Як поставити лапку в швейну машинку Janome

Article

Table of Contents

швейних лапок які мають бути у кожної швачки

Сучасні електромеханічні швейні машинки мають безліч пристроїв для здійснення різних операцій. З їх допомогою, якість швейної води значно збільшується, а робота швачка полегшується. Освоївши різні лапи, ви можете спокійно вставити блискавку без великих труднощів, виконуйте вигину продукту, відокремлювали річ прекрасну лінію. Сьогодні ми розглянемо шість лап, які повинні бути присутніми в арсеналі кожного шва. Ми називаємо лише ті, які не завжди існують повне швейні машини. У будь-якому магазині, що реалізується швейне обладнання, представлена ​​величезна кількість лап. Чи дійсно вони потребують? Звичайно, ні. Ми характеризуємо лише ті лапи, без яких це не потрібно при роботі з тканиною. До них відносяться:

 • лапка для шиття виробів із трикотажу та стрейчу;
 • Нога, імітуюча перекриття шва;
 • нога для виконання гладкої прямої лінії;
 • лапка для вільної ходової стібки (для квілтингу);
 • Поворот.

А також говорити про такий дуже зручний пристрій, як “ходьба лапу”, або верхній конвеєр, з яким можна спалахувати багатошарові продукти та товсту тканину до шкіри та пластику.

Інструкції для нанесення швейної машини Naps Janome, Elna, Family, New Home

З цією ногою ви можете акуратно і швидко шити бус на продукт і прикрасити його. Покладіть бісер на основну тканину так, щоб він потрапляв в отвір на лапці. Виберіть лінію ZYG-Knit, відповідно, бісером. У цьому випадку ширина Zig Zag не повинна бути дуже часто. Початок лінії має бути виправлено.

Нога для обрізки

Нога призначена для різання обрізів. Не можу в дірку для Kant, попередньо розрізаючи його під кутом. Потім перетягніть кант до підніжжя довідника для Канта. Опустіть лапу, щоб кант під ним. Зробіть кілька швів, після чого поставити різання продукту у внутрішню частину точно до комірця. При виконанні операції лінія повинна бути поодинці на 1 мм на лівій стороні Канта.

поставити, лапка, швейну, машинка, janome

Лапа для зборки

За допомогою цієї лапки можна виконувати складання на тканині або настрачувати тасьму з ефектом складання. У цьому випадку ви також можете збільшити або зменшити посадку шляхом регулювання напруги ниток. Довжина стібка краще збільшити / 3.5. 4.5 /. При виконанні операції з цією тканиною буде стягуватися.

Швейна швейна

Можна прикрасити продукт з шнуром з цією лапою. У той же час, залежно від товщини шнура, один, два або три шнури можна побачити одночасно. Продаж шнура / шнури / в отворі для шнурів по стопі. Покладіть тканину, опускайте лапу і зробіть кілька світильників, вибираючи лінію. Тримайте в напрямку шнура, тримаючи його. Наприкінці лінії закріпіть шнур.

Лапа для книги

Освітня книга на поверхні тканини забезпечується структурою самої лапи. Оскільки ноги пропагуються над тканиною, на її поверхні з’являться розтягнуті нитки.Е. буклет. Ширина ZIG ZABA може бути максимально. Довжина стібка частіше. Після виконання декількох рядків поспіль можна прикрасити дно рукава, виробів, шиї.

Ноги значні (и)

Розроблені як для різання скибочок, так і для декоративного декору продуктів. Ця нога з правого боку має щітку. Під час виконання нитки зшивання голки, захоплення щіткою, злегка витягується. Машина при цьому здійснює зворотно-поступальні рухи, утворюючи красивий щільний декоративно-оздоблювальний рядок.

Верхній транспортер широкий

Призначений для роботи з тонкими та щільними тканинами, а також для простоти / підкладки, верхньої частини продукту та т.D. /. Верхній транспортер інакше ще називають крокуюча лапка. Під час роботи він не рухається, як звичайний рух ноги, і стрибки. Взаємодія верхнього та нижнього конвеєра сприяє просуванню тканини. Він прикріплений до власника для лап замість адаптера. У той же час, палець верхнього транспортера, розташований з правого боку, повинен бути розташований над гвинтовим кріпленням гвинта на голки. При виконанні предметів продуктів, для тієї ж відстані між лініями танкер. Вставляється в особливу дірку верхнього транспорту.

Ручна вишивка нога і порожні

З цією ногою ви можете зробити вишивку, переміщаючи тканину руками, а також фігурним дренажем і змішуванням продуктів.

Прямі лінії

Виберіть пряму лінію з центральним положенням голки. Заломлення на тканині і спостерігати за ногами, рухаючись по москітному лінійному плащі. Наступний рядок Las паралельно попередній. Використання ноги дуже зручна, коли продукти поширюються.

Рука лапа 2 мм

Виберіть рядок з центральним положенням голки. Вирізати невелику частину тканини під кутом з боку обробленого різання. Різання кута тканини в отвір для порожнини на нозі. Опустіть лапу і зробіть кілька стібків, зменшуючи обидва нитки назад. У той же час, шматочок тканини слід підлягати і ввести отвір для порожнини на нозі. Продовжуйте лінію, рівномірно просуваючи тканину вперед.

