Довжина стібка в швейній машині залежить від

Article

Table of Contents

Етапи на шляху до якості. Визначити довжину стібка

Абсолютно для всіх швів стібків довжини стібка. Це відстань від однієї пункції голки до наступного.

Від довжини стібка залежить висота підйому стібка над тканиною – loft. Значення цієї висоти дозволяють програмісту досягти різних візуальних ефектів: більше або менша вишивка.

На практиці часто обмежують довжину стібка в межах мінімуму та максимуму. Це робиться на підставі міркувань технологічної та нісенітниці вишивки:

 • щоб уникнути “пташиних гнізд” (під час вишивки на виворот тканини утворюється заплутаних у вузол ниток)
 • виняток “бронежилетності” (дуже щільна, жорстка вишивка)
 • довгі стібки провисають і можуть випадково за щось зачепитися

Загальні рекомендації щодо мінімального значення: не менше 1мм.

Що обумовлено тим, що найчастіше використовувана у вишивці нитка. Товщина віскози або поліестера цих ниток приблизно 0,3 мм в діаметрі. І найчастіше використовувана голка. 0.

На зображенні за шкалою ви можете побачити наступне: Зелений стібок 1 мм, 2 червоні кола. Отвори з голки, на більшості тканин, ці отвори “розвалилися” (“заплямову”, ви спробуєте повернутися до початкового стану) після випуску голки з тканини. Ну, якщо тканина вільна, то ймовірність полягає в тому, що їх між цими 2 пунктами не будуть волокнами тканини в цілому. Потім повний стібок не зможе сформувати, і буде сформована невелика петля.

У щільних тканинах з великою кількістю переплетення, інша картина. Кожна пункція голки виводить з волокон тканини, і якщо стібка дуже мала. Волокна зміщуються ще більше і дають ефект великої деформації тканини навколо проколу. На обличчі. складний і зморшки.

У той же час довжина стібка 1 мм може бути занадто мала у таких випадках:

Швейна машина зменшила довжину стібка. Відео 25.

 • При роботі з металевими та іншими складними нитками
 • Якщо ви використовуєте голки товщі 0
 • При вишивці на вільному, вільному трикотажному або воді
 • При вишивці на товсті або важкі тканини
 • на шкірі
 • на вінілі
 • .

З усіма робочими особливостями коротких швів, вони мають свої переваги:

√ збільшити швидкість машини та продуктивність

√ КОРОТКОВИЙ СУЧНИЙ ПРОЦЕС І ВАЖЛИВОСТІ Вишивання

√ Короткий вишик викликає причини

Загальні рекомендації щодо максимального значення:

2) більше 7 мм. для картин та інших речей, які неможливо випадково пошкодити і забрати шви

З високою довжиною стібка, досягається найкраще покриття тканини

√ Кількість стібків зменшується, при одночасному підвищенні якості покриття і пом’якшення вишивки

√ збільшує можливість формування петель при вишиванні

√ Швидкість машини зменшується, оскільки пантограф повинен перейти до більш довгої відстані

√ Довгі шви можуть бути адаптовані під час одягу одягу, при промиванні, з прасуванням, і в кращому випадку вишивка може бути деформована, а у гіршому випадку зляканих ниток

Незважаючи на те, що здається простоти, ці основні знання дають основу для створення високоякісної вишивки.

Затягування: причини та ліквідація

Необхідно вийти з того, що 20-30% причин нерівномірного шва некоректуючого регулювання машини.

При регулюванні напруги шовтке, основа. напруга нижньої нитки. Потрібно вибрати мінімальну напругу. Використання тонких ниток дозволяє приносити напругу до 20 см. Напруга нижньої нитки має величезний вплив на напругу верхньої нитки, яка, як правило, в 3 рази вище, ніж нижня. З цього випливає, що натяг нижньої нитки є найважливішою передумовою для рівного шва.

Напруг верхньої нитки потрібно вибрати, щоб переплетення верхньої та нижньої нитки шва в центрі матеріалу. З ідеально налаштованою машиною, рекомендується використовувати тонку нитку поліефірного поліефіру/поліефіру довгого волокна A192 50 з наступними параметрами напруги: напруга верхньої нитки 40-60 кн, напруга нижньої пряжі 20 кН.

Напруга верхньої нитки була виконана на різних місцях для подвійного шатлю:

Необхідна напруга нитки залежить від самого нитки з тканини і від голки.

Отже, чим менше напруга нитки, тим менше шов зморшуваний. Практичний досвід показує, що висока напруга нитки часто вибирається, оскільки наслідки не видно з першого погляду. Кожне збільшення напруги нитки на 10 кН призводить до збільшення навантаження на різьблення 50 кН (5 х 10 кн), що має важливе значення для особливо дрібних ниток з низькою розривною силою.

З подвійним ланцюговим стібком необхідно враховувати той факт, що напруга нитки повинна бути мінімальною, а ниткою голки на дні продукту повинна відрізнятися принаймні невеликою точкою у подвійному поперечному перерізі. Використання особливо тонкої тканини має сенс ослабити напругу голки, щоб вона утворює його, щоб утворити невелику петлю на залученій стороні.

один.2 Напруга різьблення при обмотуванні шпульків

Натягу та обмотувальні отвори повинні бути скориговані таким чином, щоб нитка лежала рівномірно, що забезпечить його вільне розкручування.

Залежно від машини ідеальним є натяг у 20-30 сN.

Швейна швидкість розглядається як аспект продуктивності, а не як фактор, що впливає на якість шва.

На залежність між тиском стопи та швидкістю шиття він буде в пункті 1.4. Висока швидкість шиття (15000 швів у хв. І вище) має негативні наслідки для появи шва, особливо при використанні тонких тканин. Однією з причин лежить у системі формування стібка та кормів, а також у зворотному курсі. Практичні експерименти показують, що зі швидкістю 3000-4000 стібків у хв, гладкий шов та оптимальна продуктивність досягається.

Тиск стопи змінюється, як правило, між 20 40 н.

Необхідний тиск також залежить від наступних параметрів:

Швидкість шиття: чим вища швидкість шиття, тим вище тиск лап повинен бути.

Висота серверів конвеєра: чим вище зуби над голкою, тим більший тиск лап.

Занадто високий тиск лапи призводить до шва шва, що особливо видно на залученні. Хоча причиною цього нерівномірності може бути сама тканина, наприклад, тканини з спеціальним полімерним покриттям. Більше інформації в пункті 7.2.

При обробці тонких і м’яких тканин прийнято використовувати дрібну зубчатку транспортера.

Конвеєр з великими зубами сприяє деформуванню шиях.

один.6 Висота та положення зубчастої рейки над голкою

Необхідна висота конвеєра залежить від поверхні та товщини тканини. Якщо якість тканини свободи потрібно регулювати висоту зубів, скільки можливо, щоб забезпечити просування продукту. На гладких тканинах достатньо піднесення над голкою на 1/4 1/3 висоти зубів. Зменшення висоти подачі передачі конвеєра дозволяє зменшити тиск стопи, що, у свою чергу, запобігає деформаційним порушенням.

Конвеєр, як правило, паралельно для голки. На тканинах з особливо низькою еластичністю потрібна куля. Ви також можете досягти подібного ефекту, змінюючи положення конвеєра.

Для високошвидкісних швейних, голки пропонуються з різними отворами. Вони повинні відповідати номер голки, а також сам автомобіль. Для голки 5-75 ідеально підходять для усунення деформуючої напруженості. це отвір 1-1,2 мм.

У розмірах голка отвору вище 2 мм є небезпека оранка матеріалу в отвір. Виникаючі воронки проявляються у вазі шва.

Спеціальні набори, що складаються з конвеєра, голки та ноги, пропонуються для роботи з легкими тканинами. Належне введення в експлуатацію цих трьох компонентів створює ідеальні передумови для шва без затягування. Якщо це спеціальна структура поверхні тканини вимагає, то необхідно використовувати спеціальні ноги.

Кількість швів до см впливає на міцність шва, на розтягуванні шва, а також на затягування.

Перемикання сили: з збільшенням кількості стібків на 30%, наприклад, з 3 швами/см до 4, інсульт шва автоматично збільшується на 30%. З цього випливає, що збільшення кількості стібків дозволяє використовувати тоншу нитку.

Еластичність Ша: збільшення кількості швів означає більшу швидкість потоку ниток, також залежно від типу стібка та товщини тканини. Збільшення кількості швів на тонкій тканині забезпечує мінімальне збільшення споживання різьблення, і, відповідно, мінімальне розтягування шва; У той же час, на більш щільній тканині, це збільшення є очевидним.

Вплив збільшення кількості швів та щільності тканин на резерві ниток у подвійному шатлі.

Двомісний шовковий стібок (для стібка типу 301)

Затягування: щільність стібка, впливає на посадку та розтягування шва.

Як згадувалося, збільшення кількості стібків тягне за собою збільшення споживання нитки, і тим самим зменшує ризик кривизни швів. Крім того, збільшення кількості стібків до см дає можливість значно зменшити напругу нитки, і це запобігає затягування.

