Газові котли для опалення промислових приміщень

Дрібна побутова техніка

Газові промислові опалювальні котли

Котл нагрівального газу є пристрій, причому згорання палива (природного або зрідженого газу) нагрівання теплоносія.

Пристрій (дизайн) газового котла: пальника, теплообмінник, теплоізоляційний корпус, гідравлічний блок та пристрої безпеки та контролю. Такі газові котли вимагають з’єднання димоходу для видалення продуктів згоряння. Димохід може бути як звичайним вертикальним, так і коаксіальним (“труба в трубі”) для котлів з закритою камерою згоряння. Багато сучасних котлів оснащені вбудованими насосами для примусової води.

Принцип роботи газового котла. Теплоносій, що проходить через теплообмінник, нагрівається, а потім циркулює вздовж системи опалення, що дає одержану теплову енергію через радіатори, теплий підлогу, нагріти рушники, а також забезпечуючи водяне опалення в непрямому опалювальному котлі (у випадку його Підключення до котла на газ).

Теплообмінник. Металевий контейнер, в якому теплоносія (вода або антифриз) нагрівається. Може бути виготовлений з сталі, чавуну, міді та т.D. Надійність та довговічність газового котла залежать від якості теплообмінника в першу чергу. Чавунні теплообмінники стійкі до корозії та мають тривалий термін служби, але чутливі до різкої зміни температури та відрізняються значною вагою. Сталеві резервуари можуть страждати від іржі, тому їх внутрішні поверхні захищені різними антикорозійними покриттями, забезпечуючи розширення “життя” пристрою. Сталеві теплообмінники є найбільш поширеними у виробництві котлів. Корозія теплообмінників міді не жахливі, і через високу співвідношення теплопостачання, низької ваги та розмірів таких теплообмінників часто використовуються в стінних котлах, але його слід відзначити від мінусів, які вони дорожчі, ніж сталь. На додаток до теплообмінника, важлива частина газових котлів є пальником, яка може бути різними типами: атмосферним або вентилятором, одноступеневим або двоступеневим, з гладкою модуляцією, подвійним.

Контролювати газовий котел, автоматика з різними параметрами та функціями (наприклад, системою погодного управління), а також пристроєм для керування програмуванням та віддаленим котлом.

Основними технічними характеристиками газових котлів є: потужність, кількість опалювальних ланцюгів, тип палива., Вид на камеру згоряння, тип пальника, метод встановлення, танка насоса та розширення, контроль котла.

Що вибрати найкращий газовий котел і як вибрати в області? Більш детальну інформацію можна знайти в статті: як вибрати газовий котел.

Визначити необхідну потужність опалення газового котла для приватного заміського будинку або квартири, яка використовується проста формула. 1 кВт котла потужності для опалення 10 м 2 добре ізольована кімната з стелею висоти до 3 м. Якщо підвальний підвал, глазурований зимовий сад, приміщення з нестандартними стелями та т.Р. Потужність газового котла повинен бути збільшений. Також необхідно збільшити потужність (близько 20-50%) при забезпеченні газового котла та гарячого водопостачання (особливо якщо необхідна опалення води в басейні).

Особливістю розрахунку потужності в газових котлах: номінальний тиск газу, в якому котел запускає 100% виставленого виробника потужності, для більшості котлів становить від 13 до 20 мбар, а фактичний тиск у газових мережах в Росії може становити 10 мбар, а іноді й нижче. Відповідно, газовий котел часто працює лише на 2/3 його можливостей, і він повинен розглядатися при розрахунку. Більш детально з таблицею розрахунку потужності опалення котла можна знайти тут

котли, опалення, промислових

Більшість газових котлів можуть бути перекладені з роботи з природного газу до зрідженого газу (балонного пропану). Багато моделей перейшли на зріджене газ на заводі (при покупці, вказуючи ці характеристики моделі), або сопла (BESERS) додатково подається до газового котла, щоб переключитися на повітряний газ.

Газові котли є оптимальним вибором у присутності основного газу або зрідженого газу.

Дешеве використання ЕФЕКТИВНОСТІ ЕСПЕРТУВАННЯ Висока потужність компактного розміру Популярність Багато варіантів для виробників та вартості

(-) необхідність наявності постійного газу та його достатнього тиску (-) суворого встановлення вимог (-) необхідно отримати дозвіл на встановлення (-) постійного контролю над витоком газу (-) необхідності професійного зв’язку та обслуговування (- ) Деякі вимоги до приміщень, де встановлено котел

Нагрівальний котел може мати один (тільки для нагрівання) або двох контурів (нагрівання та гарячого водопостачання (DHW)). Зовнішній котел (від 100 до 3000 літрів до вибору покупця, найкращий варіант з великим споживанням гарячої води, може бути підключений до одного контуру котла (від 100 до 3000 літрів до вибору покупця. Ви також можете звернути увагу на котли з вбудованим котлом. Звичайно, вони відрізняються великими розмірами та вагою, ніж звичайні, і в деяких випадках їх ремонтопридатність нижча, ніж будь-який інший пристрій, що поєднує два пристрої, але іноді це найкращі варіанти, щоб забезпечити і теплити та водою негайно.