Рукоятка

Підготуйте сотню довжину 2 см довгого покладання більше не пов’язаних. Теплові вироби. Застосуйте розділ зіткнення до розділу основної тканини продукту з передньою сторонами всередині та натисканням, застосовуючи універсальну ногу та 1 мм на кожній стороні. Потім змініть лапу і на особливу ногу для секретної блискавки. Почніть наступну операцію з лівого боку зіткнень зверху. Покладіть гвоздики блискавки в лай-роз’єм. Зробити лист і збільшуйте блискавку, більше не служить 2см. Аналогічним чином, обробляйте іншу сторону продукту. Потім складете шов з нижньої частини продукту до блискавки і зрошувати його. Потім прикріпіть блискавку і шва з обличчям продукту.

Poot для швейних кнопок

Увага! Тільки для плоских кнопок. Встановіть ширину ZIG ZAG на машині, що відповідає відстані між отворами кнопок. Від’єднайте нижній конвеєр або встановіть накладку. Помістіть кнопку на тканину, згідно з дефіцитними, так що кнопка фіксована / тимчасово клею для тканин Madeira може зберегти кнопку для виконання робіт /. Повільно опустіть голки. так що голка потрапляє в лівий отвір кнопки. Вирівнюючи отвори кнопок, зробіть стібку в повільному режимі, щоб голка потім потрапила в потрібну кнопку кнопок. Для кнопок з 4 отворами: перенесіть голку в іншу пару отворів і слідуйте за тією ж дією.

Нога для атласних ліній

Виберіть декоративну, обробку або ZIG ZAG. Довжина стібка не повинна перевищувати 0,5 мм. Верхня нитка не повинна бути занадто розтягуватися. Нога призначена для роботи з фігурними лініями, монограми, аплікації, можна використовувати для закріплення.

Блискавка універсальна

Встановіть лапу залежно від призначення ліворуч або праворуч. Опустіть лапу на початку блискавки так, щоб лінія лежала вздовж складу гвоздика блискавки.

На колінах

Встановіть лапу до автоматичної петлі. Виберіть версію петлі. Виберіть розмір петлі, розмістивши кнопку в петлі. Тоді вам потрібно знизити важіль, щоб виконати петлю до зупинки. Зміцнюйте тканину phlizelin. Зробіть розмітку петлі та опустіть голку на початок шиття. Натисніть на педаль. Машина автоматично виконує петлю.

Нога для секретної лінії

Зміцнити флакелін нижньої частини продукту і дотримуйтесь 4см. Пошкодити шматочок. Зверніть увагу на нижню частину продукту для 1 см від фірмового розрізу. Відкрутіть цей шматочок на неправильну сторону, щоб більша частина продукту залишається на правій стороні, а затумане скибоч. Зліва. Налаштуйте положення голки і знизити його в точці шиття. Під час експлуатації відправити лапу на тканину таким чином, щоб вилучення тканинного вигину не перевищує 1-2 мм / залежно від товщини тканини /. Увага! Нанесіть лапу тільки для товстих і середніх тканин.

Роликова нога

Виберіть пряму або будь-яку декоративну лінію. Роликова нога ідеально підходить для роботи з так званими твердими тканинами: шкіра, нубук, трикотажні тканини тощо., Запобігання прилипання та формування шансів і складків.

Тефлонова лапа

Ця нога виконана з спеціального полімеру для нагрівання матеріалів, схильних до складного просування металевої лапи. Вініл, штучна та натуральна шкіра, нубук та інші. Під час експлуатації він буде ковзати на поверхні тканини, виконуючи будь-яку лінію.

Нога вишивальна П

Нога призначена для вишивання на вишивання та швейні та вишивальні машини. При встановленні вишивання ноги потрібно видалити адаптер на контейнері коліна. Великий гвинт для кріплення адаптера добре виправити лапу. Виберіть вишивку та налаштувати. Встановіть тиск лапи на малюнку 2. Тепер ви можете почати роботу.

Як покласти лапу в швейну машину Janome

У нас є дві копії цієї машинки та ручного та ноги))) Завжди хвилюйтеся.

Алевтина, яке ваше багатство. Прохолодні автомобілі. Незабаром Маруся буде рости і зробить перші шви на цих чудових автомобілях)

О, я дурний, ти не повіриш, ми знову реабілітаємо їх дідусь, вони постійно хочуть пройти їх усіх.

Аля, не проходять. Таке багатство. Правда!

Я хочу навчитися шити на цій машині. У учнях взяти ?

Яка рідкість у вас є. Моя перша машина була співаком, з біговим шатлом, її бобінг досі так довго і тонкий. Це звіра! Взяв будь-яку товсту і щільну тканину, спокійно кричав шифон і абсолютно не примхливий. І тоді я купив ногу Подольськ, який можна було б показати, потім рани нитки під тканиною, потім щось інше.

Так, я багата дівчина, багаті))) Я також маю з бабусі (гофрована дошка для прасувальної білизни)!Я знаю про таку машину, друг мав. Прохолодний. Один з моїх знайомих назад у 90-х роках знайшов такий автомобіль, купив і з тих пір він займається патччерком тільки на ньому.

READ  Як поставити шанувальників на ПК

Де ви купили адаптер? Я не можу знайти в моєму місті.

Я купив у “Outlet” в Інтернеті, завтра буде вже зі мною.

Я люблю цю машину! Точно так само, як моя мама, я навчався на ньому шити. І навіть якщо вона вже є. Цього року виконується рівно 40 років 🙂 працює без проблем. Але у мене є “нова” електрична машина, і ми не можемо знайти спільну мову з нею: (так що він стоїть у валізі і чекають годин до годинника.

Машини наших мам. Скільки краси вони зшивалися на ці машини!Anya, я думаю, довгі зимові вечори ви знайдете спільну мову з вашим новим помічником)

Чудова машина! Мої роки 50! Тепер я відрегулював його до зливу, і вона працює, як вона повинна. Дякуємо за ідею з адаптером.Треба спробувати

Людмила, повністю згоден з вами) Чудова машина.

