Голки для промислових швейних машин GROZ BECKERT

Article

GROZ-BECKERT (Німеччина) Eagle Isla

Всі текстильні матеріали, незалежно від їх способу виробництва: ткані, пов’язані або неткані, зшиті голками з конкретними шансами, які вибираються залежно від структури матеріалу. Правильний вибір буде відігравати значну роль в результаті шиття. З правильно вибраним голкою для швейних машин, ви досягнете бажаного результату.

RS різкий круглий (чутливий) край голів для промислових швейних машин стандарт для секретного стібка і дуже прямих сеганос на тонких тканинах.

Найчастіше ці голки встановлюються на промислових швейних машинах для виробництва блузків, штор, тонких спідниць та брюк.

R нормальна верхня голка для промислових швейних машин має універсальне застосування для прошивки стібка (FST 301) тканих матеріалів, штучної шкіри, покриттів тканин.

Він використовується в легкій промисловості для швейних сорочок, штанів, одягу всіх видів.

RG злегка закруглені кінцеві підказки для промислових швейних машин ланцюгова стібка (FST 401, UN 406).

Голки з такими краями використовуються для обробки в’язання, мікрофібри та вишивки.

FFG/SES маленька кульова голка використовується для трикотажу, а також тканих матеріалів.

Всі текстильні матеріали, незалежно від способу їх виробництва: ткані, пов’язані або неткані. Св. Голки з конкретними острівними формами, які вибираються залежно від структури матеріалу. Правильний вибір буде відігравати значну роль в результаті шиття. З правильно вибраним голкою для швейних машин, ви досягнете бажаного результату.

Такі голки GROZ-BECKERT встановлюються на промислових швейних машинах для виробництва футболок, нижньої білизни, тонких светрів.

FG/SUK середня кульова голка кромка призначена для пружних матеріалів з гнівом або еластомером.

Ці швейні машини використовуються при обробці таких виробів, як светри, мереживо, нижню білизну, вишивку.

G велика куля голки для грубих високоеластичних та відкритих матеріалів.

Такі голки для промислового швейного обладнання часто використовуються при обробці светрів та трикотажних матеріалів

SKL Спеціальна голка Шаронова шина, що застосовується в легкій промисловості для пошиття виробів з трикотажних матеріалів з високими акціями еластану.

Найчастіше ці голки для промислових швейних машин GROZ-beckert використовуються під час виробництва нижньої білизни, ортопедичного одягу.

ТР спеціальна кульова голка краю для швейних машин застосовується у вишивці для відкритих конструкційних матеріалів.

В основному ці голки для швейного обладнання GROZ-BECKERT використовуються при обробці Тюль, Гардін, скатертини.

Виробники різних голок для швейних машин дають різні символи того ж.

Голки GROZ-BECKERT DBX1/R/NM65/764172

GROZ-BECKERT. це провідний світовий постачальник для промислових швейних машин. Голки GROZ-BECKERT дотримуються найсуворіших вимог до якості шва. Вони успішно застосовуються численними машинобудівними компаніями, а також виробниками одягу, взуття, аксесуарів, меблів тощо.D. по всьому світу. Продукція веб-сторінки

