Як перевірити насос на газовий котел

Водонагрівачі

Як перевірити циркуляційний насос ??? ЛЕГКО І ПРОСТО !!!

Як перевірити насос у газовому котлі

Круглий насос призначений для підтримки температури в будинку та економіці з енергоресурсів.

Якщо пристрій не вдалося, то краще довіряти спеціалістом.

Якщо все ще перевага віддана вашим власним руку, то головне. ретельно зрозуміти нюанси. В іншому випадку ремонт з власними руками може призвести до розбиття пристрою.

Основні типи циркуляційних насосів

Водне обладнання в замкнутому циклі ділиться на дві сорти. Це насоси, двигун якого є окремим, а не в теплоносія. Так що це не впадає на це. І двигун, який піддається впливу вологи.

Першим видом взаємодіє з водою, яка перекачується. Елементи, які під час руху дотику один до одного змащується, і тому дизайн охолоджується. Установка з протилежним типом ротора повинно виникати тільки горизонтально, щоб вода падає на нього. Механізм функціонує тихо, що не викликає дискомфорту.

Насос газового котла. профілактика та ремонт.

Інструменти з “сухого” типу двигуна окремо. Циркуляційний насос здатний працювати з більшою силою, ніж попередня версія. Але пристрій працює голосно, встановлюючи недалеко від спальні або місця відпочинку, це не варто, інакше об’єм насоса буде порушено. Обладнання краще покласти в окрему котельні, якщо область дозволяє.

Циркуляційний насос, який функціонує сухий, не відрізняється високою зносостійкістю, частини можуть швидко зношувати. Але в той же час він може витримувати велику кількість навантаження під час роботи.

Як розібрати нагрівальний циркуляційний насос з власними руками

Щоб відновити циркуляційний насос, необхідно зробити це демонтаж і високоякісним розбиранням.

Спочатку пристрій повинен бути вимкнений від електричної мережі. Щоб від’єднати кабель з термінальної коробки, необхідно видалити корпус від блоку живлення. Тоді вам потрібно перекривати водопостачання через бічні клапани та злийте залишок у системі. Наступний насос повинен бути викруткою за допомогою шестигранної викрутки.

Ви можете зіткнутися з проблемою, коли болти запечені. Їм потрібно зволожувати рідину WD-40, а через 20-30 хвилин намагайтеся знову викрутити.

Після демонтажу потрібно видалити кришку пристрою. Під ним є ротор з колесом і лопатями. Вам потрібно видалити ротор, який зазвичай фіксується за допомогою болтів. Таким чином, ви отримаєте вільний доступ до внутрішніх деталей насоса. Тоді ви повинні ретельно перевірити пристрій і усунення неполадок.

Підсумовуючи все вищезазначене, варто ще раз відзначити, що циркуляційний насос є дуже важливим елементом системи опалення, на якій призначаються серйозні функції. Ось чому дуже важливо контролювати свою роботу і проводити регулярне обслуговування. У разі невдачі в експлуатації та проблемах вам потрібно негайно приймати необхідні заходи, інакше ви можете запустити ваш пристрій, просто не вдасться.

READ  Причиною падіння тиску в котла подвійного ланцюга

Як перевірити нагрівальний циркуляційний насос для хорошого стану

Легкість включення

Для опитувань обладнання рекомендується перевірити: якщо це легко ввімкнути його. Після сезонного простою, стан одиниці необхідно перевірити.

Для цього вони консультуються після включення слухати звуки, які публікують обладнання при роботі. За відсутності пошкодження, пристрій працює спокійно.

Якщо чутно різні звуки, він повинен буде перевірити забруднення деталей, кількість води в системі та t. D.

Немає шуму при роботі

Якщо круглий насос публікує шуми, то він вимагає діагнозу або повної заміни. Звуки виникають через розлади ротора або робочого колеса, які можуть бути при порушенні всієї системи опалення.

Іноді шум з’являється через падіння напруги. Це відбувається через незбалансування та знецінення синхронізації, що призводить до нерівномірного руху теплоносія.

Увага! Діагностика проводить лише спеціаліст.

Якщо робота стабільна, але пристрій все ще випускає шуми, то рекомендується перевірити:

насос, газовий, котел
 • Є ємність одиниці вихідних значень. Якщо розрахунки подібні, теплоносія рухається занадто швидко або повільно, що призводить до шуму.
 • Це двигун ротор у горизонтальному положенні.

Робота підшипників

Підшипники мають властивість носити і вібрувати сильно.

Вони несуть відповідальність за обертання робочого колеса, тому, якщо елемент вже не є непридатним для використання, він повинен його замінити.

І підшипники іноді пошкоджені і публікують стукає або скрипучий. Для усунення проблеми, розбирання та миття. Стосується цього спеціального працівника.

Немає циркуляції, розбиття опалення. чому

Розбивка в системі опалення, незавершена, недоліка, все веде до холодних радіаторів. Якщо немає циркуляції теплоносія, то вам потрібно визначити причину. Найчастіше відповідь полягає в тому, чому опалення не працює, знаходиться на поверхні, очевидно.