І я скоро принесе машину Бабушкіна. Їй старше 50 років. Вона отримала її як нагороду на виставці VDNH.

Галина, яка цікава історія вашої друкарської машинки!

Моя мама була така. І я навчався шити. З наступним перетином, ми продали це. Після думки статті: можливо, марно. Тепер у мене є співачка в кутку.Низька. Одного разу її чоловік руйнує його за своєю матір’ю з пішохідним приводом до електричної. Я до сих пір не доходжу до неї, щоб побачити її. 🙂

Рідкісні автомобілі))), і я вирішив ходити трохи моїм автомобілем, пару ліній робити.А потім коштує бідних в кутку)

Точно, тому що! Старі речі є більш надійними. Отже, це здорово, що навіть на друкарській машинці нові пристрої (нога та ТП) підходять!

Так, anya, я не купив спеціальні ноги, я переставлений з Janome)

ООО, моя бабуся була однаковою. Але з усіма ходами я навіть не знаю. де вона зараз, і ми жили з бабусею), і так, я пам’ятаю, тітка, у мене є такі сукні розкішне насіння)

Так, наші матері та бабусі повинні бути надані.Такі наряди зшиті! Але машина є низькофункціональною.

поставити, лапка, швейну, машинка, janome

Я також вивчав точно шити на такому посібнику. І для життя, мабуть, звичка тримати її праву руку на маховик. Я намагаюся голосувати, це поступово виходить 🙂

І я мав таку ж історію) види дитинства.

Я також вивчав шити на Подільській машині, і навіть навчився вишивати на нього. Але але але. Зараз, я на ній шити не буду “ні за які пряники”.

Я іноді використовую його) для дуже щільних тканин, дермантину, хоча у мене промислові.Одного разу я також вишив це, але це давно))))

Тридцять років тому це було, але я пам’ятаю і все ще хитрий.Як мені вдалося рухатися вгору і вниз мої ноги, і зліва праворуч, і навіть у різних темпах.(Машина була ногами). Не те, що зараз, і ебать не чому!

Так, контроль стоп, то навіть задоволення), але, як добре координувати!Тут ви і пошиття одягу, і фітнес. Два в одному)

Мама все ще має таку машину, що шиють без проблем, і скільки я шили на ньому в дитинстві та молоді, поки я не купив ногу на мій 92-й, до речі, теж Подільська, і що цікаво, шиття! Тільки тут я став дуже, дуже рідко шити :))

Час йде, технічний прогрес не варто!Ми як-то маєте електрику, відключені на день, я зміню свій син з блискавкою в джинсах на Подільській (ручний контроль), краса))))

Подібна машина бабусі зараз у моїй тітовій житті, шиття ще. Я колись почав навчитися шити. Потрібно було б говорити про це з моєю матір’ю і тіткою, я не хочу мені так, щоб машина залишилася десь на стороні. вистачить того, що батьківський “Зінгер” після його смерті у нас його родичі виманили.

Лариса, прохолодно, що ваша машина все ще працює і оновлює!))))

Дякую, Ольга))) Оля, вам потрібно заощадити таку рідкість. Прохолодний елемент.

Як встановити стічку ногу на побутову швейну машину

У нас також є такі! Їй 67 років, і це добре працює! Не брешу! Чесно! Моя мати була 2 роки, коли її батько був нагороджений друкарською машиною. Тепер Мамулічка 69 років. При запропонованому купувати електромеханічні відмовилися від квартири!) Ми плакали з нею))

У мене перша машинка бабусі Зінгер німецька, столиком зроблена, з педаллю ножа. Але після того, як була чайка з електроприводом. Так, старі автомобілі сильні, металеві, не те, що зараз)

Співачка. Це, як правило, окрема пісня! Яка якість. І у мене є “чайка”, тимен з електричним приводом) Ох і мовчать на ньому! Але каприсці часто.

Скажіть, і де ви можете придбати адаптер?Адаптер Aurora AU-100 може прийти до “Подільськ 2М?

Я взяв адаптер від друкарської машинки “Джаном”.Адаптери продаються в магазинах, що продають швейні машини.

Я не знаю, чи може цей адаптер.

У китайській алібабі адаптери по 100 ре, у нас по 600. На вигляд не відрізниш. З лапками ситуація аналогічна.До речі, в тому ж Алібабі ви можете придбати нову копію ручного Подільського-2М (тільки замість орнаменту, китайський прокляття). 30 Кірублава просять плюс 14 відвантаження. Те, що ви говорите тут? Справжнє досконалість виходить за межі часу.

добрий вечір!!Скажи мені, бабуся пройшла спадщину до друкарської машинки podolsk2m, я не можу налаштувати це, у неї було приводу ноги, тому що це зробило б все правильно і мазло і розмазано, і вона помбує все))) Дякую.