Загальний опис маркування голки

 • Голки DBX1 для швейних машин для однієї голки (легкі тканини). Діаметр флягів 1.64 мм, довжина голки 33.9 мм.
 • Голки DPX5 для одноланцюгових швейних швейних машин (важкі тканини), для подвійних швейних машин з голкою, для швейних машин Zigzag, для основних машин для фіксації машин для сипучих петлі. Діаметр флягів 2.02 мм, довжина голки 33.9 мм, наконечник тонкий, стандартний
 • DPX17/DPX16 голки для швейних машин з подвійним просуванням, для швейних машин з потрійним просуванням, для фіксаційних машин з збільшеним шатлом, для машин метеликів. Діаметр колб 2 мм, довжина голки 38.9 мм.
 • DPX35/134-35 голки для швейних машин з потрійним просуванням.
 • Голки DBXK5 для промислових вишивальних машин.
 • DCX27/B27. Переключення машин. Діаметр флягів 2.02 мм, довжина голки 28.6 мм.
 • Край LR скорочує шкіру під кутом 45, з правом праворуч. Швейна нитка злегка виступає. Спеціальна швидкість швидкості. Використовується для виконання декоративних швів для всіх типів шкіри.
 • Край LL скорочує шкіру під кутом 45, з нахилом ліворуч. Надзвичайно прямий позиція швів. Швейна нитка злегка виступає. Ціноутворення голки значною мірою закрита. Використовується для виконання декоративних швів для всіх типів шкіри.
 • Topping s розрізає шкіру в напрямку подачі. Пряма сія. Він використовується для створення прямолінійних швів з відносно сильним затягуванням нитки в шкіру. Використовується для малого та середнього твердості.
 • SD SDP прямий шов. Швейна нитка злегка виступає. Легкий трикутний розріз у шкірі. Він використовується для прямолінійного положення шва (злегка нерівномірного). Для м’якої шкіри (для одягу). З варіантами мультиплайду.
 • Ffg/ses круглий тест з маленьким м’ячем. Підходить для тканин та трикотажу з малим та середньою щільністю. При проникаючих у матеріал, форма з невеликим м’ячем витісняє петлі, а матеріал не пошкоджений. Ідеально підходить для джерсі та питної футболки, нижню білизну, джинси, тонкі пуловери
 • Fg/suk верхній круглий середній м’яч верхній. Підходить для сипучих тканин, еластичних матеріалів та матеріалів, що містять гуму або еластомер. Приклади продукту: Блузки, тонкі спідниці, штани, штори.
 • Край r стандартний круглий верх. Злегка гострий край. Підходить для тканин, покриттів, м’якої шкіри для швейного одягу та штучної шкіри.
 • Край RS. це дуже тонкий і гострий край. Підходить для тонких щільних тканин. Точний пронизливий матеріал. Приклади продукту: Блузки, тонкі спідниці, штани, штори.
 • RG Round Top з маленьким краєм. Стандарт для стібка ланцюга (FST 401 та 406)

Загальні рекомендації щодо вибору товщини голки та форми острова в автоматичному налаштуванні опис на веб-сайті виробника

Натуральна шкіра, штучна шкіра

 • Декоративні шви: LR, LL, S (вказані позиції швів) R, RG, SD, DH Товщина голки: NM 110 нм 140
 • Витяжні шви: R, SD, RG голка товщиною: NM 90 нм 110

Комбінації матеріалів Тканина/фетр або шкіра/повсть або картон/відчуття

Комбінації шкіри/Текстиль або штучна шкіра/Текстиль

Трикотаж (ткані та трикотажні) з і без дублювання піноутворювача

Технологія GeBedur голка з нітриду титанового покриття

Для складних швейних процесів, наприклад, при зшиванні щільних матеріалів та комбінацій голки, воно часто носить, особливо в області острова та вуха. Генедр Спеціальне покриття з GROZ-BECKERT дає голку збільшується зносостійкість, збільшуючи стійкість до голки до екстремальних умов

Голка Сан 5 Генедр та його переваги Опис на веб-сайті виробника

Виробництво технічного текстилю все частіше вимагає різноманітних комбінацій різних матеріалів. Шовні сполуки надзвичайно твердих матеріалів з тканими та трикотажними матеріалами, часто пробиваються або дублюються піноутворювачем, не рідкісні. Розробники голки GROZ-BECKERT SAN 5 встановлюють себе метою усунення відомих застосувань: відхилення голки, проколювання, неточне вигляд швів. Результат: Groz-Beckert San 5 Needle забезпечує явно більш рівномірний вигляд швів у всіх напрямках лінії. Висока надійність від проходів стібка. Високий захист зносу завдяки Gededur.

Голки для промислових машин у продажу

Нове надходження! Голки в асортименті. Ми пропонуємо одну з найвідоміших і надійних брендів голки у світі.