Якщо тканина розташована до розтягування шва, то посилення стібка утворюється шляхом підвищення щільності стібка. При використанні голки товщини NM 65 нм 70 і відповідних тонких ниток і 192 50, можна усунути шви розтягування.

Приземлення та розтягування шва залежить від відмову, що означає низької щільності швів = невелике розтягування і, відповідно, великі посадки шва.

Висока щільність стібка = місце для розтягування, але одночасно зменшити посадку шва.

Тонкі тканини мають не тільки тенденцію до розтягування, але і до посадки шва.

Деякі експерти збільшують кількість стібків до 7/см, що при обробці спеціально тонких тканин дає найкращий результат.

Якщо, через оптичні чинники, потрібні більш грубими нитками 20 або через технічні проблеми, немає можливості використання тонких голок, потім 4 швів/см вважають найкращий компроміс.

Швейна машина зменшила довжину стібка. Відео 25.

Завдання пірегіватора полягає в тому, щоб скласти різницю між резервом нитки для стібка та каналу. Весняний удар повинен бути 4-6 мм. На момент проколу, весна повинна бути виправлена.

Розрядування лиття необхідно регулювати так, щоб нитка має мінімальну напругу під час видаткового продукту.

У нових машинах, пілідері налаштовується таким чином, що розтягування нитки можлива за допомогою мінімальної напруги. При роботі на високих швидкостях на старих машинах без капселфтера, іноді необхідно збільшити напругу, яка може призвести до посадки шва.

З невеликою напругою нитки потрібні елементи керування м’якою ниткою, яка забезпечує стабільний корм нитки з мінімальним напруженим напруженим. Використання жорстких регуляторів сприяє виникненню ваг.

Ефект голки на затягування шва становить близько 10%. З цього випливає, що голка є важливим чинником, що впливає на затягування шва.

При роботі з особливо щільними тканинами, схильні до ковзання волокна, голка повинна бути надана велике значення. Ми рекомендуємо використовувати голку 5-70.

Товщина голки повинна відповідати поперечному перерізу нитки. Якщо вибрана голка занадто тонка порівняно з поперечним перерізом нитки, це необхідно внаслідок тертя, що виникає у вусі, збільшують напругу нитки, і це може призвести до походження складних.

Також необхідно звернути увагу на фактори, які потік лежить у канавці і не виступає. При використанні занадто товстих ниток може виникнути ефект використання товстої голки, і це значно погіршує зовнішній вигляд шва. Можливі також на тканинах.

Голка не є вирішальним чинником у порівнянні з товщиною голки, але, незважаючи на це, рекомендується вибирати тонкий край. У більшості випадків використовується звичайний круглий край голки. Експерти рекомендують використовувати голки з SPI або SD 1, переважним досі SD 1. Тільки після того, як серія власних експериментів можна визначити, які верхівки голки підходить вам.

Сьогоднішня мода вимагає постійного створення нових тканин з різними властивостями. Тканини стають тоншими, і це значно робить наше завдання отримати плоский шов без складців. Для цього ми рекомендуємо наш потік A192 50 як найкращий.

Товщина тканини впливає на споживання нитки і на листування нитки та тканини. Крім того, тонка тканина, завдяки відсутності жорсткості, має тенденцію бути затягнутою.

Зазвичай розтягуюча тканина у напрямку качки більша, ніж у напрямку основи. З цього випливає, що шви в напрямку основи більш схильні до затягування, ніж шви у роз’яснюванні.

Якщо один матеріал зшивається над ниткою качки, а інший на основі основи він створює певні проблеми, наприклад, коли рукав заповнюється в продукт. У цьому випадку, внаслідок того, що інстанська частина тканини повинна лежати паралельно конвеєра, тому що інакше відбувається непотрібна посадка.

При підданому високому температурі тканина дає усадку, яка може мати наслідки на появі шва. Вовняні тканини мають тенденцію до “фактора розширення гірального розширення”. Під впливом тепла та вологи вовняні тканини подовжуються, але не багато. У деяких випадках така тканина в області швів виглядає укорочені, як при затягуванні. Такі тканини рекомендуються перед роботою.

Для забезпечення оптимального подавання тканини при шитті необхідно відповідно регулювати висоту конвеєра.

Вплив нитки на вигляд швів часто недооцінюється.

У ряді факторів, що впливають на посилення нитки стоїть на 3 місці, так:

Далі тип стібка та інші фактори впливу, що становлять менше 10%.

При обговоренні якості нитки характерна властивість, що впливає на якість шиття, є розтягування для перерви. Але ніхто не шиє з напругою, що веде до перерви нитки. Сили, що діють на нитку при шитті, не настільки великі.

Наступні значення вказують на приблизне навантаження при різних типах швів:

З цього випливає, що необхідно зрозуміти, як потік реагує на ці сили.

При порівнянні нитки однієї технології товщиною 20 і 50 ми виявили, що з таким же ефектом сил на тонкій нитці через низьку міцність на розтягування досягається більше розтягування.

Нарешті, ви можете сказати: тонша нитка, тим більше можливостей виникнення парів.

Подовження нитки може бути еластичним і нееластичним. Ми зацікавлені, перш за все, еластичне подовження, оскільки саме це сприяє скороченню шва.

Еластичне розтягування залежно від міцності для ниток різного складу 50

Нитка покрита різними композиціями, часто на основі воскового силікону. Ці композиції повинні відповідати багатьма вимогам, що суттєво впливають на тертя ниток до металу та тканини.

У той же час найважливішим чинником є ​​узгодженість між тертям ковзання та тертям зчеплення. У цьому випадку відмінна якість зварювання досягається як на великій, так і низькій швидкості швейності.

Ці механіки та хімічні параметри є секретом кожного виробника ниток і вимагають надзвичайного вміння. Завдяки спеціальному покриттю нитки, його напруга в порівнянні з ниткою без такої обробки можна зменшити на 30%. Така спеціальна обробка армовані нитки гувермана A 192 50 і 282 м 20.

Нитка, тим більша напруга проколу повинна бути. Цей факт вже давно відомий як той факт, що швачка цілком неохоче змінює товщину нитки в процесі роботи.

довжина, стібка, швейній, машина

Нитки такого ж числа та технології не повинні бути однаковими поперечним перерізом. Звичайна нумерація ниток не дає точних даних про реальну товщину нитки.

Часто нитки набагато товщі, ніж число, вказане на катушці, оскільки це необхідно для виробництва дуже тонких ниток не тільки високого майстерності, а й сучасного обладнання.

Філамент компанії Gutermann з поліестерового поліестеру/поліестеру довгого волокна вважається одним з найбільш витончених на ринку, їх перевага вважається відсутністю складків.

Високоякісна нитка повинна бути стиснута, або принаймні відповідати основним вимогам до догляду за одягом. Текстуровані нитки розроблені, завдяки своїй структурі, 2% більше, ніж звичайна нитка.

Через швейний процес, що виникає під час швейного процесу, відбувається додаткова усадка під час процесу прання, заліза, а також шкарпетки. Ця усадка залежить від тканини, а також напруги нитки на швейній машині. Тому необхідно працювати з меншою напругою нитки, щоб змінити його якомога менше.

Швейні нитки з шорсткою поверхнею, наприклад, довготривалий поліестер/поліестер, сприяють створенню рівномірного шва з різними швидкостями шиття. Плавні нескінченні нитки, навпаки, ускладнюють роботу з ними. Різна швидкість швейності стає помітним: при пробиванні необхідно збільшити напругу, щоб запобігти проходженню.

Навіть якщо типи стібків лише в обмеженому ступені взаємозамінності, неможливо недооцінювати їх вплив. Найбільш універсальним серед усіх існуючих швів є подвійний шовчник (тип 300), але для шва без ваги це не єдиний вірно. Це слідує за необхідністю вибрати тип стібка та тип позиції.

READ  Голки для промислових швейних машин GROZ BECKERT

При порівнянні подвійного стовбура та подвійного ланцюгового стібка, такі відмінності між ними були виявлені для отримання гладкого шва:

У цьому випадку кращий стібок подвійного ланцюга є кращим для подвійного стовбура, оскільки лише 2 нитки перетинаються у подвійному ланцюзі, а 4 ниток у подвійному шатлі.

Слід зазначити, що стібка подвійного ланцюга повинна бути блимаючи нижньою напругою, ніж шовткою. Сучасні подвійні шатлі машини перевищують старі машини для подвійних ланцюгів. Необхідні попередні порівняння з особливо чутливими тканинами в цьому випадку.

Найбільш швидкі місця віддає перевагу так званому контактору. Легко встановити його і просто працювати з ним. Є ряд спеціальних конвеєрів.

Транспорт Трансфер і оздоблювальна нитка. Ці види транспорту часто використовуються для нагрівання. Транспортні засоби Оздоблювальні нитки, які реагують на розтягування швів, несприятливі.

вони часто використовуються для нагрівання. На тканинах схильні до затягування, використання машин з тканиною голки не є найкращим варіантом.

Граблі і пульлер: Побудований індикатор, який постійно витягує, і входить періодично. На нееластичних тканинах покер перетворюється періодично, щоб зменшити ймовірність ваг.

Поряд з диференціальною, стрічкою тканини двигуна, куля, є ряд інших конвеєрів, ефективність якої відрізняється залежно від машини.

