Як підключити газовий циліндр до пальника

Article

Вибір та експлуатація газових циліндрів для пальника

Газ давно є звичайним джерелом енергії, що використовується у багатьох областях, у тому числі в повсякденному житті. На додаток до стаціонарного природного, широко використовується газ, що міститься в спеціальних циліндрах.

Газовий циліндр з пальником 5л

Компанія повертається та обмін даним продуктом відповідно до вимог законодавства.

Тривалість відшкодування

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарних товарів).

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Відповідно до чинного законодавства, ви можете повернути товар належної якості або обмінюватися, якщо:

підключити, газовий, циліндр, пальник
 • Товари не були використані і не мають слідів використання споживачем: подряпини, чіпси, пульпи, плями та т. Р.;
 • Товари повністю обладнані, а фабрична упаковка зберігається;
 • Всі етикетки та заводські маркування зберігаються;
 • Цей продукт підтримує товарні та споживчі властивості.

Туристичний пікнік набір 5L Ballon Picnic RK-2

Туристичний пікнік набір 5л. З карбідного металу. П’ятилітровий циліндр може бути заправлений на АЗС (AGZS). Один раз достатньо, щоб використовувати пальника протягом декількох тижнів. Цей пальник споживає кілька разів менше споживаючих, у порівнянні з одноразовими банками та картриджами. Збереження на обличчі. Найкращий вибір для туристів, дороги та аматорських заходів на відкритому повітрі. Повітряна куля може бути обладнана коробкою передач, через яку ви можете підключити газову плиту, покрівельний пальник, інфрачервоний пальник і т.D.

inframed газовий пальник.Як підключити та чекати. Варіант для гаражного опалення. Доработка

Застосування Середа: Підготовка, приміщення Опалення газових обігрівачів, для даху Даху, Зимові війни Зима, Активний відпочинок і т.D.

Характеристики: вага пальника з циліндром 4,1 кг. Потужність 2200 Вт. Споживання газу 100.150гр./година. Габаритні розміри: в діаметрі. 210 мм, висота. 300 мм. Газовий комплект “Пікнік РК-2” 5L. Має сертифікат відповідності. Гарантійний термін “пікнік”. 1 рік.

Комплект: газ 5-літровий повітряний куля, адаптерний кран, оригінальне знімне блюдо з роздільником (зібрані). Хромована металева ручка для перенесення газового комплекту.

Правила, що з’єднують кульку до тарілки

Вимоги до підключення основного газу внутрішніх цілей (суміш пропану з бутаном) та відповідними пристроями регулюються кількома документами. Основні з них є SP 62.13330.2011 “Системи газу” та “Телебачення безпеки житлового газового обладнання”.

Плюс є ще різні вогнетривкі правила та будівельні стандарти. І в певних питаннях ці документи трохи суперечать один одному.

Балон газу має ряд функцій, які безпосередньо впливають на правила його використання та норми з’єднання обладнання. І найголовніше тут. не метан, вводяться в циліндр, як у трубі, але суміш суміші пропану (SUG). Хоча тільки “пропан” зазвичай написаний на резервуарі.

Sug свідомо важче повітря. З витоком або ослабленням пальника, повітряна суміш газу не піднімається і не руйнує, але йде до землі.

Тому газові циліндри, і рекомендується поставити на вулицю, щоб у надзвичайному газі не могла накопичуватись у підполі або підвалі до небезпечної концентрації. Вони також повинні бути розміщені, наскільки це можливо, від свердловин та будь-яких електричних приладів.

Юридично дозволені циліндри поставити всередину на дачах і на літніх верандах, а також у прикріплених кухонних столах у котеджах. Забороняється лише вибрати місце для них у житлових приміщеннях, екстрені виходи, у закритих темних коридорах та підвалах або підвакових кімнатах.

READ  Де встановити газовий лічильник на кухні

Ще однією важливою особливістю SUG. існування “літнього” та “зимового” палива. Перший з другого відрізняється співвідношенням пропану та бутаном, а також здатністю “працювати” при низьких температурах.

