Як поставити цегельну плиту

Електроплити/газові плити

Як скласти цегельну піч для дому або котеджу

Незважаючи на розвиток нових технологій у сфері опалення, звичайна цегляна піч на дровах залишається основним джерелом тепла у багатьох приватних та заміських будинках, гаражах та різних економічних будівлях. Але будівництво навіть простої нагрівальної печі коштує гроші. домовласник повинен купувати матеріали та платити за послуги майстра. Щоб заощадити на будівництві, ми пропонуємо покласти цегельну піч з власними руками. Нижче ми скажемо вам, як побудувати його правильно, надаємо креслення та кладкові схеми-спиці.

Типи печей

Історія еволюції печі структур має багато століть. Не дивно, що склав теплоефективні та надійні спекти справжнього мистецтва. Але з належним підготовкою та зусиллям це можна зробити самостійно, ось хороша відеокастера:

Ви можете скласти печі за допомогою багатьох методів. У той же час існує ряд параметрів, які визначають специфіку майбутньої печі:

 • Призначення.
 • Температура, до якої слід нагріватися стіни.
 • Час, необхідний для нагрівання стін і кількість необхідного для цього.
 • Конструкція диму.
 • Рівень теплопередачі.
 • Схема руху газу в каналах.
 • Форма.
 • Зовнішній стіновий обробний матеріал.
 • Основний матеріал.

На підставі всіх цих параметрів ви складете печі своєї мрії. Головне. на початковому етапі, щоб скласти малюнок, з детальними схемами. У проекті потрібно детально описати всі особливості майбутнього дизайну. Але до цього необхідно вирішити, яку певну печі потрібно.

Складіть нагрівальну духовку найпростіший спосіб. Він виконує основну функцію нагрівати людей і додому. Такі конструкції не несуть додаткового функціонального, але є надійними та зручними для роботи, для яких вони виграли багато симпатій серед літніх жителів.

Природно, всі нагрівальні печі класифікуються відповідно до теплопередачі, час бажаного на екстракті та ступеням нагрівання стін. Потрібно покладатися на ці параметри, перш за все, перш ніж скласти печі своїми руками.

Якщо ви очікуєте отримати плиту з помірним нагріванням, ви можете скласти його в одну цеглу. Такі печі повільно нагрівають, а також повільно охолоджують. Середня температура стін близько 60 градусів.

Опалювальні печі не можна назвати захопленням архітектурної думки. Але масивний дизайн та прості форми створюють почуття монументальності. Крім того, якщо майстерно складена цегла в цій печі, вона може стати відмінним елементом декору.

Крім того, не забувайте про зовнішній вигляд. Після того, як ви скипите плиту, ви можете запустити його і покласти на верхню частину плитки. По-перше, це захистить дизайн від руйнування, а по-друге, дати їй прекрасний і естетичний вигляд.

Типові представники сімейства нагрівальних печей класифікуються як:

 • Голландія,
 • OPT-3,
 • Трикутна піч,
 • Печі нареченого-грасілой,
 • OTD-11
 • Прямокутне опалення,
 • Т-образний.

Ці печі рідко користуються великою популярністю. Справа в тому, що для того, щоб утворити їх взяти багато часу та матеріалів, а функціональність пов’язана з бідними.

Дуже часто в літніх будинках власники вирішують скласти точно нагрівання та приготування печі. Ця будівля має багато переваг, у порівнянні з звичайною плитою. На ньому без будь-яких проблем і навіть з комфортом можна приготувати їжу з використанням сосни, берези або дрова.

Основним елементом такої печі є поверхня приготування, яка виготовляється з чавуну. Духовка не вбудована скрізь, щоб скласти це, вам потрібно показати значні навички. Найбільш розвинені структури мають такі додаткові функції:

Фактично, кількість додаткових функцій залежить виключно від ваших можливостей та бажань. На факту просту печі, ви можете скласти справжній багатофункціональний комбінат, який буде головною прикрасою кухні. Я навіть не говорю про заощадження. Крім того, їжа, виготовлена ​​на таких пальниках, завжди смачно.

Такі печі здатні зберігати тепло. Крім того, вони забезпечують потужну тягу. Головне, щоб зробити все правильно, щоб дим йде безпосередньо в трубу, а не всередині приміщення. Найпоширеніші структури:

Як ви бачите, існує величезна різноманітність опалювальних печей, на яких можна зробити щось смачне для сімейного бюджету.

Дизайн з нагрівальними щитами Це дешевий розчин, який включає в себе всю необхідну функціональність. Щоб скласти таку структуру, вам потрібен мінімум матеріалів та фізичної праці. 575 цегли для повної кладки.

