Як настроїти час на духовці gefest

Article

Gefest Так 602-02 відгуки

Переваги: ​​це було приємно здивовано, що за 25 хвилин ви можете приготувати курку (ноги). Інструкції на двері. Це захоплення. Курка вийшла смачно. просмажена як треба. При приготуванні, все видно nn відкриття дверей. Можливо, це гідність, звичайно, всі нові печі, але вперше я дізнався про це і сидів протягом 25 хвилин і подивився через двері як куряче

Недоліки: 1) Малий об’єм, мабуть, багато місця займає двигун коси.2) Коли приготування їжі робить сумнівні звуки3) це не зовсім зручно, щоб не зрозуміло, скільки часу готувати. Необхідно постійно натискати сенсорний дисплей і перекривати режим таймера, щоб побачити час, що залишився.

Коментар: Взагалі, для недорогих версій, це просто чудова річ, є деякі недоліки, але він не знає наші гроші, я рекомендую купити, я не мав такої прохолодної печі

Переваги: ​​Красива, стильна, працює добре!

Коментар: Вже спробував духовку. Торт виявився іншим!

Переваги: ​​звичайна піч. При покупці керувалися Gefest.

Недоліки: Дуже погане сенсорний меню ! Незручні для демонстрації приготування часу. Це не працює негайно. потрібно тримати пальцем. Щоб включити. Не спрацьовує при включеному часі на табло. Якщо вимкнулась. сигнал пролунав. вдруге запустити складно. Духовку привезли та встановили 28 лютого. Зараз третій раз пробую в ній пекти. Перший раз запікала курку. син допоміг з меню розібратися. Зараз пеку піцу. З першою,, методом тику,, абияк впоралася. Другу одразу поставила. А меню не переводитиметься в автоматичний режим. довелося засікати час і стежити самій. Дуже незручно !

Недоліки: Таймер мені здався незручним.

Позитивні якості: Працює як треба. Те, що хотіли від духовки, всі отримали.1. При отриманні товару виявилися зручні ручки для перенесення та встановлення.2. Що б підключити до мережі є ВИЛКА! (і не схожа на гострі дроти для приготування їжі) 3. 2. Брас’єр, 1. сітка

Недоліки: Причіпки: При першому запуску готування, коли почали готувати вийшов сильний запах нагрітого металу та кераміки. Потім після 3-4 приготування запах зникли і змінюється за запахом приготування.АХ ДА! Всього інструкцій для всього модельного діапазону, на цьому налаштуванні годинника та аналізу з таймером, то інша подія.Установка вимагає підготовлених місць для фіксації з боків духовки. У нас є goer ширше трохи, і вам потрібно щось виправити з боків, щоб вигнати замикання гвинтів.

Коментар: Що сказати. Велика духовка. Ми задоволені. Все готується, все працює. Виявляється смачно.

Переваги: ​​відмінна фірма. Зручний і простий у використанні. Красивий дизайн.

Коментар: Безумовно варто ваших грошей, потрібно взяти.

Переваги: ​​Лаконічний дизайн, простий у використанні

Коментар: Випіка відмінно, все рівномірно.

Переваги: ​​якість запікання та різноманітність функцій, співвідношення ціна. якість

Переваги: ​​Таймер. Вертел, 2 протвиня та грати в комплекті. Подвійне скло за рахунок чого при нагріванні духовки дверцята залишається холодною.

Недоліки: Простий дизайн (але на свою ціну)

За свої гроші прям топ. Таймер вимикання, конвекція, коса (несподівано пряме для мене), великий лист, два малі алюмінієві, 2 ґрати. Все, що потрібно їсти.Прелас готує.Виглядає красиво.

Недоліки: перемикачі ручки. Я дійсно думаю замінити і купую інших.Під час приготування їжі. Не так багато, але все ще там.

Переваги: ​​Дуже хороша духовка

Коментар: Я використовую більше пів місяця

Переваги: ​​добре упаковані, все працює

Коментар: виглядає дешево. Величезні перемикачі. Але взагалі не погано

Коментар: Чудова, симпатична духовка, купили за знижкою за дуже приємну ціну, готувати в ній одне задоволення

Переваги:З металу. Є кнопки ценсорні.

