Як очистити Nagar на скляній керамічній пластині

Article

Table of Contents

Народні рецепти, як очистити керамічну плиту від Нагара вдома

Кухонні плити, приготування поверхні якої складається з скляної кераміки, стає все більш популярними. Пристрій має високу теплопровідність, завдяки чому час зводиться до приготування, він виглядає дуже естетично, буквально перетворює інтер’єр кухні.

Догляд за пристроєм має багато нюансів, не дотримуючись плитки, можна швидко прийти до поганого.

Як доглядати за скляною керамічною плитою щодня

Цей метод є єдиним, який офіційно дозволяється використовувати всі виробники склокерамічних пластин для щоденного прибирання.

 • Коли плита охолоджується (!), ставитися до брудних місць з розчином мила (наприклад, посудомийну рідину) і витрачають їх не надто жорсткою губкою. Ви також можете вимити плиту мокрою губкою з домашнім милом.
 • Стійкий забруднення видалити спеціальною пастою або кремом для скляної кераміки.
 • Протріть плиту чистою та сухою, видаляючи залишки засобів.
 • Мильний розчин або пінопласт від нього можна залишити на плиті протягом 20-40 хвилин. Головне, що рідина не виривається за тарілками.
 • Основний інструмент для очищення скляної керамічної кухонної панелі. скляний скребок. Як його використовувати? Поставте скребок при гострому куті до поверхні тарілки і просто перемістіть його назад і вперед.

Звичайно, найпростіший спосіб забезпечити, щоб при приготуванні не бризок у панель, але це не завжди можливо. Ось чому нижче ми розглядаємо список способів, з якими ви можете очистити техніку. З них ви можете вибрати найбільш підходящий.

Народні засоби

 • Оливкова олія. Простий та ефективний інструмент, який можна очистити піччю. його можна знайти в будь-якому магазині. Масло м’яко і ретельно видаляє навіть найбільш стійке забруднення:
 • Змішати з м’якою губкою або тканиною;
 • прикріпіть тканину (або губку) до забруднення та залишити так півгодини;
 • Після цього часу обережно зніміть бруд губкою;
 • Після потиску сушеного бруду, промийте панель приготування, використовуючи мило або засоби для очищення окулярів та дзеркал.

Також ганчірка, злегка зволожена маслом, ви можете витирати поверхню, щоб створити захисний шар. Цей шар сприяє простішому доставці з бруду.

 • Ці продукти можна легко знайти майже на будь-якій кухні, і сам метод не відрізняється за складністю:
 • Зробіть суміш соди та теплою водою, перемішати до стану сметани;
 • Застосовувати цю речовину до плям і залиште протягом 15 хвилин. не більше, оскільки сода не повинна сухі;
 • З важким забрудненням, ви можете додати лимонний сік, який швидко і ефективно розчиняє будь-які сушені плями на скляній кераміці. нанесіть сік безпосередньо до соди;
 • Візьміть будь-яку м’яку тканину або губку і почати очищення. Мити бруд за допомогою великої кількості води, щоб не залишити розлучення від соди;

Як мити панель приготування їжі від Nagar Super Way

 • Якщо забруднення не видаляється з першого разу, повторіть процедуру. Ви можете залишити соду трохи більше часу: 20-30 хвилин.

Сода найбільш підходить для позбавлення від сильних і з’являються плями, тоді як не відрізняється агресивністю по відношенню до чутливої ​​склокерамічної поверхні. Крім того, він має дезодоруючий ефект і видаляє запахи їжі з панелі.

 • Табличний оцет. Це може прийти не тільки при підготовці маринадів, але і при очищенні вашої кухонної панелі з пройнятого бруду. Що потрібно робити:
 • По-перше, знайдіть деякий танк з розпилювачем, щоб розпилювати рідину забруднення;
 • Змішати в контейнері оцту та воду у пропорції 50/50, струсу;
 • Розпилюйте розчин до поверхні і залишають протягом невеликої кількості часу. приблизно 10-15 хвилин;
 • Досить протріть тарілку з сухою тканиною або губкою.
 • Літній алкоголь ідеально підходить як альтернатива для зберігання рішень для очищення окулярів та дзеркал. Це ефективно боротьба з будь-якими небезпечними плямами, дає блиск скляної керамічної поверхні. Єдиним недоліком. це неприємний запах під час очищення, тому ми радимо вас вентилювати кімнату під час процесу очищення.

