Як перенести газову трубу на кухні

Article

Як передати газову трубу в квартирі: правила передачі та поради щодо місцезнаходження

Газові комунікаційні пристрої в квартирі підлягає певним вимогам, тому незалежна установка та підключення обладнання, а також передача газової труби до іншого місця категорично заборонені.

Всі питання щодо укладання внутрішніх та зовнішніх газопроводів вирішуються газовою службою, без дозволу якого можна лише перемістити плиту на обмежену відстань.

Ми скажемо вам, як отримати координацію для заміни трубопроводу, а також ми описуємо технологію передачі внутрішньовенного шосе. Запропоновані інструкції не вказуються на дії, всі роботи повинні виконуватися представником газової служби.

Сцена

Перед розглядом цього питання він повинен бути негайно зазначений, координація повинна проводитися не тільки у випадку квартири, але потім, коли планується передати газову трубу, щоб бути передане на сайті. загалом, з будь-якою подібною роботою, процес їх координації є обов’язковим.

Отже, все починається з того, що існує потреба в передачі, або необхідність просто обробляти додаткові сантиметри, або необхідність будь-якої іншої дії з газовою трубою. Якщо такі потреби, ви повинні зв’язатися з офіційною письмовою заявою до відповідної області обслуговування.

Де приховати газові труби

Заява вказує на адресу та інші дані, а також запит на передачу.

Після написання заяви, через деякий час, за вказаною адресою, зобов’язаний прибути представник газової служби, який обслуговує цю область. В результаті його роботи слід висновок про можливість або неможливість проведення. Також буде скачати, чи можна вирізати трубу або не можна скоротити, де ви можете переносити, і де немає, і так далі.

У випадку, якщо цього питання вирішується позитивно, фахівці (однакова або інша особа) виробляють відповідні розрахунки, в яких вартість майбутніх процедур. Слід зазначити, що передача газової труби на кухні буде представники газової служби, тому вам доведеться заплатити все одно, але скільки ця процедура варто важко, оскільки існують різні ціни скрізь.

Крім того, остаточна вартість буде залежати від того, що пов’язана робота повинна буде зробити, наприклад, може перетравлювати трубу або скоротити, або взагалі зробити новий технічний план для розміщення обладнання в будинку, тощо.

Вимоги до газопроводу на кухні

Ви можете перемістити газову трубу лише відповідно до ряду правил та норм, спрямованих на нормальне виконання системи, її безпеку та можливість доступу, якщо це необхідно.

Всі правила газової труби на кухні повинні виконувати таким чином:

 • Газові труби не можуть бути закладені, щоб вони пройшли через двері або вікна;
 • Газовий трубопровід не може бути пропущений через систему вентиляції;
 • При встановленні, вам потрібно обладнати систему, щоб ви могли отримати вільний доступ до труб у будь-який час;
 • Гнучкі ділянки газових труб повинні мати не більше 3 метрів;
 • З підлоги газова труба повинна бути видалена не менше 2 метрів;
 • Зв’язок сегментів труб має бути настільки ж важким і запечатаним;
 • Газові труби повинні бути покриті фарбою;
 • У пунктах, де труби проходять через стіни, має бути обладнана спеціальна конструкція.

Після цих правил ви можете отримати надійний та безпечний газопровід. Крім того, є ще одне просте правило, яке важко забути, але це ще не зашкодить. перед передачею газової труби на кухні, ви обов’язково перекривають газовий струм у трубах.

Замовлення подальших дій

Після подання до місцевого відділення пакету “Горгаз”, необхідно чекати прибуття працівника цього закладу. Він буде проводити технічну експертизу. Відповідно до його результатів, буде сформульовано висновок, який повинен включати наступні висновки:

 • Чи можна перемістити газову трубу в квартирі або на сайті відповідно до вашого проекту;
 • Список матеріалів, необхідних для виконання запланованих подій.
READ  Де встановити газовий лічильник на кухні

На закінчення також слід вказати оцінку вартості. Після того, як ви були оплачені, виконавці прибудуть у вказаний день.

Важливий! Перевірте сертифікати та допуски для такої роботи. Особлива увага приділяється дати останньої сертифікації: співробітники Gorgaz повинні пройти його щороку.

