Як інтегрувати духовку в меблі

Дрібна побутова техніка

Типи духовки

Перш ніж зрозуміти, як інтегрувати духовку власними руками, вам потрібно розуміти типи обладнання. В усьому світі вони поділяються на газ і електричний.

Газ

Вони вже давно знайомі всім. Такі печі люблять до доступної ціни, але вони мають значний мінус. Вони нерівномірно нагрівають посуд, через їжу можна спалити. Іншим важливим аспектом є використання газу, хоча сучасні моделі вже мають обмежувачі витоку.

інтегрувати, духовка, меблі

Негайно відзначаємо, що така робота досить небезпечна. Тому не рекомендується встановлювати такий агрегат. Довіряйте цьому бізнесу професіоналам, тому що будь-яка помилка, яку ви можете призвести до витоку та подальших родовищ.

Електричний

Електричні пристрої швидко і рівномірно готують страви, а в сучасних кухнях частіше використовуються. просто тому, що більшість жителів мегаполітів живуть у висотних будівлях, де вони просто не мають газу. Ціни на моделі відрізняються і залежать від функціональності. Для того, щоб електротехніка працювати без перерви, важливо зробити гарну проводку та передбачити окрему машину.

Незважаючи на те, що важче працювати з газовою технологією, ми розповімо, як встановити та електричний вбудований загальний гардероб, а також газ.

Де повинна бути розетка під духовкою та панеллю приготування їжі

З компетентним підходом у проекті дизайну дизайну кухні, розташування вільної тарілки або дуету “духовка” нерозривно пов’язана з вихлопною трубою до вентиляційної шахти. Тому на стартовій стадії ремонту ви можете чітко визначити місце розташування духовки. І, відповідно, для надання торгових точок під його з’єднанням.

Однак не всі однозначні. Неможливо розмістити розетку. З вилкою, включеною в ній, формується “мертва” зона, яка не дозволить печі до бажаної глибини.

Параметри опцій нижче рівня духовки також не дуже успішне. Це набагато зручніше спочатку вимкнути техніку, і тільки тоді видалити з кухонного кабінету. І не навпаки. коли ви виникли про необхідність відключити від мережі, ви починаєте висунути досить важку одиницю.

Найбільш оптимальне рішення полягає в тому, щоб витримати розетку нижче рівня стільниці в сусідньому кабінеті. Ідеально підходить, якщо будуть висувні ящики в сусідній таблиці. Тоді в самому Тумбі ви не можете встановити задню стіну взагалі. Досить видалити потрібну коробку. і відкрито доступ до розетки.

Також хороше рішення, щоб закріпити рахунок-фактуру до бічної стінки кабінету з розмахуванням. Це не буде заважати внутрішньому наповненню дивана, але це досить зручно використовувати його.

Головне, що ця вкладка не є таблицею під раковиною. Така близька близькість до води, зливу каналізацію небажано.

Встановлення та підключення електричного кабінету

Електрична духовка може бути простіше, ніж газ. Перш ніж інтегрувати духовку, необхідно забезпечити наступні умови:

 • Необхідна відстань від найближчих поверхонь: між бічними стінками сусідніх тумбочків та кухонної стінки близько 5 см., Відстань від підлоги 5 9 см.
 • Бажано встановити саму духовку, неточна установка може призвести до порушення своєї роботи.
 • Далі, духовка загвинчується до бічних стінок монтажного шафку або до додаткових дерев’яних дощок, закріплених на стінках сусідніх кухонних тумбочків.

Основна складність у встановленні електричного латунного кабінету. написати її електричну мережу. Більшість печей призначені для дуже високого споживання енергії, тому кожна проводка витримує таку навантаження. Вирішення того, як правильно підключити електричний кабінет, ви повинні перейти на встановлення додаткової месової риболовлі для підключення до силового щита та встановлення однієї машини.

READ  Не щільно закриваються двері духовки

Електрична духовка встановлюється набагато простіше, ніж газ, ви повинні дотримуватися лише основних правил

Виготовлені моделі вітрових шаф забезпечують два способи підключення до електричної мережі: через вилку з випускником або безпосередньо через блок.

