Діаметр труби для теплової води

Дрібна побутова техніка

Захисні аксесуари для зцілення води

Наприклад, гофрована труба Uni-Fitt може витримувати значні коливання температури: від.40 до 85 градусів. Це ідеально підходить для захисту системи опалення вдома.

При встановленні системи опалення приватного будинку, рано чи пізно виникає питання. який діаметр труби для опалення вибирати?

Дійсно, в цій темі є багато інформації. Більшість сайтів копіюють один одного, перевантажуючи користувачів складними формулами та коефіцієнтами. Але ці розрахунки необхідні для спеціалістів. теплотехніка при проектуванні нагріву складних промислових об’єктів.

Як вибрати трубу для теплої води

один.Яка основа популярності теплої води. 2.Технічні обмеження. 3. Що потрібно знати, вибираючи труби для теплової підлоги. 4. Довжина контуру. п’ять. Діаметр труби. 6. Температурні показники. 7. Матеріал труб. 8. Гофровані сталеві труби. дев’ять. Труби з полімерів (поліетилену та інші матеріали). 10. Крок.

Що базується на популярності теплої води. Постійна зацікавленість у теплих водних підлогах викликана кількома чинниками. Перш за все, аналогічне рішення дозволяє створювати унікальний мікроклімат в приміщенні, а іноді й зменшити витрати на опалення. У той же час варто звернути увагу: повна теплова вода. це досить складна інженерна система, щоб створити високоякісні труби, обладнання та матеріали, а також знання та навички.

Технічні обмеження

Теплі води, найчастіше створюють у окремих житлових будинках та інших об’єктах, де є можливість використовувати електричні або газові котли, або інші сорти обладнання теплопостачання. У багатоквартирних будинках, обладнаних централізованою системою водопостачання, теплий водяний підлоги не монтуються і не експлуатуються.

Серед різних технічних обмежень варто відзначити неможливість використання сталевих труб, оскільки специфічність теплих підлог не дозволяє використовувати металеві труби. Крім того, такий дизайн буде мати значну масу, яка може негативно вплинути на пластини перекриттів або на інших елементах будівлі та об’єктів. Професіонали попереджають: високоякісний водневий підлогу, який триватиме багато років, зробити це дуже важко зробити руки.

Не вірте додому експерти, які розповідають, наскільки легко і легко монтувати на відкритому повітрі, не вдаючись до допомоги фахівцям. Зрештою, для безперебійної роботи системи необхідно зробити складні розрахунки, вибрати схему укладання та виконувати компетентну установку. Тільки підлягають всім рекомендаціям виробників, а також існуючі державні стандарти та правила, теплі води будуть насолоджуватися власниками котеджів та будинків.

Що потрібно знати, вибираючи труби для теплих водних підлоги теплі води, найчастіше виливають цементним стяжком, і лише іноді використовують “сухий” або “напівсухну” зв’язок. У будь-якому випадку, після запуску всієї системи опалення, знайдіть проблему або пошкоджену трубу буде складним. Це вимагатиме спеціального обладнання, після чого усунути дефекти доведеться розібрати стягу та змінювати труби та інші елементи системи.

Тому труби для води теплих підлог, як і вся система в цілому, повинні бути розроблені для довгострокової експлуатації. Надзвичайно важливо, щоб труби здатні витримувати агресивні хімікати, механічні та інші домішки, високі температури, краплі тиску та т.п.

Діаметр труби

Найчастіше виробники виробляють PEX, PE-RT, металопластику або інші види підлог для підлог діаметром 16 мм і 20 мм. Не забувайте: як збільшується діаметр труби, збільшується товщина цементного стяжки, що призводить до підйому рівня підлоги, а також збільшення навантаження на підшипникові структури підлоги. У цьому випадку надмірно малий діаметр труби призводить до зменшення теплопередачі всієї системи.