Незважаючи на мінімальні витрати під час будівництва, ефективність печі більш ніж висока. Цей тип печей користується збільшенням популярності серед старих доліт через зручність та низьку вартість.

В сторону з печивами для ванни. Це, як правило, прості персонажі, які не відрізняються ніякими архітектурними дослідженнями. Їх головна роль угріти воду у ванні та ефективно збільшити температуру. Такі нагрівальні печі можуть зберігати тепло протягом двох днів.

Звичайно, ці види не обмежуються класифікацією печей. Фактично, існує величезна кількість видів, які класифікуються багатьма параметрами. Найпопулярніші системи були описані.

поставити, цегельну, плита

Як скласти духовку своєю власною цеглиною: крок за кроком посібник

Жоден сільський будинок не без печі, як він буде годувати, і нагрівається. Сьогодні газові магістралі, проведені в багатьох селах, і здавалося б, ви можете піти на більш зручний спосіб опалення. Однак багато власників житла не поспішають відмовитися від цегляних печей, які абсолютно різні, спеціальні тепла. Крім того, у регіонах, багатих у лісі, де немає проблем з дровами, можна заощадити на газі, що має цегляну печі в будинку.

Як скласти духовку руками з цегли

Щоб дізнатися, як скласти духовку своєю власною цеглиною, вам потрібно вивчити схему та технологію укладання. Перш ніж почати вивчати конкретний варіант, слід розглядати кілька моделей, оскільки є компактні та масові структури. Вам потрібно вибрати таку плиту, яка займе менше квадрат у будинку, але буде мати все за попитом на фермі.

Цегляні печі досить багато. Досвідчені кухарі можуть внести свої зміни до готових проектів, оскільки вони вже знають серцем, де і як внутрішні канали повинні пройти, згідно з яким дим. Завдяки правильній схемі їх розміщення в дизайні печі, вона буде рівномірно тепло і відмовитися від більшості тепла в кімнату. Початкові майстри краще точно слідувати вже складеним схемам-координат, не відступаючи від них на будь-який крок, оскільки навіть одна неправильно закладена цегла може зіпсувати всю цю достатню роботу трудомісткої роботи.

Типи цегляних печей

Печі в його функціональності поділяються на три основні види приготування їжі, опалення та приготування їжі та опалення. Вибір відповідного дизайну, перш за все, вам потрібно вирішити, що саме ви можете здогадатися з неї.

Типовий приклад приготування печі, хоча ефект нагріву також є значним

Кухонна піч має чавунне приготування їжі та водяного опалення. Як правило, такі печі невеликі та популярні для установки в невеликих приватних будинках та в країні. Звичайно, приготування їжі здатна, за винятком приготування їжі, також теплий невеликий номер.

Опалювальна піч. це багатофункціональна масивна структура

Опалення та приготування їжі можуть зігріти будинок або заміський будинок з великою площею, а у своєму дизайні іноді вона включає в себе укладання, а крім плитки, печі, резервуар для нагріву води та нішу для сушіння овочів та фруктів.

Нагрівальні печі зазвичай компактні в дизайні

Опалювальний варіант печі завжди компактний. Він не включає варильної панелі і служить тільки для обігріву приміщень. Така будова може зігріти дві кімнати, якщо її розташувати між ними, вбудувавши в стіну.

Вибір оптимального місця для розміщення печі

Вибравши потрібну модель печі, потрібно доглянути для неї потрібне місце. Будова може бути встановлена ​​біля стіни, посередині кімнати або бути вбудованою у стіну. Вибір місця залежатиме від розміру пічної споруди та від бажання власника будинку.

 • Пекти, що стоїть посередині великої кімнати, може розділити його на дві різні зони, наприклад, на кухню і їдальню або вітальню. Варильна плита виходитиме на кухню, а рівна стіна з добре зробленою кладкою стане дизайнерською окрасою вітальні. Можливо, відразу або з часом, буде бажання завершити стіну до печі, і повністю розділити дві кімнати. у цьому випадку розділ повинен бути виділений з печей у негорючих матеріалах. Ви можете застосувати азбесту для цього або встановити цегляну кладу.
 • Небажано побудувати печі на зовнішній стіні, тому що там він швидко вийде.
 • При встановленні плитки між двома кімнатами, він також повинен бути відокремлений від стінок термостійких матеріалів.
 • Орієнтовне місце будівництва повинно бути добре для вимірювання та обов’язково враховувати, що основа має бути 100 ÷ 120 мм більше, ніж основа печі. На додаток до земельної ділянки, потрібно обчислити висоту структури, щоб вона вписується в кімнату у всіх відносинах.
 • Для того, щоб працювати, було простіше, до обраної моделі необхідно знайти схему-замовлення.
READ  Іскра постійно на газовій печі

Вирішення з моделлю та установкою, ви можете придбати матеріали для будівництва та підготовки інструментів.