Недоліки:Використовуємо більше 4 років. У перший рік відлетіла, порвалась ущільнювальна гумка. Курку чи м’ясо приготувати може. Якщо пекти, просто огидна. Спалюється вниз і вершина. Як не оберталося, як не запечений завжди горить, хоча ви покласти на дно, хоча і вище. Принаймні підійдіть до неї. Завжди сердитий. Тепер я сиджу я вибираю Han Su, я вирішив написати відгук, побачивши нагадування. Скляне дзеркало, звичайно, тече, потрібно постійно мити. Ми часто відключаємо світло, всі налаштування та час збиваються, налаштування, просто використовуйте. дуже складним у програмі. По суті, дуже погано, звичайно, ці гроші не варто.

Коментар: Є допомога на склі за якою температурою готувати, який Nafig не потрібний. Т.До. температура в духовому плаванні.100 градусів.

настроїти, духовці, gefest

Переваги: ​​лаконічний дизайн, відмінна функція для цієї ціни, перевірена марка

Недоліки: не відразу зрозумів, як запустити таймер, але всі комбінації кнопок розшифровуються в інструкціях

Коментар: Велика духовка! Вони взяли знижку на 14,500, тепер я бачу 16, але навіть для цієї суми є відмінна функціональність. Рекомендований знайомий. Все влаштовує.

Переваги: ​​низька ціна. Швидко набирає температуру. Рівномірний прогрів.Не дуже галасливий вентилятор. Чудово виходять різні страви. Є таблиця режимів на дверях.

Недоліки: Дуже тихий звук у таймера, чути тільки якщо стоїш поряд.Сенсорне управління у таймера не зручно і не стабільно-іноді доводиться тримати кнопку 5-8 секунд, тільки тоді спрацьовує, переполюсування вилки не допомагає. Гріється шнур електроживлення (не більше 35 градусів).Зовнішнє скло дверей розігрівається.рука не терпить.

Коментар: За такі гроші чудова модель.Рекомендую. За тиждень перепробували готувати багато різних страв-все добре вийшли! Недостатньо тільки режим з нагрівачем на вентиляторі. це необхідно, якщо ви використовуєте негайно 2 ґрати, які включені в комплект. Є дві грилі, немає режиму в таблиці у дверях, але немає контролю. Якщо вам потрібно приготувати 2 страви відразу вибрати іншу модель з цієї серії, але це дорожче.

Переваги: ​​відмінна партія, форма імперії. На внутрішній стороні дверей вказуються параметри приготування. Тримає тепло, кухонні фасади навколо не нагріваються. Ви можете поставити час приготування на сенсорному екрані, звуковий сигнал буде працювати, а духовка вимикається.Після вимкнення ще 10 хвилин запускає вентилятор, виходить піч.

Недоліки: Не зрозумів час встановлення на екрані, якось важко для мене. Встановлює зазвичай дочку з інструкцією в руці, у неї молоді мізки. Я просто спостерігаю за скляними дверями для приготування, хорошого, хорошого підсвічування.

настроїти, духовці, gefest

Коментар: Я використовую піч шостого місяця, я не можу радіти. Після газової печі це просто казка! Випікати рівномірно жоден із сторін. Якщо ми випікаємо відразу на двох форсунках, я включаю дует, і немає необхідності змінювати супротивників, результат відмінно і однаковий на обох.Ручки-регулятори зручні, обертаються м’яко, навколо них схематично зображує особливості та температури, все ясно і зручно.Мені дуже подобається, що на складних дверях зсередини у вигляді таблиці вказано параметри приготування різних продуктів та випічки, а температура приготування вказується, тривалість, яка накладає її з конвекцією, без конвекції, з грилем або без нього. Здорово допомагає!Купив “Gefest”, тому що поверхня приготування також є цієї компанії, вона вийшла чудовий набір.Так, і до цього, 19 років використовував газову печі, і не мала нічого протягом цих років, тільки в кінці електрореану відмовився мати один пальник. Хороша тверда довіряна їй та ціни доступні.Я рекомендую, відмінну якість у скромній ціні.

READ  Як використовувати Ленор з ручним пранням

Переваги: ​​Відмінний вигляд, всі необхідні функції, ціна, як правило, супер

Коментар: Великий загальний гардероб, відмінне співвідношення якісного значення, ідеально підходить до інтер’єру кухні, процес приготування було набагато спрощеним, не спалює, підготує одне задоволення.