Літня суміш може бути використана взимку з не сильним морозом. Однак, коли металева ємність охолоджується нижче нуля, вона випарюється для спалювання в печі тільки пропану. І Бутан залишиться всередині у рідкій формі, займаючи місце і поступово накопичується.

У той же час, заправка циліндра, ви будете вирішуватися лише частково. Отже, недбалі танкери часто обманюють недосвідчені власники газових плит. Плюс, в якийсь момент, накопичений рідкий конденсат доведеться висунути з контейнера, щоб тримати його, щоб звільнити його для робочого газу.

Необхідні інструменти та матеріали

Для підключення газового циліндра до портативної або звичайної кімнати, як правило, достатньо мати тільки гайковий ключ під рукою. Потрібно затягнути горіхи на підводку для підводки та кран з газом.

Але якщо контейнер кулі від SUG планує покласти на вулицю з встановленням спеціального кабінету, то далі буде потрібно:

Будь-які спеціалізовані інструменти не потребують.

Вуличний кабінет Найкраще вибрати в спеціалізованій фірмі. Вона повинна бути виготовлена ​​з товщини сталі від 1 мм і покрита спеціальною фарбою, щоб не поспішати негайно в першому році експлуатації, а також маючи вентиляційні отвори та ключовий замок.

 • Jetgers для sug.
 • Сталь або мідна труба або спеціальна для газового шлангу.
 • Діелектрична вставка (якщо встановлено металеве подання).
 • Зниження редуктора тиску “Жаба”.
 • Ущільнення.
 • Торкатися.

Також потрібний каталог і газовий циліндр. Гарш панелі для основного метану та пісні практично відрізняються. Вони лише змінюють куртки.

Балони побутові складають 5, 12, 27 та 50 літрів. При повному заправці, вони зважують відповідно близько 6, 11, 26 та 43 кг. Плюс є одноразові газові пружини на 220 та 400 мл, які використовуються як джерело газу для портативних пластин та пайкових ламп, вони з’єднані з невеликим шлангом або безпосередньо до пристрою.

Циліндри пропонуються на ринку з клапаном і клапаном. Найкраще вибрати клапан. Це дозволяє вилити конденсату без додаткових трюків і самостійно.

Закликати

Побутові циліндри для безперервного використання з плитою дозволяють покласти безпосередньо радикально з газовим пристроєм. Є навіть плитки з внутрішнім контейнером для SUG. У той же час, всі відповідальність за безпеку використання цього параметра падає виключно для вас.

При встановленні всередині кухні, повітряна куля повинна:

 • Для мінімізації нагрівальних пристроїв та газових печей на 1 м, а з самого плитки. на 0,5 м;
 • забезпечити безперешкодний доступ до кранів і клапанів;
 • залишаються в очах і розблоковано будь-яку обробку палива;
 • Покладіть місце, де немає прямих сонячних променів.

Видалення з циліндра до тарілки виконана зі сталі або мідної труби, а також каучуку, гуми з металевою косу або сильсовим шлангом. Продукт труби є більш надійним, але ускладнює перестановку газового обладнання. Газовий шланг більш практичний, тільки щоб вибрати його, який підходить для газу.

Незалежно від матеріалу продуктивності, подання повинно бути без сполук. Підключення до нього з різьбовими фітингами або стяжокним затиском на фітингу дозволяється лише в точках підключення відключеного армування та коробки передач.

Якщо повітряна куля покладається на вулицю в шафі, місце для нього слід вибрати на відстані (як мінімум):

Також не менше 1,5 метрів, шафи повинні бути переміщені з зовнішніх фанатів, кондиціонерів та інших електроприладів на фасаді будівлі. Потрібно повністю усунути ризик появи поблизу іскри газу з коротких схем у проводці та будь-якому електричному обладнанні поблизу.

Замінюючи Джекель у пальниках

Газ для спалювання в пальнику проходить через спеціальні форсунки. Для метану вони з’єднані одним розміром, а для ефіру, з меншою дірою з діром.

READ  Після лазерної епіляції, чорні крапки залишалися

Для повітряного куля синього палива, струменя потребують діаметром 0,5-0,75 мм при 30 мбар з коробкою передач та 0,43-0,6 з тиском редуктора 50 мбар.

