Домашня програма MI не бачить пилосос

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Xiaomi робот пилосос не підключається до Wi-Fi

Вирішити проблему підключення робото-пилососу від Xiaomi до Wi-Fi через домашню програму MI. Як правило, виникає помилка, щоб принести телефон, близький до маршрутизатора. (Час закінчення терміну дії мережевого з’єднання).

Якщо підключено, і повідомлення, надіслане до пристрою, є успішним, а поруч із написом з’являється червоний хрест.

 • Якщо конкретна модель пилососу Xiaomi була випущена для китайського ринку (це можна зрозуміти на написках на коробці та самому пристрою, все є китайською), а потім додати його до програми дуже складно. Проблема вирішується шляхом зміни регіону у заявці до Китаю. (Спробуйте). Але це не завжди працює. Існує інформація, що в цьому випадку телефон повинен бути налаштований на китайський часовий пояс. Якщо всі субтитри знаходяться англійською мовою для європейських країн (входять одну з європейських країн у налаштуваннях). Якщо всі субтитри російською мовою, це означає російський регіон.
 • Переконайтеся, що при налаштуванні робочого вакууму ви правильно ввели пароль з мережі Wi-Fi, до якої ви хочете підключити пилосос.
 • На телефоні слід ввімкнути Wi-Fi та Bluetooth.
 • Під час процесу налаштування розмістіть пилосос та телефон (з якого ви налаштовуєте) поруч із маршрутизатором (з мережею Wi-Fi, до якої ви підключите робот пилосос).
 • Якщо вперше він не працював, спробуйте ще раз. Можливо, проблема лежить на стороні серверів Xiaomi.
 • Порада від коментарів: у налаштуваннях програми включіть всі дозволи.

Зверніть увагу! Роботи працюють лише на частоті 2,4 ГГц. Тому він не зможе підключитися до маршрутизаторів Wi-Fi, що працюють в іншому діапазоні.

Зміна регіону

Однією з основних причин похибки є несумісність регіонів. Наприклад, ви купили китайську версію пилососу, але домашня програма MI налаштована на російську область або навпаки. У цьому випадку необхідно змінити регіон у Китай або материк Китай: Налаштування язика та регіону.

Також допомагає зміну часової зони до китайської спроби.

IOS підключення нюансів

На додаток до магазину, з якого ви хочете завантажити домашню програму MI, у конфігурації немає відмінностей. Але є одна проблема, яка виникає лише на iPhone та iPad: пристрій не бачить пилосос при встановленні будь-якого регіону, крім Індії та Китаю. Щоб змінити його, вам потрібно:

 • Виберіть Індію або Китай.
 • Відкрийте домашню програму MI;
 • Виберіть розділ профілю у нижньому меню, або профілі англійською мовою;
 • Виберіть регіон;
 • Шукати налаштування або налаштування;

По-перше, варто намагатися Індії: у цьому випадку буде менш функціональні обмеження.

Використання модифікованої домашньої програми MI

Домашня програма Standard Xiaomi MI часто визначає пристрій або дає помилку на несумісність з певною областю. Розумні люди з тематичними форумами вже давно вирішили цю проблему, змінюючи програму, спробуйте підключити пилосос через нього. Автор модифікації. це користувача VEVS, а завантаження модуля може бути тут.

 • Завантажте власну версію домашньої програми MI. Він можна знайти на сайті w3bsit3-dns.com.
 • Введіть свій обліковий запис у регіоні Китаю.
 • Підключіть свій робот.
 • Перейдіть до своїх налаштувань та знайдіть плагін управління. З’являється повідомлення про помилку. Це нормально.
 • Завантажте плагін без блокування регіону.
 • Перейдіть до Explorer: Внутрішня пам’ять/плагін/Встановлення/MPK/615.
 • Запишіть ім’я файлу.
 • Перейменувати завантажений плагін, щоб назвали збігаються.
 • Скопіюйте новий плагін у папці 615 з заміною.

Якщо все було зроблено правильно, обмеження зникне, і робот підключиться до будь-якого регіону. Щоб зберегти встановлений плагін, рекомендується вимкнути автоматичне оновлення у параметрах пилососу за допомогою програми.

Відновлення заводських налаштувань пилососу

Спочатку спробуйте просто перезапустіть пилосос, якщо він не допоможе, відновити заводські налаштування. Всі дані пристрою будуть відновлені значення за замовчуванням.

