Догляд за зоною бікіні після епіляції

Article

Експерти кажуть, що такі заняття подібні до бігу, велосипедних, орбітекських вправ тощо може викликати тертя на чутливих сайтах. Додати контакт з близькими спортивними легінсами або шортами, синтетичною тканиною та солоним пітсом. і тепер з’являється подразнення. Висновок простий: утримуватися від навчання вдень-інші або вибрати не так активні заняття та простора спортивна одяг.

догляд, зона, після, епіляції

/ Забезпечити запобігання шелесті волосся

Абсолютно не зовсім відсутній спосіб епіляції не зможе видалити волосся. Вони не тільки продовжують зростати (хоча вони будуть якісно різними), а також ростуть. Можливо, це головна проблема всіх, хто видаляє волосся на тілі, тому що на місці обертання утворюється прищі, які потім запалюються.

Врослі волосся. ті, хто не міг зробити перерву через шкіру. Полегшити це завдання за допомогою відшаровування через пару днів до епіляції та через два дні після нього. Ви можете використовувати як ексфоліанти:

Правила епіляції в зоні бікіні

Розрив волосся, особливо в зоні бікіні, це завжди боляче. Тому виробники епілятора пропонують дівчат виконувати анестезію з охолоджувальною рукавичкою або холодним дуттям. Багато інструментів мають масажні форсунки, які мінімізують біль через контактного впливу на шкіру.

5 главных СОВЕТОВ по уходу за кожей после депиляции от Яны Осадчей

Щоб уникнути неприємних наслідків, з епіляцією зони бікіні, дотримуйтесь рекомендацій експертів:

 • Епілятор повинен зберігатися на шкірі гладкі рухи проти росту волосся. Завдяки цьому ви можете підняти коротке волосся, щоб шкіра стала більш гладкою. Важливо гарантувати, що волосся не забиті, але були вилучені одночасно з лампою.
 • Початок роботи з епіляцією зони бікіні, почніть видалення рослинності при мінімальній швидкості. Він буде звикнути до дискомфорту.
 • Не обов’язково покращити епілятор на шкіру важко, оскільки це може призвести до його механічного пошкодження.
 • Під час епіляції ви можете трохи потягнути шкіру на обробленому розділі та натиснути її пальцями при видаленні рослинності.

З регулярними процедурами епіляції, зона бікіні буде рости більш тонким, тому їх буде набагато легше видалити. Багато бунувальних епіляторів оснащені спеціальними форсунками для чутливих зон та голів бритв, які роблять шкіру як гладкою і чистою. Деякі моделі мають високочастотну масажну систему з пульсуючою активною вібрацією, яка забезпечує м’яке видалення та кращу зону бікіні.

Як голити зону бікіні без роздратування

Сьогодні існує багато епіляційних методів. Навіть сама процедура може бути розділена на кілька варіантів. депіляція та епіляція. Депіляція. це видалення волосся, яке на додаток до довжини волосся, також видаляє підшкірну частину волосся. Таким чином, волосся перестає рости в цій обробленій ділянці. Епіляція. це видалення волосся, яке не впливає на волосяні фолікули, залишаючи їх глибоко в шкірі. Такий свого роду менш довгостроковий. Тому більшість дівчат турбували постійно піклуватися про зону бікіні за кілька років, і вони вважають за краще позбутися волосся з депіляцією назавжди.

Депіляція здійснюється тільки в салонах, оскільки вдома неможливо повністю позбутися від підшкірної частини волосся. Але обладнання для епіляції в магазинах зараз настільки, що її можна безпечно виконувати вдома.

Гоління. найстаріший шлях. Але найдешевший і зрозумілий. Крім того, немає протипоказань для вагітних жінок. Найбільший мінус такого впливу на волосся. це роздратування з неправильним голінням. І при видаленні волосся в глибокій зоні бікіні це дуже важко для бритви. Краще відмовлятися від такої ідеї.

