Де встановити газовий лічильник на кухні

Article

Різновиди лічильників газу та їх життя

Термін прилавок залежить від виробника та в середньому коливається від 12 до 20 років. Необхідність заміни газового облікового пристрою може виникнути, якщо його життя закінчилося або перевіряє.

Розрізняють такі види газових бухгалтерських пристроїв:

Вибір вимірювального пристрою

Настав час обговорити, як вибирати побутові лічильники для з урахування споживаного газу. Ми візьмемо два основних критерії: пропускна здатність і тип метра.

Пропускна здатність. основний параметр при виборі моделі. Це залежить від кількості та потужності встановлених газових пристроїв. Цей параметр завжди вказаний у маркуванні лічильника під буквою “G”. Наприклад, у лічильнику «Gazdevice NPM G-4» пропускний параметр G дорівнює 4, а у лічильнику «СГБМ G1.6 “G. 1.6.

Розглянемо основні види пропускної здатності лічильників у вигляді таблиці.

Пропускна здатністьНижній діапазон витрати газу в м3/годВерхній діапазон витрати газу в м3/год
G 1.6 0.016 2.п’ять
G 2.5 0.025 4
G 4 0.04 6
G 6 0.06 8
G 8 0.08 10
G 10 0.один 16
G 16 0.16 25

Щоб визначити, який лічильник газу краще покласти для печі, потрібно знати свій поточний діапазон. Зазвичай вказується в технічній документації. Наприклад, якщо діапазон мін 0,015 м3/год; Макс 1,2 м3/год, достатній лічильник з пропускною здатністю G 1.6.

У кімнаті з кількома пристроями для розрахунку пропускної спроможності враховується мінімальна вартість найнижчої промисловості, як зазвичай є пластина, а також сума максимальних значень. Наприклад:

Це означає, що мінімальне споживання буде 0,02 м3/год, а максимум. 3,6 м3/год.

Без лічильників з такими діапазонами. Але якщо пристрій не підходить лише при мінімальному значенні з різницею 0,005 м3/год, регіональні постачальники дозволяють його встановлювати, беручи різницю як власні втрати. Таким чином, для нашого прикладу вимірюється метр з пропускною здатністю G 4.

Якщо різниця перевищує 0,005 м3/годину, споживачеві доведеться встановити 2 лічильники, завівши на кожен окремий особовий рахунок.

Другий критерій. тип бухгалтерського пристрою. Розглянемо їх переваги та недоліки.

На ринку є три типи лічильників:

 • Ротаційний або механічний лічильник газу для квартири відрізняється компактністю та низькою ціною (25-110), але має високу помилку, невеликий термін служби, чутливий до забруднення та шуму при роботі.
 • Пристрій діафрагми (мембран) має простий, надійний і стійкий до забруднення з дизайном, який забезпечує йржиність (до 30 років роботи) та низьку вартість (до 100). У той же час він має великі розміри і висвітлюється шум.
 • Електронний: найнадійніший, точний і тихого вимірювального пристрою. Приємно здивувати розмір лічильника газу, але це дорожче, ніж аналоги (до 200).

Чи потрібен лічильник метра: норми законодавства

Щоб дізнатись, чи потрібно поставити лічильник на газ у квартирі в 2021 році, ми звернемося до закону. До його норм зобов’язані всі домовласники, які використовують природний газ для побутових цілей, оснащувати їх житло для бухгалтерських пристроїв до 01.01.15. Однак зміни, зроблені в даній галузі. 13 (далі. FZ 61), забезпечують ряд винятків з цього правила.

Згідно з новими вимогами, лише власники домогосподарств зобов’язані встановлювати лічильник, кількість споживання природного газу перевищує 2 м3/год. Приблизно цей об’єм використовується при приготуванні на газових печах. Комбінації газових приладів, наприклад, пластина газової колони перевищує вказане обсяг споживання.