Індикатори температури Температура теплоносія в теплій воді не повинна перевищувати 55 ° С, яка визначена у спільному підприємстві 41-102-98. 3.5 A. Тому затвердження деяких виробників, які їхні труби здатні до тривалого витримувати температуру приблизно 90 ° C виглядати як сміття, оскільки в системах води теплі підлоги такі високі значення просто не повинні бути. Не забувайте про рекомендації щодо температури самого підлоги.

 • 31 ° C для приміщень, де люди тимчасово або у випадках, коли обхідні шляхи басейнів нагріваються.
 • 35 ° С в басейнах та дитячих установах.
 • 26 ° C у приміщенні з постійним перебуванням людей.
READ  Що станеться, якщо фен упадає у ванну

Матеріал труб

Мідні труби для теплової підлоги належать до класу “Premium” і відрізняються відмінними технічними та іншими характеристиками. Вони добре даються тепло, не підлягають корозійності, відрізняються пластичністю і здатні витримувати високі температури та падіння тиску в системі. Якщо є додаткове покриття полімерів, термін служби мідних труб ще більше зростає.

Однак у масовому сегменті теплі водні підлоги з міді не зустрінуться. На додаток до високої вартості, яка зупиняє споживачів, багато фахівців не люблять використовувати мідні труби через складність встановлення та необхідність мати спеціальні пристрої для складання системи опалення.

Труби з полімерів (поліетилену та інші матеріали)

Поліетиленові труби широко використовуються при встановленні теплого підлоги. Не слід плутати з поліпропіленовими трубами, які не призначені для подібного використання. Поліпропіленові труби розроблені спеціально для систем опалення та водопостачання, вони не можуть бути вигнуті певним чином і можуть бути деформовані через теплове розширення та відсутність компенсаційних петель.

Поліетиленові труби найпопулярніші та застосовуються при встановленні теплих водних підлог у різноманітних ситуаціях. Залежно від вихідного матеріалу та різних добавок, вони можуть мати незначні відмінності за параметрами та характеристиками.

Найпоширеніші різновиди поліетиленових труб: 1. Reh-a. 2. RECH-b. 3. REH-S. 4. PE-RT.

Деякі з найпопулярніших різновидів труб для теплих підлог. REX. виконані з поліетилену, які для міцності пов’язані спеціальними технологіями (зшиті). Для додаткового ефекту труб може мати шар алюмінієвої плівки або іншого матеріалу. Для підключення поліетиленових молекул застосовуються різні технології. Наприклад, пероксид часто використовується для зшивання. Такі труби, з’єднані хімічним реагентом, називаються RH-a. Відповідно до самих виробників, ця технологія дає можливість забезпечити максимальну ступінь зшивання. до 85%.

RH-B. поліетиленові труби, для з’єднання силан та обробки водяного пором. Труби, з’єднані через таку технологію, менш пластик, ніж RH-A, що іноді ускладнює створення петлі в обмежених просторах. Ступінь зшивання. 60-65%. Деякі фахівці відзначають, що труби RH-B. стають жорсткішими в процесі експлуатації та усадки.

Інший вид поліетиленових труб. REH-C, які зшивають електронні викиди. Технологія вважається доступною та недорогою, але такі труби поступаються деякими параметрами RH-A.На ринку ви можете зустріти труб з позначенням Rh-D, коли труби зшиті азотистими речовинами. Це мало поширених труб, які мають достатньо недоліків.

Але з хорошим попитом використовуються труби Rh-Al-DC, які мають додатковий захисний шар алюмінієвої фольги. Такі труби мають багато переваг, включаючи високу теплопередачу, стабільність, незалежно від температури, гнучкість.

Інша популярна різноманітність труб. PE-RT, виготовлені з поліетилену з високою теплостійкістю. Труби цікаві такі, що в процесі їх виготовлення немає потреби в зшивання, оскільки структура поліетилену самостійно забезпечує силу. Крім того, можуть бути відремонтовані теплі води з тестів PE-RT, що дуже складно при використанні інших сортів типу. Pe-rtmaloshaum труби, а також здатні протистояти кількома циклами заморожування та відтавання.

