Де знаходиться запобіжник у спільній системі

Article

Table of Contents

Кондиціонер-блок живлення або історія одного ремонту

Я схопив мої руки несправний блок живлення, і вирішив, що я хотів би записувати ремонт, добре, і одночасно дав кілька відповідей на запитання, які я запитую, так би мовити певний приклад.

Взагалі, у мене було два джерела живлення, лежать дуже давно, навіть якось це абсолютно незручно перед товаришем, який привів їх.Спочатку він був у кондиціонерах, в результаті, стрибок напруги спалив обидва, перш ніж вони потрапляли до мене, відвідав іншу людину, яка довго намагалася відремонтувати, я зробив один блок живлення, і я отримав тільки до другий.

знаходиться, запобіжник, система

Взагалі, я кажу чесно, я (і не тільки я), я не люблю відновити техніку після інших майстрів. Я не буду лаяти їх, вони зробили свою роботу, як вони могли, хтось краще, хтось гірший, добре, і хтось, мабуть, лаяє мене і по-своєму. Проблема полягає в тому, що іноді після заміни компонентів ви не зрозумієте, що спочатку було, а іноді ремонт може тільки погіршити його, а потім додається робота.

Спочатку збори були живими не тільки варисторами, а й запобіжниками, проблема не приходила до мережі, але з боку навантаження.

Перша точка ремонту завжди йде до клієнта, яка передувала проблемі, іноді це допомагає з точки зору діагностування проблеми. Подальша перевірка на тему пошкоджених компонентів та транзистора першого очей потрапив до першого ока, і судячи з формування висновків, це не рідний компонент.

На дошці можна побачити, що тільки він змінився, тому що лише три контакти припаяні.

Після перевірки потрібно зателефонувати в вхід. Так, внаслідок, випустіть вхідний конденсатор, іноді через вибухну частину компонентів, конденсатор може бути заряджений протягом дуже довгого часу.Потім перевірте схему для присутності KZ до діодного мосту, працездатності запобіжника та резистора струму або термістора.Часто, коли проблеми у високовольтній частині прориваються через діодний міст або високовольтний транзистор, ви можете перевірити його за допомогою тестера в діодному кільцевому режимі, підключивши його до вхідний конденсатор. В одному варіанті здійснення має бути нескінченність, у другому. Деякі падіння, яке утворюється на діодному діодному мосту. Якщо є KZ, то спочатку ми отримуємо високовольтний транзистор, знову перевірте, у випадку KZ винуватця, швидше за все, діодний міст.

Я був здивований тим, що не було KZ на вході, але транзистор був чітко порушений, виявилося, що немає нинішнього токорового вимірювального резистора! Ось місце для цього, і немає резистора. Де він пішов, я не знаю, тому що всі компоненти SMD на дошці додатково склеєні і навіть просто зникають.Зазвичай це призводить до великих проблем, тому що, коли ви вмикаєте мережу на інших компонентах ВР, буде висока напруга.

І я виявився правильним, подальша перевірка показала, що існує ще щонайменше три підсилюваних резисторів, а після їх падіння та поперек виявилося, що повністю в скелі та невеликому транзисторі в корпусі SOT-23. Загалом, складність ремонту такого ВР полягає в тому, що на дошці є натовп компонентів, які не мають ніякого відношення до ВР, і це з “гарячим”, що з “холодною” стороною блоку.

Що робити, якщо компоненти спалюються так, щоб номінації не могли бути визначені?Якщо вони виводять, ви можете зробити спосіб, яким я рекомендую тут.

Якщо в SMD, то все набагато складніше. Як варіант. шукати рідну схему або найближчу подібну до себе або намалюйте себе.Іноді це допомагає шукати точно подібних схем, оскільки фактично виробляються джерела живлення відповідно до типової машинобудування. На жаль, цей bp autogeneral, t.Е. не містить контролера PWM. Особисто мені не подобається такий ВР, але вони цілком мають право на життя.

Заради інтересу я знайшов пару схем такого, на якому був зібраний цей ВР

У моїй версії все виявилося дуже простішим. Над, я писав, що постачання живлення було два, і моя звичка фотографувати все, що потрапляє в руку в процесі ремонту, я допоміг мені багато.На фото інша, наприклад, BP

Високовольтний транзистор тут також змінився не мною, але встановив інший тип. Але найголовніше, майже всі інші компоненти є недоторканими, всі ремонт потім зменшились до заміни двох частин, один з яких є струм вимірювального резистора.Тому я рекомендую взяти звичку сфотографувати все, в майбутньому він може прийти в зручний, особливо зараз камера, мабуть, навіть у пилососі.

Інше правило, яке запуску радіоспостереження часто забувають про це, і часто запитують мене про це. Я спалив блок живлення (підсилювач, телевізор), зламався через транзистор, я замінив його, і коли я намагався включити, я отримав “Бах”.Якщо ви знайшли дефектний компонент, то це не означає, що він один, майже завжди він займає ще кілька. Наприклад, пронизаний високовольтний транзистор, як правило, випалює: контролери резистора Toko-вимірювального резистора в ланцюзі закриваючого діодного мосту та Opamp.

Отже, у цьому випадку було ясно, що спалили кілька резисторів, два з них включені в оптичну ланцюг, і якщо вони згоріли, огляд також кращий замінений, особливо вартістю копійки. У цьому ВР він прихований під трансформатором.