�� Газовий циліндр з 50 літрів пропан Огляд, що з’єднує пальник для стрільби магічної кераміки

Щоб замінити куртки, потрібно видалити корпус пальника (у деяких випадках верхня пластина панель) і відкрутіть шестикутну “болту” з посадкового рукава з невеликим діром у середині. Тоді нова сопло просто закручується на місце старого.

Установка з’єднання

Основне правило при встановленні газопроводу: спочатку підключіть шланг з плитою. І тільки після того, як перейдіть до підключення циліндра. Для цього:

 • Коробка передач приєднується до Ганобалону, його гайка повинна бути добре затягнута, щоб не було витоків.
 • До коробки передач приєднається до шлангу, який затягується затискачем. Сильфони загвинчуються на коробку передач з мисом.
 • Далі, відкрутіть клапан і демонструє бажаний тиск на коробку передач.
 • Після цього всі з’єднання на плиті, циліндрі та шланга, добре провалилися шляхом пінистий мильний розчин, щоб перевірити систему для герметичності.
 • Якщо система витоку не виявлена, ви можете заморозити пальника, щоб перевірити потік газу. Якщо всі пальники полум’я жовті або диму, то зменшуйте тиск на коробку передач. Якщо зміни стосуються лише деяких пальників, він говорить про неправильно вибрану джикле. Вона повинна бути замінена придатною.
 • Якщо пальник зникає в мінімальному положенні полум’я, тиск на коробку передач повинен бути скоригований.

Висновки та корисне відео

Правила, що з’єднують балон з пропаном:

Підключення повітряного газу до плитки:

Для підключення циліндра з пропаном до газової плитки, компетенція та спеціальні навички не мають потреби. Тільки гайковий ключ і здоровий глузд. І не забувайте після підключення до початку приготування, використовуючи мильну воду, щоб перевірити відсутність витоків у місцях сполук.

Хочете поговорити про свій власний досвід у підключенні газової побутової техніки до циліндра з зрідженим газом? Мають корисні інформаційні статті? Будь ласка, напишіть коментарі, задайте питання, розмістіть фотографії статті нижче блоку нижче.

Обладнання: Універсальний набір газових шлангів та адаптер.

Всім привіт!Я вирішив написати про мій універсальний набір газових адаптерів, що дозволяє мені використовувати будь-які пішохідні тарілки з будь-якими газовими циліндрами, що дуже зручно для подорожей.

Щоб почати трохи теорії.Найбільш поширеними в Росії є три типи газових циліндрів. це “дихлопан”, різьбовий ЄС та домогосподарство, він радянський, він “для котеджів”.Всі циліндри призначені для суміші пропан-бутану, залежно від пропорцій газу, вона має іншу температуру випаровування, відповідно, це залежить від можливості використання газу взимку.Наприклад, співвідношення пропану / бутану в 60/40. літня суміш, 80/20. зима. Чим більший пропан, тема “Зимовий” газ.

Про циліндри.Кольоровий балон, він “дихлопан” найпоширеніший за точками продажів, його можна придбати на автозаправних станціях, у невеликих магазинах на дорозі, автомобільних, економічних, будівельних магазинах. Він характеризується низькою вартістю та відверто газовим газом, який при температурі 10 градусів практично не випаровується, тому не горить. Це також характерно для того, що кришка з повітряного куля завжди втрачається, а клапан натискається на сусідню.Різьбові циліндри можна знайти в спеціальних туристичних магазинах, вони використовують більшість туристів та мисливців. Газ, як правило, хороший, ви можете використовувати взимку, але ціна в 2-3 рази вище, ніж у дихлорниці. Є різні розміри. 110г, 230г, 450г, купити реальний 2230 і 450г.Побутові циліндри. Важкий. Об’ємний. Але заправлено на багатьох газових автозаправних станціях. Але газ коштує копійки. А також просторі, наприклад, протягом двох тижнів експедиції, при приготуванні 3 рази на день, є достатньо 12-літровий повітряний куля, незважаючи на те, що цей циліндр може годувати 350R, який грубо відповідає ціні одного різьбового циліндра на 450г.Циліндри металеві та композитні, за обсягом. від 5 л до 50л.

