без поспіху і відповідно до загальноприйнятих алгоритму.

Відгуки

Як слід очікувати, огляди про призупинені витяжки на кухні не сильно виведені. Користувачі відзначають, що такі конструкції добре справляються з основним завданням. очищення повітря. Немає шумного, не мають компактних розмірів, тому немає суттєвих претензій.

Знайдіть конструкторські витяжки споживачів, особливо такі відомі та перевірені фірми, як Krona, Bosch, Hansa. Їхні продукти ідеально підходять у будь-якому інтер’єрі, важать. Так, і ціна досить демократична.

Придатні витяжки для невеликих, закритих кухонь. Вони швидко поглинають неприємні запахи, працюють, як правило, в декількох режимах.

MINGLIVERS Зверніть увагу, що практично немає додаткових функцій, але багато хто задоволений яскравим вбудованим підсвічуванням.

Єдиний мінус, який багато хто описує. це довга літальна труба, властива у всіх витяжках цього типу. Вона погано кидається погано, тому вам потрібно подумати про порогову її маскування.

Тим часом, власники призупинених капюшонів кажуть, що ці пристрої є найкращим варіантом для будь-якої кухні. Їх велика перевага. це можливість встановлення різних методів, тому щоб розбити голову, як краще встановити, як захистити максимум простору. не треба. Ось чому призупинені очисні витяжки для кухні є такими популярними та попитом у сучасному суспільстві.

Тягнути, вмирання.

Сучасна кухня буквально фарширована різними пристроями, а деякі з них достатньо, щоб вивести з магазину, увімкнути розетку, і ви можете використовувати, тоді як інші вимагають певних встановлених заходів.

Встановлення вихлопного вихлопу на перший погляд простий, однак, в точці вибору, покупець повинен вирішити кілька серйозних питань.

Перше і важливе питання. який тип екстракту повинен з’явитися на кухні. Це залежить від того, як екстрактор буде встановлений на місці дизайну, і які додаткові технічні точки повинні бути враховані.

Перше харчування

Підключення вихлопного вихлопу до електромережі рекомендується реалізувати стаціонарні. Це означає, що окремий електричний север повинен бути поставлений на пристрій. В ідеалі, він повинен годувати вихлопного вихлопу, а на електричному крадіжку вимкнути машину, наприклад, у випадку пожежі (але принаймні відключення вилки. для тих самих екстремальних випадків).

Капюшони майже завжди продаються з трипровідним шнуром. Відповідно до сучасних вимог, інструменти мають три дроти: фаза, нуль та заземлення. Тому їм потрібно їх підключити.

Основною метою заземлення є захист людини від електричного струму при контакті з корпусом або під час включення у випадку розбиття ізоляції. При тестуванні ізоляції запобіжники вимикаються на електричному лічильнику, а джерело живлення повністю вимкнено.

Якщо це не відбудеться, то у випадку виникнення проводки напруга буде подана до корпусу вихлопних вихлопів, тоді як між екстрактором і підлогою) виникне “різниця потенціалів” (причина електричного струму). При торках з рукою до капоту, ланцюг буде закритий, а електричний струм буде “потік”. з капоту на підлозі. Для того, щоб це не сталося, цей третій дріт також передає поточний, тим самим робить “різницю” потенціал “нуля, а несправний вихлоп може навіть працювати в цей час. Необхідність заземлення продиктовано можливі стрибки напруги в мережі. У надзвичайній ситуації заземлення “збереже” екстракторський двигун, весь електрик пристрою.

Електрична розетка для вихлопу краще організувати на етапі ремонту. Для цього необхідно прокласти інсульт. паз у стіні, в якому укладаються дроти. При покупці вихлопу відбувається в “мирний час”, ви можете організувати кабельний канал для проводів. Це пластикова коробка, що складається з двох частин. Перший. P-образний профіль, який прикріплений до опорної структури, у ньому складаються дроти. Друга частина, корпус, знімається вище, повністю приховує вміст коробки. Кабельний канал прикріплений до стіни, шафи (якщо ви прокладаєте його у верхній частині шаф, це буде повністю занурено). Багато дорогих кухонь постачаються з аналогічною коробкою. Він встановлюється під нижню частину шарнірних шаф. Він встановлений на розетках, лампи, можуть бути місця з капоту. Така коробка. це аксесуар і купується окремо. Його перевага полягає в тому, що вона поєднується з зовнішнім видом кухні, яку ви не можете сказати про “домашні” коробки.

