Як мити взуття на пральній машині Indesit

Пральні машини

Розширюйте миття машин, без ризику псуйте їх, ви можете використовувати наступні види продуктів:

 • Якісно колючі кросівки;
 • Текстильні кросівки;
 • Добре зшиті тканини UGGS, балетні черевики, чехи;
 • Тапочки, домашні тапочки;
 • Гумові тапочки та лапашки;
 • Сандалі;
 • Дитячі сандалії.

Важлива умова. речі, які повинні бути миття, повинні бути добре зшиті або проколоти.

мити, взуття, пральній, машина

7 секретів! Як мити кросівки в пральній машині

  , Якщо підошва зшивається текстилем, а не просто приклеєні;

 • кросівки та мокасини міцної тканини;
 • балетні туфлі без стравоспів та інших елементів декору;
 • домашні капці;
 • Сандалії без каменю та вставки, ляпас.
 • мембранні, багатошарові моделі та з ізоляцією з ладу;
 • Натуральні шкіряні чоботи або шкіра;
 • Взуття від замші;
 • Взуття з стрічками, блискітками та будь-якими прикрасами.

Старі або недорогі пара, теж не рекомендують мити в друкарській машинці, тому що тканина та клей не можуть протистояти інтенсивному механічному впливу.

Мити

Миття взуття в пральній машині починається після виконання всіх рекомендацій. У порошковому акцепторі додайте пральний порошок, це бажана рідина, оскільки вона має відмінне пом’якшувальне майно. Але якщо ви все ще використовуєте звичайний порошок, то 50 г буде більш ніж достатньо. На тому, як правильно отримати взуття в пральній машині, ви можете почути багато. Це питання дуже важливо вибрати відповідний режим. Якщо особливе не передбачено, увімкніть делікатний режим, тому що він не зашкодить взуття, тоді як його пом’якшували. Виставити температуру на 40 градусів. Від’єднайте обертання та сушіння. це повинно бути зроблено вручну. Тепер увімкніть “початок” і чекайте на роботу пральної машини.

Важливий! Великі повороти пошкодять не тільки взуття, але й шайбу!

Якщо у вас є питання, як мити шкіряні черевики, ви повинні знати, що він втратить форму від замочування в теплій воді та деформуванню. Якщо ви сумніваєтеся, чи можете ви мити взуття або голландську у пральну машину, як ми вже дізналися, у них є тверда підошва, що означає, що використання сумки буде потрібно.

Як мити взуття в пральну машину

Думки хостів щодо миття взуття в машинній машині розходяться. Не кожен власник буде ризикувати вимити пару улюблених взуття або взуття в шайбі. І правильно, тому що не кожна річ може перемістити прибирання машини. Часто, щоб покласти мокасин або низькі взуття, одне витирання з ручкою або ручкою для щітки не вистачить. Тому виникає питання: як мити взуття в пральну машину, і це може бути зроблено?

READ  LG пральна машина Як скасувати прання

Вимийте кросівки в пральній машині. легше, ніж просто

Кросівки з упевненістю можна назвати частиною нашого повсякденного життя, тому люди часто дивуються. чи можна мити це взуття в пральну машину? Все залежить від набору чинників, таких як матеріал, якість виготовлення, наприклад, пральна машина та т.D. Виробники, як методи, так і взуття в одному голосі, кажуть, що для миття кросівки в пральній машині. не може. Але, за винятком зовнішнього забруднення, необхідно позбутися неприємного запаху. без допомоги обладнання тут не може зробити.

Majer Режими та час у пральній машині Indesit

Indesit Washing Machine забезпечує найбільш зручні режими прання. Вибір програми сприяє спеціальним іконкам на панелі. деякі функції мають назви, тому відображення шайби вважається інтуїтивно зрозумілим.

Але запит буде корисним, коли потрібно використовувати нову програму, або той, який ви рідко використовуєте. Ви дізнаєтеся, що призначена кожна функція, і як їх встановити.

7 секретів! Як мити кросівки в пральній машині

Система знаків Indesit

Італійський виробник піклувався про максимальну доступність управління. Використовувані іконки, зрозумілі для користувача. У той же час кожен підписаний усно та пронумерований. Позначення:

 • Бавовна. бавовняна коробка або футболка.
 • Делікатна пральна. квітка.
 • Штори. зображення завіси.
 • Дерево. економіка.

Розглянемо більш детально, які варіанти пропонуються пральною машиною від “Indesit”.

Процес

Ну, ми підійшли безпосередньо до миття. Ми проаналізуємо його правильний процес. як мити машинні взуття.

Миючий засіб

Для взуття найкраще вибрати рідкий миючий засіб або популярні капсули сьогодні. Їх легше змити, не залишаючи розлучення, які нерозчинні винограду, ніж сировини для прання, у цьому випадку. Також на світловій поверхні від нього може залишатися жовтими плямами. Якщо взуття білі, то ви можете додати кисневий відбілювач, як “Vanish”, який призначений для використання в машині.

Якщо ми стираємо білі черевики, ви можете додати кисневий відбілювач

Що найкраще вибрати? Ідеально підходить для прання спортивних ременів, мембранної тканини. Якщо у вас немає нічого, крім порошку, то варто покласти найбільш мінімальну суму. Помилка замінить миючу їжу шампунем, рідким милом або гелем для миття посуду. вони занадто нав’язували, тому не підходить для миття машин.