Тепер про пластини та пальники.Плити під Collet Cylinders. Найпопулярніші авто туристів у навколишньому середовищі. Кольоровий балон знаходиться всередині тарілки, все це в зручному полі пластиковій коробці. Зручний, але цілком обсяг. Полум’я широко, зручно готувати. За допомогою різьбових циліндрів, як правило, неможливо використовувати (він написаний нижче, як обійти), з внутрішнім. лише якщо є окремий вхід (але знову ж таки, він описаний нижче, що це не так).Пальники для різьбових циліндрів. Популярні з звичайними туристами, альпіністами та іншими екстремалами. Характеризується компактністю і невеликим джерелом полум’я, тому приготування їжі на повільному вогні викликає великі труднощі, наприклад, каша практично, безумовно, живить центральний горщик. За допомогою широкомасштабних адаптерів можна використовувати з кальметичними циліндрами.Пластини побутових циліндрів. Зазвичай це варіанти країни, дуже об’ємне, але дуже комфортно. Добре для основних і стаціонарних таборів, ви можете приготувати щось подібне додому.

READ  Як висушити волосся феном так, щоб там були завитки

Теорія була завершена, перейдіть до перетину різних типів.Більшість описаних шлангів та адаптерів з якоїсь причини не продаються в Росії, але їх можна знайти на Aliexpress.com.

Типи циліндрів з газовою сумішшю

Газові балони універсальні та придатні для всіх видів пальників. Типи туристичних газових циліндрів:

Різьбовий газовий куля може бути прикріплений до пальника, обмотка пальника або його шланг на нитку.

Газова лампа. Ми збираємо і підключаємо правильно. Газовий пальник. Збирати та підключити правильно.

Проколотий циліндр неможливо відключити від пальника, доки газ не буде повністю витрачений, який не зовсім практичний. Цей тип циліндра вважається дакою, і його слід використовувати до повного спустошення.

Туристичний газовий балон клапана EasyClick з Campingaz і Coleman прикріплений до пальника, використовуючи спеціальну систему підключення того ж бренд. Перевагою цього прикріплення. це ліквідація навіть найменшого витоку газу. І недоліки. Немає універсальності. Важко знайти циліндри однієї компанії, якщо газ вичерпається. І ви далекі від фірмових магазинів. Адаптери для інших типів циліндрів немає. В основному вони беруть участь у Європі. З точки зору поширеного використання не знайдено.

Властивості адаптерів для підключення газових циліндрів до портативної пластини та їх переваг

Адаптери можуть мати різне виконання. Загалом, той факт, що з одного боку, завжди є роз’єм гвинтового типу, а з протилежної сторони є компоненти з колодкою, щоб взаємодіяти з клапаном газового циліндра. Зв’язок між цими елементами здійснюється жорстко через корпус або використовуючи гнучкий шланг, який обов’язково враховується при виборі моделі продукту.

Адаптер являє собою відносно дешевий пристрій і відрізняється невеликими розмірами, конструктивною простотою та легкістю під час застосування. Розширення функціональної гнучкості та простоти використання, досягнутого в упаковці цього пристрою різних компонентів для механічної фіксації його тіла або ємності у робочому положенні.

Адаптери PF-GSA-02 та PF-GSA-05 виготовляються відповідно до схеми штатива, оснащена складанням, що підтримують, що дозволяє додатково призначати функцію горизонтального положення циліндра, а також еталонна основа.

Запропоновані адаптери виготовляються з нержавіючої сталі, термічної інсульту пластмаси та інших високоякісних матеріалів, що забезпечує високу надійність під час експлуатації, а також більшу тривалість обслуговування.

Всі запропоновані елементи надзвичайно легко працювати.

Зручність застосування та зберігання адаптерів в значній мірі забезпечується їх хорошими масовими котлами. Деякі компоненти мають складний дизайн, що значно знижує їх розміри у складеному стані.

При розробці фахівців компанії компанії окремо піклувалася про естетичні параметри пропонованих пристроїв. В результаті елементи виглядають дуже добре на тлі решти обладнання і, будь ласка, погляди свого власника. При необхідності вони можуть виконувати функції корисного та функціонального подарунка.