Одного разу, оптокартону та його обв’язування впали, потім він перевірив конденсатор, який паралельно транзистору оптрову, його потужність 100PF, який цілком нормальний для цього ланцюга.Крім того, я перевірив вторинну ланцюг на ярлику і знайшов короткий CZ на схемі 12 вольта (питання BP 5 і 12).

Насправді, я трохи торкнувся тут, така ж проблема була попередньою ВР, захисна стабія зламана 12 вольт, після того, як вона видаляється KZ, але тоді я також перевірив, тому що рекомендація досить дійсна, і це стосується питання. Я замінив всі подробиці в первинному ланцюжку, але BP не запускається.

Відповідно до результату, крім зламаного високовольтного транзистора, у нас є: три резисторного вражаючого транзистора.Озонстабітрон

Їзда вдома знайшли більш-менш придатні компоненти: замість резистора 10 я взяв 8.2, замість 22. 24 сотні замість 3.3kom. 3kom. Optron PC817, він має той же висновок. Проблема була лише невеликим транзистором, у схемі вона була повністю розбита у відкритті, згідно з таблицею SMD, вона є або стабію, яка не підходить, або логічний транзистор, який відповідає трохи більше. Як результат, я взяв звичайний BC817.Єдиний компонент, який купив. Високовольтний транзистор IRFU420. Я також часто запитую мене. де я купую деталі?Я знову скажу. Я купую в автономному режимі, найчастіше в нашому харківському магазині Cosmodrome, тому що це швидко порядок величини більшої шансу купити оригінальний компонент, а не його масштаб масового каналу.

Окремі компоненти, на цьому етапі плата є необов’язковою. Тому що можна щось зробити.

Ще одна проблема з такими платами, вони часто не мають стандартних силових роз’ємів. Наприклад, тут вийшли три дроти. Чорний, червоний та зелений, але насправді їжа годується на чорному і на терміналі на дошці.

Щоб зрозуміти, де, як правило, потужність, ви зазвичай можете просто подорожувати до діодного мосту, особливо допомагає присутності сифазного дроселя. На цьому етапі запобіжник і поточний резистор не має значення.

Підключіть ВР через лампочку для 15-25 Вт і перевірте вихідну напругу. Ніяких питань, напруга є нормальним. Під повним навантаженням невеликий ВР може бути перевірений шляхом заміни лампи до більш потужного, наприклад, 150 Вт, але лише низька потужність ВР, близько 10-15 Вт.Крім того, з’єднання через мілководну лампу дозволяє зрозуміти, як довго струм на вході без навантаження, якщо лампа помітно стає, це означає, що щось не так.

Тепер ви можете зберегти захисну стабію. Маркування B15 була позначена, а не 15b, оскільки вони іноді плутаються, хоча, по суті, навіть буде зручніше, тому що zejabitron. 15V, але b. це не напруга, а тип стабітрон.

Оскільки це джерело живлення кондиціонера, що означає, що він може бути використаний з високою вологістю, потім після промивання лише у випадку, покрити плату за допомогою захисного лаку.

Це насправді, все буде висихати і може бути використаний.

Насправді ремонт не завершується, оскільки я не можу повністю перевірити плату за специфіку пристрою. Т.Е. Для правильної перевірки необхідно встановити його в кондиціонері та подивитися, як це буде поводитися, це може бути не наказом, що не пов’язано з самим BP. Але здебільшого ремонт закінчився, я сподіваюся, що це було корисно.

READ  Дисковий адаптер для індукційної пластини

Який підрозділ внутрішнього кондиціонера

Привітання всіх читачів сайту “Все про кондиціонери”. Сьогодні я скажу вам, з яких деталей внутрішній блок спліт-системи складається, і для чого кожен з них потребує. Ми також аналізуємо спільний принцип роботи всіх цих компонентів.

Багато хто з вас знають, що для різних цілей в промисловості та повсякденному житті існує кілька типів пристроїв. Кожен з них має свій дизайн та власні характеристики. Щоб зрозуміти їх, у мене є окрема стаття, присвячена типам кондиціонерів. Але сьогодні ми проаналізуємо найпоширеніший тип кондиціонера в будинках та апартаментах. стінка Split System.

Виберіть режим

Щоб вибрати потрібний режим роботи кондиціонера, нам знадобиться кнопка “Режим”. Кожного разу, коли ви натискаєте зміну режиму. У більшості розділень є 5 режимів. охолодження, опалення (якщо нагрівальна модель, є деякі моделі, які працюють виключно для холодного), автоматичного, дренажу та вентиляції. Варто зазначити, що деякі виробники використовують окремі кнопки для кожного режиму, наприклад, є кнопки “сухий”, “вентилятор” та активуйте ці режими, необхідні для натискання цих кнопок.

На

Налаштуйте потрібну температуру

Кнопки для вибору температурного режиму позначаються літерами “Темп”, скорочено від слів Температури. Вони також можуть або стрілки, що вказують на напрямок або символи “” та “-“. Ці позначення дозволяють зменшити або збільшувати температуру в кімнаті.

