Електричні рушникосушарки для ванної з терморегулятором

Дрібна побутова техніка

Переваги електричних змійовиків

У списку аргументів на користь придбання електричного приладу числяться:

 • Економічність. Пристрої споживають мінімум електроенергії, але їх потужності вистачає для прогрівання ванної кімнати. До мінусів можна віднести те, що сушарки для рушників все-таки витрачають електроенергію.
 • Відсутність протікання. Водяні моделі піддаються корозії і рано чи пізно починають підтікати. З електричними пристроями «сухого» типу нічого подібного статися не може.
 • Широкий дизайнерський потенціал. Електричні моделі дуже різноманітні. Є стильні дизайнерські моделі, які здатні стати основною окрасою ванної кімнати.
 • Незалежність від тиску у комунікаційних системах. Ефективність водяних рушників, що значною мірою залежить від тиску в системі водопостачання, іноді вони гірші виконують свої функції через повітряні пробки. Електричні моделі позбавлені цих недоліків.
 • Мінімальний час аварійних вимкнень. Перебої з електроенергією – найчастіше явище у багатьох місцевостях, і це мінус. Однак є і плюс: якщо вони трапляються, то на короткий час. Перебої з гарячою водою трапляються рідше, проте можуть тривати тижнями, поки не закінчаться ремонтні або профілактичні заходи.

Ще одна вагома перевага можливість легко змінювати місце розташування. Перенесення водяного приладу на інше місце – трудомісткий захід.до. пристрій підключено до системи ГВП або опалення.

Щоб перенести електричний сушка для рушників, досить просто переставити кріплення. Це займає лічені хвилини.

Електричні рушникосушарки вимогливі до місця встановлення та підведення електроживлення. Багато поломок пов’язані саме з недотриманням правил підключення та експлуатації. Розкрити і усунути ряд проблем, які зможуть особисто.

Сунержа Галант 2.0

У комплекті з Галантом поставляється модуль прихованого підключення, що дозволяє говорити про універсальність приладу. Від попередніх конкурсантів він відрізняється наявністю у своєму арсеналі таймера. Завдяки цьому користувач зможе задати час, протягом якого прилад підтримуватиме задану температуру перед відключенням.

Зовні срібна призерка топа виглядає стильно і лаконічно, тому відмінно впишеться в інтер’єр сучасної ванної кімнати. Модель вийшла досить вузькою. всього 55 сантиметрів завширшки, тому встановити її можна навіть у приміщенні з дефіцитом вільного місця. Проаналізувавши відгуки на цей електричний полтотенцесушитель, ми зрозуміли, що його єдиний мінус — скільки він коштує.

Електричні рушникосушарки для ванної з терморегулятором: види, встановлення, виробники

Ванна кімната є однією з найважливіших областей житлових приміщень, свого роду домашнього оазису чистоти, релаксації та краси. Але щоб вона такою була, потрібно створити там відповідні умови. Підвищена вологість не тільки не сприяє особливому комфорту, але ще й стає причиною появи чорної цвілі. У вирішенні цієї проблеми може допомогти електричний рушникосушарка для ванної з терморегулятором. Він стабілізує вологість повітря. Докладніше про користь приладу, який з рушників висушити, де його краще встановити і на що при цьому звернути увагу при встановленні, розповімо в даній статті.

електричні, рушникосушарки, ванної, терморегулятор

Представлене обладнання не залежить від режиму роботи центральної опалювальної системи або гарячого водопостачання. Купити модель нагрівача можна для експлуатації лише за необхідності. Функція цієї сушарки така ж, як і водяні аналоги сушіння одягу та рушників, а також опалювальна кімната. Дане обладнання відрізняє від інших різновидів зручний і надійний спосіб монтажу. Продукція, яку пропонує наш сайт, має декілька особливостей:

 • різноманітний зовнішній вигляд ми пропонуємо настінні, підлогові, кутові, прямі, поворотні та інші варіанти;
 • високу якість моделей ми використовуємо найкращі матеріали для виробництва;
 • низьке споживання електрики сушіння від ТРУГОР це вигідний варіант, мінімальна споживана потужність дорівнює 50 Вт;
 • гарантія на обладнання;
 • тільки оригінальний товар у різних кольорах бронзові, золоті, латунні та інші.
READ  Який насос необхідний для теплого поверху

Ванна кімната з використанням електричного сушки для рушників стане більш комфортною для всіх домочадців.

