Як мити покривала в пральній машині

Пральні машини

Є випадки, коли чищення, покритий друкарською машинкою, є небажаним. Трикотажна плед дуже чутлива, вона легко виникає затягування, і зовнішній вигляд втрачається, він стає жорстким до дотику. Краще видалити плед вручну або використовувати делікатний режим прання. І ніжна тканина рекомендується очищати у теплій воді, високі температури впливають на структуру волокон.

Це дуже примхливий матеріал, який він вимагає великої уваги і догляду. Режим делікатного очищення краще замінюється ручним пранням. Спінне використання не рекомендується, мийте речі теплими водою. Особливу увагу необхідна для миючих засобів, також використовують ніжні рідкі продукти для делікатних тканин. Для того, щоб принести сильне забруднення, вам потрібно замочити покривала. Сушіння плед потрібна у вертикальному положенні, ретельно розміщення.

Особливості миття шовкових ковдр

Природно, що шовкове ковдру в пральній машині не рекомендується, вона буде вказана майже на будь-яку етикетку, що залишилася виробником. Оскільки нитка шовкопряду вимагає особливого обережного догляду, то продукти з нього погано несуть механічний вплив.

Для того, щоб не мити шматочки шматочки, спробуйте обробити видиму поверхню забруднення. Інструменти вибирають для тканин, що вимагають обережності. Вирішення для миття шовкового ковдру в машинній машині обов’язково встановіть “делікатний/ретельний” режим або мити “шерсть/шовк”.

Де почати від’їзд плед

Кожен виробник забезпечує свої продукти до догляду за керівництвом. Plaid. Не виняток: При покупці потрібно негайно звернути увагу на тег. На етикетці за допомогою спеціальних символів вказують параметри замочування, промивання та прасування. Навіть якщо тег запобігає використанню плед, вирізати і зберегти його.

Не кожна тканина підлягає мокрою обробці, тому вона не повинна бути без ознайомлення з інформацією, щоб покласти річ у машині. Він втратить форму або матеріал сідають.

Громіздкий міцний, вологий або теплий плед на хутрі не вписується в домашній пральний барабан, тому ви повинні діяти вручну. З великою обережністю, виберіть миючі засоби.

Як мити покривала в пральній машині

мити, покривала, пральній, машина

Як мити плед у пральній машині

Кожен матеріал має певний склад і включає індивідуальний догляд, але, незважаючи на цей факт, є загальні рекомендації.

 • Синтетичні вироби дозволяють мити в пральну машину автоматично, включаючи кожні два тижні.
 • Природний для очищення кожні шість місяців.

Якщо у ваших планах. завантажте об’ємну тканину в машину, вона повинна бути простою, оскільки найчастіше ковдру має великі розміри. Коли закладка в барабані повинні залишатися чверть вільного місця від загального обсягу. Ви не можете подолати та намагатися викласти інші речі. Кромка не тільки не затримана, а й розширює техніку.

Як мити покривала в пральній машині

 • Поверніть продукт рулону і покладіть в барабан, щоб кришка рівномірно розподілена його стінами.
 • Відповідно до рекомендацій, встановіть програму прання. температуру, кількість швидкості обертання та інші варіанти.
 • Оптимально для миття придатного рідкого агента. Не буде зайвим і кондиціонером, який дає м’який матеріал.

Не кожна тканина витримує процедуру Prescript: у цьому відношенні він повинен бути акуратним, зокрема, з шовком. Перед тим, як вдаватися до цієї функції, ви повинні з’ясувати інформацію на етикетці. Те саме стосується відбілювача. Він використовується у виняткових випадках. Навіть не сумніваються, яка температура для миття: вона повинна бути не більше 30 градусів, інакше делікатний матеріал втратить властивості.

READ  Я можу мити ковпачки в пральну машину

Ручне прання

Для багатьох власників легше мити вручну, і це стосується ковдр малих розмірів.

 • У контейнері налити теплою водою з температурою не вище 30 градусів.
 • Додати рідкий інструмент або порошок, ретельно перемішати.
 • Покласти в розчин плед і залишити його, щоб знущатися протягом двох годин (вовняна продукція не повинна бути пюре довгою. достатньо і 15 хвилин).
 • Чудові рухи стирають тканину, після чого ми даємо воду, щоб вистрілити без поштовху.
 • Ми кілька разів набираємо воду і змовлюємо, поки вода не стане чистою.
 • Не приховуйте плед на мотузку, і спуститися на воду на сітку без скручування та натискання.

Чи можна мити плед у пральну машину, якщо вона має форму хутро або виготовлена ​​з вовни? На жаль, після такого догляду він деформує, дасть усадку і втратить свою апеляцію.

 • На першому етапі важливо видалити пил та інші дрібні частинки, для яких матеріал повинен буде добре потиснути або вибити.
 • Після того, як продукт викласти на тверду горизонтальну поверхню та підготувати розчин звичайного шампуню або засобу для догляду за шерстю тварин.
 • Знайдіть щітку у вареній рідині і проходять через всю поверхню ковдру з обох сторін.
 • Сушіння виробляється у добре вентильованому місці без впливу прямого сонячного світла, щоб уникнути деформації та вигорання.

