Електрична тепла підлога в сип будинку

Дрібна побутова техніка

Який вид теплої підлоги краще встановити у СІП-будинку

Канадські будівлі мають багато переваг перед класичними спорудами з цегли та бетону. Чи можна в них використовувати систему «теплої підлоги» для утеплення житлового простору?

Канадський будинок сам по собі теплий і не потребує додаткового утеплення. Самі панелі зберігають тепло через свою багатошарову конструкцію. Для того, щоб цілий рік не мерзнути, достатньо утеплити свою підлогу за допомогою конвектора або радіатора. Тепло від них поширюється по будинку рівномірно знизу вгору. Управляти цією системою також дуже легко, а на час відлучення можна налаштовувати її на мінімум, щоб економити сімейний бюджет без втрати тепла.

При будівництві торгових павільйонів, ізоляція поверхів також приділяється великій увазі, оскільки це робить їх більш привабливими та економічно ефективними для бізнесу.

Чи можна обладнати теплу підлогу у СІП-будинку?

Побудовані за канадською технологією будівлі мають ряд переваг (висока швидкість будівництва, недорогий матеріал тощо). п.) перед звичними спорудами з цегли та бетону. Але наскільки такі споруди надійні у плані установки системи «тепла підлога»? Чи можна СІП-панелі (тут більше інформації про матеріал) використовувати як основу для укладання цієї опалювальної системи?

Монтаж теплої підлоги

Більшість власників заміських будинків задаються питанням, який із існуючих способів та методів обігріву житла є найбільш маловитратним. Батареї? Радіатори? Конвектори? Все це відійшло на другий план і на їхню зміну прийшли теплі підлоги. Завдяки теплій підлозі можна не тільки якісно обігріти приміщення, але й отримати масу приємних тактильних відчуттів, від ходіння по ньому босоніж.

Встановлення теплого підлоги в будинку з панелей SIP є відмінним рішенням для заміського будинку. Високоефективний, сучасний та чудовий метод опалення дозволить вам насолоджуватися комфортною температурою та мікрокліматом у холодному сезоні. Завдяки теплій підлозі, вся територія приміщення буде рівномірно нагрівається.

Особливості підлоги теплого підлоги в будинку з панелей SIP

Перед тим, як покласти теплий підлогу, потрібно визначити наступні параметри:

На сьогоднішній день існує два типи теплого стаття. вода та електрична. Установка під пробкою або паркету не рекомендується. Врешті-решт, дерев’яна підлога під впливом високої температури може в кінцевому підсумку почати тріснути і розсипати. Ось чому будинок SIP-панелей P OL повинен складатися з декількох шарів, щось нагадує торт.

При встановленні теплого підлоги дуже важливо звернути увагу на область кімнат та контуру. Помістіть теплий підлогу меблів буде надзвичайно неефективним, тому його розміщення повинно здійснюватися виключно на вільному просторі. Якщо ж зайняти всю площу кімнати, то це буде вкрай витратним заняттям. Проте, кожен сам вирішує, як вчинити.

Наступний нюанс – потужність обігріву. Залежно від цього параметра необхідно врахувати потужність опалювальних котлів для водяної підлоги, а для електричного – потужність пристроїв, дозволених для використання у будинку.

Електрична тепла підлога

Електрична підлога – одна з найпопулярніших у будинках із СІП-панелей, яку можна встановити в будь-якому приміщенні будинку. Однак, електричну теплу підлогу не можна монтувати в приміщеннях, де на підлогу ллється багато води. туалет, ванна кімната, душова і т.д.д.

Сьогодні є два види теплої підлоги – плівковий та кабельний. За принципом обігріву вони можуть бути конвенційними та інфрачервоними.

Електрична підлога в будинках з SIP-панелей монтується між плитами ДСП або OSB, завдяки чому вдалося вирішити проблему їх встановлення. Зверху рекомендується відображати ламінат, керамічну плитку або будь-яке інше покриття. На все це можна постелити ковролін або будь-який інший матеріал. Однак, є деякі обмеження, під керамічну плитку не можна монтувати теплу підлогу. Що стосується кабелю, то найкращим варіантом буде двожильний кабель. На відміну від одножильного, він не генеруватиме електромагнітні випромінювання.

