Як мити килими в пральній машині

Пральні машини

Мийте підкладку для миші, але відповідно до ряду умов. Це:

 • без ферментації, сильного тертя;
 • Строго миття рук (машина може пошкодити покриття);
 • Належне сушіння. потрібно повісити продукт на мотузці на прищіпці або покласти на гладку поверхню обличчя нагорі;
 • відмова від використання акумулятора або сушарки для сушіння;
 • вода не більше 40 ° С.

Незначний аксесуар негайно на стільниці не ставить, особливо якщо він дерев’яний. Миття слід робити кожні 3 місяці.

Розглянемо ряд порад

Шайба, по суті, може допомогти автомобілістам у цьому питанні. З урахуванням декількох простих правил, дозволяється мити килимки автомобіля в машині. Ми говоримо про наступні рекомендації:

  Перед завантаженням до барабана, попередньо утримання продуктів. При наявності складних масляних або жирних плям, лікування забруднених ділянок з спеціальним очищеним агентом;

При очищенні автомобільних килимів, він забороняється використовувати миючі засоби, що містять хлор.

На жаль, не всі килими спокійно рухають автоматичні миття. Деякі матеріали краще не кидати в машину. Тому, до процедури, то настільки важливо вивчити фабричну етикетку продукту, де призначаються рекомендації щодо основних догляду.

Отже, якщо миття машини не підходить, вимийте шкіру з овець з IKEA вручну під час ручного миття шкури не можна використовувати занадто гарячу воду, буде достатньо тридцять градусів. Побачивши хутряний продукт у басейні з засобами, необхідним чекати тридцять хвилин.

Очищення килимки виконуються вручну. Тонкі спідничні килими можуть бути загорнуті в пральну машину, вибравши певний режим прання. Слід пам’ятати, що штучні продукти хутра не можна промити, використовуючи відбілювання та хлор, що містять речовини. Містоля рекомендують використовувати рішення від звичайного економічного мила.

Стерти синтетичні килимки

Не всі килими можуть бути завантажені в барабан занадто часто, деякі продукти чисті без порошку, а деякі. не терпіти SPI. Тому перед початком циклу та наповнення дозатора ми маємо справу з типом покриття.

ПВХ першим серед тих килимів, які можна промити в пральній машині. Але тільки без використання миючого засобу. Оптимальна частота прання. один раз на місяць, але деякі перевищують встановлений “ліміт”. Прес і суха заборонено: краще після завершення циклу, висійте килим на перекладу і змінюйте сторони кожні п’ять годин.

Важливий! Ви можете висушити та інше: Накрийте килимок, придатний у розмірі з сухим рушником і згорнути його в рулон.

READ  Samsung пральна машина не виходить

Вироби мікрофібри також вимагають спеціального підходу:

 • Не мийте іншою білизною;
 • Не додавайте розм’якшуючи кондиціонери до дозатора, забарвлених вентиляторів, відбілювачів;
 • Додайте додатковий режим RINSE.

Що стосується найбільш миття, ручна або делікатна програма вибирається для синтетичних матеріалів. Замість кондиціонування повітря додаються кілька крапель ефірного масла. Температура регулюється в діапазоні 40-60 градусів. Якщо ви перевищуєте максимум температури, ви можете пошкодити структуру волокон.

Мийте килим у пральну машину з матеріалу ПВХ, тільки без миючого засобу та делікатного режиму. Порошок, інші хімічні розчини можуть завдати шкоди текстурі, призведе до деформації продукту, ці продукти не потребують делікатного миття. Перед машиною миття килима повинна бути злегка просочена.

Розділіть нейтральний миючий засіб у воду і візьміть піну до стану. Нанесіть отриману піну до поверхні килима, після чого ви ретельно витріть його губкою або щіткою. Після того, як витирають, залийте килим чистою водою, щоб видалити пінові залишки.

Методи миття килима

Перш ніж починати мити, потрібно видалити старі плями та великі сміття. Speaching килим або приготування з мітлою. Ручні плями з економічним милом, содою або миючим засобом, залишають протягом 10 хвилин, а потім миють. На дуже старі плями, щоб застосувати зникну або іншу пляма для видалення для палаців.

Як поставити килим будинку

Великий палац не рекомендується вимити з великою кількістю води, якщо вона ніде не висушити суху. Можна очистити на підлозі, але існує ризик розпилювання статевого покриття, крім килима. Ви можете витрачати вологі чищення.

Видалити основне забруднення буде зроблено за допомогою домогосподарств (соди, лимонної кислоти, побутового мила, оцту або професійного складу). Для мокрого очищення ви можете використовувати миючий пилосос.

Якщо немає пилососного миючого засобу, потрібно зробити наступне:

 • Візьміть придбаний інструмент, розчиніть у воді відповідно до інструкцій щодо використання.
 • Застосовувати тільки піну. Залишити вчасно. Видалити залишкову губку.
 • Нехай звичайний пилосос.

Якщо продукт невеликий, ви можете витирати килим у квартирі у ванній кімнаті. До цього ми обов’язково спікери, щоб не забити.

Я можу мити килим у пральну машину?

мити, килими, пральній, машина

Якщо килим великий і не вписується у ванну:

 • Згорнути з чистою стороною і передача до кімнати.
 • Залити воду у ванну, відкрутіть брудну кромку і важко лікувати кисть з чистою композицією.
 • Оброблена площа краху в рулоні, брудні викрутіть і миють. Таким чином видаляють весь килим.
 • За тією ж схемою, розгорнути, прийняти душ, ретельно промийте частинами.
 • Так поступово обробляйте весь палац. Залиште поле у ​​ванній кімнаті.

Ви можете висихати у великій кімнаті, розмахуючи на стільцях. Якщо є можливість випустити на вулицю.

