Як підключити конвектор Electrolux до Wi-Fi

Article

Table of Contents

Wi-Fi Electrolux Smart Wi-Fi Модуль водонагрівача: Огляд

Всім привіт! Нарешті, сьогодні, після довгого очікування, Electrolux ECH / WF-01 Smart Wi-Fi приїхав додому. Це невеликий адаптер Wi-Fi, допомагає контролювати та стежити за температурою води всередині водонагрівача. Я взяв себе за модель Electrolux EWH 50 Centurio IQ 2.0. Але, як я розумію, це підходить для всіх подібних обігрівачів серії EWH. Технічні рекомендації також пишуть, що в цілому модель підходить для всіх водонагрівачів та конвекторів, які оснащені USB-роз’ємом і сумісні з Smart Wi-Fi системи.

Далі я розповім вам, як взагалі використовувати його та дати деякі рекомендації новим користувачам. Якщо у вас є які-небудь питання, давайте почуваємося у коментарях, і я допоможу вам.

Для чого це потрібно

Перш за все, такі технології допомагають налаштувати керування технікою на відстані за допомогою смартфона або планшета. Це означає, що ви можете, наприклад, запустити кондиціонер, щоб він включив заздалегідь і створив здорову атмосферу вдома, просто щоб повернути сім’ю. Підключення конвектора до Wi-Fi для пульта дистанційного керування. це важливо не тільки для зручності, а й для зменшення споживання енергії. Нагрівач не буде нагріти кімнату насправді, поки не буде нікого вдома, але це може бути включено заздалегідь, щоб він працюватиме до прибуття будинку. Крім того, виробник також пропонує печі з підключенням до мереж Wi-Fi. Це рішення можна вважати інноваційним, і в той же час, дуже актуальним. Будучи поза домом, ви можете підготувати блюдо, контролюючи процес завдяки вбудованій камері.

Почнемо з того, що варто розуміти, що не всі сучасні кондиціонери мають таку можливість в оригінальній формі. Для деяких моделей Інтернет-модуль буде придбано як додатковий пристрій. Модуль Wi-Fi досить простий: весь момент полягає в тому, що користувач отримує можливість керувати власною кондиціонером з будь-якої точки світу, головне має доступ до мережі.

Кондиціонер керування через Wi-Fi здійснюється за допомогою програми, яку потрібно встановити на смартфоні. У самому додатку користувач вводить серійний номер кондиціонера, тим самим синхронізуючи систему сну з телефоном або планшетом. Після синхронізації стає спеціальне меню, що складається з простих команд.

Важливо, щоб посібник з використання кондиціонера може бути змінений залежно від конкретної моделі. У деяких функціях, в деяких менше. Меню функціональні зміни та меню програми. Очевидно, що дорожче обладнання, тим більше варіантів отримує користувачів.

Переваги кондиціонерів з Wi-Fi

Спліт системи з можливістю керування за допомогою мережі Wi-Fi має такі переваги:

 • Сучасні моделі, що мають подібну функцію, отримали якісно в дизайні. Якщо зовнішній апарат залишається незмінним, домашній блок став більш компактним і красивішим. Тепер кондиціонер може доповнювати дизайн всієї квартири або вдома;
 • Легко контролювати. Просто завантажте мобільну програму, щоб почати користуватися;
 • Можливість віддаленого доступу. Наприклад, людина, яка ще не повернулася додому, може включити кондиціонер і встановити оптимальну температуру. Або, якщо, поступаючись від будинку, він забув вимкнути систему, вона може вимкнути його, просто перейде в додаток;
 • Можливість не тільки охолодити приміщення, але й потепління. Кондиціонер здатний зігрівати кімнату, навіть якщо поза вікном.15 градусів;
 • Кондиціонер здатний охолоджувати або потептити всю кімнату за рахунок трьох багатонаціональних повітряних потоків.

Типи кондиціонерів з Wi-Fi

Сучасні кондиціонери з Wi-Fi ділиться на два погляди, що відрізняються в основному за принципом конфігурації: кондиціонери з інтегрованим мережевим модулем та кондиціонерами з додатковим модулем, який не надходить у загальну конфігурацію. Решта системи функціональності працює те ж саме.

Спліт системи з вбудованим модулем

Ви можете назвати цей комплект, оскільки модуль Wi-Fi спочатку встановлений у системі. Ви можете почати використовувати віддалений доступ відразу після встановлення. Буде достатньо лише для завантаження мобільного додатку та синхронізувати його з системою.

Спліт системи з необов’язковим модулем

Купуйте таку модель, щоб зрозуміти, що, якщо ви бажаєте використовувати систему дистанційно, модуль повинен буде придбати. Купуючий модуль встановлюється в систему, а потім підключається до мережі. Тоді однакова інструкція дійсна: програма завантажується, процедура синхронізації здійснюється.