Запас, що наступає з Stingle Step кількість труб, які повинні бути використані при встановленні теплих водних підлог. У свою чергу, крок укладання пов’язаний з тепловими лініями в кімнаті, з особливістю організації всієї системи опалення, з бажанням власників і.Р.

Якщо теплі підлоги використовуються разом з радіаторами або немає потреби у високій температурі в кімнаті, етап встановлення може бути більшим. Однак, з занадто великими інтервалами на підлозі, можуть виникнути холодні острови, де покриття підлоги не нагрівається. Стандартний етап 100-300 мм Рекомендується використовувати при монтажі на більшості об’єктів. Зменшення кроку навряд чи досягне успіху у зв’язку з особливостями структури самих труб, і збільшення кроку може призвести до нерівномірного розігріву.

У той же час, певне збільшення кроку укладання в цих зонах, де сильне нагрівання не вимагається, а навпаки, крок може бути звужений (все ще знаходиться в межах 100-300 мм). Розташована з загальною довжиною труби, варто додати приблизно 1 метр труби для підключення.

Якщо ви хочете вибрати оптимальну трубу для теплих водних підлог. зверніться до консультантів з технічних центрів Volmasks, або залишити програму на нашому веб-сайті. Крім того, ви завжди можете замовити Встановлення зовнішнього опалення У нашій компанії за конкурентоспроможними цінами та гарантією.

Вода теплий дизайн підлоги, який труба краще

Основою дизайну будь-якої води теплий підлогу робить труби. Надійність та ефективність всієї системи взагалі залежить від їх правильного вибору. Досвід використання таких систем дозволяє вам називати найкращі труби для теплих водних підлог полімерних матеріалів. Всі вони мають величезні переваги над металом:

 • Зручний у перевезеннях (як продається у бухтах);
 • мають велику довжину, що дозволяє зробити цілісний контур;
 • мають мінімальну температурну експансію, високу теплопровідність.
READ  Як змінити дренажний шланг на посудомийній машині

Найчастіше, розробляючи воду теплу підлогу під трубною черепицею, замовляється або з металевого пластику, або з зшитого поліетилену. Кожен з вищезгаданих видів відрізняється власними функціями установки та технічними характеристиками.

Зшитий поліетилен

Зшитий поліетилен виділяється серед інших продуктів, подібних до високої стійкості до інтенсивної термічної експозиції, різке збільшення температури теплоносія. Особливості технології виробництва з використанням високого тиску дозволяють розширювати характеристики міцності продукту.

Визначення з якими кращими трубами на теплій підлозі важливо враховувати, що продукти з зшитого поліетилену виробляються з різною щільністю. Для цієї області використання рекомендується вибирати матеріали з поперечною щільністю 65-80%.

Відповідні фітинги повинні бути вибрані для труб для труб до труб, що забезпечить систему довговічних герметичних сполук з мінімальними витратами часу.

Металопластичний

Секрет популярності металопластикових труб полягає у їх доступній вартості та досить високим рівнем якості з незмінними технічними характеристиками протягом усього терміну служби.

Вони відповідають всім вимогам, що водопровідні труби повинні зустрічатися в приватному будинку:

 • зберігати свою структуру при нагріванні,
 • Вони відрізняються за низькою вагою,
 • витримує важкі вантажі,
 • мати довгий термін служби,
 • Не потрібне додаткове обслуговування,
 • мають високу гнучкість,
 • Після згинання добре утримуйте форму.

Всі перераховані якості надзвичайно важливі при створенні теплого підлоги, коли вам потрібно покласти труби, виконуючи багато поворотів.

Завдяки всьому комплексу, переваги металевої пластини вирішують, як труба краще під теплим підлогою, більшість фахівців та приватних майстрів точно і віддають перевагу.