READ  Довжина стібка в швейній машині залежить від

Як мити килим на вулицю

Промийте килим вдома на вулиці, якщо в дворі плитки, треки бетоновані або розміром є дерев’яні стійки.

Як вимити палац на вулицю. крок за кроком посібник:

 • Стійка або асфальт полоскання чистою водою. Килим, щоб попередньо вибити з пилу, поширювати.
 • Добре вологий вода. Якщо є шланг, а тиск хороший, полив 10 хвилин, тому більше бруду буде випущений і використовується менше миючого засобу.
 • Застосувати придбану композицію, розтирайте кисть м’якою купою. Деякі кошти залишаються протягом 5-15 хвилин для додаткового впливу.
 • Під тиском води.

Після промивання його не відразу поміщається на перекладину або сушарку. Потрібно залишити килим на стійці протягом 3 годин, щоб вода трохи скло. Так що буде легше носити.

Як мити килим у пральну машину

Побутова пральна машина не здатна абсолютно чистити купу, навіть при використанні професійного миючого засобу. Високий ризик псує одиницю, з поганим очищенням пилососом всередині барабана може отримати каміння та пісок, волосся та вовни, здатні розбити фільтр зливного та сміття.

Якщо вирішиться очистити килим у пральній машині, то це повинно бути зроблено, лише якщо це з тканини та ПВХ. Алгоритм дій:

 • Після попереднього очищення покладіть продукт у мішок для мию або обгортання в легкій наволочці.
 • Режим. делікатний, ручний, для синтетики або вовни.
 • Температура. до 40 ° С. Для мікрофібри та синтетики. до 60 ° С.
 • Вимкнути прядіння, сушіння. Увімкніть повторне положення.

Пральна машинамашина фактична для малих продуктів. Мити великий килим не буде працювати через його розміри та ваги.

Отже, у пральній машині ви можете мити тільки килими, які мають невеликі розміри і лише з додаванням пом’якшувальної води. Продукт з ПВХ дозволяється промити, але без додавання порошку, але вам не потрібно сушити і натискати. Вона повинна бути затиснута і перевернути кожні п’ять годин.

Встановіть делікатний режим, для вовни. режим миття вовняних речей, для синтетики. синтетичний. Стерти при температурах до 40 градусів без натискання та сушіння з подвійним полосканням. Для мікрофібри та синтетики температура води може бути використана до 60 градусів. Після промивання неможливо натиснути килим або поворот.

Метод машин: Як мити в залежності від матеріалу

Не всі килимки можна промити в друкарській машинці. Зазвичай є етикетка на продукті, де він призначений, чи допускається, щоб очистити продукт таким чином.

Спочатку підстилка повинна бути вирізана з пилу та сміття, а потім виконувати процедуру, засновану на виду продукту.

Гумовий

Гумові килими. це забруднення повітрю, ніж інші матеріали. Тому їм не потрібно мити. Продукт слід точно розвалитися і покласти в барабан.

Краще для миття за допомогою рідкого шампуню. Температура води не може перевищувати 40 ° С. Помилка дозволено, і іноді потрібно вмикати цей режим двічі, і обертання заборонено.

READ  Як мити осінню куртку в пральну машину

Синтетичний

Синтетичний продукт дозволяють промити при 60 ° С. Але тиск повинен бути забутий.

Доцільно використовувати антисептик для миття. Потрібно додати кондиціонер. Важливо відслідковувати, що миючий засіб був повністю.

Природний

З натуральними тканинами потрібно бути надзвичайно обережним. Матування такого плану видаляється лише на делікатний режим. Якщо машина не встановлює ступенів автоматично, то вам потрібно встановити 30 40 ° C.

Краще купувати рідкий інструмент, призначений для вовняних виробів. Якщо можливо, килим слід промити в сумці для білизни. Обертання не передбачається.

Мікрофібри

У продажу ви можете знайти протизапальний килимок з мікрофібри. Це щільно, довговічна, ідеально поглинаюча вода.

Мені потрібно мити продукт у машині на руку або ніжний режим, але температура води повинна бути в межах 40 60 ° С, не вище, інакше річ буде погіршуватися. Спина допускається, але на найменших поворотах.

З довгими ворогами

У машині такі килимки стирається за власним ризиком: продукт дає усадку, зникає її м’якість. Якщо купа щільно, ви можете спробувати розтягнути підстилку на ручному режимі при 30 ° С.

Для промивання спеціального шампуню додано кондиціонер. Промийте продукт краще вручну.

Ручне прання

Ручне миття зазвичай вдавалося, коли вам потрібно очистити прозорий або силіконовий килимок.

Такі продукти слабко забруднюються, тому не має сенсу “загнати” пральну машину.

Алгоритм для гумових виробів

Продукт повинен бути розміщений у басейні або ванні.

Таким чином, ви можете позбутися не тільки від забруднення, але і від форми.

#1 Чистка килима. вибивання за допомогою спеціальної машини

Якщо річ потребує особливого догляду

Це, як правило, варіанти з довгим купою або з натуральних матеріалів. Щоб не пошкодити їх, краще мити руки.

 • У тазі залити температурою води так сильно, щоб вона охоплює сміття.
 • Додайте до водного засобу для миття делікатних продуктів. Якщо це не так, то прийде економічне мило.
 • Покласти килим.
 • Коли бруд відійде, злийте воду і залити чистим. На цей раз вам потрібно додати кондиціонер для білизни.
 • Через 10-20 хвилин, візьміть м’яку губку, і вона “пройде” на підстилку, як би брехав залишки бруду.
 • Килим потрібно промити в чистій воді.

З важким забрудненням, промивання можна повторювати.