Як поводиться волосся після лазерної епіляції

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Робить волосся після лазерної епіляції?

Знищені фолікули не відновлюються. Тобто вони більше не прийдуть про себе. Після лазерного видалення волосся, тільки волосся, які були на стадії відпочинку і сну. Тобто, пройшов життєвий цикл, вони знову починають його. І саме у цьому етапі процедура повинна бути повторно.

Скільки волосся не росте після лазерної епіляції?

Як правило, інтервал між сесіями становить 14-20 днів, після чого збільшується, як кожен раз після процедури, життєвий цикл залишкових фолікулів уповільнює.

Багато дівчат, не думаючи, вибирають лазерне видалення волосся, як основна процедура, щоб позбутися від небажаної рослинності на шкірі. Причини такі:

 • Сесія триває від 15 хвилин до години (повна обробка тіла).
 • Болісні відчуття мінімізуються. Дівчата з чутливими косметологами шкіри пропонують спеціальну анестетику.
 • Відсутність шрамів і рубців.
 • Довгий ефект. Повторна процедура здійснюється через 6-10 тижнів.

Для повного видалення рослинності воно буде потрібно з 4-7 до 12 сеансів.

Ефект депіляції набагато краще, ніж від першого сеансу лазерного видалення волосся. у першому випадку рослинність повністю видаляється, на другому лише починає випадати на наступний день. Втрата триває 4-10 днів. Пам’ятайте, що лазерна технологія дає значно більш стійкий ефект, т.до. видаляє волосся разом з цибулинами.

Як поводиться волосся після лазерної епіляції

Лазерне видалення волосся є ефективним способом видалення надлишкового волосся, застосовуючи лазер. Розглянемо приватні проблеми, які клієнти просять лазерне видалення волосся

Що робить лазерне видалення волосся?

Лазерне видалення волосся є ефективним способом видалення небажаної рослинності. Ця сучасна легка техніка має багато переваг над традиційними видом депіляції, включаючи безболісну, швидкий і довготривалий результат.

Для кого призначена процедура?

Процедура може пройти чоловіків і жінок, але останній складають більшість клієнтів. Для жінок, лазерне видалення волосся є справжнім знаходженням, оскільки це можна зробити в різних частинах тіла і розраховувати на довгий результат. Процедура також може бути вирішенням проблеми росту небажаного волосся через гормональну відмову в організмі або присутності хвороби “Жирсутизм”, в яких жінки вирощують волосся на чоловічому типі через надмірну кількість чоловічих гормонів-андроген.

Чи можуть чоловіки пропускати лазерне видалення волосся?

За допомогою лазера чоловіки позбавляються від необхідності регулярного гоління, який часто дратує шкіру обличчя і викликає запалення лампочків. З періодичним проходженням процедури волосся стає менш жорстким і щільним, що покращує стан і появу шкіри. Крім того, лазер застосовується і як триммер. вирівнює контури бороди, після чого вона виглядає більш акуратно і стильно.

Що таке лазер, якщо є простіші методи?

Відомі старі методи видалення надлишкового волосся на тілі. різні види депіляції, включаючи використання бритви, воску, цукрової пасти. Ці методи дешевші і прості, ніж лазер, оскільки вони можуть бути виконані вдома.

Мають короткостроковий результат, часто з небажаними наслідками. Механічні методи, на відміну від використання лазерного променя, не призупиняють, але, навпаки, стимулюють ріст волосків, тому що волосяні фолікули не руйнують. Крім того, саме процес, як правило, досить болючий. На сайті обробки, нові, більш жорсткі волосся ростуть. щетина. Цей процес часто викликає подразнення, пілінг, почервоніння, шурчивість волосся в шкірі. Лазерне видалення волосся не має подібних наслідків.

Чи є якісь способи, які повністю зупиняють зростання волосся?

Процедури видалення небажаного волосся не припиняють зростання назавжди, тому що вони не впливають на гормональну систему, відповідальну за зростання волосся.