Найбільш економічні котли. Конденсація. Завдяки використанню сучасних технологій ефективність таких котлів становить 10-11%, ніж звичайні. Принцип роботи котла конденсату: при спалюванні газу, продукти згоряння утворюються, в яких є велика кількість пари. Пари під час конденсації висвітлюють певну кількість тепла, яка також може бути використана для нагрівання теплоносія. Конденсація пари відбувається в спеціальному теплообміннику підвищеної зони, яка поставляє додаткове тепло для системи опалення. Плюси конденсаційних котлів. виняткова ефективність та ефективність порівняно з звичайними, мінусами. Висока ціна і необхідність постійного видалення конденсату, що утворюється в теплообміннику.

Газові котли за методом установки можуть бути підлогою та стіною (монтується). Настінні котли найчастіше мають невелику силу та розміри, а промислові високоякісні котли належать до підлоги, мають великі розміри та встановлюються в котельних.

Підключення котла здійснюється відповідно до інструкцій з встановлення та операції, доданих до нього. Кожна версія газового котла має свої особливості установки на певному місці. Щоб правильно встановити та підключити газовий котел нагрівання, потрібно звернутися до професійних інсталяторів, які мають доступ до газового обладнання.

Вимоги до приміщення, норм та правил встановлення газового котла: для газового обладнання є суворі вимоги як для приміщення, де вона встановлюється та сам обладнання та метод установки. Деталі з цією темою можна знайти тут: Правила та вимоги до установки газових котлів

Зв’язування котла є пристроями для повної роботи системи опалення та водопостачання. Вона включає в себе: насоси, розширювальні танки, фільтри (при необхідності, колекціонери, зворотні та запобіжні клапани, повітряні клапани, клапани та т.D. Також потрібно придбати радіатори, сполучні труби та клапани, термостатори, котельні тощо. Вибір котла є досить серйозним, тому вибір обладнання та його повний комплект краще довірити професіоналів.

Який котел найкращий? На російському ринку газового котельного обладнання є лідери якості та надійності. Найкращі виробники та бренди газових котлів представлені в асортименті:

“Преміальний клас” або “люкс”. Найбільш надійні та довговічні, зручні в управлінні, комплект збирається як “дизайнер”, дорожче. Ці виробники включають німецькі компанії Buderus та Viessmann.

“Середній клас”. Гарна продуктивність, середня ціна, а не як престижна, але досить надійна, представлені стандартні типові розчини. Це італійські котли Арістон, Германн і Баксі, шведський електролюк, німецька unitherm та котли з Словаччини Protherm.

“Економ клас”. Бюджетні прості газові котли, термін служби менше, ніж котли вищої категорії. Деякі виробники мають бюджетні моделі газових котлів, таких як Ferroli або Suite. Вітчизняні газові котли та котли імпортні бренди, але російська продукція (збірка) відрізняються наявними цінами та високою ремонто-.

Вимагає допомоги у виборі або не знайдено потрібну модель? Зателефонувати!

Види промислових котлів, що працюють у газі

Є лише дві основні сорти газових опалювальних котлів промислового призначення. Відмінності внутрішнього пристрою опалювального обладнання:

  Температура теплоносій. промислові котли працюють за принципом виробництва водного опалення або сухого пари.

Газові промислові опалювальні котли, виробники провідних європейських та вітчизняних виробників. На даний момент виробляються повністю обладнані модульні котельні, а також окрему опалювальне обладнання.

Водні котли на газ

Газові котли промислового водонагрівача є найпопулярнішими. Моделі характеризуються такими параметрами:

  Принцип теплоносійного опалення. котли оснащені одним або двома теплообмінниками. У промисловому котельні є первинний теплообмінник, такий як “водяна сорочка”, повністю оточує камеру згоряння, а також канали диму розбитого дизайну.

Принцип роботи промислового водяного котла практично не відрізняється від вітчизняного опалювального обладнання. Різниця полягає в більшій потужності, що досягає декількох МВт.

Парові газові котли

Парове котельне обладнання, що працює у високій температурі теплоносія. Опалення здійснюється в два етапи:

  Охолоджувач нагрівають до температури, понад 100 ° С. Досягаючи точки кипіння, рідина стає парою, після чого вона надсилається до сепаратора, де видаляються частинки вологи.

Парові газові котли високого тиску, кілька важливих функцій виконуються негайно:

  Тепловий теплоносія для системи опалення.

Для більшої високоефективності, рециркуляції димових газів у котельній. Нагріти повітряні маси не надсилаються негайно в канал диму, але повторно відправляються на теплообмінник.

READ  Бавовна при повороті на підлогу газовий котел

Класифікація парових котлів включає в себе кілька моделей:

  Котла парової трубки з пшеничним трубкою на газовому паливом. застарілий тип з низькою ефективністю. Газоподібні продукти згоряння циркулюються кількома трубами, розташованими всередині корпусу. Теплові труби навколо теплових труб. Продуктивність обладнання, обмежена 360 кВт. Пари подають під тиском приблизно 1 МПа.

Забезпечить тепло величезні сфери промислових газових котлів для опалення, їх принципи роботи

Високий попит на побутові та промислові газові котли пов’язані з високою ефективністю, ефективністю та безпекою.

Сучасний котел на газ здатний скинути кімнату, нагрівати теплоносій і виробляти пар для потреб виробництва.

Комплексний пристрій печі дозволяє отримувати високу ефективність при низькій течії газу, а товсті стінки та сплаву сталі роблять пристрій міцним.