Ми можемо знайти наступні типи голок на продаж:

UY128GAS/UY128GBS/TVX3 Голки дозаторів, трикотажні, п’єси. Типове застосування голки. Утилізація тонких трикотажних матеріалів.

2091/TQX7/175×7 голки для верстатів з петлею.

134/DPX5/135×5 голки для промислових швейних машин.

B27/81×1/DCX27 голки до швейної машини Overlock.

READ  Помилка 7 у пральній машині Gorenje

DBX1/1738/16×257 голки для машин прямого струнного з тонким флангом.

голки, промислових, швейних, машина

1985/TQX1//175×1 голки для масляних машин, для тонких тканин.

Представлені в нашому інтернет-магазині Швейні голки мають такі шанси (тип заточення):

 • Ffg/ses. Закруглений край, для швейних виробів з трикотажу з тонкого до середовища. З ним він легко поширюється тканина і проходить між нитками, за винятком пошкодження матеріалу. Він використовується для обробки трикотажного (від тонких до середніх), тонких джинсових тканин, а також легких матеріалів. Підходить для пошиття футболок, нижньої білизни, тонких светр і т.D.
 • Rg. злегка округлий край. Це універсальне застосування для ланцюгового стібка. Він використовується для трикотажного, мікрофібри та вишивки. Завдяки цьому, стійкість зменшується до 43%, тому голка менш завантажена. Голка вільно переходить у кнопку кнопок, запобігаючи йому пошкодження. Голка посипана з перенапруги і тим самим значно зменшила її. Машина і матеріал краще збережено. Нитки без спеціального тертя і без пошкоджень проходять через кнопки та матеріал. Довгий час довговічні швейні.
 • R. Стандартне заточення для текстильної тканини.

Серхіо Стефано. Високоякісна швейна фурнітура. Інтернет-магазин Швейні голки та інші товари для шиття та одягу.

Запрошуємо всіх покупки в нашому офісі Серхіо Стефано, розташованого за адресою.Москва, вул. Сільське господарство Д.4, p.1, офіс L-4!

Голки groz-beckert

Голочки GROZ-beckert. одна з найпоширеніших у шиття. Вони використовуються у виробництві всіх видів швейних виробів з нижньої білизни до шкіряних виробів та спеціальних покриттів у всіх областях текстильної та взуттєвої промисловості. Високоякісні голки, безперервний розвиток та інновації привезли GROZ-beckert до провідних ролей у цій галузі та забезпечили велику частку ринку по всьому світу для цього виробника. Багаторічний досвід показав, що такий мініатюрний інструмент, як голка, має величезний вплив на якість шва, продуктивність, захист матеріалів. Широкий вибір швейних виробів, шкіряного та технічного текстилю та т.D., а також неймовірна різноманітність швейних машин, потрібні різні голки, призначені для певної швейної машини для кожного окремого шва. У асортименті компанії GROZ-BECKERT більше 5000 предметів і розмірів голови.

GROZ-BECKERT швейні голки, геометрія якої пов’язана з виробником швейної машини, виготовляється з краєм іншої спеціальної форми, вибір якого визначається структурою матеріалу, що зшивається. Точний вибір ISGE відіграє велику роль як пошиття одягу.

Таким чином, звичайний прокол острова має наступне позначення:

 • R. універсальні поради для тканини, штучна шкіра, тканини з покриттями
 • RS. Струмеровані шви та секретний стібок
 • RG. мікрофібри, стрункий трикотаж, швейні кнопки, вишивка
 • FFG/SES для трикотажу, ланцюгових швів
 • FG/SUK. еластичні матеріали.