Безсумнівно, тренінг Сервісного персоналу дуже дорогий, але це важлива передумова для економічного виробництва та дуже хорошої якості. Бідна якість через недостатнє навчання, призведе до додаткового часу витрачання на прасування та зміна. Ці витрати часто не враховуються.

Важливо навчати безперервну шиття шва, оскільки часті зупинки призводять до погіршення якості та появи шва, а також до неекономічної роботи процесу.

Природно, необхідні відповідні знання для регулювання обробки та трансферу. Не робіть без відповідних знань при визначенні довжини стібка та встановлення необхідного тиску лапи.

Добре підготовлена ​​швачка зможе розібрати, чистити та зібрати транспортер. Вона повинна вміти не тільки налаштувати машину, але й очистити його. Світло дрібних волокон недостатньо.

Равлик є одним з найбільш часто використовуваних додаткових пристроїв.

Резерв шва визначається равликом. Для прямих швів равлик повинен бути довгим, а для дугового короткого. Для тонких і щільних тканин вибираються різні равлики.

Якщо равлик занадто вузький, тканина збивається, і ви повинні вручну витягнути його, а довжина стібка може змінюватися.

Якщо равлик занадто широкий, тканина нерівномірно, і тут все залежить від навичок майстерності.

Вибір товщини равлик залежить на додаток до всіх інших речей від відстані змішування голки. Великий асортимент голок вважається проблемою для дугових швів через нерівномірний радіус. Найбільш поширена відстань. відстань менше 6 мм. Перемикання рукавів на відстані на відстані 12 мм дуже складно, оскільки шов зміщується в цьому випадку неминучі.

Подібні проблеми можуть відбуватися, коли Podigiba. Навіть з прямим швом великий запас небажаний. Ідеал вважається відстані 2-4 мм, що означає менше 1 см загального надбання.

Якщо вигнання дуговується, як у сорочці та блузі, широкий равлик для згинання Ніза протипоказаний.

Спеціальні тканини покриття іноді дотримуються металевих деталей машини. Зменшення тиску лапу може бути частково вирішити цю проблему, але не усунути його взагалі. На сьогоднішній ринок пропонуються різні лапи з спеціальною підошвою, яка складається з RTFE (Teflon).

Надзвичайно досконалий вважається PTFE-кільця лап, які в процесі швейного руху рухаються разом з тканиною. Такі кільця легко підтримують і пропонуються в різних модифікаціях.

Щоб зменшити тертя тканини на стіл, ви можете використовувати спеціальний спрей для ковзання, (але треба використовувати його помірно).

Властивості тканини потрібно враховувати вже в перших ескізах моделі.

Негайно вам потрібно налаштувати 3 важливі компоненти: тканина для голки. Наприклад, мікрофібри не може бути напруженим з ниткою 0 без затягування.

Отримати гладкий дуговий шов у поєднанні з пропозицією або нізкою згинається дуже складно. Обрізання краю шва надається в цьому випадку як додатковий показник запобігання кривизни швів, але це неприйнятно, якщо шов не закритий підкладкою. Прасування до дії частково запобігає кривизни першого і другого шва.

Матеріали для укладання не повинні давати більшу усадку, ніж верхній тканини. Для укладання матеріалів, будь-яка ступінь розтяжності є важливою, тому фахівці покривають їх, наприклад, для термоусадочної дошки, косою для досягнення необхідного розтягування.

Матеріали для укладання комір та манжети за розміром не повинні збігатися з вершинами, інакше краї будуть занадто товстими.

Ідеальна навіть найменша розтяжність. Фахівці вирізати тканини на косої, щоб досягти бажаної розтяжності.

Прокладки для коміра та манжети не повинні блокувати надбавки: можливо, край буде занадто товстим.

Потрібно контролювати, що навіть з дуговим швом на комірці, проходження було якомога менше (5 мм), або необхідно скоротити його округлу.

За якими критеріями потрібно вибрати швейну машину

Тепер ми подивимося, які критерії потрібно вибрати швейну машину, і що спочатку звернути увагу!

Човник

Шаттл. це сучасна побутова швейна машина при пошитті швейних виробів, що робить як коливальний рух, або обертається в горизонтальній або вертикальній площині. Відповідно, шулки називаються “розмахуючими”, “горизонтальним обертанням” та “вертикальним обертовим подвійним замиканням”. Swinging Shuttle найпростіший. Він знайомий багатьом, наприклад, на побутових швейних машинах “Чайка”. Такий човник застосовується всіма виробниками у недорогих електромеханічних машинах. Відсутність човника такого типу вважаються підвищеною вібрацією при роботі, низькій швидкості швейності, обмеження довжини та шириною стібка (не більше 5 мм), а не найвища якість лінії.

Горизонтальний човник Це найпоширеніший тип човника в машинах вартістю 240. Цей човник найбільш зручний для поповнення бобів. Боббін такого човника видно через прозоре вікно на голковій тарілці. Це зручно, тому що це дозволяє легко оцінити кількість залишкових ниток на бобінах. Машини, оснащені таким блиском менш вібрування, оскільки трансфер обертається, не розмахуючи. Слід зазначити, що в машинах з горизонтальним трансфером, нижня нитка значно піднята. Горизонтальний човник не вимагає змащення. Недоліками такого човника є не зручна регулювання напруги нижньої нитки, щоб дістатися до регулюючого гвинта, необхідно видалити голку, а в деяких випадках регулюючий гвинт запечатаний виробником.

Вертикальний двоспальний трансфер, що використовується в конструкціях дорогих швейних машин pfaff. Затискачі аналогічного дизайну використовуються в промислових швейних машинах. Основною перевагою є висока надійність. Машини, оснащені таким блиском, також менш вібрі в порівнянні з дешевими конструкціями, а також зменшується ймовірність заплутаності нижньої нитки. Важливою перевагою такого дизайну перед горизонтальним шаттлом є зручність регулювання напруги нитки нитки. Однак вертикальний човник вимагає регулярного змащення.

Довжина стібка і ширина стібка

Величина ширини лінії впливає на те, як буде широкі та виразні декоративні лінії. Ну, якщо ширина лінії буде не менше 6 мм. Максимальна ширина ліній серед побутових автомобілів має pfaff 2056 9 мм. При максимальній довжині стібка ви можете побічно судити, як товсті тканини можна зшивати автомобіль. Кращі зразки швейних машин мають довжину стібка до 6 мм, і більшість недорогих автомобілів 4 мм.

Лінії швейних машин

Кількість ліній сучасної машини коливається від приблизно 10 у молодших моделях, до декількох сотень складних комп’ютеризованих машин. Лінії швейних машин виготовляються для розділення на працівників та декоративні:

Робочі стриктири включають, крім традиційної прямих і зигзагів, також петлі, лінії розгону, зшивання для зшивання та обробки еластичних тканин, лінії для невидимих ​​годівлі NIZA, лінії для їжі та деяких інших. Декоративні лінії

Асортимент декоративних ліній для механічних машин обмежений. Можливо, найбільший набір ліній серед автомобілів цього класу можна знайти на Pfaff вибрати 1546. Однак, в силу конструктивних обмежень, декоративні лінії механічних машин не дуже цікаві, і при виборі електромеханічної машини, можливо, не потрібно надати особливу цінність до кількості ліній.

Всі комп’ютерні машини можуть виконувати різноманітні декоративні лінії. Це різні прикраси, шпильки, лінії, виготовлені за допомогою гладкого вибуху, елементи найпростішої вишивкової лінії з хрестом, просто гонки, ажурні лінії тощо. Вишукані моделі в пам’яті зберігаються один або більше алфавітів. Деякі моделі (наприклад, Husqvarna Platinum 770) мають не тільки латинську, але й російські алфавіти, а також ієрогліфи в їх арсеналі.

Зазвичай будь-яка лінія комп’ютеризованої машини може бути модифікована, змінюючи довжину та ширину стібка. Багато машин мають функцію дзеркального зображення горизонтально та вертикально, а також поворот лінії.

Деякі комп’ютеризовані машини мають пам’ять, до якої можуть бути додані певні комбінації букв (наприклад, назви членів сім’ї) або послідовність декоративних елементів для вишивання деяких кордонів.

Кількість ліній оверлок залежить від того, що петлі машина обладнана. Ви можете докладно читати про incisional рядки у статті “Як вибрати Overlock”

Режим широкого циклу

Майже всі побутові електромеханічні машини, за винятком найбільш примітивного, можуть виконувати прямий прорізний петлю. Інші види шарнірів для електромеханічних машин недоступні. Багато автомобілів роблять таку петлю в напівавтоматичному режимі в чотири прийоми без тканини. Для того, щоб виконати петлю, необхідно виготовити чотири перемикання лівої сторони петлі, витягнувши довготривалу, підмітаючи праву сторону, підмітаючи сусід.Деякі електромеханічні машини дозволяють автоматично виконувати петлю за допомогою кнопок. Для цього необхідно попередньо вставити кнопку в петролевому лічильнику лапи і встановити ширину та щільність петлі, а решта автомобіля зробить найбільше. Машини для керування комп’ютером автоматично роблять петлі. Японські компанії зазвичай виконують петлі за кнопками. Європейські автомобілі дозволяють встановити бажані розміри петлі в міліметрів. Для точного дотримання розміру петлі Pfaff та Husqvarna поставляють свої машини пристроєм, вимірюючи сам цикл під час широкого процесу. Комп’ютеризовані машини здатні виконувати до 10 типів петель. На додаток до традиційної білизни, це може бути костюмними петлями з очима, петлями для трикотажу, петлі з закругленими краями та іншими. Крім того, ви можете зробити петлю один раз і покласти свої параметри в пам’ять, що додаткова машина зробить будь-яку кількість абсолютно ідентичних петлі.