Як підключити та налаштувати контроль кондиціонування повітря через Wi-Fi

підключити, конвектор, electrolux, wi-fi

Кондиціонер з Wi-Fi найчастіше активовано та підключений до мережевої напівавтоматичної. Алгоритм з’єднання виглядає так:

 • Спліт система підключається до домашньої мережі Wi-Fi;
 • У документах з кондиціонера є QR-код. Наступні посилання та завантаження програми;
 • Програма встановлена, а потім це кондиціонер через це.

Існують також сторонні програми для керування кондиціонерами, вони працюють на принципі універсального телевізора для телевізора. Але це заводські програми, які працюють краще і мають більше функцій у своєму арсеналі.

Electrolux Air Deater Transformer ECH / AG2-2500 Т комплект з блоком керування інвертором ECH / TUI3, модуль Wi-Fi 2.0 і шасі

один.Electrolux Air Date Transformer ECH / AG2-2500 Т Нагрівальний модуль 2,5 кВт. Підходить для м’яких опалювальних приміщень до 30 м². Модуль оснащений сучасним нагрівальним елементом їжака, який переходить до робочої температури на 20% швидше і має супер компактні розміри через збільшення теплопередачі. 15% температури елемента та житла забезпечує м’яке та комфортне тепло. Ресурс нагрівального елемента Hedgehog 25 років!

Трансформатор цифровий інвертор Electrolux ECH / TUII контрольний блок для зручної роботи конвектора. Запатентована технологія представлена ​​в цифровому перетворювачі трансформатора. Ця інноваційна схема живлення плавно змінює потужність нагрівального елемента залежно від різниці між фактичною та заданою температурою приміщення. При необхідності, конвектор швидко приносить температуру, встановлену користувачем. Після. Він працює лише за його технічним обслуговуванням, зменшуючи споживання енергії.

Конвектор, який рятує! З цифровим інверторним блоком, конвектор споживає в 3 рази менше електрики. Звичайні конвектори завжди працюють у повній потужності. Конвектори трансформаторних систем з трансформаторним цифровим інверторним блоком споживають стільки електроенергії, якщо це необхідно.

У порівнянні з модулем опалення аналогічна потужність, оснащена механічним блоком керування

Знімний модуль Electrolux ECH / WFN-02 Smart Wi-Fi, щоб підключитися до USB-роз’єму та пристроїв керування від смартфона через мобільну програму з будь-якої точки світу!

Набір EFT / AG2R шасі для встановлення підлоги та вільного руху конвеєра в приміщенні.

 • Конвектор, який рятує!
 • 3 рази більш економічно (у порівнянні з традиційними конвекторами при використанні цифрового інвертора інвертора підтверджується цифровий інвертор, ROSTEST лабораторії)
 • Інтелектуальна повітряна динамічна аеродинамічна система (покращує спрямований конвективний потік на 37%, що забезпечує найшвидше нагрівання кімнати)
 • Запатентований дизайн штрафних жалюзі (збільшити конвективний потік і направляти його в кімнату)
 • Майстер швидкість нагрівання. Технологічний комплекс, завдяки якому конвектор переходить до робочої температури нагрівання протягом 75 секунд
 • Нагрівальний елемент їжак. Опалення 20% швидше, супер компактні розміри завдяки збільшенню теплопередачі, комфортне тепла досягається зниженням 15% температури нагріву. Сервіс життя 25 років. Запатентований
 • Кількість режимів опалення: 2
 • Знімний блок керування
 • USB-роз’єм для функціонального розширення
 • Управління з будь-якої точки світу за допомогою Wi-Fi
 • Відкрийте датчик вікна
 • Автоматичне плавне регулювання потужності в залежності від температури дельти (дана та фактична внутрішня)
 • TFT дисплей, інтелектуальний контроль
 • 3 Режими роботи: комфортабельні, економічні, проти масажу
 • Функція батьківського контролю
 • Функція “Таймер на відключенні” (до 24 годин)
 • Унікальний віддалений тепловий датчик
 • Технологія кульового датчика. Датчик віддаленого температури. Здатність контролювати температуру до 0,1 ° С
 • Абсолютна безпека (сертифікат пожежної безпеки МНС)
 • Гарантія на модуль опалення 5 років
 • Гарантія на 3-річний блок керування

Рекомендації Конвектор повинен діяти в житлових (або інших типах) приміщень у відповідності до умов експлуатації. Використання пристрою не призначена для створення ситуацій, небезпечних для життя та здоров’я людей.

Модуль знімний керування Electrolux ECH / WF-01 Smart Wi-Fi

Універсальний модуль для трансформатора Цифровий інверторний контроль універсального Wi-Fi модуля для Electrolux. Підключається до USB-з’єднувача та керування приладом зі смартфона через мобільну програму. Підходить для:. Конвектори. Вода

READ  Немає водопостачання посудомийній машині

Electrolux Control через мобільний додаток: HTTPS: // youtu.Be / dj_6ceyhb-4

Можливість створення інтелектуальної системи електричного опалення, а також кондиціонування повітря, пульт дистанційного керування водяним опаленням будь-якою кількістю електричних конвекторів без обмежень. Комбінація пристроїв для зон / кімнат Індивідуальні установки для кожної зони / Режими програмування номерів 24 / 7 Вимірювання споживання електроенергії одиничних / багаторазових пристроїв Операція геолокації Додаткова економіка електроенергії

Гарантія та умови повернення

Гарантія на обладнання. Офіційний від виробника до 25 років. Якщо є проблеми з обладнанням або для гарантійного ремонту, потрібно зв’язатися з одним із сервісних центрів уповноваженого обладнання, адресу та контакт, який вказаний у фірмовій гарантійній картці.