Лазерна епіляція: Чи можна позбутися волосся назавжди?

Але в сучасній косметології є способи допомогти позбутися від небажаного волосся протягом тривалого періоду. Щоб зберегти ефект, потрібно одержувати підтримку процедур один раз на шість місяців.

 • Електрична потужність. метод з використанням електричного струму. Дає стійкий ефект. Рекомендується у випадках, коли лазерне видалення волосся не приносить ефект, наприклад, для усунення сірого, легкого волосся.
 • Фото та елос-епіляція. методи, використовуючи легку енергію. Фотоепіляція здійснюється при дії енергії світла, а ело також використовує радіохвилі. Комбінований метод дає стійкий результат.
 • Лазерне видалення волосся. це процес впливу лазерного променя певного типу (діод, олександрит, рубін або неодим). Лазери можуть мати іншу довжину хвилі, потужність імпульсу. налаштування вибрано індивідуально.
поводиться, волосся, після, лазерної, епіляції

Чому в косметології часто застосовується діодний лазер?

Діодний лазер. інноваційний розчин у сфері епіляції. Популярність пов’язана з відмінним результатом і досить. Зволожуючий гель застосовується до ділянки обробки для охолодження шкіри та захист від пошкоджень.

Є результатом впливу лазера з кольору шкіри та волосся?

Результат епіляції з лазером більш помітна на зоні росту темного волосся, оскільки вони містять більшу кількість меланіну. Pushkovy, дуже яскраві або сиве волосся важко видалити цей шлях. Шкіра відтінка практично не впливає на результат.

READ  Чи можна мити в посудомийній машині

Скільки сеансів потрібно йти?

Курс лазерної обробки становить середнє 6-8 процедур залежно від зони впливу. Волосся в пахвовій зоні, зона бікіні, важче зняти на обличчі, ніж на шлунку, руки, ноги, так що потрібно більше сеансів.

Чому потрібно пройти через повний курс?

Волосся під час зростання проходить 3 фази: активні, сплячі, скидання. Лазерний промінь впливає на волосся, коли він залишається на активній фазі. Деякі з таких волосся в кришці одночасно становить лише 15-30% залежно від організму та генетики. Через 1-2 тижні сплячих фолікулів зростає нове волосся, яке також потрібно обробляти.

Для 1 сеансу не всі цибулини можуть бути знищені, частина покриття для волосся просто сповільниться і розріджувалося. Тому процедура лазерної епіляції необхідно повторити.

Після проходження повного курсу 5-8 сеансів волосся поступово зникає. Тоді кожні шість місяців потребують процедур підтримки, оскільки тонкі волоски можуть періодично з’являтися періодично.

Лазерне видалення волосся. це найкращий спосіб завершення методу видалення волосся. Відповідно до ефективності, безпеки та доступності, він не має рівних.

Чи необхідно підготуватися до процедури?

Протягом 2 тижнів відмовитися від відвідування солярію, приймаючи антибіотики, за 3 дні до процедури, щоб не використовувати алкогольні лосьйони та голити оброблені ділянки.

Що очікувати після першого сеансу?

Перед процедурою слід консультуватися з косметологом. Спеціаліст виключить протипоказання, передбачає кількість сеансів та результат.

При обробці діодного лазера, волосся не змінюється кольором і негайно не випадає. Ви не можете бачити жодних змін у їхньому зростанню. Але через 2-3 тижні буде помітно, що більшість волосся зникли, і шкіра стала гладкою. Через 2-6 тижнів, залежно від обробленого розділу, процедура повторно використовується. У майбутньому частота та інтервал між сеансами визначатимуть темпи зростання волосся.

Що наступний догляд?

Рекомендується не засмагати через 2-3 тижні до та після процедури протягом 3 днів після обробки, не відвідуйте басейн, ванну, сауну, не застосовуються до сфери алкогольних засобів, зволожуючих кремів, пантенолу.