Особливості труб для води Теплий підлогу

Будівництво води теплого підлоги є складним та трудомістким процесом, особливо при використанні бетонних стягів, і потрібно зміцнити дизайн. Тому до труб, які плануються закладено в “пиріг”, представлені з великими вимогами.

Важливий! Забороняється використовувати стандартні водопровідні труби ПВХ.

Оскільки вони не витримують високі навантаження, які утворюються через високу температуру та тиск, утворений у трубопроводі.

Головна вимога до трубопровідної магістралі в теплій водяній підлозі, як у приватному будинку, так і в квартирі — довговічність та герметичність. Потрібно, щоб температура крапель не відбуваються з різким краплею температури.

діаметр, теплової, водить

Зрештою, якщо є стяжка, знайдіть і усунення дефекту важко. Крім того, він повинен витримувати вплив агресивних хімічних сполук, які знаходяться в теплоносій, та механічних навантаженнях. Еластичність контуру не відіграє важливого значення. це повинно бути легко зігнутим.

Не забувайте про рівень теплопровідності при виборі котушки для теплих підлог типу води, тим більше цей коефіцієнт, пристрій працює більш ефективним. А також про ступінь розширення при нагріванні, допустима розглядається до 0,25 мм/мк.

Доступні труби в бухтах з певною метрою. Придбання слід пам’ятати, що петлі повинні бути твердими, без сполук.

До відома! Трубопровід для нагрівальних водних підлог повинен обов’язково мати маркування, що вирішує їх використання в нагрівальних підлогах.

Яка труба для використання для теплого підлоги. мідь, поліетилен або метал-пластик

При встановленні водяних схем нагрівальне нагрівання майстром зазвичай використовують 2 типи трубопроводів. з металевого пластику та зшитого поліетилену. Причини цього вибору є зрозумілим не всім домовласникам, оскільки в реальному діапазоні матеріалів набагато ширший: поліпропілен (ПП-Р), мідь, чорна сталь, гофрована нержавіюча сталь. Наше завдання полягає в тому, щоб розглянути перераховані варіанти і, нарешті, з’ясувати, яка труба для теплого підлоги краще в операційних характеристиках та ціні.

Теплова водна підлога отримує збільшення популярності. Він пітував навіть масивні акумулятори на ринку через просту установку та широкий вибір продуктів. Також, на відміну від радіаторів, можна було регулювати циркуляцію води в металевому ліжку за допомогою витратомірів.

Дизайн здатний поєднувати з звичайними радіаторами опалення. У цьому випадку її дія орієнтована на рівномірне повітряне опалення в приміщенні. Радіатор не може швидко скинути приміщення, оскільки в більшості випадків обмежена невеликим простором через встановлення стіни. У той же час система теплих труб проходить під підлогою кімнати, тим самим запобігаючи проектам та витоку тепла.

Основою дизайну є конкретна стяжка, яка під дією високої вологості швидко руйнується. Щоб уникнути неприємних наслідків після витоку, необхідно розмістити листову піну або полістирол на цемент. Однак, якщо ви негайно поклали труби, то пористі матеріали легко поглинають тепло. Для ізоляції шар піни рекомендується годувати фольгою.

READ  Не вистачає тиску води для газової колонки

Для надійного зміцнення при проектуванні підлоги система труб розміщується у додатковому цементному шарі над гідроізоляційним покриттям головної стяжки. Таким чином, дизайн надійно закріплений під покриттям підлоги, не втрачаючи властивостей.

Обчислити довжину контуру

При проведенні розрахунків, визначаючи кількість труб для укладання дизайну. вода теплий підлогу, такі моменти слід враховувати:

 • загальна площа всіх номерів;
 • кількість колекціонерів;
 • макет кімнати;
 • розмір віконних отворів та дверей, через які можна йти тепло;
 • товщина стінки;
 • розміщення меблів;
 • вологість повітря;
 • Мета приміщень;
 • Наявність інших систем опалення.

