Як мити плюшевий ведмідь у пральній машині

Пральні машини

Вологі очищення

Миття великих TEDDY для іграшок вимагає спеціальних умов і сушіння. Деякі з них не можуть бути викинуті взагалі, наприклад, якщо є механізми з батареями, іграшка упакована маленькими кульками або будь-яким органічним наповнювачем. Хоча іноді електронні пристрої не закріплені всередині, тому їх можна легко видалити через невеликий розріз. Якщо механізм важко організувати, навряд чи зможе витягнути без пошкодження. ведмідь можна очистити тільки ззовні.

З вологим очищенням плюшевих виробів, не мила вода, але піна. Оскільки повністю миття миючого засобу не буде працювати, краще використовувати звичайне шампунь або дитяче мило. Мокра очищення здійснюється в 3 етапах:

 • Шампунь розбавляється в миску з теплою водою і бити густу піну;
 • За допомогою м’якої щітки застосовуйте піну до місць забруднення та обережно приймати;
 • Ретельно витріть іграшку вологою ганчіркою.

ВАЖЛИВО: Якщо на оббивці є помітні плями, за кілька годин до промивання, їм потрібно зволожувати лимонний сік або перекис водню. І на жирних плям можна застосувати трохи алкоголю або рідини для миття посуду.

Як мити великий плюшевий ведмідь?

Якщо іграшка вимагає повного прання, з правилами догляду, рекомендований режим та температуру можна знайти на зшивній мітці. Для будь-якого методу прання, доцільно використовувати спеціальні миючі засоби для дитячих речей.

У пральній машині

Звичайні іграшки легко розміщуються в друкарській машинці, але як мити великий плюшевий ведмедик? Ви можете ризикувати та спробувати ретельно розібрати його в композитні частини. Або видав усі упаковки і загорнуте весь зовнішній. Великі продукти з не надто щільною упаковкою (наприклад, синтетоном), цілком вписується в друкарську машинку з великим барабаном. Важливо пам’ятати кілька правил:

 • Всі дрібні частини, які можуть бути розірвані під час миття, потрібно переломити, і всі пошкодження оббивки шити;
 • Деякі деталі також можуть відірватися, тому доцільно поставити іграшку в мішок для мию;
 • Необхідно мити лише в делікатний режим при температурі 30 ° С;
 • Режим поппера може зіпсувати форму іграшки, тому його слід вимкнути;
 • Кількість полоскання, навпаки, бажано збільшити.

Якщо іграшка дуже брудна, і є шанс, що в ньому почалися пил, він може бути загорнутий при 60 ° С. Після промивання він повинен бути стиснутий і висушений біля акумулятора.

Посудомийній миючий засіб без хімії це дійсно! Ми скажемо вам прості рецепти!

Читати: Як очистити килим сухим і вологим способом.

Як мити плюшевий ведмідь

Ми рекомендуємо знайти, як повернути колір одягу, спаленого на сонці.

На руках

Якщо ведмідь занадто великий, він залишається лише повністю витріть його вручну. Те саме стосується продуктів з незвичайного матеріалу, з яскравими барвистими та багатьма невеликими частинами, здатними втрачати оригінальний вигляд після миття машин.

 • Розведений у тазовому розчині теплого водного миючого порошку;
 • Помістіть іграшку у воду, після повного повезення, щоб очистити його добре;
 • витримує близько 20 хвилин;
 • Якщо є плями, вони можуть бути втрачені з м’якою щіткою;
 • Нарешті, ретельно промити (принаймні три рази).

Ви повинні розвести у великому тазі дитячий пральний порошок з водою, покладіть іграшку у воду, почекайте 20 хвилин. Після того, як ретельно промити (принаймні 3 рази). Мити великі плюшеві іграшки краще влітку, тому що правильна сушка та вентиляція можливі лише в теплій і сонячній погоді.

 • Покладіть плюшевий ведмідь в сумку для миття або наволочки
 • Використовуйте дитячий порошок, який стирає карапуз речі
 • Виберіть найбільш ніжний режим з теплою водою не більше 30 °
 • Встановіть слабкий режим обертання. до 1000 оборотів

Секрети нинішньої майстерності: як мити м’які іграшки вручну

Одного разу це жалість, а більшість м’яких іграшок, які ретельно і красиво поміщені і розібрані вздовж полиць сучасних магазинів, мити в пральну машину, строго встановлення заборонено. У таких випадках на тег є конкретним показником, який ви просто псуєте дитячу домашню тварину, не добивши жодного сенсу, тому що ми терплячі, і розсіює, як мити м’які іграшки вручну, але є абсолютно нічого складного або нереального.

