Як покласти пальника на газ може

Дрібна побутова техніка

Lyfhakів Viceristani вантажівка

Кожен, хто коли-небудь використовував туристичний газовий пальник, помітив, що він горить по-різному в різних умовах. Крім того, швидкість кипіння води залежить від багатьох факторів. Під час приготування їжі їжа впливає як на силу пальника, так і розмір кухні, а температура повітря, кількість газу в циліндрі, температура води та багато інших факторів. Якщо ви не знаєте прості правила використання туристичного пальника. гаряча вода не може отримати, навіть за допомогою цілого газового циліндра, і залишайтеся голодними. Для того, щоб зробити процес приготування, і це відбулося ефективно. у нас є кілька порад для вас для вас. Використовуйте їх у своєму туристичному житті, і це допоможе вам заощадити свої гроші, нерви і бажання йти походи.

покласти, пальник, може

Газова лампа. Типи та роботи. Застосування та особливості

Газовий пальник дозволяє отримати контрольоване полум’я для виконання різних завдань. Він широко використовується в повсякденному житті для зварювання, пайки, ремонту та економічної роботи, а також приготування їжі в похідних умовах.

Де газовий пальник

Це обладнання підходить для наступних завдань:

 • Розм’якшення пластикових елементів для надання їм потрібної форми.
 • ПВХ згинання.
 • Танення кольорових металів.
 • Зварні шви.
 • Струшувальні заготовки.
 • Льоду відтавання в трубопроводі.
 • Дезінсекції дерев’яних конструкцій.
 • Фокус швидкого запалювання.
 • Навантажувальні туші тварини.

Газові пальники дають кероване полум’я з гладким факелом, потужність якої легко регулює за допомогою існуючого клапана. Завдяки цьому, фактична температура нагріву може відрізнятися за необхідним матеріалом, який чує або горить. Такий пристрій корисний мати практично у будь-якому будинку або квартирі. Якщо немає необхідності застосовувати його як інструмент для пайки або зварювання, пальник стане зручним для елементарного світла запалювання багаття на пікніку. Його використання набагато економічніше, ніж особлива мантальна рідина запалювання. Газові пальники використовують бджолярі для дезінфекції дерев’яних вуликів. Крім того, полум’я обробляється клітинами тварин, що набагато безпечніше і дешевше, ніж використання хімічних речовин.

Методи пальників запалювання

Запалення пальників можна здійснити, застосовуючи освітлене матч, запальнички або напрямки до відкритого джерела полум’я. Цей параметр безперечно і відбувається на пристроях нижчого цінового сегмента. Трохи дорожче, але й зручніше, є наявність п’єзопідпалу. Дизайн таких пристроїв забезпечує п’єзоелектричний елемент, який викликається натисканням кнопки. Він виробляє існуючий, здатний запалити газовий реактивний струмінь. Принцип роботи пристрою схожий на звичайну кнопку. Часто ресурс п’єзопагального фокусу нижче, ніж сам пальник. Коли ви виходите з нею, в майбутньому ви можете використовувати звичайні матчі або легше. Piezoejig. це варіант розширення, який не впливає на продуктивність пальника.

Вид на міні-пальники

Газовий пальник. це дуже популярний пристрій, тому багато виробників працюють над покращенням цього дизайну за певних завдань, які можуть бути виконані з ним.

Тепер ви можете відповідати наступним різновидом цього обладнання:

Туристський пальник

Дуже вимагали нещодавно сталеві газові пальники для туризму або кемпінгових пальників. Вони приєднуються до мініатюрного балона з газом. З їх допомогою ви можете приготувати їжу або нагрівати воду для чаю та кави. Це набагато зручніше, ніж використання звичайного фокусу. Пальник не висвітлює дим і неприємні запахи. В результаті згоряння, у невеликій кількості утворюється лише монооксид вуглецю.

Туристичні пальники. це три типи з:

Газовий пальник з налаштуванням на повітряній кулі є найбільш поширеним. Це компактний і безперервний дизайн. У той же час не позбавляється недоліків. Часто її пальник дуже малий, через конструктивні особливості. Це пов’язано з тим, що створення великого джерела полум’я призведе до критичного нагрівання самого повітряного куля, що може спричинити вибух. При використанні такого пальника заборонено близько до полум’я вітрозахищених щитів. Щоб запалити пальника у вітряній погоді, вам потрібно знайти відокремлене місце. Стабільність такого дизайну залежить від ширини циліндра. Враховуючи, що в умовах походів використовуються компактні кухонне посуд, обсяг якого рідко перевищує 2 л, ризик перекидання є мінімальним. Тим не менш, пальник повинен бути ретельно контролювати, тому що він не виходить, коли падає на стороні. Якщо полум’я перестане спалювати у вітряну погоду, то газ вийде, поки він закінчиться.