У першому випадку вибрано штепсель та вихід для максимального струму: для пластини з місткістю до 3,5 кВт. вони повинні бути розраховані на поточний 15 a., з потужністю до 5 кВт. Це значення збільшується до 32 a. Використовуються три-контактні розетки та зелена вилка (зазвичай це жовто-зелена дріт), контакти з білими та синіми дротами підключені до мережі.

При підключенні через термінальний блок з гвинтовими затискачами, також спостерігається маркування кольору.

Будувати кухню. Модуль під духовкою. Стандартний. Меблі з власними руками

Де вставити духовку?

У кабінеті. Це хороше рішення, але тільки для просторої кухні.

Якщо робочі поверхні достатньо, духовка може бути вбудованою у високий гардероб

Де вставити духовку? У великій кухні. у пенальті

Кухня велика, тому розташування печі в пенальті виправдовує себе

На острові. На великій кухні, обладнаному острові, духовка може бути побудована безпосередньо в ньому. Підходить для тих сімей, де духовка рідко використовується, і де немає маленьких дітей.

Де положення духовки? Наприклад, на острові

У високих tumb. Така схема досить популярна в нашій країні. Духовка вбудована до високої тумби, розташованої з краєм гарнітури.

Ніж цей варіант краще, ніж штрафний? Той факт, що є додаткова поверхня. Так, щоб використовувати його як роботу незручно, але це ідеально підходить для розміщення різних кухонних пристроїв, аксесуарів, баночок, цукру, вази та т.Р. Цей макет найбільш підходить для середніх кухонь без гострого дефіциту робочих поверхонь, але без надлишку.

Високий стенд або низький кабінет для духовки

На фото вище, ми бачимо відсутність робочих поверхонь. Духовка варто вибухнути під настільну, а Тумбою, в якій вона зараз, виконуючи стандартну висоту. Це було б більш раціональним

Аналогічним чином, на цьому

У кутовому дизайні. Ми налаштовані до MOC. Однак, якщо це можливо, раковина краще переносити ближче до вікна. тут більше світла і різноманітність. Виділений кут може бути призначений для вбудованої печі, незалежно від того, яка висота планується бути розташована.

Перевірка технології

Наприкінці підключення обладнання необхідно перевірити свою продуктивність, у тому числі на критичні навантаження для існуючої потужності. Процедура дозволяє нам з’ясувати якісний компонент проводки.

 • активувати машину, яка відповідає за обладнання;
 • Світлодіоди або екран на духовці повинні запалити;
 • включити трубчастий нагрівач до максимальної потужності;
 • Ми розраховуємо камеру з активним капотом (250 ° С).

Доцільно чекати повного вигорання фабричної змащення, інакше страви під час приготування їжі будуть задоволені неприємним технічним запахом. Якщо процедура тестування пройшла без проблем, то ви можете використовувати кабінет у своєму місці.

Кухонні меблі: як інтегрувати духовку зробити це самостійно?

Вбудоване обладнання в сучасній кухні стало типовим явищем. Використання цього підходу дозволяє заощаджувати простір і використовувати меблі найбільш оптимально. У багатьох випадках меблі під вбудованим обладнанням купується у готовій формі, або замовляється, але це не так важко вивчити, як наприклад, як інтегрувати духовку. Це дозволить вам використовувати кухню не тільки придбану, але й самостійно виготовлені меблі.

Вбудоване обладнання, включаючи латунні шафи, розташована в спеціальних коробках, також називаються закусками. У своїй зовнішній вигляд такі стенди майже не відрізняються від тих шаф, які є частиною решти кухонної гарнітури. Звичайно, внутрішня структура стендів з регулярним шафою не збігається, і це буде розробляти спеціально. Крім того, ви можете придбати модульну кухню або готову трубку, наприклад, в інтернет-магазині, але це лише якщо незалежне виробництво буде проблематичним.

