Як боротися з кричачим у пральній машині

Пральні машини

Чому слід очистити промивання?

Хоча мета машини. “випуск” чисті речі до нас, стан самого пристрою може бути далеко від стерильного.

На внутрішніх елементах бруд акумулюється, видаляється з одягу під час миття. На ущільнювальній гумці та краях барабана, часто можна замінити чорні плями цвілі, тому що теплою та вологи. ідеальні умови для розвитку грибкових організмів.

Нагрівальний елемент та інші частини поступово покриваються солями, які у воді.

 • висока водяна мінералізація;
 • використання агресивної хімії та маловизначного;
 • неправильна робота пристрою;
 • Миття сильно забруднених речей живляться з залишками будівельних рішень або машинного масла, одяг після садівництва та т.D.

Отже, щоб привести свого помічника ідеально чистому вигляді, пора організувати загальне прибирання, починаючи від самого корпусу та закінчуючи внутрішніми деталями.

Щоб відмивати явне зовнішнє забруднення (гелеві барабани, кондиціонер, сліди) достатньо тепла води та губки. Але з прихованими в глибині сукупності він повинен буде працювати.

Що ще чистити?

боротися, кричачим, пральній, машина

Ви можете видалити верхню кришку, щоб докладно вивчити, в якому стані є барабан за межами. Це зробить висновок про технічний стан всього пристрою. Якщо спалах і бруд візуально помітно на барабані, то на трубчастому нагрівачі набагато більше.

Щоб продовжити життя пральної машини, слід очистити:

Після кожного миття необхідно очистити відтінковий фільтр, оскільки в ньому велика кількість бруду накопичується. Крім того, може бути твердий сміття, який призведе до закупорки та проблеми з подальшими стоками води.

Манжети також варто чистити від бруду. Часто розташовані залишки тканини, дрібні бруд, інші тверді елементи. Якщо ви залишите їх там, то наступне миття. це ризик пошкодження гумових деталей. Потім машина буде протікати.

Що потрібно регулярне очищення пральної машини

Необхідно регулярно чистити пральну машину. В іншому випадку бактерії накопичуються у своїх відсіках та елементах, які чудово відчувають себе в вологому середовищі, це ускладнює злиття і стояла вода. У результаті навіть витираючи речі мають неприємний запах, форм і грибок з’являються всередині автомобіля, забиті та невдачі ключових вузлів.

Одним з перших, щоб очистити насос, реагує. це забиває, перестає насос води та перегріву, що призводить до необхідності відновити або повністю замінити його.

Дверна ущільнювальна манжета вимагає очищення та видалення залишків води, сміття та миючі засоби після кожного циклу прання. Якщо вода залишається за гумовою смугою протягом тривалого часу, ущільнювальний матеріал набуває неприємного запаху і починає розвалитися, погіршення герметичних якостей люка.

Як касетний лоток для порошку та миючих засобів забивається залишками побутової хімії. Вода затримується в відсіку, викликаючи появу депозитів вапна. Найгірше, якість води, більш швидкі зміни помітні.

Якщо ви не постраждали від додаткових шарів вчасно всередині касети, з часом порошок зупиниться, і очищення перетвориться на стомлюючу роботу або взагалі не буде можливо, без пошкодження пластику.

Масштаб на опалювальному елементі пральних машин, або просто на трубчастому нагрівачі, утворюється через те, що водопровідна вода містить велику кількість мінеральних солей. Солі оселилися на поверхні трубчастого нагрівача та лежали один на одного, внаслідок чого більше енергії витрачається на опалення, а сам нагрівач відчуває термічну перевантаження. У результаті, через деякий час, трубчастий нагрівач не виходить і вимагає заміни.

Зливний фільтр перерви призводять до появи висунутої помилки, яка у багатьох загальних моделях пральних машин відображається в повідомленні E03 на панелі індикатора. У майбутньому проблема посилюється шляхом відкачування порушень, а машина перестає об’єднати воду, а необхідний заклик майстра для діагностики та ремонту.