Наприкінці встановлення акт про виконану роботу. У цьому випадку необхідно перевірити всі різьбові та зварні з’єднання та сталь, а також пластикові труби. І пам’ятайте, що перевірка герметичності за допомогою відкритого вогню (запальнички, матчі та інші подібні пристрої) не допускається. Для цього ви можете використовувати лише мильну піну, яку слід застосовувати до суглобів. Якщо є витоки на її поверхні, з’являться бульбашки. Гарантія щільності сполуки є повна піна нерухомості.

Спеціаліст, який виконував роботу, повинен перевірити всі нові сполуки газових труб для герметичності

Якщо все в порядку, відповідний знак вводяться в технічний паспорт. У цьому документі повинні відображатися всі модифікації системи газопостачання квартири або приватного будинку.

Порядок зміни розташування газової системи в будинку

Наказує дії, які допомагають переміщати газову систему

Для передачі газової труби для фахівця є проста робота і виконується в цьому порядку:

Газовий клапан, необхідно перекривати постачання газу до житлових приміщень;

Подути газовий трубопровід, щоб видалити залишок газової речовини з його порожнини;

У підключенні, де відбувається з’єднання з газопроводом, вам потрібно скоротити труби, які не будуть корисними і варитися, що залишається від них;

У місцях, де планується вставити газову трубу. Вам потрібно свердлити отвір і зварювати пристрій, виготовлений з металевого продукту до лінії риболовлі газопроводу;

перенести, газову, труба, кухні

До механізму розряду, встановіть клапан і виконуйте видалення до газової печі та, при необхідності, до інших предметів домогосподарства з різьбовим з’єднанням;

Слід пам’ятати, що побутові прилади до одноразового газового пристрою, з’єднується з гнучкою силіконовою трубкою, довжина якої повинна бути не більше 2 метрів. Така трубка може забезпечити, що при передачі газової системи, можливо, доведеться зникнути.

Перед тим, як підключити всі інструменти, потрібно перевірити газопостачання, який був повторно встановлений та нову газову систему з існуючими зварними шватами.

Процеси, пов’язані з газовою системою, передбачають наявність спеціального дозволу, який доступний фахівцям, які проходять для перевірки щороку, щоб підтвердити свою кваліфікацію, навички та знання.

Який вихід із ситуації, якщо потреба виникла для перенесення газової лінії?

Спочатку перед усіма подіями потрібно звернутися до заяви про організацію газу. Потрібно звернутися до організації території, де живе заявник. У роботі вкажіть, що існує необхідність перенесення газової системи.

Відповідно до адреси, зазначеної в заявці, прийде Гасман, спеціаліст газової служби, здійснить перевірку приміщення, де розташовані газові труби, а вирок публікується з можливостей передачі газової системи або це просто неможливий. У випадку позитивного рішення він буде виробляти необхідні розрахункові операції та напишіть оцінку. Є випадки, коли необхідно скласти новий технічний план квартири, з урахуванням планової передачі газової системи. Після плати за появу фахівця та його роботи будуть вироблятися в готівкових офісах газового сервісного підприємства, дата прибуття бригади буде визначена для роботи.

Важливо знати, що, будучи в газовій службі, вам потрібно запитати їх про те, чи є у них сертифікат для виробництва газової системи. Такий документ повинен бути наданий ознайомитися з цим безперешкодним, не затягуючи час.

Після приходить команда професійних працівників, необхідно переконатися у своїх професійних якостях, ви можете попросити сертифікуючи документ особистості, де слід вказати їхню кваліфікацію та дату останнього тестування. Тільки після перевірки такої інформації визнають бригаду до передачі газової системи. Після виконання робіт, працівники газу повинні забезпечити виконану таку інформацію в газових документах квартири.

Стандарти, передбачені правилами побудови по розташуванні газових ліній у квартирі

Збір каналу газопроводу, який панований у підлозі або знаходиться на відкритому положенні в квартирі до різних будівельних цілей або інших конструкцій трубопроводу (труби для стічних вод або водопостачання, система опалення) та технологічні інструменти повинні бути такими Для забезпечення легкодоступного інспекції, ремонту та встановлення газопроводу та підкріплення, яке буде встановлено додатково. Газовий трубопровід у такій ситуації не повинен перетинатися з вентиляційними гратами, дверними та вікнами.

READ  Як малювати газову трубу в квартирі

Між каналом газопроводу, що проходить у розділі, та комунікаційні пристрої слід підтримувати певний інтервал, які розраховуються, згідно з усіма вимогами технологічних правил. Такі документи надаються для роботи з кабелями та комунікаціями.

Між газопроводом та комунікацією живлення, який проходить всередині квартири, найменший інтервал контакту розраховується відповідно до всіх стандартів.