Ретельно огляньте продукт після отримання! Перевірте свою цілісність та пакет, сплачуйте достатньо часу, щоб перевірити зовнішній вигляд продукту, після чого вони записуються в документи, прикріплені до замовлення. Зверніть увагу: претензії до зовнішнього вигляду та конфігурації доставлених товарів можуть бути присутніми лише до передачі товарів продавцем покупцеві. Умови недостатнього освітлення приміщення, відсутність часу, а також отримання замовлення третіми особами та інші причини не підстави для невиконання вимог мистецтва. 484 ГК

Увага! Поява товару може відрізнятися від зображень у оголошенні. Зображення є вступними, і в залежності від властивостей відтворення кольорів на екрані вашого пристрою можуть мати різні кольори відтінків. Інкопленія зовнішнього вигляду та повноти реальних товарів з фотографіями та описом на сайті не є показником неналежної якості товарів.

Увага! Інформація про товари, розміщені на сайті, не є публічною пропозицією, визначеною положеннями частини 2 статті 437 Цивільного кодексу Російської Федерації. Виробники обладнання мають право вносити зміни до специфікацій, назв, зовнішнього вигляду та повноту товарів без попереднього повідомлення. Вкажіть характеристики наших менеджерів перед розміщенням замовлення.

Гарантія на монтажну роботу придбаного обладнання. від 1 року.

Доставка і оплата

Способи оплати:. Встановлення карти свободи, домашнього кредиту, Халва, Тінкоуф, Альфа-Банк тощо. Готівка в торгових точках. Банківські картки Visa, MasterCard, World. Переклад Сбербанку онлайн, Альфа-Банк, Тінковий. Безготівковий платіж (доступний для всіх юридичних осіб). Оплата готівки, готівка по доставці

Доставка здійснюється в будні дні. У вихідні дні доставки здійснюється шляхом попередньої угоди не менше 2 днів.

Кур’єрська доставка за г. Владивостоку:. Безкоштовна доставка Якщо сума замовлення понад 15 000. буде 500. Доставка здійснюється перед входом або домом. Якщо підйом потрібно або щось інше. обумовлювати з менеджером заздалегідь і оплачується окремо

Конвектор з’єднання до Hommyn з використанням модуля WFN-02 WFN-FI

Доставка до ТК:. Доставка замовлень до ТК здійснюється після 100% оплати. Умови доставки замовлень до ТК обговорюються окремо з менеджером (який ТК, який пакет і т.д) ви берете товар у транспортній компанії у своєму місті, перевірте пакет продукту, цілісність та зовнішній вигляд. Клімецька відповідальність за перевезення вантажів “ТК” не несе. У разі втрати товарів або пошкоджень до нього в процесі транспортування, передоплата не підлягає відшкодуванню. Всі ризики несуть покупець, інакше утримуватися від покупки товарів. Якщо вам потрібно замовити вантаж ящика та потурання. Вартість послуг транспортної компанії, страхових послуг та вантажних затисків оплачується покупець самостійно, після отримання товару. Вартість доставки залежить від ваги та обсягу товарів, умов доставки, а також ціноутворюючу політику транспортної компанії. Більшість сайтів транспортних компаній мають калькулятор калькулятора доставки, що дозволяє приблизно оцінити вартість послуг

Огляд інверторного конвеєра Electrolux Air Deater 2

Привіт усім, сьогодні ми розповімо про інверторні конвектор Electrolux Air Deas.

 • Який конвектор і що в ньому настільки особливий
 • Технологія інвертора та його реалізація в цьому конвекторі
 • Конвектор з енергоефективності або чому це економить
 • Конвекторна безпека: Чи можу я залишити без нагляду
 • Особливо актуальним є пульт дистанційного керування Wi-Fi (для літніх жителів та садівників)
 • Обладнання, яке рятує: Як купити те, що вам потрібно, і не бігти в дурний продавець, який не продає жодного.

Блок: Electrolux Air Ворота 2 Трансформатор з контролем інвертора.

Кожен запитує. чому цей трансформатор? Скажіть мені. він проданий у частинах у різних коробках (модуль керування Wi-Fi Wi-Fi), ви збираєте його самостійно, тому він називається трансформатором. Давайте розповімо більш детально в одному з останніх пунктів.

Модель з’явилася восени 2018 року, лінійка складається з трьох пристроїв різної потужності:

Wi-Fi для конвектора. Нагрівач пульта дистанційного керування. Electrolux Smart Wi-Fi.