Ми проаналізуємо в порядку основних причин опалення несправностей, чому він не циркулює воду через труби, і що робити спочатку.

насос, газовий, котел

Почнемо з найпростіших і найбільш очевидних причин.

Немовлят, засмічений.

У кожній системі опалення повинно бути грубого фільтра. Не зовсім велика кріплення з невеликою сіткою і кар’єром (встановлена ​​вниз! Як останній курорт на бік) економить обладнання, насоси, котел від забруднення теплоносія, який буде присутній у будь-якій системі. Чіпси, нитки, іржа, водяний осад. Все затримує сітку в фільтрі.

Sustainer повинен бути періодично обертатися, очистити сітку.

Якщо циркуляція була порушена в системі опалення приватного будинку, то перше, що потрібно перевірити фільтр, який повинен бути встановлений на поверненні котла.

Повітря в системі, захоплення

Підприємство може відбуватися в будь-якій схемі закритого трубопроводу, де не приймаються заходи з вилучення повітря. Повітря завжди присутній у охолоджуванні, у тому числі у розчиненому стані, він виділяється, коли падає тиск, накопичується на найвищих точках. У тому числі в котлі.

Автоматичні вентиляційні отвори встановлюються в характеристиці, більш високих точках системи, а також на колекціонерів, а також спеціальних сепараторів, нормальна схема постачається з спеціальним повітряним бурінням, в якому пухирці повітря відрізняються від охолоджувача.

Крім того, крани Мевського (ручні повітряні підприємства) повинні бути на кожному радіаторі, а також в інших підвищених місцях.

Перевірте, щоб довіряти, витягніть повітря, встановити повітряні отвори звичайні дії, якщо циркуляція та акумулятори зупиняються.

Циркуляційний насос не працює

У приватних будинках причиною припинення системи опалення стає розбиттям електрообладнання, який керував рухом теплоносія через труби.

Якщо нагрівання раптово перестало працювати, то вам потрібно перевірити продуктивність циркуляційного насоса поблизу твердого палива котла або насос у автоматичному котлі. Крім того, кожен контур може бути встановлений як той самий пристрій, який повинен працювати належним чином.

READ  Після вимкнення газу котел не працює

Погані поліпропіленові труби

Часто споживач (клієнт) вважає, що поліпропіленові труби абсолютно надійні і не можуть бути викликані нагріванням, прохолодними батареями.

Але поліпропілен набагато більш хитрім, ніж старі сталі або металопластикові трубопроводи. Кожне місце пайки (зварювання) є потенційним підвищеним опором у системі або причину припинення кровообігу (ослаблене рух води на батареях), завдяки начинцю матеріалу всередині.

Контролювати якість зв’язків за межами неможливо, воно залишається тільки для розрізання штук, вимикання, повторіть поліпропіленові трубки.

Неправильна робота поліпропіленової системи Ця проблема для домашнього інсталятора. Хороші професіонали для цього матеріалу взагалі не приймаються.

Поганий проект

Не рідко погана циркуляція, де поганий дизайн. Як правило, не є правильним включенням батарей, відповідно до певної послідовної схеми, де останній у схемі акумулятора отримує більш рідше.

Іншим поганим проектом є однобічна схема, де також важко встановити бажану циркуляцію теплоносія через кожну батарею.

Якщо радіатори нагрівають не рівномірно, на окремих нагрівальних пристроях, погана циркуляція теплоносія, перш за все, необхідно розглянути, скільки підключення класичних схем плеча, проходження, радіального. Необхідно принести додому на опалення до звичайних стандартів дизайну, а потім почекати його хорошого кровообігу та того ж нагрівання радіаторів.

Малий діаметр зарослих труб

Старі сталеві труби з внутрішньої переосмисної іржі, родовища, їх пропускна здатність з часом значно зменшується, і одне рішення повинно бути змінено на сучасний.

Але при встановленні, заради заощаджень, можуть бути зроблені помилки з вибором діаметра трубопроводу, на автомагістралях, на групах опалювальних пристроїв, можуть бути встановлені діаметри 16 або 20 мм. У результаті. шум у трубах, перевищення електроенергії, дефіцит теплоносія.Які діаметри труб варто вибирати

Складна система

Свого роду поганий проект неправильно складається з комплексної системи опалення, що складається з різноманітних схем нагріву та декількох котлів. Тут буде неправильно експлуатується всього контуру, якщо робота однієї буде впливати на сусідню.

Як швидко підтвердити (виключити) насос насос у газовому котлі

Як правило, один котел (резерв не враховує) та три контури котла, радіатори, теплий підлогу з їх насосами координуються, і не виникає жодних питань. Але якщо ви підключаєте інший робочий котел плюс контур (наприклад, опалення гаража та теплиці), то система стане складною. Як це буде циркулювати теплоносій без вирівнювання тиску в точках зв’язків, щоб сказати, це важко.