Ви можете покласти структуру газопроводу в житловому приміщенні на висоті, передбаченому для цього, що становить 2,3 метра від покриття підлоги до дна газової труби, в умовах ізоляції для продукту (ізоляційне теплове покриття) до Нижня частина ізоляції.

Фіксація для конструкцій газопроводу, що упаковуються у відкритому вигляді, і прикріплені до розділів, різні перекриття та декоративні об’єкти в кімнаті повинні бути зроблені за допомогою кронштейна, гачків, геологічних елементів та підвісних пристроїв. Розрив між кріпленням дизайну газопроводу повинен бути обраний у суворій відповідності з вимогами будівельних стандартів та правил.

Зробити газопровідний канал, який рухає газ у вологому стані, потрібно враховувати обов’язкову схильність принаймні на 3%. Слід мати на увазі, що у випадку підрахунку інструментів, нахил визначається з такого пристрою.

Дизайн вертикального газопроводу в сюжеті, де він перетинається з будівництвом, повинен бути встановлений у коробці. Всі доступні прогалини між трубою та лінії газопроводу наповнюються просоченими канавками, ви можете використовувати гумові втулки або інший еластичний матеріал.

Припинення коробки не менше 4 см, мабуть, виступає з покриття підлоги. І діаметр коробки повинен бути визначений за допомогою цього розрахунку, щоб розрив між коробкою та газопроводом утворюється за допомогою розриву щонайменше 6 мм, з урахуванням діаметрального параметру труби до 33 мм, не менше 11 мм у випадку більшого діаметра лінії газу.

перенести, газову, труба, кухні

Газопровідні системи всередині будівлі, навіть ті, які упаковані в каналі, забезпечують процес живопису. Вам потрібно малювати, застосовувати водостійкі лаки та фарби.

Газове обладнання повинно бути прикріплене до газопроводу, використовуючи жорсткі з’єднувальні вузли. Варто також пам’ятати, що все одно в будь-якій роботі з газопроводом є ризики негативних наслідків, тому, якщо ви передаєте газову систему в житлових приміщеннях лише через декоративні побажання, варто оновлення. Якщо все-таки вирішили передати, процес встановлення повинен бути виконаний, коли немає нікого з рідного будинку.

Приклад роботи на кухні на передачі газової труби під планшетом:

Перед передачею газової труби кран був на висоті 1,5 м від підлоги. При плануванні кухні, газовий кран з краном був у невдалому місцевому місці.

Після перенесення газової труби, кран розташований на висоті 78 см з підлоги, який укладається в норм SNIP і розміщується під настільним.

Порада: Якщо ви вирішите передати газову трубу на кухні під робочим столом, коли розвиваючи проект кухні, ви негайно подумаєте про те, де знайти газовий кран! Газовий клапан не повинен знаходитися в зоні раковини, в коробці, в якому розташовані побутові прилади. Необхідно вибрати безкоштовну широку ширину Яшика щонайменше 30-40 см, в цьому випадку не буде проблем з розташуванням газового крана.

Як перенести газову трубу, дотримання правил?

Причини, для яких необхідна переведення газової труби, може бути найбільш різними. перебудова пластини та меблів на кухні, технічні несправності газопроводу, незручне розташування труб тощо. Незалежно від того, що спеціально приходить до розглянутої процесу, потрібно прочитати інструкції щодо її реалізації та суворо дотримуватися рекомендацій фахівців.

Покрокові інструкції щодо передачі газової труби:

Передача газової труби в приміщенні

 • Блокувати кран, який забезпечує постачання газу до квартири / будинку.
 • Вимиваюча труба для видалення залишків від газу.
 • Що частина труби, яка не потрібна, відрізана. Отриманий отвір ретельно завалюється.
 • На місці, де очікується розміщення нової труби, дірка зроблена за допомогою свердла.
 • Труба бажаної довжини зварюється до отриманого отвору.
 • Змішувач встановлюється за допомогою спеціальної стрічки або звичайної панелі та фарби. це забезпечить необхідну печатку.
 • Встановлюється до плитки та інших побутових приладів, але за допомогою різьбових з’єднань. зварювальні роботи закінчилися.
 • Газова труба (і старий сегмент, а зварений) повинен бути надійно закріплений до стіни.