Як очистити пральну машину фільтра

Фільтр пральної машини, як правило, розташований під дверима барабана, трохи вище рівня підлоги. Він збирає весь сміття з барабану, волосся, монет так, щоб вони не потрапили в насос. Ось чому фільтр може бути відмінним місцем для розростання прес-форми та мікробів. І це, у свою чергу, призводить до появи неприємних запахів.

Щоб очистити фільтр, ми рекомендуємо звернутися до інструкцій з різних виробників, ця процедура може бути виконана різними способами. Найчастіше доступ до фільтра, просто зніміть захисне покриття. Тримайте низьку чашу або піддони під рукою, а рушник допоможе уникнути витоку залишкової води. Після того, як ви відкручуєте фільтр, промийте його. Потім покладіть на рукавичку і ретельно зніміть сміття, накопичений у відсіку. Частота повторення процедури очищення фільтра один раз на три-чотири місяці.

Методи догляду за барабан пральної машини

Вже з’ясувалося, що найбільш пошкодження барабана робить саме тим, як масштабувати, і здоров’я користувача бактерій з грибами. Зрозуміло, що для декларування війни мікроорганізми потребують дезинфікуючих засобів, а речовини, які можуть розчинити їх, необхідні для видалення мінеральних пластин.

Принцип очищення барабана в обох ситуаціях полягає в тому, щоб обробляти її поверхню, для якої існує дві методи у розпорядженні власників машин, це:

 • Використання режиму очищення. Можна використовувати тільки в агрегатах з вказаною функцією, наприклад, у пристрої LG з режимом екологічного очищення.
 • Застосування та промивання композиції з відповідною проблемою. Застосовується в автоматичних та напівавтоматичних машинах без вищезгаданої функції.

Обидва методи передбачають своєрідне “миття”, але без завантаження білизни. У першому випадку обладнання племінного “промивання” барабана та інших компонентів гарячої води, у другому. блок включає для банального умивальника речовини, попередньо нанесеного на барабан.

Використання функції уникнення

Щасливі власні машини з режимом очищення барабану не потрібно витрачати особистий час на холдингу, праворуч, наприклад, непростий догляд. Їхнє обладнання незалежно вивільняється з масляного покриття, залишків миючих засобів, зерна та дрібного організму. Розчиняється і видаляється все, з яким підрозділ не справлявся під час миття.

Очищення здійснюється за трьома стандартними стадіями:

 • Звичайний попередній режим активовано.
 • Функція очищення здійснюється при 90 ° С і зі швидкістю 150 об/хв. На ринку є пральні машини, які виконують подібну роботу при 50 60 ° С.
 • Подвійне полоскання з обертанням, виробленим при максимальній швидкості.

Перед миючим барабанним промивають, необхідно очистити фільтр, щоб нічого не заважає водяній сливи. Зауважте, що описана процедура не знімає мінеральні пластини. Для того, щоб позбутися масштабу, на прийом кювету машини перед запуском, пакет “Антинакіпін” або лимонна кислота засинає.

READ  Не знімається tubular heater у пральній машині

Після завершення програми, машини люк повинні бути відкриті або, принаймні, відкрити під кутом, який не заважає вільному руху у ванній кімнаті або кухні. Вологість, що залишилася в барабані, повинна повністю випаруватися, після чого вона повинна бути дрочена суха, “не пильна” ганчірка, т.Е. не залишають волокна на поверхні.

Слід пам’ятати, що подвійне полоскання просто зобов’язана повністю видалити весь агент з резервуара та розчинений. Якщо є підозра, що речовина, що застосовується в очищенні, не всі закликали, процес слід повторити. В іншому випадку, під час звичайного миття, пральня знизиться, піднімається, а після того, як він буде носити швидше.

Описаний дуже корисний режим, на жаль, не доступний для всіх промивних установок. Якщо власники техніки не змогли купити таку машину, дії знаходяться в іншому порядку.

Використання народних методів

Почнемо з залякування та переліку жахів, що загрожує використанню надмірного інструменту для очищення барабана.