Переваги: ​​Великий кабінет підлоги. Є всі функції, не поступаються дорогим. Стильний вигляд, кольоровий сніжно-білий. Підготувати задоволення.

Переваги: ​​ціна-якість, білий, гідний перевірений виробник

Недоліки: встановлення сенсорної панелі, коли ви вперше повертаєтеся трохи важким

Коментар: стоїть ваші гроші. Протвіні, решітки, гриль все в наборі. не виглядає дешево.

Переваги: ​​Гарні випічки, як таймер, зрозумілі інструкції.До речі, на ринку Яндекс характеристики не відповідає дійсності. У цій печі є конвекція !

Недоліки: При відкритті духовки всі пари в обличчя, ви також можете отримати опік, можливо, всі печі.

Отже, як правильно випікати в газових вітрах?

Спочатку потрібно зрозуміти, яка ваша духовка. Є два типи газових печей:

1) без термостата. На панорамному склі є масштаб ступеня, а індикатор температури (червона стрілка) встановлюється на двері. Ці тарілки включають не дорогий сегмент, в якому коефіцієнт керування встановлюється з газовим пристроєм, без автоматичного контролю полум’я:

Із сучасних моделей, що випускаються на сьогоднішній день, це:

вузькі газові плити Gefest із шириною столу 50 см.: 3100-08, 3200-08, 3200-06, 3200-05, у всіх колірних виконаннях.

широкі газові плити Gefest із шириною столу 60 см.: 1200 С5, 1200 С6, 1200 С7, 6100-01 у всіх колірних виконаннях.

2) З терморегулятором. На панорамному склі немає шкали градусів, і немає індикатора температури. На комірці ручки контролю печі або на передній панелі застосовуються цифри температурного масштабу. Ці печі відрізняються за ціною, в основному через встановлений “розумний кран”, який самостійно підтримує вказану температуру в діапазоні ± 15 ° С градусів.

З сучасних моделей випускаються сьогодні:

Вузькі газові пластини Gefest з шириною таблиці 50см.: 5100-02, 5100-03, 5100-04, 5300, 5500, у всіх кольорових версіях.

Широкі газові пластини Gefest з шириною столу 60 см.: 6100-02, 6100-03, 6100-04, 6300, 6500, 6,700.

Інструкції для випікання в печах Gefest Gas Plates.

1) видалити всі сторонні предмети з печі (вона повинна бути порожньою).

2) Встановіть сітку в центрі духовки:

63 літри (серія 1200, 1300, 1500).4 полиця підрахунку знизу;

52 літри (серія 5100, 5300, 5500, 6100, 6300, 6500, 6700)-3 полки рахуючи знизу;

42 літри (серія 3100, 3200, 3300, 3500)-3 полки рахуючи знизу.

3) Завжди прогрівайте духовку 20 хвилин при максимальній температурі «max».

4) Випікайте тільки на алюмінієвому деку, або у спеціально призначеному для цього посуді, встановленому на решітку.

5) Швидко встановіть алюмінієве деко з укладеною на нього стравою в духовку на решітку.

6) Лист повинен бути встановлений посередині решітки і до упору в задню стінку духовки (справа і ліворуч від листа повинні бути зазори, бажано однакові).

Переведіть ручку крана духовки з «max» на поділ, що відповідає температурі приготування

9) Під час випічки, не відкривайте двері духовки. Дивитися через скло зору. Наприкінці процесу випікання ви можете відкрити двері та оцінити наявність продукту.

— У зв’язку з тим, що на плитах GEFEST з краном керування, температура в духовці залежить від параметрів газопровідної мережі (тиску, калорійності газу тощо). д.), то в тому самому положенні ручки крана, в різних регіонах, в духовці встановлюються різні температури.

Для того щоб визначити температури приготування в духовці Gefest стосовно Ваших умов експлуатації, можна використовувати термопокажчик на панорамному склі духової шафи. Визначити відповідність температур можна так:

Пиріг із дріжджового тіста випікають при 180-200˚С,

УВАГА. Необхідно знати, що після того, як в духовку GEFEST помістити продукти для приготування, термопокажчик вже не показує реальну температуру в духовці. Тому його показання не треба враховувати і в жодному разі не змінювати встановленого положення ручки крана. Не заважайте готувати плиті!