Про нагрівальний елемент:

У інверторному конвеєрі встановлено монолітним нагрівальним елементом нового зразка: він менший за розміром, а теплопередача вище, оскільки були зроблені додаткові плавники (вона була гладкою, як емальовану ложку) на всій території, і Завдяки цьому можна було зробити нагрівач, який зберігається менше на ¼, зберігаючи ту ж силу. Отже, конвектор зумів зробити менше, і він ще краще.Швидкість виводу нагрівача при робочій температурі становить лише 75 секунд, це означає, що це займає трохи більше, ніж за хвилину, щоб почати тепло в нормальному режимі. Тому, можливо, підрозділи нагрівачів є дуже високою фігурою.

Тіло конвектора виконана з металу, а також пластикові елементи. від негорючого пластику, який не може стати джерелом вогню та спалаху. Подушувальні жалюзі. Також з металу. Максимальна температура нагрівального елемента становить 130 градусів, що відповідає стандартам ГОСТ та пожежної безпеки. Якщо ви думаєте, що це багато, то ми розповідаємо: Елементи нагрівання Стіч нагрівачі нагрівають до 600 градусів, сталевий трубчастий нагрівач у алюмінієвій сорочці. 300-400 градусів.

Розміщення конвектора: висять на стіні або покладіть на шасі колеса:

Ви можете встановити конвектор як на шасі колеса, і висять на стіні на дужках, вони включені в комплект. З монтованими стінами, зверніть увагу на те, що довжина шнура живлення становить лише 1 метр, і вона походить від верхньої частини конвектора (від блоку керування інвертором), тому, швидше за все, потрібно буде потрібно видалити окрему вихід (Так що це найбільш естетично, а дроти навколо будинку не розтягнулися). Дріт 220 розташований на лівій стороні у верхній частині конвектора, тому розетка краще вийти з тієї ж сторони. Ось приклад стінного конвектора від нашого клієнта.

Але загальний вигляд інверторного конвектора на стіні (опублікований з добрим дозволом нашого клієнта):

Сам процес встановлення легко і не займає більше 10 хвилин. у комплекті всі необхідні фіксуючі елементи та аркуш встановлення, який ви просто застосовуєте до стіни (все позначення застосовується) і робити все відповідно до інструкцій.

Система фільтрації в повітрі Ворота 2:

Зелені речі в руках. Античний фільтр. І це єдиний нормальний фільтр розміру. Інші фільтри. Дивіться нижче.

Ще одна відмінна точка інверторного конвеєра Electrolux Air Deair 2. наявність системи фільтрування. Я прямо кажу. я вважаю, що ця система Nafig не потрібна, оскільки будь-який фільтр, встановлений на повітряному споживанні, зменшує потік вхідного повітря та знижує ефективність пристрою. Є 4 фільтри:

Я поспішаю розчарувати на всіх фільтрах, за винятком анти-ясного, вони виглядають так. Так, лише деякі малі пастила. Коли я вперше взяв їх у мої руки, я думав, що це зонди, які можуть бути придбані звичайні фільтри. Ні, я помилявся))) Я був дуже смішний з таких “фільтрів-зондів”)) Який сенс їх? Немає незліченного облікового запису. Отже, якщо ви вибираєте між Electrolux швидкого трансформатора та повітряних воріт 2, а також наявність фільтрів у AG2 якось мотивує придбання. візьміть вас, ці фільтри для нічого, вибирайте те, що більше схоже на зовні.

Блок: Про інверторні технології та його реалізація в цьому конвекторі.

Конвектор технології технології інвертора. ноу-хау, який під час написання цього матеріалу (8 лютого 2019 р.) Знаходиться тільки на електролюк і оцінка. Блок керування інвертором забезпечує ступінчану регулювання потужності нагрівального елемента на етапі 20%.

Чому в 1.5 кВт конвектора починається з 400 (більше 20%). це мінімальна потужність, нижче якої не має сенсу спуститися. Решта максимального сегмента електроенергії розподіляється рівно 5 частин.Поясніть: інверторний конвектор має 5 Електронних кроків, які він сам вибирає залежно від ситуації, аналізуючи температуру приміщення. Він налаштовується зі своїми змінами, витрачаючи лише кількість електроенергії, яка необхідна для підтримки цієї температури, не приймаючи більше необхідних, завдяки цьому та економії електроенергії відбувається. Процес повністю автоматичний і не вимагає людського контролю.Існує один нюанс: еталонна напруга, при якій виникає вимірювання потужністю. 230 В. Якщо у вас є напруга 220 ± 10-15%. Тоді максимальна потужність конвектора може бути трохи нижчим і кожен крок теж.

ВАЖЛИВО: Якщо є часті стрибки напруги, необхідно поставити стабілізатор. Дійсні відмінності напруги, в яких електроніка працює без проблем. ± 10-15% 220 вольт. Якщо відмінності великі, то блок керування інвертором не використовується. може бути невдачі. У цьому випадку найбільш оптимальним виходом є механічний блок керування з традиційним біметалічним термостатом. Це не боїться падіння напруги, і коли електрика вимкнена, вона увімкнеться і буде відновити роботу.