Результати використання необгрунтовано каустичних речовин включають:

 • Пом’якшення і пошкодження печаток. Зокрема, деформація гумової манжети, що вимагає негайного заміни.
 • Пошкодження металевої поверхні барабана. Поява шорсткості і навіть замків спричинить втрату появи одягу.
 • Зміна форми та розміру пластикових деталей, внаслідок чого утворення зворотної, ослаблення сполук.
 • Стрибки рухомих елементів машини через розрив між ними великий шматок непорушеної шкалі.
 • Плаваючий фільтр водовідведення та подальшої відмови насоса.

Крім того, якщо високоактивна хімія не повністю вилучена з поверхонь барабана, воно потрапляє у воду при промиванні. Вага каустичної білизни призведе до алергії, можливо, що обидва хімічного опіку.

Враховуючи вищезгадані обставини, використання “народних рецептів”, особливо до їх дозування, слід ретельно розглядати.

Ми пам’ятаємо, що для видалення мінерального осаду вона повинна бути розпущена до нас або принаймні пом’якшуватися. Легко обійтися без майстра, не розбираючи одиницю до компонентів і не видаляючи барабан. Для цього, від досить доступних і дійсно недорогих інгредієнтів доведеться підготувати композицію, корозійний осад, але не впливає на працівників сукупності.

Знайдіть вихідний матеріал для очищення суміші, яка може бути у власній чарівній кухні. Для боротьби з магнію та солями кальцію, буде потрібно лише звичайний стіл оцту, однакова не видатна лимонна кислота та сода. Вони ідеальні і просто коштують копійки.

Метод соди з оцтом проти масштабу

Для змішування в необхідних пропорціях ми оснащені пластиковою чашкою 50. 100 гр, і губкою. Якщо в будинку немає готових дев’ять відсотків оцту, він повинен бути зроблений, розчиняючи одну частину сутності у семи частинах води.

Щоб очистити барабан, буде діяти у вигляді нижче:

 • Вимірюють 1/4 пластикової чашки харчової соди і точно такий же об’єм води, ми їх змішуємо, поки порошок не буде повністю розчинений.
 • Налийте цей крутий содовий розчин у боксерську машину, призначену для завантаження миючих засобів.
 • Ми беремо 2 відзначені частини дев’яти відсотків оцту і заливають їх у барабан.

Закрийте люк, як це повинно бути, відкрити кран, перекриваючи потік води в шланг живлення з водопроводу. На панелі керування встановіть температуру при 60 70 ° С, запустіть миття “сеанс”. Після завершення очищення, ми чистимо фільтр Slum System, ми залишаємо одиниці з відкритою сушаркою для сушіння, а потім витріть сухою.

Метод лимона кислоти

Наступний шлях набагато простіше. Для нього, як правило, необхідно лише лимона кислоту, об’єм якого вибирається відповідно до обсягу танкової машини. Це займе від 1 до 6 стандартних пакетів.

Щоб очистити барабан, зробити наступне:

 • Резюме порошкової лимонної кислоти з водою в рівних акцій.
 • Хілл розчин у коробці миючого засобу.
 • Почніть найдовший режим прання.

Під час очищення того ж методу потрібно вибрати максимальну температуру. Подальші дії не відрізняються від етапів, описаних вище.

З детальними інструкціями для очищення пральної машини з лимонною кислотою можна знайти у цьому матеріалі.

Метод очищення порошку соди

Як очистити пральну машину з масштабу та з результату форми/100%

Потрібна губка з щільною підкладкою однією з боків і пачку соди, його реальне споживання визначається очищенням. Розчин соди не потрібно готувати.

При очищенні барабана ми виконуємо наступні кроки:

 • На щільній підкладці губки мазка соди і ретельно обтирати забруднення.
 • Як споживає соду, додайте його до губки. У випадку слабкої реакції соди та масштабу, злегка зволожують губку.
 • Ми залишаємо барабан у повному мирі протягом півгодини, тоді як ріст кальцію не пом’якшують.
 • Ми активуємо промивання, встановлюємо температуру 70 90 ° С.
 • Встановіть режим подвійного полоскання на панелі керування.