У 2016 році законодавство про встановлення лічильника газу зазнала ще однієї зміни. Після редагування B. Вимога щодо встановлення бухгалтерських пристроїв не застосовується до домовласників, чиї житлові квартали не обладнані обладнанням для опалення з природним газом.

встановити, газовий, лічильник, кухні

Власники житла, в яких використовуються декілька газових пристроїв, не зобов’язані розміщувати лічильники, навіть якщо обсяг споживання вище 2 м3/год.

Але оскільки закон не позбавляє їх права користуватися обліковим записом, важливо зрозуміти, чи вигідно покласти лічильник на газ у квартирі з колоною. Щоб відповісти на це питання, вам потрібно:

 • Обчислити вартість обладнання та установки.
 • Порівняйте їх з поточними витратами на газ (витрати споживання, беручи до уваги кількість мешканців орендарів).
 • Розрахувати період окупності лічильника.
READ  Як підключити газовий циліндр до пальника

Домовласники, житло якого обладнано індивідуальним опалювальним газовим устаткуванням, такого вибору немає такого вибору. Всі вони потрібні до початку 2021 року, щоб оснастити їх житло з бухгалтерськими пристроями.

Як вибрати процедуру бухгалтерського обліку

Якщо ви все ще прийшли до висновку, що потрібний лічильник газу, не ліниво витрачати час, щоб вивчити запропоновані моделі.

Вам потрібно купити лічильник лише у спеціалізованих фірмах, і лише якщо є сертифікат якості для бухгалтерського пристрою. Не соромтеся вимагати сертифікатів та паспортів.

Якщо продавець не хоче чомусь надати вам за запитуваними документами. не думаючи від цього магазину. Нічого хорошого для вас не запропонуєте вам.

Перш ніж купувати пристрій, кожен власник думає, який лічильник газу краще встановити в квартирі, і що слід звернути увагу на перший? Бухгалтерські пристрої можуть бути поворотні та мембранні, перший варіант ледве, але мембрана є більш надійною, вони не дозволяють газу. Тому економія в цьому випадку недоречні, приймають мембрану. Крім того, вони ведуть більш точний облік споживаного ресурсу.

Не останнє значення також має те, що у вас є газові прилади. Якщо тільки піч, то один тип пристрою буде потрібно, якщо у вас також є стовпчик, вам знадобиться зовсім інший пристрій. Важливо взяти до уваги і напрямок потоку газу: зліва направо або навпаки.

Враховувати всі нюанси, перш ніж купувати вимірювальний пристрій, не пошкодуйте час, проконсультуйтеся з експертами.

Не останній лічильник пропускної здатності критерію, то кількість газу, який він може пропустити за годину. Ці параметри є обов’язковими, написані в характеристиках пристрою. Чим вище пропускна здатність, тим дорожче пристрій. Тому необхідно чітко зрозуміти, яка пропускна здатність потрібно у вашому випадку.

З’їв у вас плита з чотирма пальниками, потім за одну годину вам потрібен 1,56 кубічний метр. Якщо на додаток до нього, у вас ще є газова колона, майте на увазі, що це займає 2,5 газу кубика на годину. З обома пристроями, ви підсумовуєте цифри.

Додаткова маркування на пристрої також допомагає визначити її мету:

 • G1.6 каже, що пристрій пропускає 1,6-2.5 газовий куб на годину;
 • G2,5. пристрій проходить 2,5-4 куб газу на годину;
 • G4.пропкова здатність від 4 до 6 кубів.

Є більш потужні пристрої з пропускною здатністю від 10 до 16, а з 16 і вище.

При виборі пристрою розгляньте ряд параметрів:

Не забудьте придбати пристрій перед покупкою пристрою.