Верхній транспортер тканини

Транспортер тканини невід’ємний механізм будь-якої, навіть найдавнішої швейної машини. Саме транспортер забезпечує необхідну довжину стібка, просуваючи тканину між двома проколами голки. При роботі на машинах, оснащених звичайною конвеєрною тканиною, проблеми можуть виникнути при пошитті тонких матеріалів, таких як шовк, шифон, віскоза, тонкі синтетичні тканини шарів тканини можуть бути зміщені відносно один одного. Крім того, при зшиванні, наприклад, стільникових або смугастих тканинах, важко досягти ідеального матчу креслення через те ж саме переміщення. Для вирішення цієї проблеми використовується верхній тканинний конвеєр. Зазвичай це пристрій, який фіксується замість ноги препарату, і допомагає сприяти поверненню тканини. У той же час, обидва шари матеріалу годують одночасно, як у промислових швейних машинах, а частини не зміщуються. Pfaff єдина компанія, яка оснащує свої автомобілі у вбудованому верхньому конвеєрі, так званій системі IDT (інтегрований подвійний транспортер). Вбудований конвеєр хороший, тому що це дозволяє працювати з будь-якою лапою, при цьому знімається лише з універсальною лапою, яка часто не зручна. Завдяки вбудованому верхньому транспорті, Pfaff машини отримали популярність серед головних.

Розмір розриву під лапою

Величина розриву під лапою в його підняті положення опосередковано вказує, як товста тканина може бути пришита на швейній машині.

Лапа швейної машини може бути підвищена, щоб розрив під стопи збільшиться. Це дуже зручно, якщо потрібно під лапою, щоб покласти товстий “пиріг”, наприклад, з пари шарів пальця, ізоляції та підкладки. Така функція називається “подвійне піднесення лапки”.

Ниткодівач

Деякі машини оснащуються зручним ниткодівачем, що полегшує заправку нитки в голку.

Регулятор тиску лапки на тканину

Для отримання високоякісного стібка, з певною довжиною стібка та відсутність зміщення шарів матеріалу відносно один одного, для тонких та товстих тканин, для нижнього транспортного засобу потрібні різні затискачі затискачів тканини. Для тонких тканин потрібен більший тиск, для товстих, щоб полегшити проходження потовщень. Багато швейних машин мають регулятор тиску лапки на тканину, що дозволяє підлаштувати зусилля притиску для отримання найкращого результату. Особливо важливо це присутність регулятора тиску при пошитті трикотажу, оскільки він має властивість сильно розтягнута під аттерскою, а ослаблення тиску може бути зведений до ефекту розтягування. У машин, оснащених верхньою конвеєрною тканиною, наявність ноги регулятора тиску не є принципово.

Потужність

У загальному випадку, чим вища потужність двигуна швейної машини, тим більш товстими тканинами можуть бути зручними для роботи. Однак кожне правило має виключення. Машина з нижчим енергетичним двигуном цілком може мати пункційну силу, яка перевищує більш потужні моделі через нижчу максимальну швидкість швейну, або за наявності електронного блоку, що дозволяє вам більш раціонально розпоряджатися потужністю. Нормальний для споживання електроенергії 60-90 Вт до речі, споживання енергії споживається не тільки двигуном та електронікою, а й підсвічуванням лампи. Більшість електромеханічних машин оснащені звичайними 15-В освітлювальними лампами. У сучасних моделях часто використовуються галогенні лампи або менше світлодіодів потужності, але більша яскравість.

Автоматична зупинка при обмотуванні бобін

Більшість автомобілів обладнані автоматичною функцією зупинки в той час, коли бобін рани повністю. Це одна з найбільш непотрібних функцій.

Жорсткий або м’який випадок

Швейні машини можуть бути обладнані злегка жорстким пластиковим корпусом для захисту від пилу та випадкового пошкодження. М’який футляр. це простий пакет щільного поліетилену або іншого аналогічного матеріалу. Overlocks обладнані лише м’якими кришками.

Стандартні голки

Всі побутові швейні машини шовного стібка були оснащені голками стандарту 130/705 год. Найбільш недорогі побутові оверйокси використовують голки HAX1SP, а також дорожчі моделі стандартної голки ELX705. Однак, є оверконти, використовуючи голки 130/705 год. Перекриття голок відрізняються від голки для швейних машин Shuttle Statch у збільшеному розмірі вуха, а не взаємозамінними. Найкращі голки. голки німецької компанії Schmetz. Хороші голки також виробляють органні голки.

Мінімальний та максимальний розмір стібка

Мінімальний та максимальний розмір стібка. важливі концепції в теорії машинного вишивального дизайну. Значення продиктовано тим, що занадто короткі шви пробивають структуру тканини, створюючи грудку на тканині та непривабливих видів, і занадто великі шви будуть збережені і у випадку активної роботи продукту. кидається. Багато вишивальних програм, що захищають дизайнера з можливих помилок, автоматично, завдяки параметрах за замовчуванням, очищені невеликі шви з дизайну, але занадто великі, часто намалюйте прошивок, які обрізаються при вишивці, особливо на побутових машинах. Подробиці про шахти та макс. Прочитайте статтю у статті.

Мінімальний розмір стібка

Як не дивно, концепція є мінімальним розміром стібка в дизайні, і в конкретному об’єкті досить розмивається, незважаючи на те, що багато хто згоден. 1,5 мм для лінії вже трохи, але гладкий ролик з шириною 1.3-1.5 мм застосовується, за винятком деяких випадків, при створенні сигрів та інших спеціальностей. об’єкти. Що буде мін.Розмір стібка залежить від багатьох факторів, таких як:

Всі ці параметри повинні розглядатися, визначаючи шахти.Розмір стібка для конкретного дизайну.

[Fieldset Legend = Визначення хв. Довжина іконки = закладка.Png sc_id = sc1]

Давайте спробуємо самостійно обчислити мінімальний розмір стібка. Приймати нитку 0 або 30 (часто використовувану нитку), виберіть голку 5-80 (номер голки визначає його діаметр).

Уявіть, що голка з ниткою пронизується кожен раз, коли тканина менше 0.8 мм (діаметр голки), вишивка одночасно виконується на досить вільному льону. Уявіть собі, що, стимуючи тканину голки, стібка 0.5 мм виявився між переплетенням тканини. І такі шви. це ціла лінія, або це тонкий гладкий ролик

Тепер уявіть собі, що голка досить товста для конкретного матеріалу, і вона поширює волокна тканини, виготовляючи шви кожного разу на мінімальну відстань. Тканина почне розмножуватися і поспішати (шкіра, шкіра, плащ і т.D.).

Що відбувається, якщо при виконанні гладкого ролика шириною 1.3мм ви використовуєте металізовану нитку, яка на вишивці поводиться зовсім не так як гладкий поліестер? Вишивка перетворюється на кашу з втратою блиску красиву нитку.

Як ви бачите, потрібно постійно стежити за вказаними параметрами, щоб не створювати відмови стібка. Розуміння того, який мінімальний розмір стібка застосовується для дизайну та конкретного об’єкта, приходить з досвідом. І на початковому етапі вам просто потрібно думати про це.

Спробуйте шити декілька зразків на різних тканинах, з різними потоками, голками та значеннями стібка, щоб отримати не змінний практичний досвід

Створення конструкцій для вашої вивітрювальної студії, або для конкретного клієнта, завжди розглядайте матеріал, на якому він буде зшитий і запитати, чи буде клієнт застосовувати стабілізатор.

Результати (у англійській версії Tie-In і Tie-Off) є найменшими швами, які виконують машину перед обрізом нитки при переміщенні з одного об’єкта до іншого на початку об’єкта вишивання та в кінці. Без застосування виправлень, майже немає дизайну.

READ  Як зробити камін з чавунною печі

Встановіть або не встановити сферу на початку, а кінець об’єкта вишивання часто визначається його розміром та віддаленості об’єктів один від одного. Обов’язково прочитайте посібник користувача установки та вимкнення програмного забезпечення до програми.

У багатьох програмах, навіть домогосподарство, вимкнено/вкл. параметр. Деякі професійні редактори дозволяють користувачеві самостійно визначити, яка форма і кількість швів буде стрибок.

Іноді при роботі з вузькими рухомими роликами, оцінка не встановлюється на початку або в кінці вишивки об’єкта, і трохи принаймні до краю. У цьому випадку лист, додавши до стібків, не виглядає шматок заплутаних ниток.