Печі хороші, і барбекю краще!

Ми рекомендуємо ознайомитись із свіжою статтею на нашому порталі, як зробити барбекю власними руками.

Але, перш ніж перейти до статті про барбекю, обов’язково прочитайте, як покласти цеглу тут.

Інструменти, Будівельні матеріали для кам’яної цегли

Залежно від розміру печі, він вимагає різної кількості матеріалів та додаткових чавунних та сталевих деталей, але інструменти для кладки потрібні однакові.

З інструментів і пристосувань для будівництва будь-якої потреби печі волі:

“Коза”. це етап, який полегшить роботу на висоті, коли печі буде підвищена над людським зростанням. Вони зручні, тому що майстер-стрілянина може не тільки зростати, але й покласти розчин розчином з рішенням поруч із ними і навіть поставити інструменти та будівельні матеріали, необхідні для цього етапу.

Кози будуть потрібні при проведенні кладки верхнього ряду

Інша версія стенду, більш компактна коза. Такі адаптації повинні мати два, оскільки, якщо вони покладуть їх на певну відстань один від одного і лежать товсті дошки зверху, виходить ті ж самі землі. Можна використовувати окремо. як сходи.

Ви можете отримати разом і пару більш компактних цілей, роблячи на них тимчасове плаття

З інструментів вам потрібно буде підготувати наступний набір:

Інструменти, необхідні для кам’яної духовки

Kirk буде потрібно для розлучення та обрізки цегли.

Метелка. З сечі, для видалення висушеного піску та скибочки розчину від готових покладених рядів кладки та швабру всередині кладки.

Кут допоможе принести кути зсередини і поза печі рівно 90 градусів.

Сліп необхідний для примирення вертикальних стін.

Молоток печі також необхідний для відділення цегли з боку та качалку невеликих виступів замороженого розчину.

Плоскогубці будуть потрібні для кусання, згинання та випрямлення дроту.

Гумовий молоток необхідний для запуску цегли в кладці у важкі часи для їх дотримання.

Булони також доведеться розділити цеглу, а також розбору старої кладки.

поставити, цегельну, плита

Труск (Кельма) різних розмірів для укладання розчину та видалення спокутування надлишку.

Правило буде необхідно вирівняти поверхню фундаменту.

Свинцевий тракт використовується для позначення, особливо у випадках, коли закінчуючи плиту з плитками.

Stukolts. це сегмент труб, який також використовується для висихання плитки, вони обіймаються на ножем замість молотка.

Дерев’яна лезо для замішування та боротьби з розчином.

Металевий ядро-малюнок для маркування.

Рівень необхідний для перевірки горизонтально рядків та вертикальних стін.

Rappil Використовуйте, щоб видалити губи та серветки.

Розширення необхідне для точності швів, якщо печі не оштукатується або розділена декоративними плитками.

Сито, що допоможе зробити розчин кладки.

Кількість матеріалів буде залежати від обраної печі, а їхній список майже завжди однаковий. Для чистого типу опалення, кухонна панель, гардероб, резервуар для води. Але зазвичай стандартний набір чавунних та сталевих елементів складається з наступних імен:

Звичайний набір чавунних та сталевих деталей для кладки опалення та приготування печі

З інших металевих елементів може знадобитися:

Металеві смужки товсті 3 ÷ 4 мм.

Потрібно було придбати безпосередньо для кладки:

Інгредієнти для розчину глини або готової сухої термостійкої суміші для кам’яних печей.

Цемент потребує для фундаменту. Щедрий камінь, пісок, матеріал для опалубки та гумового листя для гідроізоляції.

Нам також потрібен термостійкий матеріал для захисного обробки стін будинку та металевого листа або керамічної плитки підлоги.

Підготовка місця для побудови плитки

Зазвичай основам NT для печей виливається одночасно з загальним фундаментом будинку, хоча вони не пов’язують його важко з ним. Однак часто трапляється, що духовка будується в готовій будівлі.

Подальші дії залежать від того, який секс розташований у кімнаті.

 • Якщо фундамент є бетоном і повністю затоплений, згідно з принципом пластини, а структура печі не передбачена занадто масивною, то ви можете почати закласти печі безпосередньо на бетонну підлогу, попередньо встановлювати під кладкою лих.
 • Якщо фундамент є стрічкою або дерев’яною підлогою, вам доведеться організувати фундамент з нуля.

Фундамент

Фонд повинен бути поглибленим у землі. Для цього підлоги поміщають під печі, а потім видаляються дошки або тонкі бетонні підлоги.

