Я можу встановити газову плиту

Електроплити/газові плити

Корисні елементи

Перевірте відео: Правила для підключення газового котла

В приміщенні газового котла. Монтаж тонкості установки газового побутового котла повинна здійснюватися строго відповідно до специфікацій.

Ці елементи, необхідні для комфортної людини, мирно співіснують в межах однієї квартири.

Це може бути шикарне плантацію для приготування їжі, місце, в якому все необхідне або стиснене Camcok досить поміщена, де виглядала тарілка з холодильником та кабінетом для зернових. Так чи інакше, на будь-якій кухні є проводка, годуючий екстрактор, насоси, обладнання для годівлі та циркулюючої води, а також побутове обладнання, як холодильник або мікрохвильова піч.

Для духовки потрібна розетка

Встановлення потужного кухонного обладнання вимагає відповідності безпечному з’єднанню. Під проводкою електриків необхідно використовувати спеціальні витратні матеріали та компоненти. Потрібно точно знати, що для духовки потрібна розетка.

 • Виберіть тип і діаметр перетину кабелю на основі потужності інструментів
 • Особливості електрофову та процес підключення
 • Чи можна привести два кухонні пристрої до одного роз’єму живлення
 • Чому розетка для плитки та духовки потрібно висить на окремій лінії живлення
 • Місце встановлення
 • Поштові вимоги
 • Монтажні розетки
 • Однофазні 220 вольт схема
 • Двофазна схема для 380 вольт
 • Трифазна діаграма 380 В
 • Часті помилки

Увага! Печі та кулінальні панелі підключені через заземлення. У розетці або вилці для такої техніки є 3 або 5 контактів (у першому випадку. для мережі 220 вольт, у другому. за 380 вольт).

Розглянемо, як знайти торгові точки на кухні

З належною обробкою електроенергії ці пристрої підключені до виходу для електричної печі. Часто майстри вдаються до того, що вони вирізали штепсель з духовки і прикріпіть пристрій до електромережі, використовуючи термінали. Недоліком цього методу є те, що в цьому випадку гарантія втрачається на духовці через пошкодження пошкодження.

Інший спосіб, ви можете підключити ці два пристрої, встановивши додатковий розетку на печі та на панелі приготування їжі. Але це повинно бути передбачено на етапі ремонту. Не всі домовласники думають про такі речі на стадії ремонту, не плануючи розташування гарнітури на кухні.

Така модель розетки накладається на верхній частині стандарту. Переадресована дилема, яку потрібно підключити кабель? Відповідь. це звичайне електрокаболічне пристрій для приготування їжі, де ви можете негайно прикріпити та кабінет для випікання, але його потужність не може перевищувати 3 кВт. Просто покласти, вони підключені до одного кабелю.

Фабричний фідер, оснащений міченими венами: білий, синій і жовто-зелений. Для живлення печі від електроенергії також буде потрібна:

Якими правилами встановлення торгових точок на кухні

Питання: На кухні є миття та проведена розетка, на якій відстані від раковини повинна бути розетка? Я боюся, що бризки з води впадуть на них і потрапили в поточний. Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь: у кухні немає ніяких розеток. Завжди розташовані поруч із помічниками інструментів для господині кухні, який повинен постійно працювати холодильник, мікрохвильова піч, електричний чайник, екстракт і багато іншого. На малюнку показано, як ви можете організувати розетки на кухні для підключення додаткових побутових приладів.

можу, встановити, плита

Штрафи для газової плитки: п’ять випадків

Якими правилами встановлення торгових точок на кухні

один.Всі кухонні розетки повинні бути встановлені за робочими кухнями на відстані 100 мм від поверхні підлоги.

Дозволено для вбудованої кухонної техніки для встановлення відділень за стінами сусідніх будівель. У задніх стінках тумбочків готують відповідні розміри отвору під гніздом.Встановіть такі розетки на висоті 30-60 см від рівня підлоги.