Відповідно до технічних умов, промислові електрокотелі, класифіковані в декілька груп. Відмінності пов’язані з принципом опалення, функціональності та внутрішнього пристрою. Основна класифікація пов’язана з продуктом, отриманим в результаті роботи:

  Електричний паровий котел. похідне перегрівається вода. Залежно від дизайну та внутрішнього пристрою, споживач стає вологою або сухою парою.

Кожен тип котельного обладнання має свої сильні та слабкі сторони, які мають значення при виборі відповідного пристрою.

Електричні парові котли

Електричні парові котли для промислових об’єктів, використовують принцип повторного перегріву теплоносія. Насправді це означає, що охолоджувач нагрівається двічі, перш ніж буде введено нагрівання.

Використовується наступний принцип теплообміну в парових котлах:

  Вода переробляє над точкою кипіння, до 130 ° С, що призводить до посилення випаровування.

Подвійне нагрівання пар, призводить до збільшення тиску в теплообміннику. На виході параметри від 0,01 МПа до 0,55 МПа. Після застереження можна збільшити параметри до 0,8 МПа. Відповідно до цієї функції, парогети також називають теплогенераторами високого тиску. Їх операція виправдана, якщо необхідно отримати суху та мочну пару, для підприємств середнього розміру.

Промислові водяні нагрівальні електрокотелі

Використання водно-опалювальних електрокотор для нагрівання промислових приміщень підходить для тих підприємств, де немає потреби в пару. Нагрівання теплоносія здійснюється до 95-98 ° С. Вода, опалення, створює невеликий тиск у системі опалення. З цієї причини водонагрівальна котельня називається котлами низького тиску.

Для промислових цілей використовуються три типи електрокот:

У перших двох випадках використовується принцип непрямого нагрівання теплоносія. У індукційних електрокотах, нагрівання здійснюється за рахунок використання електромагнітної котушки, у температурному нагрівачі, нагрівання виконується поверхнею трубчастого нагрівача.

Виробничі електродні котли менш поширені, але вони споживають електроенергію менше, близько 40%. Парогенератор з електродами, виробляє компанія CEP.

Для збільшення енергоефективності промислових електричних гарячих водяних котлів, необхідна установка додаткового обладнання: циркуляційні насоси, непрямий опалювальний котел і т.Р.

Опалення промислових приміщень: відбір та порівняння систем опалення

Вибір і порівняння систем промислового опалення перед покупкою та встановленням є важливим кроком. Цей процес досить трудомісткий і проблематичний.

 • Правильне співвідношення бухгалтерського обліку та значення, функціональність та надійність.
 • Необхідність спеціального обладнання для великих площ від 50 кВ.М.

Промислове опалення з точки зору обладнання має певні критерії:

 • Має бути максимальна економія. Особливо, якщо установка припускається на стелю або стіни.
 • Можливість переходу до економічного режиму.
 • Можливість опалення окремих зон великих промислових приміщень.
 • Легка установка, а також легкість демонтажу, якщо обладнання потрібно перемістити в інше місце.
 • Там повинна бути велика кількість міткового повітря, що дозволить рівномірно теплим.
 • Адекватна вартість опалення промислових підприємств.

Електричне промислове опалення має ряд його особливостей:

 • Автоматизована робота з опалення, що дозволяє виробляти ефективність до 99%.
 • Може бути використаний як джерело гарячого водопостачання.
 • Повітря в кімнаті залишається чистою.
 • Швидке розгортання системи опалення
 • Ви можете підтримувати оптимальну температуру в будівлі, регулюючи.
 • Можна вибрати пристрої при оптимальній ціні та конфігурації
 • Не всі номери мають високий енергопостачання електроенергії.
 • Високий температура трубчастого нагрівача знижує рівень кисню критий.
 • Не рекомендується використовувати в приміщеннях з високою вологістю.

Допомогти швидко нагріти повітря в приміщенні і зменшити рівень вологості в ньому. У промисловому масштабі великі термічні гармати використовуються з 380 вольт. Пристрій складається з трьох основних елементів:

 • Після підключення до сітки живлення леза починають обертатися;
 • Тиск навколо нагрівача стає низьким;
 • У спеціальних отворах повітря потрапляє в пристрій у теплообмінник;
 • Повітря нагріває і залишає справу під тиском.
 • Підходить для ангарів, магазинів, складів;
 • Ви можете швидко зігріти заморожене обладнання;
 • Приміщення добре висушуються;
 • рухливість;
 • Просто керувати;
 • Рідко з’являється обладнання для перегріву.
 • При нормальних умовах повітря сильно перевантажене.
 • З високими стелями теплого повітря йде наверх;
 • високий шум;
 • Великі моделі мають велику вагу.

Потужність може бути розрахована на основі керівництва виробника електричного пістолета. Однак існує формула, яка виглядає так:

 • S. площа приміщення;
 • H. висота стелі;
 • К. коефіцієнт, що вказує на ступінь ізоляції кімнати:
 • Якщо невідомо, ми використовуємо “1” за замовчуванням,
 • Якщо тонкі стінки ангарів та інших слабо нагріваються конструкції “1,5”, якщо в кімнаті достатньо температури.15 Використовуйте коефіцієнт “0,5”

Електричний термічний пістолет Ballu BHP-ME-5

Легкий у використанні в контексті російського клімату, є антивандальне покриття, ви можете використовувати без опалення, є 2 електричні кроки, вбудований термостат, до 50 кВ.М.