Як очистити скляну керамічну плиту. Як мити панель приготування їжі з Нагара, білі води без хімії

 • Змішати в контейнері з розпилювачем водою з варіантом у пропорції 250 мл на 50 мл;
 • Струсити контейнер;
 • Розпилюйте розчин на поверхню пластини і відпустіть близько 10-15 хвилин;
 • Після цього часу витріть залишки бруду і сліди сухої тканини або губки.

Фільмо-керамічні засоби догляду

Магазини побутової хімії для продажу, розроблені спеціально для очищення склокерамічних поверхонь. Вони відрізняються тим, що вони не мають абразивних частинок, які можуть пошкодити покриття пластини, і складають композицію, ретельно, але ефективно боротися з навіть найпопулярнішим забрудненням.

Крім того, ці агенти зазвичай містять силікон в їх складі, який, при впливі на поверхню, покриває її захисний шар, що полегшує операцію. покриття стає більш «зупинено» при чищенні, це не так багато бруду.

Після очищення відповідно до інструкцій для засобів, ретельно промити його, багато поливаючи водою. Чому? Решта хімії може почати їсти чутливу поверхню пластини під впливом високих температур.

Засоби для очищення окулярів та дзеркал

Також для миття кухонних панелей підходять для очищення окулярів та дзеркал. Вони повинні бути обприскретровані до охолоджуваної поверхні, залишити деякий час, а потім потирати з сухою тканиною або губкою.

У нашій статті ми скажемо, як мити панель приготування їжі, які чистячі продукти краще і як очистити поверхню електричної печі з розплавленого пластику з металевим скребком.

Загальні рекомендації при очищенні скляної кераміки.

Перш ніж почати очистити склокерамічну пластину або плиту, зверніть увагу на кілька важливих моментів:

 • Ви можете почати очищення тарілки лише після того, як він вимикає і повне охолодження.
 • Використовуйте тільки м’які губки та серветки для очищення скляної кераміки. Тверді губки можуть пошкодити поверхню. Ми рекомендуємо використовувати. Topperr 3429 Wipe Camera.
 • Використовуйте тільки рідкі очищувальні засоби для очищувачів. Порошкові продукти можуть пошкодити поверхню. У випадку очищення соди. ретельно прочитайте наші інструкції.
READ  Як очистити скляний камін з Нагара

Отже, тепер ми готові перейти до чищення. Ми спробували найпопулярніші методи з Інтернету та вибрали тих, хто дійсно працює для вас.

один.Як очистити скляну керамічну тарілку вдома їжею соди?

Якщо ваш будинок має упаковку харчової соди, то ви можете використовувати його для очищення скляної керамічної плитки. Сода, розбавлена ​​водою, здатною видаляти жирові плями та залишки їжі. Щоб дізнатись, як правильно очистити склокерамічну поверхню соди читати наші інструкції.

Як очистити склокераміку харчової соди?

 • Змішайте соду водою, щоб отримати в’язку суміш (касир).
 • Нанесіть суміш на поверхню панелі приготування їжі та зачекайте 15 хвилин.
 • Видаліть суміш з мікрофібри з серветкою або губкою до повного очищення.

Метод не надто складний, але не завжди гарантує повне прибирання. Часто після очищення склокерамічної соди потрібно використовувати інші методи для завершення очищення. Також у процесі може вимагати скребок для скляної кераміки для видалення особливо складного забруднення.

2.Як мити панель приготування з скляної кераміки оцтом?

Оцет також здатний очистити склокерамічну плиту як харчову соду. Але, на відміну від соди, він має дезинфікуючі властивості. Очистіть склокерамічну плиту з жирних плям та білих слідів, може бути всього за 15-20 хвилин.