Електричні сушки для рушників

Електричний рушник для ванної кімнати використовується для підтримки в приміщенні зручної температури та сушіння рушників або речей після промивання. Головна відмінність від водяних моделей. наявність нагрівальних елементів, що працюють від електромережі. Купити електричні сушки для рушників можна в нашому магазині. В асортименті – понад 2000 моделей.

Електричні сушки для рушників

Не завжди є можливість задіяти традиційний водяний варіант, у ряді випадків виникає необхідність придбати електричний рушникосушка, здатний справлятися з поставленими перед ними завданнями не гірше, ніж його водяний побратим. У нас ви зможете купити електричні сушки для рушників таких виробників як:

При виборі електричного сушки для рушників рекомендуємо керуватися кількома правилами:

 • Необхідно мати можливість вивчити технічні характеристики приладу
 • У приміщенні повинна бути можливість підключення приладу до електромережі
 • На вибраний рушникосушар обов’язково має надаватися гарантія
 • Потужність нагрітого рушника повинна відповідати площі кімнати
 • Перед покупкою бажано визначитись із необхідним функціоналом

Практика показує, що електричні моделі мають цілу низку своїх переваг, і зокрема, вони мають великий функціонал і можуть бути оснащені найсучаснішими блоками управління з можливістю програмування та підключення до систем типу “Розумний будинок”, а також тонким регулюванням температури. Такі вироби можуть чудово просушувати речі та підтримувати необхідний мікроклімат у приміщенні та при цьому бути й елементами декору. Адже в нашому магазині ви зможете підібрати такий виріб під будь-який інтер’єр та стиль оформлення.

У нас знайдуться білі і чорні, бронзові, а також кольорові електричні рушникосушарки. Ви зможете розглянути моделі у різних формах та з різним зовнішнім виглядом, які зможуть стати успішним доповненням практично для будь-якого інтер’єру незалежно від його стильового вирішення.

READ  Як швидко волосся росте після лазерної епіляції

Ми гарантуємо найвищу якість кожного з продуктів, ми забезпечуємо ретельну перевірку нагрівальних рушників до доставки, і ретельно застосовувати до всіх побажань та вимог наших клієнтів.

Електричні сушки для рушників

Електричний рушникосушка – обігрівальний прилад, що працює від мережі 220В і призначений для опалення ванної кімнати. По конструкції електричні сушарки поділяються на 2 види – Tubular Heater та кабельні.

Кабельні вироби мають обмеження за потужністю (не більше 200 Вт) – тому найбільш поширені Tubular Heater електричні сушки для рушників – їх потужність може досягати 2000 Вт. Пристрої кріпляться до стіни або підлоги, існують і мобільні версії.

Основними завданнями полотенцесушителів є підтримання комфортної температури повітря, сушіння вологих речей та боротьба з надмірною вологістю. Сушки для рушників (у тому числі електричного типу) є сучасним стильним елементом інтер’єру приміщення. Слід зазначити, що корпуси Tubular Heater пристроїв зазвичай заповнені рідинами, що незамерзають, і не бояться розморожування. Тому вони можуть бути встановлені в приміщеннях з непостійним резиденцією людини. заміських будинків, дач і так далі.

Електричні рушникосушарки мають ряд переваг перед водяними аналогами:

 • Незалежність від режиму роботи систем опалення та гарячого водопостачання;
 • Практично відсутня негативний вплив корозії на корпус виробу;
 • тривалий термін служби;
 • Висока швидкість нагрівання;
 • Простота монтажу та встановлення пристрою;
 • Пристрої не схильні до утворення відкладень і повітряних пробок;
 • Зручність управління.

Зручність управління пристроєм забезпечується наявністю в його конструкції терморегулятора. Він дозволяє задавати потрібну температуру з високим рівнем точності. При досягненні заданого значення термостат відключає живлення – це забезпечує економію електроенергії.

