Як намалювати пластину OSB в приміщенні

Article

Вибір фарби

Критерії визначення бажаної композиції залишається для покупця. Вибір лакофарбових виробів, зосереджуючись на передбачуваному результаті. Фактори, які бажано розглядають:

 • Тип фундаментів, зв’язуючих речовин, що використовуються виробником;
 • Бажання підтримувати природний вигляд або гладкий, змінити поверхню;
 • обсяг (лікування стіни, зовнішнього матеріалу);
 • Особливості номера, волога, сонце.

Спосіб застосування праймера

Порядок обробки поверхні:

 • Підготуйте сюжет майбутніх робіт: очищена шорсткість і порушення. Пилот, що збирає пилосос. Суглоби, тріщини закривають герметик.
 • Ретельно, перш ніж отримувати однорідну масу, перемішували грунтовки.
 • Нанесіть композицію з щіткою або роликом з рівномірним шаром, у напрямку від суглоба до з’єднання.

Для приміщень з високою вологістю додаткова обробка деревини рекомендується для грунтоз-концентрату групи VGT (наприклад, “акриловий водяний акрил”), оскільки ОСБ висвітлює смолу, яка може загострити грунту.

Яка фарба малювати тарілку OSB на фасаді будівлі?

Для покриття панельної вулиці OSB вам потрібні спеціальні фарби. Склад, призначений для внутрішніх робіт, не використовується тут. Рівень його екології набагато вище, що означає, що ціна підходить, тому вона економічно збиткова застосовувати такий матеріал для зовнішнього декору. Технічна сторона цього питання також відіграє роль:

 • Фанта фасад повинна бути з високим рівнем парової проникності.
 • Покриття необхідне для запобігання введення вологи в поверхні панелей.
 • Оптимальний вибір для низьких вологих панелей буде LKM на основі латексу та силікону.

Насправді, фарбування пластин та фотографій підготовчих процесів демонструють, що зовнішня обкладинка OSB3 в першу чергу покрита праймером. Для цієї мети GF-020 та GF-021 виявляються ідеально добре. Перед фарбуванням тарілки OSB на фасаді, він попередньо нарізаний і очищений від пилу.

Для вологостійких листів, алкидні емалі підходять, які неодноразово продемонстрували приклади довговічного покриття. При виконанні проектних проектів поверхня покрита шпоном, але тут можна було б покрити текстуру. Відповідь на це простий. вініл або поліуретан, декоративна користь такого лікування дуже розумно.

Які фарбувальні композиції використовуються для OSB-дощок

Композиції на воді, акрилові та масляні основи підходять як барвники, засновані на смолах та полімерах. Для кращої фарби зчеплення з грубою поверхнею, бажано використовувати грунт.

Різноманітність підходящих LKM

Для фарбування OSP, можна використовувати кілька типів фарбних матеріалів:

ОСБ. ДЕКОРИРОВАНИЕ. 3 способа декоративной покраски ОСБ плит в домашних условиях. OSB. DECORATION

 • Акрил відрізняється екологічності та вологостійкості, коли заморожена затвердіє і полімеризується у довговічний шар;
 • Латекс збільшила еластичність, стійкі засоби для чищення, нетоксичні;
 • Alkyd не містять токсичних компонентів, у них є висока міцність, вологість, стійкість до ультрафіолету;
 • Поліуретан. це захисне-декоративне покриття, коли стіни є внутрішніми;
 • Нафта відрізняється щільним, тим важче при застосуванні, ніж інші види фарб, є вологість, але не швидко сушіння, на відміну від інших типів фарб, дають пофарбовані поверхневі водно-репелентні властивості.

На додаток до перелічених композицій, фарбувально-грунт використовується для фарбування, що характеризується підвищеними адгезиваними властивостями, хорошою парою парою, екологією, еластичністю, стійкістю до вигорання та вологості. Фарба грунту виробляється в білому, при необхідності, до нього додана кель бажаного відтінку.

Критерії вибору фарби для внутрішніх робіт

Лакофарбові матеріали для обробки поверхневої обробки OSB-плит повинні бути обрані на підставі наступних факторів:

READ  Що краще вітряк або сонячні панелі

OSB. Прикраса. 3 Методи декоративного фарбування OSB Plates вдома. OSB. Прикраса

 • призначення приміщення;
 • тип поверхні (стіни, підлога, стеля);
 • Тип чіп-шару та зв’язуючого матеріалу, що використовуються при пресуванні пластин.