Додавання Wi-Fi пристроїв у Міхоме

Найбільш розумні гаджети в Міхоме (з рідкісним винятком, наприклад, дротові вимикачі, чайники) з потужністю від 220В мають Wi-Fi на борту. Це пов’язано в першу чергу з тим, що оскільки не використовуються елементи живлення (батарейки, акумулятори) і немає необхідності заощаджувати заряд батареї використовуючи більш енергоефективні протоколи Zigbee та Bluetooth, забезпечуючи максимальну швидкість за допомогою швидшого та дешевшого стандарту Wi-Fi.

Для підключення пристроїв з Wi-Fi, достатньо лише Wi-Fi маршрутизатора, і немає необхідності придбати додаткові Zygbi або шлюзи Bluetooth.

Підключіть Wi-Fi гаджети в Міхоме

Щоб додати новий пристрій у MiHome, натисніть “” у правому куті програми. У контекстному меню, який з’явиться, у вас буде 2 варіанти. “Додати” та “Сканування QR-код”.

Виберіть 1 опцію. “Додати”. Якщо ви ввімкнули в MiHome. “Пошук Wi-Fi Devices” (Профіль. Налаштування. Автоматичне сканування. Пошук пристроїв Wi-Fi), то, коли ви вмикаєте новий гаджет до мережі, він з’явиться на вершині перегляду, натиснувши на якому ми натискаємо, додавши його в нашому розумному будинку.

Якщо пристрій не виявлено, ви можете вибрати його в інструкції з списку пристроїв. Перед додаванням розумного гаджета до MiHome потрібно скинути налаштування Wi-Fi. Для кожного з них Wi-Fi скидання відбувається, натиснувши кнопку кнопки/комбінацію кнопки. Інформація Як скинути Wi-Fi на вашому пристрої, ви можете побачити під час додавання до MiHome.

Наприклад, додайте зволожувач Smartmi повітря в Mihome 2

1 Натисніть “” у правому куті програми, а потім “Додати пристрій”. Ми знаходимо вкладку “зволожувачі” та виберіть нашу модель.

2 Далі за допомогою натяку на екрані смартфона, ми скидаємо налаштування Wi-Fi з зволожувача повітря, і покладіть галочку, що налаштування успішно скинуто. Потім натиснувши “підключення до іншого маршрутизатора (маршрутизатор” або натисніть на маршрутизатор, якщо він вже вирішив. Введіть пароль з нашої мережі Wi-Fi, щоб зволожувач міг піти в Інтернеті.

3 починає процес зв’язку. Якщо все в порядку з налаштуваннями маршрутизатора, кнопка “Готово” з’явиться в кінці, і ви можете перейти до налаштувань та керування нашим зволожувачем. Якщо додавання гаджету закінчив помилку. виконуйте кроки, наведені нижче в цій статті.

4 MIHOME запропонує нам вибрати “кімнату”. Це умовне місце, щоб ми могли швидко перейти до потрібної вкладки, у цьому прикладі “Спальня”. І перейменувати свій смак, наприклад, у зволожувачі або зволожувача спальні, якщо у вас є кілька однопозиційних приладів, тому їм буде легше ідентифікувати. Ці параметри можуть бути змінені в будь-який час за вашим запитом.

5 У випадку цієї моделі зволожувача, оскільки він зроблений для китайського ринку, буде необхідно додатково замінити плагін або використовувати підписку на модифікований MIHOME так, щоб плагін автоматично заміщений автоматично.

Важливо, якщо ви раптом захочете, з якоїсь причини перейдіть до іншого регіону підключення пристроїв, потрібно скинути Wi-Fi та повторно додати їх до нового сервера. Наприклад, коли мігруючи з Китаєм до Росії, використовуючи модифікований Mihome за допомогою програми VEVS.

Проблеми з додаванням пристрою Wi-Fi

Якщо у вас немає підстав додати інтелектуальний гаджет у MiHome, з’являється завантаження плагіна або з’являється повідомлення. “Не вдалося додати пристрій”, ми робимо кроки нижче в порядку.