На

Відрегулюйте швидкість потоку повітря

Змінити швидкість потоку повітря потрібна, якщо термообробки в приміщенні змінюються або потрібен низький рівень шуму. Наприклад, у кондиціонері інвертора спостерігається одночасне зниження продуктивності компресора, що дуже важливо для приміщень, якщо в ньому є діти, т. до. Різкі температурні відмінності для них надзвичайно небажані. Швидкість потоку налаштовується кнопкою “вентилятора” або “швидкість”. У цьому випадку кнопка “вентилятора” налаштовує витрату, і не включається в режим вентиляції. Якщо вам потрібно включити режим вентиляції без охолодження або нагрівання, ви повинні натиснути режим, як зазначено вище.

На

Змінити орієнтацію потоку повітря

Ця функція може знадобитися для оптимального постачання повітря до приміщення, наприклад, потік повітря з кондиціонера не надсилається до зони відпочинку або на квіти, що також протипоказане різку зміну температурного режиму. Напрямок змінюється, натиснувши “Swing” або “Повітряний потік”. Коли ви натискаєте цю кнопку, жалюзі встановлюються на розетку з внутрішнього блоку. Розташування жалюзі може змінюватися в 4 напрямках:

На

Режими

У різних моделях спліт-систем різні режими можуть бути різними моделями в кондиціонері. Розглянемо деякі з них.

Активувати режим сну

Один з найпоширеніших режимів називається “сплячий” або режим сну. Коли ви активуєте цю кнопку протягом усього ночі, відбувається поступове збільшення температури в приміщенні на 2-3 ° С. Також цей режим дозволяє зберігати електрику.

На

Збільшити швидкість охолодження

Якщо, навпаки, необхідно охолоджувати кімнату якомога швидше, ви можете використовувати режим швидкого охолодження “Turbo” або “Jet Cool”. У цьому випадку швидкість роботи вентилятора та, відповідно, швидкість потоку повітря збільшиться. Після досягнення встановлених температурних параметрів режим автоматично вимикається, він також може бути вимкнений, неодноразово натискаючи його.

На

Налаштування або налаштування часу вимикання

Іноді простіше вмикати кондиціонер кожного разу, але, щоб програмувати його увімкнути, і до певного часу. Для цього ви можете використовувати наступні кнопки (залежно від моделі спліт системи). “Таймер”, “Годинник”, “Набір”, “Таймер увімкнено/вимкнено” та T. D. Встановлення програми є індивідуальним на кожному кондиціонері, тому краще вивчити цей елемент у інструкціях.

На

Увімкніть функцію самоочищення

“Чиста” кнопка “автоматична чистка” або “X-Fan”, щоб висихати внутрішній блок, так що форма не утворюється, а для мінімізації зносу обладнання. Коли ви натискаєте цю кнопку, вентилятор увімкнено, який автоматично працює короткий час. 15-20 хвилин.

На

Активувати іонізатор

Багато моделей мають функцію іонізації. Завдяки спеціальному фільтрі, очищення повітря виникає з бактерій та його збагачення негативними іонами. Ви можете включити цей режим за допомогою кнопки “Іон” або “плазма”.

На

Функція “ifeel”

“Ifeel” дозволяє підтримувати зручну температуру на датчику, встановлену в пульті дистанційного керування. У цьому випадку кондиціонер забезпечує комфортну температуру в частині приміщення, де знаходиться пульт дистанційного керування.

На

“Кнопки” вбудовані “

Вбудовані кнопки “Скидання” та “Блокування”. “RESET” дозволяє скинути існуючі налаштування та перезапустіть кондиціонер на заводські налаштування, а кнопка “Блокування” на деяких моделях. включає блокування кнопок від натискання (ви можете використовувати як захист від дітей).

На

Кнопки на внутрішній блок

Якщо пульт буде втрачено, то ви можете включити кондиціонер, щоб він працює з автоматичними параметрами, використовуючи невелику кнопку на внутрішній одиниці кондиціонера, найчастіше він прихований за передньою панеллю або знаходиться на дисплеї. Однак змініть режим або встановіть температуру без пульта дистанційного керування не працює.

Діагностика та усунення несправностей

Як згадувалося вище, діагноз спліт-системи повинен бути діагностований контролем консолі та наявності напруги. Це найчастіші і можливі причини, через які кондиціонер не вмикається. Невдача будь-якого з вузлів відбувається набагато рідше, тому ви не повинні негайно подумати про серйозні поломки всередині кліматичного пристрою.

Пульт дистанційного керування

Щоб переконатися, що продуктивність пульта дистанційного керування потрібно взяти мобільний телефон, запустити камеру, надішліть його пульт дистанційного керування та натисніть кілька разів на будь-яких кнопок. Якщо світло спалахує. я переїхав. В іншому випадку можна припустити, що батареї сиділи або зламали віддалене самого себе, яке часто пов’язане з регулярними краплями або дитячими приладами.

Далі потрібно замінити батареї, а потім знову перевірити пульт дистанційного керування, використовуючи смартфон. Якщо він заробив, вам потрібно спробувати включити кондиціонер. це, ймовірно, почати систему. Якщо консоль все ще відмовляється від реагування на натискання кнопки, це сигналізує про його розбивання. Тоді вам потрібно звернутися до сервісного центру або придбати новий пристрій.