 • У грунті виявлено, він копає, глибина 400 500 мм.
 • На дні ями з “подушки” в 100 мм від піску, а потім таку ж товщину щебеню, шари хороші.
 • Далі, на периметрі, опалубка розташована для розливання бетону, вона повинна піднятися над основним підлогою на 100 ÷ 120 мм
 • Нижній шар фундаменту, близько половини висоти, може складатися з щебеню, піску та цементу. Він наливається, розподіляється до гладкого шару по всій області, і залишаючи до палички.
 • Після того, як нижній шар створюється добре, ви можете залити верхній шар, який буде складатися з тоншого розчину. Простір заповнюється повністю приготовленим конкретним розчином і нагадує правило, а верхня дошка опалубки будуть служити для цього маяка. Фонд повинен бути хорошим і набрати потрібну силу. Це необхідно для цього, починаючи з другого дня, мокрої води, яка покращить однорідність дозрівання цементного розчину і не дасть формуватися.
 • Повністю закінчена фундамент (через 3 ÷ 4 тижні) покрита гумовою, щоб створити гідроізоляційний шар. Потім розмітка виконана на цій поверхні, формується форма основи печі, на якій буде закладено перша серія.

Висушування сухих

 • Початок печінки досвідчених майстрів рекомендує не поспішати, щоб викласти цегли на вирішенні, щоб не робити помилки. Особливо у випадку, якщо ця робота буде проведена вперше, найкраще вивести весь дизайн печі сухим.
 • Внесення цієї процедури SS VN не є постійним освітленням на існуючу схему, можна з’ясувати у внутрішньому дизайні каналів димоходу та пристрою печі та вилив.
 • Для кладки, необхідно підготувати допоміжні рейки, що мають товщину 5 мм, яка буде визначатися відстані між цеглинами. Він буде заповнений розчином з розчином, утворюючи шви.
 • Після того, як буде розміщено всю модель печі, до того як труба димоходу буде опубліковано, він знову розібраний, а цеглини кожного з рядків можна додавати окремо, якщо в кімнаті є достатньо місця, а до нумерації, що вказує на номер та певну частину у цьому. Це особливо важливо, якщо цеглини були схильні до необхідності необхідного розміру.
 • Необхідно відразу зазначати, що при остаточному кладці, кожен з рядів також краще, щоб контролювати, знову висушити суху, а потім негайно виправити його на розчин.
 • Крім того, вам потрібно знати, що покладання цегли до розчину, він наноситься товщиною близько 7 мм, потім цегла натискається і, при необхідності, народитися з гумовим молотком. Надлишок розчин негайно вибраний кельма.
 • Налаштування двох. три ряди, доки розчин схопив, шви розташовані розширювачем. Якщо раптом розчин не був достатньо вологим, він може бути трохи посипати водою з пульверизатора.
 • Ми не повинні забувати, що під час кладки потрібен постійний контроль над вертикальним і горизонтальним з рядів.

Знаючи ці нюанси, ви можете піти безпосередньо до кладки.

Як покласти цегельну піч. Піч лежить своїми руками. DIY CAM

На відео, представленому відео показана схема будівельної схеми компактної нагрівальної печі, яка буде підходить навіть для дуже невеликої кімнати. Правда, інші додаткові функції не закладені в ньому:

Компактний “Швеція”

“Шведи” можна назвати найбільш точною та компактною печі, придатною для невеликих кімнат. Ця піч цілком можна назвати нагріванням і приготуванням, оскільки він має високий корпус, розташований всередині каналів димоходу, і тому. Коли воно нагрівається, стіни будуть тепло добре, даючи тепло в кімнату. У той же час будівельна панель також присутня у дизайні.

Перша картина показує “шведську”, яка має ширшу фронтальну частину, ніж на другій фотографії, оскільки вона доповнюється латунним шафою, а замість очищення вікон над плитою, ніша для сушіння виконана над плитою. Ця версія печі в два рази ширше, ніж друга модель.

READ  Я можу встановити газову плиту

Це також швед, але кілька інших дизайну

Схема-порядок, показаний нижче майже повністю відповідає печі на представленій фотографії, з деякими винятками: замість двох вікон для очищення над приготувальною пластиною, ніша розташована, злегка інше розташування труби з іншого боку дизайн і вивітрювана округлість кутів. Прикладання цього порядок, печі буде виглядати так.

Викладається конструкція, спираючись на схему-порядовку:

Схема-порядовка для кладки компактної опалювально-варильної шведки

Хоча в даній схемі показано, що з першого ряду починають викладати піддувальну камеру, все-таки варто викласти його суцільною площиною і лише з другого ряду можна починати працювати над камерою піддувалу. Але, щоб не створювати плутанини, опис йтиме рівно за схемою, а перший суцільний ряд можна назвати нульовим.