Пальники з бічним з’єднувальним циліндром є найдешевшими. Це не найкращий варіант, але має свої переваги. Перш за все це є компактність спрею. Його розміри ідентичні лаку для волосся, що трохи. Якщо планується приготувати їжу один або кілька разів, то в туристичному поході використання саме такого пальника буде цілком мудрим рішенням. Позитивна сторона дизайну є його висока стійкість до перекидання до циліндра, що дозволяє його встановлювати навіть в умовах невеликого нахилу.

Газовий пальник з довгим шланг є найбільш оптимальним варіантом. Цей дизайн менш ударний, ніж попередні, оскільки він має більше ніжних елементів. У той же час, через наявність шлангу, ви можете встановити повітряну кулю далі з пальника. Це дозволить вам застосувати вітростійкий, що рухається ближче до полум’я. Завдяки цьому можна буде зберегти тепло в одному місці, що значно збільшить швидкість кип’ятіння води або нагрівання їжі, зменшуючи кількість спалювання палива. Використання такого пальника повинна бути ретельно оброблена шланг, щоб запобігти перелому. Ці пристрої мають регулювання температури на коробці передач, яка фіксується на циліндрі.

Різак

Газові пальники різак має тип пістолету або так званий M-подібний. Пристрій безпосередньо закріплений на повітряній кулі і створює вузький факел полум’я. Звичайно, фактична потужність згоряння не дозволяє застосовувати пристрій як справжній різак здатного різання чорного металу. Можливості пальника дозволяють спалити алюмінієві банки. Це недорогі пристрої, які можуть бути використані як ефективний інструмент запалювання полум’я. З їх допомогою можна буде розігріти пластмасові труби на місці їх перегину, а також деформації жалова великого паяного заліза з припою.

Всі різаки, які можна знайти в продажу, мають п’єзоюг. Температура горіння їх полум’я досить висока, і через те, що факел отримується вузьким, необхідна точка на заготовці нагрівається з мінімальним розсіюванням тепла, що економить паливо.

Паяльна лампа

Дуже популярні пальники паяльні лампи. Вони безпосередньо висаджують на повітряній кулі, як фрези, але їхнє полум’я виявляється більш розкиданим. Такі пристрої використовуються для більш рівномірного нагрівання заготовок, обсмажування свинини та пташиного каркасу, а також дезінфекція вулиць, клітин собак та клітин тварин.

Паяльний пальник не має п’єзопідпалу. У зв’язку з цим, коли він використовується, необхідно мати матчі або легше під рукою. Цей дизайн забезпечує розширення трубки, завдяки якій прямий полум’я далеко від циліндра та рук. Завдяки цьому можна більше працювати, я не ризикую спалювати або накласти газовий картридж.

Газові солдатів

На відміну від ламп, цей дизайн менш універсальний, але зручний для пайки. Часто немає застібки для безпосереднього кріплення до циліндра, і вона повинна бути заправкою, як звичайне легше. Такий газовий пальник має дві форсунки. За допомогою одного, полум’я створюється за типом різака, а другий. це жало.

Такий газовий пальник дуже економічний з точки зору відходів палива. Він створює цільовий тонкий вогняний факел, який зігріває бажану точку. За допомогою такого паяльного заліза цілком можна запалити полум’я в фокусі або мангалі. Але головною перевагою цього дизайну є встановлене жало. Після запалювання полум’я він зігрівається і може розмазати припою і покласти його на дроти та чіпси. У пристрої є коригування колеса колеса, але неможливо встановити точну температуру, тому вам доведеться рухатися по власних почуттях і спостерігати за поведінкою припою. Газові припої часто називають олівцем. Цей дизайн рідко забезпечує п’єзоюг. Якщо ви встановлюєте вимкнення сопла, то після нагрівання ви можете видалити полум’я, щоб зберегти газ. Через кілька хвилин знову відкриваючи газ, його самолюбство від контакту з нержавіючою пострілом.