Якщо ви створюєте загальне використання конструкцій, намагайтеся не застосовувати коротку програму стібка довжиною менше 1,5 мм. Подумайте про те, що можливо, ваш дизайн буде вишитий на трикотажному полотні з папером замість стабілізатора та новачок користувача. Додайте рекомендації для виконання дизайну в супровідному аркуші.

Хрест-стібка. у такому вишивку не може обійтися без невеликих швів. Довжина стібка в дизайні машинного вишивання хрест коливається від 1.5 до 3 мм. Складання супроводжуючого листа до загальних дизайну дизайну, додати рекомендації щодо використання стабілізаторів та матеріалів, на яких слід виконувати вишивку.

Поступово, з накопиченням досвіду у створенні машинних вишивальних конструкцій, ви будете розуміти, що при формуванні дизайну RedWork немає необхідності використовувати шви менше 2 мм, а атласні ролики товстіше 0,8-1 мм, краще вишивати нитку 0, мислення про використання верхнього стабілізатора, і не слід використовувати такі ролики, виконуючи вишивку на трикотажному трикотажу.

Визначаючи мінімальний розмір стібка в дизайні врахуйте, що:

 • Низка коротких стібків прискорює рух машини і якщо ви вишиваєте, припустимо, металізованою ниткою вона може рватися.
 • Маленькими стібками легше відтворити якісь складні вигини ліній та дрібні деталі дизайну.

МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР СТРІБКА

Багато дизайнерів, виконуючи свої роботи на вишивальних машинах, отримують замість встановленої заливки Сатин (Satin) низку протяжок, що обрізаються машиною (рис 1). Деякі на етапі створення дизайну у вишивальній програмі стикаються з тим, що стібки красиво відображаються на екрані в реалістичному перегляді (рис 2), а при відключенні виглядають пунктирними лініями. Всі ці проблеми мають одну й ту саму причину – наявність у дизайні надто довгих стібків. Слід враховувати, що в деяких програмах, якщо ви використовували стібки, що перевищують 13-15мм, вони не будуть відображатися на екрані монітора при реалістичному 3D перегляді.

Якщо розмір мінімального стібка поняття більш-менш розтяжне, то максимальна довжина стібка у вишивальних програмах це 12-12.5 мм. Стежки, що перевищують зазначені розміри, будуть визначатися програмою як протяжки (Jump), відповідно, якщо не задати якісь інші умови, вишивальна машина благополучно обріже всі стежки, що виходять за правила.

Також слід мати на увазі, що занадто довгі шви уповільнюють дизайнерську вишивку. Автомобіль повільно і, на жаль, рухає голову з місця, щоб розмістити роботу.

Що має бути довжина стібка в машинній вишивці? Все залежить від заповнення стібка. Для атласних гладких роликів, довжина стібка цілком достатньо, і при роботі з наповненням татамі, довжина стібка коливається від 4 до 6 мм (залежить від відображених параметрів).

[Примітка типу = TIP SC_ID = SC2] Немає жодних правил без винятку, і бажаючи реалізувати деякі ваші ідеї, ви можете встановити довжину стібка 12 мм, при розгляді того, що навіть з посиланням на налаштування програми вишивки та машини. ви зіткнетеся з вишиванням швів. Ось чому, встановлюючи довжину стібка подумайте як експлуатуватиметься виріб.

При вишиванні довгих швів, використовуйте більш-менш густі нитки. [/ Примітка] [Примітка Тип = PIN SC_ID = SC3] При дослідженні дослідження складають таблицю, де будуть перераховані підсвічування, на якому увага повинна бути оплачена при роботі на проектуванні. Один з пунктів цієї таблиці Слідувати. і макс. Розмір стібка. [/ Примітка]

І ті та інші шви мають свої переваги та мінус і можуть обидва прикрасити, і зіпсувати остаточний дизайн. Ваше завдання. знайти золоту середню. Підключіть можливості програми з можливостями вашої вишивальної машини та існуючих технологій вишивання.

Запобіжні заходи

Ми рекомендуємо дотримуватися таких принципів догляду та налаштування швейного обладнання:

 • Обов’язково прочитайте інструкції для пристрою, відповіді на більшість питань вже є там;
 • Чиста і змащення завжди витрачають при вимиканні;
 • Магістральні машини завжди обертаються;
 • Тримайте машину під захисним футляром, скинувши лапу на клапан тканини.

Інформація про те, як налаштувати швейну машину самостійно можна знайти у відеоінструкціях, викладених на веб-сайті пошиття радника або на офіційних виробників каналів. Проводьте перевірку рядка та налаштування перед початком роботи над кожним новим проектом, починаючи з підбору голки та ниток.

Що залежить від довжини стібка в швейній машині

Шаттл сучасної побутової швейної машини з швейним виробником або коливальним рухом, або обертання горизонтально або у вертикальній площині. Відповідно, шулки називаються гойдалками, горизонтальним обертальним і вертикальним скрученим подвійним входом. Найбільш поширеним найпоширенішим. Він знайомий багатьом, наприклад, на російських швейних чайок. Такий човник застосовується всіма виробниками у дешевих електромеханічних машинах. Недоліки трансферу такий тип є переоціненою вібрацією при роботі, низькій швидкості швейності, обмеження довжини та шириною стібка (менше 5 мм), а не найвища якість ряду.

Горизонтальний човник Це часто загальний тип човника в автомобілях ціна від 250. Цей човник більш зручний для заправки бобін. Бобін такого човника видно через прозоре вікно на голковій пластині. Це комфортно, так як дозволяє просто оцінити кількість нитки, що залишилася, на шпульці. Машини менш розбираються з таким шаттлом, оскільки човник обертається, а не розмахуючи. Потрібно відзначити, що в машинах з горизонтальним човником значно рідше заплутується нижня нитка. Горизонтальний човник не вимагає мастила. До недоліків такого човника є не комфортна регулювання напруги нижньої нитки. для того, щоб дістатися до регулюючого гвинта, необхідно видалити голку, тоді як у деяких випадках регулюючий гвинт запечатаний виробником.

Вертикальний подвійний начерк використовується при проектуванні дорогих швейних машин pfaff. CLAUSES аналогічного дизайну використовуються в промислових швейних машинах. Основною перевагою є найвища надійність. Машини, оснащені таким блиском, також менш вібруються порівняно з дешевими структурами, а також зменшується здатність заплутати нижню нитку. Основною перевагою цього дизайну перед горизонтальним шаттом є зручність регулювання напруги нижньої нитки. Проте, вертикальний човник вимагає постійної мастила.

Розмір розриву під лапою

Розмір розриву під лапою у піднятій положенні опосередковано показує, як товста тканина може бути пришита на швейній машині.

Лапа швейної машини може бути підвищена, щоб розрив під його лап збільшиться. Це дуже зручно, якщо вам потрібно прив’язати товстий пиріг під пару, наприклад, з пари шарів пальця, теплоізолятора та підкладка. Така функція називається подвійний підйом лапки.

Стандарт голок

Усі побутові швейні машини човникового стібка вже багато років оснащуються голками зразка 130/705 H. Більшість дешевих побутових оверлоків використовують голки зразка HAx1SP, а дорожчі моделі. голки зразка ELx705. Але, зустрічаються оверлоки, що використовують голки 130/705 H. Перекриття голок відрізняються від голки для швейних машин Shuttle Statch у збільшеному розмірі вуха, а не взаємозамінними. Найкращі голки є голками німецької компанії Schmetz. Відмінні голки також виробляли орган голови.

Лінії швейних машин

Кількість ліній сучасної машини коливається від приблизно 10 у молодших моделях, до декількох сотень складних комп’ютеризованих машин. Швейні машини Струни Настроюється розділити на працівників та декоративні:

Робочі лінії включають, крім класичної прямої лінії та зигзагів, також петлі, шнурні лінії, струни для зшивання та обробки еластичних тканин, рядків для невидимих ​​кормів, ряду для їжі та деяких інших. Декоративні рядки

Асортимент декоративних ліній для механічних машин обмежений. Можливо, найбільший набір ліній посеред машин цього класу можна зустріти Pfaff вибрати 1546. Але, в силу конструктивних обмежень, декоративні лінії механічних машин не дуже захоплююче і при виборі електромеханічної машини, можливо, не потрібно, щоб підкреслити число рядків.

Всі машини з комп’ютерним керуванням можуть робити різні декоративні рядки. Це різні прикраси, святкові камери, ряди, виготовлені гладким вибухом, елементи найпростішої вишивки. ряди з хрестом, просто гонки, ажурні лінії, і т.D. Комплексні моделі в пам’яті зберігає один або кілька алфавітів. Деякі моделі (наприклад, Husqvarna Platinum 770) мають власний арсенал не тільки латинських, так і російських алфавітів, також ієрогліфів.

Зазвичай кожен рядок комп’ютеризованої машини можна видозмінювати, змінюючи довжину та ширину стібка. Багато машин мають функцію дзеркального зображення горизонтально і вертикально, також перетворюючи рядок.

Так шити неможливо! Зменшилася довжина стібка, погано сприяє тканині або шити на місці? Тато Швент

Деякі комп’ютеризовані машини мають пам’ять, до якої можуть бути зроблені певні композиції літер (наприклад, назви членів сім’ї) або послідовність декоративних деталей до вишивання будь-якого бордюру.

