Як пожинати газову трубу на кухні

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Рад Як приховати газову трубу на фото кухні

На будь-якій кухні, яка використовує газову плиту та / або духовку, обов’язково маєте газові труби. Багато факт видимості цих комунікацій викликає подразнення та бажання якось сховати їх, маскування, близько. взагалі, щоб зробити все, щоб бути в очах, які вони не кидають. Якщо ви можете створити майже що-небудь з водою та каналізаційними трубами, то все трохи складніше з газом. Оскільки газ вибуховий, у бажанні зробити інтер’єр квартири, бездоганний, це не вчиняє межі здорового глузду і не порушують існуючі вимоги до безпеки. Давайте спробуємо з’ясувати, як приховати газову трубу на кухні, щоб бути і красивим, і безпечно.

Сусідній досвід та поради щодо мережі не завжди можуть бути корисними. Дуже часто існує порада, щоб приховати газову трубу в гіпсокартону або реорганізувати його з великою кількістю магнітів. Якщо ця служба бачить це, то вся декор повинен буде розібратися, а також платити штраф.

Вирішення того, як краще замаскувати газову трубу, завжди пам’ятайте вимоги, які висунуті на газопровід у квартирі:

 • до газових труб повинен бути забезпечений легкий доступ, щоб у разі витоку чи іншої аварії завжди можна було оглянути комунікації та усунути проблему. Іноді невідповідність цього правила варто здоров’я та життя;
 • Неможливо закрити труби щільно. у разі витоку газу накопичиться, збільшуючи ризик вибуху. Ось чому неможливо закрити не знімні тверді коробки. Чим більше неможливо приховати трубу в черевики в стінах. Декоративні структури, які забезпечують достатню вентиляцію і легко розібрати, можна використовувати, але все одно краще проконсультуватися з фахівців;
 • Неможливо самостійно змінити місце розташування труб. це робиться лише експертами та з дозволу відповідних послуг;
 • газові труби обов’язково необхідно фарбувати – це захищає їх від корозії та продовжує термін служби. Який колір і композиція на вибір, це ще одне питання, і ми детально розглянемо його нижче;
 • При роботі до труб, необхідно пов’язати до особливого догляду, вони не можуть бути пошкоджені, вони не можуть бути ще більше завантаженими, тому це не дозволяється на них надихати.

Важливо, коли виконуючи всю роботу над маскуванням газових труб для блокування постачання газу.

Вибираючи спосіб декору, дуже добре подумайте про безпеку: життя дорожче, ніж бажання зробити інтер’єр кухні досконало. Якщо вибране рішення, принаймні, трохи, здається сумнівним, краще проконсультуватися з спеціалістом у газовій службі.

Газова труба на кухні, як приховати його і прикрасити? Фото прикладів готових розчинів.

Кухня часто є головним місцем у будинку, де люди витрачають більшу частину часу. готуються, їдять, зустрічаються і спілкуються. Ось чому при відновленні його, ви хочете отримати ідеальний результат, створіть комфорт і комфорт.

Тому на цьому етапі важливо розглянути всю ергономіку простору. Якщо зробити достатню кількість розеток не складає проблем, то комунікації, що є на кухні, у вигляді різних труб створюють ряд проблем при проведенні ремонту.

Якщо водопостачання або каналізаційні труби можуть бути передані, видаляються під зв’язуванням або в стіні, або сховатися за завісою у випадку нагрівальної труби, то з газовою трубою в більшості випадків це не зробить цього.

Газова труба відповідно до існуючих стандартів, суворо забороняється закрити “глухий”. Безкоштовний доступ повинен бути наданий йому, інакше, коли перевіряє вас, він оштрафований і змушений зламати трубу.

Самостійно скоротити газову трубу на кухні, неможливо перенести його на інше місце. координація та вирішення газових послуг.

І в деяких випадках це просто неможливо, наприклад, якщо труба проходить практично по всій кухонній кімнаті. Але навіть якщо отримані всі необхідні зміни дозволу, повністю обрізані газовою трубою на кухні не буде працювати.

Виникає питання, що робити в цьому випадку, як це зробити, труба не псує зовнішній вигляд кухні. Не відчаю. Опції, як приховати газову трубу в кухні досить багато. Більше того, більшість з них не потребують високих витрат. Розглянемо основні.

Найпростіший і дешевий спосіб приховати трубу в існуючому інтер’єрі. прикраса. Ви можете самостійно, або скористатися послугами декоратора. Для декорування використовуються доступні матеріали, і результат вражає вас.

Застосування залізничної системи

Якщо хтось не знає, система реалізації є реалізацією труби та різні аксесуари, пристрої та пристрої, призупинені на ньому. Газова труба може бути використана в такій якості, спостереження за відомою обережністю.

По-перше, не рекомендується перевантажувати його або оновлювати.

READ  ІЧ сушарка для овочів і фруктів

По-друге, таке використання можливе, якщо труба знаходиться в необхідному місці і розміщується горизонтально. Якщо труба вище робочої області кухні, його можна пофарбувати з необхідною фарбою і повісити гачки з посудом.

Інший варіант використання залізничної системи. розмістити рейки, щоб вони максимізувати газову трубу. Останній буде лише малювати бажану фарбу, яка зробить це найбільш непомітним.

Трубна частина інтер’єру

Використання декоративного текстилю

Ця версія декору дозволить вам більш органічно вводити зв’язок в інтер’єрі. Тут варіанти також можуть бути масою. Найпопулярніші матеріали Шпагат, тіньовий шнур, мотузка.

Декоративна мотузка повинна очистити труби. Забезпечити мотузку в процесі заправки вона закінчується, необхідно використовувати клей. Ви можете додати декоративні елементи. Наприклад скляні намистини, черепашки або штучне листя та квіти.

Оформлення за допомогою декоративного шпагату.

Бамбук

Декоративний бамбук не виглядає стандартним, крім того, має однакову форму труб, яка дозволяє легко монтувати, просто підніміть бамбук бажаного діаметра.

Стенд хрому

Якщо у кухні є стрічка або рейки. Цей елемент добре вписується в інтер’єрі. Вам просто потрібно вибрати право вибрати діаметр рейки і пропустити газовий шланг через нього.

Замість барної стійки можна використовувати гнучкий шланг, пропустити його між шафами та стільницею у заготовлений отвір.

Якщо труба розташована горизонтально, можна також побити свою залізничну інга. Система реалізації включає в себе незліченну кількість полиць, гачків та суспензій для всіх сортів кухонного посуду. Так що труба виглядає естетично, вам потрібно очистити його до блиску та покрити його хромованою фарбою. Головне не перевантаження.

Крім того, ви можете виправити рейки таким чином, щоб труба між ними і стіною. Вам доведеться лише малювати його як у кольорі перила, або в кольорі фартуха, щоб зробити його ще менш помітним.

Як приховати газову трубу на кухні красиво, непомітно і легально

Сам по собі канал каналів у опорних структурах не є реорганізацією або переплануванням і не вимагає координації. Можливість приховати газову трубу на кухні в городі, закладені Peuorator, здається найбільш привабливим. З точки зору дизайнера, він бездоганно. Однак, на більш тісному обстеженні, виявляється, що це не найкраще рішення.

пожинати, газову, труба, кухні

Красиво та з користю ховаємо газову трубу на кухні #woodworking #столярка #diy

Всі інтереси нас “CAN” та “не можуть” щодо газопроводів, містяться в SNIP 42-01-2002.

Документ дозволяє переносити проводку до стіни, покриваючи його антикорозійною фарбою та забезпечуючи доступу до нього, якщо необхідно і постійне потік повітря. Але тут не так просто.

У панелі та монолітних будівлях ви не можете добре з цілою стіною, але тільки одна частина, де немає арматурної рами з сітки та металевих стрижнів, розташованих на глибині 20-30 мм від поверхні. Якщо цей кадр пошкоджений, несуча здатність стіни заважатиме. Товщина трубопроводу становить близько 40 мм. Ситуація посилюється тим, що будівельники іноді покладаються з металевими стрижнями до поверхні, ніж стандарт. У будинках типових серій, штраф за допоміжні структури забороняється до поточної резолюції. У решті це питання вирішує авторів проекту або MoszhilniaProject.

У цегляних будівлях арматурного кадру немає. Більше того, деякі сталінкам не завдають шкоди такому роботі, але щоб зрозуміти, скільки це все безпечно, не досягне успіху. Сталінкини різні, і деякі з них довго потрібно для ремонту. Не можна не брати до уваги можливість промислового шлюбу. Вірогідність виявлення каналу є високою прямо в товщині стіни або наслідки несумісного перепланування. Остаточна відповідь зможе дати лише проектну організацію після опитування, і, швидше за все, це буде негативним. У монолітних будинках речі подібні.

Можна зробити можливим зробити декоративні решітки для газової колонки та труби. Розміри цього дизайну досить великі, тому метод підходить тільки для кухонь з великою площею.

Варіант # 1. Встановлення знімного вентильованого коробки

З самостійним виробництвом коробки, вам доведеться підготувати наступні матеріали: вологостійкий гіпсокартон, металеві вироби, самонарізуючі гвинти та ріжучі металеві ножиці.

Етап # 1. Вибір дизайну коробки

Варіантів каркасу для декоративних ґрат або гіпсокартону досить багато, їх вибір залежить від планованих розмірів готової конструкції, а також від можливих додаткових елементів. У деяких випадках ми використовуємо дерев’яну рамку з рейок з поперечним перерізом 5025 мм або 6027 мм.

Залежно від місця розташування трубопроводу або газового обладнання можливо змонтувати каркас, що окремо стоїть, або вбудувати його в кухонні меблі.

Ви також можете зробити фальшиву стіну для маскування всіх не-психологічних елементів газової конструкції. Штучна стінка може займати всю кухонну фартух. Це може бути виділено або, навпаки, відрегулювати колір кухонної гарнітури.

Етап # 2. виготовлення домашньої коробки

Короб являє собою легку конструкцію, кріплення якої проводиться на профіль металевого каркаса та напрямні. Відмінною характеристикою цього методу є постійним доступом до газового обладнання.

Встановлена ​​робота ділиться на кілька основних етапів:

 • Розрахунок розмірів всього дизайну. Ширина коробки повинна бути достатньою для безперешкодного доступу в процесі технічного обслуговування обладнання.
 • Встановлення профілю туші. Металевий профіль кріпиться з самоклеювами строго вертикально і горизонтально, використовуючи рівень бульбашки для цього.
 • Заходи готової рамки.
 • Застосування маркування на листах гіпсокартону відповідно до видалених стандартів з рами.
 • Різання заготовок.
 • Ремесла, приготовані листи всіх боків туші.
READ  Як малювати газову трубу в квартирі

Для фасаду коробки ви можете вибрати цікавий декоративний елемент, наприклад, встановити решітку або візерункову панель.

Різьблені екрани виконуються і під замовлення, прикрашені оригінальним орнаментом, як самостійно, так і в майстернях. Бажано пофарбувати колір кухонних меблів, щоб запобігти створенню ефекту античності у стилі невину тощо.

Замість гіпсокартону, рамка рами може бути здійснена листами ДСП, МДФ та Клапту. Крім того, виконайте глухий пристрій коробки та додайте його до полиць, які можна використовувати для призначення.

Також можна поєднувати коробку для газової системи та кухонних полиць у єдиному дизайні.

Етап # 3. Оздоблення домашнього

Особливо легко створювати декорації на гіпсокартонному коробі. Цей матеріал легко посилити спеціальну плівку для декупажу. Обравши один з популярних стилів цього методу, і є достатньо велика їх, звичайна коробка може легко перетворитися на полотно для творчості.

Застосування цікавих пейзажів може бути у стилі симптокси (покарання газет або глянсових журналів) або NeeVintage (штучне утворення).

У будь-якому випадку, сутність методу полягає в тому, щоб очистити трубу або приготування коробки, застосування клею та розташування навколо периметру серветок з обраним малюнком. Далі знову носять шар клею для повного просочення матеріалу. Після сушіння декоративний елемент покритий лаком.

Декоративні коробки з різних матеріалів також часто використовуються для маскування нагрівальних труб.

Варіант роздягальня для труб

Приховати газову риболовну лінію і не порушувати цілісну ідею інтер’єру можливо за допомогою кухонних шарнірів. Якщо запланована заміна кухонних меблів у процесі ремонту, краще негайно подумати про маскування газової колони, шланг та труб додаткового шафка.

Звичайний прикріплений шафк, завдяки вмілом руках, зможуть перетворитися на справжнє мистецтво. Горизонтальнозабезпечена трубка вимагатиме встановлення звичайного кабінету, а вертикальний. випадок справи. Основна вимога. дизайн повинен бути з вентиляцією.

Створити вентиляцію можна висвердлюванням отворів або вибором решітчастого екрану. Газовий стовпчик, розташований між двома шафами, може бути прихованим, встановлюючи додаткові фасадні двері.

Розглянемо, як ви самостійно виготовляєте шафи з ДСП, шириною 457 мм. Пріоритетним завданням є скорочення компонентів елементів.

 • Дах 19286438. 1 шт.;
 • Сторонні стіни 19286762. 2 шт.;
 • Нижня 19286438. 1 ПК.;
 • Полиця (якщо це передбачено в проекті) 19260413. 1 ПК.;
 • Кріплення 1938419 2 шт.;
 • Стійка 1938279. 2 шт.;
 • Стійка перехрестя 1957381. 2 шт.;
 • Двері 19387413. 1 шт.

Також необхідно підготувати аксесуари: шпильки, нігті, петлі та ручка дверей. Бажано не відходити від загального складу кухонних меблів, а не виділяти цю конкретну зону. Альтернативно, газовий кабінет може бути легшим або темним на тоні, у порівнянні з рештою кухонних меблів.

Крім того, всередині бічних панелей свердлять спинки під вставкою штифтів. У верхній частині бічних стінок вибирають зензубелем фальц (1010 мм) та підганяють під виступ елемент даху. За необхідними деталями, де проходять газову трубу та шланги, зробити маркування розміром їх розмірів. Після, вирізають під них отвори.

Складання шафи виконується за допомогою цвяхів та клею. Нарешті встановіть полицю і повісити двері. Залишається тільки навісити підготовлену конструкцію на газову трубу чи колонку.

Домашні шафки. це не тільки практичний спосіб приховати газову трубу. Вони використовуються для маскування труб у туалеті, вибравши відповідний варіант дизайну.

Варіант # 3. Використання системи Raligue

У деяких будинках газова риболовна лінія закладена вздовж зони фартуху. Труби проходять у порожній розрив між настільними та шафами кухонної гарнітури. У цьому випадку приховати газові комунікації допоможе системі перила.

Ця система являє собою металевий трубчастий дизайн, що проходить уздовж фартуху кухні. Він містить кріплення у вигляді гачків, які висівають полиці та різні кухонні аксесуари.

Суть цього методу полягає в тому, щоб використовувати саму трубу як головний залізничний елемент. Для цього потрібно буде очистити трубу до металевої основи, покрити його грунтором, а потім малювати, імітуючи хрому. Можна досягти правильного хромового ефекту, потрібно буде виробляти кілька етапів фарбування.

Після сушіння труби ви можете безпечно втілювати свої ідеї в реальність: місце сушіння, полиці з спеціями, гачками з кухонними винахідниками та т.д.

Вертикально розташована труба також може перетворитися на рейлінговий елемент. У стільниці робиться отвір під діаметр труби, її зачищають, наносять ґрунт і фарбують.

На додаток до хрому використовуйте фарбу з бронзовим ефектом. У подальшому дизайні залежить переваги власника кухні. різні полички для фруктів, тримачі рушників тощо.

пожинати, газову, труба, кухні

Варіант # 4. Застосування яскравої фарби

За допомогою фарби газова лінія може бути перетворена в об’єкт для втілення сміливих творчих ідей. Живопис труби в тонус стін легко досягається гармонійним сприйняттям всіх елементів інтер’єру.

Яскравий колір додасть соковитості дизайну кухні. Доцільно застосовувати його лише у тому випадку, якщо є подібні кольорові рішення в інших деталях кімнати.

Для тих, хто вважає за краще екологічний стиль, версія імітації берегового стовбура підходить, а для представників сучасного стилю, сучасний. декоративний живопис сучасного сегмента буде найкращим варіантом.

Якщо в дизайні кухні застосовувалися натуральні матеріали, наприклад камінь, буде доречно застосувати стиль прованс. Для його відтворення достатньо буде пофарбувати трубу в срібний або золотий колір і використовувати метод брашування, щоб отримати яскраво виражену поверхню натурального матеріалу.

Малярні газові труби в стилі етносу, зроблені з оригінальним орнаментом, ідеально поєднується з елементами штучної кам’яної робочої зони.

READ  Духовка для приготування їжі на дровах

Зробіть газову трубу та стовбур пальми, будуть допомагати товщиною шпагатом. Мотузка щільно вітер весь видимий периметр шосе. Іноді штучні цитрусові фрукти закріплені на мотузці, що яскраво доповнюють створене дерево. Аналогічним чином, прикрашають штучні кучеряві лінани або квіти.

Варіант # 5. Оздоблення бамбукових панелей

Теми етно-стилю. це легкі та ненав’язливі деталі інтер’єру, виготовлені з натуральних матеріалів. Створіть бамбуковий стовп, який ховає газову трубу. це простий декоративний прийом.

Будь-яка бамбукова бочка підходить для використання. Природний або штучний. Основне правило стосується діаметра бочки. він повинен перевищувати об’єм труби на 7-10 мм.

Якщо був придбаний природний стовбур дерева, потрібно буде вирізати на дві гладкі частини і очистити вміст зсередини. Для штучного варіанту матеріал необхідно лише розділити навпіл.

Правильна розмітка виконується наступним чином:

 • Позначте верхню і нижню частину стовбура, метод укладання нитки;
 • той самий потік, щоб обігнати трубу так, щоб її кінці вступають в контакт;
 • Зробити розмітку.

На позначених лініях, щоб виготовити дерево різання. Також рекомендується зробити кілька спинців для забезпечення вентиляції.

Крім того, процес не представляє труднощі: труба загорнута половинами стовбура та закріплення пластиковими стяжками для проводів. Кріплення пофарбовані придатні фарби.

пожинати, газову, труба, кухні

Варіант # 6. Використання первинних фондів

Якщо для декоративних цілей використовувати матеріали з невеликою вагою, то, якщо це необхідно, вони легко розбираються. Є багато варіантів, зроблених з швидко встановлених будівельних матеріалів. Наприклад, фанера, картонна гільза, пластик, пористий або монолітний полікарбонат.

Полікарбонат. міцний і міцний будівельний матеріал. З нею він оснащений гаражними структурами, теплицями та альтанками. Часто використовується вдома, наприклад, для монтажу декоративної газової трубки.

Монтаж технологічного козира з клітинного полікарбонату полягає в наступному:

 • Зафіксувавши коло труби, необхідно визначити необхідну висоту та ширину заготовок обшивального матеріалу.
 • Полікарбонатна панель розрізана вздовж розсолу уздовж поперечних перегородків, розташованих між шарами матеріалу.
 • На двох лініях згинання кілька кроків пробурено з тим же кроком.
 • Лист згинається таким чином, що канавки розташовані в кутах коробки.
 • Рамка для монтажу полікарбонату виготовляють метал або дерев’яний профіль. Він закріплений на стіні дюбелів.
 • Полікарбонатна кришка встановлюється за допомогою самонаповнення.

Ховаємо газову трубу на кухні

Точно так само, встановлено коробку фанери або пластикових панелей. Щоб забезпечити вентиляцію, вибираються пенсивні листи фанера. Згідно з необхідними розмірами пиломатеріалів, вирізані дві бокові стінки та один фасадний деталі. Під час різання, у сцені бік бічних частин утворюються.

Коробка збирається входити в бік бічних панелей у отвір фасаду. По обидва боки труби встановлюють розпірні куточки, до яких клеїться елемент корпусу.

Питання про маскувальні труби не тільки на кухні, але в інших кімнатах, цілком актуальні серед міських днів. Водопостачання та опалювальні труби, радіатори опалення все це, а також газова труба, можуть бути позначені або сховатися.

Ми розповіли про такі прийоми в наших інших статтях:

Оздоблення газових комунікацій

Якщо все-таки немає тяги, створювати захаращення з гіпсокартону (наприклад, за наявності маленької площі на кухні) і спосіб приховування труб за допомогою шаф-навісів вас не влаштовує, значить вирішити питання з маскуванням труб, допоможе їхнє декорування. Тобто, перетворюйте газові труби в незвичайні елементи внутрішнього розчину.

У випадку труб з великим діаметром, дуже цікавий варіант може бути використання мозаїки. Така труба, безумовно, стане цікавим і стильним акцентом у інтер’єрі. Ви також можете показати свої здібності для мистецтва, а також відтворюючи газові продукти з цікавими візерунками, використовуйте аплікації. Такі продукти стануть досить оригінальним виділенням.

Крім того, труба може бути пофарбована під кольором березового стовбура, а стіни прикрашені намальованими листям. Це цілком реалістично зробити це самостійно, але якщо є сумніви, варто використовувати послуги професіоналів декоратора або художнього майстра.

Серед іншого, прикрашайте труби за допомогою оригінальної техніки декупажу. А витрачених матеріалів для цього задуму знадобиться мало, лише серветки в кілька шарів з цікавими малюнками, клей і лак (для надання блиску).

Отже, щоб створити декупаж, потрібно виконати наступне:

Щоб запустити трубу, потрібно вимагати, а потім малювати.

Moching серветки в клею, з обережністю, щоб видалити шар з малюнком.

Прикріплевши його до труб, ретельно гладка шаблон.

Після сушіння серветок, вам потрібно покрити поверхню лаком.

Lifehak. Як приховати газову трубу на кухні?

Слід мати на увазі, що шаблони для такого обладнання велика кількість, тому необхідно придбати малюнок, який буде найбільш підходить для інтер’єру кухні.

Але якщо все-таки у вас не вийде нічого придумати, не завадить звернутися до фахівців. Вони допоможуть вам вийти з нинішньої ситуації.

Прикраса газопроводу. актуальна, але легко вирішена проблема. Якщо ви хочете, приховати потворні комунікації, що практично неможливо передати, він буде працювати в шафі, за екраном, завісою, іншим домашнім, придбаними елементами.

Вирішення Як приховати газові труби на кухні, ви не можете поставити інтер’єр та дизайн на шкоду проблем безпеки.