READ  Які чаші підходять для мультиварки REDMOND М90

1 Переконайтеся, що ви підключаєте пристрій у регіоні “Right”. Якщо на коробці напису на китайській мові, джерело живлення має плоску китайську вилку, вам потрібно додати його до регіону Китаю. Більшість пристроїв, тим не менше, можна додати до регіону Росії (або будь-який інший), використовуючи режими MIHOME (доступно лише на Android).

Якщо при переході до іншого регіону, пристрій був доданий до MiHome, то проблема була в регіоні, прошивка. Якщо розумний гаджет все ще не підключений, щоб перейти до кроку 2

2 Увімкніть геолокацію на своєму пристрої. Деякі з них вимагають включеного GPS під час підключення.

3 Переконайтеся, що маршрутизатор, до якого ви підключаєте пристрій, має пароль Wi-Fi мережі, безперервний смарт-гаджети Xiaomi для підключення до відкритих мереж Wi-Fi.

4 Перевірте, чи назва вашої мережі Wi-Fi спеціальних спеціальників, таких як !,@ #% ^ _ = і.Т.D.

5 Переконайтеся, що ваш маршрутизатор працює на частоті 2,4HZ. Іноді це спеціально відключається цим стандартом, щоб все працювало на швидкому, вільному каналі в 5 Гц. Але найбільш розумні пристрої підключені до 2,4 Гц

6 Якщо вам ще не вдалося додати пристрій, спробуйте вимкнути гібридну шифрування WPA/WPA2-PSK на маршрутизаторі, залиште лише WPA2-PSK. У деяких випадках це може вирішити проблему.

7 Якщо проблема не пішла, розповсюджуйте Wi-Fi, використовуючи другий смартфон. Ви можете використовувати назву точки доступу та пароля, як і домашня мережа (маршрутизатор для підключення часу вимкнути випуск). Спробуйте підключитися за допомогою точки доступу. Якщо керується з’єднання, то проблема в налаштуваннях вашого маршрутизатора/постачальника. Існує можливість того, що після підключення до точки доступу другого смартфона, гаджет працювати над вашим маршрутизатором, основні проблеми під час додавання до Міхома.

Прочитайте покрокові конфігурації на сайті:

Підключення

Щоб підключити пилосос Xiaomi до iPhone або Android, вам знадобиться домашня програма MI. За допомогою якого з вашого смартфона через мережу Wi-Fi ви виберете розумний пилосос. Посилання для завантаження з офіційних ресурсів (відкриває нову вкладку):

Ми радимо Вам завантажити через Wi-Fi, файли багато зважують, особливо для iPhone та iPad.

Смартфон підключається до мереж Wi-Fi на частоті 2.4 ГГц. Перейдіть до програми Mi Home, увійдіть або зареєструйтесь (якщо вперше). Натисніть плюс у верхньому правому куті

Перед підключенням робочого пилососу Xiaomi Mi Home App переконайтеся, що він заряджений, т.до. Коли ви вперше ввімкнете його можна оновити.

Телефон не бачить пилосос Xiaomi. Що робити?

Тепер увімкніть Bluetooth, і шукайте поблизу прошивки. Якщо з якоїсь причини неможливо встановити пристрій автоматично, тоді ви можете зробити його вручну. У вкладці побутової техніки виберіть свою модель. Якщо це не в списку, то змініть свій регіон до Китаю.

Наступне додавання, щоб просити виконати скидання, для цього зцілює 2 з 2 кнопок або 2 крайнощів 3, залежно від моделі; Зачекайте голосового сигналу на китайській мові або. Все, FIU скидається.

програма, бачить, пилосос

Виберіть мережу Wi-Fi на наступній вкладці, відмінно. Синхронізація та оновлення розумного пилососу. Ну, тоді встановлення на смак.

Функціональний

На головному екрані програми, приміщення відображається в центрі, складену роботом пилосос та його поточним розташуванням. У верхній частині пилососу та поточного режиму очищення.

Інформація про відстанню, тимчасове чищення, рівень акумулятора в нижній частині екрана.Там ви можете почати або припинити очищення.

 • Кнопка “Go” Надіслати робот до певного місця для незапланованого очищення.
 • Кнопка “Док-станція” Надіслати до док-станції для заряджання.
 • Кнопка “Очистити” Запуск послідовного очищення.
 • Кнопка “Оночене очищення” виберіть вказану область приміщення, яку потрібно видалити.

У верхньому правому куті є три точки, вони відкривають додаткові налаштування.