 • Отже, з першого ряду починається формування піддувальної камери.
 • На другому ряду встановлюються дверцята піддувала. Дверцята закріплюються на дріт і тимчасово підпираються цеглою, поки не будуть обкладені з усіх боків кладкою.
 • З четвертого ряду починають виводити дві камери для очищення і встановлюють на них дверцята.
 • На п’ятому ряду укладається колосникові грати.
 • Двері печей також використовують дріт, щоб виправити на шостому ряду, а також на час, що підтримують цегли, встановлені на решітку, а також. При необхідності резервне копіювання розміщується на передній стороні дверей.
 • У сьомий рядок лежав початок вертикальних каналів диму.
 • На дев’ятому ряді цегли, двері печі перекриваються, дріт, з якого він фіксується, видаляє шви між рядами.
 • На одинадцятому ряду ліворуч, приготування пластини укладена, азбестові смуги складаються під його краю. Передній нижній край камерних камерних камер сталевий кут.
 • Від дванадцятого до шістнадцятого рядка відображається камера приготування їжі.
 • На сімнадцятому ряду металеві смужки складаються, і його верхній край складається.
 • На твердому повітрі наведені наступні два ряди, залишаючи лише три канали диму.
 • Інша двері встановлена ​​на двадцятих ряду, а камера очищення та ніша для сушіння починає формуватися.
 • На 22-му рядку дверей камери перекриваються кладкою.
 • На 23-му рядку камера повністю перекривається, і на своєму кінці він залишається отвір, який буде продовжувати димохідний канал.
 • На 24-му рядку металевих смуг перекриваються сушильні ніші.
 • 25- Ом Встановіть двері камери очищення.
 • На 27-й двері перекриваються кладкою.
 • На 28-му, вся камера перекриває.
 • На 30-му рядку встановлюються два клапани на каналах димоходу. По-перше, кадр цієї частини поміщається на розчин, а потім клапан вставляється в нього.
 • Від 31 до 35-го ряду, сегмент труби димоходу викладено.
 • Від 35-го на 38-му, конструкція трубного ролика починається.
 • Далі існує кладка труби, яка вже має власну нумерацію. Від першого до 26-го ряду форми трубки не змінюється, тільки необхідно тісно контролювати рівномірність та внутрішню чистоту (від залишкової) каналів диму. Ця частина труби називається стовбур.
 • На третій рядок покладіть ще одну двері до каналізації каналізації.
 • На 27-му рядку, інший клапан димарного.
 • На 29-му, труби є розширенням на одному ряду, а на 30-му, призводить до початкової форми.
 • Починаючи з 31-го ряду, викладена найвужча частина труби, яка відображається через дах.

Коли димова трубка проходить через мансард, він повинен бути виділений з нього з плоским матеріалом, він може бути азбестом, мінеральною ватою або клейзитом, покритий коробкою, розташованим навколо периметру труби.

Отвір у даху, через який проводяться гул, після будівництва, безумовно, закривається гідроізоляційним матеріалом, який накладається як на трубі, так і на даху.

Можливо, це вас цікавить

Печі з власними руками. Порядок кладки. Як застосувати рішення?

Ми рекомендуємо прочитати статтю, як зробити камін з власними цеглинами.

Крім того, ми рекомендуємо прочитати статтю про обробку каміна.

Встановлення інших елементів печі

Як згадувалося вище, інші елементи можуть бути вбудовані в печі, тому варто розглянути, як деякі з них встановлені.

Якщо дизайн забезпечує латунний кабінет, то найчастіше встановлюється на тому ж рівні з каміном або плитою. Це важливо для його швидкого та рівномірного опалення.

 • До місця, де він буде встановлений, спочатку встановлені металеві кути, вони стануть надійними підстав для кабінету.
 • Крім того, обгортання духовки азбестового шнура, цей жорсткий матеріал і допоможе тонкому металу шафи жити протягом більш тривалого періоду.

Ціни на кам’яні суміші та клеї

Бак для нагрівання води може бути встановлений по-різному. Іноді він вбудований у дизайн печі, в інших випадках, розміщених на вершині. Головне, що він знаходиться поруч з каналом димоходу, з якого води і отримає необхідну теплову енергію. У цьому випадку потрібно забезпечити отвір, щоб заправити резервуар з водою та краном, з якого він може бути прийнятий. Бака для води доцільно зробити з нержавіючого сплаву, інакше це буде дуже скоро, що він буде йти жовтою водою, яка є доступною для процедур води.