живлення

Якщо консоль кондиціонера працює, вам потрібно перевірити наявність. По-перше, вам потрібно переконатися, що в будинку є електрика. Для цього просто натисніть будь-який перемикач. Далі потрібно підключити кондиціонер до розширення. якщо він зароблений, він визначить проблему в виході. Це можливо, це несправний, або машина вимкнена, яка відповідає за цю риболовну лінію. Якщо техніка все ще не працює, потрібно вивчити шнур живлення. він може бути пошкоджений, і в цьому випадку потрібно буде замінити його.

Важливий! Не дозволяється обробляти кабель і зробити стиснення або шип. Ви повинні відкрити кришку блоку, видалити старий дріт і встановити нову з виделкою.

Перемикач

Якщо користувач під час діагностики виявив, що розетка не працює, спочатку потрібно перевірити машину, до якої підключено лінію для риболовлі. можливо, вона вимкнена. Це може статися, якщо одночасно підключено декілька потужних електричних приладів, через коротке замикання, перевантаження в мережі та T.D. Можливо, сама машина слабка і не призначена для підключення кондиціонера.

Отже, коли відключений вимикач, необхідно перекласти його в робоче положення і спостерігати. Якщо проблема повторюється (машина вибивається), ви повинні звернутися до кваліфікованого електрика, щоб дізнатися свою справу.

Вимикачі

Іноді після стрибка напруги нерегулярне з’єднання дротів або з ряду інших причин у спліт-системі, запобіжники об’єднуються.

На замітку! Несправність запобіжника може бути визначена наступним знаком. Після повороту кондиціонера, як правило, характерний клік, якщо це не так, і пристрій не відповідає на пульт, це означає, що запобіжники є.

Ці елементи можуть бути як внутрішнім, так і зовнішнім модулем на дошці живлення. Щоб швидко знайти їх, потрібно побачити, де підключений дріт з вилкою, зніміть справу та знайдіть керування дошкою. Біля ним, як правило, знаходиться трансформатор, де розташовані запобіжники.

Нові елементи можна придбати у спеціалізованому магазині або в сервісному центрі, а також замовлення через Інтернет. Вони обов’язково повинні бути ідентичними оригінальним запобіжникам, тому спалений елемент слід приймати з вами і показати продавцю, щоб запобігти помилкам.

Режим роботи

Коли холодно відбувається, кондиціонер часто використовується для нагрівання приміщення. Часто користувачі помічають, що після вибору нового режиму, Splite System не вмикається. Це нормальне явище. технологія повинна бути перебудована для роботи та вирівнювання тиску в системі, для якої вона потребує трохи довше, ніж зазвичай. Іноді це може піти від п’яти до семи хвилин до того, як обладнання буде зароблятиме і почати дует тепле повітря. При переході кондиціонера з режиму охолодження, подібний процес відбувається, тому не потрібно турбуватися, коли кондиціонер не починається з першого користувача користувача.

Пристрій видає помилку

Більшість сучасних кліматичних пристроїв обладнані системою самодіагностики. Під час розбиття або будь-якої невдачі на кондиціонері та/або віддаленому дисплеї відображається повідомлення з кодом помилки. Щоб розшифрувати його, слід звернутися до посібника користувача, який постачається з системою кондиціонування повітря. Знайшовши помилку, користувач зможе зрозуміти, чи зможе він усунути його самостійно, або краще шукати допомоги професіоналам.

Фільтри

Однією з найпопулярніших причин, для яких MIDEA, MCQUAY або інша марка перестає працювати. закриті фільтри, встановлені на внутрішній блок. Коли вони повністю забиті пилом, спліт-система не може виконувати повітряне споживання і вимикається. Щоб виправити положення, потрібно відкрити передню панель внутрішнього блоку, видаліть сітку фільтрів, ретельно мийте їх, сушити і повернутися до місця.

Порада! Рекомендується виконувати принаймні один раз на два тижні під час роботи пристрою.

Відсутність фреону

Якщо система має недостатній хладагент, користувач помітить, що кондиціонер не охолоджує кімнату або працює менш ефективно, ніж раніше. У самому складному випадку він закінчується вимиканням кондиціонера та невдачею пристрою з наступного запуску. У запущених ситуаціях проблема може призвести до розбиття компресора. Для діагностики та заправки кліматичної системи рекомендується зв’язатися з кваліфікованими фахівцями.

READ  Де знаходиться запобіжник у пральній машині Арістон

Контрольні збори

Одне з відомих кодів помилок, які можуть відображатися на дисплеї кондиціонера. це відмова контрольної дошки. У цьому випадку, крім відсутності, методика може самостійно увімкнути або вимкнути, миготить довільно індикатори, повідомляє розбиття звукового сигналу та T.D. Щоб відновити пристрій, вам потрібно буде назвати представника сервісного центру.

Компресор

Компресор є найважливішою деталлю системи, коли система не виходить, кондиціонер відмовляється включити або працює як вентилятор без охолодження приміщення. Причини його поломки. відсутність фреону, стрибок напруги і т.D.

Важливий! Поліпшення несправності компресора неможливо самостійно, в цій ситуації необхідно допомогти фахівцям.

Вентилятор

Інший фактор, в якому кондиціонер не вмикається, а код помилки відображається на дисплеї, розбивка вентилятора є. Зазвичай не вдається двигун або лопатки. Причиною несправності може бути сильним забрудненням спліт-системи. Для діагностики необхідно допомогти фахівцям, оскільки в цьому випадку найчастіше потрібно замінити частину та/або чищення блоків.