Плюси: легка, компактна, антивандальна вистава, не є корозією мінусів: ви не можете підключитися до стандартної розетки.

Електричний термічний пістолет Ballu BHP-M-36 Майстер

Підходить для приміщень, в яких вони відремонтуються, або ті, що знаходяться на стадії будівництва, а також будь-які виробничі потужності, добре витримують суворі російські умови, до 350 кВ.М.

Плюси: Влітку можна використовувати як вентилятор, придатний для великих площ, встановлена ​​стабільна рамка, точні температури. Мінуси: Необхідна потужна проводка.

Електричний термічний пістолет Ballu BHP-M-24 майстер

До 240 кВ.М квадратне покриття, існує антивандальне покриття, відмінне рішення для виробництва опалення, може бути скоригована потужність.

Плюси: є ручне перезавантаження, велика зона нагрівання, швидко підвищує температуру. Мінуси: можливий перегрів, без штекера на корпусі.

За допомогою електричних термічних штор, плоский та потужний повітряний потік створюється. Їх основна функція є створення завіси перешкод до проникнення холодної повітряної маси до приміщення. Це головна особливість термічних штор.

 • Потужний спрямований повітряний потік виходить з прямокутної щілини;
 • Сильна нитка створює вбудований вентилятор;
 • є нагрівальний елемент, який робить повітря теплим.
 • Працює майже мовчки;
 • Відмінний захист холодного повітря від проникнення в нього;
 • Створив сприятливий мікроклімат.

Електрична термічна завіса Тепломаш KEV-6P2211E

Теплова завіса в довговічному корпусі з нержавіючої сталі призначена для таборів та вхідних груп, контролю: дротова та віддалена, для приміщень до 60 кВ.М.

Плюси: це добре справляється з вашим призначенням, приємним дизайном, доступною ціною мінус: не виявлено.

Електрична теплова завіса Teplomas KEV-12P3041E

Для дверей до 3,5 м, високий ступінь захисту від корозії, який використовується як джерело допоміжного опалення, придатним для номерів до 120 кВ.М.

Плюси: зручний режим управління, включаючи віддалено. Мінуси: не виявлено.

Електрична шторка Тепломаш KEV-36P4021E

Підходить для складу та інших областей до 120 кВ.М., Використовуваний електричний трубчастий нагрівач, має низький рівень вібрації.

Плюси: Надійна модель, доступна вартість, є панель керування. Мінуси: Ні.

Добре, тому що ви можете використовувати цілий рік. Літо може працювати над охолоджувальним повітрям. Широко використовується у виробництві, складах, теплицях, гаражах, ангарах і т.Р.

Принцип роботи є досить простим, оскільки нагрівачі вентилятора не мають складного дизайну: двигун, вентилятор, блок керування, корпус, регульовані жалюзі.

 • простий у використанні;
 • Є мобільні та стаціонарні пристрої для вибору;
 • Не потрібно контролювати рівень палива;
 • Багато моделей можуть працювати цілодобово.

Електричний вентилятор нагрівача теплова маска KEV-15S40E

За короткий проміжок часу нагрівається велика площа, це добре для будівництва, у тому числі площа 150 кВ.М., Злегка витрачена електрика.

Плюси: компактний, мовчазний, є терморексор, швидке опалення. Мінуси: не виявлено.

Нагрівач електричного вентилятора Тепломаш Кев-35Т20Е

Всередині високоякісного випадку є трубчастий нагрівач з нержавіючої сталі, тепле повітря виходить через захисну решітку, є термостат з можливістю встановлення від 5 до 40 градусів за Цельсієм.

Плюси: надійний, довгий термін служби, площа охоплення до 350 кВ.М., прийнятне значення. Мінуси: не виявлено.

Електричний вентилятор нагрівача теплова маска KEV-100T20E

Корпус з високоякісного полімерного покриття, повітряного опалення до 40 градусів за Цельсієм, придатний для приміщень до 350 кВ.М.

Плюси: Доступна ціна, мобільність, швидке повітряне опалення, на корпусі є термостат. Мінуси: не виявлено.

Це обладнання призначене для нагріву та гарячого водопостачання великих об’єктів, найчастіше сільськогосподарських та промислових. Електричні котли працюють за принципом повторного перегріву теплоносія. У той же час вода нагрівається до 130 градусів. Цельсія утворює пар. Далі пари входить до спеціального колектора, де рідина вирішується. Отримана суха пара нагрівається знову. Під тиском такої пари виходить, площа опалення.

 • мовчазна робота;
 • економічне обладнання;
 • Існує електронний блок керування;
 • гарантія незмінної кімнатної температури;
 • Можливо, автономне забезпечення гарячої води.

Котел може бути використаний як основний або резервний нагрівання приміщень, виготовлених з нержавіючої сталі, зони нагрівання до 350 кВ.М., Надійна теплоізоляція. Існує самодіагностична система.

READ  Що робити, якщо тиск у котлі впав

Плюси: Існує надзвичайний термічний перемикач, компактний розмір, висока ефективність мінусів: висока вартість.

Опалення промислових приміщень | Промисловий котел [Продукція опалення]

Високоякісні професійні приміщення котла до 720 кВ.М., Трубний нагрівач виготовлений з нержавіючої сталі, є автоматичний та ручний режим роботи.