Як вивести капот на трубах

Ви можете спробувати приховати проводку за стінною панеллю, яку легко видаляється та встановлюється на місці.

І що готує сусід?

Для вихлопного вихлопу, який працює в поточному режимі, дуже важливе питання. це пристрій повітряного каналу. Повітря повинно відображатися у вентиляційній шахті або праворуч на вулицю. У більшості сучасних будинків окремого каналу для малювання не надаються. Тому користувач змушений шукати незалежні рішення.

Накрийте повітряну протоку існуючу вентиляційну дірку, оскільки вона зламається загальна вентиляція кімнати.

Деякі експерти вважають, що високопродуктивний вихлоп може замінити природну вентиляцію. Але для цього пристрій повинен працювати майже цілодобово.

Для виведення іноді роблять окрему отвір у його вентиляційному каналі. Але це не рекомендується! Повітря в цьому випадку все одно повернеться на кухню. Крім того, можливий варіант, коли потік повітря з вихлопних “блоків” натуральної вентиляції на кухні.

В умовах міської квартири намагається прорватися через дірку поруч, поруч з існуючим, часто призводять до того, що ви потрапляєте в чужий канал, а вихлопне повітря піде до квартири сусідів.

Існує опція безпосередньо на відкритому повітрі через стіну кухні. У цьому випадку найважчим питанням може бути координація проекту з відповідними організаціями. Крім того, можна цвісти з вулиці до приміщення з відключеним або слабко включеним. Щоб уникнути цього, вам доведеться встановити додатковий зворотний клапан на виході з труби. Але найважливішим недоліком цього варіанту є утворення конденсату від різниці в температурі на вулиці та в приміщенні, особливо взимку. Конденсат не буде утилізований, тому він просто летить на стіні. Це не тільки потворний, але і дуже небезпечний, тому що може виникнути коротке замикання електричної проводки того ж вихлопного вихлопу. Тому такі роботи не можуть бути зроблені самостійно, повинні виконувати лише професіонали.

READ  Як розібрати Bosch Runn N пилосос

Деякі експерти пропонують просте та дотепне рішення цієї складної проблеми. Екстракти встановлюються на місці проекту, але до неї не прикріплюються повітряні канали, а при покупці додатково набуває набір вугільних фільтрів. Вентилятор встановлюється звичайний вентилятор. Коли капот буде працювати і витягнути повітря, він, очищений від жиру та запаху, підніметься, тут він підберуть вихрові потоки, створені вентилятором. Таким чином, все повітря буде евакуйовано з кімнати, де випливає. у вентиляційній шахті. Як ви можете побачити, у цьому випадку ви повинні додатково купити та встановити вентилятор. Крім того, необхідно передбачити, як організувати синхронну силу на вихлопному та вентиляторі.

На нашу думку, це винахідне рішення. один з небагатьох безпечних способів використання вихлопних будинків у багатоквартирних будинках. Правда, ряд фахівців вважають неефективним, оскільки фільтр не чистить повітря 100%.

Давайте грати в хованки

Повітряні канали можуть бути закладені як навколо стіни і в ньому. Другий варіант можливий на стадії будівництва власного котеджу або під час серйозного ремонту. Велика лайно покладена в стіну, повітряний канал укладається в ньому. Це може бути звичайним раундом, і, можливо, квартира, у цьому випадку буде легше приклеїти стіну. Потрібно вивести один кінець повітряного каналу в вентиляційну шахту, а потім залишити на позначку проекту.

Визначається на основі висоти підлоги (очищення підлоги підлоги), висота підлоги кухонної кухні (80-90 см), плюс 70-85 см. це висота витягання вихлопних Поверхня приготування, а також розміри дизайну вибраного вихлопу.

можна, повісити, кабінет, призупиненням

Супровідна документація для екстрактора вказує, коли початок має бути.

Ми робимо легше

Якщо користувач не прагне зробити такі серйозні конструкції для видалення повітря, то ви можете приховати повітряний канал у коробці гіпсокартону. Це може бути “бити” з лампами або імітувати фальшивий промінь у разі вихлопного набору над островом. Повітряні канали можуть бути виконані над суспендованою стелею, наприклад, розтягнутий (він встановлений за один день), гіпсокартон (прикріплений до металевої рамки), наприклад, Armstong, RRread.