Кому процедура протипоказана?

Лазерна видалення волосся протипоказана особам віком до 18 років, вагітні жінки, під час лактації, при захворюваннях у різких формах, шкірних захворюваннях, онко-ваг, діабет. Забороняється обробляти моль-лазер, папіломи. Для вивчення окремих обмежень рекомендується звернутися до лікаря.

Лазерні іридіази?

Ні, лазер. це лише термічне імпульс, легке випромінювання з високою щільністю енергії та високою селективністю. Він нагріває лише пігментований стрижень волосся та його лампочку, не пошкоджуючи шкіру та внутрішні органи.

Чи лазер має ризик раку?

Це спільне занепокоєння, але для цього немає фундаментів. Епіляція виконується діодним лазером з довжиною хвилі 808 нм, розташованим у видимій частині спектрів та непурожної тканини. Для порівняння, більш високий вплив на організм має ультрафіолетове випромінювання, що може призвести до появи злоякісних пухлин. Під час роботи лазерного пристрою формуються електромагнітні поля, подібні до звичайних побутових приладів.

Як видалити волосся після обробки, тому що вони не падають негайно?

Лазерно-оброблене волосся випадає протягом 10-14 днів після процедури. Якщо немає можливості очікувати, їх можна сформувати або вилучити, застосовуючи крем для депіляції, але не видаляйте їх з цибулинами (воском, шигіючим, електричним керуванням, пінцетом), щоб не стимулювати ріст.

Що робити, якщо волосся не зросте після декількох процедур?

Ця ситуація часто. Якщо на активній стадії зростання немає волосся, ви можете насолоджуватися результатом проміжного епіляції. Шкіра стає більш гладкою і чистою, навіть якщо курс не повністю завершений.

Чому лазерна епіляція?

Після появи лазерного видалення волосся в Росії це було дуже дорого, і не всі доступні. Але в даний час з розвитком лазерної медицини вартість процедур значно знизилася. У центрах краси Ола, дуже розумна цінова політика для цієї служби.

Якщо головне в процедурі є лазер, наскільки майстерність фахівця важлива для результату?

Щоб отримати безпечний та видимий результат, будь-яка технологія важлива для правильного використання. Центри ОЛА використовують кваліфікованих фахівців.

Ефект після першого сеансу

Ви не побачите плавну шкіру після першої лазерної епіляції. Вам не потрібно засмучувати: через 10-14 днів волосся на шкіряному лазері випадає.

Деякі волоски залишаться на шкірі і через два тижні після першого сеансу епіляції, немає нічого страшного. Лазер впливає на волоски з достатньою кількістю меланіну. Якщо волосся під час процедури була на етапі росту, то Меланін все ще не мав часу накопичувати, а лазер не спалив свою лампу. До однієї з наступних сеансів волосся будуть готові до видалення.

Лазерне видалення волосся: яка процедура і як підготувати

Деякі з нас намагаються позбутися від небажаного волосся на тілі за допомогою різних засобів. воску, цукру, пінцет, епілятора, бритв та процедур. Хтось навіть вражає струм за допомогою електропостачання. І в цьому різноманітті методів, лазерне видалення волосся визнається найбільш ефективним і безболісно. Ми розуміємо тонкощі процедури разом з експертом.

Чому після лазерного видалення волосся продовжується рости?!?������

Що таке лазерне видалення волосся

Лазерне видалення волосся. це сучасний, ефективний та безпечний спосіб боротьби з небажаним волоссям на організмі. Технологія побудована за методом селективного фототермолізу, що дозволяє селективно впливати на пігментний меланін у стрижня і спускатися до лука, руйнуючи його назавжди. Від лупи та нове волосся утворюється після механічного видалення або хижацтва попереднього.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ I ЯКІ Є ПРОТИПОКАЗАННЯ? I Лазерна епіляція Львів, Тернопіль

Здатність лазерів пошкодити волосяні фолікули було видно більш ніж 50 років тому. Але лише в 1981 році ROKS Андерсон та Джон Париш від Гарвардської медичної школи було запропоновано теорію селективного фототермолізу. Через кілька років група вчених повідомила про успішне використання лазера Ruby для довгострокового видалення волосся.