Кількість ліній оверлок залежно від того, що можна озброювати автомобіль. Ви можете докладно читати про швидкі лінії у статті, як вибрати Overlock

Потужність

У загальному випадку, чим вища потужність двигуна швейної машини, тим більш товстими тканинами можуть бути зручними для роботи. Однак кожне правило має виключення. Машина, що володіє двигуном меншої потужності, цілком може мати зусилля проколу, що перевищує потужніші моделі за рахунок меншої максимальної швидкості шиття, наприклад, або за рахунок наявності електронного блоку, що дозволяє більш раціонально розпорядитися потужністю. Нормальний для потужності споживання машин. 60-90 Вт до речі, споживання енергії витрачається не тільки двигуном та електронікою, а й підсвічуванням лампи. Більшість електромеханічних машин оснащені звичайними 15-В освітлювальними лампами. У сучасних моделях часто використовуються галогенні лампи або менше світлодіодів потужності, але більша яскравість.

Автоматична зупинка при обмотуванні бобін

Більшість автомобілів обладнані автоматичною функцією зупинки в той час, коли бобін рани повністю. Це одна з найбільш непотрібних функцій.

Відповіді на квитки на швейну справу. Методичні технології розвитку (9 клас)

Тканина виготовляється на ткацьких заводах шляхом переплетення ниток пряжі на ткацьких машинах. З ткацької тканини виходить у вигляді довгих смуг різних ширинів. У тканині виділяють власні нитки і поперечні нитки.

Бої йдуть вздовж тканини. Вони називаються нитками фундаменту. Через шматок тканини йдуть поперечні нитки. Вони називаються качками нитками. Визначити частку і поперечну нитку можна розтягуватися.

Відповідно до низків власного капіталу вздовж тканини з обох сторін, краю утворюється. оброблена неперевершена краї. Відстань від краю до краю називається шириною тканини.

Тканини відрізняються за кольором. Вони можуть бути гладкими (сині, червоні, жовті), з друкованим малюнком, білим.

Тканина має обличчя та праски. Вони можуть бути визначені на малюнку, в блиску, у купі, за зовнішнім виглядом, очищення.

Гладко-кольорова тканина називається двостороннім, якщо важко визначити обличчя та праски.

Ткати нитки в тканинах відрізняється.

Найпростіший плетіння білизни. У білизни ткати нитки основ, переплетених з качками через одну.

Тканина з білизною. гладка, гладка, матова поверхня. Той же вигляд від обличчя і всередині. Ці тканини довговічні, мають невелике розтягування з розтяжкою та низькою напруженням ниток.

Більшість бавовняних тканин виробляються білизною. сину, яструб, тісто, фланель.

Качки різьблення перекриває чотири нитки основи через одну нитку.

Передня сторона гладка, блискуча, і з неправильної сторони матового. Ці тканини дуже м’які, з сильнішим розтягуванням для косого розрізу, ковзання, скибочок скибочок. Атласні тканини тканини односторонні, з обличчям з блиском.

Випускаються атласні тканини з бавовняними тканинами. атлас.

У кожному рядку качана різьба перекриває два нитки основи через одну нитку або нитку основи, що перекриває два нитки качки через одну нитку.

На передній стороні тканини, малюнок утворюється у вигляді рифту, що йде в косому напрямку (зліва направо і знизу вгору) тканину.

Тканини одноразові м’які, мають більшу розтяжність косого напрямку, добре драпіровані, скорочення мають багато апеляції.

Деякі бавовняні, шовкові, вовняні тканини виробляють Sarrenchy. Тканини саржевой плеті називають Сарзу.

Гвинний роз’єднувач. важлива деталь швейної машини. Використання відключення гвинта, машина встановлюється на робочому або вільному курсі. Викрутка-роз’єднувач. сторона маховика.

Працює для роботи автомобілем. Покласти автомобіль на робочий рух, треба тримати ручний коледж з лівою рукою, а право повернути гвинт-роз’єднувач від себе до невдачі. Якщо при похитнюванні маховика, голка рухається, то автомобіль стоїть на робочому русі.

Безкоштовний удар, необхідний при обмотуванні ниток на бобінах. Покласти автомобіль на вільному кроці (вимкніть робочі тіла машини), треба тримати маховик лівої руки, і право повернути відключення гвинта. З вільним курсом, тільки маховик обертається, а решта автомобіля не працює.

Після завершення роботи на швейній машині вона покладається на вільне курс.

Для швейних плашках використовуються різні тканини:

Передайте автомобіль до руху роботи. Поверніть маховик на себе і важіль, що піднімається на високу точку, щоб голка рухалася до верхньої позиції. Книжкова кришка бере в ліву руку, а бобін з пораненою ниткою праворуч, щоб нитка пішла на вершину в гніздо. Ми поклали бобін у Бобін, ми виробляємо нитку в гніздо і починаємо під плиткою. Носіть шапку боботу разом з бобіном на терміналі трансферу. Засувка повинна блокувати кришку на цьому стрижку. Якщо ви почули клацання, то кришка з бобіном встановлюється правильно.

Нижній розріз спідниці можна лікувати з відкритим або закритим шматочком, кромкою шва, ручні шви (косої, хрестоподібні, петлі, петлеподібна, секрет), підйом, коса.

У швейних продуктах роблять петлі для кнопок кріплення. Петлі щільні, вивільнення, повітря, розумні та загальні. Для виконання петлі Reina, знайти місце розташування. Петлі довжини викладені на кнопці. Вона повинна бути рівною ширині кнопок плюс 2. 3 мм. на вільному проході.

Тканина складається з ниток. Деякі нитки розташовані уздовж шматка власного капіталу, інші нитки. від одного краю до іншого. поперечні.

Основний капітал. це назва основи, поперечна. качка. Основні нитки більш міцні. Основи та качки визначаються цим:

Нитка основи більш кручена, сильніша і гладка, ніж качка.

Потік нитки пухнасті і слабкіші нитки основи.

Веб-потік розташований у ширині тканини.

Визначити частку і поперечну нитку можна розтягуватися. Термін справедливості майже не розтягується. Поперечний має розтягування. Недоленний край тканини називається краєм. Край розташований з обох сторін по довжині тканини. Тканина сидить переважно на нитковій справі.

 • Робота, що стоїть на гумовому килимі.
 • Включіть і вимкніть залізо з сухим раками, доглядаючи за корком.
 • Стояти.
 • Слідуйте за шнуром, не торкаючись гарячого заліза.
 • Дотримуйтесь встановлення покажчика термостату залежно від типу тканини.
 • Забороняється залишити включені залізо без нагляду.
 • Після роботи заліза, щоб покласти на платформу і вимкнути.

Регулятор зшивання поклав на 4. Ми прокладаємо дві паралельні машини, не закріплюючи кінці нитки. Прокруті частини, які ми збираємо для нижніх ниток на бажану довжину, рівномірно розповсюджуючи по лінії збірки.

Деталі регулятора напруги верхньої нитки:

 • Гвинтовий шпилька
 • Весна
 • Незамірний шайб
 • Натяжні шайби (пластини)
 • Кришка
 • Спіральна весна
 • гвинт

Верхній регулятор напруги нитки змінює напругу верхньої нитки. Регулятор може працювати лише тоді, коли його подробиці збираються послідовно. По-перше, гайка з шкалою за ним. напружена весна, яка на гвинтовій каблуці. На гвинтові випрямляч ставить на шайбу. Натяжні шайби покласти з опуклою стороною один до одного. Між ними проходить нитка. Шайби натискають один одному з конічною спіральною гіпкою напруги, що спирається з широким кінцем на увігнутій шматочці шайби. На різьбовій частині шпильки гвинти гайки, що тримає весну в стиснутому стані. Використовуючи цю гайку, ви можете змінити міцність стиснення пружин та відрегулювати напругу потоку між шайбами ​​напруги.

Роботи, які виконуються теплою та вологою, називаються вологим. термічною обробкою. Поява та якість готового продукту залежать від цієї обробки.

Мокра. термічна обробка виконується як у процесі виготовлення продукту, так і, коли остаточне закінчення його.

Начинка бавовняної тканини і з обличчям і з неправильної сторони потінкової нитки. Термостат заліза поклав на “бавовна” покажчик або на трикутному символі (сильне нагрівання). При прасуванні, ви можете використовувати вологий шлях.

Переважний. це шматок білизни або білої тканини x/b. Він зволожується перед залізом, і через нього виконується вологі термічна обробка.

Прасувальна білизна тканина та з обличчям і з неправильної сторони потінкової нитки. Тканина не повинна бути перевантажена. При прасуванні термостат заліза поклав на “льон” покажчик або на триточковий символ (сильне нагрівання).

Барний шов відноситься до з’єднувальних машинних швів. Барні шви використовуються для постійного підключення деталей продукції. Обличчя з передньою стороною видно з підключенням двох частин зсередини швів швів. Ширина старого шва може бути від 5 до 15 мм. Барні шви використовуються при пошитті жіночої, чоловічої та дитячої одягу.