електрична, тепло, підлога, будинку

Основні переваги електричної підлоги:

 • Можливість встановити у будь-який будинок і під будь-який тип покриття;
 • Швидко нагрівається і відразу забезпечує комфортну обстановку;
 • Оперативно та швидко встановлюється;
 • Доступність широкому колу споживачів;
 • Наявність таймера для автоматичного регулювання.
READ  Чи потрібна армувальна сітка для теплої підлоги

Недоліки електричної статі:

Особливості водяної статі

На відміну від електричної підлоги, водяна обійдеться набагато дорожче і складніше в монтажі, проте він практично позбавлений недоліків. Принцип своєї роботи не відрізняється від систем водяного опалення, за винятком того, що в підлозі не існує жодних радіаторів, а також труб. Спеціальний насос забезпечує циркуляцію води, а опалювальний котел відповідає за теплову воду.

Установка води схожа на установку електричного. Труби розташовані однаково. між osb plates або ДСП. Крани та клапани дозволяють контролювати підлогу. Одним з найбільш основних та основних переваг є повна незалежність від електроенергії та високого рівня екології. Звичайно, є також її недоліки:

 • Процес установки системи досить складний;
 • Нагріти підлогу, це займе час;
 • Немає можливості змінювати всі елементи керування за автоматикою.

Варто також відзначити, що ви повинні звернути увагу виключно на якісні, надійні та сучасні матеріали. Крім того, з високоякісним ізоляцією підлоги, максимально гарантоване термостійкість, відповідно, теплий підлогу не дотримується сильно використовувати

Професійна та операційна установка теплого підлоги

Наша компанія пропонує професійну та якісну установку теплих підлог у будинках, побудованих за допомогою технології SIP. У своїй діяльності ми використовуємо виключно новітні технології та наші власні напрацювання, сучасний інструментарій та особистий досвід. Завдяки чому ми не тільки беремося за найскладніші проекти, але й даємо повні гарантії після виконання всіх робіт.

Электрические тёплые полы как система отопления дома. Расход электроэнергии. Строй и Живи.

Свою основну діяльність ми ведемо у Смоленській, Московській, Калузької, Псковській, Тверській та Брянській областях. Команда професійних фахівців завжди рада та готова допомогти Вам!

Опалення в будинку із СІП-панелей: вибираємо найкращий спосіб

Опалення в будинку із СІП-панелей виконується із застосуванням електрики або твердого палива. Газове обладнання встановлюється рідко, оскільки спричиняє складний процес монтажу, отримання великої кількості дозволів в інстанціях. Використання електроенергії та гранул є дорожче, але оскільки будинок з самого SIP надійно зберігає тепло, використання нагрівальних пристроїв доведеться мати менш ймовірно.

Так як панелі мають малу теплоємність, повітря в будинку нагрівається стрімко. Якщо порівнювати його з цегляною аналогічною площею, то для прогріву останнього потрібно в рази більше енергії. Навіть у холодну погоду за рахунок низької теплопровідності плит тепло всередині зберігається тривалий час. Через добу після відключення обігрівальних приладів температура всередині падає на 5-6 градусів. Тому опалення СІП-будинку із застосуванням дорожчих за газ енергоносіїв залишається актуальним.

Опалення будинку із СІП панелей електрикою

SIP панелі відрізняються низькою теплопровідністю та вітрозахистом. Завдяки цим факторам витрати ресурсів на обігрів невисокі. Обігрівати будинок із СІП панелей можна одним з існуючих типів опалення. Втрати тепла у житлі із структурно-ізольованих панелей мінімальні. Враховуючи цей фактор, багато вибирають обладнання для нагрівання на електроенергію.