Довжина з’єднувального дроту від розетки до кухонного приладу повинна бути не більше 1.5 метрів.

4.Відстань від промивання до першого гнізда, а з плитки до гнізда не повинна бути менше 200 мм.

Дозволено встановлення розеток для кухонної техніки всередині кухонної раковини. Для такої установки необхідно використовувати розетки для захисту вологи з ступенем захисту IP 44 (див. Фото).

Вихід для вихлопу встановлюється на висоті 50-60 годин з верхньої частини встановлених кухонних шаф. У той же час необхідно враховувати той факт, що розетка не кричить вентиляцію пуддхад від вихлопу до вентиляційної стінки відкриття кухні. Також необхідно спостерігати відстань від середини самого нанесення до розташування гнізда, вона повинна бути не менше 200 мм, вона не дасть отримати випуск потужності для встановленого повітряного каналу.

7.Щоб освітлити вбудовані кухонні меблі, розетка повинна бути розташована над встановленими кухонними шафами, вони не будуть видно і одночасно легко доступні.

Відочі для кухонні тонкі пристрої встановлюються на кухонну фартух над робочою поверхнею стола на висоті 200-250 мм, це зменшує ймовірність розбризкування на них під час приготування.

один.Позиціонування торгових точок для кухонної техніки за будівельниками, побудовані на кухню побутової техніки, за висувними кухонними коробками.

2.Поставте розетки за посудомийною машиною, морозильником, пранням та духовкою, для них розетки повинні бути розташовані на боці з них на стіні.

3.Встановіть розетку над пранням та плитою.

READ  Як встановити годинник на мікрохвильовій печі LG

Якщо у вас виникли сумніви щодо правильної установки розетки біля прання, купуйте вологість, як показано на фото, і ваші сумніви зникнуть.

Правила встановлення кухонних розеток

Правила для установки кухонних розеток, перш за все, пов’язані з присутністю на кухні водопостачання, струменевої води та, у деяких випадках, вогонь від газової печі. Загалом, правила встановлення кухонних розеток не сформульовані в законодавстві у формі деяких списків. Вони є лише наслідком pue (правила пристрою електричних установок) та різні норми та стандарти. Але, як показує практика, вони можуть бути сформульовані як деякі рекомендації.

Важливий! До монтажу та встановлення нових електричних вивертень, вам потрібно зробити електричну проводку.

Інше питання, яке відбувається на етапі планування. це тип встановлених налаштувань. Вибирати між відкритими та прихованими розетками. Як правило, тип розеток вибирається як тип електричної проводки на кухні. Прихована проводка вимагатиме монтажу прихованих розеток, відкрита проводка. відкриті торгові точки.

Варто зазначити, що робота з підготовки прихованих розеток є більш об’ємним, особливо в будинках з бетонними стінами. Для пристрою в бетонних стінах NIS для встановлення точок, спеціального інструменту, броні та діамантових коронок. До речі, ви можете замовити відновлення алмазних коронок на сайті HTTPS://Arix.Su/vosstanovlenie-segmentov.html.

Для зручності всі розетки кухні розділені на кілька частин:

Відочі “Прив’язані” до кухні. Вони, як правило, розташовані на одній стіні. Вони поділяють їх на розетки нижнього, середнього та верхнього рівня;

 • Нижній рівень розеток: розетка для вбудованого обладнання;
 • Середній рівень: відділення для побутової техніки, що стоять на робочому стільниці;
 • Верхній рівень: Рознімання для вихлопу, підсвічування, вентиляція.

Розетки для конкретних побутових приладів. Наприклад, для пральної машини, посудомийної машини, телебачення або комп’ютера.

Інші торгові точки на стіні протилежних кухонних меблів.