СП ВАТ «Брестгазоапарат» випускає плити Gefest з терморегулятором духовки (ТУП-ом), у яких необхідна температура підтримується автоматично за будь-яких умов! У цих печах гарантується, що, наприклад, температура на третьому розподілі рукоятку ступау відповідає (160 ± 15) ° С, на четвертому. (180 ± 15) ° С, а в цьому випадку це не потрібно Щоб знайти температуру приготування.

Інструкції для випікання в тарілці Gefest з термостатом ідентичні, як і для попередніх пластин, з єдиною різницею, яку вам не потрібно виконувати регулювання крана. На 8 балів, ви просто поклали ручку керування термостатом до необхідної температури та без відкриття дверей духовки очікують закінчення процесу приготування.

Правила експлуатації

Перед тим, як повороти на печі в тарілці Gefest, ви повинні ознайомитися з інструкцією, це допоможе уникнути неприємностей. Перш за все необхідно перевірити, як з’єднані шланги, утримуйте двері у відкритому положенні. У процесі роботи необхідно подивитися полум’я, не гасне.

Іноді духовка потребує чищення та миття, тому що якщо вона забрудниться, то газ почне згоряти не повністю. Не нагрівайте кімнату з газовим пристроєм. Неможливо тримати двері довгий час у відкритому положенні. Ви завжди повинні дотримуватися правил безпеки. Якщо виникне будь-які поломки, то ви повинні негайно звернутися до фахівців.

Газовий пальник не запалюється або не зникає

Причина несправності, пов’язана з включенням печі і запалюванням пальника може бути засмічення або знос деталей, відмови датчика контролю стану полум’я.

Методи вирішення проблеми завдання можуть бути такими:

 • Несправність (підказка, засмічення або знос) термопари. Призводить до недостатньої напруги, яка надходить у електромагнітний клапан. У результаті він перекриває постачання газу до пальника духовки. Проблема допоможе зафіксувати заміну частини.
 • Фліс електромагнітного клапана. У разі порушення функціонального газового клапана, сенсор керування передає напругу. Однак клапан не тримається у відкритому стані. робота пальника переривається відразу після випуску газового крана. Клапан підлягає заміні.
 • Засмічення форсунки. Тривале використання або потрапляння продуктів на форсунку призводить до часткового або повного перекриття каналу виходу газу. Щоб усунути проблему, пальник знімають та прочищають.
 • Вихід з ладу крана ТУПу. Причиною поломки може бути пошкодження розташованого всередині поворотного механізму або однієї з ланок у шестірні. Деталь слід замінити на нову. Якщо причиною стало засмічення поворотного механізму крана, його прочищають.
 • Ебать печі після нагрівання. Погано скоригований мінімальний режим горіння, в якому латунний кабінет проходить після найвищого опалення, стає причиною занадто слабкого полум’я. Датчик управління не нагрівається досить і вимикає газ. Виправити проблему, яку може магістр. потрібен контроль пальника.

Газові печі не завжди обладнані функцією контролю газу, іноді не мають електричних. Тому необхідно розглянути правила експлуатації, запалювання та причини пожежного ослаблення для кожної моделі газової печі.

Як налаштувати час на піч Gefest

1) Інструкція з випікання в тарілці з термостатом

ВАТ Брестгазоаппарата виробляє Gefest пластини з термостатом духовки (дурні), в якому

Необхідна температура зберігається автоматично за будь-яких умов!

У цих тарілках Gefest гарантує, що наприклад, температура на третьому розподілі ручки дурна відповідає (160±15) C, на четвертому. (180±15) С

Кабінет печі електричний Gefest ED у YES 622-02 та відео звіт (огляд) Віталій

І в цьому випадку не потрібно знайти температуру приготування їжі.

Gefest пластина з термостатом (дурна) духовка

При випічці в духовці Gefest, з дурним, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

1) в духовці Gefest не повинно бути сторонніх предметів (він повинен бути порожнім).