Теплий підлогу в будинку панелей

Будинок з панелей за цілий рік, побудований на канадській технології SIP (а саме такі будинки, будує компанію “SK-EVROD”), не потребує додаткової ізоляції, достатньо встановлення будь-якої системи опалення, зручна для вас. радіатор з котла, конвектор, водна система або інфрачервона тепла підлога, а також опалення каміна.

Опалення з теплого поверху має певні переваги порівняно з іншими видами. Перш за все, це здоровіше і комфортно для людини, як це дозволяє “тримати ноги в теплих, а голова в холоді”, що є оптимальним для гарного благополуччя. Тепло з теплової системи є однорідною, їх можна контролювати за їхніми побажаннями, з довгими екскурсіями, система може бути мінімізованою та збереженою.

Теплий підлогу в будинку SIP-панелей

Поганий ізольований приватний будинок удар до власника гаманця. У північних широтах, холодний період триває до шести місяців, а котедж повинен бути пропущений. Тепла дерев’яна підлога та хороша теплоізоляція стін допоможуть заощадити бюджет. В іншому випадку тепловтрати призведуть до значних витрат на підтримання комфортної температури повітря.

READ  Як зробити домашній воск для епіляції

На наведеному нижче малюнку видно, як йде тепло. Тільки через зовнішні стіни втрати досягають 70%, а через підлогу 15%. Ця величина безпосередньо залежить від якості теплоізоляції дерев’яних конструкцій.

У будинку з сип панелей втрати тепла зведено до мінімуму. Теплоізоляцію забезпечує конструкція та висока якість складання. Тепло утримують стіни та теплу підлогу в будинку з сип панелей.

Найменші втрати будуть там, де нижчий коефіцієнт теплопровідності матеріалу стіни. Наприклад, значення коефіцієнта теплопровідності цегляної стіни становить 0,56-0,64 Вт/мК, а стін з сип панелей 0,032 Вт/мК.

Матеріал Щільність Кг/куб.м Коефіцієнт теплопровід Вт/мК
Залізобетон 2400-2600 1,92-2,04
Цегла керамічна повна довжина 1700-1900 0,56-0,64
Пінобетон 600-1000 0,19-0,29
Газобетон 400-600 0,096-0,14
Дерево 600-750 0,09-0,096
Мінеральна вата 50-125 0,035-0,044
Базальтова плита 55-125 0,047-0,052
Пінополістирол 11-50 0,031-0,036

Для розрахунку тепловтрати в приватному будинку необхідно знати його основні характеристики.

Відомо, що всі перекриття підлоги та горища по дерев’яним конструкціям мають утеплення мінеральною ватою завтовшки 200мм.

 • розмір будови 9х8м;
 • кількість поверхів у будинку 2 поверхи;
 • висота стелі 2,5м;
 • загальна площа будинку 144 кв.м;
 • загальний об’єм 360 куб.м;
 • вікон у будівлі 11 шт;
 • розмір вікон 1250х1400мм;
 • склопакети двокамерні 28 мм;
 • двері 2-х рядні із тамбуром;
 • розмір дверей 1000х2100мм.

Розрахунок рівня тепловтрати провадиться для січня місяця. Середньомісячна температура повітря становить.24 градуси. Комфортна температура всередині приміщення 24 градуси.

Результати розрахунку можна побачити в таблиці:

Електрична тепла підлога як система опалення будинку. Витрата електроенергії. Буд і Живи.

Матеріал стін Товщина стін мм Сумарні втрати Вт Питомі втрати Вт/кВ.м
Цегла керамічна повна 500 12540 87,1
Пінобетон (щільн 900 кг/кВ.м) 300 9960 69,2
Газобетон (щільн 500 кг/кВ.м) 300 4720 32,8
Зруб з колод 280 7690 53,4
Брус дерев’яний 200 7540 52,4
SIP панель 174 2920 20,3
SIP панель 324 1880 13,1

Аналіз витрат на основне опалення будівлі проведемо з використанням електроенергії та природного газу. Використовуємо електричні конвектори потужністю 2 кВт ККД 91% та газовий котел потужністю 15 кВт ККД 91%.