Всі волосся на тілі людини відрізняється чотирма етапами зростання:

Волосся на одній області шкіри знаходиться на різних етапах зростання, тому неможливо видалити все волосся з однією процедурою лазерної епіляції. 10-15% волосся видаляються за сеанс. Щоб видалити 90% волосся на організмі, вам знадобиться від 6 до 10 процедур.

Колір волосся, як колір нашої шкіри та навіть кольору очей, визначається кількістю пігнінового пігменту. Будь-який лазер бачить пігмент волосся, тому занадто легке волосся, червоний або сірий, не побачить жодного з існуючих лазерних пристроїв.

READ  Після того, скільки фен виходить з тіла

Чим у вас є темніше і товщі волосся (в цьому більше меланіну) і світліше вашої шкіри (тобто менше меланіну в ньому), тим краще лазер буде здатний розпізнати і видалити волосся.

Як часто можна видалити лазерне волосся для різних зон

Частота процедур не залежить від пристрою, але від швидкості оновлень волосся в різних частинах тіла. Рекомендовані інтервали між процедурами:

Протипоказання для лазерного видалення волосся

 • Вагітність, лактація.
 • Епілепсія.
 • Вік до 18 років лише за згодою батьків.
 • Пошкодження шкіри, запалення, пігментної освіти, келоїдних шрамів, шкірних захворювань на ділянці епіляції.
 • Татуювання на місці епіляції.
 • Загострення хронічних захворювань.
 • Нагрівання кропив’янки.
 • Герпес на етапах загострення.
 • Онкологія в анамнезі.
 • Аутоімунні захворювання сполучної тканини.
 • Гормональний дисбаланс, який супроводжується патологічним ростом волосся.
 • Надмірно засмаглі шкіри.
 • Прийом тетрациклінової групи антибіотиків, сульфанамідів, препаратів на основі золотих або системних ретиноїдів.

Можливі побічні ефекти від лазерного видалення волосся

 • Почервоніння, свербіння, утворення кору, набряк, пілінг.
 • Опік, формування бульбашки.
 • Рустика волосся, розвиток фолікуліту, синці, патологічне зростання волосся, виразки (у рідкісних випадках).
 • Освітлення веснянок та інших пігментних утворень.
 • Гіпопігментація, гіперпігментація.
 • Сільське господарство хвороби вугрів.
 • Пошкодження або роз’яснення судинних утворень.

Підготовка до лазерного видалення волосся

Так що процедура успішно пройшла, з мінімальною ймовірністю появи побічних ефектів, випливає:

 • Не засмагають і не використовують засмаги протягом 1 місяця до процедури;
 • Не видаляйте волосся воском, цукром або пінцетом протягом 1 місяця до процедури;
 • Не використовуйте креми та масла в зоні лазерного видалення волосся за 2 дні до процедури;
 • Усуньте очищення, пілінгу, скраби та використання масажних щіток 10-14 днів до процедури.

Якщо ви вирішите здійснити лазерне видалення волосся, скористайтеся цим списком перевірки.

Що варто звернути увагу на процедуру

 • Лазерне видалення волосся повинно здійснюватися медичним працівником, який навчався спеціально працювати на використаному пристрої.
 • Ви повинні підписати угоду про процедуру видалення лазерного волосся на цьому пристрої.
 • Медичний працівник повинен повідомити вас про особливості процедури, протипоказання та можливі побічні ефекти.
 • Ви повинні дати окуляри, які захищають очі від лазерного впливу.
 • Медичний працівник повинен попросити вас видалити прикраси, якщо вони знаходяться в зоні процедури, оскільки вони можуть відображати лазерні промені.
 • У офісі не повинно бути ні дзеркал та інших відбивних поверхонь; Вікна повинні бути завісовані.