Хорошим доповненням до конструкції плитки може бути водонагрівальний бак

Інший варіант установки цього водогрійного елемента. це установка його на одному рівні з варильною плитою, над топкою, коли нагріватися він буде тільки знизу. У цьому випадку під бак найкраще укласти чавунну або товсту сталеву плиту, інакше його дно дуже швидко прогорить. Ємність у цьому варіанті установки не вмуровується у стінки печі.

Незручністю такої установки є те, що менше місця залишається для варильної плити, або ж топку доведеться робити глибшою, а значить. збільшаться загальні габарити пічки, що не завжди можливо у тісних приміщеннях.

Вибираючи модель печі для свого будинку, потрібно все продумати заздалегідь які функції повинні бути в ній реалізовані, її розмір і дизайн. Тому і варто вибирати конструкцію будівлі зі схемою-порядовкою.

Потрібно відзначити, що кладка печі це справжнє мистецтво, і навіть не у кожного досвідченого майстра завжди все виходить на «відмінно». Тому, якщо у цій роботі немає навичок, краще запросити фахівця, який допоможе зробити все правильно.

Нагрівальна плита

Тепер давайте подивимося, як скласти цегляну печі, призначену для опалення невеликого заміського будинку.

Для будівництва потрібні наступні матеріали та аксесуари:

 • Червона повна довжина цегла. 390 шт.;
 • Глина. 9 відра;
 • Пісок. 18 відра;
 • Решітка решітка (25×40 см). 1 шт.;
 • Пожежна двері (20×30 см). 1 шт.;
 • Підставки (14×20 см). 1шт;
 • Очистити двері (14×20 см). 1шт;
 • Савка.1 шт;
 • Остаточний сталевий лист (50×70 см). 1 шт.;
 • Рубероїд для гідроізоляції (100×60 см). 1 шт.

Послідовність роботи

Перший рядок. основа печі. Вона повинна бути відкладена особливо уважно, перевіряючи горизонтальність за допомогою рівня.

Куточки. найскладніша частина для початківців. Для того, щоб вони були гладкими, ми рекомендуємо правильно встановлювати чотири шаблони на краях кладки. Вони можуть бути виготовлені з планових дощок, стукаючи їх парами під прямим кутом.

Встановивши таку “опалубка” від підлоги до стелі, ви можете легко виводити ідеальні кути.

На другому ряду з кінця печі, дві цеглини з зануреним обличчям, що залишають у камеровій камері. Кладка третього ряду починається з установки підрозділу дверей, закріплених з дротом у швах бічних цеглин.

4 і 5 рядок продовжують утворення стін золи камери. Шостий стін паливних камер починаються поруч і покладіть в нього сітку.

На рівні 7 і 8 рядків встановлено двері. У задній частині камери ставлять скошені цеглини, які служать для покращення тяги. Дев’яте поблизу перекриваються двері палива.

Від 10 до 16 рядків, паливна камера та вертикальний димохідний канал виконуються. На сімнадцятому печі поклав ущелину двері.

18-30 рядків утворює канали куріння. Вони повинні викласти якомога швидше, наливання внутрішніх стін мокрою ганчіркою.

31 32 рядки утворюють набір, що перекриваються печі.

Закінчивши кладку, печі залишається на тиждень з відкритими дверима та сушильною трубою. Після цього, зробіть тестову піч, спалювання невеликі порції стружки, гілок або соломи.

Покрокова інструкція

Ми визначаємо розташування плитки в будинку.

 • Не кладіть навколо печі пожежної небезпеки, ближче, ніж 38 см.
 • Для усунення конденсації вологи або зменшення тяги не розміщуйте печі в просторі між вікнами або біля зовнішніх стін.
 • Перевірте, чи немає крокв у проходженні труби димоходу через дах, а між поверхами. відставання.
 • Печі не повинні перешкоджати вільним рухам у кімнаті, де вона встановлена.
 • Краще встановити його на одному рівні з дахом. Це допоможе зменшити довжину димоходу.

Покладіть фундамент.

 • Пам’ятайте, що найкраще, якщо фундамент будинку та фундамент печі не буде пов’язана. Це забезпечить тривалий термін служби обох. Зрештою, відмінності температури та навантаження створюють різну усадку.
 • Для фундаменту вони копають отвір глибини лічильника, покриваючи пісок на 11 сантиметрів, вилийте зверху з розчином бетону.
 • Фонд робить ширше з печі для 15 см. Перегляньте це, щоб бути абсолютно гладким, і її поверхня була нижче рівня підлоги до 19 см.
READ  Де краще поставити вентилятор в кімнату

Детальна кам’яна печатка 3 5×3 5 цеглин на 10 тонн (двоколудна грубий з підкладкою палива.

Починаємо.