очистити, nagar, скляній, керамічній

Як очистити склокерамічну печі оцтом?

 • Залити оцтом до страв і поширюйте його водою в рівних пропорціях.
 • Нанесіть розчин з губкою або тканиною в забруднену поверхню і витріть до повного очищення.

Шлях швидше, ніж очищення скляної керамічної поверхні харчової соди, оскільки його можна розлучитися з водяним оцтом за лічені хвилини. Але він також не справляється з забрудненням сонячного забруднення. Також цей метод буде важко мити скляну кераміку з спаленого цукру. Це може зайняти, щоб використовувати металевий скребок або повторити процедуру до повного очищення.

3.Як очистити електричну печі зі скляної кераміки з вологими серветками для скляної кераміки?

Найшвидший спосіб очищення скляної керамічної пластини є спеціальні вологими серветками для скляної кераміки (наприклад, серветки для склокерамічних панелей TOPPERR 3621). Вони не поступаються про ефективність очищення більшості народних методів, тоді як неймовірно зручно використовувати. Особливо, коли у вас трохи вільного часу.

Як очистити скляну керамічну поверхню пластини з вологими серветками?

Так, це так просто і швидко ви можете очистити скляну кераміку. Найзручніше використовувати такі серветки відразу після приготування на плиті. Але пам’ятайте, ви спочатку потрібно чекати охолодження скляної керамічної поверхні.

Купити вологі серветки для скляних панелей TopPerr 3621 Натисніть на кнопку. Купувати

4.Як очистити скляну керамічну плиту від спалення їжі професійним очищеним агентом?

Незалежно від того, що народні методи не є ефективними, краще очистити скляну кераміку, використовуючи спеціальні засоби для очищення для склокерамічних плит.

Який інструмент очистити скляну керамічну плиту? Ми рекомендуємо використовувати TopPerr 3431 Prase. Це швидко і надійно очищає залишки їжі, забруднення та жирних плям будь-якої складності.

Як очистити склокерамічну плиту з мережі до чистячого агента?

 • Застосовуйте засоби для очищення плитки скляної кераміки на скляно керамічній поверхні.
 • Зачекайте 5 хвилин, щоб запобігти впливу.
 • Протріть склокерамічну поверхню тканиною мікрофібри до повного очищення.

У випадку найвідоміших сонячних плям, після нанесення, залиште засіб протягом 10 хвилин. А потім дотримуйтесь наших інструкцій.

Купити інструмент для придбання Topperr 3431 Натисніть кнопку. Купувати

5.Очищення інструменту скребковий для скляного керамічного кафедри мікрофібри.

Для того, щоб очистити скляну кераміку найбільш ефективною, а також справляється з самими сонячними плямами. Використовуйте найбільш надійний метод: засоби для скляного керамічного скребку для скляної кераміки мікрофібри з мікрофібри. Видалити спалений цукор та їжу, очистіть плиту від старого автомобіля легко використовувати професійні інструменти.

Як очистити скляну керамічну пластину з скребком, чистячим агентом та тканиною мікрофібри?

один.Застосовуйте засоби для очищення кухонної панелі зі скляної кераміки до обробки поверхні. Зачекайте 5 хвилин, поки воля буде. 2.Чистий скребок забруднення сонячного забруднення.

3.Зніміть мікрофібри тканини залишки засобів та забруднюючих речовин з пластини до повного очищення.

Засоби для скляного керамічного скребку для скляної керамічної серветки з мікрофібри. кращий спосіб очищення скляної кераміки ще не був винайдений. Цей тріо може впоратися з будь-якими плямами, краплями жиру, залишків їжі та очищення спаленої склокерамічної плитки.

Всі ці інструменти ви можете купити в наборі для догляду за скляним керамічним топперром 3411 або окремо.