Ремонт кондиціонера з власними руками (внутрішній блок не включався.)

Причини вини кондиціонера, за яким він не працює, він може бути встановлений. Серед них просто усунути їх самостійно. І є більш складні, що вимагає кваліфікованої допомоги спеціаліста з сервісного центру.

Відсутність електроенергії

Потрібно зрозуміти, як кондиціонер включений в електричну мережу для вилки або машини:

 • Якщо в розетці Power Plug, то вам потрібно перевірити, чи він увімкнено.
 • Якщо увімкнено, то перевірте наявність потужності в самому розетку за рахунок показника або мультиметра.

При наявності потужності в розетці перевірте наявність напруги безпосередньо в кондиціонері на терміналах внутрішнього або зовнішнього блоку (залежить від способу підключення самого кондиціонера)

Також кондиціонер можна використовувати електричною панеллю розподілу через вимикач.

 • Ми дивимося з машини і включаємо,
 • Якщо це не так, на написи на щиті ми шукаємо, яка машина машина має кондиціонер.
 • Ми вимірюємо напругу на своєму вході та виводу.

У випадку, якщо на вході немає автоматичного на виході, якщо є теж там, то десь виникає розпад кабелю живлення.

Висновок: відновити кондиціонер у цьому випадку, потрібні прості монтажні інструменти, щипці, а також індикаторні викрутки або, що набагато краще, ніж вольтметр.

Увага! Якщо у вас немає відповідного навчання. Ні в якому разі не витрачайте ці дії!

Контрольний пульт дистанційного керування

Консолі. це стінові, дротові та бездротові, віддалені.

Бездротовий пульт дистанційного керування контролюються кондиціонером, використовуючи інфрачервоні промені (IR), використовуючи цю властивість, ви можете легко перевірити консоль обслуговування звичайної телефонної камери або будь-якої іншої.

Wall-Mounted Remote Check Light Lake завжди має РК-дисплей, і якщо він не працює, перш за все, його потрібно розібратися та перевірити напругу на терміналах.

 • Якщо це пульт, відповідно, дефектний, необхідно замінити його або ремонтувати.
 • За відсутності напруги, причина повинна бути підписана в електропроводці або платії розщепленої системи.

Кондиціонер у захисті помилок

Кожен кондиціонер має самодіагностичну систему, деякі мінімальні, інші більш розумні, які не дозволять провалу частин кондиціонера.

 • У цьому стані показники, як правило, блимають на панелі внутрішнього блоку,
 • Коли ви вмикаєте пульт дистанційного керування, звучить звуковий сигнал або блимає

Кондиціонер не вмикається, або вмикає, але через деякий час він знову вимикається.

Якщо віддалений стіна, то. Зазвичай, код несправності завжди відображається на ньому, наприклад? Такі:

Дешифрування кодів знаходиться в посібнику обслуговування для кондиціонера або на спеціалізованому сайті, наприклад, тут.

Компресорна несправність

Для виявлення невдач у роботі компресора не складно. Для цієї ситуації характерні невдачі, збільшуючи рівень шуму та витоків нафти на корпусі пристрою. У разі несправності такого характеру рекомендується посилатися на кваліфікований технік з ремонту обладнання.

Одна з основних причин поломки. витоку хладагента. Витік може спровокувати наступні фактори:

Наявність бруду, розпушування ременя та відмови живлення може служити імпульсом для поломки. У випадку, якщо ви помітили, що в компресорі були невдачі, ви можете відновити. На більш пізніх стадіях є одне рішення. заміна частини.

Кондиціонер не включається взимку

Це досить часто явище для нових моделей спліт-систем, і це не є помилкою, але система захисту.

На зовнішньому підрозділі кондиціонера встановлюється датчик температури повітря, і якщо він занадто холодно на вулиці, то кондиціонер просто не вмикається, найпоширенішим значенням нижчої робочої температури:

как быстро найти сгоревший предохранитель и реле.

Якщо необхідно для роботи кондиціонера, щоб працювати на більш низьких температурах, це питання повинно бути вирішено на етапі покупки та вибору кондиціонера, але, як правило, такі моделі є дорожче.

Несправність контрольних дощок, запобіжник

Це досить велика площа недоліків, найпростіша річ, яка може відбутися спалювання запобіжника, варистора.

Кондиціонер не вмикається, якщо запобіжник основного джерела живлення до спалення блоку. Якщо так, то виправте його, замінивши. У цьому випадку вам потрібно діяти обережно, тому що вам доведеться демонтаж контрольної дошки.

Після заміни запобіжника перевірте пристрій знову. Якщо кондиціонер споживає енергію з ланцюга разом з іншими пристроями, вона не може залучити необхідну потужність, через яку запобіжник може повторно спалювати.

Більше 90% чагарників холодильників не ремонтувати електронні листи, просто змінюють їх до нових, що дуже дорого.

Вимикач

Виконувати подібні дії, якщо у вас є вимикач у щиті (автоматичний RCO). Якщо ваш кондиціонер не увімкнено, перевірте перемикач. Якщо вимкнено, скиньте запобіжник і почніть знову. Якщо він ще не працює, вам доведеться переконфігурувати його, щоб забезпечити 220 вольт ланцюгів і принаймні 25 підгрунтів.