Безперервна робота або постійна включена / вимикається? Що краще?

READ  Як висушити нижню білизну в сушильній машині

Одна з особливостей перетворювача інвертора. вона майже ніколи не вимикається. Якщо ви приймаєте звичайні нагрівачі, вони працюють у режимі On / Off, тобто увімкнено / вимкнено. Отже, практично всі холодильники працюють: ви 100% помітили, що він лягає спати, вдома є ідеальна тиша і раптом починає холодильник, це означає, що температура в ній виросла, а компресор увімкнув. І такі ітерації відбуваються постійно. Конвектор інвертора не вимикається: він працює у частковому режимі завантаження, що дозволяє йому підтримувати температуру як рівномірно, а не споживати електрику більше, ніж потрібно. Нижче ми привели графіки, які ілюструють принцип роботи перетворювача інвертора та системи увімкнення / вимикання.

Споживання електроенергії звичайними конвекторами (які вмикання / вимикання) та інверторні конвектори (технології інвертора в дії)

Схематичне зображення інверторного конвектора (не вимикається, він постійно працює, як результат. їсть менше електрики)

Це те, що конвекторський блок керування виглядає як у державі. Зверніть увагу на 5 стовпців: кожен стовпець. крок у 20% потужності. Оскільки задана температура досягається, кількість стовпчиків почне стискатися, і ви побачите і зрозумієте, яку владу зараз працює конвектор і скільки воно споживає.

Блок: Енергоефективність і чому інвертор конвектор економить.

Сама технологія інвертора не нова. це вже давно використовується в кондиціонерах, і навіть у холодильникам не так давно почав використовувати. Нижче ми даємо просту мову два приклади, які еквівалентні технології інвертора

Приклад: Два водії на тих же транспортних засобах: абсолютно рівні умови. Обидва треба приїхати з Єкатеринбурга до Челябінська. Один прогулянки дуже агресивно. різко прискорюється, повільно сповільнюється, одним словом, робить все, що викликає велике споживання палива. Другий водій. повна протилежність: гладке прискорення та гладке уповільнення, що забезпечує мінімальне споживання палива. У нашому контексті палива. електрика. Ситуація абсолютно реальна. Завдання приходять спочатку не варто. Ось розмова про ефективність. І другий водій є більш ефективним (перетворювач інвертора).

Приклад: система клімат-контролю в автомобілі: плита в машині ніколи не вимикається, вона завжди працює, просто з різною силою. Якщо автомобіль вже теплий і добре. він працює з підтримки цих умов. Вона не займає додатково, вона не перегріває салон автомобіля, вона зберігає нормальний ступінь, в якому ви комфортно! Якщо ви подорожуєте в мінус 25 градусів і відкрив двері до сходів. в машині швидко стане холодним, а плита почне воювати, збільшуючи інтенсивність своєї роботи.

Заощадження досягаються завдяки високій мінливості використання нагрівального елемента, її безперервної роботи, часткового режиму навантаження. Це буде заощадити значну суму грошей на електроенергію саме завдяки точному утримання температури протягом тривалого періоду, так званої сезонної енергоефективності.

Блок: безпека, і я можу залишити цей конвектор без нагляду?

Якщо коротко. конвектор вогнетривкий і без нагляду він може бути залишений чистою совістю, нічого не станеться. Конвектор було надано Міністерству надзвичайних ситуацій для тестування, і вони показали, що це не може стати джерелом вогню, що він відповідає всім стандартам та вимогам, і навіть більше.Корпус. метал, безпечне покриття (не лише деяка фарба), яка виключає вогонь. Пластикові деталі виконані з негорючого пластику, які у випадку, з якої можна лише стати калюжу, але не запалювати.

Рівень без догляду. IP24: може з спокійною душею покласти його навіть у попередній банер, він спокійно передає підвищену вологість і отримання водяних бризок у будь-якому кутку до нього не страшно.

Всередині є два датчики безпеки. від перегріву корпусу і від перекидання. Датчик перегріву буде працювати, якщо житло починає тепло і вимкнути пристрій. Датчик від перекидання моніторинг позиції конвектора. у разі зміни положення корпусу на 30 градусів, і вона вимикається, ланцюг відкриває. Ми самі не намагалися підняти його примусово, але виробник розповів про цей датчик.

Що стосується температурного режиму роботи, він може бути втягнутий у дуже холодну кімнату (до.25 градусів) і увімкніть там, нічого страшного з ним станеться, це не страшно до нагрівального елемента.

Блок: дистанційне керування Wi-Fi конвектора.

Однією з найбільш важливих функцій для дачників і садівників: В той час як в місті, ви можете включити свій інвертор конвектор заздалегідь, і вона буде обігрівати приміщення вашого приїзду. Функція реалізована шляхом підключення конвектора до домашньої Wi-Fi мережі і її постійне перебування в ньому. Як це виглядає на практиці: Ми приїхали на дачу, підключили конвектор до Wi-Fi, залишили Wi-Fi на роботу, повернувся в місто. Брав мобільний телефон в руці, відкрив додаток, вилучене включення конвектора. На вікні, поточна температура буде відображатися в місці розташування конвектора, так що ви будете повністю володіти ситуацією і зрозуміти, які температури необхідно привести в порядок, щоб стати тепло в будинку.