Про процедуру епіляції

Тривалість процедури залежить від величини лазерного сопла, т.Е. З якої області шкіри вона покриває одним спалахом (легка пляма). Також впливає на спритність та досвід медичного працівника, який виконує процедуру. Зазвичай обробка однієї зони (наприклад, загальна бікіні) займає не більше 15-20 хвилин.

Болючість процедури також залежить від методу охолодження шкіри під час процедури. Найчастіше це струмінь холодного повітря або спеціального криогенного спрею, вакууму, контактного охолодження з наконечником сапфіру.

Найбільш неефективний метод охолодження є використання водянистого холодного гелю.

Звичайно, болючість процедури впливає на кількість волосся на організмі, фототип пацієнта та індивідуального болю. Можна використовувати місцеву анестетику до процедури зменшення болю. Але процедура повністю толерантна і значно менш болісна, ніж електрополіття.

Однак, якщо ви взагалі не відчуваєте жодних відчуттів, то, можливо, лазер не має достатньої потужності, що, швидше за все, вплине на результат. Друга можлива причина. у вас є високий біль.

Реабілітація після видалення лазерного волосся

 • Можливо, почервоніння і набряк навколо волосяних фолікулів протягом 1-3 днів.
 • Необхідно використовувати SPF-захист 50 для відкриття областей тіла, де процедура була зроблена.
 • Не засмагайте протягом 1 місяця після процедури.
 • Не видаляйте волосся (воск, цукор, пінцет) між процедурами. тільки гоління.
 • Уникайте застосування кислот, скрубців, пілінгів, використовуючи щітки в цій зоні протягом 7-10 днів.
 • Уникайте носіння щільного синтетичного одягу протягом 2-3 днів.
 • Виключити візитні ванни, сауни, басейни та джакузі на 3 дні.
 • Солярій виключає протягом усього періоду ходу лазерної епіляції.

Зверніть увагу, що перші результати від лазерної епіляції ви повинні побачити після 1-3 процедур. Якщо кількість волосся не змінюється, а існуюче волосся не випадає, то найбільш оптимальним спробує інший пристрій або іншу клініку.

Важливо також знати, що у нас є сплячі волосяні фолікули, які можуть прокинутися через життя під впливом зовнішніх факторів та гормональної активності. Хоча волосся в снодійному стані всередині шкіри, лазерний промінь не може вплинути на нього. Тому можна з’явитися нове волосся протягом усього життя навіть після успішного курсу лазерного видалення волосся.

Чи можна зробити лазерне видалення волосся

В останні роки з’явився побутовий апарат для лазерного видалення волосся, але існує дуже мало доказів ефективності та безпеки таких пристроїв, вони обмежені малими дослідженнями. Використання таких пристроїв може бути небезпечною для здоров’я, доки не виконуються великі незалежні тести.

Останнім часом з’явилася велика кількість лазерів, а ціновий діапазон для процедури дуже різноманітний. Ми радимо вам не йти до першого салону краси біля будинку, і ретельно вивчити все і вибрати високоякісний апарат і досвідчений спеціаліст. Пристрій лазерного видалення волосся. це медичне обладнання, яке слід використовувати лише в медичних закладах. Потужний лазер. це дуже дорога покупка, яка збільшує вартість процедури високоякісного апарату. Коли ви вибираєте дешевий лазер у салоні краси без медичної ліцензії, то ви ризикуєте не просто кидати гроші на вітер і розчарувався, але також покласти ваше здоров’я.

Пам’ятайте, що навіть найсучасніші естетичні процедури вимагають ретельного вивчення. Піклуйся про своє здоров я!

Ранні ускладнення включають шкіру опіків різної тяжкості, фолікуліту, загострення акнеформних висипів, загострення герпетичної інфекції, алергічні реакції, фотографічний розвиток, кон’юнктивіт та увеїт.

