Фен для паяльних чіпів робить це самостійно

Article

Як приполять чіпси зробити фен це самостійно

Термофен для пайки іноді просто незамінним помічником у домогосподарстві. З цією фен, ви можете виконати ряд різних робіт у будь-яких галузях діяльності. Фен для волосся дозволяє перешкоджати лінолеуму, плівках, чіпсах і є незамінним обладнанням з іншими видами роботи.

На сьогоднішній день пропонується величезна кількість моделей, які відповідають усім високим вимогам та стандартам. Ці професійні фени здатні. Але їхня ціна досить висока, і тому термофен для пайки, зроблений з власними руками, це виглядає набагато краще для більшості людей.

Як зробити припою феном з вашими руками покроковою інструкцією з відео

Продукти при таких назвах доступні в різних модифікаціях і характеризуються конкретним використанням. Деякі фен, призначені для сушіння волосся, інші використовуються у будівництві або в процесі ремонту. Так, і для радіоспостерегів вони представляють інтерес.

Наприклад, при пайковому чіпі, враховуючи кількість їх висновків, набагато зручніше працювати як пристрій, ніж найдосконаліший паяльник. В принципі, така фен може також купити.

Той же, хто звик робити все з власними руками, ця стаття скаже мені, як і від того, що збирати фен для пайки вдома, не витрачаючи гроші та час для покупок.

Хтось вважає, що недоречно займатися подібним дизайном, якщо це легше придбати навички пайки мініатюрного паяного заліза. І все-таки незалежно виготовлений фен. пристрій досить універсальний. У повсякденному житті вони можуть виробляти стрільби матеріалів, видалення старого фарбування з них, деформують щось перед подальшою обробкою. У майстерних руках він стане незамінним помічником.

Домашній

Через те, що ціна пристрою є високою, то деякі майстри вирішують зробити таке обладнання. Треба лише зрозуміти, що його дизайн і який принцип роботи базується на його роботі. Створення нагрівального пристрою вимагатиме певного матеріалу, який, швидше за все, матиме кожен чарівник вдома. Але коли самостійно, самостійно, пристрій збирається, то вам потрібно дотримуватися суворої схеми і не забудьте прочитати та виконувати всі рекомендації щодо його складання. Ось чому, звичайно, ціна на такий домашній пристрій буде набагато менше.

На сьогоднішній день ви можете говорити про два типи домашньої фен:

Ми будемо з’ясувати, які ж два пристрої відрізняються вдома. Отже, перше не передається, хоча його ручка завжди залишатиметься холодною. Щоб зібрати його за низькою ціною, ви можете використовувати замість елемента дроту, але тільки з ніхрому. Його акуратно і суворо за схемою закладена на циліндричну поверхню.

Thermofen зробити це самостійно

Навіть у випадку для пристрою ви можете зберегти, якщо ви берете його в фен, який вже несправний. Вартість домашнього пристрою буде ще нижчим, якщо вентилятор позичає з акваріума. Термоізоляція може бути досягнута за допомогою скловолокна. Так що паяння трапилося в комфортних умовах, потім освітлювальний елемент може бути продуманий у приладі. Такий пристрій дозволяє виконувати широкий спектр домашньої роботи.

READ  Продовольчий процесор Normann AFP 945 Як використовувати

Чи можна зробити пайку

Припою та електронні схеми за звичайним паяльним залізом не дуже зручно і не завжди можливо. У зв’язку з цим навіть простий пильний станційний інструмент. Але вартість готової продукції досить висока, і якщо робота не часто виконується, вона скоро виплачує.

Є вихід: Зробіть паяльну станцію власними руками, кожен, хто займається програмуванням мікроконтролерів. Спочатку необхідно розуміти принцип роботи пристрою та його основних елементів.

Паяльник або паяння фен? Ми робимо ваші руки

Високоякісне професійне обладнання для пайки мікрокомпонент коштує багато грошей, а недорогі термофенції не підходять для більшості завдань. Дуже багато ремонтників та радіоаматорських аматори іноді стикаються з низькоякісними термофенами для пайки.

Щоб уникнути таких непорозумінь, має сенс зробити припою фен за власними руками. Цей варіант ідеально підходить для ремонтників та радіоаматори, які мають конкретні вимоги до обладнання та дуже обмежений бюджет.

Як зробити фен з власними руками?

Незалежна збірка плавлених матеріалів. альтернатива купівельної паяльній машині. Використовуючи високоякісні компоненти та дотримання технології процесу збірки, це дозволить збирати відмінну модель та використовувати домашнє призначення для призначення.

Потрібно дотримуватися безпеки

Спочатку потрібно розуміти, що домашній пристрій буде стаціонарним. Високий температурний режим не вплине на ручку виготовленого пристрою. Нагрівальний елемент буде служити ніхромним дротом, акуратно закладеним на циліндр. Як база використовується фен, яка служила своїм терміном. Повітряний потік буде створений за допомогою будь-якого шанувальника найменших розмірів. Залишається вважати кнопку початку та регулятора температури.