До догляду за доглядом за допомогою TopPerr 3411, просто натисніть кнопку. Купувати

Купити скребок для скляної кераміки Topperr SC 1 Натисніть кнопку. Купувати

Скребок закріплений і не справляється з забрудненням? Не проблема, просто купуйте змінні лопатки! Купити набір змінних лопаток до скребку для скляної кераміки TOPPERR SC2 (5 шт.) Натисніть на кнопку. Купувати

Купити серветку для скляної кераміки Topperr 3429 Натисніть кнопку. Купувати

Підведемо підсумки.

Оцет та харчову соду хороший спосіб очистити скляну кераміку. Але не найшвидший. Якщо для вас важлива швидкість, ми рекомендуємо використовувати вологі серветки для скляної кераміки. І, звичайно, ні оцет, ні харчова сода не будуть дорівнювати ефективністю з професійними засобами.

Засоби для скляного керамічного скребку для скляної кераміки Мікрофібри серветки є найкращим та ефективним способом очищення склокерамічної пластини або панелі приготування їжі всі ми знаємо.

Сучасне покриття

Скляні керамічні пластини стають все більш популярними з домогосподарками. По-перше, вони виглядають досить сучасними, досить, модні, по-друге, вони більше стовпів з точки зору догляду і дуже практичні в повсякденному використанні, на відміну від своїх класичних емальованих жінок з важкими решітками.

Очистіть поверхню приготування від такого матеріалу від бруду, у вигляді спаленої їжі або рідини, дуже просто, головне. знати основні правила для догляду за подібними речами.

Перш за все варто відзначити, що треба доглядати за скляною керамікою. Оскільки приготування їжі зроблено щодня, і поверхня тарілки досить чутлива, необхідно доглядати за ним, ретельно і делікатно.

Слід зазначити, що ідеальна, блискуча поверхня дзеркала показана лише на телебаченні, в повсякденному житті цього рівня прибирання, ми не досягнемо, але це абсолютно ніякого нічого страшного, якщо ви знайдете маленькі плями та розлучення на піч.

READ  Насадка дифузора для фен, як використовувати

Зверніть увагу, що на скляній керамічній поверхні плитки, з будь-яким контактом з стороннім предметом, сліди залишаються, тому при приготуванні, а не переносити плями від удару краплі жиру, бризок води та масла, шматочки їжі. Тому сформовані сліди Нагара, що надзвичайно бажано видалити щодня. У той же час, вам не буде дуже важко підтримувати свій побутовий прилад у чистому та охайний стан, витертий тканиною, змоченим скляним пранням.

Миття та очищення поверхні приготування з скляної кераміки. це досить простий урок, який у звичайному повторенні займе ще менше часу та сил. Важливо зберегти ряд простих правил у моїй голові:

 • Класична порада щодо очищення будь-якого бруду просто негайно видалити все забруднення, коли вони з’являються, ніж намагаються працювати з ними через деякий час, коли вони вже висушені та поглинуті. У нашому випадку найбільш зручно очистити скляну керамічну плиту перед початком приготування їжі, щоб працювати з чистою плитою. Пам’ятайте, що додаткова обробка температури дотримувалася, що вже присутня, дозволить їм спалити ще більше, і додати сильніше.
 • Щоб не шкодити собі або скляну керамічну плиту, не намагайтеся мити його або чистити, поки не охолоть. Зачекайте повне охолодження пальників, а потім перейдіть до роботи. У цьому випадку сигнал дасть вам датчик температури на його поверхні.
 • Щоб очистити скляну керамічну поверхню від Нагара, чекаючи, поки вона охолоне, а потім ми виробляємо наступні маніпуляції: губка або тканина мікрофібри поповнюють звичайне миючий засіб для посуду, і корисно застосувати цю піну до забруднення, протріть поверхню ретельно, Плавні рухи, після видалення бруду, змийте залишки з чистою водою і обов’язково витріть сухий.
 • Якщо забруднення щільно прикріплене до поверхні тарілки, ви не повинні потирати їх важко, краще застосувати композицію для миючого засобу та залишити протягом півгодини, щоб розчинити. Після цього часу треки Нагара можна легко очистити губкою та чистою водою. Після завершення миття, щоб уникнути розлучень, склокерамічна поверхня витріть сухою.
 • Миття повинна бути здійснена регулярно, подібна профілактика допоможе вам спростити очищення тарілки, зробити це заняття швидше та приємніше для вас та вашим побутовим приладом.
 • Видаліть пластикові елементи від гарячої поверхні, якщо пластик надсилається до скляної кераміки, це буде неймовірно важко видалити його. Для приготування їжі також не рекомендується використовувати алюмінієві контейнери, оскільки він може суворо шкодити плиті склянки та кераміки.