Якщо в кінці полоскання буде відчути, що барабан погано промивається з соди, машина доведеться знову запустити. Однак необхідно, щоб витримувати часовий інтервал, зазначений виробником між двома сесіями миття, що виникає один в одного.

На додаток до народної мудрості та його запропоновані композиції при очищенні роботи застосовуються побутові хімікати, цілеспрямовано виробляються для вирішення призначених завдань.

На упаковці з засобами, детальною інструкцією у своїй заявці та рекомендації дозування.

Чому мийна машина?

Хоча мета машини. “випуск” чисті речі до нас, стан самого пристрою може бути далеко від стерильного. На внутрішніх елементах бруд акумулюється, видаляється з одягу під час миття.

На ущільнювальній гумці та краях барабана, часто можна замінити чорні плями цвілі, тому що теплою та вологи. ідеальні умови для розвитку грибкових організмів. Нагрівальний елемент та інші частини поступово покриваються солями, які у воді.

Якщо ви не влаштовуєте профілактичне чищення, у машині з’явиться неприємний запах, який він буде “проходити” з чистими речами, а у найгіршому випадку. пристрій буде продовжувати працювати на всіх і запитує дорогий ремонт.

 • висока водяна мінералізація;
 • використання агресивної хімії та маловизначного;
 • неправильна робота пристрою;
 • Миття сильно забруднених речей. одяг з залишками будівельних рішень або машинного масла, одяг після садівництва та т.D.

Отже, щоб привести свого помічника ідеально чистому вигляді, пора організувати загальне прибирання, починаючи від самого корпусу та закінчуючи внутрішніми деталями.

Щоб відмивати явне зовнішнє забруднення (гелеві барабани, кондиціонер, сліди) достатньо тепла води та губки. Але з прихованими в глибині сукупності він повинен буде працювати.

“Полезные советы” Стиральные машины-автомат

Очищення пральної машини зверху

Це, безумовно, найпростіший і простий спосіб підтримувати чистоту пральної машини. Навіть з найбільш точним поводженням, не мазати під час миття пральної машини з довгим використанням практично неможливо. Залишається плями з прального порошку, води та відбілювання.

READ  Як стримати в трикотаж на звичайній машині

Щоб очистити таке забруднення, досить часто, змоченого в теплій воді. Для ефективності ви можете додати якусь посудомийну рідину.

Очищення барабанної пральної машини зсередини

Як тільки ви відчуваєте неприємний запах всередині друкарської машинки, знайте, прийшов час очистити барабан. Щоб позбутися від неприємних запахів, достатньо заповнити друкарську машинку з гарячою водою (для цього ви можете включити цикл гарячої води та зупинити режим миття, як тільки машина заповнюється), попередній відбілювач або очищувач для пральних машин в барабані.

Спочатку він повинен бути включений на деякий час цикл прання, так що відбілювач змішується з водою, а потім вимкнути і залишити годину. Цей простий спосіб очищення допоможе видалити бруд і форму, який стає першим причиною поганого запаху, а в майбутньому вони можуть призвести до розбиття автомобіля. Рекомендується очистити фільтр один раз на 3 місяці.

Барабан пральної машини є одним з найбільш уразливих місць, де накопичуються вапнові депозити. Якщо ви не звертаєте уваги на них, то дуже скоро ваша техніка не зможе, і потребує дорогого ремонту. Для профілактики в процесі миття використовуйте спеціальні інструменти пом’якшення води.

Очищення контейнера для порошку та полоскання

Засинаючи в лоток для порошку та Rinsener будь-який з коштів, багато хто не вважає, що це чудове місце для накопичення бруду та грибка. У процесі миття вони можуть потрапити на одяг і шкоду здоров’ю.

Очистити контейнер можна очистити різними засобами.

 • З содою: змішати з достатньою водою 1: 1 і вилийте в лоток. Ми залишаємо деякий час і видаляємо залишки забруднення вологою ганчіркою.
 • З оцтом: на 1 літр води, нам буде потрібно склянку оцту, покласти лоток у суміш протягом 6-8 годин. Наприкінці процедури протріть ганчірку і промити стічними водними водами.
 • З лимонною кислотою: один пакет лимонної кислоти достатньо, щоб очистити лоток. Я засинаю замість порошку в вмісті отвору і покладіть на промивання при температурі 60 градусів без білизни. Контейнер буде абсолютно очищеним, а машина буде приємний запах.