Для тих, хто виживає, і вважають, що немає стабільної Wi-Fi в цій країні, ми закликаємо не засмучувати завчасно. Тепер 2019 (під час написання тексту. 8 лютого 2019 р.), І ви можете придбати маршрутизатор з SIM-карткою з будь-якого мобільного оператора з SIM-карткою всередині, виберіть найдешевший тариф і взяти його до котеджу. Wi-Fi Control. перш за все про комфорт.

Інші функції, що дають сертифікат Wi-Fi Control. ви можете встановити таймер ON / OFF, ви можете заблокувати можливість керувати конвектором з її блоку керування (якщо є діти, він буде захищений від них), ви можете вимкнути Підсвітка керування (електрично красива синя).

Ви можете помістити в кожну кімнату в конвеєрі інвертора і зателефонувати їм, відповідно, щоб з мобільного телефону ви зрозумієте, який конвектор ви керуєте. Один конвектор вимагає 1 модуля Wi-Fi.

Блок: правильне обладнання конвектора і як не купувати не.

Необхідність розповідати про це диктується двома речами:

 • Дуровність продавців, які самі не знають про інверторні конвектори, і не може відрізнити електронний блок керування від інвертора, думаючи, що це, як правило, два з тих же, тільки один з Wi-Fi, а інший без.
 • Нерозуміння покупців, чому все продається в частинах.

Як підключити конвектор до Wi-Fi. Покрокові інструкції для конвекторів Electrolux та Ballu.

Отже, ми підійшли, чому конвектор. трансформатор. Він продається в різних коробках. Мінімальне робоче обладнання. блок керування модулем опалення. Саме з блоку керування, що йде дріт 220 вольт, сам опалювальний модуль має лише вхідне з’єднання типу “тата-мами” для цього блоку керування, інакше він не постачається в мережу.

 • Коробка з модулем нагріву. це сам опалювальний модуль, два дужки, набір кріплень для встановлення стіни та аркуша з прикладною розмітки.
 • Коробка з блок керування інвертором. він лежить в ньому самою пристроєм керування, мішок також може лежати з самонарізаним гвинта, щоб виправити його на модулі опалення. Це трапляється, це не лежить. Якщо це не існує. не лякайтеся, це добре. Ви можете отримати правильний самонарізаний гвинт з мішка з нагрівальним модулем.
 • Коробка з колісним шасі. є 4 колеса, дві болтерські болти, дві ноги для створення колісної бази.
 • Коробка з Wi-Fi. пластикова коробка з модулем Wi-Fi. В ньому все більше не міститься.

Якщо ви встановили конвектор на стіні, то вам буде достатньо модуля опалення інвертора, ви не потребуєте елементів. Шасі колесо та Wi-Fi вже необов’язкові.Якщо ви хочете покласти конвектор на колесах і зробити його мобільним, то вам потрібен шасі керування модулем нагріву. Wi-Fi. за бажанням. Тут ви можете придбати інверторний конвектор у будь-якій конфігурації, вони мають обидва збірки, так і в частинах.

А ось так виглядає упаковка з-під Wi-Fi модуля:

ВАЖЛИВО: Не дозволяйте дурним продавцям самостійно ввести в оману, вони можуть продати вас замість блоку керування інвертором. електронним. Подивіться на фото нижче, є блок керування інвертором, він великий, і є розетка для Wi-Fi. Електронний значно менше і без Wi-Fi.

Ще один важливий момент: Вам потрібні Electrolux повітряні ворота 2 трансформатора. не просто повітряні ворота, а не механічні ворота повітря, а не повітряні ворота Eco. це Electrolux Air Gate 2 трансформатор (маркування. Electrolux ECH / AG2-1500 T, де 1500 є Бажана потужність), і вам потрібен блок керування інвертором. Потім ви отримаєте потрібну конфігурацію. Повний пакет показаний на малюнку нижче. Продавці можуть повісити, і не розуміти (не знати, свідомо не говорити) про різницю між повітряними воротами та повітряними воротами 2 моделями, тому, прочитавши цей текст, не дозволяйте їм ввести себе.

Підведемо підсумки:

Подумайте, вирішити, вибрати. Пам’ятайте, що, придбавши конвектор Electrolux Invertor (також ballu, вони абсолютно однакові зсередини, просто коштує м’яч менше), ви не отримуєте нагрівач, ви купуєте можливість заощадити на електроенергії. Максимальна допустима економія, яка була записана та підтверджена. 83.6%, це означає, що на 83.6% він споживав менше електрики і не дав вам дати гроші місцевій енергетичній компанії. Інверторний конвектор про економію. В даний час ця технологія застосовується лише в пристроях від Electrolux та м’яча, вона нова у конвективному опалюванні. Тут різниця в грошах швидко бореться досить швидко, це може заощадити близько 1-1.5 tr на місяць, тому інвестування в цей конвеєр бився досить швидко і продовжує зберігати. Так, ви можете придбати будь-який інший конвектор, який буде дешевше, зберегти, але тоді він буде тягнути і витягнути гроші від вас, щоб заплатити за електроенергію.