Шкіра голки мають ріжучі краю і вибирають їх залежно від типу шкіри та його обробки, а також щодо вимог до появи шва. Наприклад:

Вибір орла

GROZ-BECKERT постійно представляє інновації, які відповідають всім новим викликам та технологіях швейного виробництва. Нові технології SAN GEBEDUR дозволяються для конструктивних змін у поперечному профілі та використання спеціального покриття нітриду нітриду, значно покращує технічні характеристики голки. Щоб ознайомитись із виробництвом GROZ-beckert типи голок, ви будете допомагати буклетами у форматі PDF:

Ви можете придбати голки GROZ-BECKERT в нашій компанії, створюючи замовлення по телефону, електронну пошту або, запитуючи зворотний дзвінок на сайті. Якщо вам потрібна допомога у виборі системи голки, або ви вже вирішили на тип голки та хочете прояснити свою вартість, час доставки та іншу інформацію, зв’яжіться з нами, зателефонувавши 7 (863) 297-89-47.

Самозаймання товарів здійснюється зі складу в вул. Едіца Жайманова, 19

Вкажіть детальну інформацію по телефону: 7 (863) 297-89-47

Голки для пошиття GROZ-BECKERT (Німеччина)

В даний час, для виробів з шкіри, а також довговічність, залежно від моди, крім сили, вигляд шва є вирішальним. Для того, щоб створити прибуткове виробництво, укладання шва виникає при високій швидкості швейності. Голки для лікування шкіри GROZ-beckert дозволяють отримати красиві шви у всіх додатках.

Groz-beckert шкіряні голки. Красиві шви у всіх додатках.

Лікування шкіри відноситься до одного з найдавніших ремесел. В даний час разом з довговічності та довговічності, поява шва, що змінюється залежно від моди. Міцний зв’язок повинен бути більш схильним до привабливого вигляду до кінцевого продукту. Для того, щоб виготовлення шкіряних виробів бути вигідним, укладання шва виникає при високій швидкості швейної машини на сучасних машинах.

Потреби клієнтів включають не тільки постійну високоякісну продукцію, а й безпеку виробництва та найменшу просту машину. При розробці дизайну та технологій, герцог-бектерські шкіряні голки спочатку відігравали роль наступних вимог:

 • Поломка низької голки;
 • Низький стібок;
 • Низький рівень розриву нитки;
 • Висока якість скорочення (ясно та всі шари);
 • Тривалий термін служби для шкірних голок.

Результатом було виробництво голки grz-beckert для обробки шкіряних виробів з ріжучою краєм.

Залежно від типу шкіри та його обробки, виробник рекомендує використовувати наступні типи голок.

М’яка шкіра (Наприклад, для верхнього одягу) Рекомендація: R, SD (LL, LR) Середня рекомендація для шкіри: всі види острова в залежності від типу шва. Рекомендація шорстких і жирних шкіри: LR, LL, D, DH, DI

Поява шва також може бути змінена за допомогою голки для промислових швейних машин GROZ-beckert залежно від вимог до проектування готового продукту.

Наступні типи зовнішніх швів нижнього рівня зображуються з урахуванням заповнення нитки зліва направо, а шкіру середньої товщини.

Краї голки LRR перетворює шкіру під нахилом направо 45 градусів до транспортного пристрою. Залежно від типу шкіри в тій чи іншій мірі, виражений схил. Прошивка трохи лежить зверху. Місце розташування чітко видно. Можливі середні або короткі відстані між окремими швами: для виготовлення декорування стеганів швів на м’якій або середній шкірі. Підходить для майже всіх типів шкіри.Приклади: взуття, шкіряний одяг, сумки.

Край голки ВРС схожий на край LR, з технічно покращеними властивостями розрізу та типу шва.Застосування: Для виготовлення прикраси стеганів швів на середньому і твердому шкірі. Підходить для майже будь-якого типу шкіри.

Край голки голки працює під нахилом ліворуч на 45 градусів до транспортного пристрою. Гладкий вигляд. Прошивка трохи лежить зверху. Місце розташування чітко видно. Можливі середні або короткі відстані між окремими швами.Застосування: Для виготовлення гладких швів з проколами закриті. Підходить для майже будь-якого типу шкіри.Приклади: взуття, сумки, обкладинки.