Якщо таких інструментів для чищення немає, елементарне промивання під водою без цих компонентів також не буде зайвою. Зніміть лоток з машини і просто промийте водою, використовуючи один з інструментів у списку. Отвір, в якому знаходиться контейнер, вам також потрібно витирати вологою ганчіркою.

Якщо нічого не допомагає, а бруд або цвілі залишалися на місці, ви повинні вдаватися до спеціальних засобів побутової хімії.

При промиванні хімічними речовинами необхідно пам’ятати техніку безпеки та використовувати гумові рукавички.

Очищення шлангів і фільтрів

Це не менш важлива частина очищення пральної машини, ніж всі попередні. Якщо ви не очистите фільтри та шланги з різних забруднювачів, то в майбутніх розбиття пральної машини не можна уникнути.

Щоб очистити, нам потрібен контейнер для зливу брудної води та ганчірки на підлозі, щоб вода з стоку не поширюється під машиною. Відкрийте кришку панелі, за яким розташований фільтр, знайдіть там аварійний шланг та зливу води з нього.

Тільки переконайтеся, що вода в шлазі більше не є, то ви можете перейти до захоплення фільтра. А потім тоді ви повинні очистити весь бруд з робочого колеса фільтра. Це може бути волосся, пух і просто шматки бруду, наше завдання полягає в тому, щоб очистити все занадто багато, після чого ви можете безпечно вставити фільтр назад.

Як часто потрібно очистити машину?

Бруд, що потрапляє всередину, занадто важка вода, скоринг фільтр. все це може призвести до серйозних поломки вашого сукупного.

Щоб очистити, потрібно відкрити кришку, яка нижче обличчя машини. Фільтр має невелику ручку, використовуючи його, його можна видалити. Тоді вам потрібно отримати фільтр і очистити його від бруду, утвореного на ньому. він витирає чистою вологою ганчіркою і повертається до місця. Процедура може супроводжуватися неприємним запахом, особливо якщо фільтр не очищений занадто довго.

Найбільш складним процесом очищення пральної машини є видалення шкали від нагрівального трубчастого нагрівача та барабана. Якщо промивання використовують воду з високим рівнем твердості, то ймовірність відмови трубчастого нагрівача значно вища. Частота очищення регулюється залежно від якості водопровідної води. Також необхідно враховувати, що після промивання шару, який утворюється на деталях пристрою, стає товщиною.

Деякі сучасні моделі мають функцію самоочищення барабана. Достатньо включити цю програму, а машина почне очищення. За відсутності такої функції, очищення барабана виробляється самостійно. Для цього використовуйте готові прибирання лікарських засобів або народних методів.

Розглянемо більше деталей, які очищаючі агенти допоможуть зберегти довгорічну пральну машину в хорошому стані.

Способи видалення масштабів

Сучасний ринок забезпечує багато хімічних продуктів для догляду за пральними машинами. Як правило, вони досить дорогі, і не завжди так само ефективні, як запевняють виробники. Є багато старих перевірених способів, які допоможуть пральну машину збільшити час роботи та захистити його від шкідливого впливу твердої води.

Нормальна лимона кислота, яку всі господиня використовуються на кухні, без проблем, що розбираються криком, неприємним запахом і брудом. Для цього вам потрібно 200 г речовини, щоб заснути в барабані або в порошковому відсіку. Встановіть довгий режим миття при великій температурі (60-90 ° С).

Коли в контакті вступають масштаб і лимонну кислоту, відбувається реакція, а вапняковий спалах руйнується. На момент зливання води можна було б помітити, як всі шматки норки-сірого. Головне, що політ не піднімається з зливного шлангу, а потім вам доведеться мати можливість вручну.