Повітряний канал може бути прихованим полицею, який укладається на вершині встановлених шаф з кухні. Це називається меншол. Правда, вони можуть бути встановлені не скрізь. Менсолс роблять кухню важко, крім того, вони застосовуються головним чином у долі, дерев’яні кухні. Основні гарнітури з низькими монтажними шафками не обладнані.

Головне. труба

Більшість вихлопних покупців вибирають гнучкі гофровані повітряні канали. Вони дешеві і дуже легко встановлювати. Але в той же час слід пам’ятати, що кожну складку цієї “гармоніки” знижує продуктивність пристрою, оскільки кожен з них має стійкість до переміщення повітря. Проводи, виготовлені з тонкого алюмінієвого листа, коли малюнок створює характерний шурчим звуком. Якщо ви вибираєте повітряний канал товщі листи, то символ звуку зміниться, але не зникне. Найбільш оптимальним варіантом у цьому випадку буде повітряні канали з полівінілхлориду, з гладкою поверхнею. Повітряний канал може бути не тільки круглий діаметром, його поперечний переріз може бути прямокутним. Ця форма дозволяє вам покласти трубу на вершині шаф, він залишиться непоміченим.

Повітряні канали з прямокутним поперечним перерізом більш зручні для мітки. Але слід дотримуватися однієї дуже важливої ​​стану. Площа поперечного перерізу труби повинна залишатися однаковою. Справа в тому, що капот прагне принести необхідну кількість повітря. Звучання каналу призведе до того, що пристрій вимагатиме високої потужності, щоб евакуювати той же об’єм. В результаті екстракт буде постійно працювати при високій потужності, шум збільшиться, що робить пристрій, і головне збільшить знос двигуна.

Ми підемо безпосередньо

Повітряний канал повинен бути максимально коротким, з найменшою кількістю вигинів. Кожен поворот. коліно знижує ефективність креслення на 7-15%.

Якщо вам потрібно встановити горизонтальну порцію, краще дати йому невелике упередження до виходу. Це не буде зайвим, щоб нагадати вам про необхідність герметичного виконання всіх суглобів.

Повітряний потік

Коли витягувальні роботи він створює потік повітря, спрямованого з кухні в вентиляційному валу. Але якщо пристрій вимкнено, повітряний канал стає повним “подати” шахту, і всі запахи, які в ньому можуть вільно проникати в внутрішній стороні приміщення. Тому при виборі вихлопного вихлопу звернути увагу на наявність анти-нульового клапана. Він призначений для забезпечення того, щоб рух повітря через труби здійснюється лише в одному напрямку.

Два плюс два. чотири

Екстракти вибираються на підставі розміру поверхні смаження або ширини пластини. Правило тут. це ширина капота повинна бути не меншою, ніж ширина тарілки. Тому покупка вихлопу повинна бути разом або після вибору пластини. Їх ширина є стандартною і становить 50, 60, 90, 120 сантиметрів. Якщо цей простий стан виконується, ви досягнете ефективної роботи вашого пристрою. Поверхня, захоплююче повітря, буде відповідати площі кухонної панелі, тому всі пари та дим разом з кухонними запахами будуть захоплені та виведення (або очищені).

Є один на малюнку мрії. висота

Важливо вирішити, на якій висоті від видобутку плитки буде розташована. Існує кілька умов, які необхідно дотримуватися для безпечної роботи пристрою.

Якщо у вас є газова плита, висота установки екстракції повинна бути не менше 80-85 см.

Це пов’язано з тим, що жирні фільтри креслення (і якщо тривалий час не було, сама труба зсередини) покрита шаром жиру. Цей жир легко легкозаймистий. Небезпека може представляти одноразові акрилові фільтри. Тому не важливо не залишати відкритий вогонь на плиті, завжди негайно встановлюйте посуд на апаратному забезпеченню та вчасно, щоб поставити у порядку (або замінити) фільтри.

Від електричної печі, відстань до малюнка повинна бути 70-85 см. Якщо ви плануєте встановити пристрій на відстані більше 85 см, для ефективного споживання повітря доведеться вибрати більш потужну модель.

Установка

Розглянемо особливості установки розкрадання вбудованої, стіни та стелі.