Край голки голки, великий каучук над шкірою. Шов знаходиться пряма прошивка, яка лежить трохи згори. Опитування чітко видно. Середні або великі відстані між швами.Застосування: Для виготовлення гладких швів. Особливо підходить для товстого, твердої шкіри. Також підходить для прошивки картону.Приклади: Ремені, валізи, спеціальне взуття, пластик.

Край голки голки, середній розмір Розус через шкіру. Шело правильно. Прошивка трохи лежить зверху. Заглушки досить яскраві. Середні або великі сегменти між окремими швами.Застосування: Для виготовлення гладких швів. Особливо підходить для твердої або середньої шкіри. Приклади: М’які меблі, сумки, взуття, а також покриття, штори, намети.

Край голки голки, верхня частина голки з полірованим трикутником на кінчику острова. Шело правильно. Прошивка трохи лежить зверху. Заглушки досить яскраві. Слабо виставлена ​​трикутна щілина через шкіру. Короткі або середні відстані між окремими швами.Застосування: Для виготовлення гладких швів (злегка нерівномірно). Особливо підходить для м’якої шкіри (шкіра для верхнього одягу). Для багатосторонніх додатків.Приклади: взуття, галантерея, вишивка шкіри, а також фольга та матеріали з покриттям.

Край голки шпилюють шкіру по матеріалу під кутом 90 градусів. У товстому і твердому шкірі виявляється декоративний ефект через похилий шов. Прошивка лежить згори. Прокол майже повністю закритий. Дуже короткі відстані між окремими швами.Застосування: Для виготовлення швів з вираженим декоративним ефектом і розтягнутими швами.Приклади: взуття, ремені, м’які меблі.

Краї виду голки PCNNEE PCEE, схожі на краю Приенді: для виготовлення швів з вираженим декоративним ефектом, особливо на двосторонніх машинах для лівого шва.Приклади: взуття, м’які меблі, сумки.

READ  Ніж видалити запах у пральній машині

Край голки PCLN, вид на шов подібний до преси.Приклади: взуття, м’які меблі, сумки.

Край голки носить шкіру вздовж транспортування матеріалу. Шело правильно. Нитка прошивки при шитті певних типів шкіри глибоко намальована всередину. Вилки розташовані разом і досить добре видно. Середні або великі відстані між окремими швами.Застосування: Для виготовлення швів, глибоко намальованих всередині. Підходить для м’якої та середньої шкіри.Приклади: взуття, верхній шкіряний одяг, м’які меблі, сумки, ремені.

Край голки є divn, як і острів S, властивості різання посилюються чотиримасштабною формою. Точно виконані пункції.Застосування: Для виготовлення швів, глибоко намальованих всередині. Підходить для середнього ваги та твердої шкіри.Приклади: Валізи, сумки, спеціальні туфлі.

Круглий край голки. Край натискається без різання ефекту. В основному прямий, трохи нерівний вигляд шва. Прошивка трохи лежить зверху. Середні або великі відстані між окремими пунктами.Застосування: Для виготовлення швів, глибоко намальованих всередині. Підходить для м’якої шкіри (верхній шкіряний одяг). Для багатосторонніх додатків.Приклади: спортивне взуття, верхній шкіряний одяг, обкладинки, а також фольга та матеріали з покриттям.