Дизайн кабінету не відрізняється за складністю. Вона включає бічні поверхні, дно з ногами, поперечною верхньою дошкою та висувною коробкою. У деяких випадках ця коробка не робить передньої панелі.

READ  Щенна кисть з автоматичним обертанням форсунок

Поверхня приготування прикріплена безпосередньо на стільницю. Для цього спеціальні вигини розрізані.

Розміри коробки визначаються розмірами духовки, які зазвичай виготовляються відповідно до уніфікованого стандарту. Завдяки цьому можна назвати тип розмірів дивану: ширина та висота простору з коробки, поки стільниці не будуть рівними і будуть 60 сантиметрів. Нижня коробка може бути виготовлена ​​з 14,2 сантиметрів, з урахуванням необхідної товщини листів ДСП, висота внутрішнього простору ящика буде 11 сантиметрів.

Висота ніг найчастіше становить 10 сантиметрів, що призводить до загальної висоти шаф у 87 сантиметрах.

Розмір кабінету під кабінетом печі може також бути різним, оскільки іноді нестандартні зразки обладнання зустрічаються. Тому, перш ніж продовжувати дизайн, краще ретельно вимірювати придбану побутові прилади.

Також є висоти поперечного шару. Цей елемент самостійно призначений, головним чином, для більш жорсткого кріплення стін коробки один з одним. Неможливо зробити більше одного бару, оскільки він запобігає зниженню гіршої поверхні на бажану глибину. Найпростіший спосіб встановити бар на відстані 10 сантиметрів від верхнього краю дивана.

Немає сенсу використовувати для створення коробки під гардеробом для духовки. Натуральне дерево. Оптимальний може бути ДСП, або МДФ. На жаль, щоб повністю зробити гардероб під загальним гардеробом з власними руками через це, швидше за все, не буде працювати.

Справа в тому, що різання листів ДСП та МДФ вдома важко визначити, або навіть неможливо взагалі. Тому необхідно просто придбати необхідну кількість листів ДСП, намалюйте креслення композитних елементів і йти з усім цим у майстерні. Як правило, ріжуть ДСП та витрати на формування краю Клієнт досить дешевий.

Крім того, ви можете придбати готові ноги для дивана. У цьому випадку їм буде дозволено лише скаут до нижньої частини дивана.

Збирайте коробку з готових деталей, не буде багато праці. Це використовує стандартні елементи кріплення, підтверджує, присоски та самовідданість. Покладіть місця для них найкраще заздалегідь. Смокче, а також у виробництві звичайного кабінету, додатково прикріплені до клею.

Вбудовування печі повинна здійснюватися відповідно до інструкцій для цієї техніки. Такі шафи мають спеціальні фланці, що розтягуються ближче до передньої сторони по всьому периметру. Цей фланець спирається на бічні стінки та нижню частину коробки. Після того, як печі закріплена в коробці, лише для підключення його до електричної мережі, або до газової труби. Останнє, щоб забезпечити фахівців.

Розрахуйте деталі модуля:

Сторона. 870-28-100-16 = 726 (мм), де 28 мм. товщина стільниці, 100 мм. відстань від підлоги до підлоги (висота опори), 16 мм. товщина нижнього горизонту.

 • Сторона. 726 при 460. 2шт.
 • Горизонт 2. 600-32 = 568 (мм), де 32 мм. товщина двох сторін коробки.
 • Горизонт 2. 568 за 460. 1 шт.
 • Кабінет дошки. 568 на 100. 1шт.

За рахунок кабінету також варто сказати кілька слів.

У цьому випадку він розроблений один, і він розташований на 10 мм нижче верхньої поверхні сторін (більше тут).

Це робиться для того, щоб використовувати товстий стіл з товщиною 28 мм, поверхня приготування їжі була нормальною для настільного та не відпочивала в самій барі (іноді розміри цієї техніки можуть вигинати розміри верхньої висоти).

Встановлення духовки (4 хв) Легко і простий

До речі, я часто зустрічався з навчальних матеріалів у мережі, де в рамках розглянутому кабінеті батончику не розроблено взагалі.