Додаткові налаштування

 • “Таймер” встановлює інтервал часу, у діапазоні якого можна автоматично чистити.
 • “Голос і гучність” Змінити голосові пакети та голосові сповіщення.
 • “Режим очищення” Виберіть інтенсивність чищення приміщень: тихий, турбо, збалансований та турбо-режим.
 • “Інформація про очищення історії”. Вилучено область, початок і закінчення часу очищення.
 • “Дистанційне керування” ручним управлінням, при необхідності або веселощів.
 • “Режим збереження картки” Додавання віртуальних стін.
 • “Режим килимів” спеціально для покращеного очищення килимів.
 • “Режим DND (не турбувати)” у вибраному періоді пилососу не буде виконувати чищення та публікувати голосові повідомлення.

Тепер ви знаєте, як підключити пилосос Xiaomi та всі його функції.

Корисно знати

 • Можна контролювати голосовий голос Аліси.
 • Якщо він не працює, підключіть пилосос Xiaomi до Wi-Fi у документі нижче, описує поради щодо вирішення цієї проблеми.

Неможливо підключити робот пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweet один S50 до домашнього Wi-Fi

Я прошу допомоги у наступному питанні. Робот пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweet One S50 International не може контекстувати за допомогою програми MiHom. Заявка завантажена на iPad, домашній Інтернет через маршрутизатор ASUS RT-N11P. У програмі MiHom автоматично пилосос не видно, можна зачепити в посібнику, але на станції підключення до Wi-Fi записує “5G Wi-Fi не підтримується”.

У Додатку Міхом та Росії та інших регіонах були забезпечені. Домашній телевізор, таблетки та інші пристрої працюють з Wi-Fi довгий час і гладкі. спасибі!

Відповідь

Погано, звичайно, що ви не прикріпили скріншоти з програми і не написали, як ви вручну його зачіпляєте і де (на якому конкретно етапі) з’являється помилка “5G WI-FI не підтримується”. У мене немає такого пилососу, і ніколи не налаштував їх.

Наскільки я розумію, алгоритм підключення та встановлення робота пилососу полягає в наступному:

 • На пилосові необхідно активувати режим з’єднання. Натисніть і утримуйте дві кнопки або кнопку живлення. Щоб пошкодити індикатор. Як конкретно на Xiaomi Mi Roborock Sweet One S50. я не знаю. Інструкції повинні бути показані.
 • У режимі з’єднання робот пилосос розповсюджує Wi-Fi. Підключіться до цієї мережі з вашого iPad.
 • У програмі MiHom виберіть Додати новий пристрій.
 • Має бути пилосос xiaomi mi roborock sweet один s50. Після чого процес конфігурації буде. Перш за все, вам доведеться вибрати мережу Wi-Fi (від ASUS RT-N11P) і правильно вказати пароль, щоб пилосос підключився до маршрутизатора.
 • Після налаштування пилососу зупинить розповсюдження Wi-Fi, і ви підключаєте смартфон у свою домашню мережу. Зв’язок буде через маршрутизатор.

Я не розумію, що помилка “5G Wi-Fi не підтримується”. Я не думаю (хоча це можливо), що Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 підключений лише до мережі на частоті 5 ГГц. Який ASUS RT-N11P не може розповсюджувати. Я не знаю, що ваш iPad. Якщо старий тоді немає підтримки 5G Wi-Fi. Ми можемо проблему.

Оновлення

Судячи з коментарів до цього запису, проблема з підключенням та налаштування пилососів Xiaomi дуже популярна. Я, на жаль, не може дати жодної конкретної консультації та рішень з тієї причини, що я не маю цього пристрою, і немає можливості перевірити все.

У наведених нижче коментарях багато відвідувачів нашого сайту спільних рішень, які допомогли їм вирішити проблему з підключенням робочого пилососу з Xiaomi до Wi-Fi через домашню програму MI. Як правило, з’являється помилка “Підповніть телефон ближче до маршрутизатора” (час підключення до мережі закінчився).

Коли елементи “підключені” та “повідомлення, надіслані до пристрою”, є успішними, а поблизу “Connect Time до мережі” Червоний Хрест.