READ  Як мити осінню куртку в пральну машину

Навіть молодий і не розтоплений досвідом матері або тата буде справлятися. Просто залити в таз теплою водою, розчиніть у ньому трохи порошку дитячої лінії, і повністю занурює плюшевий звір там. Далі, іграшка повинна чистити і залишити хвилини протягом п’ятнадцяти-двадцяти хвилин. Якщо тканина сильно забруднена, ви також можете протерти щітку, коли ви робите з джинсами. Для полоскання доведеться змінювати воду щонайменше тричі, і в кінцевому підсумку вона повинна залишатися повністю чистою.

Поширюйте тварину на батарею, на рушник на столі або просто на вулиці, і незабаром він буде сухий, і це буде можливість знову дати дитину. Суха іграшка краще в горизонтальному положенні і не висійте на прищіпці, оскільки воно, швидше за все, втратить форму. Звичайно, миття м’яких іграшок у пральній машині. машина займе набагато менше часу та сил, але ви обов’язково подобатися результатом. Однак, і тут все не дуже просто, тому варто слухати рекомендації реальних професіоналів, які, звичайно, знають, як мити м’які іграшки, не завдаючи шкоди їм і самі.

 • Якщо на іграшці є жирні плями, їм потрібно лікувати будь-яким обезжиром, наприклад, миючий засіб для посудомийної машини, який точно доступний на кухні будь-якої господині.
 • Іграшки, спеціально зроблені для розробки невеликих малюнків рухових навичок, часто наповнені різними крупними, наприклад, квасолями, горохом, рисом, гречкою, а іноді і маленькими кульками. При промиванні така іграшка може бути порушена, і його вміст, щоб бути заповнений або зіпсувати взагалі, тому що є делікатна хімчистка з такими зайцями та ведмедями.
 • Те саме стосується цих іграшок, в яких всередині є музичне обладнання. Як мити м’яку музичну іграшку ми розповімо трохи пізніше, коли мова йде про подібні види очищення від забруднення.
 • Будь-який органічний наповнювач повністю забороняє мокрою очистку, тобто миття.
мити, плюшевий, ведмідь, пральній

Звичайно, мити один раз на три місяці, всі м’які іграшки нашої власної дитини. це ваш святий обов’язок, але ви повинні розуміти, що все ще краще зробити будинок такий прилад як кварцова лампа. Саме вона допоможе регулярно позбутися шкідливих мікроорганізмів, що неминуче накопичується на поверхні квітки іграшки.

Сушка

Належне сушіння допоможе уникнути появи запаху різкості та вогкості.

 • М’яка іграшка після миття краще вичавити вручну. Витягуючи його з тазу або барабана, щоб витратити на руки зверху вниз.
 • Покласти на горизонтальну поверхню, і трохи натиснуті, видаляють залишки води.
 • Оберніть його в некластину щільну тканину або махрове рушник. Волога швидко поглинається.
 • Зніміть рушник і залиште іграшку в горизонтальному положенні, наприклад, на сушарці для білизни, у добре вентильованому приміщенні. При сушінні в закритих приміщеннях може з’явитися збитий запах наповнювача.
 • Ворс іграшки, що розчісують гребінець з рідкісними зубами, перш ніж він є повним сушінням.
 • Періодично переверніть продукт і рівномірно потрясіть, а наповнювач не зрадить.

Сушіння у вертикальному положенні, наприклад, якщо ви висять на мотузці одягу, може призвести до деформації.

Как постирать плюшевого медведя

Зменшення часу сушіння шляхом розміщення продукту поруч із нагріваючими акумуляторами або нагрівачем. Але ви не можете висихати поруч з відкритим вогнем. Це небезпека пожежної.

Якщо ведмідь занадто великий, він залишається лише повністю витріть його вручну. Ви повинні розвести у великому тазі дитячий пральний порошок з водою, покладіть іграшку у воду, почекайте 20 хвилин. Після того, як ретельно промити (принаймні 3 рази).

Наше завдання полягає в тому, щоб зробити шкіру ведмедів з залишками наповнювача вписується в пральну машину. Після промивання ведмедя висихають і повернути наповнювач до місця. Якщо ви хочете мити наповнювач, розповсюджувати його в сумки з тканини, наприклад, у наволочках, і натискайте з повторним промиванням і обертанням.