Groz-beckert

Голки “groz-beckert” 4463-35 00 (up.10 шт.) Керівник, щоб відкласти. Додати в кошик Ціна: 49.двадцять  ₽ Голки groz-beckert 134-35 dh 40 (up.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  ₽ Голки GROZ-BECKERT 134-35 RG SAN 5 GEDEDUR 40 (UP.10 шт.) Керівник, щоб відкласти. додати до кошика Ціна: 262.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT 134-35 SAN 12 S/NCR 40 (UP.10 шт.) Порівнювати, відкласти. додати до кошика Ціна: 372.00  ₽ Голки GROZ-BECKERT 134LR 00 (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  GROZ-BECKERT 134LR 10 голків (вгору.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  GROZ-BECKERT 134LR 20 голків 20 (пакет.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  ₽ Голки GROZ-BECKERT 134LR 40 (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  Groz-beckert 134lr 0 голки 0 (пакет.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  ₽ Голки GROZ-BECKERT 251 EU RS EM 0 (UP.10 шт.) Класно, щоб відкласти. додати до кошика Ціна: 314.74  ₽ Голки GROZ-BECKERT B-64 FFG 0 (Вгору.10 шт.) Порівняно з відкладом. додати до кошика Ціна: 127.двадцять  ₽ Голки GROZ-BECKERT BLX29 (LWX6T) 5 (UP.10 шт.) Порівняно з відкладом. додати до кошика Ціна: 840.00  ₽ Голки GROZ-BECKERT BLX29 (LWX6T) 0 (PACK.10 шт.) Порівняно з відкладом. додати до кошика Ціна: 840.00  ₽ Голки GROZ-BECKERT BLX29 (LWX6T) 0 (PACK.10 шт.) Порівняно з відкладом. додати до кошика Ціна: 840.00  Groz-beckert dbx1 10 голки (вгору.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DBX1 5 (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  Groz-beckert dbx1 0 (пакет.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  Groz-beckert dbx1 0 (пакет.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DBX1SES 0 (Вгору.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DBX1SES 5 (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DBX1SES 0 (Вгору.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DBX1SES 0 (Вгору.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  Groz-beckert dbx95 (287WW, 1738A) 20/19 (UE.10pcs) Для порівняння з відкладом. додати до кошика Ціна: 130.80  Groz-beckert dbxk5 0 (пакет.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DBXK5 5 (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  Groz-beckert dbxk5 0 (пакет.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DCX27 00 (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  ₽ Голки GROZ-BECKERT DCX27 10 (Вгору.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  ₽ Голки GROZ-BECKERT DCX27 5 (Вгору.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  ₽ Голки GROZ-BECKERT DCX27 0 (Вгору.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  ₽ Голки GROZ-BECKERT DCX27 5 (Вгору.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  Groz-beckert dcx27ses 0 (пакет.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  ₽ Голки GROZ-BECKERT DCX27SES 5 (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  Groz-beckert dcx27ses 0 (пакет.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  ₽ Голки GROZ-BECKERT DCX27SES 5 (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  Groz-beckert dcx27ses 0 (пакет.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  Groz-beckert dcx27ses 0 (пакет.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 218.40  ₽ Голки GROZ-BECKERT DPX16LR 00 (UP.10 шт.) Порівняно з відкладом. додати до кошика Ціна: 310.80  GROZ-BECKERT DPX16LR 10 голки (вгору.10 шт.) Порівняно з відкладом. додати до кошика Ціна: 310.80  GROZ-BECKERT DPX16LR 20 голки (вгору.10 шт.) Порівняно з відкладом. додати до кошика Ціна: 310.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DPX17 10 (Вгору.10 шт.) Порівнювати, відкласти. додати до кошика Ціна: 190.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DPX17 20 (UP.10 шт.) Порівнювати, відкласти. додати до кошика Ціна: 190.80  GROZ-BECKERT DPX17 30 голків (вгору.10 шт.) Порівнювати, відкласти. додати до кошика Ціна: 190.80  GROZ-BECKERT DPX17 40 голків (вгору.10 шт.) Порівнювати, відкласти. додати до кошика Ціна: 190.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DPX17 60 (UP.10 шт.) Порівнювати, відкласти. додати до кошика Ціна: 190.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DPX5 00 (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DPX5 00 SES (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  ₽ Голки GROZ-BECKERT DPX5 20 (UP.10 шт.) Порівняти, відкласти. додати до кошика Ціна: 130.80  ₽

Голки для промислових швейних машин GROZ BECKERT

Голки GROZ-BECKERT дотримуються найсуворіших вимог до якості шва. Правильний вибір голок виключає пошкодження матеріалів та ниток, гарантує високоякісні лінії і має значний вплив на продуктивність.

Які голоки groz-beckert відрізняються від голок інших виробників?