READ  Чи можна залити машиною

Тиск тиску повинен бути достатнім для просування тканини на ширину стібка. Двигун тканини або зубів погано сприяє тканині через слабкий тиск або низький підйом тканини під тканиною під голкою. Для цього необхідно підняти зуби або поворот регулюючого гвинта, збільшуючи шлях ноги тиску. При швейних легких тканинах, натискайте ноги, при швейних товстих тканин, натискайте лапи збільшуються.

Тканина має обличчя та праски. Вони можуть бути визначені на малюнку, в блиску, у купі, за зовнішнім виглядом, очищення. Порівнюючи їх бачити, що вони різні. Одна сторона краще: вона має яскравий малюнок, блиск, менш волоски, вузлики називаються передньою стороною, а інші праски.

Гладко-кольорова тканина називається двостороннім, якщо важко визначити обличчя та праски.

Купити пальто, шиття плаття або костюм потрібно знати розмір продукту. Зразок напівзв’язку судини визначає розмір продукту. Вимірювання починається з номера один на сантиметровій стрічці. При вимірюванні ми стоїмо право на вимірювання. Ми вимірюємо сундук, стрічку (ОГ), стрічку на спині, на лопатах, через найбільш виступаючі точки грудної залози та підключаються в середині передачі. Отримане число ділиться на 2, отримуючи чемпіон напівзв’язку грудної клітки (SG).

Кокетка. ріжуча частина частини (назад, проходження, спідниці). Готкі прямі, овальні, кучеряві. Кокетки пов’язані з основною частиною старого, рахунка-фактури, встановлення штрихів. Нижній край кокети можна прикрасити мереживом, прокату, косу, пекар, обрізання.

Вовняна тканина. природне, тваринне походження. Отримайте і виготовляють з тваринної шерсті: козлів, баранів, овець, верблюдів. Ці тканини мають розмитий блиск, м’який, досить сильний, стійкий до зносу, майже не імнет, добре драпірований. Вони пропускають повітря добре, поглинають вологість, зберігають тепло тіла людини. Може утворювати м’які закруглені складки, мати грубу поверхню. Під час ходьби сильно, розділи з них володіють загостренням ниток, коли нагрівається швейна машина, вони можуть вирізати, дають велику усадку після промивання.

Для будівництва блузків необхідні вимірювання: напівкругування шиї (СС), напівкадку грудей I (SGI), напівкруглу грудей II (SGII), напівлюбні стегна (SAT), Ширина молочної залози (SH), довжина довжини до талії (DTS), довжина талія (DTP), висота грудей (VG), висота плеча коля (ВК), ширина задньої частини (SC), грудного центру (CS), ширина плеча ( СП).

На талії прив’язують мереживо або ремінь. Вимірювання починається з номера один на сантиметровій стрічці. При вимірюванні він стоїть праворуч від вимірювання, він виступає прямо в одязі, взуття з опущеними руками.

Масове виробництво називається пошиттям на заводах. Швейне підприємство спеціалізується на виробництві певної групи швейних виробів (нижня білизна, пальто, сукні, форми).

Продукти виробляються у великих кількостях за стандартними розмірами.

Індивідуальним пошиттям займаються в ательє. При індивідуальному пошитті закрійники конструює та моделює одяг за бажанням та мірками замовника з урахуванням особливостей фігури. При поопераційному пошитті швачка-мотористка виконує одну операцію. Виробляючи цим певні вміння, що допомагають швидко і добре шити, за це їй надають розряд.

Робота повинна бути виконана вчасно, економічно використовувати нитки, запобігти простою, не замочити це, а не мою, працювати з чистими руками. Знати робочий план. Докладати.

Під час роботи над швейною машиною можна взяти обережність.

 • Слідуйте за правильним положенням рук, щоб не проникати пальці голки.
 • Не згинайте близькі до рухомих і обертових частин машини.
 • Не чистіть і змащуйте машину на роботі.

Сльоти нитки з клубом Nithe ​​або ножиць.

Машина голка. важлива деталь швейної машини. Вона пронизує тканину і проводить потік через нього. Машина повинна бути пряма, гладка і гостра.

Машина голка складається з флягах, лопатей та острова. Є лежачи на колбі. Циліндрична голка леза, тонші фляги. Дві канавки розташовані на голках лопатки. короткі і довго. Желовка під час швейного захисту нитки з тертя про тканину: при перевірці тканин леза голки ховає в довгій пазі. На відміну від ручної голки, UShko розташований у нижній частині голки. Вид зверху. робоча частина голки. Вона повинна бути різкою, щоб не слідувати нитку і тканину. Пази та лезо повинні бути добре поліровані, оскільки подряпини та шорсткість призводять до скелі ниток.

При встановленні голки ви повинні пам’ятати, що він вставляється з довгим пазом у напрямку нітенератора, який розташований на голки. Покладання голчастого продукту у верхню положення, ослаблення гвинту голки, введіть голку в голку і прищіть гвинта. Знизивши голку, перевірте, чи голка торкається краями голки.

Коли швейна машина працює свої частини, здивуються один з одним. Бруд і пил падає всередині збільшується тертя. Питна деталі перерва, стираються. Тому необхідно забезпечити, щоб пил і бруд не падають на частини машини. Для цього, після роботи, автомобіль покритий кришкою або шапкою, або видаляється у спеціальну валізу. Для видалення очищення пилу та бруду. І деталі не втирають, вони змащують спеціальне моторне масло. Очищення та змащення виконуються перед початком роботи з м’якою тканиною або щіткою. Особливо слідкувати треба за тим, щоб не було пилу на голковій пластині. Чистити спицями, викрутками, ножицями не можна, можна зробити подряпини на деталях.

Вироби з вовняної тканини прасують середнім нагріванням праски. При зволоженні деталі швидко набувають потрібної форми (можна подовжити або вкоротити). Щоб було більше пари марлю складають у 2-3 шари. Продукт під час прасування повинен бути сухим. Вовняні тканини з великою кількістю лавсани прасувало через фланелеву ганчірку. Оскільки блискучі смуги можуть з’явитися. Лас. Червоні плями можуть з’являтися з гарячого заліза.

Подвійні шви використовуються при швейному наволочку, ковдрні чохли, нічні сорочки, піжами. Подвійні шви виконують машинні лінії у двох прийомах, тому він називається подвійним. Перемикання ширини у готовій формі 5-7 мм.

До прикрашаючих стібок відносяться: петельний, стебельчастий, хрестоподібний, тамбурний, гладь. Оздоблювальні шви посипати Блузки, спідниці, сукні, сорочки, ковдри обкладинки, серветки, скатертини.

Бавовняна тканина виготовлена ​​з бавовняних волокон. Бавовняне волокно є основною сировиною для текстильної промисловості.

Бавовна отримана з бавовняних рослин. Тому бавовняні тканини називаються природним походженням рослинного походження.

Бавовняні тканини мають матовий (без блиску), грубої поверхні. При розтягуванні тканина сильно тягнеться качка і майже не розтягується на основі. Бавовняна тканина м’яка, досить міцна, легка, відзначена з носками. Вона добре пропускає повітря, поглинає вологу, швидко висихає. Ця тканина добре стирається, стійке до сонячного світла, створює відчуття тепла. При кладці, різання тканин не з’являються. При промиванні тканина дає велику усадку на основі.

Бавовняна тканина. Sitz, Calcuation, Madapolam, Батад, Велосипед, Папір, Фланель.

Підключення вітрових склів використовуються при пошитті верхнього одягу (куртки, робочі брюки), а також ліжко та нижню білизну. трусики, сорочки. Чудові шви виконуються в двох прийомах. дві машинні лінії. Ширина шва в готовій формі дорівнює 6-7 мм.

Тим не менш контролер, розташований на стійці швейного машини. З ним ви встановлюєте довжину стібка. відстань між двома пунктами голки. Контроль ліній можна встановити до довжини від 1 до 5 мм. Довжина стібка залежить від товщини обробленої тканини. Тонкі тканини оцінюються з довжиною стібка 2-2,5 мм. Для товстих тканин довжина стібка встановлюється на 2,5-3 мм. При виконанні оздоблювальних рядків довжину стібка встановлюють на 3-4 мм. Виконувати збірки, встановіть довжину стібка на 4-5 мм.

Шовкове волокно. природне волокно, тваринне походження. Це дуже тонка нитка, що гусениця метелика ттус шовкопряда.

Зставлений шовковий черв’як. жовтий метелик, він виведений у шовкові ферми. Метелик відкладає яйця та гине. Caterpillars, які з’являються з яєць, живляться молодими листям лайнера. Це дерево є тепловим і росте лише в південних регіонах нашої країни. Caterpillars швидко ростуть і починають залякати тонкі шовкові волокна. кокон завитки. Ці кокони збираються і відправляються на спеціальні технології обробки.

Властивості натурального шовкового волокна. Середня довжина шовкового волокна від 600 до 900 м. Довгі шовкові волокна називаються нитками. Вони дуже тонкі, м’які, довговічні, еластичні, прямі, гладкі. На кольоровому білому або злегка вершковому, з нестійким блиском. Волокна добре проходять повітря, швидко поглинають вологість і сухість.