Я не скажу за стопи, але в руці електрика є перемикач, який вимикає механізм прогресу тканини. Швидше за все, в нозі він також знаходиться там. На передній панелі, поряд з опорою, з буквами в, N, W. Спробуйте перемикати важіль з вишивки (b), щоб шити (h або w. Я не знаю, де це право). Інший механізм прогресу тканини вимкнений, якщо ширина стібка відображається в негативній зоні. Це прямо на дні основи. Важіль поруч з номерами від 1 до 4 з підрозділами 0.5. Якщо важеля встановлюється вище середнього, то негативна ширина стібка та механізм просування тканини вимикаються. Просто встановіть будь-який позитивний інтервал. Якщо це не допоможе, шукайте маленьку людину, яка відкриє її. Може бути, є якийсь розрив, можливо, просто потік нитки і заважає роботі.В принципі, ви можете спробувати відкрити і самостійно, але дивитися непотрібні частини не з’являються.Мама залишалася електричною машиною. не тягнувся взагалі. Думка вже позбутися, але відкрив двигун. і на ньому нитки більше, ніж на котушку. Після чищення все запрацювало як годинник. У сенсі звуку. Цей ремонт не вимагає високої кваліфікації, недостатньо, щоб боятися обладнання, як вогонь. Якщо є страх, краще не отримати.Я також можу рекомендувати написання інструкцій. Вони знаходяться в мережі, якщо ви не знайдете на нозі, основні елементи повинні прийти та посібник. Хоча, на мій погляд, є одна інструкція на всіх автомобілях. Є основні рекомендації щодо налаштування та відмови. Машина в принципі дуба, розміщує навіть чавун, тому 95% від ймовірності того, що відмова є наслідком неправильного встановлення контрольних органів.

І одна можливість прийшла на розум. Якщо машина в минулому була змащена рослинною олією, то все погано, дуже погано. Це не просто спеціаліст, мені потрібен дядько Петя, який буде вимити всі подробиці в керосину і, як правило, реанімувати їх. Я чув, що повне відновлення не відбувається, а машина вимагатиме регулярної роботи, щоб механізми не зберігаються (інакше коріння сечі). У теорії я можу пояснити це до проникнення масла в пори чавунних деталей. Характерною особливістю такого варваразму може служити невеликими жовтуватовими кристалами на валах та механізмах. Загалом, висушена рослинна олія? Тут це повинно бути. Цей параметр може провалити як цілу одиницю, так і окремі частини. У будь-якому випадку перевірка не заважає.Якщо життя викликає, то з рослинних масел ви можете спробувати використовувати тільки чисту оливку. Вона не буде сухою; Я побачив картину з невеликою кількістю цієї олії (щітки зберігалися в нафті). Не сухий. Але це дійсно край. В будь-якому іншому випадку тільки машинне масло.

Огляд основних варіантів

Є десятки видів лап, призначених для роботи з Janome швейними машинами. В основному відносяться лише до 20 з них. Решта аксесуарів мають вузьку спеціалізацію. Їх покупка здійснюється окремо, з урахуванням складності завдань та типу машини.

Варто розглядати опис загальних варіантів більш детально.

 • Універсальний. Поставляється з абсолютно всіма моделями Janome швейних машин. На бічній стінці справа є спеціальна чорна кнопка, яка забезпечує фіксацію стопи у бажаному положенні при роботі з важкими тканинами. На підошві пресувального елемента є центральний слот для максимального спрощення роботи з тканиною, його більш точне розташування. Універсальні явні лапи доступні в окремій версії для автомобілів з горизонтальним та вертикальним трансфером, під різною шириною зигзагів.
 • Вишивка. Входить до основної конфігурації майже всіх автомобілів Janome. Вишивальні лапи мають спеціальну форму, допомагають забезпечити точне позиціонування голки на тканині. З прозорого пластику.
 • Вантажівка. Цей елемент також називають верхнім конвеєром. Він використовується для точного контролю шарів тканини, коли він неодноразово складається. Також за допомогою верхнього конвеєра ви можете шити різні варіанти для делікатних матеріалів. трикотаж, вініл, штучна шкіра. Крок ноги додатково завершені.

При підборі слід звертати увагу на сумісність моделі швейної машини з аксесуарами.

 • Бухта лапа. Потрібно працювати з готовим або вручну, зробленою смугою речовини для обрізання країв. Це також називається “равлик” за спеціальну форму згинання, яка автоматично виконує утворення Kant. За допомогою таких продуктів ставляться дитяча та постільна білизна, інша сипуча або висококваліфікована тканина.
 • Перекривати. Спеціальна лапа для зовнішніх ліній допомагає м’яко обробляти краю тканин середньої та високої щільності. Такі затискні елементи необхідні для роботи з масовими тканинами. З їхньою допомогою добре hedate tweed, льон, Габардин, якщо вам потрібно уникнути згинання матерії.

При виборі, варто розглянути тип човника. ширина лінії зигзага залежить від нього.

 • Пузир. Нога з обмежувачем, щоб забезпечити тканину згинання на бажану ширину. Такі аксесуари для швейних машин виготовляються з різною шириною робочої частини. Згинання матерії відбувається автоматично.
 • Трикотажний. Особливу ногу для швейного трикотажу або тонких матеріалів оснащена додатковим елементом для порізів тканини. Це запобігає зморщенню, появі небажаної збірки.
READ  Як поставити цегельну плиту

При виборі типу трансферу та ширини зигзагів враховується.

 • Ролик. Це спеціалізовані ноги для роботи з шкіряними матеріалами. Спеціальний продукт з роликом у випадку полегшує просування товстого або багатошарового матеріалу. Крутний момент посилюється, шкіра просувається з меншим зусиллям. Роликова лапа іноді замінюється тефлоновими аналогами.

Фортський набір швейних лап

Найчастіше регулярний набір швейних лап не містить не більше трьох або п’яти лап. Універсальна лапка, лапка для блискавки, лапка для строчки зигзаг та лапка для викидання петлі (напівавтомат). У дорогих моделях набір лап складається з 10-15 лапів, а спеціальний відсік має спеціальний відсік для зберігання їх, як на цій фотографії. Однак, ви повинні знати, що, якщо хочете, ви завжди можете купити додаткові лапи. Правда, за умови, що вони зроблені тим самим виробником як швейна машина і підходять для цієї моделі.

