Електричний рушникосушка споживання електроенергії на місяць

Article

Переваги і недоліки

Звичайно, ми звикли до стандартних полотенцесушителів – підключених до водопроводу, проте, електричні пристрої для сушіння також набирають обертів та завойовують довіру споживачів.

Плюси електричного пристрою для сушіння рушників:

 • можна встановити будь-де, без прив’язки до водопроводу;
 • прилад можна вмикати та вимикати, коли необхідно;
 • дуже простий монтаж, що не вимагає допомоги сантехніків та інших спеціалістів;
 • існують моделі, температуру яких можна регулювати, що дозволяє заощаджувати електроенергію;
 • Широкий вибір дизайнерських рішень;
 • Сушіння на електрику боїться іржі, жорсткої води, краплі тиску;
 • не залежить від сезонного від води;
 • Мінімальна вартість виплати електричного нагрітого рушника може бути прирівняна до роботи лампочки.

електричний, рушникосушка, споживання, електроенергії

Рушник з підігрівом.Це обов’язковий атрибут ванної кімнати.

Плюс електричний пристрій полягає в тому, що він точно нагрівається до заданої температури: якщо ви вказали 100 градусів, це означає, що температура в трубах буде доцільно. Що ви не можете сказати про класичну сушку води: часто 100 градусів, 38-70 або в кращому випадку. 80 градусів.

На сьогоднішній день ви можете знайти пристрій для сушіння в будь-якому спеціалізованому магазині, будь-яка форма, розмір та дизайн.

Недоліки електричного пристрою для сушіння рушників разом з економікою, електрична сушка може споживати досить багато енергії, оскільки споживання енергії коливається від 150 Вт до 700 Вт.

Оскільки одна розетка у ванній кімнаті буде майже весь час зайнята стаціонарним сушінням, вам знадобиться двійник або додаткова розетка.

На жаль, вітчизняні сушіння виготовляють із занадто великої труби, прилад не може рухатися через занадто жорстке кріплення, мізерний вибір за кольором – тільки хром. Якщо для дизайну ванної кімнати вам потрібен інший відтінок – зверніть увагу на іноземних виробників.

Чеські рушникосушарки-одні з найнадійніших представлених на ринку.

Розрахунок енергоспоживання бойлера за годину, добу та на місяць

Для обчислень знадобляться такі дані:

 • місткість бойлера (у літрах);
 • заявлена ​​потужність (її можна подивитися у техпаспорті);
 • час нагрівання повного бака;
 • енергоспоживання приладу (вказується в кіловатах).
 • обсяг гарячої води, що споживається щодня;
 • кількість електроенергії для одного циклу нагрівання;
 • Час використання котлом (у днях).

Для обчислення використається формула: T=0.00116V(T2-T1)/W

, де: V – обсягу бака (50, 80 або 100 літрів), Т2 – максимальна температура нагріву (60-70 градусів), Т1 – температура води, що надходить у бойлер (приблизно 15 градусів), W – потужність.

Розрахунок необхідної потужності

Відповідно до ГОСТ Р 51617-2000 для ванної кімнати, а також спільної ванної та вбиральні в період опалення температура повинна відповідати 25°C. Щоб нагріти повітря до такої температури, споживана потужність електричного рушникосушаря повинна відповідати необхідним параметрам.

READ  Заряджання автомобільного акумулятора з сонячної батареї

Модель підбирається виходячи із площі приміщення. Для опалення 140 Вт на м², а тільки для сушіння рушників достатньо 35 Вт на м². При дотриманні цих умов витрата електроенергії буде оптимальною. Якщо встановити меншої потужності, то повітря в приміщенні не нагріється до встановленої норми і витрата буде невиправданим. Встановіть більш потужний пристрій, також не варто. Хоча завдяки вбудованому терморегулятору споживання електрики не збільшиться, частіші увімкнення/вимкнення реле регулятора скоротять ресурс роботи пристрою.

Яку потужність вибрати

Зазвичай, у багатоповерхових житлових будинках ванні кімнати не відрізняються великою площею – в середньому 3-5 м². У приватних будинках спільні санвузли можуть сягати 9-10 м². Відповідно рушникосушитель за потужністю повинен відповідати площі помноженої на 140 Вт. Завдяки широкому вибору та різноманітності моделей підібрати необхідну потужність можна з високою точністю, хоча незначне відхилення на 20-30 Вт не позначиться на роботі опалювального приладу.