2) Встановіть решітку в центрі духовки Gefest (для кадрів Plates Gefest 600 мм 4 полиця підрахунку знизу,

Для каркасних пластин Gefest 500 мм шириною. і пластини 6100. 3 підрахунок полиці нижче).

READ  Суміш для стяжки теплої водяної підлоги

3) Перед початком випікання, Gefest духовка повинна прогрітися протягом 20 хвилин максимально.

Gefest 6502-03 0245.Нефтекамск.

4) Випікання необхідно на алюмінієвому колезі.

5) швидко вставте алюмінієвий ублюдок з блюдом в печі Gefest Slab.

6) багаж повинен бути встановлений, доки він не зупиниться в задній стінці печі Gefest і середину решітки

(справа і ліворуч від банера повинна бути прогалини, бажано однакові).

7) швидко закривайте двері духовки Gefest;

8) Передайте рукоятку найостань Gefest з GeFest з макс, щоб розділити відповідну температуру підготовки.

9) Під час випікання не відкривайте двері гефесту печі. Спостерігати.

Наприкінці випічки ви можете відкрити двері і оцінити готовність продукту.

Відповідність температури та положення термостату духовки печі перелічені в таблиці експлуатації

Торт дріжджового тіста випікає при 180-200 ° С,

2) інструкції випікання в Gefest пластини без термостату

Інформація щодо правил проведення випічки кулінарних виробів у плитах GEFEST.

Плита GEFEST із краном керування духовкою (без терморегулятора)

Під час проведення випічки в духовці GEFEST з краном необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

1) У духовці GEFEST не повинно бути жодних сторонніх предметів (вона має бути порожньою).

2) Ґрати встановити в центрі духовки (для каркасних плит GEFEST шириною 600 мм 4 полиця рахуючи знизу,

для каркасних плит GEFEST шириною 500 мм. та плит 6100. 3 полиці рахуючи знизу).

3) Перед початком випікання, Gefest духовка повинна прогрітися протягом 20 хвилин максимально.

4) Випікати необхідно на алюмінієвому деку.

5) Швидко вставити алюмінієвий лист з укладеною на нього стравою в духовку GEFEST.

6) Лист повинен бути встановлений до упору в задню стінку духовки GEFEST і посередині решітки

(праворуч і ліворуч від листа мають бути зазори, бажано однакові).

7) швидко закривайте двері духовки Gefest;

8) Перевести ручку крана духовки GEFEST з max на ділення відповідне температурі приготування.

9) Під час випічки не відчиняти дверцята духовки GEFEST. Спостерігати через оглядове скло.

Наприкінці випічки можна відкрити дверцята і оцінити готовність виробу.

У зв’язку з тим, що на плитах GEFEST із краном керування духовкою температура в духовці залежить від

параметрів газопровідної мережі (тиску, калорійності газу тощо). д.), то в тому самому положенні ручки крана

у різних регіонах у духовці плити GEFEST встановлюються різні температури.

 • Для того, щоб визначити температуру покриття Gefest щодо ваших умов експлуатації
 • можна використовувати термопокажчик на панорамному склі духовки GEFEST.

Визначити відповідність температур можна так:

який покаже температуру в центрі духовки для цієї позиції ручка керування краном;

Пиріг із дріжджового тіста випікають при 180-200˚С,

УВАГА. Потрібно знати, що після в духовці Gefest покладіть їжу для приготування їжі,

Термічний індикатор більше не показує реальну температуру в духовці.

Тому його свідчення не слід враховувати, і ні в якому разі не може змінити встановлене положення ручка крана.

Деякі особливості роботи пластин різних марок

На ринку представлені десятки торгових марок та сотні моделей, але по-справжньому унікальних конструкцій лише кілька. Нижче бренд згрупований на основі аналогічних технологій керування лобовим склом.

Як включити вбудовуючу духовку в сучасній електричній плиті Bosch, Siemens, Samsung, Electrolux

Послідовність дій для дощок Bosch, Siemens, Samsung, Electrolux NEXT:

 • Виберіть потрібний режим приготування: температуру нагрівання та тривалість випікання;
 • Встановіть бажане значення на регулятор температури;
 • помістити посуд із продуктами на необхідну висоту та щільно закрити дверцята;
 • Встановіть час приготування їжі на таймер;
 • Дотримуйтесь індикатора на панелі за решту часу, якщо рецепт повинен бути виконаний з блюдом проміжних дій: перевернути водяний соус, додайте інгредієнти;
 • Наприкінці приготування, коли звучить сигнал таймера, ви повинні вилучити посуд з вареним блюдом, і можна швидко очистити кабінет від забруднення.