При виборі матеріалу живопису рекомендується звернути увагу на коефіцієнт зчеплення з деревом та наявністю добавок. Крім того, варто розглянути кількість шару фарбування, щоб розрахувати загальне споживання матеріалу. Це значення можна розрахувати за допомогою даних, зазначених виробником у пакеті (споживання фарби на 1 м² на 1 шар).

Крім того, естетика обробки слід враховувати в залежності від типу інтер’єру, можна зробити поверхню гладкою або залишити рельєфну структуру.

Фарбувальні матеріали вибираються залежно від типу складу. Наприклад, алкідні фарби підходять для фарбування будь-якої поверхні, створюючи міцне покриття, але їх споживання перевищить споживання масляного фарбування. Нафтові кольори матимуть менший споживання та коефіцієнт поглинання, тому вони рекомендуються застосовувати на підлоги.

Емульсії на водній та акриловій основі є хорошим матеріалом для обробки стелі OSB-тарілок у дитячій кімнаті або спальні, оскільки вони відрізняються екологічними.

Поліуретанові барвники підходять для приміщень з високою вологістю, такими як ванні кімнати та кухні. Покриття полімерного фарбування відрізняються довговічності та довговічності.

Якщо інтер’єр забезпечує використання натуральних матеріалів, то природний тип деревини допоможе покриттю прозорого водного лаку. На додаток до естетичного, такий лак захищатиме поверхню від вологи та малого механічного пошкодження.

Для приміщень, де OSP складається як обробка покриття підлоги, потрібна плавна підлога з водовідштовхувальним ефектом. Для цих цілей товстий шар прозорого епоксидного складу застосовується до поверхні чіп, після вирішення такого покриття стає щільним, твердим і водонепроникним.

Для покращення зовнішнього вигляду та збереження природної структури панелі ви можете покрити судно з подальшою фіксацією вінілових лаків або zur. Вона підкреслить природність фінішу, затінення кольору дерева.

Увага слід приділяти віковій панелях: старші osb-плити, тим гірше фарба потраплять і потребує більш глибокої підготовки поверхні.

Що вибирати для фарбування OSB на вулиці

Панелі повинні бути захищені від прямих сонячних променів. Ультрафіолет провокує руйнування поверхні та стратифікації. До цього не відбудеться, коли живопис ОСБ, який знаходиться за межами будівлі, повинні бути добавки, які захищають OSB з ультрафіолету. Такі добавки знаходяться в полімерних композиціях: вони щільно забарвлюються шорсткою поверхнею, запобігають пачкам печать і захищати їх від сонця. Перед малярською пластиною потрібно зупинити і покрити грунт.

Якщо ви ще не вибрали, ніж ви можете намалювати OSB за межами будинку, виберіть один з відповідних опцій:

 • масляні фарби. В’язка структура створює тверду захисну плівку на поверхні, і рівномірно плями матеріалу;
 • Алкидні фарби. Довговічні фарби глибоко проникають у структуру деревини. Не вимагають покриття покриття лаку;
 • Акрилові водонепроникні фарби. Створіть однорідне плавне покриття на OSB.

Гідності й недоліки

Калікарські пластини з пресованих чіпів

Орієнтовані чіпси для деяких експлуатаційних характеристик перевершують інші будівельні матеріали з деревообробних виробів:

 • Показати вищу стійкість до вогню, ніж DVP, ДСП, не-вилуплення
 • Не мають дефектів структури матеріалу (пучки, порожнеча, сука), на відміну від твердого дерева
 • Менше часу витрат у порівнянні з іншими видами обробки
 • Забезпечити високу теплову та звукоізоляцію
 • Вартість дешевше інших деревних матеріалів
 • Зовнішньо відрізняється від дерева
 • Не впливає комах
 • Легко обробляти (свердла, вирізати, клей і фарбу)
 • Легше, ніж цементно-ДСП /
 • Однак OSB не забезпечує проникність парою.
 • При нагріванні, шкідливі речовини можуть бути виділені (через фенол-формальдегідну смолу у складі).
 • При використанні в інтер’єрі, аркуші повинні бути пофарбовані або поруч з іншим декоративним матеріалом.

