Де вилити відбілювач у пральну машину LG

Пральні машини

Куда заливать жидкий порошок в стиральной машине

Як очистити пральну машину з відбілювачем? Крок за кроком керівництво

Пральна машина призначена для миття. Але що, якщо ви повинні очистити пральну машину?

Це звучить дивно, але якщо ви хочете, щоб пральна машина працювала протягом тривалого часу, необхідно виконати своє належне очищення для найкращих методів.

Відбілювач завжди приймається як найкращий продукт для очищення пральної машини.

Це корисно, коли справа доходить до позбавлення від великої кількості бруду, сміття, гниття та суперечки суперечки з поверхонь пральної машини. Він може бути використаний для очищення обох частин бака шайби та додаткових поверхонь зовні, так і всередині машини.

пральну, машина

Кроки очищення пральної машини за допомогою відбілювача

На початку процесу ви повинні заповнити диспенсером утилізації відбілювачем. У більшості сучасних пральних машин існує навіть висувний лоток або відділення для відбілювача. Ви повинні заповнити лоток або розділення повністю відбілювати.

Тепер ви повинні додати половину і повну чашку відбілювача прямо в барабані вашої пральної машини.

Якщо ваш дозатор для відбілювача вміщує менше, ніж чверть скляного скла, ви можете розглянути, використовуючи концентрований відбілювач. Це дозволить вам використовувати дозатор для відбілювача, але в той же час ви отримаєте більше чистячих властивостей.

Тепер увімкніть пральну машину до звичайного циклу прання з високими температурами. Гаряча вода допоможе санітизуватися і очистити всередині пральної машини. Отже, відбілювач більш ефективно зникає будь-які масла, і, як змащення, що накопичується з часом, ніж холодна вода.

Ви повинні переконатися, що пральна машина порожня під час роботи. Будь-який одяг у автомобілі буде відбілений.

Ви повинні призупинити цикл, коли машина буде заповнена водою. Якщо ви хочете, щоб відбілювач дійсно очистив внутрішню частину пральної машини, то ви повинні вимкнути машину і дати час відбілювання, щоб поглинати барабан. Ви повинні почекати приблизно за годину, перш ніж увімкнути його та завершити цикл знову.

READ  Де знаходиться запобіжник у пральній машині Арістон

Після завершення циклу прання ви можете включити додатковий цикл полоскання, щоб змити раптово залишки залишків відбілювача.

Деякі люди часто рекомендують додавати трохи оцту після другого промивання, щоб позбутися відбілювача.

Але весь спосіб змішування відбілювача та оцту може бути небезпечним газоподібним хлором, який не повинен робити взагалі.

Ми сподіваємось, що ця публікація в блозі дізнається багато вас про очищення пральної машини за допомогою відбілювача. Тому перейдіть до найближчого магазину і вибирайте найкращий відбілювач для правильного та найкращого очищення вашої пральної машини.

Спосіб 8. сода

Сода також може бути використана для видалення плям з ручним пранням, а також для обробки речей, коли пральна машинамашина. Якщо ви збираєтеся мити елементи вручну, вам доведеться взяти басейн, залити 5 літрів води, додати 5 столових ложок соди, а потім замочити в отриманому рішенні речі протягом 2 годин. Після цього вони зможуть мити порошком або економічним милом.

Де залити відбілювач у пральну машину

ВАЖЛИВО: Якщо ви маєте справу з статевими плямами, обов’язково додайте 2 ложки аммонічного алкоголю до такого рішення. Він добре справляється навіть з важким забрудненням.

Як відбілювати речі, якщо ви збираєтеся пестити їх у машині? Вам потрібно буде взяти 2-3 ложки соди і засипати його перед промиванням у порошковому відсіку. Режим для прання Ви можете використовувати будь-який, зосередити увагу на типу тканин.

Який найкращий відбілювач?

Рейтинг кращого відбілювання

1DR.Beckmann super blach117 p.
2 Ecover Eco-friendly 400 г 316 Р.
3 Синергетичний безліч 159 Р.
4 Лев яскравий 400 Р.
п’ять Сарма активна 5 в 1 111 Р.
  • Літр очищувача “білий” повинен бути розлив у контейнер для прання порошку;
  • Запустіть машину у максимальному температурному режимі. щонайменше на 90 градусів;
  • Через 10-15 хвилин, рука повинна доторкнутися до скляних дверей завантажувального люка.

“Білий”. Це потужний відбілювач натрію натрію, широко відомий з радянських часів. Він здатний повернутися до пилку священика, відновити жовту продукти і досягти яскравого білого відтінку.

Засоби відбілювання виливають у головну кювету акцептора порошку. Таким чином, якщо пральна машина не забезпечує окрему кювету для відбілювача, рідина виливається у найбільший відсік порошкового приймача. Він позначається значками “В” або “II” і частіше зліва.

  • Ми застосовуємо засоби на плямі, я втираю розташування забруднення добре. Далі стирається в друкарській машинці або миття рук.
  • 50 мл зникають до 2 літра води. Машина річ на годину, після видалення в друкарській машинці.
  • Додайте 100 мл зникає кристал у порошкове відсік.
READ  Скільки триває полоскання у пральній машині Indesit

Налийте кондиціонер для білизни в пляшці, щоб виміряти необхідну суму, і додати до лотка для пральної машини. У машинах з передньою навантаженням є спеціальний відсік кондиціонера, позначений символом у вигляді квітки.