Плюси: тривалий термін служби, компактний розмір, висока ефективність. Мінуси: висока вартість.

Одного разу з антикорозійним покриттям, дисплеєм цифрового керування, програмований термостат, ви можете використовувати сертифіковану немерснуючу рідину.

ПЛЮСИ: тривалий термін служби, компактний розмір, висока ефективність, існує самодіагностична система, для приміщень з площею до 2200 кВ.М. Мінуси: висока вартість.

Для цього типу опалення необхідно підключитися до централізованого головного газу. Устаткування має:

 • Газові пальники, які постачають газ;
 • Високоякісний теплообмінник міді;
 • насос водопостачання;
 • Манометр та термометр тиску;
 • танк;
 • Вбудована система безпеки.
 • недорогий тип промислового опалення;
 • Підходить для більшості номерів: Склади, майстерні, багатокутники та т.Р.;
 • Можна налаштувати нагрівання;
 • Може бути встановлений режим теплопостачання.
 • Устаткування має складну структуру, яка вимагає ретельного контролю;
 • Для того, щоб не до надзвичайних ситуацій, обладнання потребує постійного обслуговування;
 • Складна установка системи.

Зазвичай виробник обладнання вказує на площу опалювальної кімнати. Але є формула для розрахунку теплової потужності: ((S x h)/30) x k = p kw.

Газовий тепловий пістолет Master BLP 103 ET

Подавати для прямого горизонтального постачання теплового повітря, є кабель з включеним вилкою, нагріваючою площею до 100 кВ.М., Візок для переміщення, електронний підхід.

Плюси: Потужне обладнання, контроль полум’я, який використовується при встановленні натяжних стелі. Мінуси: не виявлено.

Робота на пропан-бутан, існує захист від перегріву, спрямований потік нагрітого повітря, призначений для опалення до 570 кВ.М.

Плюси: Швидке повітряне опалення, висока потужність, низьке обладнання. Мінуси: Механічне управління.

Призначений для площі до 570 кВ.М., Обладнані оцинкованою камерою згоряння сталі, безперервна вентиляція повітря.

Плюси: бездимне спалювання палива, висока ефективність, миттєвий переклад у робочий стан, низька вартість. Мінуси: не виявлено.

Газовий вентилятор нагрівача теплова маска KEV-55thG

Використовується для областей до 550 кВ.М., Для повітряного опалення промислових приміщень, прямий горизонтальний постачання теплого повітря.

Плюси: включена панель керування з термостатом, швидким досягненням вибраної температури, великою довжиною повітряного потоку. Мінуси: висока вартість.

Витончений тип роботи, розміщений на стіні, використовується природний газ, закрита камера згоряння, цифрова індексація температури та тиску.

Плюси: висока потужність, компактний розмір, встановлення каскаду до 16 колок, вбудована погодна-залежна автоматизація. Мінуси: не виявлено.

Газовий котел Buderus Logano G334-146 WS

Популярний котел класу на відкритому повітрі, розроблений до 1000 кв.М., Відповідає всім стандартам, мовчазною операцією системи.

Плюси: надійна, потужна одиниця, є захисний демпфер. Мінуси: не виявлено.

Пальник інжектора, здатність працювати на сезоні, самодіагностика, дисплей містить інформацію з різних датчиків, можна підключитися до каскаду.

Плюси: Доступна ціна, надійне обладнання. Мінуси: Немає вбудованого водяного опалення на DHW.

Водне опалення підходить для великих промислових приміщень. Джерело може бути центральне опалення або власну котельну.

Принцип роботи полягає в тому, що вода входить до інструментів нагрівання на трубопроводи. Зазвичай у виробництві є радіатори та нагрівачі води.

 • Підвищення ефективності, оскільки повітряний повітря розподіляється рівномірно;
 • Ця система опалення може бути пов’язана з вентиляцією та кондиціонуванням повітря;
 • Недорога установка монтажу.

Водяний вентилятор Нагрівач тепла та CEV-60M5W1

Ефективний у промислових та промислових приміщеннях існує потужний 3-ступінчастий вентилятор, для установки потрібна спеціальна монтажна кронштейна, яка обертається в різних напрямках.

Плюси: є дротовий і віддалений пульт, який можна підключити до 3 таких пристроїв, низька вартість. Мінуси: важкі.

Водонагрівач вулкана VR2

Популярна та затребувана модель для опалення промислових та промислових приміщень, а також спортивні споруди, теплиці, теплиці, супермаркети, двоядерний теплообмінник, поліпшений осьовий вентилятор допомагає прямим повітрям до 25 м.

Плюси: економічно споживає електроенергію, за допомогою жалюзі, потік повітря може бути спрямований. Мінуси: не виявлено.

Водяний вентилятор Вулкан VR Mini AC

Підходить для гаражів, теплиць та інших промислових приміщень, ефективного повітряного опалювального обладнання.

Плюси: 5-річна гарантія, коефіцієнт цінностей, легкий, компактний, економічний. Мінуси: не виявлено.

Настінний секційний, алюмінієвий корпус, бічне з’єднання, нагрівається до 135 градусів за Цельсієм.

Плюси: високоякісний надійний продукт, низька вартість. Мінуси: не виявлено.

Розділ радіатора Біметалічний Rifar Supremo 500

Стіна з бічними з’єднаннями, біметалічний випадок, максимальне нагрівання до 135 градусів за Цельсієм.