Звичайно, ця схема дещо умовна, але цілком зрозуміла і модернізована. На її основі і сформулюючи основні правила для встановлення кухонних розеток. Для зручності ми використовуємо таку візуальну схему:

Дотримуйтесь правила трьох рівнів

Відочі на кухні потрібно не менше 8-12 штук (залежно від розміру приміщення та кількості електричних приладів), і вони повинні бути розміщені на трьох різних висотах:

Верхній рівень: для вихлопного, телебачення та додаткового виділення робочої поверхні;

Середній рівень: для обладнання, який постійно стоїть на верхній частині таблиці (чайник, кавоварка, тостер), або які підключені до часу (блендер, міні-кухня, заряджання за телефоном або планшетом і т.Р.); а також для обладнання, яке має своє власне фіксоване місце на гарнітурі кухонної гарнітури (вбудована мікрохвильова піч, духовка в колонці). Іноді на середньому рівні існує окремий холодильник, морозильник та електрична плита (для нього зроблено спеціальну продукцію з спеціальним вилка).

Нижній рівень: Для вбудованого холодильника, плитки, духовки, прання та/або посудомийної машини.

Обчислити, скільки електричних приладів у вас є і що; Виміряти їх розміри або якщо вони ще не придбані, вкажіть інформацію в Інтернеті.

Не забувайте, що в районі обіднього столу або стійки, то вам також потрібно розмістити розетку. бажано подвійну.

Правила та вимоги

На кухні готується їжа, здійснюється її подальше зберігання та вживання. Крім того, є страви, а в деяких кухнях, нижня білизна стирається. Тому основними чинниками, що представляють небезпеку для людей, є висока температура, підвищена вологість, наявність джерел води та бетонну підлогу. Крім того, варто розглянути, що все це розташоване на невеликій площі в обмеженому просторі.

Для зручної та безпечної експлуатації електричних приладів на кухні слід дотримуватися наступних правил для монтажних точок:

 • Відповідно до p.чотирнадцять.27 SP 31-110-2003 для кухонної кімнати встановлюється не менше 4 розеток з номінальним значенням 10 (16) a. Якщо на кухні є електрична плита, рекомендується безпосередньо підключитися до лінії подачі.
 • Для кожного пристрою на етапі дизайну кухні слід надати окрему вихід. Якщо це можливо, у найбільш функціональних зонах є кілька запасних точок.
 • По відношенню до плагіна, розетка повинна бути встановлена ​​на відстані не більше 1 1,5 м.
 • Відповідно до p. чотирнадцять.29 SP 31-110-2003 Забороняється знайти розетку безпосередньо над раковиною або під ним.
 • Всі кухонні пристрої Rosette повинні мати відповідний ступінь IP-пилополох, залежно від наближення до системи водопостачання, яка регулюється GL.5 і 6 ГОСТ 14254-2015.
 • Місце розташування установки вибирають щонайменше 1 м від відкритих нагрівальних елементів та джерел тепла. В іншому випадку розетка, а вилка може розплавити під час приготування.
 • Розташування вибирається таким чином, що розетка недоступна для дітей.
 • Для захисту обладнання з коротких схем та людини з електричного струму, розетки на кухні підключені через вимикач схеми та диференціальним вимикачем.

Висота розміщення

Висота розташування розеток на кухні визначається конкретною групою електричних приладів та особливостями його експлуатації. І відповідно до p.чотирнадцять.31. 31-110-2003 Outles повинні бути встановлені на зручній відстані для вас. Тому спочатку станьте призначеним пристроєм і спробуйте дістатися до розетки, визначити, наскільки це зручно. Загалом, всі пристрої на кухні умовно поділяються на три категорії, які впливають на висоту виходу під ними.