можна, повісити, кабінет, призупиненням

Все в шафі

Вбудовані моделі повністю приховані в спеціальному кабінеті. Якщо ви відкриваєте свої двері, ви можете побачити, що шафка має невеликий внутрішній об’єм, а задню стіну, як би просунута вперед. За цією стіною прихованої вихлопної комунікації. трубопровід та електрики. Якщо ви дивитесь під шафтом, ви можете побачити сам капюш. Locker підходить для зберігання невеликих об’єктів (наприклад, набір спецій).

Якщо вибір упав на вбудований вихлоп, то вам спочатку потрібно вибрати або придбати модель. Потім на кухонну каюту підбирають для свого гардеробу. Кабмін повинен не тільки збігатися, а й підходити за методом встановлення.

Зовні кабінет практично не відрізняється від решти меблевої гарнітури, має меншу висоту. Ця різниця. “покрита” з висотою капюшона і невеликий розрив. Екстракт вбудованого типу може бути телескопічним. Це означає, що додатковий розділ висунутий у робочому стані, за рахунок якого збільшується прийом повітря, а пристрій працює більш ефективно.

Встановлення малювання здійснюється на етапі кухонного складання.

Капот прикріплений до шафки, потім цей дизайн висіває на стіні, на петлі кабінету. З’єднується електроенергія, а повітряні канали підключені. Ви можете зробити випробувальний запуск.

READ  Як шити швейні справи

Стінний варіант

Настінні витяжки. це пристрої, найчастіше працюють у режимі рециркуляції. Їх установка найпростіша. Необхідно визначити дизайнерську позначку пристрою, використовуючи рівень та шаблон вихлопного вихлопу. Капот просто висить на них. Користувач повинен пам’ятати, що в деяких моделях таких вихлопних кремів для повернення повітря розташовані на верхній панелі, але ближче до переднього краю. Тому, якщо ви плануєте повісити шафку, вона повинна бути вузькою. Є моделі, в яких очищений врожай повітря здійснюється через слоти, розташовані на передній панелі. У цьому випадку для розміщення над пристроєм ви можете вибрати звичайну шафку.

Настінний капот встановлюється незалежно від ремонту та складання кухонних меблів.

Майже камін

На стіні витяжки так званого камінного типу вибираються на етапі вибору кухні. Видобуток повинен не тільки підходити до спільного дизайнерського рішення, а й підхід до розмірів. На етапі ремонту вирішується проблема енергопостачання, а повітряний канал побудований у стіні або в дизайні (якщо він планується) відповідно до схеми, що застосовується до пристрою (у серйозних салонах, кухня видається повним Вихідний план для всіх комунікацій). Оздоблювальні роботи виконуються, включаючи кухонний фартух, якщо він викладений з керамічної плитки. Тоді всі меблі кухонної гарнітури на дизайнерських місцях, настільній та стінній панелі (коли вона забезпечена). У випадку використання меншол, він розрізав отвір, в якому буде проведено повітряний канал. Розміри отвору повинні трохи перевищувати розміри секції труби, але бути меншим, ніж розміри капота. При встановленні корпусного отвору буде закрито. Менсен покладається на вершину шаф і додається.

Тепер настав час робити вбудовані технології, включаючи капот. Деякі моделі постачаються спеціальним шаблоном, який допомагає точно розміщувати позицію кріплення. Це не буде зайвим, щоб перевірити горизонтальність за допомогою рівня. Капот без кожуха висіває на стіні, то всі повітряні канали закладені до виходу (якщо немає вбудованого повітряного каналу). Труби фіксують спеціальні муфти або закладені на меблі. Потім джерело живлення, а тест починається. За умови нормальної роботи, корпус встановлений, регульований у висоту до меншолі (він має розсувний дизайн).

Ми використовуємо стелю

Встановлення екстракту типу стелі характеризується тим, що повітряні канали повинні бути організовані на етапі будівництва. Потім встановив конструкції підвісної стелі, висипки, і так далі, дуже важливо суворо дотримуватися горизонтального з усіх конструкцій. Потрібно передбачити на монтажних точках елементів капюшону для жорсткого та надійного монтажу пристрою (металева рамка, прикріплена до основних стелі, або дерев’яних барів). Зрештою, призупинена стеля, як правило, має низьку здатність переносу і просто не витримує ваги пристрою. Одиниця встановлюється після встановлення кухонних меблів, включаючи острови, над якими екстракт запланований.