READ  Скільки солей потрібно додати до посудомийної машини

Відмінності пальників по типу балона, що застосовується

Газовий пальник може забезпечити різні способи приєднання до картриджа з горючим. Є чотири циліндри:

Найпоширеніший варіант є найпоширенішим. Його шия має нитку, яка перетворюється на пальника. Це дуже зручно. Такий варіант може найчастіше зустрічатися з туристичними пальниками, що передбачає встановлення на вершині картриджа. Це надійний і міцний дизайн.

Calkon Collet також є загальним варіантом. На жаль, цей дизайн не є найбільш надійним. Засувка циліндра часто не вдається, після чого зв’язок починає витікати газ. Позитивна сторона таких пальників є низька вартість і вага картриджів. Цей параметр можна знайти на різаках та паяльній лампах.

Пальники для циліндра типу клапана Надійний з точки зору втрат газу у сайті підключення. Для установки необхідно просто натиснути коробку передач до картриджа, і зробити поворот спеціальним фіксатором. Цей метод прикріплення більш використовується для туристичних пальників.

Пальник для установки на Pierced Balloon Reary Design. Його недолік полягає в тому, що газовий картридж не можна відключити, коли паливо не закінчиться.

Спеціальні адаптери знаходяться в продажу. З їх допомогою можна приєднувати до різних конструкцій пальників балони, які для них не призначені. Це дозволяє використовувати дешевші картриджі замість дорогих.

Особливості дизайну та принцип роботи

За конструкцією пальника бувають різними – від елементарних приладів із соплом до складніших механізмів, оснащених пристроєм подачі повітря та п’єзорозпалом.

Розглянемо дизайн пальника, призначеного для зварювання металу.

Дизайн з інжектором та зворотним клапаном підвищує продуктивність роботи та зменшує споживання палива.

Майже всі портативні побутові прилади належать до так званих ін’єкційних пальників, коли повітря подається, щоб підтримати полум’я всередині пальника, природно.

Всередині, у спеціальній камері існує змішування палива з повітрям, внаслідок чого паливо після раковини запалюється.

З камери змішування газова суміш надходить у сопла-насадку, де вона поширюється через канали. Наприкінці дизайну, на місце проведення факела, є пожежні дірки. кінцеві канали.

Втілення будівель у структурі: кільце, обрізані, трубчасті.

Інструкція з газового пальника Pathfinder Handmade Spider GSP-H03

Перекласти гвинт газу до позиції (вимкнення). це зробити, повернути ручку газу за годинниковою стрілкою, поки ви не зупинитеся.

Візуальна перевірка перевіряє стан внутрішнього герметизуючого кільця пальника. Гумове кільце не повинно мати видимий збиток, тріщини та розриви.

Вимикаючи або підключення пристрою до газового циліндра тільки на вулиці і далеко від кластерів людей.

Тримайте повітряну кулю у вертикальному положенні. Надішліть різьбовий інструмент клапана з різьбовою частотою до різьбового циліндра клапана та повороту за годинниковою стрілкою, приносять клапан нитки до газового циліндра. Перед підключенням газового пальника, трекер GSP-H03 ручний павук з газовим циліндром, переконайтеся, що різьблення на клапані пристрою та циліндра бездоганно і має відповідний крок. Переконайтеся, що, коли пристрій не має спотворень.

5, після підключення до газового циліндра, обов’язково перевірте сайт підключення для відсутності витоку газу. Не записуйте пристрій, якщо ви знайдете витік (за допомогою звукового або газового запаху). Не намагайтеся виявити витік газу з відкритим вогнем. Для виявлення витоку використовуйте мильний розчин води.

Перед запуском приладу встановіть його на рівну горизонтальну поверхню та встановіть упори для посуду у положення, призначене для приготування їжі.

Щоб підключити пристрій, вимкніть гвинт газу до%, щоб запустити постачання газу та натисніть кнопку Burner, щоб натиснути, якщо запалювання не відбулося, повторіть операцію.

Повертаючи гвинт подач газу налаштуйте полум’я пальника. Пальник повинен розігріватися, а колір полум’я повинен змінюватися з помаранчевим на синьому кольорі. Обертоване гвинтовий гвинт газу Налаштуйте пальник полум’я між слабким і сильним горінням.

Щоб вимкнути пристрій, увімкніть гвинтовий за годинниковою стрілкою, доки пальник зупиняється. Деякі деталі пристрою дуже гарячі в процесі і можуть залишатися нагрітими протягом деякого часу після вимкнення. Щоб уникнути опіків, будьте обережні і не торкайтеся їх до повного охолодження.