 • Перша категорія. це велике обладнання, яке встановлено, як правило, на підлозі або меблі на підлозі. З міркувань естетики, точки розташовані за пристроями або кухонними головами. Тому для них розетки встановлюються на висоті 20. 40 см від підлоги до 90. 120 см для особливо високого. Примітка, з висотою менше 20 см, існує небезпека електричного у випадку затоплення або при митті підлоги.
 • Друга категорія. це невеликі та середні прилади, розміщені на поверхні стільниці або обіднього столу на кухні. Для них група розетка встановлюється на відстані 10 20 см від настільної.
 • Третя категорія для пристроїв, розташованих на рівні людського росту або так. вихлопу, кондиціонери та т.D. Для них висота розетка повинна бути близько 2 м від підлоги.
READ  Як встановити час на печі gorenje

Як вибрати

Класифікація цих пристроїв виконана відповідно до технічних умов, типу установки та розміру. З технічними параметрами, все зрозуміло, крани можуть мати різні поточні сили та допустиму силу. З урахуванням енергетичних відділень для електричних печей є три типи: прихована установка, накладні витрати, комбіновані.

 • Прихована установка. установка PEAver здійснюється в отворі у стіні, завдяки цьому, робоча поверхня видалення повністю прихована. Це значно підвищує безпеку та герметичність продукту; Типи фотографій
 • Накладні витрати. На відміну від вбудованої установки, вони встановлюються на вершині кранів. Це більш зручний варіант, якщо ви не хочете робити отвір у стіні, то вони будуть видно над стіною. Крім того, їх герметичність дещо зменшується, вологість, пил і жир може впасти під тілом, який часто виявляється на кухонних стінках;
 • Об’єднаний. Вони більш складні моделі прихованого. На додаток до установки селян у отвір стіни вони захищені додатково з кришкою, так що вбудовані контакти захищені від впливу зовнішніх агресивних факторів.

За конструктивним виконанням, модель може бути подвійною і одноразовою. Професійні електрики рекомендують налаштувати подвійну з більшою потужністю, ніж потреба. Потім, при необхідності, ви можете додатково встановити в духовці, холодильнику, екстракторі або інших електричних приладах.

Фондова фотографія Foto Planing Planing на кухні

Як підключити електричну плиту

Схема місць розташування Розетки на кухні 5 помилок. Відстані та висота.

У сучасній квартирній кухні це один з основних споживачів електроенергії. Потужність поточних колекціонерів, пов’язаних з проводкою на кухні, іноді може досягти більш ніж половини всього навантаження квартири.

Виходячи з цього, проводка на кухні повинна виконуватися незалежною групою, і навіть краще через кілька груп.

Перш ніж працювати, вам доведеться зробити невеликий проект або схему. Для цього спочатку розраховується сила всіх електричних приладів, яка буде стояти на кухні.

Звичайно, всі пристрої не включаються одночасно. Але загальна потужність, яку ви повинні обчислити. Найчастіше це знаходиться в діапазоні 10-15 кВт.

Якщо у вас є ця потужність вище, ніж 7 кВт, то тут вже потрібно думати про введення 380 В і розподіляти навантаження на фази.

Далі потрібно розрахувати поперечний переріз загального джерела живлення EL.Щит та вихлопна проводка до кожного поточного приймача. Тут, дотримуйтесь правил:

Чому бренд VVGNG-LS повинен бути, детально описаний у статті нижче:

Навіть якщо у вас є будинок зі старою системою заземлення (без третього захисного провідника), будьте в будь-якому випадку, зробіть 3-дротяну кабельну проводку. Це полегшить вас у майбутньому з додаткових витрат на реконструкцію та заміну дротів.

У крайніх випадках третій дріт буде резервним копією для нуля або фази, з можливим розбиттям або іншим пошкодженням.

Штрафи для газової плитки: п’ять випадків

Після вибору проводки потрібно прийняти рішення про розетки.

Завжди плануйте розміщувати торгові точки після затвердження дизайну кухні, інакше можуть бути проблеми. Наприклад, вихід робочої зони може бути легко бути там, де це необхідно, і в результаті, ховаються за холодильником.

Після цього позначте всі необхідні розетки на ньому. Ви можете зробити це навіть вручну.