Плюси: надійна якість, доступна ціна. Мінуси: Немає монтажного комплекту.

Розділ радіатора Bimetallic Rifar Base 500

Опис: секційна, стінка, встановлена ​​з боковою горою, середньою сценою. 500 мм, опалення до 135 градусів за Цельсієм.

Плюси: хороший теплообмін, красива, доступна ціна, надійний виробник. Мінуси: не виявлено.

Ефективний нагрівальний пристрій з високою продуктивністю. Принцип роботи, як нагрівачі вентилятора. Вентилятор вбудований у примусовий циркуляція повітря. Зазвичай корпус виготовлений з металу. І установка здійснюється на підлозі.

 • міцний;
 • здатний працювати довгий інтервал часу;
 • портативний, щоб вони могли бути встановлені в будь-якому місці.
 • Легко працювати і підтримувати.

Як правило, виробники вказують на інструкції, на якій область розраховує пістолет. Однак ви також можете з’ясувати формулу, яка була вказана вище.

Розраховано на 200 кВ.М., Високий рівень ефективності є фільтр очищення повітря, вбудований датчик рівня палива, забезпечується багаторівнева система безпеки, працює на дизельному паливі, призначеному для промислових приміщень.

Плюси: надійна, економічна, доступна ціна. Мінуси: залежить від мережі, розширення.

Дизельний термічний пістолет Master B 180 прямий нагрівання

Призначений для площі до 480 кВ.М., Є два паливні фільтри, оснащені транспортною вантажівкою, електронною системою стабілізації полум’я.

Плюси: надійна, низька вартість, відомий виробник. Мінуси: не виявлено.

Дизельний термічний пістолет Master BV 471 S Непрямий опалення

Для квадратів до 1360 кВ.М., Осьовий вентилятор, є термостат захисту від перегріву, є літній та зимовий режим, є тролейбус для транспортування, 2 фільтри паливних фільтрів.

Плюси: економічний, розроблений для великої площі, надійного, відомого виробника. Мінуси: не виявлено.

 • Дизельні теплові гармати обмежені, оскільки паливо постачається з насосом або компресором. У той же час необхідно постійно вентилювати кімнату, щоб продукти згоряння вийшли з кімнати. Газова гармата. більш екологічне обладнання, оскільки продукти згоряння практично відсутні.
 • У газових гарматах ефективність дорівнює майже 100%.
 • На відміну від дизеля, теплові гармати є більш економічними.
 • Всі пристрої легко використовувати.

Щоб зробити правильний вибір, вам потрібно вирішити, для якої кімнати вони будуть використані, які в специфікаціях будівлі.

 • Функціональне навантаження нагрівача вентилятора в середньому коливається від 1 до 2 кВт/год, теплова пістолет. Більше 4 кВт/год. Таким чином, тепловий пістолет більш підходить для великих промислових приміщень.
 • Вентилятор завжди прив’язаний до мережі, а теплові гармати також можуть працювати над газом і автономним паливом.
 • І в теплових гарматах, а в уболівальників для опалення є захист при нахилі, що знижує ризик пожеж.

При виборі, також необхідно зосередитися на території для опалення, наявність енергетичної сітки, тривалості інструменту.

Основною особливістю є мінімальне споживання електроенергії, а також висока ефективність. Принцип роботи досить складно, але це зводиться до того, що об’єкти з пристрою нагрівають і передають тепло в навколишнє повітря лише у робочій зоні інфрачервоного нагрівача. Не потрібно розігріти всю велику кімнату, лише робоча зона.

Інфрачервоний нагрівач Ballu Bih-S-0.3

Подвійна теплоізоляція використовується як основне джерело тепла для 3 кВ.М. і додатково до 6 кВ.М., Існує захист від перегріву.

Плюси: надійний, недорогий, придатний для стелі Армстронг. Мінуси: не виявлено.

Інфрачервоний нагрівач FRICO EZ115N

Як основне джерело тепла для 7 кВ.М. і додатково до 15 кВ.М., Максимальна температура поверхні до 280 кВ.М., Можлива гора до стелі.

Плюси: дуже надійна, відома марка. Мінуси: не виявлено.

Промислові котли відрізняються один від одного за типом застосування палива. Наприклад, вони можуть бути твердим паливом і дизелем. Однак ті та інші підходять для промислових та промислових приміщень, ангарів та гаражів.

Котл твердого палива Protherm Beaver 50 DLO

Дрова або вугілля, потужність 39 кВт, незалежно від енергосистеми, одно-з’єднувальна, ефективність становить 92%, встановлюється на підлозі, відкрита камера згоряння.

Плюси: Доступна ціна, надійна робота. Мінуси: дно нагрівається.

Buderus Logano S111-2-45D твердопаливний котел

Класичний тип твердого палива, потужність 45 кВт, ефективність 82%, вугілля, вугільні брикети, дрова, дерев’яні брикети, кокс, відкрита камера згоряння, установка на підлозі.

Плюси: надійна агрегатна, прийнятна вартість. Мінуси: не виявлено.

Котл твердого палива Protherm Beaver 60 DLO

Потужність 48 кВт, нелетучий, що використовується як паливний дрова та вугілля, ефективність 90%, установка на підлозі, відкрита камера згоряння.

Плюси: приємна ціна, надійна робота. Мінуси: не виявлено.