Для того, щоб надати волокна блиск і м’якість при очищенні розчину дозволяють додати чайну ложку столового оцту.

Як мити плед будинку

У Росії пледи дуже популярні. великі ковдри з бахромою, що настільки приємно сховатися в міжсезоння і взимку. Як інший домашній текстиль, вони потребують регулярного догляду.

Питання про те, як вимити плед, багато коханок запитують, оскільки вільна структура продуктів, а також статична електрика, сприяє швидкому накопиченню пилу. Важко не помітити, коли ми вирішуємо плед, не бачив миття або хімчистку більше 1-2 місяців. Пил. ідеальне середовище для середовища проживання-сапропіту. Оскільки ці речі викликаються, щоб забезпечити комфорт, комфорт і здоров’я, їх чистота є передумовою для використання в повсякденному житті.

Як підтримати його? Експертна консультація компанії Чисті все допоможе вам вирішити завдання найпростішим способом.

Один з найчастіших питань. ви можете мити плед вручну або краще в машині? Ручне миття таких великих продуктів під владою не кожна господиня:

 • У мокрійній формі плед, розмір ковдру, навіть підняти його важко, не кажучи вже прочасти воду. З одного боку, це добре, це означає, що надмірне скручування не зможе деформувати продукт. З іншого боку, як висушити його. скільки буде плаще, без натискання?
 • Для миття вам потрібна ванна. Навіть у великій пелазі плед впав добре і змивається.
 • Не всі ковдри можна мити. Наприклад, натуральна вовняна продукція, шовк, віскоза, мокрий метод очищення, протипоказаний. Хоча наші коханиці здатні.

Важливо: вибрати вибір між пранням та хімчисткою, з урахуванням рекомендацій виробника по відношенню до допустимих технологій відправлення.

Знаючи, як мити плед. великі чи не дуже, ви можете вирішити, чи хочете ви це зробити або все ще краще довірити сухого очищення плед до майстрів профільної компанії. Ми пропонуємо вам наші послуги, а також перевірений алгоритм ручного прання з найкращим результатом у найменших труднощах:

 • У ванні, температура води, вказана на етикетці продукту, отримує;
 • розведений у водному пральню для текстилю;
 • Машина плед у розчині протягом 1-2 годин;
 • Делікатно зчепиться найбільш допустимими місцями;
 • об’єднати брудну воду, звільнення;
 • Кілька разів заповнюйте ванну чистою водою бажаної температури, покладіть плед, зливу води
 • Вода під час останнього полоскання може бути пом’якшена з промиванням для текстилю;
 • дають каналізацію;
 • складіть плед у рулону, покладіть у ванну протягом півгодини (щоб інша частина скла скла);
 • Розгортати і висять у фарбованій формі на твердій палиці для сушіння.
READ  Які підшипники в пральній машині Samsung

Попередня підготовка

Перш ніж відправити вовняну або будь-яку іншу плед до пральної машини, вам потрібно заздалегідь підготувати. Це наступне:

Как полностью ПОЧИСТИТЬ СТИРАЛЬНУЮ МАШИНУ от запаха, плесени, накипи и грязи

 • Підніміть плюшевий продукт від пилу. Для цього ви можете просто трясти його або вибити його. Зробіть це переважно на свіжому повітрі. Якщо такої можливості немає, ви можете витратити тему.
 • Замочити перед промиванням в машині не рекомендується. Потім продукт буде дуже важким і завантаженим у барабан, це буде набагато складніше. Замочування, що стосується ручного миття.
 • Видалити великі сміття. Це особливо вірно в будинках, де є домашні тварини. Їх вовна постійно прилипає до сіл покривала. Вона повинна позбутися від нього до предмету суб’єкта в барабані. Очищення спеціальним липким роликом або щіткою.
 • Проведення роботи з складним забрудненням. Старі плями краще злити окремо так, щоб вам не доведеться повторно мити. Забруднені території досить добре викладені з домашнім милом і залишають протягом 15 хвилин. Після цього ви можете запустити миття машини.

Розглянемо, як правильно промити природні та синтетичні матеріали у пральній машині.

Як мити плед у пральній машині

Численні програми прання, режими натискання та сушіння в пральних машинах дозволяють “будь-якими” будь-якими матеріалами та справлятися з багатьма типами забруднення. Але це все так легко, коли справа доходить до великих і важких речей? Не дивно, що питання про те, як мити плед у пральну машину-машину одну з найбільш болючих для сучасних власників. Врешті-решт, важливо не тільки захистити якість речей, але також не шкодить найбільш пральній машині.

Перед тим, як мити

Щоб почати, ви повинні вирішити, як правильно видалити певний плед, і для цього вам потрібно вивчити свій тег за допомогою рекомендацій догляду. З нього ви дізнаєтеся, чи дозволена пральна машина у пральній машині або рекомендується лише посібник, а також як натиснути і висушити її.