Як видалити плюшеві ведмеді в пральній машині

М’яка іграшка знаходиться в кожному будинку, без винятку. Мало, один, але завжди знаходить. І якщо ви романтична молода леді, або у вас є діти, то це добре ви повинні усунути. Розгорнуто скрізь, де тільки ви можете. І повільно кліщів бомби повільного руху. Зрештою, вони збирають свою улюблену пил, різноманітні кліщі та паразити.

READ  Як очистити запах у пральну машину

І заперечувати цей факт марно. Ви проводите експеримент. Покладіть стіл серветкою і не торкайтеся її пару тижнів. Вона стане сірою з пилу. І іграшка також затримує все як фільтр. І з цією активністю і з задоволенням вони сплять в обіймах ваших дітей.

Виходячи з усього цього, ми приходимо до висновку, щоб стерти ваш улюблений білок, зайці та черепахи безумовно. І принаймні 2 рази на місяць. І як мити плюшевий ведмедик?

Ми пропонуємо 6 методів очищення м’яких іграшок.

1 метод. Прання автомат.

Цей метод очищення може бути більш м’якими іграшками з не довгою купою, з мінімальними прикрасами у вигляді стразаних та луків, а в силі якої ви не повинні сумніватися.

Порошок для прання краще, щоб висушити дітей або для вовняних і делікатних тканин. Кондиціонер також краще приймати дітей.

Щоб уникнути м’яких домашніх тварин, додайте логотичні ложки лимона до порошку до порошку. Покласти м’який звір у мішок для мию або стару наволочку. Якщо щось виходить під час прання з іграшки, це не буде втікати, і не розбиває вашу пральну машину.

Виберіть делікатний або ручний прання. Тривалість процедури води не повинна перевищувати 1 годину. Швидкість поппера встановіть 600 оборотів за хвилину. Іграшка буде достатньо сухою і не деформована. Температура нагрівання води демонструє не вище 40 ° С.

Суха краще на чернетку, висадки м’яких іграшок на товстому рушнику.

І як мити плюшеві іграшки з довгою купою? Це хімчистка, яке буде дуже корисним для високих волохаті іграшки. Щоб зробити це:

Звичайний пластиковий пакет, трохи більше, ніж іграшка. Носити там. Засипання зверху 100-150 гр. Харчова сода. Щільно прив’язує сумку. І активно починає трясти іграшку протягом 10-12 хвилин. Сода повинна рівномірно розподіляти по всій поверхні іграшки. Далі, пакет відкривається, плюшевий звір витягується з нього і ретельно вакуумно.

Сода поглинає пил і жир, а також глибину пести.

Це дуже бажано після такої процедури, яка буде використовуватися на вулиці плюшевих тварин протягом 60 хвилин.

Деякі плюшеві ведмеді та тигри мають дуже вражаючі розміри. Або вони дуже старі, але наше серце дуже дорого. І шкідники і бруд з них якось потрібно зняти. Це для таких випадків, що цей спосіб очищення м’яких іграшок підходить.

Покладіть плюшевий звір у поліетиленовий пакет і засуньте в морозильній камері. І залиште його там 10-12 годин. За цей час всі паразити будуть заморожені до смерті. Тут залишаться пил. Цей спосіб очищення може бути здійснений щомісяця.

Для цього вам знадобиться: шампунь. Кращий дитинство. Губка. Тканинні серветки. Краще від мікрофібри, як вони добре поглинають воду. Фен.

Додати шампунь у теплій воді. Мокрий губку і очистити невелику поверхню іграшки. І відразу протріть його сухою серветкою. Ми робимо це для того, щоб теддський домашня тварина абстенно поглинає воду.

Після всієї іграшки ви мити, вона повинна бути висушена з феном.

Для цього вам потрібен пилосос і пластиковий мішок.

Іграшка поклала у пакет. Труба пилососу вставте в упаковку, а вільні кінці щільно натискають ручку. Увімкніть пилосос. Влада вибирають на свій розсуд.

Пакет засунутий у упаковці, щоб він не став фільтром, між трубою пилососу та повітрям вашої кімнати.

Цей метод прання є актуальним для нових та малих іграшок.

Але цей метод очищення іграшок цілком очевидний. Хімічне професійне прибирання. На жаль, це найнадійніший і високоякісний спосіб. Але якщо ваші діти активно спілкуються з м’якими іграшками (особливо для алергічних каменю), краще утримуватися від цього способу очищення.