Зверніть увагу, що краплі солоної води дуже складні, спалені до печі.

Дуже важливо, щоб у процесі миття та очищення пластин з такого матеріалу не брали участі абразивні матеріали: металеві мочалки, щітки, очищення порошків. Найменша груба частинка або сильна купа щіток може призвести до нуля на поверхні дзеркала.

До речі, перед приготуванням, бажано перевірити нижню частину каструлі та каструлі, яка повинна дотримуватися нашої чистоти та сухої політики. Крім того, дуже бажано, щоб у нижній частині немає суттєвих дефектів: вм’ятини, вигини. Зверніть увагу, що переміщення каструлі та каструлі на плиті небажано, краще точно змінювати їх, щоб не створювати прецеденти для подряпин. Пам’ятайте, що ви маєте справу з іншим типом поверхні приготування, дуже відрізняється від класичного емальованого.

Дотримуючись цих простих правил, вам не доведеться розбивати голову над тим, як очистити склокерамічну плиту, тому що в більшості випадків ви не будете мати труднощі з цим.

Гвинтові агенти для скляних керамічних плит

Може здається, що ви можете очистити плиту від склокераміки, тільки дорогі засоби, але це не так, не менш ефективно може бути зроблено вдома, використовуючи ці інструменти, які знаходяться на вашій кухні.

Як і що чистити склокерамічну плиту, вільну від Нагара. Без покупки дорогих засобів.

Але які засоби, які знаходяться у кожному будинку, можуть бути використані для цього, тепер я скажу вам:

Рослинна масла для створення захисної плівки.

Після промивання керамічної плитки ви можете витирати поверхню для приготування їжі м’якою тканиною з волокна, занурених у невелику кількість рослинного масла. Це створить тонку захисну плівку на скляній поверхні, а після введення тарілки рідини та жирних бризок швидко і легко можна видалити з сухою чистою тканиною.

Деякі миючі засоби, які ви використовуєте для очищення кухонної плитки або дзеркальну поверхню холодильника, також можуть бути використані для скляної керамічної пластини. Однак, ви повинні діяти якомога точніше. Перед подачею на поверхню приготування їжі, ретельно вивчайте склад продукту, оскільки не всі хімічні компоненти ретельно належать до склокераміки.

Скребок для скляної кераміки або пластикової ложки.

Зніміть цінні продукти, молоко або навіть тканини, які ненавмисно застрягли до кухонної поверхні, коли ви знімали каструлю з плитки, ви можете використовувати скребкові або пластикові ложки, призначені для склокерамічних поверхонь. Ви повинні взяти вибраний інструмент, встановлений під кутом 35-40 градусів по відношенню до печі та ретельно розглянути забруднення спалення, щоб не пошкодити склокерамічну.

Після успішного видалення висушених плям, приступити до очищення пластин м’якою чистою тканиною з нанесенням посудомийних машин. До речі, відмінна заміна тканини з волокна може бути звичайною марлевою тканиною: вона зробить найбільш ретельно очищення делікатної поверхні вашої печі.

очистити, nagar, скляній, керамічній

Оливкова олія для видалення стійких плям.