READ  Як розібрати ROWENTA CV 7430

Ви можете придбати інверторний конвектор Electrolux Air Deater 2 трансформатор з блоком керування інвертором у нашому інтернет-магазині, ми можемо відправити його як в Росії, так і для деяких міст СНД. Як частина міста Єкатеринбург. доставка в той же день, тому що наш склад тут.

При покупці електричного конвектора, інтернет-магазин запропонував купувати та Wi-Fi конвеєрного модуля управління. Прочитайте опис і думав, що це було здорово, щоб контролювати конвектор через Інтернет. Нижче я приносять короткий опис модуля Wi-Fi.

Пристрій призначений для підключення до сервера. З метою пульта дистанційного керування блоками управління приладами через бездротову мережу Wi-Fi з доступом до Інтернету.

Я думав, що можу керувати конвектором через Інтернет. Тип, я піду з роботи, увійшов у додаток на вашому смартфоні, увімкніть через конвектор програми, щоб квартира вже нагрівалася до мого прибуття. І так, коли я вже тримав у своїх руках упаковку цього модуля Wi-Fi і прочитав про свої здібності, я зрозумів, що це саме те, що мені потрібно.

Цей модуль вставляється в спеціальний роз’єм USB на блоці керування конвеєром. Негайно я хочу сказати, що цей USB-роз’єм захищений силіконовим штекером. Отже, ця вилка повинна бути знята, інакше модуль не підключиться до конвектора. Отже, вставте модуль у роз’єм, ми завантажуємо спеціальну програму від PlayMarket на смартфон. Додаток під назвою Electrolux Домашня комфортна кліматична техніка. Після встановлення програми зареєструйте обліковий запис, введіть свій номер телефону, виберіть країну та винайдіть пароль. Програма знайде мережу Wi-Fi та запитує пароль з Wi-Faya для підключення. Вкажіть пароль і підключення до мережі. Все, тепер необхідно встановити зв’язок між модулем Wi-Fi та програмою на смартфоні. Для цього, затискайте кнопку на модулі до більш ніж 3 секунд, а потім випустіть. Синій індикатор повинен вийти, і замість цього він повинен бути заповнений жовтим. На цьому етапі, на смартфоні в програмі, натисніть “Знайти пристрій”. Ми знаходимо пристрій та підключення. У меню програми ви можете побачити, що програма керує конвестором: ви можете змінити температуру, потужність опалення, вибрати режим роботи, встановити таймер вимикання. На жаль, за цією функціональністю програми обмежена. Якщо чесно. я розчарований. І моє найгарнішу розчарування полягала в тому, що ви можете керувати конвестором за допомогою програми на смартфоні лише за тією ж мережею Wi-Fi. Т.Е. і смартфон, а конвектор з модулем повинен бути підключений до однієї мережі Wi-Fi. Я намагався підключитися до модуля через мобільний Інтернет. Пристрій не виявлено. Потім у мене є просте запитання: чому тоді цей модуль Wi-Fi потрібен, якщо все, що можна зробити з смартфоном, можна підійти до конвектора та зробити всі свої руки на одиниця керування конвеєром?

Виглядає модуль Wi-Fi у конвекторі наступним чином.

Якщо ви боїтеся, що модуль може зігрітися і платити. Не хвилюйтеся, це не сталося, тому що весь контрольний блок захищений від нагріву.

На додаток до вищевказаних мінусів я зіткнувся з тим, що додаток на смартфоні постійно втрачає зв’язок з модулем.

Коротше кажучи, я взагалі розчарований при покупці цього модуля Wi-Fi. Марно, витрачені гроші. Ну, хоча я купив на складі, хоча не так боляче.

Я тільки скажу, що після такого розчарування я купив другий конвектор в іншу кімнату з простим механічним керуванням без будь-яких контрольних блоків та модулів Wi-Fi.

Після довгострокового спілкування Imiel з технічною підтримкою я зрозумів, що я роблю щось не так. Для технічної підтримки заявляє, що пристрій повинен працювати і повинен відповідати не тільки в рамках однієї мережі Wi-Fi, але і з будь-якого місця землі. І тому я почав судуюче твій палець на додаток і натиснув кнопку з якоїсь причини я не помітив. І про диво! Відбувся! Все працювало, і я зрозумів, що був мій джемб.