Машина повинна працювати в наляканому (без білизни), ви не можете встановити обертання, але це не перешкоджає додатковому полоскання. Така запобігання доцільно зробити кожні 4-5 місяців. Метод. досить висока якість і недорога, і ефект від нього дивовижний. Експерти стверджують, що ця запобігання не шкодить техніці, а навпаки продовжує це.

Оцтова кислота. Цей метод є менш популярним, але його ефективність на високому рівні. Засіб. більш агресивний, ніж лимона кислота. Використання розчину можна збирати елементи гумової машини. Однак оцет набагато швидше, а висока якість видаляє шкалу і бруд.

Потрібні 2 склянки оцту, щоб залити пральною машиною і включити довгий режим при високій температурі. Через 5-10 хвилин миття повинна бути зупинена протягом години. За цей час оцтовий розчин проникає у всі кути і чітко очистить всі деталі. Через годину ви можете продовжувати пральний режим до кінця.

Щоб видалити всі залишки розчину, рекомендується додатково включити режим полоскання. Після процедури вам потрібна тканина, попередньо занурена у слабкому розчині оцту, обробляйте двері машини зсередини. Особливу увагу слід приділити гумовій ущільнюванні.

READ  Де вилити кондиціонер у пральну машину Samsung

Застосування магнітного фільтра. Пристрій встановлюється на вході трубопроводу в квартирі або безпосередньо на шланг наповнення пральної машини. Він очищає воду з магнію та калію, перетворюючи їх у іони.

Замість кальцію отримують арагоніт, який не утворює жодних родовищ. Цей варіант має один значний недолік. висока вартість пристрою. Однак витрати після того, як ви можете захистити техніку від масштабу назавжди.

Як видалити масштабу

Для видалення нерозчинних сольових відкладень необхідно використовувати кошти, які знищують структуру стрижня. Це кислотні або лужні середовища, що надходять у реакцію з органічними відкладеннями. Ви можете боротися з криками з спеціалізованими придбаними сумішами або використанням композицій, підготовлених самостійно. Продукти для покупок можна розділити на профілактичну (тип Calgon), пом’якшуючу воду та попередження формування солі на предметах, а також на жорсткому очищенню. Суміші другого типу можуть бути небезпечними для обробки старих машин, оскільки вони є агресивними середовищами та беруть участь у деструктивних процесах.

Профілактичні композиції мають сильні та слабкі сторони. Вони дійсно поліпшити якість води і перешкоджає утворенню сольових відкладень, але не завжди роблять це ефективно. Тому краще використовувати засоби для видалення падіння, наприклад, “магічна сила” або “топпер”. Вони вдаються до своєї допомоги більше одного разу кожні три місяці, і якщо машина не працює щодня, то прибирання здійснюється двічі на рік. Процедура слід дотримуватися наступним чином:

Як очистити пральну машину з масштабу та з результату форми/100%

 • Витягніть хімічний склад у сипучих порошкових відсіках.
 • Увімкніть режим прання без білизни. Якщо такого режиму немає, то ввімкніть звичайне промивання при температурі 90 °.
 • Після очищення з хімічним складом виконуйте додатковий полоскання. це дозволить вам повністю видалити порошок з усіх відсіків машини.

Найкращі композиції

Кошти від масштабу можуть бути продані в різних формах. Найчастіше є основні порошки, гелеподібні суміші та розчини. Для догляду за пральною машиною будь-які продукти підходять, будь то спеціалізовані препарати або універсальні рішення для видалення сольових відкладень з будь-яких поверхонь, оскільки всі вони мають приблизно такий же хімічний склад. Найчастіше це означає, що засоби соромно або виливають у порошкові відсіки, але для більшої ефективності ви можете додати їх безпосередньо до барабана. Найбільша популярність:

 • “Магічна сила”. Екологічно чисті засоби німецького виробництва, щоб видалити всі види масштабу, включаючи сонячні відкладення солей кальцію. Основою композиції є лимона кислота. Продаються в ящиках об’ємом 500 г і коштує приблизно 250; Magic Power. порошок для видалення шкали від нагріву трубчастого нагрівача та мийних машин барабанних стін
 • “Topperr”. Італійські засоби для швидкого видалення шкали. Продано у вигляді порошку у пакетах вагою 125 г. Приблизний; Topperr. універсальна збірка масштабу, використовується для миття, а також для посудомийних машин
 • “Найпопулярніший будинок”. Експрес-очисник нагрівальних елементів та внутрішніх частин пральних машин. Для продажу у вигляді порошку у пачках 200 г, композиція грунтується на діапазоні лимонної кислоти та діамантової кислоти (карбамід). Найпопулярніший будинок. універсальний очищувач від масштабу, придатний для прання та посудомийних машин усіх типів

Народні засоби

Чіткий барабан і опалюючий трубчастий нагрівач з масштабу за допомогою народних засобів. Ці рецепти мають високу ефективність і підходять не тільки для профілактики, але і для інтегрованих заходів, що розширюють життя технологій:

 • лимонна кислота. Лимонна кислота є основним компонентом у багатьох магазинах. Він активно корпус соляних відкладень, вбиває патогенну флору і очищає всі внутрішні елементи машини від забруднення. Лимонна кислота засинає безпосередньо в барабан і включає в себе режим прання без білизни або миття бавовни при температурі 90-95 °. Якщо очищення не було проведено протягом тривалого часу, буде потрібно 200 г об’ємної композиції, і якщо це є профілактичною подією, то буде достатньо 100 г; Купівля лимонної кислоти, краще зробити вибір на користь великої пачки 100 або 200 г
 • Білий. Якщо в будинку є маленькі діти, то краще утримуватися від цього методу. Це дуже ефективний інструмент, який дозволяє не тільки очистити внутрішні деталі машини від масштабу, але також вбити споровий грибок, який часто живе в прокладках та дренажних трубах. Існує один значний недолік: при нагріванні хлору дає гострий запах, а її пари небезпечні для людини. Тому ви повинні відкрити вікна або включати примусову вентиляцію приміщення:
 • Щоб підвищити ефективність процедури в барабані, заповніть 100 мл CHLOKS та залити 50-100 г лимонної кислоти.
 • Увімкніть режим миття при максимальній температурі.
 • Після завершення його запустіть додатковий полоскання, щоб повністю видалити залишки чистячих агентів; Білий ефективно справляється з кричачим і суперечками, що живуть у формі
 • оцет. Цей інструмент є найбільш агресивним, він вдаються лише у критичних ситуаціях. Процедура повинна бути виконана наступним чином:
 • Заповніть барабанну машину дві чашки столового оцту 9%.
 • Запустіть режим прання при 95 °.
 • Після того, як температура в резервуарі зросла якомога більше, встановіть програмну паузу протягом години. Пауза необхідна для очищення розчину, щоб проникнути в найбільш важкодоступних областях барабана.
 • Через годину знову запустіть миття, приносить цикл до кінця.
 • Після завершення очищення встановіть режим додаткового полоскання, щоб мити залишки оцту. Оцтова кислота може розчинити всі види забруднення, включаючи соляні відкладення на трубчастому нагрівачі та барабані пральної машини

Що не може очистити пральну машину

Очищення барабану та внутрішніх деталей у пральній машині повинні бути дуже делікатом, оскільки існує ризик зіпсувати обладнання та вивести його з ладу. Важливо враховувати ряд заборону:

 • Ви не можете очистити автомобілі, на металевих частинах яких були сліди іржавіння: агресивні інструменти прискорюють процес розподілу іржі, погіршення якості миття та зменшення терміну служби пральної машини;
 • Ви не можете заснути в барабані все, наприклад, соду. Ви можете знайти інформацію про те, що сода ідеально знімає масштаб, але все відбувається навпаки: при нагріванні продукт розбивається, оселяється на трубчастих нагрівачах у вигляді натрієвої солі, яка лише посилює ситуацію;
 • Неможливо використовувати кислотні та лужні середовища для боротьби з будь-якими типами забруднення. Під час хімічної реакції забиті шланги зливу, клапани контролю та скидання води
 • Не зловживайте очищення з використанням агресивних середовищ: це вміло “вбити” покриття барабана з часом.