Після промивання потрібно обробляти взуття з водяним репелентним

READ  Як використовувати калон для пральної машини

Тканина, спортивне взуття

Як мити машинні взуття? Для цього потрібно встановити наступні характеристики:

 • Режим: найкращий, який призначений для миття спортивного взуття. Якщо ваш автомобіль не має такої програми, то вам потрібно залишитися на делікатному пранку або режимі для спортивного (мембранного) одягу, синтетики. Не вибирайте найкоротшу програму. від щільного взуттєвого матеріалу в пару десятків хвилин, мікрочастинки муші не матимуть часу для миття.
 • Перш ніж мити взуття в пральну машину, встановіть температуру не більше 40 градусів.
 • Промийте: Оскільки взуття не є одягом, мийте миючий засіб важче з нього. Тому краще залишатися на подвійному полонсі. Інакше ви отримаєте потворні розлучення. Щоб вивести їх з тканинного взуття, вам знадобиться повторне прання.
 • Спін: вимкніть цю функцію. Обертання в барабані для взуття. і тому тест не з легенів. І обертання річки може зіпсувати річ. Також не дивно розбити підошву скляну двері. Покладіть лише краплю води з барабана.
 • Сушіння: обов’язково вимкніть його! Високотемпературний вплив є шкідливим як для адгезивної основи, так і матеріалу підошви, шкіра, з якої виготовляється верхня частина продукту.

Більше порад щодо прання у відео в цій статті.

Порада! Під час миття взуття гучні звуки будуть чути під час роботи машини. це підошва скло, внутрішній простір барабана. Не бійтеся, але вам потрібно вважати, що воно не варто почати таку мити вночі. ви просто не спите під такий рев.

Шкіряне взуття

Ми дізналися, як мити спортивне взуття в пральну машину. Негайно відзначайте, що шкіра взуття є природними, так і замінниками, краще очистити спеціальну кисть, серветку, тканину з подальшим просоченням спеціальними дбайливими кремами. Зсередини неприємного запаху, використовуючи дезодоративні спреї, або порушення речовин. обробляються марганцем або алкоголем.

Альтернативою буде більш розпусна ручна мийка у воді з додаванням розчинених чіпів економічного мила та аміачного спирту. Після процедури шкіра взуття обробляється касторовою олією.

Але якщо ви знаходитесь у власній небезпеці та ризику, ви хочете відправити шкіряні черевики, кросівки або взуття на пристрій, утримуйте наступні рекомендації, перш ніж вимити взуття в пральну машину:

 • Обов’язково зніміть весь бруд з продукту.
 • Як у попередньому випадку зніміть устілки, шнурки, і все, що може зникнути під час процесу прання. Це все чисте вручну з економічним милом.
 • Обов’язково використовуйте сумку для прання або її альтернативи.
 • Температура прання. не більше 30 градусів.
 • Режим. делікатний, без стискання та сушіння.

Порада! Часто мийте взуття не рекомендується! Максимум. три рази на місяць. В іншому випадку така прибирання зменшить свій операційний період.

READ  Запах у пральній машині після очищення

Взуття від замші та нубука

Як мити машину взуття, якщо це замша або нубук? Щоб зробити це жодним чином, ми не будемо! Ми поділяємо з вами рекомендації щодо ефективного очищення:

 • Почніть процедуру, коли взуття повністю сухий.
 • Виробляти прибирання найкраще з спеціальними щітками для цього матеріалу.
 • Якщо на поверхні замші з’явився потворний блиск, тертя цих сайтів з звичайною гумкою допоможе повернути взуття.

Режимы стирки стиральной машины Indesit

Зсередини

Багато хто посилає свої черевики, мивши лише з однієї причини. позбутися неприємного запаху. Але ми знаємо і більш узгоджені ефективні способи боротьби з ним:

 • По-перше, очистіть взуття зсередини, пост устілки. Сам продукт очищається серветкою, змоченою у мильному розчині. Для хутра використовується щітка.
 • Купуйте на аптечних ефірних масла з улюбленим запахом, ціна якої не настільки велика. Тепер він залишається просоченим цим речовиною взуттям, “взуття”. Але не перестарайтеся: там більше не буде. Досить буквально кілька крапель. Сторин. Отримати гострий і неприємний запах.

Види взуття, які витримують миття

Не кожна пара взуття витримує миття в автомобілі. Якщо ви вирішите оновити зимові черевики, лаковані черевики або UGGS, потім після вилучення з барабана, вони будуть викинуті тільки.

Мити в машині ви можете взуття з текстильною їздою:

Строго заборонено занурюватися у воду, а більш стирається в машині:

 • взуття, взуття, чоботи з штучної або натуральної шкіри;
 • Будь-які моделі від замші, лакова шкіри та нубука;
 • Uggs, природні овчинні чоботи;
 • черевики.

Пластикові та гумові кросівки легше мити в басейні або під краном, вони краще не покласти їх.

Перед тим, як відправити взуття для миття, слід звернути увагу на кріплення підошви. Якщо він зшитий або очищений, ви можете безпечно покласти пару в барабан. Але якщо якість розміру низька, то підошва може літати.

Не мийте в моделі автомобілів, прикрашених склеєними стразами, відбивачами та іншими деталями. Декор, швидше за все, сплять, і невеликі частини можуть потрапити в насос і викликати розбивання автомобіля.

Металеві деталі (заклепки, замки, відбитки шнурки), виготовлені з звичайної сталі, можуть залишити на тканині незгладимі іржаві плями. Особливо вони будуть помітні, якщо взуття світло.