Використовуйте пальника лише у добре вентильованих приміщеннях.

Забороняється використовувати інструмент людям, які не знали з цим керівництвом, а також дітьми та іншими особами, які не розуміють доповіді у своїх діях.

Будьте уважні. Коли пристрій працює, деякі частини гарячі. Ніколи не дозволяйте дітям використовувати пальника. Не дозволяйте маленьким дітям грати з циліндрами пальника та газу. Его може бути можливим джерелом небезпеки!

Щоб замінити газовий циліндр лише на відкритому непрацюючому інструменті, від відкритих пожежних джерел, гарячих об’єктів, електричних нагрівальних пристроїв та інших можливих джерел запалювання.

Перед підключенням газового циліндра переконайтеся, що наявність та цілісність різьбових з’єднань. Не використовуйте пристрій, якщо різьбові з’єднання пошкоджені, носили, мають тріщини. Після підключення пристрою з газовим циліндром обов’язково перевірте сайт підключення для відсутності витоку газу. Не записуйте пальника, якщо ви виявили витік (за допомогою звукового або газового запаху). НЕ намагайтеся знайти витік газу за допомогою відкритого вогню. Для виявлення витоку використовуйте мильний розчин води.

Газова лампа. Встановлення газового пальника на банку.

При роботі з інструментом необхідно забезпечити достатнє вилучення з траєкторії руху людей та тварин, щоб усунути можливий контакт людей E з робочим пальником та опалюваними об’єктами.

�� Як використовувати газовий пальник ��

Для розгляду пожежної безпеки забороняється використовувати пристрій у безпосередній близькості до місць, де зберігаються легкозаймисті та летючі речовини (наприклад: папір, бензин, розчинники тощо.п.).

Забороняється використовувати пристрій будь-яким іншим способом невизначеним у цій інструкції. Забороняється вносити будь-які зміни до конструкції пристрою та її компонентів.

Забороняється використовувати прилад у закритих приміщеннях, наметах, усередині транспортних засобів. Під час роботи приладу виділяється вуглекислий газ, великі концентрації, який надзвичайно небезпечні для життя та здоров’я людини.

Забороняється використовувати посуд за масою та розміром, що перевищує максимально допустимі значення.

Після вимкнення пристрою зачекайте, коли пристрій буде охолонути. Складіть упори варильної поверхні у похідне положення.

Від’єднайте прилад від газового балона. Для цього поверніть пристрій проти годинникової стрілки до повного відключення газових циліндрів. Під час відключення приладу від газового циліндра допускається невелика кількість газу!

Помістіть прилад у кейс або мішечок, призначений для зберігання та транспортування.

При використанні газових пальників та оптимального вибору газового циліндра в холодну сезон.

Багато друзів і знайомих мають хобі, пов’язані з їхнім перебуванням. Полювання, риболовля, туризм, експедиція Подорожі різного формату. Технічний прогрес вже став дуже щільно включений до нашого туристичного життя та приготування їжі та потепління води, використовуючи газові пальники, вже дуже щільно ввели наше використання. У плюсах використання газу ви можете відзначити наявність (велика кількість виробників пальників, газових ламп та циліндрів до них, наявність вітчизняних виробників), відсутність сажі, невелика вага обладнання та розумної вартості обладнання (порівняно, наприклад, з багатопалинними пальниками). Мінус, по суті, лише один. використання газового обладнання в холодну сезон. тут і труднощі починаються.Ця нотатка спонукала писати досвід іншої від’їзду до природи з ночі, що перебуває на 3 січня 2017 року та січні заморозки, які розпочалися лише (все-таки, температура вночі в неочищеному наметі було (-) 18). До цього я провів ніч у відкритому повітрі при температурі, що не перевищує (-) 7-8 градусів у піку, і це, мабуть, певна перехідна границя, для якої можуть почати реальні проблеми.

Для початку трішки теорії (взятої з просторів інтернету).

Чому мій газовий пальник не працює взимку?