Купити електричний полотенцесушитель з терморегулятором ви можете у нашому інтернет-магазині. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну модель для будь-яких умов експлуатації та розміщення, а також підберуть оптимальну ціну рушникосушарки для кожного покупця. Доставка товарів здійснюється у мінімальні терміни.

Що слід враховувати перед тим, як купити електричний сушки для рушників?

Встановлення залежить від кількох факторів. Важливі моменти включають розміри пристрою, розташування розеток, місце підключення проводки ліворуч, праворуч, знизу, зверху.

READ  Робот пилосос Xiaomi не повертається на базу

Важливо продумати розміщення до того, як почнете декорувати інтер’єр, щоб не довелося руйнувати плитку або інші деталі. Якщо ви просто замінюєте старий пристрій, нову сушарку легко встановити на його місце.

Важливо встановити виріб на холодній стіні у ванній, щоб тепло розподілялося ефективно. Зазвичай це зовнішня стіна вашої ванної кімнати. Враховуйте розташування щодо ванни чи душу. Ніхто не любить заходити у холодну ванну.

Електрорушникосушки з терморегулятором

Сушки для рушників електричні з Tubular Heater. це величезний сегмент електрорушникосушки. Можна сказати без перебільшення, що це основний сегмент електричних сушки для рушників.

В основному вони мають форму драбинки, а основним сегментом їх робить величезну різноманітність розмірів для кожної моделі та форми перемичок: прямі, дугоподібні, зигзаг, трапеція та всілякі комбіновані варіанти.

Виготовляються з харчової нержавіючої сталі AISI 304 і відполіровані до дзеркального блиску за допомогою методу електро-плазмового полірування.

Всі ці моделі несуть не тільки естетичну функцію і функцію власне сушарки для рушників, але і можуть бути використані як повноцінні радіатори опалення для ванної кімнати. Особливо такі моделі великих розмірів як модель Альфа 18, модель Сатурн, модель F ultra, модель J ultra та інші драбинки великих розмірів. Це зумовлено їхньою високою тепловіддачею, тому що всі вони заповнюються спеціальним теплоносієм. Найчастіше це “Теплий будинок”, що використовується в системах опалення приватних будинків. Чому саме “Теплий будинок”? Він розроблений спеціально для систем опалення, має високу теплоємність та низьку температуру замерзання. Т.е. полотенцесушитель можна залишити на зиму навіть у неопалюваному приміщенні, не боячись його розморожування.

До речі, в сучасних моделях електричних рушникосушки є функція “No Frost”, т.е. рушникосушарка, якщо він залишається включеним в мережу, автоматично підтримує мінімальну температуру (порядку 5 градусів), щоб не розмірнутися.

Усі моделі оснащуються терморегуляторами різних типів, але мають одну загальну важливу функцію. підтримувати задану температуру полотенцесушителя періодично включаючи та вимикаючи нагрівальний елемент.

Можуть бути підключені до електричної мережі як відкритим, так і прихованим способом підключення. Деякі моделі терморегуляторів, такі, як, наприклад, КТХ 3, КТХ 4 мають спеціальний декоративний кожух, який приховує дроти підключення. Для прихованого підключення інших моделей може бути використана коробка прихованого підключення

https://dns-magazin.ru/klimaticheskaya/luchshie-elektricheskie-polotencesushiteli.html
https://remont-book.com/elektricheskie-polotencesushiteli-dlya-vannoj-s-termoregulyatorom/
https://trugor.ru/katalog/elektricheskie-polotentsesushiteli/
https://santehmoll.ru/category/polotentsesushiteli/_elektricheskiy/
https://www.warm-market.ru/collection/elektro-polotentsesushiteli
https://heizer.ru/catalog/polotentsesushiteli/polotentsesushiteli-elektricheskie/
https://santehnika-tut.ru/polotencesushiteli/elektricheskie/
https://polotencesushiteli1.ru/katalog/elektricheskie-polotentsesushiteli/s-tenom [/Spoiler]