 • Якщо конкретно, модель робочого чистого роботу Xiaomi була випущена для китайського ринку (це можна зрозуміти на написках на коробці та самому пристрою, все на китайській мові). Що додати до програми, це дуже важко. Здається, проблема вирішується, змінюючи регіон у заявці до “Китаю” (спробуйте). Але це не завжди працює. Існує інформація, що в цьому випадку китайський часовий пояс повинен відображатися по телефону. Всі написи англійською мовою. для європейських країн (поставлені в налаштування однієї з країн Європи). Якщо всі написи російською мовою, то регіон. Росія.
 • Переконайтеся, що в процесі налаштування робочого пилососу ви правильно вводять пароль з мережі Wi-Fi, до якої ви хочете підключити пилосос.
 • Телефон повинен бути включений Wi-Fi та Bluetooth.
 • Під час процесу налаштування покладіть пилосос та телефон (з якого ви налаштуєте) недалеко від маршрутизатора (до мережі Wi-Fi, з яких ви підключите робот пилосос).
 • Якщо він не працював вперше. спробуйте ще раз. Можливо, проблема на стороні серверів Сяомі.
 • Порада від коментарів: у налаштуваннях програми включіть всі дозволи.
 • Повне скидання налаштувань роботів-вакууму.
 • Ваша головна назва мережі Wi-Fi повинна бути без спеціальних місць і встановити лише англійські літери.
 • Якщо він не налаштує пристрій iOS (iPhone, iPad). Потім спробуйте налаштувати з пристрою на Android.
READ  Як розібрати Bosch Runn N пилосос

Телефон не бачить пилосос Xiaomi. Що робити?

Оновлення

У коментарях Євген поділився іншим рішенням.

У назву Wi-Fi мережі та в паролях не повинно бути спеціальних та великих літер до цієї мережі. Тільки невеликі літери та цифри. Якщо ви не можете підключити ваш Roborock Sweep One S50 до мережі Wi-Fi, перевірте назву мережі (SSID) та пароль.

Читати коментарі. Поділіться своїми рішеннями!

Хлопці, маршрутизатор не хотів призначити пилосос IP, який був видно на мережній карті та у своєму журналі подій. Вирішив встановлення статичного DHCP у налаштуваннях маршрутизатора. Я сподіваюся, хто допоможе, хто.

Допомогли підключитися до Wi-Fi 2.4 ГГц Зміна Wi-Fi на протоколі 802.11нська область російська, мова російська.

Здравствуйте, будь ласка, скажіть мені, як змінити назву wai fi?

Пилосос: Roborock S6 MAXV Маршрутизатор: ASUS RT-AC66U Телефон: Samsung S21 Ultra

Проблема: робот не підключається до мережі (як багато тут)

Рішення: І тут все дуже цікаво. Спочатку я не мав проблеми з символами в ім’я мережі та пароля, хоча я спробував ці варіанти. Я намагався переконфігурувати маршрутизатор сам за різними типами мережі (ac/n/regacy), змінив канали, я встановив налаштування brandmaera, взагалі танцювали з бубном у повній програмі. Через рідну програму Roborock для підключення пилососу до мережі я не міг. Але це виявилося досить випадково, що я зробив це через домашню програму Mi, і ні маршрутизатор, ні пилосос тут не було взагалі (у той час я вже зробив параметри маршрутизатора до початкового стану, а Wi- Налаштування відео на пилосос, довгий час зупинився), після того, як я зміг повторити зв’язок ще кілька разів. Загалом, у мене є алгоритм з’єднання: 1) Видаліть домашню програму MI для польоту до мережевої мережі Wi-Fi та Re-2) Забути мережу Wi-Fi робот робота 3) Запустіть процедуру підставки для підключення Робот до мережі, але не давати дозвіл на додаток до зміни Wi-Fi 4) Зачекайте, коли програма дає помилку, яку вона не може підключитися до вакуумного очищувача 5) Перейти до налаштувань Wi-Fi та вручну вибрати мережу вакууму 6 ) Щоб повернутися до програми, він повинен автоматично розпочати підключення до пилососу 7) негайно (протягом 10 секунд) Робот каже, що він починає підключатися до мережі 8) Зачекайте до кінця з’єднання

Далі все починає працювати. Іноді виявляється з першого часу, потрібно повторити алгоритм, я, загалом складно, вже десь у 5 разів успішно підключив пилосос до мережі. З нативною програмою Roborock така увага не працює.