Виберіть склад лаку

Які композиції не придумали хіміків-технологи, щоб поєднуватися в підлозі недоліку іноді суперечливі вимоги. На основі органічних розчинників, що виділяють у рідкому стані з багатьма шкідливими речовинами або водорозчинним. екологічно чистим і практично незв’язаним запахом, висихаючи при нормальних умовах або вимагає підвищених температур, створюючи захисну плівку як розчинник, випаровується або полімеризується після ін’єкції затверджувач.

READ  Де краще поставити вентилятор в кімнату

І як вибрати “правильний” лак для дерев’яної підлоги, якщо тільки основні плівкоутворюючі речовини становлять 7 імен, не підраховуючи можливі комбінації різних компонентів між собою для отримання певних властивостей. І це лише основні компоненти, а також затверджувачі, пластифікатори та інші добавки, більше 3 десятків. Який з них краще взяти для певного дерева дерева, якщо деякі добре покривають тверді каміння, як дуб і модрина, і повністю непридатні для обробки сосни з великою кількістю смоли? Давайте спробуємо зрозуміти весь цей сорт і вибрати лак, найбільш підходящі конкретні види дерева та конкретні умови експлуатації.

Масляні лаки

Масляний лак, приготований на льняному олуні з додаванням натуральної смоли дерева копання та розбавляють двограми з додаванням декількох компонентів. Спочатку призначений для лакування підлог, меблів та всіх видів виробів з відкритих деревних виробів, створюючи еластичну та довговічну плівку, проникаючи глибоко в волокна деревини. Ідеально підходить для підлог з модрини або сосни, коли плівка еластичної лакової лакова не знищується на дереві цієї породи, навіть під впливом смоли, присутній у ньому. Не підходить для обробки пластин OSB, що використовуються для розростання підлоги.

Відсутність масляних лаків. комплекс і довгий процес лакування. Необхідно додатково взяти грунт, сильно розбавляють розчинником сушили протягом 4-6 годин, потім наносять перший шар лаку та після закупорювання 12-16 годин, щоб подрібнити його невеликим абразивним. Тільки тоді поверхня може бути покрита основним шаром лаку.

Лакрифікація зроблена за допомогою щітки, але краще взяти спеціальний тампон, виготовлений з м’якої вовни, загорнуту в лляну серветку та кругові рухи, щоб втирати композицію в лакованій поверхні. Остаточна сушка виникає через 48-72 годин. Але протягом наступних 50 років нічого не станеться з деревом. Все вищезгадане стосується лише натурального масла лак, які не мають нічого спільного з його штучним подвійним.

намалювати

Турецькі лаки

Двоюрідний брат відносний масляний лак. композиція, подібна до виробничого процесу, але з іншими властивостями. На поверхні дерева, обробленого скипидарним лаком, утворюється дуже еластичний фільм. Це закінчується гідність, а недоліки починаються. Фільм дуже гігроскопічний і не витримує впливу вологи, а підвищена еластичність зменшує міцність і зносостійкість. На підлозі таке покриття триватиме від сили протягом декількох місяців, тому ці матеріали краще не використовувати для захисту дерев’яних підлог.

Алкогольні лаки

Виконані шляхом розчинення природних смол у необхідній кількості етилового або метилового спирту. Одержаний розчин можна залити різними природними пігментами, щоб дати необхідний колір. При необхідності спеціальна мастика, пом’якшуюча плівка та збільшення готового покриття, додають до поліпшення блиску в алкогольному лаку.

Для пари дерев’яної підлоги рідко використовується через слабкий захист від вологих та температурних крапель, а навіть висока міцність сухого лаку плівки не компенсує цей дефіцит. Алкогольний лак погано поєднується з дубовим деревом і модрою, насиченим природними дублями та смолими речовинами. Ви можете охопити різні породи фруктових дерев, плати OSB та інших плит. Не дає сильного запаху, який зникає як алкоголь випаровується.

Алкидний лак

Алкидні лаки виготовляються на основі гліфталайських або пентафталічних смол, розчинених у органічних розчинниках. Утворюють тверду вологостійку плівку на забарвленій поверхні. Висока адгезія до більшості видів поверхонь і висока твердість плівки обмежує використання алкідних лаків для обробки деревини, дошки яких під впливом зовнішніх факторів здатні “дихати” змінюючи їх лінійні розміри. Поверхня, накриті алкидним лаком, сушать протягом тривалого часу, другий шар може бути застосований через 36 годин, і стати джерелом сильного різкого запаху, тому краще вибрати інший склад для лакофарбової дошки, але для OSB, просочений клеєм.