Так що це питання не виникне в кампанії, краще прочитати цю примітку, перш ніж перейти до гір 🙂 Таким чином, газові пальники харчуються газовою сумішшю в газоподібному стані (без тавтології немає способу зробити). У циліндрі ця суміш знаходиться в рідині. Струсіть балон. Відчуваєте? Всередині плескається рідина. Згадаймо уроки фізики: рідина починає випаровуватися, коли температура речовини перевищує температуру її кипіння.Тепер давайте справимося з тим, що відбувається влітку і взимку.Літо. Повітря нагріває повітряну кулю до відносно високих температур, над температурою кипіння газу. газове киньки. випаровування створює надлишок у циліндрі. через тиск, частина випаровування виходить з циліндра у пальника, змішування з повітрям. на вихід пальника, згоряння газу. І ми отримуємо гарячий обід.

READ  Випікати для ванн з дисків з власними руками

Зима. На вулиці холодно, циліндр у рюкзаку, що охолоджується до температури нижче газової суміші, необхідної для кип’ятіння, залишається в рідкому стані. немає тиску. газ у пальнику не робить. пальник немає робота. І ми хмуримо з холоду, облизуючи заморожену їжу.

Інший факт, який грає проти нашого гарячого обіду взимку, є природою самого процесу випаровування. При випаровуванні речовина втрачає велику кількість тепла (сильно охолоджується). Газ дуже інтенсивно випаровується, тому він дуже охолоджується. Влітку він не впливає на роботу пальника, тому що циліндр знову нагрівається з гарячого повітря. А взимку, повітряна куля охолоджується. Коли повітряна куля завершена, то це не так помітно, оскільки втрати тепла розподіляються до більшої кількості палива. І якщо циліндр майже порожній, то температура газової суміші може швидко потрапити нижче температури кипіння.

До якої температури можна використовувати газовий пальник?Виготовлення висновків з вищевикладеного, нам потрібно, щоб газ у циліндрі нагрівається над точкою кипіння. Але насправді цього мало. Якщо ми хочемо з’їсти гарячий обід, ми просто необхідно, щоб тиск всередині повітряного куля був достатній, щоб вийти з великої кількості газу в пальника. Для цього нам потрібен розрив декількох ступенів.

Гази з нашого куля кип’ятять при температурах: бутан (нормальний бутан, н-бутан).0,5 ° Сызобутан.1,09 ° С Спропдан.42,09 ° С

Це означає, що в нашому циліндрі переважно бутан, він може бути ефективно використаний при температурах вище 5 ° С. Якщо тільки пропан з ізобутаном, ми можемо піти.10 ° С. Один пропан у циліндрі не може бути, тому що влітку тиск газу всередині повітряного куля просто зламав його.Дуже вчасно! Якщо ви вирішите переписати свій циліндр, то не запитуйте і не згодні з поверненням чистого пропану. У кращому випадку, на похід з такою повітряним кулею, ви побачите красивий феєрверк, а у гіршому випадку це буде ваш останній похід.Так тільки раніше.10 ° С? Нічого не можна зробити?Звичайно можна! По-перше, читати і пам’ятайте такі корисні маленькі трюки. А по-друге, в зимовий похід беріть пальник із попереднім підігрівом палива. Використання першого та другого досвідчених туристів користуються газом при температурах.20 ° С і нижче.

Як підтримувати потужність газового циліндра при низьких температурах?

Якщо ви вибрали газовий пальник для вашої пішохідної кухні, то ці поради спеціально для вас.

Маленька фізика.Рух газової суміші з циліндра до пальника обумовлений надмірним тиском всередині циліндра. Надмірне тиск утворюється через те, що температура газової суміші в циліндрі перевищує його температуру кипіння.Коли точка куля падає нижче точки кипіння (або навіть це буде приблизно однаковим), то зупинка випаровування газу, а ваш улюблений пальник зупинить роботу.

Щоб уникнути його в холодну погоду, дотримуйтесь простих і надійних порад.

Порада 1.При покупці газового циліндра зверніть увагу на склад суміші. Для зимової кампанії нам потрібна суміш пропану з ізобутаном. Нормальний бутан (нормальний бутан, н-бутан) припиняється при температурі нижче.0,5 ° С, так що для холодної погоди взагалі не підходить. Шукати газову суміш без нього.Ці вимоги відповідають, наприклад, газові циліндри MSR ISOPRO. Склад суміші в них: ізобутан 80%, пропан 20%.Якщо суміш без Бутану не міг знайти, прийняти циліндр мінімальним м.

Порада 2.Щоб запустити пальника швидше, тримайте повітряну кулю в тепле місце. У другій половині дня, за годину до мене, покладіть у внутрішню кишеню куртки. Візьміть повітряну кулю до мого спального мішка. Так, це звучить дуже дивно. сплять з повітряним кулею, але на цьому ви надасте гарячий сніданок.