Електромеханічний швейний пристрій

Незважаючи на те, що моделі швейних машин з електромеханічним управлінням можуть відрізнятися в наборі функцій, дизайну та інших параметрів, в цілому вони мають однакову “начинку”:

 • Рукав. порожня деталь, всередині якої розташована головний вал пристрою, який керує механізмами, які виконують рядки.
 • Платформа рукав. площа машини, де тканина поміщається в процес швейного виробництва.
 • Маховик. головний робочий елемент, призначений для ручної прокрутки. Маховик відповідає за рух машини, запуску та зупинки робочого інсульту, обмотування нитки на бобін, початок лінії, налаштування голки до верхньої позиції та T. D.
 • Шаттл. це мобільний гачок, який бере участь у ослаблення ниток на боббс.
 • Чаші. спеціальні котушки, призначені для виграшної нитки.
 • Нога. це важлива деталь, яка фіксує тканину і не тріщить речовину у процесі швейного виробництва на швейній машині.
 • Нітенастс. невеликий гачок “вуха”, для яких нитки закріплені на етапі її заправки.
 • Шва залізниця. частина механізму корму матеріалу, яка м’яко передача і сприяє тканині під голку (так, щоб шви отримували гладкий).
 • Здоровий!Стежок – найменша частина шва (рядки); по суті, ця відстань між 2 проколами голки. Shuttle Stitch. один, який утворюється шляхом переплетення нижньої та верхньої нитки.

Швейна машина Janome 90a річницька модель

Японська компанія Janome заснована 16 жовтня 1921 року. Швейні машини виробляються на заводах Японії, Тайваню та Таїланду. Яші рослини поглинули найкращі досягнення у виробництві швейних машин. Продукти відповідають визнаному стандарту якості ISO 9014.

Janome до 90-річчя випустив швейну машину Janome 90a. Потужний та надійний автомобіль з литтям металевим ліжком. Автоматичний нитки, регулятор тиску, ноги, машина обмотувальні нитки на бобіні та багато інших функцій автомобіля будуть насолоджуватися швейними закоханими.

Janome 90A має оптимальний набір ліній, серед яких кілька розгонів і досить багато ліній для роботи з трикотажним.

Якщо ви відкриваєте верхню кришку, ви побачите інструкцію, на якій вона вказується, яка довжина та ширина стібка використовувати для виконання будь-якої швейної операції, а також як встановити напругу ноги та нитки.

Під верхньою кришкою також є зручне місце для зберігання лап, набору голок та інших аксесуарів. І горизонтальне розташування котушки дозволяє потік розслабатися без ривки.

Машина оснащена регулятором тиску стопи на тканині, що дозволяє працювати з тонкими та “проблемами” тканинами.

Janome 90a швейна машина перемістила лайнер у автоматичному режимі. Щоб підмітати петлю, потрібно вставити кнопку у тиск лапи і встановити ширину та щільність петлі. Автомобільні споруди петля і зупиняється в кінці виснаження.

Зручна нитки полегшує заправку ниток у голку.

Сучасний горизонтальний трансферт сприятиме вам заправку нижньої нитки і дозволить вам побачити кількість нитки, що залишається на бобіні.

Ви можете видалити частину таблиці швейної машини для зручності обробки манжеток, нижньої частини штанів та інших трубчастих продуктів. Ця функція називається “вільним рукавом”

В комплекті з швейною машиною Janome 90a є жорсткий пластиковий корпус для захисту від пилу та випадкового пошкодження.

поставити, лапка, швейну, машинка, janome

Купити швейну машину Janome 90А в Харкові та Україні ви можете прямо зараз, зробивши замовлення на сайті або зателефонувавши на наші контактні телефони.

Гарантійне обслуговування

Все обладнання, придбане в магазинах “потовиділення”, забезпечується гарантійним обслуговуванням. Наприкінці гарантійного періоду передбачено платний пост-гарантійне обслуговування. Обладнання для шиття та в’язання забезпечується гарантією на 1, 2 або 3 роки з сервісом в мережі сервісних центрів “Швейна машина”. Максимальна гарантія. 2 роки наведено на швейних машинах pfaff, husqvarna та 3 роки. Сімейні швейні машини.

Лінії швейних машин

Кількість ліній сучасної машини коливається від приблизно 10 у молодших моделях, до декількох сотень складних комп’ютеризованих машин. Лінії швейних машин виготовляються для розділення на працівників та декоративні:

Робочі лінії

Робочі стриктири включають, крім традиційної прямих і зигзагів, також петлі, лінії розгону, зшивання для зшивання та обробки еластичних тканин, лінії для невидимих ​​годівлі NIZA, лінії для їжі та деяких інших.

Декоративні лінії

Асортимент декоративних ліній для механічних машин обмежений. Можливо, найбільший набір ліній серед автомобілів цього класу можна знайти з pfaff Виберіть 4.0. Однак, в силу конструктивних обмежень, декоративні лінії механічних машин не дуже цікаві, і при виборі електромеханічної машини, можливо, не потрібно надати особливу цінність до кількості ліній.

Всі комп’ютерні машини можуть виконувати різноманітні декоративні лінії. Це різні прикраси, шпильки, лінії, виготовлені гладким вибухом, елементи найпростішої вишивки. Лінії з хрестом, просто гонки, ажурні лінії тощо. Вишукані моделі в пам’яті зберігаються один або більше алфавітів. Деякі моделі (наприклад, Husqvarna Sapphire) мають не тільки латинську, але й російські алфавіти, а також ієрогліфи в їх арсеналі.