Якщо плями на поверхні приготування пластини не видаляються навіть за допомогою скребкового або пластикової ложки, звичайна оливкова олія може справитися з цією проблемою:

 • Нанесіть невелику кількість масла на м’якій губці або марлевій тканині;
 • Покласти на старе висушене місце і залишити протягом 30 хвилин;
 • Після цього ви можете очистити скляну керамічну поверхню скребком або спробувати відкинути губку, т. До. Оливкова олія пом’якшує сушені та спалені залишки їжі;
 • Наприкінці процедури промийте поверхню миючого засобу або польської склянки та дзеркала.

Звичайна харчова сода може ефективно очистити поверхню скляної керамічної пластини з плями сонячних ощадків, з якою оливкове масло та скребки не справлялися з. Не бійтеся подряпати поверхню тарілки, тому що сода має властивості ніжного та м’якого абразиву, тому ви не залишите подряпин на панелі приготування їжі після такого очищення, але висушені плями зникнуть повністю.

Не поспішайте залити содою безпосередньо на плиті, необхідно підготувати спеціальну пасту для ефективного очищення:

 • Змішайте харчову соду та теплою водою, щоб ви виявила товсту камеру, нагадує жирну сметану;
 • Нанесіть пасту від соди, щоб спалити плями і залишити протягом 10-15 хвилин;
 • більше не потрібно чекати, не давайте паста з соди та води, щоб висушити;
 • Поле з цього можна почути, щоб очистити склокерамічну пластину за допомогою пористої губки або м’якої тканини;
 • Очистіть забруднені ділянки, трохи і багато заклеєні водою, так що не було брудних розлучень з соди на поверхні;
 • Якщо спалене місце зникло не повністю, ця процедура може бути повторена, одночасно збільшуючи час експозиції содової кашеми до півгодини;
 • Після зазначеного часу харчова сода трохи висихає, але просто нам це потрібно;
 • Нанесіть трохи лимонного соку на соду, реакція, яка відбудеться швидко і ефективно знищує навіть старі спалені плями з поверхні приготування;
 • Після успішного розщеплення жорстких плям під впливом соди та лимонного соку зніміть залишки спалених плям з м’якою губкою або тканиною.
очистити, nagar, скляній, керамічній

На додаток до ефективних властивостей очищення, харчова сода має ефект дезодоруючого, а також зберегти скляну керамічну плиту від запаху вареної їжі.

READ  Як об'єднати воду з машинної машини

Табличний оцет, який більше не потрібний у вашому кухонному кабінеті, є єдиним ніжним дезінфікуючем, ефективно руйнуючи патогенні мікроорганізми. Крім того, оцет заощадить склокерамічну поверхню від розлучень і жирного.

Для того, щоб чистити поверхню якісно, ​​ви повинні виконати такі прості маніпуляції:

 • Контейнер з розпилювачем заповнює оцту та воду в рівних кількостях;
 • Ретельно струсити;
 • Застосовувати на керамічній поверхневій пластині та залиште кілька хвилин;
 • Після цього витріть плиту з чистою сухою тканиною.

Оскільки засоби для окулярів та дзеркал, що містять алкоголь, підходять для скляної кераміки, альтернатива їм може бути аміак або гідроксид амонію. Він може видалити спалені плями молока та білих розлучень солоної води, а також дають надзвичайний блиск скляної доби:

 • Вилийте в контейнер з розпилювачем 250 мл очищеної питної води;
 • Заливають там на 50 мл аміачного спирту;
 • ретельно перемішати;
 • Розпилюйте на склокерамічну поверхню і залишають протягом 10 хвилин;
 • Ретельно сода з сухою кухонним рушником або чистою тканиною волокна.

Дотримуйтесь цих рекомендацій чи ні. особистого бізнесу кожної господині. Але не забувайте, що скляні керамічні плити дуже дорогі, тому у власних інтересах ставляться до них уважно і акуратно. А також, дорогі подруги, дотримуйтесь інструкцій, які надаються виробником пластин. А також не забувайте про нашу просту, але дуже ефективну консультацію, яка допоможе якість і ретельно чистити ніжну поверхню приготування від Нагара та спалені плями.

Ніж очистити скляну керамічну пластину?