Зверніть увагу: Штовхаючи газ у вже передану трубу, вам потрібно переконатися, що немає витоків. Це зроблено з традиційним розчином мила. він застосовується з кишкою для всіх з’єднань на газовій трубі, і якщо в одному місці з’явилося міхур, то необхідно негайно зупинити потік газу в трубу і знову робити Вся робота відповідно до вищезгаданих покрокових інструкцій.

READ  Як використовувати Ленор з ручним пранням

Якщо спеціаліст запрошується до типу розглянутої роботи, то не забудьте перевірити наявність спеціального прийому, щоб здійснити передачу газової труби.

Багато хто намагається здійснити перенесення газової труби з гнучким шлангом Bellion. заборонено. Цей тип шлангу можна використовувати лише для підключення газової побутової техніки, а його довжина не повинна перевищувати 2 метрів.

Основні етапи передачі газової труби

Як зазначалося вище, газовий трубопровід виконується зі сталі, звичайно використовуються низькі вуглецеві бренди, добре коричнева зварювання. В даний час це не є звичайним зробити жорсткий підводка для підводки для підлогових газових приладів. Це ускладнює їх обслуговування, очищення від бруду, прибирання приміщень, миття підлоги.

Для підключення газових печей, звичайно використовуються гнучкі гумові шланги з шнуром тканини, що досягає 10 років.

Торгова мережа реалізує полімерний та сильфонний лайнер у вигляді гофрованого шлангу з нержавіючої сталі з жовтим маркуванням (смуга, фарбування, полімерна оболонка), яка також використовується для підключення пластин.

Процес перенесення газової труби може бути розбитий на кілька етапів:

а). Підготовка. Все необхідне для перевезення компонентів та інструментів приносять фахівців з ними, клієнт залишається лише для придбання гнучкого підсумкового рукава гуми або гофрованої нержавіючої сталі.

Перш ніж працювати, споживач повинен запитати, як буде зроблена установка, точніше знайти прикладну технологію зварювання.

Передача газової труби та тарілок у квартирі. Норми / закон / штрафи. Газовий стовбур на кухні.

Найчастіше використовуються два способи зварювання за допомогою електродів або в газах згоряння. Перший варіант використовується при зварювальних трубопроводах у квартирах без обробки, де падаючі гарячі іскри з електродів не зможуть пошкодити оздоблювальне покриття підлог і стін.

Газова зварювання з використанням вогнетривких дротяних припоїв використовуються при виконанні роботи в приміщеннях з декоративною обробкою, з цим методом, сполука, що падають гарячі іскри відсутні, і не може пошкодити оздоблювальне покриття та меблі (за винятком a Зона зварювальної зварювання).

б). Демонтаж. Демонтаж не представляє особливих труднощів для працівників, як правило, газова труба відрізана шліфувальником нижче замикаючого клапана та лічильника газу, злегка затримується з стінки, видаляючи затискачі кріплення. Потім очищають краю труби від фарби до намерового кола для шліфувальної машини та розчинника від слідів сажі та жиру.

Іноді власники не хочуть залишати масивний лічильник і ріжучий клапан у видатному місці, у цьому випадку вирізати трубопровід вище підкріплення, щоб передати його або встановити нове місце на інше місце.

в). Зварювання нового трубопроводу. Після обрізання та готування кінця трубопроводу до зварювання, нова труба зварюється до нього, якщо вона є криволінійною формою, виконайте наступну послідовність операцій:

 • Зберіть сегмент розширення окремо у випадку, якщо він має складну конфігурацію з кількома кранами на 90 градусів. Для цього трубопровід зварюється у зручному розташуванні на столі або підлозі, прикріплюється до різьбових з’єднань до підкріплення відключення та бухгалтерського обліку за допомогою ущільнювальних матеріалів ущільнювальних матеріалів, фум-стрічок.
 • Тоді зварний та встановлений вузол до обрізаної труби поставляється, а остаточне зварювання здійснюється, для зручності роботи, сюжет може бути попередньо встановлений у стіні у декілька затискачів.

При виконанні роботи основне правило всі сегменти трубопроводу повинні розташовуватися строго у вертикальній або горизонтальній площині.

Вирішення Як передати газову трубу в квартиру або приватному будинку, більшість власників перетворюються на послуги з обслуговування та експлуатаційних газових трубопроводів. Це рішення уникне штрафних санкцій і, швидше за все, забезпечить житлові будинки з ситуацій з надзвичайних витоків.

Теоретично перенесення роботи може проводити фахівців третьої сторони комерційних організацій, які часто виникають у приватному секторі, однак, необхідно перевірити правильність зв’язку та координацію з організацією послуг.