Перш ніж вибрати, в якому режимі полягає в тому, щоб вимити плед, і що вибрати температуру води, потрібно виконати ряд підготовчих процедур:

 • Повторіть перше. вивчення етикетки;
 • На наступному етапі продукт повинен бути досить добре або збити накопичений пил;
 • Далі, арка з липкою стрічкою або щіткою та видалення невеликих порцелянів, ниток, волосся, домашня вовна;
 • Якщо на речах є видимими плямами, вони повинні бути попередньо оброблені з видаленням плям або, як мінімум, ламінат з економічним милом.

Як мити покривала

Хімчистка, покрита вдома, Правила прання, які допоможуть зберегти домашній текстиль у відмінному стані:

 • Дотримуйтесь дозування мийного агента, зазначеного на упаковці.
 • Використовуйте гель або шампунь для текстилю, і у вас менше води, щоб промити.
 • Засоби з використанням відбілювання, лише якщо це дозволено при догляді за покриттям.
 • Кольорова ліжка стирається окремо від яскравих речей.
 • При зазначенні “делікатного миття”, покласти в барабан, зменшується вдвічі перевищує кількість білизни. Це збереже тканину з низькоякісного полоскання, розлучення мила, шанси.
 • Сушіння в полірованому стані in vivo (вертикальний, горизонтальний. з урахуванням інструкцій у етикетці).
 • Очистити вовчу з особливим рукавицем для розчіснення домашніх тварин, липкого ролика, щітки;
 • принести складні плями, тому що лак для нігтів, воск, ялинка не видаляє;
READ  Чому кондиціонер не змивається в пральній машині

Вибір набору для прання плед

Сучасна машина пральна машина може працювати в 12-14 режимах. Без того, щоб зазвичай використовувати половину функцій.

Бавовна/Лен

Один з найгарячіших і інтенсивних. Миття відбувається при температурі 90 ° зі швидкістю 1000 оборотів за хвилину. Підходить для дитячих речей або серйозного забруднення. З такою високою температурою, речі практично кип’ятять і стерилізуються.

Дитячий одяг

Подібний до попередньої температури та інтенсивності. До цього додають навіть ретельне полоскання. Цей режим дозволяє гарантувати видалення плям, позбутися від пилових кліщів і видалити залишки прального порошку.

Синтетика

Температура прання значно нижче. не більше 40º. Ви можете збільшити його вручну, але не всі синтетичні тканини можна промити в гарячій воді. По-іншому, це називається “змішана тканина”. цей режим дозволяє одночасно стерти кілька різних тканин.

Вовна

Натуральна тканина, тим більш делікатний вплив. Тому режим прання для вовни не означає занадто високу температуру (40º), відсутність швидкості (800 оборотів за хвилину). Підходить не тільки для чистої вовни, але і для пряжі з невеликим відсотком вовни у складі.

Делікатний

Аналог попереднього режиму. По-різному називається “ретельним миттям”. Підходить для природних особливо ніжних тканин, що вимагають ніжного догляду. Ця категорія включає шовкові блузки, зв’язки, тонкі нижню білизну та шалі. Температура. низька, швидкість. не більше 400 оборотів за хвилину.

Ручний режим

Деякі виробники не діляться делікатними та ручними режимами. Він підходить, коли вам потрібно мити речі, які не носять звичайне миття в автомобілі. Вплив на тканину ніжний, кількість оборотів за хвилину мінімальна.

Швидке прання

Алгоритм роботи однаковий. Тільки весь цикл займає близько 40 хвилин. Температура води. 30-40º. Підходить для сільських забруднених речей або нижньої білизни.

Щоденний прання

У цьому режимі стираються речі, які не мали часу, щоб отримати досить сильний. Барабан повністю не заповнений. Один з найбільш економічних режимів у часі та споживанні електроенергії. Миття займає близько 50 хвилин, температура води не перевищує 30º.

Інтенсивне миття

Він використовується, коли забруднення настільки сильне, що не затримується у звичайному режимі. Підходить тільки для льону або бавовни, для делікатних тканин протипоказаний. Температура морів. 90-95º.

Попереднє прання

Цей режим включає, коли річ погано забруднена. Фактично, це попереднє замочування до основного миття. Низька температура.

Замочити

Майже не відрізняється від попереднього режиму. Дуже брудні речі просочуються і готуються до основного промивання при температурі близько 30º.

Ночі

Нормальне миття, але в тиші. У процесі не створює шум. Сигнал на завершення миття не працює.

Режими використання економічних ресурсів

Спеціальні режими, в яких споживаються менше електрики та води. Миття займає менше часу. У деяких випадках. до півгодини.

Інтелектуальні програми

Частина пральних машин називається “Smart”. Вони можуть контролювати формування піни, захищати від витоків, оновити водонепроникні тканини, рівномірно розподіляти речі в барабані та т.D.

Отже, як мити плед у друкарській машинці? Режим вибирається в залежності від тканини. Необхідна інформація вказана на етикетці.