 • Ті, хто вперше побудує духовку, ми рекомендуємо почати робити цегельну покладання на схему, щоб висушити, а потім почати працювати за допомогою рішення.
 • З шпателем і кельмою, покладіть перший рядок цегли, використовуючи тільки одну штучну цеглу і спостерігаючи за наступним правилом: вертикально розташовані шви не збігаються один з одним.
 • У другому ряду я встановлюю двері. Він оснащений чотирма петлями, які прикріплені до плитки. До петлі, ми прикріплюємо сталевий дріт (діаметр 1,5 міліметрів), ми піднімаємось своїми кінцями в кладці, двері з розчином.
 • У третьому та четвертій ряді ми встановлюємо сітку решітки, не використовуючи розчин і залишаючи прогалини.
 • Покладіть печі печі, використовуючи цеглу шамот. Тому що він здатний витримувати підвищене опалення. Змішати його з звичайною цеглу не бажано. Ми встановлюємо двері печі за тим самим принципом, що двері розчаровані, але попередньо загорнути його азбесту.
 • Ранги після печі (9 12) викладені звичайними правилами. У цьому випадку необхідно контролювати гладкість стін палива.
 • 13, 14, 15 рядів утворюють склеп палива.
 • У 16-му рядку ми встановлюємо двері щілину.
 • Від 17 до 20 рядків я формую конвектор з гладкою внутрішньою поверхнею.
 • 21 і 22 ряди утворюють перемичку. На 23 рядках я встановлюю іншу двері для чищення.
 • Рядки від 24 до 26 викладають як 17 19 рядків.
 • 27 і 28 рядків використовуються для розробки перекриття верхнього проходу та випускної сопла. Рядки від 29 до 31 закриють його і завершити.

Ми малюємо трубу димоходу.

Ви можете створити його самостійно від силікатної цегли або взяти готові, але належним чином теплоізоляційні. Спостерігайте від чіпсів і нерівностей всередині димоходу. Іноді його внутрішні стіни вирівняні з рідким склом.

Наприкінці кладки ми висихаємо духовку протягом 2 тижнів.

Кладковий процес цегельної печі

По-перше, цегла просочують у чоловічому ящику, довжина якого повинна відповідати кількості цегли в 1 рядку печі. Цеглині ​​покласти на ряди, тому що вони будуть лежати в кладці. Рішення для застосування однієї руки. Кельма застосовується лише тоді, коли необхідно прирівнювати масонство ззовні для акуратного та привабливого вигляду.

Одна рука повинна забрати жменю розчину, а інша, щоб отримати цеглу воду. Розчин наноситься на цеглу досить тонкий шар, не повинно бути голій ділянок. Цегла ставить на вибране місце, рухається трохи і щільно натискається. Наступна цегла розміщується за аналогічним принципом, тільки рішення вже повинно бути застосовуватися до резервуара та на Тонч.

При прокладі цегляних печей можуть бути виконані різними способами. Вибір залежить від того, чи є ви осушувачі викладання зовні.

При першій методі швів поставлені врустова. У цьому випадку рішення не відбувається глибше 0,5-1 см. Цей метод припускає, що після нанесення штукатурки матеріал проникає в шви, він закривається з поверхнею, через яку буде створено монолітний дизайн.

Якщо піч не оштукатується, то шви намагаються заповнити розчин, повністю порівнюючи їх з поверхнею цегляних стін. За бажанням, шви можуть бути зроблені кучерявими, використовуючи букет, наприклад, опуклий.

Підготовка розчину для кладки з цегляної печі є кілька варіантів для виготовлення розчину для кладки цегляної печі. Як правило, кухар у процесі будівництва конструкції експериментально приходить до вибору найбільш оптимального для конкретного випадку варіанту.

Протягом дня перед початком роботи над будівництвом перехресної печі ви повинні замочити. Після цього додають воду в том, який дозволить вирішити консистенцію крему. Важкі домішки вирішуються на дні стін, легені плавають до поверхні. Для очищення глиняного розчину для кам’яної печі, вона повинна бути напруженою, використовуючи спеціальне сито. Після цього в контейнер вводиться певна кількість піску. Рішення дуже ретельно змішується.

Можна зрозуміти, що розчин готовий до використання, можна зникнути з її поверхні калюжу рідкої глини. У невеликих порціях пісок додає, поки калюжі не повністю розчиняються.

Особливості та порядок кладки з цегляної печі правильно викладені з цегляної печі, будуть справжнім декором будинку. Як правило, такий опалювальний пристрій має досить простий дизайн. Єдиною складністю для людини, яка вирішила побудувати її самостійно. це плита камери приготування.