Порада 3.Використовуйте вітронепроникний екран. Навіть якщо вітер не є. Оточити пальника з трьох сторін на відстані 10-15 см, залишайте четвертий до припливу кисню. Нижня частина під повітряна куля поклала ізоляцію, наприклад, шматок килима. Вітрильний крем буде мати теплий і циліндр краще розігріти. Не переміщуйте екран ближче до пальника і керуйте нагріванням руки циліндра. Якщо рука стає дуже теплою або гарячою. вимкніть пальника, нехай циліндр прохолодно. І до наступного запуску, перемістіть екран далі.Перегріти повітряну кулю небезпечну. Ba-bah!Щоб полегшити рюкзак, як вітрове скло, використовуйте інструменти светр, наприклад, ваш надувний килим.

Порада 4.Щоб зберегти повітряну кулю, вона може бути опущена у воду. Температура води в рідкому стані завжди вище 0 ° С. І киплячі температури пропану та ізобутану.42,09 ° С і.11.73 ° С. Таким чином, ви отримаєте запас щонайменше 12 °, який буде достатньо для випаровування газу. Якщо ви вирішите поставити повітряну кулю в гарячій воді (нагрівається в перші хвилини пальника), то ви спостерігали, що це не гаряче. Трохи тепло. максимум! Ба-бах!, Запам’ятати? Складіть під контейнер, в якому є циліндр, ізоляційний матеріал. Шматок килим. чудовий варіант.Не занурюйте балон “з головою”. Але якщо це сталося, то перед використанням добре підірвати клапан.

Інформація корисна для пальників без системи опалення палива. Для пальників, оснащених системою опалення палива (на фото нижче), композиція суміші та точка циліндра відтворює меншу роль. Я розповім про це в іншій ноті.

Отже, поверніться до мого особистого досвіду. З 2003 року ми вже використовували газові пальники та лампи на поїздах:

Тоді не було багато речень на ринку туристичного обладнання, а один з провідних виробників на цю тему була французька фірма Campingaz: www.Campingaz.COM / RU / за замовчуванням.ASPXCompacital Burners, які не займали багато місця та циліндрів, що продаються в будь-якому туристичному магазині Москви, і МО визначив популярність цієї марки. Минули роки, вартість валюти по відношенню до нашого рубля та французьких циліндрів не була настільки доступною, як і раніше,, крім того, виявилося, що, хоча інші виробники виробляли нові моделі обладнання, заточені для використання в мороз, Campingaz Lazily очищена щіткою на лаврі жертви і нічого не робили.

Ночівля на відкритому повітрі в січні, 2017 р. Морози принесли мені важливе відкриття. при температурі нижче 5 градусів морозу з Campingaz ви будете залишатися без гарячих страв і напою з двох причин: 1. Жодна з моделей газових пальників Campingaz не оснащена системою попередньої обробки палива, холодними французькими дизайнерами не відомі, а в горах вони також не йдуть.2. Склад газу в циліндрах Campingaz важко використовувати при температурі нижче 5 градусів Цельсія: газовий циліндр Campingaz CV470, роздрібна вартість 470

Газовий картридж клапана для газового обладнання Campingaz Написати 450 грам пропан (20%). Бутан (80%).Пам’ятайте теорію. при температурі нижче 5 градусів за Цельсієм, ми доблечно вигорали з повітряного куля, і залишилися з замороженим Бутан, який, щоб йти до пальника, і, як правило, горіха, з гордістю відмовився (повітряна куля, до речі, ми мали два, але не було гарячого чаю з цього більше) 🙁

Газова лампа. Як використовувати газовий пальник.

Заміна пальника на модель, призначену для роботи в холодну сезон, оснащений системою опалення палива. Я буду писати про це в окрему примітку;) 2. Вибір газового циліндра Оптимальний для використання в холодну сезон.Не враховуйте будь-яку екзотизм і подивіться на моделі двох виробників, широко поширені на продаж: MSR та Kovea:

Balon gas msr iso pro, роздрібна вартість 725

Особливості:. Паливо: 80/20 isobutan / Propane-побудований поплавковий датчик для визначення залишку кількості палива, висока продуктивність при низьких температурах. забезпечення підтримки спалювання до повного кінця залишків палива. Вага палива: 450 гр.Опис: Високоякісне паливо, розроблене компанією MSR з співвідношенням ізобутану та трансану 80/20, підвищує ефективність пальника. Паливо має відмінну продуктивність при низьких температурах, очищається, кількість сажі зменшується. Вбудований поплавковий датчик допоможе визначити шляхом занурення циліндра у водяний контейнер, скільки залишків палива (зображення на циліндрі).Бренд Країна: Виробництво Сполучених Штатів: Південна Корея

READ  Як покласти волосся з фен

Газовий циліндр Kovea 450, Роздрібна вартість 360

Особливості:. Склад: Ізобутан 72%, Пропан 22%, Бутан 6%.- Розміри упаковки: 110 x 110 x 150 мм.- тип клапана: різьбовий.- Вага газової суміші: 450 г.Опис: різьбовий газовий циліндр заповнюється високоефективною сумішшю ізопропанової суміші: ізобутан 72%, пропан 22%, бутан 6%. Газовий циліндр може бути використаний з усіма типами газових пристроїв KVEA та пристроїв інших виробників різьбового стандарту EPI-газу. Температура вимірювання до мінус 23 градуси.Бренд Країна: Південна Korearstra Production: Корея, Республіка

Ну, як це було, висновок передбачає наступне:. Ковейські циліндри мають оптимальне співвідношення ціни. Ви можете використовувати всепогодну, навесні-літо-осені з пальниками звичайного типу, взимку з пальниками з вбудованою системою опалення палива (до (-) 23 градусів за Цельсієм);. “Фірмовий” куля Американська компанія MSR, за зовнішнім виглядом та країною для виробника, виконується також на заводі Kovea. Немає сенсу платити дорожче, ніж пропан на 5% більше, ніж у Ковеї, з урахуванням 2-кратної різниці в ціні. Відповідна лише для запланованих поїздок до холодного холоду (більше 23 градусів морозу).

Особливості газових сумішей

На даний момент розроблено досить багато різних варіантів сумішей для картриджів. Найчастіше такі типи:

У таких картриджах суміш пропану ібутану у співвідношенні від 70 до 30 переважно заробляється. Тиск всередині продукту.3.5 атмосфера. Така суміш розроблена в основному для літнього використання.Однак, за умови, що в пальники є додаткові елементи для нагрівання, він може бути використаний в умовах низьких температур. Таке, здається, стосується найпоширеніших. Його фіксація зроблена для фіксації.

У таких продуктах суміш газів на основі ізобутану, пропану та бутану. Коефіцієнт газу в суміші. 70 від 25 до 5. Тиск податкового буллу також 3.5 атмосфери. Таке паливо призначене для використання в хороших умовах. Він може витримувати температуру до.18 градусів. При наявностіокремих елементів у пальнику, відповідальних за підігрів суміш можна використовувати при температурі.тридцять. Такі циліндри знаходять досить проблематичні, тому найкраще отримати спеціальний адаптер, який дозволить вам організувати циліндри Collet. Фіксований продукт за допомогою загвинчування.

У таких продуктах поміщений зріджений газ. адаптований ацетилен. Найчастіше така суміш використовується для зварювання. Паливо добре освітлено, навіть якщо низькі температури. Зразню спалювання від 1500 до 2500 градусів. Ви можете придбати циліндри в спеціалізованих магазинах. Фіксований пристрій за допомогою загвинчування.

Нерідко, газові суміші поставлять мандрівникам мандрівникам у суворих погодних умовах і при використанні на великих висотах.Тому найкраще при плануванні поїздки в холодному кліматі, дайте його багатопалинному або рідкому паливному пальці. Це пов’язано з тим, що бензин спалюється при будь-яких температурах.

Як зробити газовий пальник для може

Є багато способів зробити газовий пальник для того, щоб бути використаний у вигляді різних типів пальників, приготів для стандартних газових пружин.

Здебільшого вони також пропонують більший вибір вихідних матеріалів для дизайну. Однак у поразках у умовах спеціального вибору цих необхідних речей не може бути. І все-таки, є дуже простий спосіб, який може бути застосований у подібній позиції.