Для використання рідини зникає в пральній машині, потрібно залити 100 мл засобів у відсіку для основного промивання на вершині звичайного порошку; Для видалення листяних порід та сушених плям, залити трохи зникаючої рідини на забруднену ділянку, залиште не більше 10 хвилин і втратити.

I. відсік у лотку з таким маркуванням найменшого за розміром і знаходиться праворуч. Порошок завантажується в нього з інтенсивним миттям з попередньою кількістю білизни. II. відсік у лотку з цією маркуванням знаходиться праворуч. Служить для завантаження порошку з автоматичним пранням у звичайному режимі.

Використовуйте відповідну температуру води для відбілювання речей, пам’ятайте, що відбілювач є більш ефективним у теплій воді. Додайте одяг до відбілювального розчину. Дозволити одяг, щоб бути збільшеним принаймні 15 хвилин. Ретельно промити одяг і дозвольте їй висушити.

Які три відсіки в пральній машині

Тепер ми вже знаємо, чому три гілки в пральній машині: перше. замочування, друге. прання, третій. кондиціонер.

Де заповнити рідкий порошок у пральній машині?

У економічних магазинах та супермаркетах було багато гелів з певними особливостями:

Тому вони показують людям, які страждають алергією, і здоровий також хотів би спробувати.

Де залити відбілювач у пральну машину

Якщо ви сумніваєтеся, де заповнити рідкий порошок у пральну машину, пам’ятайте. там, де і звичайний сухий. Для замочування ліжок та рушників гелі зазвичай не використовуються. Вони добре стираються одягом у холодній або злегка нагрітої води. У будь-якому випадку, використання рідкого порошку в програмах вище 60 градусів не може.

Але ви можете залити рідким гелем прямо в барабан, перш за все завантаження нижньої білизни. Якщо це занадто товстим, то з клітини буде повільно і, безумовно, бачить його в полоскання, псуючи весь тип одягу. І перебуваючи в головному танку, це буде досить відкрити і розробити під час процедури інсульту. І ви не будете мати ніяких проблем з білими розлученнями.

Але зауважте, що в посібнику для деяких промивних установок вказується, що він категорично не рекомендується заповнити рідину в резервуар. Отже, ретельно вивчайте допомогу перед операцією.

Де заснути порошок у пральній машині

Де заснути порошок у пральній машині, знає кожну домогосподарку. посередині, найбільша клітина. Але не всі знають, що його слід запустити лише після того, як товсте закриття відсіку, і також неможливо, щоб порошок поширюватися по краях.

READ  Що таке двері в пральній машині

При використанні попереднього промивання та промивання з використанням ароматизатора або пом’якшувача всі засоби закладені в їх клітинах одночасно.

Який відділення пральної машини заповнює кондиціонер?

У деяких моделях клітина кондиціонера поділяється розділом. В одній частині залити кондиціонером, а у другому. ароматизації. Якщо є риболовна лінія з максимальною іконою, спробуйте не натиснути інструмент над нормою. Занадто загущені кондиціонери, переважно, для розбавлення з звичайною холодною водою, а потім залити в відсік.

Де залити відбілювач у пральну машину?

Для відбілювача є клітина з етикеткою, над якою вона не може бути виливається. Не рекомендується використовувати білий на білому, оскільки він може пошкодити деталі пральної машини. Краще брати кошти, що не має хлору.

Виберіть режим полоскання, і повторіть його двічі, щоб позбутися неприємного запаху. Час відбілювання. не більше 15 хвилин, режим температури. до 45 градусів. Якщо вони вирішили зробити відбілювання постільної білизни з таблетками, доцільно кидати не в клітку, але додати до подвійника.

Де покласти капсулу для прання в пральну машину?

Вирішуючи вбивати та купувати капсули, додайте їх до вишуканої білизни. Ніколи не намагайтеся додати їх одночасно до камери та резервуара. зіпсують промивні штани та спідниці і розбивайте шайбу.

Які засоби для миття та того, що їм потрібно?

Діапазон побутових хімічних матеріалів є широким і різноманітним, а лічильники з інструментами для прання можуть бути величезною кількістю яскравих ящиків та пляшок. Як зрозуміти це? Ви можете виділити основні види мийних композицій:

  • порошки (призначені для основного миття);
  • Утворює у вигляді рідин (промивання гелю, полоскання, видалення плям та кондиціонером для білизни);
  • Таблетки та капсули (містять концентрований інструмент для промивання в пресуватій формі або гелі).

Незалежно від того, скільки ви використовуєте, зверніть увагу на кількість формування піни. Якщо це занадто багато, це припускає, що доза речовини перевищена, і вона повинна бути скоригована. Як правило, ці рекомендації можна знайти на порошковій упаковці або гелю.

Важливо також вибрати для машинного миття з позначкою “Автоматична” та залити або засипаєте вибрану композицію лише у відповідному лотному відсіку.