У зв’язку з цим ще не потрібно чітко зв’язувати місця установки та розрахувати розміри та відстані. Просто підрахуйте суму та мету кожного з торгових точок.

Скільки мінімальних розеток потрібні на кухні?

Крім того, він не заважає горіти жодного роз’єму відразу або поблизу перемикача на вході в кімнату.

Зона з вимикачами зазвичай залишається незрівнянним, але вільною точкою, де ви можете приймати напруги (наприклад, для пилососу), ніколи не надлишок.

Тепер вказуйте точки на фартух для підключення нестаціонарних пристроїв. Покладіть принаймні дві частини для кожної частини (правої та лівої) кухні.

Установка и подключение газовой плиты

Там буде електричний чайник, блендер, змішувач і т.Р.

Коли це було визначено з кількістю, настав час перейти до розрахунку необхідного розміру та відступу. Для цього, намалюйте щось на зразок розгортки стін, де меблі буде стояти.

Тут вам знадобиться точні розміри кухні. Довжина, висота кімнати. Поступово, у вигляді прямокутників малювання обладнання та всіх шафків.

Якщо кухня кутова, те ж саме робиться з сусідньою стіною.

Далі, візьміть свій план з кількістю торгових точок та передайте їх до розгортки стін. Для кожної техніки дотримуйтеся ваших правил.

Холодильник

Для холодильників, виробники рекомендують розміщувати групу розетки під сам інструмент, т.e у нижньому рядку, щоб зв’язки не видно.

Ви не можете однозначно з 100% впевненості сказати, на якій висоті потрібно зробити нижній рядок розеток.

Це пояснюється тим, що якщо ви вищим вищим, то вбудована техніка буде відпочивати у вилках.

Якщо ви маєте намір швидко вимкнути вилку, то нижнє з’єднання для холодильника не завжди зручна. У цьому випадку ви можете розмістити все це питання на висоту робочої зони.

Відділення робочої зони та над планшетом

Настільна висота як правило 85 см, максимум 90 см. Потім є тиша з висоти 550-600 мм і подальші шафки.

Розмістіть розетки в цій області в 105 см з підлоги.

Мінімальна відстань від стільниці повинна бути щонайменше 5см, щоб кухонний плінтус не доторкнувся до них. Розташування. Один встановлений у будь-якому кутку, а також між поверхнею приготування їжі та миттям.

READ  Як поставити плитку на тарілку OSB

Як згадувалося вище, принаймні дві частини. Якщо вам не подобається тип розеток над кухонним фартухом, розглянемо варіант дорожнього блоку з настільної.

Обов’язково подумайте про те, чи буде вбудована техніка у верхній частині шафи. Наприклад, мікрохвильова піч.

Під ним також доведеться зробити окрему вихід. Тягнути шнури зверху до зони стільниці немає.

Капот

Також у верхній частині на висоті 1,9м-2,0 м вихідний витяжний розеток. Однак багато може залежати від бренду. Якщо це дешевий варіант, ви можете зробити виведення кабелю, а потім підключити його безпосередньо всередині обладнання.

Але якщо це дорога модель, то вона йде з її вилкою. І різання заводського вилку тягне за собою втрату гарантії.

Кулінарія та духовка

Якщо є потужна кухонна панель, виведений кабель, з подальшим з’єднанням безпосередньо під контактними прокладками панелі, або встановлено спеціальну розетку.

Печі, на відміну від приготування їжі, йдуть з звичайними вилками, тому тут нічого не потрібне. Підключіть їх у прості розетки.

Коли ліворуч або праворуч від приготування їжі та духовки шафи з набряклими дверцятами, дуже зручно розміщувати розетки прямо в них. Відступ 15-20см від краю і гору.

Якщо такої можливості немає, вам доведеться з’єднатися з нижньої групи.

У випадку окремої установки печі з приготування їжі, наприклад, на висоті сундуку, зробіть розетку під ним у нижньому шафці на висоті до 750 мм.