Купуючи сушки для рушників виключно для сушіння, необов’язково дотримуватися наведеного параметра. Головне, щоб за габаритами вистачало місця розміщення рушників для всіх членів сім’ї. У цьому випадку ви можете зосередитися на пристроях з гнучким нагрівачем. Усередині такого електрорушникосушарки знаходиться не Tubular Heater, а нагрівальний кабель. При досить великих розмірах потужність приладу незначна.

Як вибрати економічну модель

Підбір агрегату здійснюють за декількома параметрами. Це величина та її економічність. Холодильники, що мають позначення А, є приладами з низьким електроспоживанням.

Наявність двох компресорів збільшує споживання на 30%. Кількість дверей, їх розміри, система охолодження, де розташована морозильна камера (зверху або знизу), навіть колір впливають на економічність.

З усього сказаного зробимо висновок. Однодверні холодильники невеликого розміру, класу споживання А, без системи NoFrost, пофарбовані сріблястою фарбою, є економічними моделями. Однак під час експлуатації виникають додаткові трудовитрати. Їх необхідно регулярно розморожувати та мити. Невеликі холодильники не підходять для великої родини.

Скільки електроенергії споживає електричний сушки для рушників

Діапазон витрати електрики досить великий. Це як різноманітністю ванних приміщень і припускаємо кількістю їх відвідувачів, і типорозміром самих пристроїв.

Що впливає на енергоспоживання

 • Головний фактор насамперед. це інженерно-технічне компонування, то до якого типу відносяться електросушарки:
 • Рідинні. Усі моделі досить потужні: від 1000 до 300 Вт. Основним компонентом, що забезпечує транспортування та зберігання тепла, грає масло або вода. А споживає електрику та виробляє нагрівання. Tubular Heater. Його увімкнення та відключення відбувається за допомогою датчиків. У найпростішому варіанті. при досягненні меж максимуму та мінімуму температури. Основне споживання струму припадає на період первинного нагріву, а далі Tubular Heater лише підтримує заданий режим.
 • Кабельні. Див. Середні та низькі пристрої: від 30 до 165 Вт. Нагрів проводитися за допомогою спеціального кабелю. Ці пристрої менш ненажерливі, але і тепловіддача їх значно менша. Якщо ставиться завдання лише сушити, але не гріти приміщення – ці моделі можуть стати дуже розумним та збалансованим рішенням.
 • Комбіновані. Поєднують переваги двох попередніх типів. Мають істотний недолік – вони суттєво дорожчі.
 • Додатково, всередині модельного ряду виходить на передній план характеристики тепловіддачі (чим вона вище – тим, як правило, пристрій ненажерливіший). Більш того, наявність терморегулятора та/або таймера дає відчутну економію. Сушка для рушників, нагрівальний елемент якого працює весь час, буде витрачати електрику набагато інтенсивніше, ніж, що включається по таймеру іноді. Пристрій, здатний працювати тільки при деякій температурі, поступиться способом енергоефективності гнучко налаштовуваним з термостатом.
 • Кабельні рушникосушарки не повинні застосовуватися для обігріву, тому що мають незначні потужні характеристики, високий коефіцієнт витрати електроенергії і призначені лише для сушіння.
READ  MI Robot Vacuum Mop P Налаштування

Як правильно розрахувати споживання електроенергії

Середньомісячний показник витрати електрики рушником сушки можна з’ясувати досить просто. Для початку в паспорті до товару необхідно знайти значення потужності.

Формула звучить так: потужність приладу множать на години роботи за 1 день, коли сушарка для рушників знаходиться у включеному режимі. Далі отримане значення множать на 30 днів. стільки в середньому в одному місяці.

Розглянемо приклад. Споживання електроенергії приладу з потужністю 100 Вт, що працює по 5 годин на день, розраховують так:

50 Вт х 5 годин х 30 = 7500 Вт/год

Електричний сушки для рушників більше мінусів ніж плюсів Огляд

Остаточне число є приблизним, оскільки дані ґрунтуються на тому, що температура повітря в приміщенні становить близько 20 ° С. Приміщення обирають середньої площі. Звичайно, для отримання точних значень використовують строгу технічну формулу, де враховуються будь-які фактори та можливі відхилення.

Моделі з низьким енергоспоживанням

Багато виробників пропонують рушникосушарки з низьким енергоспоживанням. Це досягається не за рахунок низької потужності приладу, а завдяки високому рівню енергозбереження. Не завжди пристрій малої потужності допомагає заощаджувати. Малопотужні рушникосушки підходять тільки для невеликих ванних кімнат, в яких є основне опалення.