Краще знайти або зробити попередню схему

У процесі збірки необхідно зводити дріт з спіралі на циліндрі, і зробити обмотку з ізоляцією (ви можете використовувати склопластику), зробити теплову трубку і витягнути обмотку до нього. Проведена процедура буде уникнути перегріву пристрою при дуже високих температурах потоку повітря.

Далі встановіть елемент ін’єкції в задню частину пайки. Дріт пропускається через реостат для контролю температурного режиму. Перед нагрівальним елементом встановіть сопло для виходу потоку повітря та кнопку «Пуск».

паяльних, чіпів, робить, самостійно

До відома. Термофен додатково може бути обладнаний освітленням. Зібраний варіант також дозволить точно та швидко виконувати пайку.

Малюнки домашнього паяного фен

Це складний малюнок пайки. Ізометричні проекції, які я пофарбував лінивий, але ви можете розглянути пайку фен з усіх боків, дивлячись на відео, розміщене на початку статті.

І на цьому малюнку зображений вузол для прикріплення електричного термінала. Гвинт M3, кріплення кінцева коробка, виділена з олово-футляра з невеликим камерою сегмента (поліхлорвінілова трубка) та скловолокна машина M4. Між шапками гвинта та явища ручка закладена скловолокна шайба M3. Ця шайба запобігає передачі теплового перенесення з електричного термінального стрижня до ручки фен, через гвинт M3.

Нанесення корпусу мініатюрного паяного шасі у форматі A4 та роздільну здатність 300DPI знаходиться під попередньою попередньою. Якщо він надрукований на принтері, і дотримується олово з олова, можна легко зробити найбільш складним елементом цього домашнього господарства.

Незалежна Створення пайки Фен

Люди, які хочуть зробити пайку фен за власними руками, повинні пам’ятати, що будь-який використаний пристрій підходить для створення такого продукту. Ви також можете використовувати сталеву трубку. Елементи алюмінію або міді не підходять.

Природно, що необхідно враховувати той факт, що в процесі нагрівання елемент стане надто жарким і висушеним паяльним залізом, і це дозволить це використовувати незручно протягом тривалого часу. Відповідно, деякі майстри вибирають спеціальну термостійку тканину.

READ  Як промити систему розщеплення внутрішнього блоку

Самі пайки фен. стаціонарні. У цьому випадку необхідно зафіксувати пристрій на стаціонарному стенді та перемістити плату в процесі виконання робіт. Природно, такий дизайн має ряд недоліків.

При створенні такого агрегату ви часто використовуєте старі фен з вашими руками, тому що є слинові пластини, які можуть витримувати підвищену температуру. Для цього елемента необхідно підготувати основу, легко носити значні навантаження.

Якщо ми говоримо про опалення спіралей, вони повинні бути створені виключно м’яким ніхром. Але фехрак не підходить для цього занадто жорсткого.

Особливу увагу слід приділяти потужності пристрою, оскільки потік не розплавляється за умови недостатнього опалення. Однак слід пам’ятати, що через капітальний ремонт мікросхеми може бути пошкоджений.

Виробництво дизайну від старого паяльного заліза

Часто, замість домашнього господарства, використовується традиційний паяльник, а саме його випадок. Вся внутрішня наповнення повинна бути точно видалена, залишаючи металевий кліп і рукоятку недоторканою. Також потрібна галогенна лампа з місткістю 1,5-2,2 кВт. Потрібно організувати кварцовий ізолятор, і навіть спалена лампа підходить для цієї мети.

За допомогою алмазної машини необхідно м’яко розрізати сплющені кінці, внаслідок чого отримана кварцова трубка, з одного боку, з якої розташована технологічна соска. Тут вам потрібно підготувати дірку для виходу нагрівача.

Ніхром виступає як нагрівальний елемент. Його товщина повинна коливатися в 0,3-0,7 мм. Якщо діаметр більший, охолодження дроту займе занадто багато часу. Крім того, регулятор буде потрібно правильно налаштувати роботу обладнання.

Температура паяльника, фена для пайки и нижнего подогрева.

Далі, Асамблея виконується у певній послідовності.

 • Кварцна трубка акуратно поміщена в спіралі, попередньо створену своїми руками. Його кінець продовжує дріт.
 • Щоб зменшити температуру нагрівання, трубка м’яко загорнута фольгою.
 • Після цього елемент поміщають у кліп з металевим корпусом і фіксуйте дріт з боку ручки.
 • Готовий дизайн також вставляється тут, і трубка акуратно загорнута азбестом шнуром, так що продукт буде розташований у центральній частині клімату.
 • Передній вихід м’яко затискає, а потім має шланг у повітряній ручці. У цьому випадку, як джерело повітря, у акваріумах використовується звичайний компресор.

Помилки дозволяються в процесі складання

Деякі недосвідчені люди вважають, що ви можете зібрати дизайн з вашими руками, якщо є тільки нагрівач і вентилятор. З цієї причини вони використовують традиційні домашні фен, але вам потрібно зрозуміти, що навіть потужний апарат не зможе зробити плавлення олова.