Якщо ви відкладаєте очищення “на тоді”, частинки їжі та бризки жиру та соусу будуть рок, утворюючи жорсткий Nagar.

Як безпечно увімкнути і вимкнути газову духовку Арістон і Indesit

Арістон і духовні печі відрізняються ціною і одночасно високою якістю та безпекою в експлуатації. З будь-якими засобами запалювання. автоматичного або ручного. необхідно переконатися, що почалося горіння газу, і це стабільно. У моделях з п’єзорожиг достатньо, щоб перетворити ручку регулятора до зони максимальної температури та натисніть її.

Червона пляма, позначена, зелена. електрична торгівля

 • У бюджетних моделях з ручним підходом потрібно вимкнути регулятор, натисніть на неї, встановити вогонь до газу через відкриття запалювання та утримуйте ручку, натиснувши принаймні 15 секунд. За цей час система безпеки буде працювати, і газ буде поставлений до пальника. Якщо ви відпустите ручку, система безпеки блокує канал.

Зцілення духовки випливає з повністю відкритим дверей.

Як забезпечити газову духовку Gorenje, Darina, Gefest

Газові духові шафи марок Gorenje, Дарина та Gefest та забезпечені аналогічними системами безпеки, і підпал здійснюється однаково. Слід повністю відчиняти дверцята.

Системи, оснащені електроферейними, запалюються обертанням регулятора проти годинникової стрілки, натискаючи регулятор і утримуйте його протягом 20 секунд.

Якщо ви перетворюєте ручку на протилежній стороні, за годинниковою стрілкою, і робіть ті ж дії, гриль увімкне.

Для моделей, які не обладнані електрожиггенем, вам доведеться скористатися довгими матчами газу або кухонного світла.

Для газових пристроїв BEKO, послідовність дій точно така ж, як описано вище, але для утримання ручки регулятора достатньо 5-10 секунд.

Як включити духовку, залежить від типу пластини (газу, електричного) та конкретної моделі виробника. При приготуванні в ланцюжній печі, господиня повинна дотримуватися.

Електричні печі Gefest: недороге задоволення для кулінарних

Те, що не допускається білоруськими: газові та електричні плити, газові та електричні кухонні панелі. Окремі моделі цих пристроїв від виробника кухонних технологій Gefest Ми вже розглянули в декількох попередніх відгуках. Однак цей список буде неповним без ознайомлення з вітровими шафами, виробленими під тією ж маркою.

Стандартні розміри всіх подібних агрегатів з білорусів. 59.5×59,8×56.5 см (висота, ширина, глибина). Це дозволяє вводити їх у будь-якому місці відповідно до інтер’єру гарнітури та особистих уподобань: взяти з дна під панеллю приготування, як у звичайних і вивітрюваних тарілках, або висять за допомогою кронштейнів, щоб йти менше при приготуванні (і так, щоб діти не могли дістатися).

Електрофоп Gefest 622-02. Огляд ковбаси ��

Вбудована техніка тим і хороша, що є безліч варіантів її монтажу і можна не задіяти простір підлоги. І незалежне з’єднання дозволяє придбати кухонну панель того ж виробника. Однак, як і будь-який інший, якщо він від нього ви знайдете варіант, більш підходящий за ціну, зовнішній вигляд або функції.

Наприклад, за ці гроші ви можете придбати одну з найпростіших моделей Так 602-01. Тим не менш, його об’єм такий же, як у печах у звичайних пластинах (52 літра), а набір різних режимів роботи для приготування будь-яких страв, безумовно, хороший. З стандартним навантаженням пристрій споживає 0,92 кВт·h відноситься до класу енергоефективності. не стільки економічно, як, звичайно, але для електричного приладу це дуже добре.