Зазвичай будь-яка лінія комп’ютеризованої машини може бути модифікована, змінюючи довжину та ширину стібка. Багато машин мають функцію дзеркального зображення горизонтально та вертикально, а також поворот лінії.

Деякі комп’ютеризовані машини мають пам’ять, до якої можуть бути додані певні комбінації букв (наприклад, назви членів сім’ї) або послідовність декоративних елементів для вишивання деяких кордонів.

Тип шатткого пристрою

Шаттл. це сучасна побутова швейна машина при пошитті швейних виробів, що робить як коливальний рух, або обертається в горизонтальній або вертикальній площині. Відповідно, шулки називаються “вертикальними гойдалками”, “горизонтальним обертанням” і “вертикальним обертанням”.

Вертикальний гойдальний човник найпростіший. Він знайомий багатьом, наприклад, на побутових швейних машинах “Чайка”. Такий човник застосовується всіма виробниками у недорогих електромеханічних машинах. Відсутність човника такого типу вважаються підвищеною вібрацією при роботі, низькій швидкості швейності, обмеження довжини та шириною стібка (не більше 5 мм), а не найвища якість лінії.

Горизонтальний обертовий трансфер. найпоширеніший тип човника. Цей човник найбільш зручний для поповнення бобів. Боббін такого човника видно через прозоре вікно на голковій тарілці. Це зручно, тому що це дозволяє легко оцінити кількість залишкових ниток на бобінах. Машини, оснащені таким блиском менш вібрування, оскільки трансфер обертається, не розмахуючи. Слід зазначити, що низька нитка ніколи не плутається в горизонтальних шатлі. Горизонтальний човник не вимагає змащення.

Вертикальний обертовий човник використовується при проектуванні швейних машин pfaff. Затискачі аналогічного дизайну використовуються в промислових швейних машинах. Головна перевага. Висока надійність. Машини, оснащені таким блиском, також менш вібрі в порівнянні з дешевими конструкціями, а також зменшується ймовірність заплутаності нижньої нитки. Важливою перевагою такого дизайну перед горизонтальним шаттлом є зручність регулювання напруги нитки нитки. Однак вертикальний човник вимагає регулярного змащення.

Організатор для боббс і лап

Майже всі швейні машини мають коробку для аксесуарів у знімній частині платформи. Але лише деякі з них обладнані організатором, в якому боб, нога та інші аксесуари завжди будуть у своїх місцях.

Нижня тканина конвеєра. Інтегральний механізм швейної машини, що забезпечує просування матеріалу та необхідну довжину стібка.

На якість зшивання впливає кількість долі тканини.

7-сегментний залізничний конвеєр забезпечує хороший розвиток тканини через ширину 15 мм. Ширина транспортера тканини важливий параметр, який визначає наскільки рівномірно буде просуватися тканина без зміщення шарів при зшиванні ,і в кінцевому підсумку, наскільки якісною буде рядок.

Широка зубчаста стійка дозволяє впевнено працювати з будь-якими тканинами!

Верхній тканинний конвеєр

Тканина конвеєра. Інтегральний механізм будь-якої, навіть найдавнішої швейної машини. Це конвеєр, який забезпечує необхідну довжину стібка, сприяючи тканині між двома пунктами голки. При роботі на машинах, оснащених звичайним конвеєром тканини, виникають проблеми, коли швейні тонкі матеріали, такі як шовк, шифон, віскоза, тонкі синтетичні тканини. Тканинні шари можуть змінюватися відносно один одного. Крім того, при зшиванні, наприклад, стільникових або смугастих тканинах, важко досягти ідеального матчу креслення через те ж саме переміщення. Для вирішення цієї проблеми використовується верхній тканинний конвеєр.

Зазвичай це пристрій, який фіксується замість ноги препарату, і допомагає сприяти поверненню тканини. У той же час, обидва шари матеріалу годують одночасно, як у промислових швейних машинах, а частини не зміщуються.

Плодувати. Єдина компанія, яка оснащена своїми автомобілями у вбудованому верхньому конвеєрі, так званій системі IDT (інтегрований подвійний транспортер). Вбудований конвеєр хороший, тому що це дозволяє працювати з будь-якою лапою, при цьому знімається лише з універсальною лапою, яка часто не зручна. Завдяки вбудованому верхньому транспорті, Pfaff машини отримали популярність серед головних.

Довжина стібка і ширина стібка

Величина ширини лінії впливає на те, як буде широкі та виразні декоративні лінії. Ну, якщо ширина лінії буде не менше 6 мм. Максимальна ширина ліній серед побутових автомобілів мають pfaff автомобілі. 9 мм. При максимальній довжині стібка ви можете побічно судити, як товсті тканини можна зшивати автомобіль. Найкращі зразки швейних машин мають довжину стібка до 6 мм, а більшість недорогих автомобілів. 4 мм.

Більшість машин плавно має довжину стібка (у машині є регулятор довжини стібка).

І є автомобілі, в яких немає регулятора довжини стібка. У цих машинах закладено дискретну зміну довжини стібка, тобто у переліку машинних програм, три або більше видів прямої лінії з певною довжиною.

Довжина стібка і ширина стібка

Величина ширини лінії впливає на те, як буде широкі та виразні декоративні лінії. Ну, якщо ширина лінії буде не менше 6 мм. Максимальна ширина ліній серед побутових автомобілів має вираження pfaff. 9 мм. При максимальній довжині стібка ви можете побічно судити, як товсті тканини можна зшивати автомобіль. Найкращі зразки швейних машин мають довжину стібка до 6 мм, а більшість недорогих автомобілів. 4 мм.