Як вибрати відповідний лічильник

Виберіть пристрій, який враховує споживання газу в умовах життя, повинна базуватися на можливості та виду обладнання. Перший параметр безпосередньо пов’язаний з номером і потужністю споживання газу. Характерне значення вказується на марку лічильника, поруч із літерою G. Оптимість керуючого обладнання визначається на основі сумісності з плитою залежно від діапазону потоку.

 • Ротарі (механічні). компактні та дешеві, але шумні, короткочасні, не точні;
 • діафрагма (мембрана). надійна, міцна, доступна, але шумна і велика;
 • Електронний. надійний і точний.

Разом з якістю, вартість зростає. останній представник інструментів, які враховують кількість споживаного газу, набагато дорожче, ніж аналоги.

�� Перенос газового счетчика в квартире: оптимальный вариант

Переваги та недоліки установки

Чи вигідно покласти лічильник? Споживчі правила розрахувати 10 кубічних метрів газу на людину на місяць. Сім’я з 4 осіб платить 40 кубічних метрів. М. Натуральне паливо на місяць. Реальні витрати значно менше. Кількість використовуваних газу впливає на ряд факторів:

 • Як часто власники вдома;
 • Скільки людей дійсно живе в квартирі;
 • температура повітря в будинку;
 • Як активно власники використовують газ;
 • Чи використовуються додаткові нагрівальні пристрої та. D.

Якщо квартира зареєстрована, наприклад, 3 людини, і насправді живе 1, лічильник обов’язково потрібен. Споживач не повинен переплачувати 3 рази.

Важливий! Лічильники газу допоможе зберегти громадян, які рідко вдома, тому що більшу частину часу квартира не чує.

У приватному будинку ви споживаєте більше газу. Потрібний потужний пристрій. Для установки на вулиці вам потрібен лічильник з термокоректором. Така процедура дорожча. приблизно 10 000. Однак економія буде більше. Якщо область будинку перевищує 100 кв. м, лічильник економить близько 45 000 на рік.

READ  Як шити швейні справи

Переваги встановлення лічильника газу:

Передача газового вимірювача в квартирі: оптимальна версія

 • заощадження (до 30% на місяць);
 • споживання безпечного газу;
 • Власники газомерів не можуть просити дозвіл на автономне опалення на газові послуги.
 • Витрати на придбання та встановлення обладнання є нестерпними для багатьох громадян;
 • Газомери потребують профілактичного обстеження (регулярність перевірок вказана в СЕРВПП, як правило, 1 раз за 5 років);
 • Багато метрів характеризуються підвищеним рівнем шуму.

У номерах з газовими пластинами краще використовувати електронні пристрої.

Інструкція із встановлення

Правила встановлення газового вимірювача в квартирі:

 • Перш за все, ви повинні написати заяву в газовій службі, яка вказує на місце реєстрації, повну назву власника, а також поштова адреса місця, де планується до вимірювального пристрою. Після цього ви повинні прийти до вас, хто буде вивчати у вашому квартирі або домашній газовому устаткування і каже, який слід придбати лічильник. Майстер висловив технічні умови дозволять розробити проект. Як правило, цей вид роботи виконується самого газу.
 • Купуйте обладнання відповідно до майстрів, отриманих технічними умовами. Побутові вимірювальні прилади (призначені для квартир або будинків) відрізняються один від одного з номіналом енергії енергетичного ресурсу, який вони проходять за одиницю часу. Для квартири, в якому встановлено лише піч, лічильник підходить, що проходить 2,5 м 3 газу на годину.
 • По-друге, зверніться до газової служби, де буде виставлено рахунок, після того, як виплатити, який буде надходити майстер та встановить обліковий інструмент, який ви придбали. Після встановлення лічильника газу в будинку буде потрібно видавати свій паспорт. Іноді знак покладається на той самий майстер, іноді для цього вам доведеться звернутися до газової служби.
 • Тоді вам потрібно подати заявку на заповнення приладу прилад до того ж газового сервісу. Після цієї процедури вам повинні видати довідку, яку слід подати в єдиному розрахунково-касовому центрі за місцем проживання. Таким чином, ви будете платити за постачання газу на новій системі, видаляючи з лічильника читань самостійно.