З усього вищесказаного можна зробити простий висновок, у моєму випадку проблема ні в роутері, ні в роботі, а в кривому софті від Xiaomi. Можливо, з майбутніми оновленнями вони це виправити.

Привіт друже. Я не зовсім зрозумів вашу інструкцію. Ти можеш пояснити?(Проблема однакова

Пилосос: Roborock S6 MAXV Маршрутизатор: ASUS ZENWIFI AX

Місяць працював без проблем, а потім упав з Wi-Fi та все, тепер, як кожен на 3-му етапі приносять телефон ближче до підключення маршрутизатора до мережі, я вже намагався все, що в цій темі нічого не допомогло. Мережева мережа (всі латинські латинські літери) Пароль (фігури) Методи шифрування (WPA WPA3) Регіони (Німеччина, Сінгапур, Китай, Україна,) Різні комбінації установки та скидання MI Home Reset до заводських налаштувань пилососу та окремо скидання Wi.FI, 100500 разів на кожному кроці до реконфігурації DHCP на маршрутизаторі, відключив захист та брандмауер, всі блокування пристроїв вимкнули блокування сторонніх DNS від постачальника поставив 114.114.114.114 Як DNS в телефоні та на маршрутизаторі залишилося лише 2.4 ГГц діапазон на маршрутизаторі, лише n стандартні, 5 та 6 та автоматичні канали спробували поставити всі пристрої безпосередньо біля маршрутизатора 3 мобільних пристроїв, з різними версіями Android (серед них Samsung та Xiaomi) один з них з прав людини, а також Сама заявка (Mi Home) Я дав абсолютно гаразд

Всі налаштування 100 разів подрібнені. Чорт, ну, маршрутизатор не змінює варіант, він нова, також варто нормальних грошей ((вже мозок починає плавити.

Що ще спробувати ? Допоможіть будь ласка

Те ж саме сталося, пару тижнів польоту є нормальним, потім Батц і впав.

Я теж спробував все до вашого списку.

Я помітив, що у маршрутизаторі з’являється пилосос. Так що він не може зв’язатися з серверами ? (Домашній Інтернет Beeline) Розповсюджував Інтернет з телефону (МТС) підібрав до нього пилосос, і все працювало.

Я думаю, що домашній Інтернет Білан Перенгей відрізає Серсер Сяомі. У них навіть є мобільний Інтернет та вдома різними способами відкриває сайти, ті, що на ПК без VNN не зможуть, на мобільному інтернеті є норми.

Через мобільний Інтернет (МТС) також перевіряється, він працює ! Змінив постачальника протягом цього часу (нині Ланет, Київ) однакова історія, вона робить. Таке відчуття, яке знаходиться в маршрутизаторі, ASUS оновив прошивку з оновленнями безпеки, а після цього перестала працювати. При зміні постачальника, до речі, я зробив скидання маршрутизатора до заводських налаштувань. На наступному тижні я постараюся отримати інший маршрутизатор, щоб перевірити інший маршрутизатор (не asus) і писати тут, якщо є позитивний результат.

Наступне оновлення прибуло на маршрутизатор, і все почало працювати, я думаю, що це було в 3 бали: версія 3 версії 3.0.0.4.384.81351 1. Виправлені питання, пов’язані з фіксованою мережею. 2. Покращена стабільність системи. 3. Фіксовані проблеми з’єднання пристрою Android 7.

Ми підключаємо пилосос Xiaomi до смартфона через програму

Mi додому. Універсальне застосування, розроблене Xiaomi, через яку керуються десятки пристроїв. від Smart Home Датчики до електричного транспорту та побутової техніки. Заява доступна як на ірооді, так і на iOS.

Щоб підключити робот пилосос до програми, вам знадобиться:

 • Робот пилососу Xiaomi або партнери компанії
 • Смартфон на Android 4.4 або iOS 9.0 і вище
 • Wi-Fi маршрутизатор, який працює в діапазоні 2,4 ГГц

Щоб підключити робот пилосос на смартфон, завантажте програму “Mi Home” у магазині “Play Market” або “App Store”

У домашній заявці MI, регіони виступають як хмарний сервіс. Пару років тому пристрої розумного будинку працювали лише в регіоні “Китай”. З минулого року компанія додає популярні пристрої до інших регіонів. Тепер, пов’язані з пилососами роботів, які посилаються на Xiaomi та партнери, і через інші регіони. У нашому випадку ми вибираємо регіон “Росія”.