Кожного разу, коли я намагався в мобільному додатку, щоб виявити пристрій, я знову додав це кожен раз. І виявляється, це колись було знайдено, і це не потрібно було виявити. Тільки потрібно було натиснути на піктограму “Електрична установка”, а там відкриється меню керування конвеєром. Ви можете увімкнути / вимкнути, встановити режими, змінити живлення та встановити таймер. Загалом, виявляється, що всі функції, що регулюються виробником роботи. І насправді. Це чудова річ! Тепер, як тільки я залишаю роботу, я включаю конвектор у мобільному додатку та приїжджаю вже в теплі дихаючі квартири. Я змінюю свій рейтинг для п’яти зірок. Також варто виплачувати належну технічну підтримку Electrolux. Хлопці дійсно працюють з людьми і обіймають все на пальцях навіть настільки дурні, як я.

Наші філії:

Після розміщення замовлення наші менеджери, безумовно, зв’яжуться з вами, щоб підтвердити та уточнити деталі замовлення

Кліматська земля Львів

ТОВ “Торгівля Дим” Тепловий центр “”

Метод доставки: нова пошта

“Нова Пошта”. Лідер висловлює. Доставка товарів до будь-якої точки України. Коли товари доставляються компанією “Нова пошта” гарантії:

 • Своєчасна і високоякісна доставка до будь-якого міста України;
 • Безкоштовне зберігання товарів у складі протягом 5 робочих днів, включаючи день, коли він повинен був отримувати одержувача.

Для зберігання вантажу на складі протягом більше 5 днів є доплата 20% від вартості доставки, за винятком суми комісії за кожен наступний робочий день.

Однією з важливих переваг цього оператора є можливість оплати товарів під час його фактичного надходження.

Розрахунок вартості доставки та страхування “Нова пошта” за тарифами компанії.

Після розміщення замовлення наші менеджери, безумовно, зв’яжуться з вами, щоб підтвердити та уточнити деталі замовлення

Метод доставки: кур’єр у Києві

Доставка здійснюється з понеділка по п’ятницю (з 10:00 до 18:00).

Товари, замовлені в суботу та неділю, доставляються в понеділок.

Доставка здійснюється, наскільки це можливо, з попередньою замовленням (бажано на день).

Якщо неможливо додати, товар може бути прийнятий у нашому офісі (я безумовно погоджуюся з цим з нашими менеджерами). Можливість доставки та її вартість, будь ласка, вкажіть від наших менеджерів.

  Доставка в Києві здійснюється водієм перед входом:

від 1 000 грн. Вільний до 1 000 грн. За плату (перевірте з менеджером);

Після розміщення замовлення наші менеджери, безумовно, зв’яжуться з вами, щоб підтвердити та уточнити деталі замовлення

Гарант Perigode. tse therm_n, pid hour kl_yiєнт, цікаво товарів до товарів maed vimagati vidd продається вжиті іншим vzhiti відео. Продавець несе відповідальність за розмотування, Якчко не привезли, Шахо Вініклі Внаслідда поновлення Покупцем правил.

Z деякий пункт закінчити гарантію?

 • з моментом програми товарів у товариш
 • Jacshko Majaє Можвясті підтримує день покупки, тоді гарантія IDA є моментом енергійного;
 • Для сезонних бажаючих гарантії Іда з моментом віку сезону;
 • Коли товари подаються як гарантія доставки доставки.

Військовослужбовець у гарантії включає:

Ussuennya vshevikів товари в сертифікації сервісних центрів;

Обмін на аналоговий продукт без відповідальності;

Перетворення товару до продукту І знову вести Крошовіх Костев на магазинах Rahunok.

Правила Обміна ТУ поворотні товари:

Обмін і поворотні продукти продуктів

Продавець Garantu, Schahko Parking Sichtie 14 Dn_v Момент підбання продукту Mozdm Vіmovitisa VІDA Продукт асоціації, YAKSCHO:

Товари не приїжджають до спільноти Extuatacy і Maeє, це, здається, у упаковці документами, та такий документ для товарів до замовлення;

товари не вступають в Perelik товару нечистого Якості, Щхо не pіdlagut повороту.

Частки можуть правильно обмінити продукт нотатки, Якості до торговельного майданчика від центробені, граючи про боротьбу з продуктом, алініки для Wartystu, ABO про інтернет-тобто.

Обмін і поворотні продукти продуктів

Якчко Пареска Веревеєва не в змозі до товарів Pish Yogo Naudbanny, потім Vіn може попросити депутат за селент. Zaynna moon buti zdyysnen schildo 7 mobules dnіv day precision vimoga. На деякий час, Якчко буде визнаний Експертиз на товари до товарів до товарів від коментаря до норм, а потім Обмін є провідним бетти.

Технічні машини до зустрічі Nenazhnaya Yakosti Я розгорнуту товари до товару ТІЄЇ БРЕНД ABO на аналогові продукти Іншої їзраки з рох Речанка. Звертаючись до утримання угоди боронні з муфт-продажем ТА оборот Sumi у розпушуванні Wortosti.

Поворот Костева

Термотерміно-токарське кношів Костив шукати Vibravaya Vibravaya покупки.

  Коли готківкові троянди, що обертаються Гроссовіком Козив Здіизмнюю на Касі, не пізно після 10 розвалів Dn_v Pisl перед покупцем Vimoga про поворот.