Матеріал стін Товщина стін мм Сумарні витрати ел. енергію Вт/міс Сумарні витрати на ел. Енергію/міс Сумарна витрата газу куб.м/міс Сумарні витрати на газ/міс
Цегла керамічна повна 500 9912 18931 920,9 2109
Пінобетон (щільний 900 кг/кВ.м) 300 7881 15053 731,5 1675
Газобетон (щільн 500 кг/кВ.м) 300 3737 7137 346,3 793
Зруб з колод 280 6084 11620 564,5 1292
Брус дерев’яний 200 5969 11400 553,7 1268
SIP панель 174 2311 4414 214,6 491
SIP панель 324 1491 2847 138,2 317

Отримані дані показують, що будинки із сип панелей мають низький показник тепловтрати. Канадська технологія будівництва спрощує та здешевлює систему опалення будівлі. Щоб створити теплу атмосферу в каркасному будинку, побудованому за сип технології, достатньо встановити кілька електричних конвекторів потужністю 1-2 кВт за ціною 1500-3000 за штуку. Організовуючи систему опалення із застосуванням газового котла, витрати будуть ще меншими.

ТЕПЛА ПІДЛОГА В СІП-БУДИНКУ

Сучасні технології дозволяють опалювати СІП-будинки не тільки за допомогою всіх звичних радіаторів та котла, але й за допомогою теплої підлоги. Теплий підлогу може бути двома основними типами:

Електрична підлога виготовляється з використанням спеціального нагрівального електричного кабелю, який укладається в бетонну стяжку підлоги. За таким же принципом робиться і водяна тепла підлога. Тільки замість кабелю укладається труба, що йде від опалювальної системи.

Основні плюси теплої статі

 • Економічність. Даний вид опалення будинку на 25% економічніший у порівнянні з радіаторним обігрівом приміщення;
 • Тепла підлога може бути укладена під різні покриття для підлоги: керамічна плитка, натуральний і штучний камінь і так далі;
 • Він рівномірно виділяє тепло у всьому приміщенні. За рахунок цього у приміщенні створюється приємна атмосфера і не відчувається різниця у температурному режимі у різних частинах кімнати;
 • Тепла підлога може бути використана в комплексі з радіаторним опаленням або розміщуватись у певній частині приміщення. Наприклад, такий підлогу можна зробити тільки у ванній кімнаті або на кухні в зоні їдальні. Це додасть комфорту в холодну пору року;
 • Якщо йдеться про водяну теплу підлогу, то вона робиться з алюмінієвих труб, покритих шаром пластику. Це робить труби стійкими до корозії, а сама підлога довговічною;
 • Оскільки всі нагрівальні деталі теплої підлоги розміщуються в бетонній стяжці покриття, то вони не займають додаткового простору і не скорочують площу кімнати. При цьому дизайнерське оформлення інтер’єру нічого не порушується;
 • Електрична тепла підлога є відмінним варіантом для тих приміщень, де немає можливості використовувати водяне опалення. Це може бути, наприклад, дача, гараж чи підсобне приміщення;
READ  Домашня програма MI не бачить пилосос

Електрична тепла підлога як система опалення будинку. Витрата електроенергії. Буд і Живи.

Використання теплого підлоги, як нагрівання, ви самі можете самостійно відрегулювати інтенсивність теплопостачання, а також вирішити, коли включити нагрівання, і коли він вимкнено. Це дозволяє значно економити кошти на прогрівання приміщення.