Правила обліку газу

Плата за постачання газу здійснюється щомісяця, до 10-го дня кожного місяця.

При наявності вимірювального пристрою

Оплата постачаного газу здійснюється на підставі платіжних документів, які надсилаються до компанії “Газпром Межрегіонгаз” до кожного абонента. У платіжному документі споживач незалежно робить інструменти для читання в спеціальних стовпцях:

Визначення газу
Попередній Струм дата
1000
До оплати: Інша сума
1590
дата оплати Підпис абонента_
Дата вказівок Індикація d/meter (m3) Різниця показників (м3) Накопичений Мало Zadar-st Всьго до сплати (.) В Т.C. нормально (.)
01.12.2008 1000 2420.00 2420.00 2420.00

Якщо вимірювальні показники не вказані в квитанції, нарахування споживаного газу здійснюється відповідно до чинного законодавства

Якщо всі громадяни, що живуть у житлових приміщеннях (житловий будинок), відсутні для цього місця проживання більше 1 місяця і не можуть передати показання лічильника газу, абонент повинен повідомити “Газпром” Межрегіонгаз Московський LLC за допомогою електронної пошти, зазначеної на зворотному напрямку сторона квитанції для газу.

Поштова адреса абонента
Абонентська станція F0509110 @ Gazmsk.Ро
Абонентська станція F0509210 @ Gazmsk.Ро
Абонентська станція F0509310 @ Gazmsk.Ро
Абонентська станція F0509410 @ Gazmsk.Ро
Абонентська станція F0509510 @ Gazmsk.Ро

Встановлення лічильника газу

Відповідно до вимог мистецтва.13 федерального закону від 23.одинадцять.2009. 61-ФЗ “Про енергозбереження та підвищення енергоефективності та змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації” Власники житлових будинків, власники приміщень у багатоквартирних будинках необхідні для забезпечення обладнання таких домогосподарств бухгалтерських інструментів з індивідуальним та Загальні пристрої (для комунальних квартир) обліку природного газу, а також введення встановлених вимірювальних пристроїв.

Чи необхідно встановити лічильники газу в квартирах та будинках?

Немає відповідальності встановлює лічильники газу в квартирах, де максимальна кількість споживання природного газу становить менше двох кубічних метрів на годину. Це виняток вказано в пункті 1.13 федерального закону від 23.одинадцять.2009. 61-ФЗ “Про енергозбереження та підвищення енергоефективності та поправки до обраних законодавчих актів Російської Федерації”. До них відносяться домогосподарства та квартири, в яких газ використовується для приготування їжі та гарячого водопостачання, т.Е. Встановлено лише газові пластини або газові пластини та водопровідні нагрівачі (стовпці).

Але в будинках та квартирах, де використовується газ для опалення, установка природного газу споживаного лічильника є обов’язковим. Закон зобов’язує це до 1 січня 2019 року.

Скільки коштує встановлення лічильника газу?

Перед тим, як вирішити встановити пристрій домогосподарства, потрібно з’ясувати, скільки коштує витрати, і як скоро він буде розплатитися.

READ  Суміш для стяжки теплої водяної підлоги

Негайно відзначаємо, що вам доведеться платити не тільки для самого пристрою, але й для її установки. Щоб уникнути проблем і навіть небезпеки, ви можете лише довірити установку газового лічильника лише професіоналам, тобто працівники мають спеціальну підготовку та навички. Як найбільш прийнятні виконавці для встановлення лічильника є працівники спеціалізованих організацій, що обслуговують газові мережі та газове обладнання.

Встановлення лічильника газу в нашій організації буде коштувати 4100 (акт ціни на момент публікації) без урахування вартості самого метра. Це передбачено, що для демонстрації газопроводів або газопромислових приладів не потрібна додаткова робота.