 • Натисніть “Додати пристрій”. Програма попросить вас дозволити доступ до місця розташування для виявлення пристроїв поблизу. Дозвольте мені бути легше знайти і підключити нові пристрої.
 • Підключіть і виберіть маршрутизатор, який стоїть у будинку. Потім ми вводимо пароль Wi-Fi мережі, тобто пароль цього маршрутизатора та чекайте, коли робот-пилосос підключається до мережі.
READ  Шовковина краса для депіляції Як використовувати

Усе! Робот пилосос підключений.

Ми підключили Xiaomi Mijia 1C Sweeping пилосос пилосос, але принцип зв’язку однаковий для кожної моделі.

Завдяки домашньому застосуванню MI, функції роботів-пилососів збільшуються. Наприклад, за допомогою програми побудована карта будинку, зонована очистка, формулювання віртуальних стін, очищення за розкладом і так далі.

Ви можете прочитати роботів пилососів Xiaomi на нашому сайті у розділі “Товари для дому”. “Роботи пилосос”.

Розрахунок координат та індикація чистячих зон

Щоб визначити координати на карті та орієнтувати на них пилосос, необхідно провести ряд дій:

Как подключить робот-пылесос Xiaomi к телефону. пошаговая инструкция

 • Запустіть додому і виберіть пилосос. Відкриється схема приміщення, що вказує на позицію док-станції.
 • Координати бази приймаються для початкового та мають наступне свідчення: на осі X-25500, уздовж вісь Y. 25500. На основі цих значень, залишкові точки визначаються, коли рухається пилосос.
 • Створено тестове завдання або потік. У ньому в стовпчику “Коли” поставити “цей потік запускається”, зображення пилососу, що вказує на початкові координати, вставляється в “тоді”.
 • Далі потрібно перейти до вкладки “Надіслати пилосос, щоб націлити”, вимкнути дії та вказати судові координати на ньому. Зміна їхніх значень, відповідно до схеми, визначає відповідність вхідних даних з реальною позицією пилососу. Таким чином, координати зони, в якій очищається чищення.

Описані процедури дозволять правильно зосередитись на схемі та вводять вірні координати для зони очищення. Навчивши правильно ввести дані, перейдіть до напрямку меж території, щоб бути пилом. Для цього виконайте наступні кроки:

 • У створеному дослідженні прокрутіть дію “Очищення зони запуску”.
 • Крім того, на вкладці “Відкриття”, координати прямокутної зони для очищення. Формат запису полягає в наступному: [x1, y1, x2, y2, n], де x1, y1. координати кута прямокутника, x2, y2. координати протилежного кута, n. кількість видалення пилу в Росії Ця зона може варіюватися від 1 до 3.
 • Після введення необхідних даних, запустіть очищення.

Після виконання описаних кроків ви можете більшість автоматизувати процес очищення приміщення.

Нижче наведено короткі інструкції щодо підключення пилосос Xiaomi до iPhone та Android. Але до цього необхідно виконати підготовчі налаштування: увімкніть пилосос і активуйте на смартфоні Wi-Fi. Перейдіть до синхронізації пилососу Xiaomi з телефоном.

iPhone

Щоб підключити пилосос Xiaomi з iPhone, існує заводська програма Mi Home, доступна для установки в App Store.

 • Завантажте програму та відкрийте після завантаження.
 • Після запуску потрібно створити обліковий запис. Для цього виберіть регіон. Ми рекомендуємо вибрати Китай, Індію або США, т. до. Для інших країн можуть бути заблоковані деякі можливості пилососів.
 • На головній сторінці відкрийте “Додати пристрій”.
 • У списку, який відкриється, натисніть на свій пристрій. За відсутності пилососу у списку додайте його вручну.
 • Синхронізація пристроїв за допомогою програми. Підключіть пилосос до Wi-Fi, щоб завершити.
 • Тепер значок робочого пилососу буде виділений на головному екрані програми.

Увага! Якщо пристрої не підключені, перевірте, чи підключено гаджети до мережі.

Андроїд

Процес підключення пилососу приблизно однаковий:

 • Завантажте обліковий запис програми та реєстру;
 • Відкриття програми, натисніть “Додати пристрій”;
 • У відкритому списку знайдіть пилосос;
 • потім підключитися до Wi-Fi;
 • На головному екрані з’явиться новий значок.