Механічна панель керування над розкладними дверцятами з двома окулярами. це три регулятори, відповідальні за програми приготування їжі, таймер та температури. З першим, ви можете увімкнути підсвічування та встановити потрібний режим приготування:

 • гриль для отримання хрусткої скоринки, як на багатті;
 • нижній нагрівання, що дозволяє повільно потомити блюдо або зберегти його гарячим до потрібного часу, а також для підрум’янювання знизу;
 • Одночасне нагрівання верхнього та нижнього трубчастого нагрівача, що дає можливість вправляти приготуванням відразу на декількох рівнях і не змішуючих запахів.
READ  Фарба для печей та камінів біла

Для роботи кожної програми можна вибрати потрібну температуру (мінімальну для повільного томлення або максимальну для швидкої підсмаження страви), а також її конкретне значення в діапазоні від 100 до 250 С. Електромеханічний таймер автоматично відключає духовку після заданого часу (але не більше 120 хв), і можна не турбуватися, що ви забудете вчасно вийняти їжу, тому що відключення супроводжується звуковим сигналом потужністю 48 дБ. Не так голосно забезпечити дратуючий ефект, але це буде гарантовано навіть у іншій кімнаті. Варто зазначити, щоб увімкнути пристрій, таймер повинен бути обов’язково перекладено в ручний режим або встановлений на деякий час. В іншому випадку обігрівачі просто не почнуть працювати, навіть якщо програма вже запитується, а температура вибирається.

 • Плоскі випічки випічки або смаження м’яса та птахів;
 • Решітка, на якій можна викласти м’ясо або встановити невеликі страви;
 • Коса для приготування домашнього кебабу або цілого запеченого птаха або кролика;
 • Глибокий випічка (крихітний) для збору жиру та соку, який випускається при приготуванні на решітці або косу.

За допомогою навіть такої простенької на перший погляд моделі, як ТАК 602-01, можна якісно приготувати вдома практично будь-яку смажену або запечену страву, якби вона була зроблена на вугіллі. А наявність декількох варіантів фарбування (білий, чорний, коричневий, нержавіюча сталь) дозволить підібрати варіант під інтер’єри саме вашої кухні.

Правда, ці “декілька варіантів” заблоковано на тлі Gefest Yes 622-02, для яких принаймні 15 000 буде відкладено. Тут виробник сильно підійшов до бізнесу та випустив такий різновид зовнішнього покриття. очі розбігаються. На додаток до тих же монофонічних квітів скляного фасаду, як так 602-01, є срібло та бежевий, і ви також можете підібрати будь-який з них з малюнком під деревом, з квітами, з орнаментом. Загалом, майже кожен смак.

Що стосується енергоефективності, цей пристрій відноситься до дуже економічного класу А і споживає лише 0,79 кВт·h Це не повинно бути занадто обтяжливим для гаманця. Це було досягнуто за рахунок зміни способу розігріву: на відміну від стандартного методу попередньої печі, щоб 622-02, примусова циркуляція повітря використовується за допомогою вентилятора, який розрізає час приготування і суттєво дозволяє економити електроенергію.

Механічна панель управління не зазнала основних змін: форма регуляторів стала іншою, а також кнопки таймера. Дотик. Але додані функції. Крім того, була ще конвекція для однорідної випічки та рум’яної кори та турбо-кори, яка відправляє гаряче повітря до їжі, обгортаючи його з усіх боків, і сприяє тому, що м’ясо всередині залишається дуже соковиченим і не сушиться. До речі, остання функція цілком реалістична для використання та розморожування продуктів, якщо ви встановлюєте регулятор температури до 50 с.

Touch Timer може показати час, служити будильником і вимкнути пристрій після встановленого часу. Він налаштований, торкнувшись зон керування, а інформація про вибраний режим або час відображається на дисплеї протягом 7 секунд. Наприкінці препарату звуковий сигнал становить 53 дБ.

Подвійна підсвічування духовки створює хороший огляд, освітлюючи внутрішній простір і дозволяє приготувати процес приготування уваги. На дротяні напрямні можна встановлювати як деко (емальований, плоский і для збору жиру) і дві решітки, так і телескопічну полицю. За допомогою своєї допомоги посуд висунуті за межами пристрою, щоб легко просто змішувати вміст або додати нові інгредієнти без отримання опіків. Фільтр жиру встановлюється на корпус вентилятора, захищаючи його від крапель жиру та інших забруднюючих речовин, що виникає внаслідок приготування.