Щоб обладнання не працювало постійно на межі своїх можливостей, його треба купувати із запасом потужності. Популярні виробники рушників сушки з низьким енергоспоживанням: «Сунержа», «Термінус», «Арбонія», Devon та ін.

Сучасний з підігрівом рушником справляється добре з його завданням і виглядає красиво, тому органічно вписується в дизайн. Після встановлення такого пристрою ви можете забути про вологість і неприємний запах, який часто у ванній кімнаті.

Коефіцієнт споживача

Коефіцієнт споживання енергії в більшості випадків не вказаний у паспорті рушників. Оскільки коефіцієнт залежить від набору чинників. Наприклад:

 • Скільки часу є пристрій. Ніж цей показник вище, чим вище коефіцієнт;
 • Яка кількість білизни висихає на даний момент. З великими обсягами білизни, які потребують сушіння, вимагає значно більше часу на його обробку;
 • Скільки білизни та рушників мокрий. Чим вище вологість льону, тим важче висушити його.
READ  Газовий котел для відкритої системи опалення

Кожен названий фактор показує, що більш співвідношення споживання залежить від часу роботи нагрітого рушника. Він є більшою довшою роботою.

Электрический полотенцесушитель больше минусов чем плюсов Обзор

Коефіцієнт споживання. концепція досить близька до концепції ефективності. Визначення сам звучить так: Це час загального нагрівання та сушіння білизни до активного нагрівання з активним споживанням електроенергії. У електричних полотенцесушителів цей показник коливається в межах від 0,4 до 0,16. У першому випадку показаний варіант, що найчастіше зустрічається. Коли час сушіння рушників та іншого білизну у ванній займає близько 24 хвилин. В останньому випадку наведено приклад самого енергозберігаючого використання, коли сушіння займає всього 10 хвилин.

Коефіцієнт споживання дуже схожий на ККД

Варто зазначити, що коефіцієнт споживання електричних полотенцесушителів набагато менший за рідинні. Тому що останні спрямовані не лише на сушіння білизни, а й на обігрів кімнати, що суттєво збільшує час роботи. Ви поставите питання, а навіщо обігрівати ванну кімнату рушникосушителем, адже цим повинні займатися радіатори опалення. Відповідь криється ось у чому, так прийнято і виконується здебільшого, що опалювальні прилади в санвузлах та ванній не ставлять. Оскільки допускається регуляторними документами. Однак останнім часом цією проблемою перейнялися і в більшості будинків кімнати особистої гігієни стали опалювальними. Тому необхідність в обігріві рідинним рушникосушителем відпадає і на зміну йому приходить електричний. Який у сучасних умовах є більш практичним, за винятком того моменту, що йому потрібна для роботи наявність електрики.

Електричний рушникосушка: переваги та недоліки

Різні моделі рушникосібників відрізняються один від одного коефіцієнтом споживання електроенергії. На цей показник впливає безліч факторів, але основним є тип конструкції апарату. У конструктивному відношенні всі електричні сушки для рушників діляться на кілька різновидів:

 • Кабельні. нагріваються за рахунок спеціального кабелю та споживають від 30 до 165 Вт. Вони вважаються найбільш економічними, але мають низький рівень теплопередачі, тому застосовується тільки для сушіння білизни.
 • Рідкісні – оснащуються Tubular Heater, який нагріває рідину (масло, антифриз або воду) у змійовику. Такі прилади мають потужність до 1-2 кВт, що дозволяє використовувати їх не тільки для сушіння рушників, але й для опалення приміщення.
 • Комбіновані – поєднують у собі функції рідинних та кабельних апаратів.

Крім конструкції, на витрату електрики впливає тепловіддача рушникосушарки. При високих її показниках апарат буде особливо «ненажерливим».

https://corona-doors.ru/обслуговування/шкілько-potrebляет-електричний полотенець.html
https://electroadvice.ru/eto-interesno/skolko-potreblyaet-polotencesushitel-v-mesyac/
https://strop-snab.ru/novosti/skolko-elektrichestva-potreblayat-holodilnik.html
https://kachestvolife.club/bytová-tehnika-2/skolko-potreblyaet-elektricheskii-polotentsesushitel-raschet
https://homeasking.COM/Skolko-Potreblyeet-Elektricheskij-polotencesushitel /
https://strop-snab.ru/raboty/elektricheskij-polotencesushitel-moshchnost.html
https://masterfibre03.ru/otoplenie-i-radiatory/moshchnost-polotencesushitelya-elektricheskogo.html
https://delta-instrument.ru/radiatory/moshchnost-polotencesushitelya.html [/Spoiler]