Рідкий паливний котел Kiturami Turbo Hi FIN 30

Потужність 34,9 кВт, робота на дизельному паливі, ефективність 87%, встановлюється на підлозі, подвійне замикання.

Плюси: це добре справляється з вашим завданням. Мінуси: Підходить для однофазної мережі.

Рідкий паливний котел Viessmann Vitorondens 200-T BR2A035

Монтажна підлога, придатна для однофазної мережі, потужність 42,8 кВт, конденсація рідкого палива, дизель.

Комбінований мідний протерм bison 40 nl

Комбінований тип котла, потужність 38 кВт, дизель та газ, що використовується як паливо, 89% ефективності, зовнішня установка, відкрита камера згоряння, одноз’єднання.

READ  Як встановити час на печі gorenje

Що вам потрібен розширювальний бак у котельні

У водній системі опалення для його правильної роботи встановлюється розширювальний танк. Насправді він вирішує кілька завдань.

По-перше, з тепловим розширенням води утворюється його перекупка. Тиск зростає, і це відображається при виконанні всіх елементів: вони працюють на межі сили. У вразливому місці утворюється для потоку.

Щоб тимчасово “приховати”, це найбільш додатковий обсяг, а резервуар розширення використовується. Після нагрівання надлишок рідини потрапляє в нього, стискаючи повітря і зміщує отвір. І охолодження, вода стиснута, а діафрагма повертається до місця. Таким чином, контроль тиску виконується в системі.

По-друге, розширювальний танк захищає труби від гідроудару під час повороту насоса, по-третє, запобігає появі повітряних пробок.

Опалювальні котли для промислових приміщень

Термомірська кліматична компанія пропонує у широкому асортименті опалювальних котлів різних видів та виробничих країн. Росії, Німеччини, Італії, Чехії та Т.D. Ознайомтеся з інформацією або зателефонуйте нашим консультантам, щоб вибрати потрібну модель котла.

Нагрівальний котел. це пристрій, використовуючи згоряння палива (або електрики) нагрівання теплоносія для водного опалення приміщень через систему батарей та радіаторів. Котли призначені для нагрівання кімнат від 30 квадратних метрів. м і до декількох тисяч. Побутові силові опалювальні котли використовуються для опалення та гарячого водопостачання приватних та заміських будинків, котеджів, котеджів, гаражів, майстерень, кафе та ресторанів, шкіл тощо. навчальні та дитячі установи, а також басейни, лазні та сауни. Крім того, вони використовуються для індивідуального споживання. Виробничі та промислові котли призначені для опалювальних магазинів, складів, ангарів, підприємств, докторів. Великі будівлі та приміщення. Для об’єктів дуже великої площі в системі опалення дозволяється поєднувати котли в каскаді з двох або більше приладів. Малі та прості опалювальні котли дозволяють розмістити в підвалі, на горищі, в гаражі, навіть на кухні та у ванній кімнаті. Встановлення високопродуктивних котлів рекомендується в окремій котельні. Деякі моделі котлів мають зовнішню (зовнішню) установку.

Сучасні котли нових покоління оснащені програмованими блоками керування з різними автоматичними параметрами та функціями (наприклад, системою погодного управління), а також пристроями для дистанційного керування модуля котла. GSM (налаштування пристрою через SMS-повідомлення).

Підбір опалювальних котлів здійснюється за основними параметрами: необхідна площа нагрівання та потужність котла, тип енергетичного носія, кількість опалювальних схем, тип камери згоряння, тип пальника, тип установки, сталевий або чавунний теплообмінник і t.D.

Для визначення потужності опалювального котла для опалення вдома або квартири використовує просту формулу. 1 кВт котла потужності для опалення 10 м 2 добре ізольована кімната з стелею висоти до 3 м. Відповідно, якщо підвальний підвал, глазурований зимовий сад, приміщення з нестандартними стелями та т.Р. Потужність котла повинна бути збільшена. Також рекомендується збільшити потужність (близько 20-50%) при забезпеченні котла та гарячого водопостачання (особливо якщо необхідна опалення води в басейні). Обчислити саме котлову потужність на опалюванні, допоможе нашим консультантам.

Порівняння котлів нагрівання за типом палива:

Газові котли. оптимальний вибір у присутності основного газу або зрідженого газу)

Дешеве використання популярності Багато варіантів для виробників та вартості (-) необхідність постійного призначення газу (-) суворого монтажу

Електричні котли. оптимальний вибір за відсутності газу та наявність необхідної електричної енергії

Зручність, безпека та екологічність Низька ціна Мінімальне встановлення вимог, не вимагають котельної (-) високої вартості електроенергії (-) окремої надійної електричної проводки з достатньою потужністю

Простий і надійний пристрій низька ціна (-) необхідність постійного завантаження палива та контролю

Рідкі паливні котли (дизельне паливо, мазут, керос і т.e)

Простий і недорогий пристрій не вимагає примирення при встановленні (-) підвищеним шумом під час експлуатації (-) Electriadi (-) проблем у роботі при низьких температурах

Комбіновані або багатопаливні котли. кілька видів палива відразу (газ, вугілля, рідке паливо та т.D.)

Опалення без перерви відбору найбільш вигідного типу палива в поточний час (-) Вища ціна, ніж “Моно” котла (-) Купівля декількох видів палива

Детальна інформація про кожен тип котлів можна знайти на вказаних нижче посиланнях.