Якщо ви перейдемо з середнього, то 1 м2 вимагатиме 5 трубних метрів труби, з кроком 20 см.

Для найбільш точного розрахунку розміру трубопроводу формула буде відповідати:

До отриманих даних додайте кількість лічильників підлоги до колектора та назад.

Для чіткості розглянемо процес розрахунку на прикладі:

Інший спосіб розрахувати кількість трубопроводів. відображає ланцюг укладання на міліметровий папір. У той же час необхідно спостерігати за шкалою, і враховувати розмір кімнати.

Після відображення всієї системи на папері потрібно виміряти довжину всіх котушок у кресленні за допомогою рядка, і помножте цей результат до відповідного масштабу.

Вишиті поліетиленові труби

Велика кількість виробників роблять зшиті поліетиленові трубопроводи. Він позначається PE-X. Це полімерний етилен. Він має молекули зшиті у поперечному напрямку. Трубопродукти з нього відносно нових продуктів.

Матеріал характеризується тривимірною термічно стійкою структурою, що складається з подовжених вуглеводневих молекул. Завдяки молекулярній решітці з поперечними зв’язками, зшитий поліетилен здатний довгий час витримувати значні температури. Тому труби з нього застосовуються на підлозі під час створення систем опалення.

Крім того, зшитий поліетилен інердон до електрики та хімічних речовин. Агресивні середовища також не негативно впливають. Це абсолютно стійкий до корозії.

Всередині трубки зшитого поліетилену відрізняється в ідеальній гладкості. Через цю функцію вони створюють мінімальну гідравлічну стійкість. У цьому випадку в трубопроводах немає.

Вишиті поліетиленові трубопроводи є пружними продуктами, що дозволяє створювати системні системи конфігурації. У той же час, за їх вигин не потрібно виконувати попереднє нагрівання і навіть використовувати спеціальний інструмент.

Основні вимоги до труб для теплого підлоги

Перш ніж вирішити, які труби для теплого підлоги краще, варто знайомі з вимогами до елементів опалювального контуру. Використання низькоякісних матеріалів з низькими фізико-механічними характеристиками або невідповідними розмірами призведе до неефективної роботи системи або значного скорочення його термін служби.

Труби водного поверху повинні відповідати ряду вимог

Матеріали

Щоб зробити елементи опалювального контуру, виберіть матеріал, здатний витримувати коливання температури та краплі тиску. Використання для цієї мети Труби, призначені для установки гарячої води, не допускається.

Матеріал повинен мати достатню стійкість до зовнішнього впливу. З цього безпосередньо залежить від терміну служби контуру, який у процесі установки буде виливатися з бетоном. Сухі стяжки не так добре накопичуються і розподіляє тепло, хоча зручніше з точки зору ремонту. Трубний матеріал повинен бути хімічно інертним, термо- та корозійно-стійким.

Матеріал повинен бути гнучким і довговічним

Геометричні розміри

Оптимальний діаметр монтової схеми становить 16 ÷ 18 мм. Такий поперечний розмір достатньо, щоб розігріти підлогу. У той же час, висота підлоги трохи піднімається.

Максимальна довжина труби може становити 60 метрів, якщо діаметр труб 16 мм, а 120 метрів, якщо. 25 мм. Перевищення зазначеного параметра призведе до передчасного охолоджувача та зменшення ефективності системи. У номерах великої площі існує кілька контурів.

Діаметр труби вибирається індивідуально

Фізико-механічні характеристики

Важливі характеристики придбаних продуктів. Їх призначення та можлива сфера використання залежить від цього. Для теплих водних підлог, труби повинні бути придбані, в яких лінійне розширення не перевищує 0,025 мм/(M × K), а теплопровідність щонайменше 0,43 Вт/(м × К).

Диаметр труб в системе отопления