Будь-який мандрівник, крім газу, може мати деякий запас консервованого харчування та напоїв, ножик, постачання та обладнання. Для виготовлення пальника вам потрібна:

 • Консервний банк, наприклад, з-під ум’ятого молока. Цей порожній банк виконує роль газової коробки передач і пальник одночасно. Якщо є можливість, то в ідеальній версії краще, що в олово не може бути одне невелике отвір, через яке молоко виливається (або п’яний). Якщо є тільки банк, наприклад, тушковане м’ясо, відкритим один кінець, то вам знадобиться не менше 2 банків.
 • Особистий ніж, з сильним, або будь-який гострий інструмент, який може зробити отвори в олово.

Далі, порядок виготовлення пальника:

 • Банк, який буде служити коробкою передач (для зменшення тиску), необхідно запечатати, так що немає додаткових отворів та розпушування. Зробити це можна теж за допомогою підручних засобів – жувальної гумки, скотчу. Якщо використовуються 2 банки з-під тушонки, то їх необхідно з’єднати разом, вклавши одну в іншу, і також заклавши нещільності між банками.
 • Одного разу, геляція коробки передач, потрібно зробити невеликий отвір з одного кінця до костюма, придатного для розміру вихідного клапана газового спрею. Ви також можете зробити газове впускне отвір у бічній стінці може, у його нижній частині.
 • Потім кілька отворів (10-12) виготовляються навколо периметру всієї окружності верхнього кінця може.
 • Далі газ може бути закріплений у вертикальному (або горизонтальному) положенні міцно на землі, наприклад, з каменями.
 • Cansona може з отвором для випускного клапана встановлюється на фіксований розпилювач зверху, так що при застосуванні до клапана він був газом.
 • У цьому положенні необхідно зафіксувати пальник редуктора протягом усього процесу горіння, він може бути зроблений з дротом, міцним ремінцем або мотузкою.
 • Після всіх препаратів, переконавшись, що газ рівномірно вводиться в коробку передач, необхідно виробляти RISI пальника. Для забезпечення безпеки краще це зробити, застосовуючи будь-який витягнутий елемент. палицю, гілку.
 • Переконайтеся, що спалювання газового пальника стабільна, ви можете покласти гуртку для виготовлення чаю. Якщо необхідно вибрати більшу потужність, то ви повинні вибрати місце розташування CAN.

Газ у пальника на повітряній кулі 220 мл

Деякий час тому я купив газовий пальник, на повітряній кулі 220мл, а під кріпленням. Досить дорогі ці банки з нами, але все-таки комфортно. Я хотів кілька різаків, що припав і т. Р. Ви ніколи не знаєте, де такий пальник корисний. Припою латунь, наприклад, мені потрібно з завидним постійним.

І виявилося, що під час використання першого циліндра, навіть при врахуванні, я не використовував його до кінця, при встановленні газової голови, газ почав текти.

Я задумливо думав, що голова газу винен, точно її укладання. Які там два, в горі Коллет. Підозра була на першій зовнішній, прокладці, яка контактує кінцевою поверхнею повітряної кулі.

Я навіть зрозумів наказаний набір гумових прокладень з Китаю, не особливо виявляється в тому, що я замовляю.Відповідно до принципу, ми зрозуміємо. Метричні підкладки прийшли, які не вписуються у розмірі газового циліндра. Але я чесно намагався засунути в голову. З цим я розбираюся,

І коли я подивився на структуру голови, я почав народитися думки, що було б необхідно підписати місце для встановлення встановлення внутрішньої укладання, яку вона занурює спринклер і не дає газу до потоку. Але думка до кінця не сформувалася, тому що не було впевненості.

І сьогодні, з Китаю прийшов газовий комплект для заправки Колючем Спрінгс з W21.8-1/14 балона. Я звичайно, напнув перехідник на балончик, і виявилося все ок, газ протікає. Але один маленький і цікавий нюанс був відсутність зовнішньої прокладки на адаптері. У цьому випадку газ не продовжував.

З яких я нарешті зрозумів, що лише внутрішня мала прокладка має значення, які затискає газові циліндрові стебло. Тобто це було в місці посадки. Він мав трохи пояснити це. Що я зробив у шліфуванні. Буквально пару секунд у найменших оборотах. Видалити це необхідно близько півмільйона.

І після зборів все зупинилося. Це такі чудеса. Найцікавіше, що я купив ще один газовий пальник, думаючи, що я мав дефектний. А тепер у мене є два з них.

Я сподіваюся, що це допоможе мені, я б мав саме пару сотень гривень.

Додати коментар Скасувати відповідь

Цей сайт використовує Akismet для боротьби зі спамом. Дізнайтеся, як обробляються ваші коментарі.