Голки GROZ-BECKERT виробляються з новою геометрією LoopControl через найновішу технологію формування. Голка стержня сформована особливими способами.

Цей метод забезпечує точно вказаний контур голки, з заданим радіусом округлості поверхонь, обох кантів канавок, так і з обличчям бази канавок.Оптимальна окружність зменшує тенденцію до осел і тим самим м’яким матеріалом і пряжею.

Цей спосіб виробництва та отримана форма поверхні голки дає такі переваги:

READ  Котли на дровах із верхнім завантаженням

Зменшення ймовірності швів

Зменшення випадків розбиття голок і пошкодження голки

Зменшення пошкодження волокон різьблення та матеріалу

GROZ-BECKERT дає такі рекомендації для вибору номерів голки та нитки.

Які голки можуть бути використані при вишиванні металлізованої нитки?

Для вишивання металоізоляційна різьба може бути використана голкою Gededur Coated. Генедр. титан-нітридне покриття, яке забезпечує високий захист голки від зносу та пошкодження.

GROZ-BECKERT розробив спеціальну голку для 3D-вишивки. DBXK5 SAN1 GEDEDUR.

SAN 1 GEDEDUR завдяки своїм конструктивним особливостям та покриттям титану-нітриду дає максимальний захист від зносу на найвищій стабільності.

Для зшивання тонких та ультратонких матеріалів. SAN 10, SAN 10 XS, крім того, дуже тонкими тканими та трикотажними продуктами обробляються з тонкості E42 та тканими продуктами з щільністю 200, що робить його необхідним для застосування голчастого матеріалу. такі як, наприклад, groz-beckert san 10 і san 10 xs.

Критичне з перетину та тонша якість полотна, тим більш відповідне застосування нової голки GROZ-BECKERT SAN 10 XS.

Категорія “Голки

Історія голки до швейних машин має той самий вік, що і сам пристрій, який з’явився у другій половині XVIII століття. Робота з покращення друкарської машинки була проведена в Європі та Америці майже безперервно: якщо перші примітивні пристрої точно скопіювали метод вручну отримання стібка, то в 1845 році модель, розроблена моделлю Американської Еліса Ху горизонтальний). У моделі винайдено і.Вілсон в 1850 р. і я.Співачка в 1851 році голка була розташована і переміщена вже вертикально, а сама тканина була в горизонтальному положенні і переміщається з зубчастим колесом.

Постійна робота з поліпшення пристроїв, виготовлених швейними машинами до більш високошвидкісних та спеціалізованих, швейних голок, також змінилися з ними. Сучасний ринок представлений широким спектром моделей побутової та промислової машини. Класифікація промислових інструментів здійснюється за призначенням (спеціальна, вишивка, автомобілі для виробництва одягу), рівні спеціалізації, видів ткацьких ниток (трансфер, стібка ланцюгової, оверлок). Промислове швейне обладнання характеризується вузькою спеціалізацією, демонструє більш високу зносостійкість та продуктивність.

Структура та розміри є однаковими характеристиками та головами для промислових швейних машин; Вони мають круглий, без колбу, колбу, який забезпечує здатність обертати та фіксувати голку з гвинт у правильному напрямку. На додаток до колби, структура голки складається з деталей, таких як перехідний конус, стрижень, розкопки, голчасті вуха, його наконечник, а також довгі і періодичні канавки та перемички.

Характерною для розміру моделей включає загальну довжину продукту, діаметри стрижня та фляги, довжина колби, а також довжина голки від кінця до вуха. Розміри (довжина та діаметр), а також форма іджу продукту визначаються відповідно до структури матеріалу, а товщина використовуваної нитки. Приблизний сукупний довжина голки становить 38,5 мм, а також на ринку також представлені моделі витягнутого типу.

Маркування, типи та типи голок основних параметрів, відповідно до яких використовується це або інша промислова голка. Швейне обладнання (а саме тип промислової швейної машини), тип голки, визначений специфікою матеріалу, а також вибір номера продукту залежно від структури матеріалу та кількості її шарів.