Опіки виникають з кількох причин:

 • Використання густини потоку високої енергії під час процедури.
 • Засмаглі шкіряні або IV-VI фототипи шкіри на Fitzpatrick.
 • Епіляція на ділянках з дрібною та чутливою шкірою, наприклад, у перианальній зоні або поле статевих губ, використовуючи непридатні параметри випромінювання.
 • Неправильна методика процедура (імпульсне накладення, неповні контактні маніпули з шкірою).
 • Неадекватна система охолодження шкіри під час процедури або його відсутність.

Заходи щодо запобігання цьому ускладненню в першу чергу включають адекватний вибір пацієнта. Не повинно виконуватися шляхом процедури видалення лазерного волосся відразу після активної інсоляції, вам потрібно почекати 2-4 тижні, щоб засмаг трохи. Це особливо важливо при роботі з Рубіновим, Олександрітом, діодними лазерами та системами IPL. Альтернативно, ці лазери можуть запропонувати використовувати у засмагуваних пацієнтів та пацієнтів з IV-VI шкірними фотографіями ND: яг лазер з довжиною хвилі 1064 нм. Точка застосування випромінювання цього лазера не меланіну волосяного фолікула та епідермісу, але оксимігемоглобін, який розташований у посудині, який харчується волосяним фолікулом, тому пошкодження шкіри буде менш ймовірним.

READ  Чому біле взуття жовта після миття

Під час процедури важливо не забувати про охолодження епідермісу. Меланін, що міститься в епідермісі, є конкуруючим хромофором, який також може нагріватися і пошкодити цілісність шкіри. Поверхневе охолодження шкіри виконується до, під час і після процедури, знижує температуру епідермісу і зменшує ймовірність термічної травми шкіри. В даний час практика використовують різні види охолодження. Це нанесення на шкіру льоду, а також контактне охолодження за допомогою сапфірового вікна з циркулюючим холодною водою (2-6 ° С), а також використання криогенного спрею або систем з координаційним потоком холодного повітря. Терапія шкірних опіків залежить від ступеня тяжкості і здійснюється відповідно до прийнятних стандартів.

Фолікуліт (запалення волосяного фолікула) може розвинутися після видалення лазерного волосся у пацієнтів, які страждають гіпергідрозу. Поява фолікуліту також можливий у тому випадку, коли пацієнт відвідує басейн в інтервалах між терапевтичними процедурами. Проблема гіпергідропозу може бути вирішена шляхом хімічної денервації з використанням ботулінум-токсинів. Під час процедур, ви повинні обмежити відвідування басейну, особливо в перші дні після процедури.

АНКЕФОМАЛЬНІ РЕАКЦІЇ, Згідно з одним багатоцентровим дослідженням, усереднення 6% усіх ускладнень лазерного видалення волосся. Ці реакції частіше зустрічаються у молодих пацієнтів обох статей, головним чином, у осіб з II-V фототипами шкіри, а при використанні Nd: яг лазер. Їхня тяжкість незначна. Висипання швидко вирішуються і не вимагають лікування.

Загострення герпетичної інфекції виникає у пацієнтів з герпесом в історії при проведенні лазерного видалення волосся у полі верхньої та нижньої губ і в зоні глибокого бікіні. Щоб уникнути цього ускладнення, превентивний прийом противірусних препаратів (Valtrex, FAMVIR, Acyclovir) рекомендується за день до процедури або на свій день.

Алергічні реакції після лазера та фотоепіляції клінічно можуть проявлятися у вигляді кропив’янки, контактну алергічний дерматит, лідіо, інтенсивний свербіж. Причини їх розвитку можуть бути пов’язані з використанням анестезії, що використовуються анестезії. Є також дані про розробку алергічних реакцій на охолоджуючий газ. Крім того, алергічні реакції можливі при використанні різних актуальних інструментів для догляду за шкірою після епіляції. Лікування включає в себе мету антигістамінних препаратів, місцевих глюкокортикоїдних форм. Якщо причиною алергічної реакції не встановлюється, хоч лазерних епіляційних процедур слід зупинити.