READ  Який фотопллер підходить для глибокого бікіні

Регулювання ширини шва

Регулювання ширини виконаних операцій дозволяє плавно змінити ширину шва для всіх ліній зигзагів.

Є швейні машини, в яких регулюється лише ширина зигзаг.

Налаштування ширини зигзагів

У деяких машинах ширина зигзаг сама сильно змінюється.

Є автомобілі, в яких є дискретна зміна ширини зигзагів, тобто у списку машинних програм, три або більше типів зигзагів закладені з певною питомою шириною.

Школа Новик. Як замінити лапу в швейну машину

Налаштуйте ширину інших ліній зигзагового кольору неможливо (це виправлено).

Режим широкого циклу

Майже всі побутові електромеханічні машини, за винятком найбільш примітивних, можуть виконувати прямий прорізний цикл. Інші види шарнірів для електромеханічних машин недоступні. Багато автомобілів роблять таку петлю напівавтоматичний Режим у чотирьох прийомах без тканини. Для того, щоб виконати петлю, ви повинні виробляти чотири перемикання процесу. З лівої сторони петлі, витягнувши довготривалу, підмітання правої сторони, підмітаючи сусід.

Деякі електромеханічні машини дозволяють циклу автоматично Відповідно до розміру кнопок. Для цього необхідно попередньо вставити кнопку в петролевому лічильнику лапи і встановити ширину та щільність петлі, а решта автомобіля зробить найбільше.

Машини для керування комп’ютером автоматично роблять петлі. Японські компанії зазвичай виконують петлі за кнопками. Європейські автомобілі дозволяють встановити бажані розміри петлі в міліметрів. Для точного дотримання розміру петлі Pfaff та Husqvarna поставляють свої машини пристроєм, вимірюючи сам цикл під час широкого процесу. Комп’ютеризовані машини здатні виконувати до 10 типів петель. На додаток до традиційної білизни, це може бути костюмними петлями з очима, петлями для трикотажу, петлі з закругленими краями та іншими. Крім того, ви можете зробити петлю один раз і покласти його в пам’ять. Потім автомобіль зробить будь-яку кількість абсолютно ідентичних петлі.

Кількість петель

Майже всі побутові електромеханічні машини можуть виконувати прямий прорізний цикл. Інші види шарнірів для електромеханічних машин недоступні.

Комп’ютеризовані швейні машини здатні виконувати до 10 типів петель. На додаток до традиційної білизни, це може бути костюмними петлями з очима, петлями для трикотажу, петлі з закругленими краями та іншими.

Максимальний обмежувач швидкості

Швейна швидкість будь-якої побутової швейної машини може бути плавно регульована, натиснувши педаль. Для шиття особливо складних та відповідальних ділянок виробу дуже корисна наявність обмежувача максимальної швидкості шиття. Такий регулятор, який дозволяє плавно обмежити швидкість, може бути розташована на машинній панелі. Іноді обмежувач розташований на педалях, і такий перемикач дозволяє обмежити зменшення швидкості.

Програмована зупинка голки у верхньому / нижньому положенні

Під час роботи на машині, оснащеному функцією програмування голки, вам ще не потрібно знову перетворювати ручний колесо. Голка завжди зупиниться у верхньому положенні. Якщо ви хочете опустити голку, щоб увімкнути тканину, просто натисніть кнопку “Верхня / голка нижня положення”. Голка падає до нижньої позиції та зупиняйтеся, поки не натисне кнопку.

Ниткоподібний

Деякі автомобілі оснащені зручними нитками, полегшуючи наповнення нитки в голку.

Балансування трикотажних ліній

Залежно від типу тканини, трикотажні шви не можуть розглядатися як представлені в інструкціях. З балансуванням трикотажних ліній ця проблема легко зберігати вдома. Крім того, ця коригування може бути отримана додатковими кресленнями лінії на основі доступного.

Балансування петлі

Можливість регулювання довжини (частоти) швів при виході з лівого та правого боку петлі дозволить вам налаштувати автомобіль, щоб отримати квартиру, акуратну та красиву петлю.

Горизонтальна або вертикальна котушка

Горизонтальне розташування котушки, на відміну від вертикалі, дозволяє нитку розмовляти гладко і без ривки, що призводить до стабільного натягу нитки та більш плоскої лінії.

Регулятор тиску тиску тканин

Для отримання високоякісного стібка, з певною довжиною стібка та відсутність зміщення шарів матеріалу відносно один одного, для тонких та товстих тканин, для нижнього транспортного засобу потрібні різні затискачі затискачів тканини. Для тонких тканин, більший тиск необхідний для товщини, щоб полегшити проходження потовщення. менший. Багато швейних машин мають регулятор тиску ножа для тканини, який дозволяє регулювати затискну силу, щоб отримати найкращий результат. Особливо важливо це присутність регулятора тиску при пошитті трикотажу, оскільки він має властивість сильно розтягнута під аттерскою, а ослаблення тиску може бути зведений до ефекту розтягування. У машин, оснащених верхньою конвеєрною тканиною, наявність ноги регулятора тиску не є принципово.

Автоматична зупинка при обмотуванні бобін

Більшість автомобілів обладнані автоматичною функцією зупинки в той час, коли бобін рани повністю. Це одна з найбільш непотрібних функцій.

Для деяких швейних робіт, таких як кнопочки для протоки або швейної води, нижні конвеєрні зуби повинні бути опущені.