Якщо вам потрібна максимальна надійність, розгляньте встановлення двох котлів у системі опалення відразу: основний та другий резервний котел, який візьме на себе всі функції під час очищення, ремонту або заміни головного котла. Нерідко встановлено опцію резервного копіювання.

Нагрівальний котел може мати один (тільки для опалення) або двох контурів (нагрівання та гарячого водопостачання, DHW). Непрямий котел для опалення може бути підключений до котла з одноразовою, щоб забезпечити гарячу воду (від 100 до 3000 літрів до вибору покупця). Ви також можете звернути увагу на котли з вже вбудованим котлом. Двохмагнітні водні котли теплова вода шляхом протікання і забезпечують подачу води безперервно, їх продуктивність є достатньо високою і вимірюється в л/хв або л/год. Є котли, які з’єднують та забезпечують функцію теплих водних підлог.

Найбільш економічні та ефективні котли. Конденсація. Завдяки використанню сучасних технологій ефективність таких котлів становить 10-11%, вище, ніж у звичайних.Плюси конденсаційних котлів. виняткова ефективність та ефективність порівняно з звичайними, мінусами. Висока ціна і необхідність постійного видалення конденсату, що утворюється в теплообміннику.

“Преміум клас”. Найбільш надійні та хороші котли для будинків, зручні в управлінні, винятково міцні, комплект збирається як “конструктор”, але дорожче. Такі виробники можна віднести до Buderus та Viessmann, виробничих котлів у Німеччині.

Як вибрати газовий котел. Види, особливості та принцип роботи

“Середній клас”. Середня ціна не настільки престижна, але надається досить надійним, представлені стандартні типові рішення. Це італійські котли Арістон, Германн і Баксі, шведський електролюк, німецька unitherm та котли з Словаччини Protherm.

“Економ клас”. Недорогі та прості котли, термін служби менше, ніж у котлів вищої категорії. Деякі виробники мають бюджетні моделі котлів, наприклад, Ferroli або вітчизняний люкс.

Розподіл виробників на “клас” загалом умовно. Ви можете просто викликати консультантів для продажу фірм “Термомір”, який планується придбати бюджет, і вам буде запропоновано кілька відповідних варіантів. Не соромтеся задавати питання. і ми можемо точно вибрати обладнання, яке потрібно.

Вимагає допомоги у виборі або не знайдено потрібну модель? Зателефонувати!

Опалення ангар/склад: варіанти та вартість

Склади та ангари завдяки своїй специфіці вимагають організації спеціальної системи опалення, крім внутрішніх версій. Підтримка певної позитивної температури протягом холодного сезону не тільки дозволяє зберегти комфортні умови праці працівників, якщо такі є, але також забезпечують безпеку продуктів.

На додаток до ефективності опалювальних приладів промислових об’єктів, не остання роль при виборі системи складу відіграє загальну вартість його експлуатації та вартості придбання палива, заснованого на обсязі повітря, яке доведеться розігріватися.

Промислові газові котли

Промислові газові казани висока потужність для виробництва. Газові котли для великих приміщень, адміністративні будівлі, магазини, ангари, промислові теплиці можна замовити у нашому інтернет-магазині за ціною виробника. Безкоштовна консультація фахівця. Ми допоможемо вам швидко та дешево купити промисловий газовий котел для опалення за сприятливою вартістю. Доставка товарів по всій Росії.

Промисловий газовий котел. це високоефективний пристрій, здатний розрізати кімнату будь-яких розмірів. На відміну від домашніх котлів, вони більш інтенсивно споживають газ та виробляють теплову енергію, а також характеризується більш складним пристроєм.

Переваги та особливості:

 • Більш повне використання енергії газового палива завдяки своєму пристрою
 • Генеруйте велику кількість теплової енергії, і тому може нагрівати та більшу точність води та більш широкі приміщення;
 • Мають корпус, виготовлений з легованої високоякісної сталі, який може витримувати високий тиск, що виникає всередині котла;
 • Мають великі загальні розміри та вагу;
 • Розміщення промислових газових котлів зазвичай містить жорсткі вимоги, а також для видалення продуктів згоряння. Кімната повинна бути простора, вентильована, а не житлова, висока, без легкозаймистих матеріалів, обов’язково наявність комунікацій газопостачання та водопостачання, наявність засобів пожежогасіння;
 • Промислові газові котли мають вищу потужність, ніж вітчизняні (до декількох МВт). На нашому сайті ви можете ознайомитись із цінами та технічними характеристиками промислових газових котлів потужністю 80 кВт до 19500 кВт;
 • Мають більш високий рівень шуму, ніж вітчизняний;
 • Всі процеси оснащені більш точною системою автоматизації;
 • На пристроях повинна бути система захисту від вибуху, а також систему блокуючих насосів, які попереджає аварію в надзвичайних ситуаціях;
 • Дизайн промислових газових котлів є більш стійким до температурних відмінностей.

Природний газ вважається найбільш недорогий паливний ресурс, заснований на спалювання якого утворюється.

Газові промислові котли. джерело опалення адміністративних будівель та комунальних послуг, промислових приміщень, виробничих потужностей, адміністративних будівель та інших конструкцій з великою площею.

Ці пристрої легко працювати: Не слідуйте, чи достатньо палива, оскільки газ постійно обслуговується.