Катаріальний кон’юнктивіт, фото робочих місць, позбавить, зменшуючи гостроту зору. серйозні ускладнення від візуального апарату, що виникає з лазерної епіляції в області брови. Вони розвиваються у пацієнтів, які під час процедури не використовували захист очей (окуляри, металеві контакти). У епіляції бровах важко досягти гарної обробки всієї зони, якщо окуляри носять очі пацієнта, так багато лікарів попросять його просто прикрити верхню повік пальцями пальцями. Як показує практика, цей спосіб захисту ока неефективний і призводить до серйозних ускладнень. Виходячи з вищесказаного, це, як правило, відмовитися від лазерної епіляції цієї зони або використовувати металеві контактні лінзи, оскільки тонка шкіра повіки не здатна захищати очне яблуко від пошкодження лазера.

Фотоепіляція або лазерна видалення волосся: що краще?

Фотоепіляція волосся зйомки факелі високого імпульсного світла.

Кілька порівняльних фактів допоможе вам у виборі методу:

 • Фотоепіляція старшого методу видалення волосся. Лазерна епіляція на 20% більш ефективно.
 • Фотоепілятор має великий радіус впливу, через який, крім волосся фолікула, страждають пігменти шкіри та судин. Лазерний промінь діє більш точковий, не викликаючи ускладнень.
 • Фотоепіляція буде дешевшою, але процедури потребують більше 10.
 • Якщо ви тьмяна блондинка, то лазерне видалення волосся буде мало ефективним, але фотоепіляція призведе до спалювання.

Сутність лазерного видалення волосся

Темні очі, шкіра та волосся містять молекулу, що називається меланіном, і він поглинає велику кількість світлових хвиль, особливо в ультрафіолетових спектрах, що робить меланін ідеальний щит від променів сонця. Ось чому під сонячним світлом наше тіло виробляє і виробляє більше меланіну в шкіру.

Хитрість лазерного випромінювання полягає в тому, що він викликає меланін у темних волосках, щоб поглинути більшу частину енергії лазера, не дозволяючи цю енергію поглинути. Тому лазерне видалення волосся найкраще, якщо у вас є дуже темне волосся та легка шкіра (незалежно від типу лазера).

Лазери для епіляції мають довжину хвилі від 700 нанометрів. саме ці частоти впливають тільки на меланіну, а не до інших “цілей” (наприклад, шкірної води або оксимігемоглобінових судин).

На малюнку показано графіки поглинання енергії різними “цілями” (меланін, вода та оксимімігоглобін) залежно від довжини радіаційної хвилі.

Найголовніше. грамотно вибрати довжину радіаційної хвилі, так що випромінювання вплинуло лише на щось, а не за все одночасно (у цьому випадку це буде якийсь “бойовий” лазер!).

Цільова “вода” використовується в лазерах вуглецю, при здійсненні лазерного шліфування та пілінгів: вода присутня у всіх тканинах нашого тіла, особливо багато чого в шкірі. Це є випаровування води з шкіри та зробити це оновленням є основним завданням лазерного омолодження.

Оксигогоглобін виникає в стінках кровоносних судин, тому при видаленні судинної сітки в шкірі вибираються лазери з довжиною хвилі, яка впливає на цю “ціль”.

Меланін міститься в її волоссі, і саме він є цільовою з лазерним видаленням волосся.

Після того, скільки волосся падає після діодного лазера

Кожен діодний лазер вирішив про процедуру видалення лазерного волосся, викликаючи питання: коли все волосся зникає на обробленій зоні і скільки часу чекати до повного зникнення.У нашій статті ми розповімо про принцип роботи лазерної операції, відповім на запитання: скільки волосся потрапляє після діодного лазера. Ви також дізнаєтеся, які фактори впливають на швидкість процесу росту волосся.