У складних системах важливий компетентний проект, встановлення гідравлічних або кільця рівного тиску, більше на гідропластих можна знайти тут

Не балансування

Багато побутових схем опалення передбачають балансування, у них є балансування, коригування кранів. Наприклад, між підлогами, між плечами, і для кожного радіатора. Відводи покриті нижчим гідравлічним напрямком опору, відповідно, до інших точок теплоносія буде йти більше.

Діти можуть бути незамінними. Або спочатку система не збалансована. Налаштуйте, як правило, немає проблем, вам просто потрібно знайти цей кран. Як налаштувати домашнє опалення

Сусіди не дають тепла

Але складні схеми опалювальних проектів мало стурбовані жителям висотних будівель, які мають окремий підрізок на кожному радіаторі в квартирі. І якщо будь-який радіатор припиняється нормально нагріватися, це означає, що немає циркуляції на підрізі, тому

Потрібно зв’язатися з Heaugerene, Жеком (обслуговуючи організацію), щоб відрегулювати владу до стовбурів, і якщо це не допоможе, то вимагаючи сусідів.

READ  Газовий котел для відкритої системи опалення

Часто несанкціонований зв’язок, заміна радіаторів, труб у центральних системах опалення призводить до перерозподілу тиску, циркуляція на окремих батареях зменшується, зникає.

Немає циркуляції в системі самотону

У самотанових системах різниця тиску низька, вони особливо чутливі до повітряних пробок, до діаметрів труб, просвіту в радіаторах.

У старих схем у радіаторах та трубах відбуваються поступові відкладення, циркуляція з часом може зменшуватися, а лікування це лише заміна для більш сучасного.

Крім того, також необхідно звернути увагу на правильність самого діаграми. Середня лінія нагрівання нижче охолоджувальної лінії (теплообмінник котла нижче радіаторів), а також гарячий корм піднімається до найвищої точки, а з Більш детально потрапляє до радіаторів

Ремонт електричних деталей

Наступні вузли включають електричну частину насоса:

Коли розбивка обмотки статора, насос стає недосяжним, всі інші компоненти можуть бути відремонтовані або замінені. Проаналізувати стан електричних деталей, вам знадобиться Мел.

Stock Foto Circulor Pump Wilo MTSL 15/5 HE. 2.

Основні симптоми несправності

Якщо код помилки, що відповідає порушенням циркуляції води, виділяється на дисплеї котла, і він не скидається, можливо, проблема прихована в електронній частині пристрою.

Знятий циркуляційний насос з кришкою.

 • Вимкнути режим опалення в котлі, а після зупинки всіх вузлів, де-енергетизувати його (гладка зупинка).
 • Відкрийте панель обличчя.
 • Якщо насос покритий великим шаром пилу, очистіть її поверхню.
 • Використання інформації на діаграмі для видалення керуючих терміналів, демонтаж терміналу з конденсатором.
 • Візуально вивчити стан контактів насоса та терміналів, вони повинні бути без оксидів, ріг та механічних пошкоджень.
 • Тестера в режимі перевірки діода визначає цілісність сполучних дротів, які йдуть від контрольної дошки до насоса.
 • Омметром визначає опір індуктивності котушок. На робочому пристрої, показання інструментів з контактів відповідатимуть наступним значенням:
 • , 4. 150. 160 Ом;
 • , 6. 290. 300 Ом;
 • , 3. 0 (контакти з’єднані разом);
 • , 5. 220.230 Ом;
 • , 6. 150. 160 Ом.
 • Пристрій буде вважатися нездатним, якщо читання емметрі на будь-якій з перерахованих вище пари штампів буде 1 (розрив обмотки дроту) або 0 (коротке замикання, крім контактів 2.3).
 • Перевірте стан початкового конденсатора. Для цього перекладіть регулятор тестерів до режиму перевірки потужності 20 Microfarad. Підключіть пристрої пристрою з конденсатором конденсатора та визначають його контейнер. Вона повинна збігатися з номінальними ± 10%. Втрата контейнерів призводить до зменшення продуктивності насосів, це зробить підхарактивністю для нього.

Електричний насос Діаграма Wilo MTSL 15/5 HE. 2.

Вимірювання опору обмотувань циркулюючого насоса.

Циркуляційний насос у конструкції газового котла прискорює теплоносій на опалюваній системі, завдяки якому охолоджувач охолоджується в системі, і повертається до котла в “нагріванні”. Оскільки нагрівання в котлі виникає певній температурі, наступний цикл нагріву охолоджувача буде коротшим. Отже, менший споживання газу та цикли нагрівання води (над ефективністю).

Вважається, що для систем гідравлічного опалення не потрібно встановлювати циркуляційні насоси, однак це взагалі не зашкодить у старих системах опалення з трубами великого діаметру.

Купівля газового котла з циркуляційним насосом у дизайні, більше не потрібно покласти окремий циркуляційний насос до системи опалення.

насос, газовий, котел