Лосьйони та креми є відносно простим способом. Придатним засобом дуже легко підібрати під вашим кошельком. Багато кремів призначені для чутливої ​​шкіри. Крім того, деякі з них містять компоненти, дещо уповільнюють зростання волосся. Перш ніж використовувати, краще витрачати тест на алергію.

VAXING. так у салонах називаються восковою епіляцією. Деякі припускають, що сама Клеопатра насолоджувалася таким чином. Найважливішим мінусом такої процедури є болючі відчуття. Дівчата з перевантаженим порогом болю буде дуже важко витримати всі “катування”. Але воск гарантує найбільш чисту епіляцію, ніж будь-які інші засоби.

Електропіляція. процедура здійснюється тільки в салонах. Вона все ще болюче, ніж воск для видалення волосся. Але з волосся ви можете позбутися часу і назавжди. Крім того, немає обмежень через колір шкіри або волосся. Варто зазначити, що вартість цієї процедури досить велика.

Небезпека Вростання волосся

Малі подразнення шкіри та естетичні проблеми. це не всі наслідки врослі волосся. Щільна шкіра, утворення горбків, поява нагноєння. це симптоми боротьби тіла з чужим тілом. Волосся, що виростає під дермою, запускає механізми, які провокують збільшення лейкоцитів. Починається запальний процес, який може призвести до утворення рани. Вона може легко отримати бактерії. Біля інфікованого сайту часто розташовані лімфатичні вузли. у паху, пахви їх великої кількості. Патогенні мікроорганізми можуть потрапити до них і поширювати по всьому тілу.

READ  Після того, як багато волосся зростає після епілятора

Серед основних наслідків несвоєчасного звернення до фахівців у даній галузі:

 • Активний розподіл інфекції;
 • шкіра потемніння на роздуті області;
 • поява шрамів у процесі зцілення;
 • Сильне запалення фолікули.

Тіло боротьбу з цими явищами. рівень лейкоцитів збільшується, з’являється температура. Терміново в такій ситуації, щоб звернутися до лікаря, вилікувати і ніколи не дозволяти таким проблемам у майбутньому.

Типи інтимної депіляції

Інтимна депіляція внутрішніх місць, у тому числі вдома. процес досить болючий. Це пояснюється тим, що на лобку та в частинах паху, шкіра занадто тонка, а гіперчутлива через велику кількість нервових закінчень, що ховаються в цих ділянках шкіри.

На даний момент існує 2 способи позбутися волосся протягом періоду від декількох днів до майже повного ефекту видалення. Ці методи є видалення та депіляції. Різниця між ними полягає в тому, що епіляція. це видалення волосся з пошкодженням лука, а депіляція усуває лише її верхню частину, не впливаючи на лампу.

На сьогоднішній день існує багато способів видалення волосся через депіляцію. Розглянемо деякі з них, такі як видалення з епілятором, голінням, спеціальним кремом для депіляції та воскових смуг. Кожен з цих методів існує свої плюси і мінуси.

Виготовлені процедури для видалення рослинності в інтимній зоні вдома, як і раніше не такий довгий ефект, оскільки це хотілося б, щоб багато жінок. Часовий інтервал, за рахунок якого почне вирощувати волосся після епіляції, і шкіра на лобці втратять свою діви, нагону, буде залежати від того, який вилучення волосся інтимної зони віддадуть перевагу жінці. При методах депіляції в зоні Лобково-Пахов включають:

 • гоління волосся бритва;
 • Копання насадками епіляторних машин;
 • використання хімічних речовин у вигляді кремів;
 • Shugaring (цукрова депіляція);
 • Vaxing (воскова епіляція або воскова смугаста).

Всі вищевказані методи абсолютно застосовні і вдома. Перш ніж вирішити кардинальні заходи, щоб видалити небажану рослинність у лобковій зоні, варто звернути увагу на інтимні стрижки. По-перше, вони також відносяться до методів депіляції, а по-друге, вони абсолютно безболісні, нешкідливі і не менш естетичні.