Я вважаю, що цей підхід не відповідає дійсності, оскільки ця планка витримує відстань між сторонами модуля, і в будь-якому випадку необхідно.

Як встановити вбудована духовка

Розрахуйте фасад для ящика нижче

Розмір висоти, що він перекриває:

870-28-100-600 = 142 (мм), де 100 мм. це висота регульованих опор, 600 мм. внутрішнє відкриття коробки.

READ  Що станеться, якщо фен упадає у ванну

За допомогою цього розрахунку слід враховувати один нюанс: для цього фасаду верхній кліренс (до розміру, перекритого у висоту) дається 8-10 (мм).

Справа в тому, що духовка закріплена в коробці через свої фланці, розташовані навколо периметру його обличчя. Тому верхній горизонт коробки ці фланці частково перекриваються. Саме з цієї причини розрив з верхнього обличчя цього горизонту до фасаду (для нормальної роботи ящика).

У цьому випадку розрахунковий фасад буде мати висоту:

Зазвичай, на такій фронті, ручка не розроблена, оскільки вона буде розташована занадто низькою, і створює певні незручності (просто буде чіплятися до ніг).

Для того, щоб фронт буде відкритий без ручки, розташованої на ньому, у нижньому горизонті невеликий виріз розрахований у середині.

Завдяки йому, елемент, який ми можемо легко перебувати нижче, і відкрити.

Хоча, до речі, цей ящик не так часто використовується як інші (через те, що він часто має невелику висоту, і це можна ввести лише певні речі).

Розмір цього вируба може бути будь-яким. У нашому випадку вони будуть:

Знаючи розмір фасаду для нашої коробки, ми розрахуватимемо деталі ящика.

Для цього ми вивчаємо висоту відкриття (відстань між горизонтами):

142-32 = 110 (мм), де 32 мм. товщина першого та другого горизонтації.

Ми даємо прогалини 10 мм зверху і нижче, і ми отримуємо:

110-20 = 90 (мм). це буде висота, яку вам потрібна.

Деталь 1. 600-90 = 510 (мм), де 90мм. сума двох сторін, дві прогалини під керівництвом та дві сторонні деталі коробки.

 • Детальніше від 1 до 90 до 510. 2шт.
 • Деталь 2. 90 на 450. 2шт (450 мм. глибина ящика під керівництвом до 450 мм).
 • Нижній (ДВП) матиме розмір 542 до 450

Також необхідно знати, що глибина духовки є такою, потім з задніми клейовими стільницями на коробці 100 мм (а саме таке (і більше) розмір повинен бути наведений на кухні, який включає аналогічні модулі), у проекції духовки (на стіні) не повинно бути нічого (розетки, труби і т.D.) тому, що кабінет може просто не бути в коробці.

Фото показує варіант, коли з боку стіни, видимий у відкритті, є торгові точки, які потім повинні бути видалені. Тому ці проблеми повинні бути розглянуті навіть на етапі дизайну кухні, а не, коли вона вже майже встановлена. Також потрібно розглянути жирні підлоги. Якщо вони навіть не є, то нижні модулі будуть налаштовані, і відповідно, положення проекції відкриття нашої коробки на стіні зміниться.

Такі модулі все ще можуть бути розроблені таким чином, щоб ящик не внизу, але зверху, але ми поговоримо про це ще раз.

Газова духовка

Вбудована духовка може бути газом. Однак таке мережеве з’єднання можна виконувати лише фахівцями газової служби. всі ці нюанси ретельно контролюються ними.

Порада! Перед підключенням духовки, постачання газу до квартири перекриває. Тому більш вигідніше встановити та негайно приготування їжі.

Процес з’єднання полягає в підключенні латунного шафи з трубою, яка поставляє газ на кухню, через спеціальні газові шланги, тоді як джерело газу має бути на відстані до 1,2 м від печі.

До остаточного включення обладнання, газ обов’язково перевіряється для включення. як тільки з’явиться характерний запах, постачання газу знову перекривається до усунення несправностей. Після завершення роботи техніка пов’язана з електричною мережею (є режим від електроенергії, освітлення).