Залежно від типу швейної машини, виробляються різні виробники: прямі голки з оком і без їдального, прямо без руки з коліном, радіусом з оком і без пасхи (також варіант моделі з коліном). прямо з гачком/гачком і коліном, радіусом з оком, без вух і гачком.

Маркування продукту здійснюється самими виробниками. Нумерація голки до швейних машин визначає їх розмір і діаметр, метричний номер отриманий шляхом множення D стрижня в мм на 100. Відповідно, більший дво- або тризначний число, тим більше діаметр голки та товщини матеріалу. Поряд з метричними нумераціями ряд найбільших виробників (наприклад, співак) використовує порядковий. Відповідно до цього, мінімальна послідовність дорівнює мінімальному метрику 50, а максимальний порядок (31) дорівнює метриці 350 (є 00 в метричному вимірі).

Використовуючи на практиці відповідність діаметра голки для швейного обладнання та тип специфічності матеріалу виглядає наступним чином. Голки з гострим краєм і нумерацією від 70 до 120 використовуються при роботі з щільними плавними тканинами, з звичайними тканинами та синтетиками, а також шкіряною.

Працювати з джинсовою та в’язальною щільністю до середовища (в т.C. Джерсі) голки з трохи закругленим краєм різного діаметру (нумерація до 100), вони використовуються при склянці. Виробництво стелажної тканини (позначені номери 75. 90). Грубі трикотажні, еластомер, лайкра блимає голкою з високо закругленим краєм (нумерація від 65 до 100).

Голки з 3- або 4-градуйованими ріжучими краями оптимальні для роботи з нетканими матеріалами, шкірою, брезентом, картоном, а також взуття та обкладинки для меблів. Вони також мають найширший діаметр (цифри 130. 140). Нарешті, при роботі з високою щільністю використовуються спеціальні голки з бічними канавками, що перешкоджають перервам нитки. Метричні цифри від 80 до 110 можуть стояти на етикетках цих продуктів, що відповідає номерам послідовності від 12 до 18.

Наша пропозиція в нашій компанії запрошується до найширшого відбору моделей голок для швейних машин промислового типу. плоский, рукав, присутній, прямий рядок, тонкий, петля, масловики, стеммер, фіксація, а також інші частини, пристрої та Запчастини до інструментів, завдяки поширюваному процесу в промислових томах, проведених у безперебійному режимі.

Максимальна надійність та зносостійкість. Це основні якості, які демонструють швейні промислові та побутові голки від провідних іноземних та вітчизняних виробників. Це продукти компаній: Schmetz (Німеччина). Голки для машин з прямим струмом, одиночні та двосторонні, циклічні, для ковдру та т.D.); Орган (Японія). голки для оверйок і т.D.; Оранжевий (Корея). для побутових машин і т.D.; Арти (Росія). Для оверлок, прямо-струнних машин з товстою колбою та іншими; Groz-beckert. для прямого струнки, вишивання, не федеральних, прикладних машин і т.D.

Переваги швейної марки голки

Перша перевага продуктів GROZ-BECKERT. максимальна різноманітність моделей. Вам буде багато часу, щоб переглянути каталог, оскільки він має більше 1000 предметів. GROZ-BECKERT виробляє окремі каталоги голови для:

 • лікування шкіри;
 • Швейна джинсова одяг;
 • Вишивальні машини;
 • швейні кнопки;
 • робота з трикотажними матеріалами;
 • Створення обробки та обкладинки для сидіння автомобіля тощо.

Розмірна сітка не менш різноманітна, тому можна вибрати промислові швейні голки groz-beckert для роботи з нитками різної товщини.

По-друге, не менш важливо, перевага. найвища якість продукції. Всі голки проходять контроль якості на всіх етапах, починаючи з відбору сировини та закінчуючи перевіркою обробки. Деякі продукти мають абсолютно рівне, але сильне покриття з нітриду титану. Це збільшує захист від зносу кілька разів і дає голки унікальних властивостей. ніжне поводження та створення акуратних рівномірних швів.