Однак навіть з пристроєм арки ви можете обробляти себе. Відмінний випуск буде акуратною глобальною аркою, виконана з використанням опалубки. З обережною та точною роботою, вона набуває опалубки, достовірно і довго, не тріщить при зміні температури. Арка виконується за допомогою матеріалу, що більше важить, тому опалубка повинна бути достатньо сильною. Товщина такої арки може досягати 30 см.

Цегельні печі плетіть виключно твердого палива. Кам’яне вугілля не використовується. Ви можете взяти Кізяк, солома, традиційно дрова. Печі камінів можуть бути з індивідуальним типом палива.

Покласти просту цегельну духовку не настільки складною, як це може здатися на перший погляд. Після сортування цегли на предмет дефектів вибирайте найкраще, що потрібно використовувати для пристрою для приготування їжі. Обов’язково дотримуйтесь порядок укладання цього дизайну: перший фонд йде, після чого гідроізоляційний матеріал складається, і тільки тоді.

Перший рядок печі поміщається не з червоних цеглин на розчин, а другий рядок викладено товщиною товщиною в 1 цегли. Саме той, хто утворює сонце, де можна буде зберегти різноманітність посуду. Після цього існує 2 ряди того ж форми (не забувайте про занурення).

Завершує структуру 5 рядків: Арка вже починає форму. Наступні 2 ряди утворюють власні, а наступні ряди до 10-го йдуть до 1 цегли з холодною куркою. Він буде закритий 11-го біля отвору сонця. Після цього, отриманий добре засинає, ущільнюються і вирівнюються. Крім того, підлогу покладається на 12-й рядок, і лише тоді, на 13-й рядок, покладено шостому, рот та камеру приготування, якщо такі забезпечуються дизайном.

Як побудувати печі з власними руками? Подумайте, як вам потрібно провести цегельну кладку на прикладі російської печі. Номер серії.

 • Призначений для гідроізоляції. Покладіть цеглу і ¾. Під час кладки використовуйте цементно-піщаний розчин.
 • Другий рядок. це основи для стін оптичної зони.
 • Третій рядок. відкриття стін (3/4 цегли).
 • Четвертий рядок. Punch Support.
 • П’ятий рядок розташований у кутах, щоб створити підтримку арки. Також використовуйте цей рядок для укладання.
 • Шостий рядок викладений на візерунку дерева, який буде тимчасовим головою першого.
 • Рядок для арки починає покласти з краю до середини. Центральна цегла керується порогом для сили. Також цеглини потрібно поставити одного друга якомога ближче, а у отворах між ними покладіть цегляні фрагменти.
 • Стіни сміття складаються з цегли цього ряду.
 • Стіни печі та стіни холоду все ще викладені в цьому рядку.
 • Компактний. Між цеглинами прогалин засинає, заради ізоляції.
 • Посилення перекриття адгезії з додаванням скошеної цегли.
 • Застосування глинистих і піскових цементу починається. Укладання Усю. Цегла повинна лежати гладко, але тоді все одно обов’язково польська.
 • Цеглини цього ряду стануть шостою та приготувальною камерою. Додаткова установка дуги рота.
 • Стіни шостого і дурня.
 • Стіни шостого і дурня.
 • Стіни шостого і дурня.
 • Складена підтримка для плитки.
 • Складається з вогнетривкої цегельної арки.
 • Стінні ручки.
 • Стіни шість. Заповнити обличчя піску.
 • Кам’яна ранок, початок самоварника.
 • Кінець перекриття. Монтаж сушарки.
 • Самообразні та забивні канали.
 • Ті ж канали.
 • Канал для перегляду.
 • Ті ж канали.
 • Встановлення HASE.
 • Упаковка швів і ті ж канали.
 • Упаковка швів і ті ж канали.
 • Упаковка швів і ті ж канали.
 • Підключення труби та сушарки.
 • Установка клапана.
 • Укладання труб.

Поради з досвідчених кухарів

Магістерські кам’яні печі радять дотримуватися наступних правил:

 • Щоб встановити чавуну пластину на печі, не рекомендується використовувати рішення, достатньо забезпечити щільність азбестового шнура.
 • Після закінчення роботи на кладці печі можна почати будівництво димоходу для системи опалення.
 • Прибирання димоходу виробляється влітку, а в холодний період рекомендується очистити димохід пару разів.
 • Якщо є сажа, існує засмічення виходу диму, і з цієї ефективності з печі не буде настільки високою.

Регулювання роботи печі забезпечується клапаном, дверей або підтримкою. Ці елементи підлягають постійному контролю, а при необхідності вони замінюються.

Перш ніж прийняти рішення розмістити духовку для нагрівання самостійно, рекомендується ознайомитись із технічною літературою.