Важливий! Якщо телефон не бачить пилосос для зв’язку, причиною може бути у неправильному виборі регіону. Вибрати Китай, США або Індію, і проблема зникне.

Цей метод має відношення до підключення всіх моделей пилососів, у т. C. Roborock, 1s і Mijia LDS.

Програма показує, що у Xiaomi є щось неправильне

Підніміть верхню кришку пилососу Xiaomi і утримуйте “Скинути” отвір, щоб скинути свою систему.

Якщо скидання не працює, вимкніть пристрій, щоб перевірити, що сталося:

 • Залиште пилосос Xiaomi на рівній поверхні, витягніть його назад і вперед, щоб перевірити основні колеса. Якщо колеса не працюють, просто відновлюють їх або замінюють колеса новим.
 • Поверніть основну щітку вручну, щоб перевірити, чи працює він правильно. Якщо він не працює, знайдіть причину та усувайте її або замініть нову кисть для вакуумного чистого чистого Xiaomi.
 • Підключіть пилосос для Mi Home, щоб оновити його прошивку. Якщо оновлення не допомагає, зв’яжіться з продавцем за допомогою.

Робот пилосос Xiaomi не створює карти або видаляє його в кінці очищення

Сяоми вже випустив кілька поколінь вакуумних роботів Mi Robot, але проблеми, деякі скаржаться, що він не створює карти, хоча це повинно, як це написано в інструкціях.

Є різні роботів-пилососи, є звичайні, як і початкові моделі Roomba, вони не знають, як побудувати карту кімнати, але просто їздити всередині від перешкоди до перешкоди, поки вони здаються їм, вони будуть не можна усунути більшу частину, а потім повертаються до бази даних.

Але сьогодні, все більше і більш інтелектуальні роботи, які не тільки будують карту видалених приміщень у своїх мізках, але також дають йому, щоб побачити особу за спеціальним додатком.

Пилососи Xiaomi просто дотримуються другої когорти, це вже не просто дурні опитування, це повноцінними роботами, призначені для полегшення домашньої роботи та зробити життя більш зручним.

Однак, в інтернеті я зустрічаю відгуки користувачів про те, що роботи-пилосос Xiaomi не малює карту, або будує, людина спостерігає за процесом на екрані телефону, але потім вона з якоїсь причини повністю зникає.

Особисто я не зустрічався з такою проблемою, однак, уважно вивчив досвід, як у нашій країні, так і за іноземними партнерами, прийшли до висновку, що є такі основні причини:

 • Потрібно з’ясувати покоління пилососу. Перше покоління до недавнього часу зберігають карту кімнати, не вдалося, вона була знижена, як тільки очищення було завершено. Друге покоління може і зробити картку та підтримувати його, а після другого покоління пилососів Xiaomi потрапив на ринок, розробники оновили прошивку для першого покоління, а тепер вони також можуть побудувати карту і не забувати це після закінчення очищення. Але для цього потрібно оновити прошивку до останньої версії;
 • У деяких випадках карта скидається, якщо людина сама натискає кнопку “Початок очищення” і не дає роботу повернутися до бази в автоматичному режимі. Як я зрозумів, вам потрібно попросити розкладу очищення роботу, і він не буде розвантажувати картку, вона автоматично їздить і вилучає територію, яку вже відомо. Якщо ви натискаєте кнопку “Чистий”, або дати іншу команду, яка ініціює початок очищення за межами розкладу, то картка буде автоматично видалена з пам’яті;
 • Як це чудово звучить, але факт збереження картки в пам’ять роботу також впливає на регіон. який вибирається в домашній програмі MI. Необхідно вибрати регіон для продажу, в якому зроблено пилосос. Якщо ви офіційно купили його. Потім виберіть “Росія”. Якщо ви замовили його з AliExpress, і немає жодного слова англійською мовою на упаковці, все написано ієрогліфів, вам потрібно вибрати регіон “Китай”. Або “Індія”, але тут це вже досвідчений спосіб вибору.

Над я описав, що зміг вивести з досвіду інших користувачів, якщо у вас є щось додати, не соромтеся писати коментарі. Можливо, разом ми створимо повноцінну базу знань, керуючись тим, яким користувачі зможуть повністю використовувати сучасну техніку, яка не завжди очевидна.