Де заповнити руйнувальник у пральну машину Samsung

Пральні машини

Загальні правила використання

Якщо кондиціонер для білизни додається при митті пральної машини, слід дотримуватися деякі рекомендації:

 • Дуже важливо дотримуватися дозування. Не можна наливати кондиціонер вище за рівень спеціальної позначки у відсіку для миючого засобу. Але якщо ви занурете занадто мало, новштаб не матиме належного ефекту. Рекомендації виробника щодо необхідної дози коштів можна знайти на упаковці.
 • Його слід оплатити, який тип кондиціонера купується. Іноді господиня випадково плутає цей інструмент з плямами, гелями з масштабу і т. D. У цьому випадку результат миття стає непередбачуваним. Крім того, деякі нойчасті розроблені спеціально для вовняних або дитячих речей. Використовувати такі кошти повинні бути призначені. Для того, щоб не заплутатися, ви можете придбати універсальний кондиціонер для білизни.
 • Концентровані полоскани можуть бути розведені водою приблизно від 1 до 3 співвідношення. Так що вони будуть краще спалахнути.

Після кожного миття, використовуючи кондиціонер, то точно варто ретельно. В іншому випадку буде слизовий шар всередині. Через це сопла для яких кошти потрапляють у барабан. Потім пральний порошок залишатиметься у відсіку після промивання.

Який відділення наливають кондиціонер у пральну машину

Більшість сучасних сімей більше не можуть уявити собі своє життя без різноманітної побутової техніки.

Де заповнити кондиціонер у пральну машину Samsung

Пральна машина стала найбільш необхідним атрибутом у будинку: швидко і делікатно виконує роботу, зберігаючи одяг, постільну білизну, інші речі чисті, замовлення.

Завдяки машині, кулемет мільйонів сучасних власників з’явився додаткові години вільного часу.

заповнити, руйнувальник, пральну, машина, samsung

Але не всі користувачі розуміють, як правильно експлуатувати пральну машину. Але знання принаймні основних правил експлуатації є обов’язковим.

Будь-які порушення можуть призвести до неправильної розбивки роботи та транспортного засобу. З такою важливою робочою точкою, як “де заповнити кондиціонер”.

READ  Скільки триває полоскання у пральній машині Indesit

Чи відрізняється розташування лотка для кондиціонера в машинках різних марок

У більшості пральних машин відділення кондиціонера має стандартне місце розташування. Тільки в декількох гілках розташовані незвичайні. Крім того, в деяких моделях це може бути відсік, закритий кришкою. Щоб вилити кондиціювання повітря, вам доведеться підняти його.

Нестандартне розташування можна знайти в наступних моделях:

  Samsung Eco Bubble WF-602. Пощільнювач розташований у правій стороні лотка, має квадратну форму.

довідник. Незалежно від моделі моделі та виробника, відсік кондиціонера завжди менше, ніж решта. Це основна відмітна особливість, яка допомагає вивчити правильне розташування лотка.

Рад

Не виливайте барабан, що миють агресивні миючі засоби (відбілювання, фарбування). Безпосередній контакт хімічних реагентів руйнує не тільки волокна тканини, а й гумову манжету, що оточує вхід у барабан пральної машини.

Для того, щоб підтримувати стіни порошкового приймача з плівкових та вапняних пластин, після кожного промивання лотки ретельно очищені від нерозпущених частинок миючого засобу. Принаймні один раз на місяць, порошкове приймач видаляють з корпусу та промивають під проточною водою за допомогою щітки за допомогою мила.

Не кладіть дозатор порошком у барабані, якщо мити при температурі вище 60 ° С (пластик може деформувати).

У цьому розділі представлені докладні інструкції щодо експлуатації пральних машин Indesit.

У сучасних підрозділах для автоматичного миття, крім основного та попереднього режиму, пропонується полоскання. На цьому етапі можна обробити одяг з спеціальним інструментом, пом’якшуючи тканину, яку називають кондиціонером. Ця рідина додається до машини-машини перед пранням. Він має приємний аромат, робить волокна м’якшим, зменшує прояв статичної електрики. Багато господарств стверджують, що після лікування з кондиціонуванням речей менш брудні, тому що ця речовина відштовхує бруд.

Де заповнити кондиціонер у пральну машину Samsung

Тепер на полицях будівельних підрозділів є багатий вибір різних кондиціонерів. Тому специфічний агент вибирається відповідно до типу тканини. Є препарати для вовняних та шовкових волокон пестячих, що зберігає структуру тканини та зменшують прояви статичної електрики. Кошти для дитячих речей, вуха няня не містять алергічних речовин. Для різних типів тканин використовуйте пом’якшувач Ленору. Це відбувається для білих або кольорових речей.