Депіляція з спеціальними кремами, які видаляють видиму частину волосся, використовуючи диметилсульфоксидну речовину (C2H6OS), у свою чергу, викликає подразнення, алергічні реакції, але цей метод є одним з найбільш зручних, швидко і безболісних.

Очищення гоління

Гоління волосся. це найшвидший і дешевий спосіб позбутися небажаної рослинності на тілі, але він має ряд недоліків: шкіра легко пошкодити, вона стає роздратованою, крім того, будь-яка дівчина знає, що волосся частіше, вони будуть рости з наступним появою темного і жорсткого волосся, де до того, як це було м’якше і яскраво. Не купуйте дешеві бритви для депіляції глибокого бікіні, щоб уникнути подразнення шкіри з дурною бритвою, якщо алергічна реакція все ще відчувала себе, рекомендується скористатися перевагами протизапального агента.

Епілятори, більш логічні, правда, називайте їхні депілятори, видаляють волосся один за одним, витягнувши їх та травмуючи лампу і запобігає швидкому зростанню після процедури. Плюси епілятора можна віднести до набагато повільніше росту волосся, на відміну від ефекту гоління, а споживачам. болісні відчуття та врослі волосся, що з’являються після видалення, або проти напрямку росту волосся. В даний час з’являються нові епілятори з технологією, що дозволяє охолоджувати шкіру, тому поріг болю стає нижчим і депіляцією зони бікіні, наприклад, переміщується легше.

Знімання. спосіб ефективного, тільки якщо волосся тонкий і рідко. Розчин розчинника наноситься на волосся і вимивається через деякий час. Після декількох процедур волосся стає більш легким і крихким, зникає з довгостроковим використанням. Біоепіляція, більш відома як воскова депіляція, також є досить поширеним способом, волосся склеєні воском і видаляють з ним, плюси та мінуси такими ж, як при використанні епілятора, але відчуття менш болючі. Віск повинен бути вставлений у напрямку росту волосся, а також відірвати, довжина волосся повинна досягати 3-4 мм.

Інтимна зачіска або гола гоління?

Інтимні стрижки і зробити зачіску, що роблять в косметологічних салонах. Завдяки подібним маніпуляціям, волосся зони бікіні частково знімається, перетворюючись на певну геометрію, і згодом буде більш прохолодніше і ретельно. Для інтимної депіляції у вигляді лобкових зачісок відносяться:

 • Бразильський трикутник (частина волосся в обличчя посередині лобку у вигляді трикутника);
 • Французька смуга або ірокайство (волосся в середині поголені смугою спускається на секс-губи);
 • Фрістайл (зона для гоління бікіні з різними малюнками або формами);
 • Голлівудське видалення волосся (повне видалення волосся з лобкою).

Якщо ви вирішите будь-яким з інтимних зачісок, ви повинні спочатку вирощувати волосся в зоні бікіні. Волосся залишається довжиною до 4-5 мм.

READ  Крем Veet для депіляції Як використовувати

Найпоширеніші процедури епіляції інтимних місць вдома голить лезо та використання електромеханічного видалення волосся. Епіляторні машини. Використання останнього займає домінуюче положення по відношенню до стандартної машини бритви на ефекті зовнішнього вигляду нових волосся. Регулярна епіляція зон бікіні з особливими насадками поступово зменшують волоски та їх цибулини і запобігає подальшому регенерації та росту.

Тим не менш, вплив механічного характеру на шкіру лобкових та пахових зон створить сильний біль. Використання епіляторних машин як засобу для видалення небажаної рослинності в зоні бікіні безпосередньо залежить від ступеня витривалості болю та рівня звикання до цього процесу.

5 основних навичок догляду за шкірою після депіляції з Яна Сідія

Воскова депіляція

Цей метод здійснюється гарячим, теплим і холодним воском. Цей тип депіляції слід вибирати залежно від організму та структури волосся. Гарячий воск можна видалити навіть у зоні бікіні, шкіра зігрівається, тому волосся легше легше, а процедура стає менш болючою і швидшою. Головне, щоб не накласти воск і не отримати опік. Така епіляція краще виконується в салоні. З домашньою епіляцією, нагрітий воск не повинен перевищувати 60 ° С.