Кожна дитина має арсенал різноманітних іграшок, з яких навряд чи наполовину плюшевої м’якої іграшки, і вони настільки приємні, щоб натиснути на серце довго і темні ночі. І не тільки діти, але, але дорослі часто збирають подібних тварин, від рожевих слонів до банальних ведмедів і зайців. Такі іграшки надзвичайно хороші, вони є безпечними для дітей, приємними на дотик і для виду, часто забавні та смішні, але вони мають єдиний, але дуже значний недолік. складність лотка. Деякі мами навіть винайшли певне ім’я для таких “тварин”. колектори пилу. Дійсно, як мити м’яку іграшку вдома знає далеко від кожної господині, тому що взагалі нелегко, а м’які іграшки дуже легко зіпсувати, неправильно наближаються до питання.

READ  Постійно експлуатує насос у пральній машині

Як мити плюшевий ведмідь

Ви можете або не можете?

Іграшки, особливо м’які, фаршировані великою кількістю пилу. Вони легко помножують мікроби та пилові плоскогубці, тому вони повинні мити і чистити їх досить часто, як діти грають з ними. Чи можна мити іграшки або неможливо? Відповідь на це питання можна знайти на етикетці або упаковці до цього продукту. Якщо це не так, то обережно огляньте продукт, і ви зрозумієте, чи варто мити машину.

Ось список м’яких іграшок, які не варто викривати машину мити:

 • Іграшки з чудовими предметами (кнопки, очі, ніс, намистини, стрази та т.Р.);
 • великі іграшки, які навряд чи розташовані в барабанні;
 • Музичні продукти, оскільки всередині них. батареї та чіпси;
 • Вироби з натуральних тканин, такі як вовна або льон, такі іграшки втрачають форму та розтягують;
 • Іграшки з наповнювачем з ручки, гречана лушниця або тирси.

До відома! Іграшки з ANCILE з аксесуарами та частинами, цілком можна мити машину в машину, для цього вам потрібно використовувати спеціальну сумку для миття.

Підготовка до миття

Перш ніж покласти всі іграшки в машину барабанної машини, вони повинні уважно подивитися. Перевірте, чи деталі не розлучені, і не дотримуються до отвору. Всі діри повинні добре шити.

Візьміть стару наволочку або спеціальну сумку, в якій покладіть м’яку іграшку. Якщо є багато іграшок, розділяйте їх на кілька промивок. І навпаки, ви не повинні мити одну маленьку іграшку в машину, покласти з нею без сенсорного рушника. Це запобігає дисбалансу в барабані під час миття.

Щоб загорнути в пральну машину іграшки з музичним “начинками”, вам потрібно попередньо-смугу і ретельно витягнути батареї та модуль співу, а отвір шити.

Забруднені сидіння можуть бути попередньо покласти з милом або рідким шампунем для волосся, дайте лягти, а при необхідності втирати щітку. Після цієї процедури, шанси полягає в тому, що іграшка затримується в машинній машині, набагато вище.

 • Покладіть продукт у поліетиленовий пакет і вилийте 100 г харчової соди.
 • Сумка робить мотузку і шокувати це добре 3-5 хвилин.
 • Потім отримайте іграшку і довгорічну щітку знімають залишки соди. Це допоможе видалити весь пил без використання води.

Взагалі, так що ведмідь візки виглядають як нові, достатньо очистити його з пилососом 1-2 рази на місяць, використовуючи м’яку меблеву щітку та з тією ж періодичною розчіскою. Якщо швартовні нитки сильно імплантуються, ви можете обробляти іграшку пар.

Відновити традиційним способом

Іноді існує ризик пошкодження м’якої іграшки або його цінних елементів в результаті автоматичного очищення. Тоді це буде більш надійним для миття улюбленої іграшкової тварини руками. У цьому випадку кожен рух може бути контрольований, зосереджуючись на певних областях та захист окремих елементів з надмірного механічного впливу. Для ручного прання, вам необхідно:

 • Шампунь (бажано діти);
 • не жорсткова щітка для одягу або губки;
 • вологопоглинаючі тканинні серветки (переважно від мікрофібри);
 • Фен.

Особливість процесу ручного перехоплення плюшевої іграшки є те, що водночас вода не поглинає всередині продукту. Його слід ретельно витріть губкою або чистим, змоченим у теплій воді з шампунем, розведеним у ньому, очищаючи від забруднення. Після послідовної обробки кожного невеликого місця, він повинен бути негайно витертий сухою тканиною тканини, щоб видалити вологу. Після очищення всієї поверхні м’якого вихованця, краще висушити фен.

Важливий! Під час ручного миття плюшевого ведмедика ви не повинні водою.