Машина також не може бути включена через відмову компресора, заміна компресора відбувається у його обмотуванні;.

Outdoor Percory Unit не включається

З тієї ж причини кондиціонер не вмикається. Досить серйозний розрив, з огляду на кількість ремонту. Іноді вам просто потрібно купити новий, але звернутися до професійного хорошого варіанту. Справа в тому, що чіпси звинувачення за непідготовлені люди. це важка річ, яку краще не торкатися, не знаючи. Якщо кондиціонер не вмикається, перевірте це для цієї проблеми.

Режим роботи та фільтри

Перевірте режим роботи на своєму пристрої. Якщо блок встановлений на “тепло”, то не буде вмикати негайно, це займе 5-10 хвилин, щоб розпочати внутрішній та зовнішній блок. Причина полягає в тому, щоб переконфігурувати систему тепла холоду.

Якщо зміна режиму роботи нічого не змінюється, швидше за все, у вас є проблема з повітряним фільтром. Коли фільтр стає брудним через накопичення бруду, датчик забруднення не може включати в себе систему, пристрій буде стояти простою. Ви можете усунути проблему шляхом очищення або заміни фільтра. Фільтр може навіть їсти з накопиченого сміття. Ось чому перевірка фільтра є таким важливим кроком у вирішенні усунення.

Режим захисту

Не працюють кондиціонер, можливо, через захист від включення. Він знаходиться в деяких пристроях і тригерів з неправильними діями.

Неправильна установка

Зовнішній кондиціонер? Скоріше, неправильна установка була виконана. Як відомо, пристрій не може бути прикріплений до стіни, спираючись на стелю листя. Напевно, ви повинні скористатися рівням для кращого встановлення спліт-системи.

Інша проблема, через яку кондиціонер включається, але не охолоджує, можуть бути криві мідні трубки. У таких випадках потрібно зв’язатися з професійним для переобладнання. Дренажні трубки також часто закупорюють.

Врешті-решт, після правильної установки кондиціонера, шум повинна бути перевірена. Якщо все в порядку, то це, безумовно, в іншому.

Неправильно вибрана потужність

І ця причина також не дуже рідко. Якщо ви неправильно налаштовані кондиціонер, пристрій буде працювати з великим навантаженням. Якщо ви отримаєте систему в хорошому магазині, експерти пропонують, як розрахувати владу. Але при покупці витрат без цих розрахунків ви не повинні намагатися розрахувати силу самостійно, якщо ви нічого не розумієте. Зверніться до магістрів: Неправильний розрахунок швидко призведе до перевантаження пристрою.

Основні причини, коли кондиціонер не вмикається

Кондиціонер не може бути активований, якщо запобіжник згорів у дошці через стрибок напруги, частини дошки, розбиваючи дроти між зовнішнім та внутрішньою одиницею, окиснення сполук, компресорної недостатності. У деяких моделях датчики визначають наявність хладагента в системі, його відсутність також не дозволить включити кондиціонера, і якщо машина увімкнена, то справа дуже погана.

У будь-якому з цих випадків ви краще звернітеся на допомогу майстрам ремонту клієнтів.

Зовнішній блок HVAC Split System

Розглянемо пристрій HVAC частково: як і для кондиціонування повітря.

Електрична схема зовнішнього блоку Спліт-системи HVAC

У іноземних фільмах з’являється на дахах коробки з сіткою, величезний вихлопний гвинт обертається всередині. Аналогічно функціонує примусова вентиляція приміщень. У країні, загальноприйняті системи з природною мотивацією. Не дивно, що зовнішні блоки кондиціонерів почали виконуватись на зображенні згаданих ящиків. Покласти на дах або на підвалі фундаменту. Лиття: Powered за допомогою зовнішнього блоку локальний, тут панель живлення вбудована в стіну, закрита герметичною кришкою, звідки розтягується дроти, заземлення також локальні.

Відомо, що зовнішні та внутрішні блоки кондиціонера з’єднані двома фреонними лініями, дренажною трубкою та живленням дротів. У випадку описано по-різному. Де дренаж. невідомий, краще почати голову перехожих, але в каналізацію (як берег над морем). Що стосується електрика, тут приходить лише кабель керування реле. Це зручно при покласти систему. Решта відмінностей недостатньо: є ізольовані товсті та тонкі трубки для фреону. Опалювальний кабель відсутній для очевидних причин. Сказав, що належить до дренажної системи. Взимку вода стає льодом, створює штепсель у трубці, порушує нормальну роботу дренажного інструменту.

За певних обставин кабель закладено. Будь ласка, зверніть увагу, що дренажний шлях виділяється з фреону. Спліт системи, відомі в Росії, широко поширені в Азії, але виключаючи відсутність заморозків. Стає зрозуміло, чому для роботи взимку і на опалення потрібна кількість трюків, які відсутні в стандартних спільних системах:

 • Електронна дошка для регулювання компресорних революцій;
 • самонагрівальний кабель для дренажної гілки;
 • Спіральне компресорне опалення.
READ  Як регулювати температуру на атлант

Кожен автомобіліст знає, що взимку використовується ще одне масло. У кондиціонері, за розумною причиною, неможливо вилити нову мастила, інакше фреону доведеться погасити. Загалом, кондиціонери (спліт-системи), на наш погляд, подивіться на громіздкі сьогодні.