Є кондиціонери кондиціонерів. Витрати на такі речовини в порівнянні з звичайним, менше 2-3 рази.

READ  LG пральна машина Як скасувати прання

Особливості лотків у різних моделях пральних машин

У різних моделях пральних машин є особливості лотка розщеплення на відсіки. Розглянемо деякі моделі машинок із незвичайними лотками.

 • Electrolux EWW51486HW. мийна машина середнього класу з кюветою для миючих засобів з трьома відсіками, з яких екстремальний право призначений для полоскання.
 • Bosch wot24455o. пральна машина з вертикальним завантаженням середнього класу. Лоток розташований на кришці, промивний відсік у середині.
 • Indesit Wiun 105 (СНД). пральна машина з переднім завантаженням. Лоток цієї друкарської машинки також має три відсіки, одна справа, призначена для кондиціонування повітря.
 • Samsung Eco Bubble WF 602. Пральна машина з технологією миття пузир. Порошковий лоток Samsung складається з 3 відсіків, з яких праворуч призначений для полоскання.
 • Zanussi zwy. вертикальна завантажувальна машина. Для миючого лотка поділяється на 4 відсіки. Екстремальний право розроблений для кондиціонера, відсіку поруч з ним для відбілювання. Два інших для порошку при основному та додатковому пранні.
 • Siemens. пральні машини цієї марки мають кювети для миючих засобів, в яких відсік кондиціонера має малювання.
 • Miele WDA 100. пральна машина дорогий клас з кюветою для миючих засобів з трьох відсіків. Екстремальний лівий призначений для кондиціонування повітря.

Дивлячись на всі порошки пральних машин, можна сказати, що взагалі вони схожі. Так що не бути помилковим, де вилити руйнувальника, потрібно прочитати інструкції для автомобіля.

Якщо немає такого, то легко встановити його у досвідченому шляху, запустіть тестову мити без білизни та наливаючи полоскання в один з відсіків. Якщо промисел був промитий після першого запуску води, то цей порошковий відсік.

Якщо ні, то цей відсік є бажаним.

Моделі з фронтальним типом

У пральних машинах Samsung для полоскання надається окремий відсік. Розташування цієї секції може змінюватись в залежності від моделі машинки.

В машинах Samsung з фронтальним типом завантаження порошкового відсіку та інших речовин, розташованих у верхньому лівому куті, з рідкісним винятком справа.

Стандартний засіб для миючого засобу має три відсіки з різними розмірами. Виробники часто позначають різні відсіки з літерами, цифрами або символами:

READ  Найкраща швейна машина для всіх видів тканини

Відсік “А” або 1. Цей відсік призначений для речовин, які використовуються при замочування, або протягом періоду попереднього миття. Часто цей відсік залишається порожнім, оскільки ці програми рідко використовуються.

Танк розташований таким чином, щоб інструменти з різних розділів змішані, а норнер не тече в основну систему прання. У деяких моделях Samsung, відділ кондиціонера може бути легко видалений.

Як залити пом’якшувачем

Кондиціонер, доданий до пральної машини, завжди використовується на заключній стадії білизни. Але для зручності його заливають на самому початку, разом із закладкою миючих засобів. Контроль машини розроблений таким чином, що речовини для миття приїжджають до лінії поступово. У той же час, пом’якшувач додається на самому кінці.

Якщо господиня точно не знає, як використовувати пом’якшувач, і не додав його негайно, ви можете зробити це в кінці. Для цього, після завершення процесу, одяг з барабана не виймається, але включає окремий режим полоскання, додаючи попередньо пом’якшувач до відповідного відсіку.

Якщо з якоїсь причини неможливо використовувати лоток для відходів для додавання антистатичного, дозволяється додати речовину безпосередньо до барабана. Для цього він чекає кінців головного миття, відкрити двері машини та ретельно вилийте інструмент. У той же час важливо, щоб концентрат не падає на речі. Тому зручніше насолодитися спеціальним контейнером з отворами, які поступово розподілять речовину.

Распаковка, установка, первый запуск стиральной машины Samsung WW90T554CAX/LP

Коли і де заснути кондиціонер

Найкращий результат завжди виходить якщо дотримуватися рекомендацій виробника, викладених у Посібнику. Тому вся “хімія” повинна бути заповнена до початку миття. У деяких випадках кондиціонер може бути “додавати” до відповідного відсіку та під час виконання програми, але він повинен бути зроблений до стадії полоскання. Деякі “професіонали” рекомендують додавати кондиціонер безпосередньо до барабана. Але цей метод може призвести до утворення важкодоступних плям.