З сильним нагріванням, нитка шовку стає крихким і знищеним. При згорянні в кінці нитки утворюється зморщений чорний приплив, запах спаленого перо.

Промахнувся до краю деталей з закритим розрізом, нижні розрізи продуктів обробляються, тому його називаються краєм. Цей шов може бути використаний серветкою, рушником, листом, скатертиною, сумкою верхньої шматочки, наволочки, сумки, сумочки, нижні обшивки, рукави, сукні та інші продукти.

Харчовий шов закритої сторони видно харчовий шва. Він закріплений з машинною лінією, яка закладена на 1-2 мм від краю внутрішнього штринти. На передній стороні є видима машина лінія. Ширина краю шва. це добавка з замкнутою скибочкою може становити від 5 до 15 мм.

Попередній перегляд:

Тест 6. Призначення та швейна машина прилад

Швейні машини для запланованого призначення поділяються на: а) універсальні, спеціальні, напівавтоматичні, автоматів; б) спеціалізовані, високошвидкісні, автоматів, напівавтоматичні;

в) швидкість, універсальні, напівавтоматичні машини, автоматів.

На платформі швейної машини детально розміщені: а) маховик, голчаста плита, боббін; б) регулятор довжини стібка, рельєфні, моталка; в) кладка пластини, голчаста пластина, залізниця.

а) посібник, нога, електричний; б) ноги, горизонтальні, механічні; в) рука, вертикальна, нога.

Основними частинами швейної машини включають:

Перерахуйте частини структури бобін відповідно до нумерації на малюнку:

Щоб покласти автомобіль на холостому ходу, вам потрібно?

а) видалити голку; б) поверніть гвинт-роз’єднувач;

На зображенні показує вузол швейної машини:

Інвалідна коляска швейна машина керується:

c) Поверніть праву руку за годинниковою стрілкою.

Всередині швейної машини голова:

Проект першого автомобіля для виготовлення одягу:

а) Еліос Хоу; б) Леонардо да Вінчі; C) ISAAC співачка.

Тест 7. Підготовка швейної машини до роботи

а) готувати та розміщувати миттєві диски та аксесуари на робочому місці;

При заправці верхнього потоку використовуйте наступні дані:

Заповнення нижньої нитки виконується за допомогою: а) шапочка, бобіни; б) шапочка, трансферу; в) бобіни, трансфер.

Нижня нитка видаляється на поверхню голкової пластини нас:

а) поверніть маховик на себе, опускаючи та піднімаючи голку з ниткою;

в) з лапою, знижена, повертаючи маховик на себе.

а) регулювання напруги верхньої нитки;

в) сполуки компонентів капелювального ковпака в одному цілі.

Перед початком роботи на швейній машині необхідно:

б) перевірте кріплення голки, заправка ниток;

в) поверніть маховик, опускаючи голку.

Бажана довжина стібка може бути встановлена ​​за допомогою:

а) регулятор довжини стібка; б) гвинтовий замок;

Боббін вставляється: а) в капбін; б) у приладі трансферу; в) під платформою.

Під час підготовки швейної машини до роботи ноги повинні бути:

Встановіть вірну послідовність заправки верхньої нитки:

Тканина просувається від працюючого, якщо важіль регулятора машинного рядка встановлено:

а) точно посередині; б) вище за середину; в) нижче за середину.

При шитті, штампи на швах розташовані:

а) ліворуч від лапи; б) праворуч від лапи; c) не має значення.

Стійка довжини стібка залежить від:

а) товщина голки; б) товщина тканини; в) номери.

Монтаж тканин виконується на довжині стібка:

Встановіть правильну послідовність дій при виконанні лінії з обертанням:

1) Пулук голчаста тканина на початку запланованої лінії, знизити ногу преси,

2) Виконайте подальшу лінію на запланованій лінії,

3) виконувати машину зворотного зворотного,

4) Перед тим, як поворот, уповільнити і за допомогою руки, точніть прокол точно в кут,

5) подарунок швейної машини в русі, направляйте тканину під ногу на посадковій лінії, використовуючи затискну ногу для контрольної точки,

6) Зробіть машину, аналогічне зроблене на початку лінії,

7) Підніміть лапу, зробіть поворот навколо голки, знизити лапу, щоб лінія риболовлі знаходиться в контексті лап

Щоб полегшити виконання плавної лінії потреби:

б) з шиттям, щоб спрямувати край підошви лап вздовж лінії позначки;

в) уважно стежити за напрямком рядка на око.

а) відстань від зрізу деталі до лінії рядка;

б) відстань від початку до кінця рядка;

в) відстань між двома проколами голки.

Номер ниток, машинних голок, частота стібків повинні відповідати:

Останньою операцією після закінчення роботи є:

а) підвищення голки до верхньої позиції, різання нитки;

в) підкласти клапоть тканини під лапку, опустити лапку.

Машинні шви за призначенням поділяють на:

Край зрізів деталей обробляють для:

При виконанні стачного шва деталі виробу складають:

Коли виконується шов, він виконується з закритою шматочкою:

а) одна лінія; б) дві лінії; в) три рядки.

При виконанні шва, відкритий:

З запропонованих графічних зображень машинних швів виберіть

Величина лінії носа залежить від:

в) ширина продуктів на нижній лінії і тип тканини.

При виконанні шва в підгинання із закритим зрізом не використовують операції:

а) шпульного ковпачка; б) шпульки; в) човникового устрою.

Ряд однорідно повторюваних стібків утворює:

а) машинний стібок; б) машинна лінія; в) машинний шов.

а) відстань від розрізу до лінії; б) місце підключення деталей;

Завершіть послідовність підготовки машини для роботи:

б); в) заповнити нижню нитку;

Г); e) _;

Відносяться до назви деталей, пов’язаних з заправкою верхньої нитки, та їх призначення:

Неточність при заправці нитки призводить до:

б) розбивка голки, збільшення довжини стібка;

Для обробки продукт використовується:

а) вражаючий шов; б) край шва; в) сполучний шов.

Термін “Етапи” використовується при підключенні:

При заправці ниток голки та ніг має бути: а) голка піднімається до крайньої верхньої позиції, ноги на педалі;

Bruce 6390B-CZ-12D | Промышленная швейная машина с двойным продвижением и длиной стежка 12мм

б) злегка підняті, ноги на підлозі; в) голка піднята до крайньої верхньої позиції, ноги на підлозі.

Підпишіть назву компонентів капсула та їх призначення:

B. Фіксує положення бобіну на осі трансферу

Г. Oriens установка богобінгової кришки в шаттці

D. Натискає потік до корпусу капелюшки

Тест 6. Призначення та швейна машина прилад.

5 (1-боббіння, 2-тискна пластина, 3-корпусна, 4-інсталяційна палець, 5-хронетний, 6-затискний гвинт, 7-канав),

Тест 7. Підготовка швейної машини до роботи.

4 Б. Заповнити верхню нитку, г. Покладіть тканину під ногу, D. опускає голку,

5-1B, 2 В, 3А; 6В, 7В, 8В, 9 В, 10 (1G, 2D, 3B, 4A, 5B)

Професійна праця вивчає “Регулювання швейної машини

Матеріал “Регулювання швейної машини” до уроку професійного навчання праці (“Профіль швейного корпусу”).

У будь-якій швейній машині є наступні механізми регулювання: контроль довжини стібка, регулятор напруги верхнього та нижнього потоку.

Використовуючи регулятор довжини стібка, його можна змінити залежно від товщини тканини: товщі тканини, тим більше стібка.Типи регулятора довжини стібка

Механічні та електронні контролери довжини стібка

У машинах, представлених на малюнку, довжина стібка може бути встановлена ​​від 0 до 4 мм.

 • При встановленні регулятора на 0, як машина буде шити? (Автомобільні шиття на місці)
 • Як шити машину при встановленні регулятора до положення, вказаного червоною стрілкою? (Червона стрілка показує повернення. машина шиття назад)
 • Що вам потрібно зворотний? (зворотний рух необхідний для виконання машинного складання на початку та в кінці рядка)
 • Що залежить від довжини стібка? (від товщини тканини, товща тканина, тим більше стібка)

Верхній регулятор напруги нитки

Якісний стібок залежить від напруги верхньої нитки. Якщо машина петлі зверху, то верхня нитка розтягується занадто щільною, необхідно послабити гвинт регулятора, перетворюючи його ліворуч, тобто проти годинникової стрілки.

Якщо швейні машини петлі знизу, то натяг верхньої нитки слабкий. Щоб зміцнити напругу верхньої нитки, потрібно обертати ручку регулятора, повернувши його праворуч (за годинниковою стрілкою).

Методи усунення неполадок швейної машини

Якість лінії також залежить від ступеня напруги нижньої нитки. Якщо за допомогою коригування верхньої нитки неможливо налаштувати якість лінії, а потім вдаватися до довідки нижчого регулятора напруги, який розташований на Capbin Cap. Повертаючи гвинт направо, посилює напругу нижньої нитки, що залишила напругу нижньої нитки, ослаблення.

Тест на перевірку знань “Налаштування швейної машини” Виберіть спосіб усунення несправностей швейної машини: