blank

Як позбутися від запаху в шайбі

Article

Майже в будь-якому будинку, мийний пристрій щоденно проходить через себе літр мильної води, яка носить майже всі деталі машини. Звідки виходить болота або вал? Стон провокує різні мікроорганізми бактерій, грибків, стафілококів і т. D. Їх колонії починають розмножуватися на стінках пральної машини, якщо є такі помилки при використанні пристрою та догляду за нею:

позбутися, запах, шайба
 • Закриваючи двері відразу після миття. Сирі стінки не мають часу, щоб висушити, а в умовах підвищеної вологості, мікроорганізми помножуються з величезною швидкістю.
 • Виберіть режим прання у теплій воді до температури 40 градусів. Якщо ви постійно миєте цим режимом, колонії грибів почнеться всередині пристрою.
 • Використовуючи низькотарний пральний порошок або дозування. Викликати появу Sinic з пральної машини також може бути низькоякісним кондиціонером для білизни.
 • Невідповідний фільтр. Контейнер для порошку або еластичний люк. Ці деталі переважно від часу, щоб очистити від бруду і витріть сухий.
 • З видом на машину. Якщо пристрій знаходиться під нахилом, частина води з неї не виливається в каналізацію, але залишається всередині. Вода перемішують і зіпсована.
 • Хардвотер. Він провокує масштабу на металевих стінках, а деталі шайби, такий рейд. це відмінне середовище для розведення патогенної мікрофлори.
 • Потрапляючи всередину пристрою елементів з одягу, який був стертий у ньому.
 • Зберігання в барабані брудних речей. Запах якого просочений пристроєм, особливо його силіконовими частинами.
 • Повза. Якщо він забивається, неприємний запах він застосовується по всій квартирі. Оскільки шайба завжди з’єднується з каналізацією, пристрій може перетворитися на вікно між стічними водами та кімнатою. Сморід з боку шайби може бути ознакою того, що каналізація в будинку встановлюється неправильно. У цьому випадку навіть обережність для пристрою не допоможе позбутися від запаху в приміщенні. Доводиться звертатися до фахівців.

Якщо ви не висихаєте машину після промивання, то грибок швидко з’явиться

Навіщо з’являється неприємний запах з машини

Гнильний запах пральної машини в основному з’являється завдяки розвитку патогенних мікроорганізмів: бактерій, гриб. Для них найкраще середовище тепло та вологість, тому пральна машина є ідеальним місцем проживання.

Також на виникнення запаху впливають додаткові чинники, зокрема, неналежне використання побутової техніки.

Операційні помилки

Неприємний запах часто з’являється через те, що двері після промивання завжди закриті. Пральна машина просто “чіпси”.

Тут все ще типові помилки при використанні мийки:

 • Вологий гумовий манжет, в якому застряглий сміттєвий смітник. Якщо воно не вимиває, воно може з’явитися не тільки протилежний запах, а й гриб. З сильним поширенням цвілі, замінена манжета.
 • Зберігання брудної білизни всередині машини. У результаті не тільки техніка часто страждає, але також сам одяг, в якому бактерії починають розвиватися і поширюватися.
 • Економія електроенергії. Патогенні мікроорганізми вмирають лише під час процесу миття при 90 ° С. Якщо ви завжди миєте при невеликих температурах (30-40 ° С), наглядовий запах виникає як наслідок росту колоній бактерій.
 • Мийне обладнання стоїть нерівномірно, внаслідок чого частина води залишається на дні. Це викликає гниття.

Невідповідний порошок або миючий гель

Часто запах вологих у пральній машині утворюється з низькоякісного миючого засобу, який витягується на внутрішніх деталях і з постійної вогкості. Те ж саме відбувається, коли в процесі миття занадто багато порошку. Більше миючого засобу не означає, що це краще.

Навіть хороші композиції залишаються в лотку. З кожним промиванням відкладень це стає більше, формується цвіль. Так що це не відбулося, досить двічі на місяць мити лоток.

Забруднення, масштаб і закупорка

Підлога запаху пральної машини часто з’являється через накопичене забруднення. Якщо піддон для порошку може бути промитий самостійно, то для очищення інших частин обладнання іноді потрібні майстри. Перевірте ступінь забруднення каналу для годування миючих засобів легко з ліхтариком. Очистіть його можна чистити.

Одного разу кожні шість місяців необхідно очистити фільтр зливного насоса, в якому малі частини з одягу, волосся, монети накопичуються. Якщо ви не чистите, всі ці елементи починають підкрадати і скоро запах язика. Також завдяки пральній машині забивання фільтру може просто припинити роботу.

Розтягування деталей

Миття може запахувати неприємно, якщо деякі з її частин були зношені, наприклад, сливовий шланг. На його стінах часто заливають залишки порошку з невеликим сміттям, що стає причиною гнилого запаху.

Проблема зв’язку в квартирі

Є випадки, коли неприємний запах не пов’язаний з проблемами з технологією. Причина полягає в комунікації та каналізації. Гнилі запахи старих, іржавих труб, а техніка просто переносить сморід. Якщо це дійсно в трубах, запах походить від усіх раковин і ванн.

Стеналізація стеналізації часто виникає через помилки в процесі підключення шайби шланга до сливової. Якщо підключення є правильним, він має букву у. Тут ви повинні зв’язатися з водопровідником.

Як запобігти появі запаху в шайбі

Багато хто турбує, якщо пральна машина пахне гнилі, що робити? Варто намагатися уникнути проблеми, ніж їх вирішити. Якщо у вас немає бажання постійно подумати, чому пральна машина пахне гнилою водою, варто стежити за простими рекомендаціями:

 • Отже, ніякого запаху з пральної машини під час прання, не залишайте в одиницю нижньої білизни: промивають або брудну.
 • Одиниця після кожного миття повинна бути ретельно вентильована. В іншому випадку з’явиться запах вологих у пральній машині.
 • Профілактичні заходи регулярно виконуються для усунення масштабу та гриб. Наприклад, ви можете мити пральну машину з запахом машини.
 • Якщо ви хочете мити речі, які є шанувальником бензину та інших каустичних речовин, необхідно спочатку промити одяг і лише тоді мити. В іншому випадку вам доведеться бути здивованим, чому пральна машина пахне, як пухлина. Важливо придбати високоякісні порошки та гелі. Не купуйте товари сумнівної якості.
 • Добре мийте речі при високих температурах. З регулярним холодним миттям, гриб неминуче з’являється, а запах цвілі з’являється в пральній машині.
 • Якщо у роботі підрозділу розглядаються проблеми, вам потрібно негайно звертатися до фахівців з твердим досвідом. Майстер зможе з’ясувати, чому запах барабана був пральна машина. Він швидко вирішить цю проблему.
READ  Фен для паяльних чіпів робить це самостійно

Тепер ви знаєте, як позбутися від запаху в пральну машину. Якщо ви дотримуєтеся певних правил і регулярно чистити машину, можна буде значно розширити свій термін служби. Якщо в пральній машині з’явився неприємний запах. Які кошти допомогли вам написати у коментарях!

Чому і як запах виникає в шайбі

Багато хто цікавиться очищенням пральної машини з запахом машини? Чому пральна машина починає пахнути небажаним і гнити, якщо ми робимо все те ж саме, ми використовуємо колишній порошок і нічого не змінюємо? Як позбутися від неприємного запаху? Важливо з’ясувати причини. Виявляється, коли доглядає за пральну машину, ми часто визнаємо традиційні помилки, що призводять до появи неприємного бурштину. Причини неприємного запаху пральної машини. стафілококи, гриби та кишкові палички. Гнильний запах з’являється, коли у блоці утворюються цільні колонії бактерій. Для того, щоб помножити, вологість і тепло. Пральна машина. ідеальне місце для цього. Господиня робить багато неправильно:

 • Закрий двері. Якщо після завершення прання, залишаючи завантажувальний люк закритий, бактерії почне формуватися всередині, оскільки ідеальне середовище буде створено для їх розвитку.
 • Ми прагнемо зберегти електрику. Коли ми стираємо при низьких температурах, мікроорганізми не руйнуються. Вимагає нагрівання до 90 градусів. Улюблені режими прання при 30 або 40 градусів стають сприятливими для розвитку цілій колоній.
 • Ми використовуємо порошок низької якості. Це також можна сказати про полоскання. Якщо засіб поганий, він не розчиняється у воді до кінця. Частинки залишаються на фільтрах, барабанах та інших частинах машини. Така бляшка. це ідеальне середовище для розвитку бактерій.
 • Не дотримуйтесь дозувальних пакетів. Виробники спеціально призначають необхідні кількості миючих засобів. Заява більше не гарантує якості. Надлишок залишається на всіх елементах, ванній для порошку, фільтрів, шлангів та інших частин агрегату. Також вони не повністю розбиті, тому нижня білизна приймає потворний сірий.
 • Не перевіряйте кишені. Залишки їжі, крихти, цукерки та паперу, а також інші сміття, спина і осідають на шлангах і фільтрах.
 • Ми миємо надто сильну воду. У воді містяться солі та частинки органічного походження, які осідають на нагрівальному елементі. Поступово Нагар починає розгортатися і утворює осад. Це стає сприятливим середовищем для розвитку цілих колоній шкідливих мікроорганізмів.
 • Встановіть пральну машину нерівномірно. Якщо пристрій косий, вода зливається в каналізацію не до кінця. Частково це залишається і починає гнити.
 • Не виконуйте регулярне очищення фільтра. У процесі зливу води, волосся та великого сміття залишаються на фільтрі. Потім вони розкладаються і призводять до появи плоду запаху.
 • Не промийте ванну, яка призначена для миючих засобів. Склізький рейд з’являється, який сприяє розвитку цвілі та іншої гидоти.
 • Після завершення прання, ви не витираєте барабан. Вона залишається водою. Поступово вона починає ебать і смердить.
 • Не мої гусеничні манжети, які надаються на завантажувальному люк. Ось як накопичується велика кількість сміття.
 • Магазин у барабанні брудного нижньої білизни. Бактерії починають помножити і зробити неприємний запах.
 • Не довіряйте встановленню досвідчених фахівців. Ймовірно, що дренажний шланг неправильно підключений до стічних вод. Дренажний отвір повинен бути максимум на висоті 50 см від підлоги. Шланг закріплений у вигляді листа U. В іншому випадку з’явиться неприємний запах.

Видалення запаху з пральної машини буде першим пріоритетом, який доведеться швидко вирішити. Якщо ви дізнаєтеся, що ви можете швидко усунути цю неприємність.

Звідки приходять пахне та грибки?

На жаль, неправильна операція є основною причиною більшості проблем з побутовою технікою. Ми самі, не знаючи, чи вони роблять свою пральну машину з сидінням для бактерій, мікробів, грибків, тобто ми створюємо сприятливе середовище для їх активного розведення.

Неприємний запах у приміщенні, на нижній білизні, алергічні реакції домогосподарств та навіть передчасного розбиття пральної машини. все це можливі наслідки такого “поселення”. Але те ж господиня провокує його?

Як позбутися неприємного запаху із пральної машини?

 • Постійна прання в швидкому режимі при низькій температурі. Для грибка показники присвячені вище 60 градусів (вони значно нижчі на швидкому прання, і це, навпаки, сприятливі умови для нього).
 • Використання кондиціонера для білизни без включення додаткового циклу полоскання. Кондиціонер є більш складним, ніж порошок, і його залишки утворюють слизовий шар у відсіку промивання, який з часом він закінчився. І це справжній рай для патогенної мікрофлори.
 • Відсутність миття порошку в арсеналі з ефектом відбілювання. Він має дезинфікуючі властивості, тому необхідно періодично вимити з собою біле одяг.
 • Поява вогкості. Це трапляється, якщо після промивання, не витирайте сухий лоток для миючих засобів та завантаження вікна завантаження, не залишайте машину, відкрите, щоб висихати, майте звичку кидати вологі речі в машину до наступного миття (втрачаючи щось або просочені потім).
 • Тиснення порошку або кондиціонер або надлишок дозування засобів для прання. У цьому випадку частинки приклеюються до стін машини, і з часом вони починають робити гнилий запах.
 • Поступове забруднення резервуара для порошкових частинок миючих засобів. Це відбувається навіть з нормальною дозуванням високоякісного порошку. Якщо лоток не промивається і не сушиться, принаймні, пару разів за місяць, на цих “відкладах” починають помножити форму грибів, випромінюючи запах валу.
 • Те саме відбувається з каналом порошку або кондиціонера.
 • Блокування фільтра сливи, що ловить всілякі сміття з барабану. Якщо фільтр не чистий принаймні 2-3 рази на рік, всі його “заощадження” починають розкладатись, стаючи джерелом пухкого, гнилого, обертального “аромату” або навіть причиною “блокування” сливової сливи.
 • Старий дренажний шланг також поступово накопичує частинки сміття, миючі засоби, завдяки розкладу якого затримується з пральної машини, як від каналізації.
 • З часом така факетка кипить на трубчастому нагрівачі. З постійними “холодними” шайбами, така шкала починає робити сморід.
 • Після кожного миття багато води завжди залишається, що не видно. Якщо вікно завантаження щільно закрито до наступного разу, ця вода виходить і пахне відповідним.
 • Якщо ви випадково мити одяг, у кишенях, з яких забув шматок булочок, печива, жувальна або інша їжа, їх розм’якшені залишки швидко почнуть використовувати сморід.
READ  Чому нижня білизна після промивання неприємно пахне

Як усунути запах пральної машини. Простий і швидкий шлях

Часто одна з різних причин одночасно знаходяться одночасно. Але в будь-якому випадку ви повинні очистити пральну машину.

Народні методи

Щоб очистити машину-машину від бруду та запаху, вам знадобиться мінімум часу, зусилля та засоби. Крім того, ці методи перевіряються за часом.

Гаряча вода

Найпростіший спосіб очищення є включення промивання у високих температурах (принаймні 90 ° С) у режимі, забезпечуючи тригодинну процедуру. Така обробка допоможе вбити всіх мікроорганізмів, які оселилися всередині.

Оцет

Оцет легко корозійний вапно масштаб, який накопичується на електричному нагрівачі, а також рейд всередині каналізації шланг. У той же час, незважаючи на агресивність, кислота не впливає на подальшу роботу пральної машини. Він також нейтралізує сильні запахи і дезінфікують.

Увага! Оцет повинен бути використаний якомога більше, коли очищення гуми та силіконових деталей. І не більше одного разу кожні чотири місяці.

Як очистити пральну машину з оцтом:

 • Вилийте в лоток 2 св. 9% оцту. Покладіть тригодинну промивку 90 ° С. Запустіть машину, вимкніть і залиште і залиште на годину. За цей час кислота буде мати час розчинення забруднення. Процес продовжується. Після того, як “миття” не забудьте очистити фільтр.
 • Налийте 1 статтю. L. Оцет у 0,5 л води. Змочіть ганчірку в розчині і очистіть її всі деталі машини. Після запуску короткого прання (без білизни та миючих засобів). Перш ніж мити одяг, обов’язково висушіть всі деталі.

Лимонна кислота

Очистіть пральну машину з запаху та лимонної кислоти допоможе. Крім того, це сприяє більш спокійній техніці. Але це також не варто застосувати занадто часто.

Вам знадобиться 3-4 св. L. Лимонна кислота. Якщо це дозволяє інструкцію пральну машину, додайте трохи речовини, що містить хлору (наприклад, білий). Налийте “лимонну кислоту” в лоток і запустіть пральну промивку при високих температурах протягом 2-3 годин. Виберіть такий режим, щоб не було натиснутому процесу. Краще замінити його з промиванням.

Порада! Будьте пильні: якщо ви почуєте, що шматок крики зламався, негайно зупинити процес і не давайте йому проникати в дренажну діру. Це може спровокувати розбиття.

Сода використовуйте більше, щоб запобігти утворенню хвилі, масштабу та грибка. Є кілька способів позбутися неприємного запаху якомога ефективно:

 • Повний стіл Насос соди в лотку. Ви можете додати 4-5 мл ароматного масла для запаху. Запустіть пральну машину “свіжо” при високій температурі.
 • Сода та теплова вода можуть просто періодично витягати частини, в яких бруд зазвичай накопичується. А потім запустіть режим полоскання.
 • Як профілактичні заходи іноді спробуйте цей метод. Перед кожним промиванням до порошку додайте 3 ст. L. сода або 1. L. оцет. Останній, до речі, є кращим у випадку водопровідної води з-під крана.
 • Якщо запах вже доступний, і досить стійкий, наприклад, бензин. Кількість речовини значно збільшується. Очищення пральної машини зроблено так. У порошковому відсіку, заливайте смужкою соди та приводять миття “хмурих” при температурі не вище 30 ° С. Після цього запустіть інший, тільки вже з додаванням оцту (1 ст.) з температурою 60 ° С. Зрештою, перевірте барабан не менше трьох годин.

Пружини запах

Під час миття частинки бруду, пральний порошок, гель осідають у різних частинах машини, особливо при промиванні низьких температур. Вони поступово помножуються, найчастіше в резервуарі для порошку, у шланг, утворюється щільний осад, запах гниття. Неприємний наслідок може бути запах одягу, білизни після промивання. Крім того, загроза представляє кілька бактерій.

Тому пральна машина вимагає періодичного очищення:

 • Під час вирішення проблеми, як позбутися від запаху в пральній машині, зосередити увагу на найнебезпечніших зонах пристрою.
 • Зніміть гумову дверну печатку, очистіть місце під ним.
 • Видаліть залишки пральний агент, кондиціонер.
 • Зніміть залишки води та бруду в барабані.
 • Очистіть фільтр, захоплюючи волосся, все, забуте в одязі.

Як розібрати пральну машину, дізнайтеся свої посібники з експлуатації. Але це не забезпечує порад, як видалити неприємний запах пральної машини. Тому ми розглядаємо методи усунення вдома.

Цвіль, сирий запах

Причиною болотного запаху вологості в шайрі. бактерії, гриби, які породила вологість. Справлятися з ними, запобігти поширенню в будинку, поразка промитих речей допоможе відбілювати.

При чистві, ретельне дезінфекція внутрішньої пральної машини є однією з найважливіших кроків. Він видаляє бактерії, грибки, суперечки, зберігаючи свіжий запах пристрою. Дезінфекція витрачайте один раз на місяць:

 • Протріть всередині промивання вологою ганчіркою.
 • Встановіть цикл прання при 90 ºС.
 • Додайте звичайну кількість порошку або гелю 1-го. Відбілювач хлору.
 • Порожній автомобіль заповнюють воду.
 • Зупиніть цикл, залиште машину приблизно на 15-20 хвилин для видалення родовищ грибків.
 • Заповніть цикл.

Запах стічних вод

Неприємний запах пральної машини. машина може бути наслідком погано встановленого, витікання сифона. Купуйте високоякісний сифон з герметизуючою кришкою.

Як усунути запах пральної машини. Простий і швидкий шлях

Брудні стічні води протікають у трубу, і завдяки високоякісним печаткам, не буде запахом. Старі сифони не мають печаток, що є причиною запаху стічних вод з пральної машини та на білизні.

Гнилий запах барабана

Запах барабана. це часта проблема. Ви можете відкликати його, покрите лимонною лимонною кислотою в контейнер замість миття порошку. Увімкніть цикл на 90 ºС.

Після очищення лимонною кислотою не тільки внутрішня частина барабана буде очищена, але частково також ущільнювачі, контейнери для кондиціонування та порошку.

Запах під час каналізації

Не завжди причиною запаху валу. сама пральна машина. Пахне може шланс на відкритому повітрі. Чому доцільно періодично перевіряти його стан.

Причина неприємного запаху пральної машини

Ви можете вийти з пральної машини через порушення умов експлуатації, ігнорувати рекомендації виробника та неточності самих користувачів.

 • Одна з найпоширеніших причин. Закриття Luke Cover. Це надзвичайно рекомендується зробити це. Не дає друкарської машинки “дихати” Ви дозволяєте розробити різні бактерії, які згодом сприяють появі неприємних запахів.
 • Відсутність манжети. Рекомендується витерти печатку сухою тканиною після кожного миття, щоб вода в складках не має візуального огляду за відсутності чужорідних об’єктів. Т.до. Ущільнювач виготовлений з пористого матеріалу, потім видалити форму та інші “шкідливий” Освіта буде досить складною, і може знадобитися заповнити заміну манжети.
 • Зберігання брудної білизни безпосередньо в пральній машині. Він не рекомендується категорично. Укладання брудного одягу в мокрий барабан, ви найлегше відтворення цвілі та бактерій, які спричинить нестерпний запах у часі.
 • Брудний стіл фільтр. призначений для “Фалова” Невеликі предмети, що потрапляють у пральну машину під час промивання (монети, волосся, вовна та т.D.). Якщо ви не очистите фільтр протягом тривалого часу, то все, що в ньому починає розкласти і гнити. Рекомендується перевірити це один раз на шість місяців і, при необхідності, чистим. Якщо це не зроблено вчасно, це може призвести до більш серйозних поломки, таких як прядіння або сильне струшування.
 • Залишки води. вони не помітні, але особливо швидко “Показати” себе з щільно закритими дверями. Також перевірте правильне з’єднання шланг для каналізації. Точка стіка в дому стічних вод повинна бути на висоті щонайменше 45 см від підлоги, а сама шланга повинна бути закладена у вигляді підкови “U”, Утворюючи злинне коліно, в якому вода постійно повинна бути таким, щоб запах загальної труби не впадає до вас у квартирі.
 • Потужність для порошку та полоскання засобів. З часом, на його стінах залишаються частинки коштів, які ви використовуєте під час миття. Якщо ви не витрачаєте своєчасне чищення та миття лотка, то може бути форм. Щоб запобігти її освіті. достатньо кілька разів за півроку, щоб очистити його і промити під теплою водою. Для прибирання ви можете використовувати стару зубну щітку або відповідний розмір реєстру.
 • Шланг. Його довга експлуатація може бути однією з причин неприємного запаху шайби. Враховуючи його ребристу структуру. На стінах можна виділити частинки сміття, порошкові залишки та т.D. Використовуйте режим з максимальною температурою без білизни та запустіть повний цикл. Якщо запах залишається. шланг доведеться замінити подібним.
 • Місце на трубчастому нагрівачі з ниток, волосся, залишків для миття та т.D. Через такі депозити, запах Гарі може відчувати, особливо при використанні високих температур під час миття. Щоб усунути запах, можна використовувати лимонну кислоту шляхом включення пристрою до максимальної температури (90 градусів за Цельсієм) і дайте його повністю виконати програму без білизни. Переважно після цього запускають додаткову промивку. Якщо цей метод не допомагає. Спробуйте отримати трубчастий нагрівач і чистий “У ручному режимі”.
READ  Як встановити лічильник газу в квартирі

Пральна машина смерть гнилі яйця

Що стосується запаху гнилого яйця, це може бути одна з двох причин. Швидше за все, бактерії ростуть у вашій пральній машині через накопичений бруд. Якщо ви регулярно читаєте пральну машину, ці забруднюючі речовини накопичуються, під або всередині гумової ущільнення та в барабанному кремі. А іноді в пральних машинах з передньою завантаженням щось маленьке, наприклад, носок, застряг за печаткою. Закріплений елемент залишається вологим, а форм і бактерії неминуче з’являться.

Як усунути запах гнилі яйця з пральної машини

Для машини з переднім навантаженням, потягніть гумову ущільнювач і перевірте, чи щось не застряг. Тоді вам потрібно очистити печатку. Використовуйте ганчірку та розчин з однієї частини оцту та однієї частини води. Ви також можете використовувати відбілювач замість оцту, якщо ви хочете і очистити накопичену мильну піну, форму та сміття. Потім запустіть машину на гарячу температуру. Для пральних машин з переднім завантаженням додайте склянку харчової соди в барабані та одне склянку оцту в лотку для миючого засобу.

Для миття соди додайте половину чашки харчової соди та 2 склянок оцту, коли вона наполовину заповнена. Дайте цикл до кінця. Щоб запобігти появі запахів у майбутньому, тримайте двері пральної машини, відкритим для нього може висихати. Також витріть суху машину після кожного використання, особливо за допомогою гумової ущільнення на машині з переднім завантаженням. І періодично очищайте пральну машину відповідно до інструкцій виробника.

використання низькоякісних миючих засобів;

використання низьких температур при промиванні брудної білизни;

зберігання брудного нижньої білизни в горщику пральної машини;

Після промивання, залиште машину відкритим протягом декількох годин (краще не закрити взагалі);

Протріть танк і манжету після кожного миття;

Періодично для профілактики запуску см при високих температурах (90 градусів);

Брудний магазин нижньої білизни в окремому кошику;

Машина очищає манжету та резервуар, порошкове відсік і канали, що призводять до барабана см;

Очистити фільтр насоса, якщо це необхідно;

Використання відбілювача, в якому хлор входить до максимальної температури

Перевірте підключення пральної машини (дренажний шланг повинен бути в підрізі на висоті від 40-45 см від підлоги і мати вигин у вигляді листа U, таким чином, зразків);

Перевірте фільтр зливного та очищення його при необхідності;

демонтаж трубчастого нагрівача і виконати його (або замінити);

Неприємний запах пральної машини: 5 способів позбутися

Купуючи сучасну автоматичну пральну машину, користувач очікує, що методика триватиме довго і буде чудово працювати. Очікується, що речі будуть абсолютно чисті, всі плями та забруднення поширюються з одягу. Однак трапляється, що лише через кілька років неприємний запах пральної машини з’являється з автоматичним режимом прання. У той же час, речі починають запах погано, а кондиціонери та інші продукти догляду не допомагають. Хоча більшість моделей виробники заявляють про період плавної роботи. більше десяти років.

Перш за все, треба мати справу з причинами появи СМРА, і після того, як спроби усунути проблеми та джерело неприємного запаху, а до моменту, що краще мити вручну. Ви можете позбутися від від “миття” за допомогою спеціальних побутових хімічних речовин або народних засобів, підготовлених вдома від ремесел та доступних інгредієнтів.