До основних мінусів теплої статі можна віднести такі особливості:

 • Конструкція підлоги може бути порушена у процесі проведення капітального ремонту у кімнаті. Ремонтувати теплу підлогу досить складно, оскільки деталі пов’язані між собою. Якщо одна частина підлоги пошкоджена, то інша конструкція не працюватиме;
 • Теплу підлогу не можна робити в тих частинах приміщення, де планується встановлення меблів. У цьому випадку кімната з теплою підлогою надалі не може бути перепланована;
 • Підлога з підігрівом не може бути укладена під деякі покриття для підлоги. Тому, вибираючи підлогове покриття на теплу підлогу, необхідно обов’язково перевіряти його сумісність із ним. Це стосується не тільки ламінату або лінолеуму, але й плитки, клею до неї і затирки. Крім того, на теплу підлогу не можна класти килим або робити килимове покриття. Це не безпечно;
 • Щоб встановити теплу підлогу, знадобиться розбирання вже існуючого підлогового покриття. Це серйозно обмежує можливість його використання у вже готових та відремонтованих приміщеннях, так як у деяких випадках доводиться робити ремонт наново.

Тепла підлога в СІП-будинку це відмінний вибір як опалення приміщення. Він економить кошти, створює затишок та тепло в будинку. Установка теплої підлоги на стадії ремонту приміщення не займе багато часу, при цьому готова підлога з підігрівом буде служити багато років, не вимагаючи додаткових вкладень.

 • Економічний зиск. Розглянутий спосіб обігріву на чверть економічніший при порівнянні з використанням радіаторів.
 • Універсальність. Теплу підлогу можна залагоджувати під велику кількість покриттів: камінь (штучний та натуральний) плитку керамічну і т.п. д.
 • Рівномірність прогріву. Така система створює приємну атмосферу по всій кімнаті, усуваючи появу різниці температур.
 • Можливість інтегрованого використання з радіаторами, розміщенням в одній з частин кімнати. Наприклад, встановіть його у ванну, їдальня та ін.
 • Тривалість роботи. При розгляді водно-ізольованої водної системи варто відзначити, що для його виробництва використовуються алюмінієві труби, покриті товстим шаром пластику. Це робить їх дуже стійкими до корозії, збільшуючи довговічність дизайну.
 • Низький розмір. Через те, що абсолютно всі елементи теплого підлоги знаходяться в краватці бетону (у площині покриття підлоги), вони не займають космічний простір, зменшуючи його ділянку одночасно. Він також не впливає на дизайн дизайну дизайну.

Важливо також відзначити, що нагрівання теплової системи дозволяє самостійно регулювати інтенсивність теплопостачання. Це дає змогу встановити зручну температуру для жителів, а також зберегти, при необхідності, для того, щоб підігрівати будівлю.

 • Можливість пошкодження конструкції у процесі виконання капітального ремонту. При цьому сам ремонт досить складний у виконанні, тому що взаємозв’язок системи не дає їй працювати навіть за пошкодження незначного елемента.
 • Суворе стеження за тим, щоб безпосередньо на системі не стояли меблі. Це не дає змогу виконати перепланування надалі.
 • Заборона використання деяких підлогових покриттів. Тому, здійснюючи вибір підлогового покриття на теплу підлогу, важливо перевірити їхню сумісність. Це стосується як ламінату, лінолеуму, так і деяких видів плитки, клею, затірки. Також заборонено покривати площину килимом або ковроліном.
 • Для монтажу системи необхідно розбирати вже існуюче покриття. Це обмежує можливість його застосування у вже готових приміщеннях, тому що може знадобитися робити по-новому ремонт.

https://sip-dom36.RU/2018/06/22/Mozno-Li-Oborudovat-Teplyj-Pol-V-Sip-Dome /
http://teplosip.ru/our-services/installation-of-warm-floors/
http://siprating.ru/articles/sip-paneli/otoplenie-v-dome-iz-sip-panelej-vybiraem-samyj-luchshij-sposob/
https://technosip.ru/o-kompanii/articles/otoplenie-doma-iz-sip-panelej-electricity
https://sk-evrodom.ru/statii/teplyy-pol-v-dome-iz-sip-paneley
https://villozi.com/page/tepliy_dom_po_sip_tehnologii_pravda_ili_loj
https://technosip.ru/tehnologii-stroitelstva/teplyj-pol-v-sip-domah
https://technosip.ru/o-kompanii/articles/teplyj-pol-v-sip-dome [/Spoiler]