READ  Як зачати нитку в ручну швейну машину

Уретановий лак

Уретанові, алкід-уретанові та поліуретанові лаки утворюють дуже міцні зносостійкі плівки на поверхні будь-якого дерев’яного продукту. OSB, м’які та тверді види деревини можуть бути покриті уретановими лаками.

Якщо ви приймаєте чистий уретановий лак, він має середню зносостійкість, яка була принесена в жертву заради підвищення еластичності плівки, дозволяючи статеві дошки переносити часті та різкі зміни температури та вологості. Еластичність з середньою силою ідеальною для м’якого дерева.

Додавання алкидних смол у уретановій основі дещо додає міцність, дозволяє покривати підлоги дубового та модрину, паркету та музичних інструментів.

Найкращий матеріал з уретанової групи, призначений для обробки дерев’яної підлоги. поліуретану. Лак на основі його властивостей найкраще підходить для захисту паркету та наповнювачів, забитих з різних видів дерева. Ви можете взяти поверхню будь-якого дерев’яного продукту, планової дошки або з поліуретану з поліуретаном OSB і викривати воду, температуру та сонячне світло. Поліуретан з честю витерпітиме всі тести.

Особливе місце серед матеріалів цієї групи займають водяні поліуретанові лаки. Відмінно підходить для обробки чорной підлоги з OSB, Boardwalks і паркету з модрини, дуба та багатьох інших деревних порід. Дещо менша міцність, якщо ми беремо на себе уретанові матеріали на органічній основі, компенсовані високою екологією та повною відсутністю запаху.

Акриловий лак

Пофарбовані матеріали на основі поліметилметакрилатних смол мають середню стійкість до потрясінь та абразивних навантажень, але висока екологія водних акрилових суспензій та високої водостійкості та багатьох розчинників. Ці лаки можуть бути прийняті для обробки osb plates, об’єктів з модрини та інших видів деревини, встановлених у спальні та дитячому приміщенні, де навантаження невелика, а вимоги до мікроклімату дуже високі.

Як малювати OSB Indoors Instruction

Живопис OSB в приміщенні в деяких випадках майже є єдиним можливим методом обробки. Звичайно, ця технологія також має свої нюанси, але це можна вважати найменш трудомістким і дорогим.

Нижче ми скажемо, які матеріали нам потрібно прикрасити покриття OSB-пластин, а також як малювати такі поверхні.

Щоб пофарбувати цей матеріал, ви можете використовувати різні композиції

Особливості кольору фасадів з OSB

Деякі домовласники, як структура та зовнішній вигляд OSB, і вони думають про використання прозорих покриттів. Але, якщо використовувати неспеціалізовані лаки, через погану адгезію можливі наступні наслідки:

 • Сонячні промені, атмосферні осадки негативно вплинуть на поверхню;
 • З’являться тріщини, в яких волога неминуче почне проникати, а після декількох циклів заморожування розмір чіпа почне рухатися.

На жаль, на форумі є приклади безуспішного використання лаку на OSB.

На відкритому балконі ліжка на підлозі OSB-3, у трьох шарах, покриті лаком човна. Після зими OSB місця занурилися.

Тому лаки та вірші краще залишити для внутрішньої роботи.

Фасад важливий для покриття, крім хорошої адгезії, має стійкість до погоди та грибів. Краще використовувати фарбу: спеціалізовані лаки та вершини невідомі нам.

Однак у інтер’єрі дизайнери все частіше використовують OSB як оздоблювальний матеріал. Відомі кафе та магазини, де плита залишається без покриття або покриття прозорим лаком. У цьому випадку дуже важливо, щоб LKM є екологічним.

OSB. прикраса. 3 способи декоративного живопису OSB Plates вдома. OSB. прикраса

Плита може виділити шкідливі речовини, тому краще покрити захисним LKM. Грунт підходить, що зменшує вивільнення формальдегіду та інших шкідливих речовин, а під час сушіння він залишається прозорою, і дає ефект лаку.