Основна відмінна функція Gefest Так 622-02. Це, звичайно, незвичайні варіанти забарвлення та креслень на деяких моделях. Однак це не вплинуло на практичність і функціональність. Навпаки, з цим пристроєм ви можете суттєво диверсифікувати домашнє меню, подивіться на домогосподарства з найбільш різними ласощами.

Наступна верхня духовка. Gefest Так 622-04, і це коштує близько 20 000. Його обладнання складніше попередні і заслуговує на тісню увагу.

По-перше, контроль повністю чутливий. Зони сенсорних зон розташовані у двох рядах з обох боків рідкокристалічного дисплея. Ліворуч:

 • Вимкнення ключа активації та деактивної панелі керування;
 • Кнопка зупинки, з якою ви можете зупинити роботу будь-якої програми в потрібний час;
 • Меню таймера. Годинник, будильник, вимикання після встановленого часу, а також функція “повертається-повернута”, програмування якого дозволить вам почати та закінчити приготування в певний час, навіть якщо ви відсутні в цей момент. Повернення тільки до свіжоприготованого гарячого обіду;
 • регулювання температурного режиму в діапазоні від 50 до 250 с;
 • Зони “” та “-” Щоб встановити необхідні параметри таймера та інші налаштування.

Право не менш корисні зон управління:

 • Регулювання “Вгору” та “Вниз”, щоб переглянути режими приготування, які відображатимуться по черзі на дисплеї, а також температуру, доступну для кожної конкретної програми;
 • Захист від дітей, що блокують панель керування, так що невеликі помічники не могли змінити вказані параметри під час приготування;
 • Ключ, який починає процес приготування у вибраному режимі програми;
 • Функція швидкого опалення, яка активує турбогрій для прискорення розігріву пристрою;
 • Увімкніть та вимкнути об’ємне освітлення камери.

Деякі параметри ви також можете програмувати себе за допомогою клавіш “” і “-“. Наприклад, тональність звукового сигналу, звук сенсорних зон, режим часу (12 або 24 години). Крім того, ви можете налаштувати пристрій таким чином, щоб він автоматично відключений після закінчення.

На дисплеї відображаються всі вибрані параметри: режим приготування, блокування екрана, налаштування таймера, поточний час, температура та процес опалення. Таким чином, ви завжди можете оновити встановлені установки, просто дивлячись на екран.

Так, 622-04 Максимум оснащений усіма функціями, які можна потрібно лише при приготуванні. На додаток до вже описаного в двох попередніх моделях, це все ще трубчастий нагрівач гриль вентилятор для швидкого випікання з утворенням хрусткої кори, а також спеціальну програму розморожування (вентилятор і підсвічування), а також здатність підтримувати a Температура 80 с (нижня і верхня трубчаста нагрівача), щоб зберегти харчову їжу. На додаток до електровертера, на якому ви можете випікати великі шматки м’яса або цілі туші птаха, ця модель також була обладнана барбекю. Останній пристрій є дизайном двох дисків та шести шампурів, що прикріплюється до обертової плюби, що дозволяє м’ясо рівномірно бродити з усіх боків. Таким чином, можна готуватися до апетитних шашликів прямо вдома у будь-який час року, не виснажуючи себе довгою поїздкою для міста у всіх пробках.

Gefest Так 622-04 з сенсорним контролем. Найсучасніший електричний потік цього виробника. Максимальний набір функцій, реалізованих у ній, робить підготовку будь-якої, навіть найбільш складної страви, а також забезпечує просту та зручну роботу.

Залишається додати, що регулярна догляду за такими пристроями розширить їхню службу, і вони будуть використовувати їх набагато приємніше. Чистити все вищеперелічене слід м’якою губкою з неабразивним і не містить хлору та інших агресивних компонентів миючим засобом (наприклад, для посуду або аерозольне). для видалення жиру). До речі, не до кінця охолодженої духовки, щоб очистити набагато простіше. І для зручності ви можете видалити двері, фільтр жиру та провідних довідників. Детальні рекомендації щодо цього наведені в інструкціях.

Ну, оскільки ми взяли до детального ознайомлення з продуктами, виробленими Gefest, тема наступного огляду буде ще одним видом кухонного обладнання цього бренду. Повітроочисники (вихлопні).