Жорсткий або м’який випадок

Швейні машини можуть бути обладнані злегка жорстким пластиковим корпусом для захисту від пилу та випадкового пошкодження.

М’який футляр. це простий пакет щільного поліетилену або іншого аналогічного матеріалу. Overlocks обладнані лише м’якими кришками.

Як змінити лапу в швейній машині

Стандартні голки

Всі побутові швейні машини шовного стібка були оснащені голками стандарту 130/705 год. Домогосподарство Overlocks Використовуйте голки ELX705, ви також можете використовувати голки 130/705 год. Перетворювачі голок відрізняються від голки для швейних машин Shuttle Stitch у збільшеному. Найкращі голки. голки німецької компанії Schmetz.

Країна виробник

Різноманітні швейні машини швейних машин у наших магазинах надають такі компанії, як Pfaff (Німеччина-Швеція), Husqvarna Viking (Швеція), брат (Японія), Janome (Японія) та родича (Японія).

У Європі виробництво автомобілів розмістив лише дві компанії зі списку. Pfaff виробляє машини на заводах у Чеській Республіці та Швеції, а Husqvarna тільки у Швеції. Однак у Європі виробляються тільки автомобілі дорогих серій. Позитивні та недорогі товари Ці компанії виробляють на Тайвані. Машини недорогі серії Тайванська збірка зазвичай мають певну особливу назву. Husqvarna має серію “huskystar”, pfaff. “Pfaff hobby”.

Janome і брат у Японії є лише найдорожчі швейні та швейні та вишивальні машини. Основне виробництво зазвичай розміщується на Тайвані. Однак найдешевші автомобілі можуть бути зібрані в Китаї. Практика показує, що якість китайських автомобілів часто не витримує критики, в той же час, якість тайванських скарг зазвичай не відбувається.

Як встановити лапу в друкарській машинці

По-перше, деякі новачки можуть бути зацікавлені в тому, як закріпити його до стрижня? Тут все просте: навколишній лівий гвинт (це може бути іншим типом), видалити лапу і покласти бажаний. Але є лапи, які прикріплені за допомогою засувки. У цьому випадку адаптер для лап загвинчується до стрижня, до якого закріплена нижня частина стопи. Цей метод також має переваги, і мінуси: лапа легко змінюється, але в роботі вона може розкритись.

Треба сказати, що лапи, як зі старими автомобілями, так і новими, взаємозамінними. Всі лапи можна застосовувати на будь-яких машинах. Наприклад, якщо ви прикрутите до старої подільської адаптер, то можете використовувати нові модні лапки. Обмеження складають лише функції Zigzag на прямих машинах.

По-друге, питання про встановлення лапи може бути пов’язана з розбиттям голки. Однією з причин порищею голкою є удар її про лапу. Якщо ви зшиті, і раптом голка почала потрапляти в лапу, це може статися у двох випадках: або слабкий кріпильний гвинт, а лапа з вібрацією змінила позицію, або ви поклали ще одну лапу.

Я зіткнувся з цією проблемою, коли я почав стріляти роликом про можливості прямолінійної подольської швейної машини. При зміні лап, з усіма їх візуальними схожими, виявилося, що всі спеціальні вибивачі, здається, перетворюються вздовж осі і під кутом до зубчастої рейки. Крім того, цей дефект буде порушувати якість лінії, голку з невеликим гніздом в нозі б’є в лапі і розривається, тобто швейний процес просто неможливо.

Що ж робити, якщо голка потрапляє до лапки?

Розглянемо механізм ноги преси. Вона включає в себе: нога, стрижень, пружину, підйомник та важіль, різьбовий рукав, нож для обробки ниток (необов’язково) та кріпильні гвинти.

У цій ситуації вам потрібно видалити передню дошку (ми пам’ятаємо, що гвинт кріплення не повинен бути викруткою до кінця, але цього достатньо послабити). У нас є два механізми перед нами: голки вперед, а за ним ядро ​​прес-ноги. Тут нам потрібно. Послабити кріпильний гвинт (не відкрутіть!), перетворіть його з встановленою лапою, щоб нога розташована паралельною зубчастою рейкою. Поклавши лапу в правильному положенні, зафіксуйте гвинт.

При встановленні “рідної” ноги процес доведеться повторити у зворотному напрямку. Це не складно. Говорячи про механізм натискання ноги, я хочу звернути вашу увагу на себе. Її лікування вимагає обережності. Ви не можете запланувати друкарську машинку з лапою без тканини. підошва ноги буде пошкоджена подряпинами. Нікель кидається, а тканина буде не тільки гіршою, а також на тонких тканинах. Крім того, з такою обробкою друкарської машинки, рейки заблоковані.Ви також повинні звернути увагу на вологість при зберіганні машини та лап. Якщо лап рушнив, то свіжа іржа може бути легко видалена, опускаючи його в суміш соляної кислоти 0,5л. і 50 гр. Сильний бульйон гіперікум або свята двадцять хвилин. Потім промийте холодною водою і польською. Я не можу зняти глибоку іржа. Нога повинна бути замінена.Тому запобігання завжди краще лікування. Дотримуйтесь друкарської машинки, і вам не доведеться застосовувати непотрібні зусилля, розглянуті питання про те, як встановити лапу в друкарській машинці щодо Подільської швейної машини? Але цей урок підходить для будь-якої швейної машини, де є доступ до механізму натискання ніг.

Якщо стаття була корисною, поділіться ним з друзями в соціальних мережах, я буду вдячний за хаски. Підписавшись з новинами, ви не пропустіть нові уроки, а також отримати корисну книгу в подарунок “Швейна машина домашнього використання”.