Посудомийна машина

За інформацією SP 31-110 2003.чотирнадцять.29 під і над раковиками або раковинами заборонено виконувати будь-які торгові точки. Тому завжди відступає кілька сантиметрів при встановленні групи розетки біля цієї сантехніки. Це стосується як нижчого розміщення, так і робочої області вище.

Також заборонено розміщувати розетки для посудомийної машини та пральної машини.

Біля обіднього столу (якщо це біля стіни, а не в центрі кухні), доцільно запланувати одну вихід.

У великих святах, коли відвідують гостей та родичів у квартирі, ви обов’язково доведеться підключити щось на столі. Змішувач, соковижималка, кухонний комбінат і т.Р.

Так, і звичайні дні, буде легко прикріпити ноутбук під час роботи на кухні.

Ви також можете переміщатися за таблицею автоматичного вибору та кабелю під час підключення панелі приготування:

 • Оскільки кухня. це вологість, а також величезна кількість предметів з металевим корпусом, у щиті перед усіма машинами, необхідна установка вступного RCO до струму 30MA

Це не тільки додаткова плата за проводкою, але й потенційне місце короткого замикання (через розлитий чай або іншу рідину).

Проблеми з якими будуть стикаються у цьому випадку. Приховані розетки за шафи, холодильники та т.Р. Дуже ймовірно, що вам доведеться використовувати навіть перенесення, оскільки заводські шнури з виделкою будуть елементарними, щоб не дістатися до точок з’єднання.

Інструкції для холодильників зазвичай вказують на заборону їх зв’язку через подовжувачі. У той же час довжина шнура не настільки велика, тільки 1м.

Тому, якщо ви знаєте, яка марка холодильника ви будете мати, знайдіть паспорт в Інтернеті та подивіться, на якій стороні вона йде шнур живлення. Відрегулюйте ширину холодильника тут і плануйте пункт з’єднання, щоб позбутися від перевізників.

І в деяких моделях зв’язок морозильника може йти окремий незалежний шнур, або ви будете купувати морозильник у майбутньому. Спочатку ви зробите лише одну розетку для техніки, і врешті-решт вам знадобиться два. Таким чином, цей пристрій краще робити подвійний.

3 Підключення розетки на “мокрих” пристроях через просту машину.

Такі інструменти, такі як посудомийна машина, пральна машина (якщо вона вбудована в кухню), тече водонагрівач і т.Р. повинні бути підключені через uzo або diff.машина.

Немає модульних автоматів або більше “вилки” ніколи не врятують вас від поточних витоків.

Навіть якщо у вас немає заземлюючого провідника, RCD і в цьому випадку все ще допоможе і захищають.

4 Найпоширеніша помилка. Це встановлення звичайних розеток (таких як Шукук) для посудомийних машин під раковиною або поблизу змішувача.

Це місце заборонено правилами. Холодильник з змішувача 500 мм (те ж саме стосується газових труб на тарілках або приготуванні), а лише тоді сміливо монтування електричної установки.

Якщо електрики вже відпускають туди, проводки та рімейк не існує можливості, або ви отримали квартиру з таким ремонтом, то подбайте, що розетки під раковиною були вологостійкі виконання (як у ванній кімнаті).

Також заборонено встановлювати продукти електропроводки в безпосередній близькості до тарілок.

5 При встановленні нижньої групи розетки на відстані 10 см від підлоги бути надзвичайно уважним!

У зоні до 25 см на підлозі, сантехніка, як правило, готують труби для мийки, прання, посудомийної машини.

Не знаючи точного проходження доріжок, не поспішайте дотримуватися стін, інакше для вас, і ваших сусідів це може перетворитися на повені та незапланований ремонт.

Підсумовуючи, я хочу сказати, що проводка на кухні повинна здійснюватися професійними професіоналами. Використовуючи поради у цій статті, ви можете легко контролювати весь процес та зробити компетентні коментарі під час монтажної роботи.