Основним недоліком воскової депіляції є біль, коли волосся викидаються, але біль є миттєвим, достатньо страждати кілька секунд. і це.

Теплий восковий депіляція призначений для видалення волосся на широких поверхнях шкіри, таких як ноги, руки, а не для депутації глибоких бікіні. Віск повинен бути гарячий до узгодженості рідкого меду, близько 38-42 ° С. Холодна воскова депіляція більш болюча, ніж тепло або гаряча, але дозволяє видалити тонше і коротке волосся. Для цього потрібно прийняти придбану пластину з воском, злегка тепло, труб між долонями, а також клей необхідні розділи.

Воскові залишки ідеально видаляються будь-яким косметичним агентом, також у упаковці, як правило, включає вологі серветки з особливим складом, що дозволяє облизувати липкий віск. Салони краси також можуть надавати свої послуги з вилучення апаратного волосся (тимчасове або назавжди). Перерви між такими процедурами має бути близько 4 тижнів. До і після епіляції не рекомендується викривати шкіру сонячним.

Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція зони бікіні. це сучасний та безпечний метод, який дозволяє бажанням багатьох виставкових представників сексу, пов’язаних з назавжди позбутися рослинності на тілі.

Зона бікіні є дуже чутливою областю на тілі, і кожен з часу процедур є новим болючим ударом до ніжної шкіри. Тому жінки все частіше прагнуть в сторону хороших доведених салонів, де досвідчені майстри пропонують лазерне видалення волосся.

Основною перевагою видалення волосся з лазером є довгостроковий ефект цієї процедури. А також. абсолютно гладка шкіра і без роздратування. Це не просто мрія, а реальність, яку можна легко втілити, звернувшись до компетентного майстра.

Крім того, немає фактора захворювання. У більшості випадків при використанні діодного лазера процедура проходить без болю. Справа в тому, що голова сапфіра вбудована в лазер, яка охолоджує зону, де знімає волосся. Тут ми підкреслюємо, що якщо клієнт кабіни збільшив чутливість, має сенс наполягати на використанні додаткової анестезії.

Для досягнення ідеального ефекту буде потрібно кілька сеансів. Вперше з лазерною епіляцією, зона бікіні зникає близько 30% волосся. Точна кількість процедур призначаються лише після консультації в кабіні.

Існує думка, що розглянутий метод дуже шкідливий. Насправді, немає підстав турбувати, якщо, звичайно, процедура здійснюється досвідченим фахівцем, а жінка, яка звернулася до магістра, немає конкретних протипоказань. Сам лазер не викликає жодної шкоди тілу і вважається гіпоалергенним.

Необхідно заздалегідь вирішити, яка частина бікіні хотіла б завантажити. Деякі жінки вважають за краще позбутися волосся тільки в зоні паху, щоб мати естетичний вигляд нижньої білизни або купальника.

Волосся повинно бути заповнене пару днів до процедури, щоб волосся не виступає більш ніж на 1 мм, інакше все енергія лазерного випромінювання буде витрачена на стрижень, а вплив на волосяний фолікул буде недостатньою.

Але якщо потрібна абсолютна “облисіння”, то необхідна епіляція загальної бікіні. У цьому випадку рослинність також видаляється на великих сексуальних губах, а також в інсективній складці. Потрібно більше процедур, оскільки обсяг роботи збільшується.

Не забувайте, що між сесіями лазерної епіляції бікіні між сеансами лазерної епіляції бікіні. Після першого разу перерва 4-6 тижнів. У наступні часи цей період збільшується приблизно в два рази.

Фото- та електрополіття інтимної зони

Сутність електроепіляції полягає в тому, що майстер руйнує лужну лунку голкою з струмом, тоді як волосся майже гарантується назавжди.

Мінуси такої процедури: це досить болісно і найчастіше під дією анестезу.