У багатьох відношеннях, як очистити склокерамічну пластину, впливає на вибір засобів. Вдома, можна ефективно видалити Nagar багатьма засобами. Головне, що в їх складі немає абразивних компонентів.

Очищення спеціальними чистячими агентами

Придбані композиції для чищення у вигляді крему та гелю від популярних виробників добре видаляють спалений жир без подряпинної кераміки. Їх частина з них розроблена спеціально для ніжних пирогів. Існують також спеціалізовані композиції для очищення панелей кулінарії з скляною керамічною поверхнею. Як правило, вони дорожчі, але видаляйте Nagar більш ефективно.

Перевага використання спеціалізованих композицій полягає в тому, що після них залишається захисна силіконова плівка, яка візуально невидима. Він здатний захистити склокерамічну поверхню від невеликого пошкодження та полегшити наступне очищення. Силіконова плівка запобігає введенням жиру в поверхні плитки.

Легко очистити тарілку, можливо, інша губка меламіну. Мити її панель приготування дуже просто. Вода губка у воді і не додавати інші засоби для чищення. Дивитись забруднення на поверхні тарілки. Видалення Нагар та іншому забрудненню, добре промивайте чистою водою і витріть м’яку тканину.

Деякі господині, пристосовані для миття плити, видалити жир і розлучення з крапель рідин, засобів для очищення сталевих виробів. У будь-якому випадку, коли вибираючи засіб, зверніть увагу на його склад і для яких поверхонь він підходить.

Очищення народних засобів

Немає народних засобів для видалення Нагара буде в дому спеціалізованих прибиральників. Скляна керамічна кухонна панель може бути промита розчином харчової соди. Щоб не подряпати плиту, не використовуйте соду в сухому. Підготуйте содовий розчин і застосовувати його до забруднення протягом 30 хвилин. Через півгодини ми миєте народні засоби і витріть суху поверхню тарілки.

Очищення забруднення на скляній кераміці також може бути таблицею оцту. Підготовка від нього слабкий оцтовий розчин і лікуйте їх панель приготування їжі. Залишається водною водою і видаляють залишки вологи, щоб не було розлучень.

Як доглядати за керамічною плитою

Так що ваша тарілка залишається чистою і блискучою, необхідно здійснювати компетентну допомогу. Все забруднення, яке псує зовнішній вигляд пластин та настрій господині дуже добре видно на глянцевій поверхні. Тому головне по догляду за керамічною поверхнею є звичайним. Мити плиту необхідно щодня, ви не можете дозволити шарів бруду і жиру на плиту.

Правильний догляд за скляною керамічною плитою передбачає дотримання наступних правил:

 • Не переходьте до приготування їжі, якщо на плиті є забруднення. При нагріванні вони будуть втручатися і висушують так важко, що буде достатньо, щоб їх видалити.
 • Перед відмиванням скляної керамічної плитки, зачекайте, поки він охолоть. В іншому випадку ви ризикуєте не тільки горіння, але й пошкодити поверхню.
 • Використовуйте м’які серветки, тканини, губки, а також миючі засоби, які не містять абразивних частинок. Найкращим варіантом є пастоподібні креми та чистячі пасти.
 • Не дозволяйте подряпин на панелі приготування, навіть невеликі дефекти можуть суттєво зменшити якість плити і зіпсувати його зовнішній вигляд. Щоб уникнути цього, для приготування їжі та розігріву використовуйте страви з гладким дном.
 • Не кладіть пластикові контейнери на панелі приготування. Якщо поверхня не мала часу охолонути, вам доведеться вирішити, як очистити керамічну плиту з розплавленого пластику.
 • Пам’ятайте, що сильні статичні навантаження та точні удари протипоказані для скляної керамічної пластини. це призводить до пошкодження поверхні. Тому, продовжуйте роботу при роботі з продуктом.

Ігристе плита. гордість будь-якої господині. З належною експлуатацією та обережною обережністю, він буде тривати довгий час і заощадить привабливий і прибираний вигляд.