Більш складна установка, пов’язана з передачею або заміною внутрішніх або зовнішніх газопроводів, є дорожчим і вимагає попереднього розвитку проекту. Вартість виконання цих робіт визначається індивідуально після вивчення домогосподарства або квартири та складання оціночної роботи, яка надана клієнту для координації.

Крім того, є можливість, і в деяких випадках необхідність встановлення газового лічильника на вулиці (з нагріваючої кімнати). Для встановлення лічильників газу на вулиці використовуються інструменти в вбудованій термічній корекції. Багато людей вважають встановлення газового вимірювального пристрою у набагато більш зручному варіанті з багатьох причин: не існує ризику пошкодження шпалер та меблів при проведенні зварювання, і не повинні винаходити, як ввести пристрій у інтер’єрі. Деякі власники приватних будинків хочуть встановити газовий лічильник на вулиці, мотивуючи це без бажання випустити іноземних людей у ​​дому для видалення свідчень. Але в цьому випадку вам доведеться йти за додаткові витрати, т.до. Газовий лічильник з термічною корекцією дорожче, ніж звичайна, і для її установки необхідно придбати додатковий захисний пристрій.

Плюси та мінуси встановлюють лічильник газу.

Виконання вимог чинного законодавства у сфері енергозбереження. Крім того, це може здатися дуже сумнівним, особливо тому, що не передбачено покарання для невиконання цього закону. Але, як воно піде надалі і що станеться, наприклад, через рік?

Оплата фактичного обсягу спожитого газу. Слід зазначити, що використання газового вимірювача, хоча і непрямо, викликає споживачеві до більш раціонального використання газу, що призводить до його заощаджень і, як наслідок зменшення кількості щомісячного платежу.

Наявність сезонного фактора. Влітку на початку осені та пізньої весни в нашому кліматі, опалення не використовується повністю, що дає можливість значно зменшити платежі в ці періоди. Він також має відношення до періоду відпустки, коли люди протягом значного періоду відсутні вдома. У цьому випадку не потрібно платити фактичний газ, спожитий на усередненому тарифу, а також не існує необхідності звернутися до постачальника газу для перерахунку вартості за курсом періоду відсутності.

Необхідність контролю власника, що проводить періодичні калібами лічильника газу. Лічильники газу, виготовлені сьогодні, мають більш тривалий проміжний інтервал, який для окремих моделей досягає до 15 років.

Рішення прийнято. Що далі?

Згідно з інформацією, доступною в АСТ, Астраханський газпром, будинки та квартири, які нагріваються з природним газом та суперечать вимогам Закону, ще не були обладнані бухгалтерськими пристроями, в Астраханській та Астраханській області більше 5 тисяч. Це в основному приватним житловим будинком в Астрахані.

Тепер для цих мешканців компанія пропонує спеціальні умови для встановлення лічильників газу. процедура значно спрощена.

Що потрібно зробити, щоб встановити вимірювання газу у вашому домі.

Подати заявку на встановлення газового вимірювача в АСТРІВ АСТРАХАН.Астрахань, вул.Ахшарумова Д.76, тел. (8512) 50-02-35, факс (8512) 35-15-03, 49-82-00 e-mail: info @ astroblgaz.Ро. Отримавши заявку, найближчим часом спеціаліст нашої організації зв’яжеться з вами, щоб домовитися про свій візит, щоб проконсультуватися на місці.

У погоджений день дочекатися спеціаліста, який оцінить технічну можливість встановлення лічильника.

Заключний етап – встановлення лічильника. Договір на виконання робіт буде укладено на місці. Є кілька варіантів оплати. Співробітники Astrachan Gazprom газу АТ негайно запечатують пристрій, вони також передають інформацію про її встановлення постачальника газу.

Тобто, нікуди не потрібно, щоб зателефонувати, фахівці прийдуть і роблять все.