Чудова простота зовнішнього блоку HVAC:

 • Закрийте у формі до куби з одного кута скобований, додав два елементи:
 • Конденсатор для згладжування вентиляційних пульсацій.
 • Реле, щоб увімкнути пристрій у потрібний час.

Ремонт кондиціонера з власними руками (внутрішній блок не включався.)

 • У житлі через дірки три провідники йдуть всередину на асинхронний двигун. Фаза проходить всередину через реле, залишкові вени. через конденсатор. кожен з власним обмоткою. Котушки двигуна нерівні. Перший опір 30 Ом, другий три рази нижче.
 • Конденсатор з трьома контактами, два включені між двома обмотками.
 • Двигун починається через реле, яке сприймає сигнал змінного струму 26 В.
 • Двигун компресора починається з реле.

Зовні це виглядає заплутаним, але насправді немає складного! Компресори та вентиляційні двигуни схожі, кожен у статорі несе 4 обмоток, ротор має два полюси. Напруга двох обмоток походить від мережі, для двох зміщує конденсатор на 90 градусів.

Всередині повороту. Уявіть, як асинхронний двигун з двома обмотками. Часто один запуск котушки, і тут постійно працює. Контактор контролюється сигналом термостату, що стоїть у будинку. Електромагнітне реле викликається з сигналу 26 в AC. Розрив йде на перший дріт, другий вільно проходить всередині.

Щоб звернути всю історію про електричну схему, відзначимо, що місцева їжа надходить через захисний пристрій:

Перед тим, як відновити ланцюжок ремонту. Зніміть обкладинку з панелі та де-активізуйте зовнішній блок системи розщеплення HVAC.

Розташування елементів всередині зовнішнього блоку спліт-системи HVAC

Обкладинка та стіни “Куба” обладнані великою кількістю слотів і отворів. Це забезпечить вільне приплив та відтік повітря. Дощ вільно капає всередині, очищення радіатора виконаний тиском з шлангу. Вентилятор прикріплений до кришці чотирьох потужних болтів. Ви не повинні зняти без потреби, просто відкрутіть болти навколо периметру верхньої частини обличчя і видаліть одночасно. Попередньо відпустіть три дроти, згадані вище:

Як з’ясувати конденсатор зовнішнього блоку спільної системи HVAC. Це здоровий циліндр, не можна не помітити. Дроти прикріплені до пластикової стрічки, потрібно скоротити, а після ремонту замінив новий. Кришка з вентилятором і косою дроти відкладено на сторону.

Всередині ми бачимо в нижній частині компресора, точно так само, як холодильник. Товста трубка тримає фреон у газовій фазі, тонкий. у рідині. Компресор стоїть конденсатор. Змія охоплює два стіни кубів повністю, частково двоє інших. Приймає розрив лише на місці скоти, де конденсатор і реле з дротами розташовані за межами. Мідна трубка котушки, сталевий радіатор або алюміній швидко обертається під дощем.

Додаваємо, що після конденсатора є фільтр-осушувач, який не дозволяє утворювати льодовий вилку на капілярну трубку, залишаючи всередині будинку. Геніальний і простий. Періодично фільтр осушувачем підлягає заміні.

Функціонування зовнішнього блоку спліт-системи HVAC

Вентилятор встановлений горизонтально на кришці, що працює на вихлопі. Повітря походить від вулиці через конденсатор, мийте компресор і виходить назовні. Компресор насос фреону в змій, він стискається і переходить у іншу сукупну державу. Рідина легко дає температуру через алюмінієвий радіатор і кидається через фільтровий сушарка всередині будівлі.

Розглянемо переваги та недоліки. Дизайн ідеально підходить для теплого клімату, однак, сніг або оцінка на корпусі сітки порушують нормальну роботу. Такі пристрої в нашому кліматі повинні бути поставлені в горищі (з урахуванням наявності ізоляції та морозостійкості будівельних матеріалів). В останньому випадку, навіть взимку, деякий час зможе працювати над опаленням. У традиційних спільних системах, чотиристоронній клапан, режим перемикання, знаходиться у зовнішньому блоці, однак, допускається у зручному місці. Описаний одиниця не боїться води. це великий плюс.

Базове обладнання вузлів

Самостійно виправити кліматичне обладнання не буде працювати, не знаючи всіх своїх елементів.

Ми пропонуємо з’ясувати, що спліт-система складається з:

Кожні блоки містять певні деталі. Зовнішня частина обладнання включає в себе: компресор, конденсатор, чотиристоронній клапан, контрольна дошка, вентилятор, фільтр, житло.

Внутрішня частина обладнання встановлена ​​в приміщенні. І складається з внутрішнього блоку від: передньої панелі, фільтрів (грубого та дрібного очищення), випарника, панелі дисплея, вентилятора, конденсату, борту управління.

Також у апараті є система мідної трубки. Фреон хладагент рухається на них. Під час роботи техніки він знаходиться у двох станах: газоподібних і рідина. Тому трубки різні діаметром.