Фотоепіляція: цибуля волосся піддається балкам світла, що, у свою чергу, поглинається меланіном у лузі, нагріваючи його. Знищені волосся падає і перестає рости. Видалення волосся ефективно, якщо волосся знаходиться в стані зростання. У більшості випадків остаточне видалення волосся виникає через кілька сеансів, але все досить індивідуально.

READ  Чи можна мити чавуну сковороду в посудомийну машину

Крем для інтимної депіляції

Крем для інтимного депіляції має безперечні переваги проти своїх конкурентів: На відміну від бритви, він не дратує шкіру і не викликає болю, як вилучення воску. Видалення волосся з спеціальним кремом є єдиним оптимальним методом боротьби з небажаними волосками в інтимних місцях.

Вибрати крем для депіляції бікіні варто особливу відповідальність, оскільки навіть найдорожчий крем може викликати роздратування.Головне при виборі крему докладно вивчити інструкції та використання засобів для цілей. Не зберігайте, тому що ніжна гладка шкіра без почервоніння та подразнення коштує певних витрат.

Склад засобів для депіляції інтимних зон розробляється таким чином, що його речовини уповільнюють функцію росту волосся та пом’якшення нових волосків.

Основні переваги видалення волосся таким чином:

 • Ніжний ефект.
 • Процедура не викликає неприємних відчуттів.
 • Така депіляція живить шкіру.
 • Практично відсутність роздратування, почервоніння та свербіння.
 • Не вимагає багато часу.
 • Ви можете витратити вдома.
 • Не носити великі витрати.
 • Волосся для покупок.
 • Ідеально гладкий ефект зберігається не довгий. максимум 5 днів. Тоді вам потрібно повторити процедуру
 • У разі вибору неякісного продукту можна почервоніти, роздратування.
 • Така епіляція протипоказана жінкам, які чекають на дитину, і годуючих матерів.

Якщо ви хочете отримати гладку шкіру без болю, то крем для депіляції інтимних зон. ваш єдиний варіант. Уважно прочитайте інструкції!

Як піклуватися про зону бікіні після Shugaring

Три дні після процедури використовуйте антисептичний агент. Носити сипучий білизна. Не тричуйте шкіру з мочалкою і не мийте милом, це призведе до пілінгу шкіри.

Мити інтимну зону з впливом ромашки, якщо вам потрібно видалити запалення, нанесіть тонкий шар крему “Боро плюс”.

Schagaring Експерти рекомендують утримуватися від сексуального життя, доки не буде відновлено епідермальний шар, почекайте два дні.

Кожен день застосовувати інгібітори та блокатори, щоб уповільнити зростання волосся.

Догляд за сухою шкірою після депіляції, епіляції

Одним з основних компонентів образу сучасної моднисті є добре доглянута гладка шкіра. Тому список обов’язкових косметичних процедур сучасної дівчини, безумовно, включатиме видалення небажаної рослинності на тілі. Часто після таких процедур шкіра виглядає депресивно. Замість того, щоб залучити глянцеві чоловіки, з’являються сухе і пілінг шкіри. Говорити про те, як усунути ці неприємні проблеми.

Кожен тип епіляції має свої особливості. Якщо ви хочете почати курс електропілежу в області бікіні, то варто думати про те, що крики після цієї процедури проходять протягом 7-14 днів, а після лазерної епіляції бікіні слід уникати введення шкіри прямих сонячних променів протягом двох тижнів. З цих причин, якщо відпустка вже близька, ідеальні варіанти для вас будуть Шугарінг зони бікіні та воскової депіляції (біоепіляція).

Не багато дівчат знають, що перед тим, як зробити депіляцію бікіні з воском або цукром, необхідно правильно підготувати шкіру.

Косметологи дають наступні поради: за кілька днів до процедури використовуйте зволожуючі креми, а також означає, що пом’якшують шкіру. Ви можете взяти солону ванну.

Негайно до процедури, косметологи радять зробити гігієнічну стрижку так, щоб волоски в зоні бікіні не надто довгі, тоді вони будуть легше видалити, і ви не постраждали.