Хто буде робити?

Встановлення капюшонів зазвичай здійснюють бригаду, що збирає кухонні меблі. Це салони працівники. Тому якість їхньої роботи відповідає за кухонну каюту. Якщо екстрактор куплений в магазині побутової техніки, фахівці магазину допоможуть йому, також повинна бути гарантія.

В принципі, можна встановити капот самостійно, особливо просту недорогу модель доданого типу, що працює в режимі переробки. Хоча це має сенс ознайомитись з умовами гарантійного обслуговування виробника (чи зберігається гарантія під час самозмажування).

Витяжки вимагають певної уваги. На етапі покупки користувач повинен вирішити ряд технічних питань. Однак збільшення продажів цих пристроїв припускає, що це не так складно, як здається, на перший погляд, особливо тому, що експерти завжди готові допомогти вам.

Де і як видалити повітряний канал

Найчастіше, проток з капота на кухні підключений до вентиляційного отвору, через який знаходиться природна вентиляція (через тягу). Це неправильно, оскільки велика частина решітки виявляється закритою повітряним протоком, а отвори повітряного біржу будуть явно недостатньою.

Значна частина вентиляційної решітки закрита, а вентиляція в квартирі буде недостатньою

Встановлення вбудованого капоту (5 хв)

Виправити повітряний канал у окремий отвір. У цьому випадку така ж решітка встановлюється на отвір, як на фотографії вище.

Якщо немає відокремленого каналу вентського, але зовнішня стіна розташована поруч, ви можете видалити трубу на вулицю, поклавши решітку на вулиці. Це два способи мати нормальну вентиляцію та забезпечити нормальну продуктивність вихлопних речовин.

Це необхідно на кухонній капці над плитою? Чому б не витягти вихлоп?

Як принести на вулицю

Щоб встановити капот і зніміть повітряний канал у стіну, ви повинні зробити це отвір. І це єдина складність. Далі повітряний канал вставляється в цю дірку, піднімаючись з розчином. Зовні, отвір закривається сіткою, так що сміття не потрапляє, птахів і дрібних тварин.

Одним з прикладів вихлопної установки не є кухнею з повітряним виходом через стіну

Щоб покласти повітря з вулиці в кімнату, встановлений зворотний клапан (на малюнку вище, це позначається косою лінією). Бажано встановити його, до речі, при підключенні повітряного каналу до системи вентиляції, так що запахи труб не входять в кімнату.

Це виглядає як зворотний або антивідбивний клапан для повітряних каналів

Зворотний або антирадарний повітряний клапан. це легка пластикова або металева пластина. Вона рухається в двох місцях до труби у верхній і нижче, пелюстки підтримуються випадковою весною. Хоча капот не працює, клапан перекриває доступ до повітря на вулиці. Коли екстрактор вимикається, повітряний потік згинає пластину вперед, натискаючи навесні. Після вимкнення капота, пластина з пружинами повертається до місця. Якщо ви встановите капот без цього клапана, взимку на кухні може бути занадто холодно, ніж повітря буде легко потрапити в кімнату.

Так що екстракт не заважає природній вентиляції на кухні

За допомогою TEE та перевірки клапана ви можете, до речі, встановіть вихлопну витягу, щоб вона не заважала природній вентиляції на кухні. Вам знадобиться спеціальна вентиляційна решітка для підключення витяжок, перевірка клапана та трійника. Трійник кріпиться до поважного до нижнього входу, літак від вихлопного вихлопу підключений, а зворотний клапан встановлюється на вільному виході, потім лише так, щоб пелюстки заблоковані, коли повітря з труби (на фото нижче).

Антиверний клапан для нормальної природної вентиляції на кухні

Як така система? Коли вимикається капот, пелюстки чекового клапана зігнуті, повітря з кухні венканал падає через решітку та виходу на відкритому повітрі трійника. Коли екстрактор вимикається, повітряний потік від нього розгортається клапана, а повітря йде до системи вентиляції. Коли відключено вихлоп, пружини знову відкривають доступ до повітря через трійник.

Зовні така система виглядає не дуже привабливою, і вона доведеться якось маскувати. Але це єдиний спосіб підключення вихлопного вихлопу до єдиної існуючої вентиляції та не зменшуйте повітряний обмін.