Ремонтні роботи

Якщо спліт система не працює вентилятор, вам потрібно виконувати повну діагностику та знайти справжню причину несправності. Ця робота знаходиться під владою лише досвідченого фахівця. Не розраховуйте на свою силу. Малоймовірно, що ви можете відремонтувати своїми руками, якщо у вас немає належного досвіду та навичок. Довіряйте цьому важкому завданні професійному.

Під час діагностики напруга в енергетичній мережі, перевірена операція конденсаторів, перевіряється обмотками, перевірка правників. У той же час діагностика виконується як у зовнішньому, так і у внутрішньому блоці.

Внутрішній блок не можна видалити з стіни. Вам потрібно лише видалити декоративну кришку. Або видав всю справу цілком. Але зовнішній блок повністю розібраний, поклав його в кімнату і, таким чином, проводить діагностику. Напруга випробувана за допомогою мультиметра та/або вольтметра.

Ще раз ми повторюємо, що самодіагностика та ремонт вдома практично неможливо. Це важливо зрозуміти. Виконання самостійно, ви ризикуєте значно зменшити термін служби розколу. Тому ми рекомендуємо звернутися до спеціалістів з сервісного центру.

Єдине, що ви можете зробити, це очистити внутрішній блок. Ми говоримо більше про це в статті нижче.

Короткі інструкції щодо очищення внутрішнього блоку:

 • Видаліть декоративну панель з відкритого блоку. Він прикріплений до спеціальних засувок навколо периметру блоку. Обережно заспокоює їх і підніміть кришку;
 • Видаліть великий фільтр сітки. Це легко побачити, ви побачите фільтр відразу після видалення декоративної панелі. Speach він використовує сопло з вузьким соплом, і ретельно промийте під проточною водою. Якщо з’являється забруднення, використовуйте миючі засоби для кондиціонерів та м’якої губки. Крім того, фільтр може бути просочений у тазі разом з миючими засобами, достатньо 15-30 хвилин. Така процедура гарантовано видаляє все можливе забруднення;
 • Використовуючи все одно вузьке сопло, ретельно проводять всередині блоку. Переконайтеся, що всі основні пил і комахи видаляються. Протріть внутрішні компоненти м’якою вологою ганчіркою, використовуючи миючий засіб. Важливо, щоб ганчірка не надто мокра, вона не повинна бути водою. Особлива увага приділяється вентилятору кондиціонера, обережно протріть лопатки, але акуратно не пошкодити їх. Зрештою, ваше першорядне завдання полягає в тому, щоб відчути шанувальник, щоб відчути, що він знову почав працювати;
 • Природним шляхом, сухий кондиціонер та фільтр. Використання фен. це не найкраща ідея. Замість цього, покладіть фільтр на рушник у житловому приміщенні, а не під правим сонячними променями. Чекати повного сушіння як фільтра, так і всередині кондиціонера, який ви раніше очистили;
 • Встановіть всі компоненти на місці. Перевірте всі засувки, фільтр та декоративна панель повинна бути щільно встановлена ​​на їх місці.

Ремонт шанувальників Спліт-систем

Любителі домашнього ремонту не мають проблем тільки з чищення внутрішнього блоку. Вимкнення живлення та видалення корпусу, фільтр видалити. Кишеньковий фільтр не розуміє, тому він повністю замінений. Видалення пластичного сітчастого фільтра, він промивають губкою з теплою водою. Дозволено використовувати неагресивні миючі засоби. Після промивання фільтр висушується і встановлюється на звичайному місці. Ця операція може бути виконана неодноразово. Запчастини до імпортних кондиціонерів не взаємозамінні. Їм потрібно шукати в магазинах спеціалізованого кліматичного обладнання.

Чарівники, що працюють з кліматичним обладнанням, шанувальники ремонту з повною заміною:

Незалежна робота з кліматичними установками не заборонена, але вимагає навичок електромонтажу. Робота з електричними кришками, необхідно дотримуватися заходів безпеки.

Ремонт конденсаторних розщеплених систем

Для початку. конденсатора. Справа в тому, що в процесі практично будь-якої побутової техніки існує певна напруга та постійний потік струму. Наприклад, кондиціонери працюють лише при 220 вольт, тому, якщо в цьому ланцюзі з’являються деякі переривання, виникають проблеми.

Конденсатори іноді можуть накопичувати струм, за принципом акумулятора. Це стосується такої причини, що проблема може виникнути з зовнішнім блоком. Щоб позбутися від нього, необхідно звільнити конденсатор від додаткової напруги. Це робиться шляхом закриття конденсаторних терміналів (за допомогою ізольованої викрутки).

Ремонт контактних розщеплених систем

Наступна первинна проблема. Контактор. Цей елемент, з яким внутрішній блок подається напруга і розподіляється між двигуном та компресором. На одній стороні контактора, то повинно бути 220 вольт, як з іншого боку. Якщо на виході контактора буде 0 вольт. це несправедлива. Перевірте це можна використовувати мультиметр.

Будьте обережні! Під час перевірки використовуйте всі захисні заходи при роботі з енергетичними мережами. Якщо не впевнений, що щось. зателефонуйте до майстрів.

Після всіх перевірок, ви можете впевнено сказати, що вся проблема в шанувальника. Якщо решта частини працюють належним чином, необхідно замінити цей елемент. Така процедура краще довірити професіоналів, які здатні робити все якісно і з гарантією роботи.