Підніміть температуру допоможе зменшити рухові революції та зменшити калібр отворів. Однак у першій версії спіралі вимикається, а потім вимкніть будь-який поворот. У другому випадку температура значно збільшиться, внаслідок чого дизайн може розтопити.

Моделі на ринку

Величезний асортимент термофену призводить покупців до плутанини. Щоб вибрати пристрій, який повністю відповідає вимогам, потрібно вивчити його можливості та характеристики. Професійна електроніка та любителі Tinker з чіпсами Ми пропонуємо ознайомитись із відбором найкращих моделей, що пропонуються виробниками.

Thermofen Weller WHA 900 Набір на базі станції

Набір Weller Wha 900

Професійне аналогове обладнання. Регулювання температури та гладка зміна потоків гарячого повітря. Фен оснащена вбудованою турбіною для ін’єкції повітря. Температура нагрівання в діапазоні 50-550 градусів. Антистатична версія виконання усуває здатність пошкодити оброблену плату. Виробник пропонує великий вибір спеціальних форсунок, що підвищує ефективність розігріву та локалізуючого робочого ділянки.

 • якісне виробництво;
 • Точна установка температури та повітряних потоків;
 • асортимент замісних форсунок;
 • продуктивність;
 • потужність.
READ  Потужність сонячної батареї на квадратний метр

Існує висока ціна за недоліки. Це компенсується тим, що пристрій є професійним.

Фен Швидкий 857DW має 4 форсунки та зручна ручка

Швидкий 857DW

Професійний тепловий контролер з діафрагмою компресором та потужністю близько 580 Вт. Підходить для чутливих дощок та радіокомпонент. Нагрівання до 450 градусів, контрольованих мікропроцесором. Індикатор температури відображається на цифровому дисплеї. Обладнання містить 4 форсунки різних діаметрів.

Кріплення здійснюється за допомогою болт, що усуває розряд при розширенні. Ступінь опалення та кількість вхідного повітря регулюються спеціальними вимикачами. Зручна ручка оснащена розширеною пружиною, яка запобігає розрив. Завдяки компресору діафрагму, швидкість потоку повітря в хвилину становить 100 літрів.

Здатність прийняти необхідність калібрування.

Lukey 702

Пристрій поставляється з набором з вокзалу таку ж назву, оснащену блок керування та паяльним залізом. Надано регулювання необхідної температури та повітряного потоку. Розміщення турбінного компресора в ручці дозволяє зменшити розміри пристрою, а також покращити свою внутрішню динаміку. Пристрій працює майже мовчки. Коли паяльник встановлюється на стенді, автоматично включається режим “сплячий”.

 • наявність паляків;
 • Широка функціональність;
 • температурний діапазон;
 • продуктивність;
 • Можливості перевищують вартість.

Yaxun yx-8032

Компактне пристрій дозволяє демонтаж пластикових випадків, працювати з дошками, розмивання паяльних елементів. Надана функція, яка захищає від статичного розряду. Упаковка містить кілька форсунок, що мають інший діаметр вихідного сопла. Він здатний працювати з різними параметрами стаціонарної електромережі: 220, 110, 100 В. Також забезпечує гладку зміну масового потоку повітряного потоку. Діапазон температур коливається 100-420 градусів. Існує спеціальна підтримка зручного розміщення пристрою.

 • практичність та простота використання;
 • низька вага;
 • Набір форсунок дозволяє розігріти високу якість і локалізувати сюжет роботи;
 • Пристойна якість.

Негативна якість пристрою вважається високою ціною, хоча вона виправдана багатим функціональним.

Розмірна компактність забезпечує зручність використання

Yihua 8858

Універсальне повітряне опалення Фен. Використовується для теплових пластмасових мобільних телефонів, безконтактної пайки радіоелементів, опалення електронних плат. Для фіксації різних частин можна використовувати як клейкий пістолет, плавлення поліетиленових стрижнів.

Пристрій дозволяє підключити електричні труби за допомогою термоусадочних труб. Обладнаний турбінним нагнітачем та керамічним нагрівачем. Під час переривання та розташування пристрою на стенді він автоматично вимикає, прискорюючи процес охолодження.

 • компактність;
 • низька вага;
 • зручна ручка;
 • кілька режимів дуття;
 • Змінні сопла;
 • “сплячий режим”;
 • Eurovalka;
 • Автоматичне дуття.

BISON 55350

Професійний паяльник за доступною вартістю. Використовується при проведенні безконтактного пайку та демонтажу електронних радіоелементів. Здатний розігріти до максимально 500 градусів у секундах. Три змінних форсунок, які відрізняються діаметром вихідного сопла дозволяють локалізувати сидіння розмивання. У моменти тимчасових перерв включено економічний режим. Існує можливість регулювання потоку повітря, що досягає максимуму допускається до 120 л/хв.

 • легкість, легкість використання;
 • Зручна ручка оснащена протипоковкою;
 • плавне регулювання;
 • пристойна швидкість потоку повітря;
 • дисплей;
 • Електронний контроль;
 • доступна ціна.

Недоліки цього пристрою ще не ідентифіковані.