Як прикріпити прасувальну дошку до стіни

Article

Вбудована прасувальна дошка: 8 порад для вибору

Є речі, які полегшують кожну господину. Це включає прасувальну дошку. Набагато зручніше для залізного одягу, штори або постільної білизни, прямо, на прасуванні, а не на столі або напів. У сучасному світі вбудовані прасувальні дошки вже давно використовуються через кількість переваг, про які ми будемо говорити.

По-перше, давайте справимося з тим, що вони відбудуться:

прикріпити, прасувальну, дошку, стіни

Це класична модель. З звичайної дошки відрізняється механізмом кріплення, з яким пристрій піднімається вертикально. Щоб покращити систему навколо гладкості, побудувати дизайн, подібний до шафи, або негайно купити його, з урахуванням необхідних розмірів

Знаходяться в нішах або меблевих коробках. Через обмежений простір може розробити кілька разів. Вважається найбільш малим розміром.

Вони надійні у використанні. Красивий і обережно дивитися в інтер’єр. Як правило, вони зроблені на замовлення, розглядаючи розміри меблів.

Цей дизайн легко легко встановлений до стіни або до дверей, так що пристрій для прасування легко привести до робочого положення, а після операції він також швидко видаляється. Через те, що така гладкість не прихована в інтер’єрі, встановлює його, як правило, у спеціальних чистячих приміщеннях або, наприклад, у ванній кімнаті. Можна зберігати елементи дошки в різних місцях, це не вплине на функціональність.

Як зробити вбудований прасувальна дошка самостійно

Є кілька варіантів встановлення для прасувальних дощок. Перш ніж вибрати нішу для встановлення, виберіть тип продукту. Від цього також залежить комфорт у використанні.

 • Від кабінету. Використання готових моделей. Добрий плюс. без витрат на додаткові полки, перегородки та інші елементи кабінету.
 • Висувна система. Використовується в кухонних гарнітурах, шафах та простої сундуку. Основні елементи. довідники. Розмір дошки дорівнює розміру коробки. Цей параметр збільшується шляхом складання гарнітури. Перевага системи. компактність.
 • Стіна розкладна. Структура також включає в себе рамку, вбудована в стіну, а догляду. Розмір залежить від кімнати та уподобань. Це одна з популярних параметрів встановлення.

Важливий! Гардероб. стійкі та зручні меблі для цього дизайну. Але перед встановленням ретельно перевіряйте стіну, до якої буде додано весь дизайн. Якщо задня стіна знаходиться в поганому стані, дошка з великим навантаженням може вирвати стіну і падати.

Типи конструкцій

Сьогодні виробники можуть запропонувати клієнтам широкий спектр декількох типів конструкцій. Щоб мати загальне уявлення про них, розглянемо особливості кожного типу.

Складаний прасувальна дошка, вбудована в стіну

Цей вид є сполукою незвичайної та практичності. Приїжджаючи до дому та неупередженими людьми, побачать лише красивий гардероб перед ними, і тільки ви будете знати, що таке корисне і необхідне в повсякденному житті.

Щоб скористатись призначенням прасувальної дошки, вам просто потрібно відкрити двері, викинути поверхню та у зручному положенні, щоб зафіксувати його. Після прасування. поверніть все в початковому положенні.

Такі продукти можуть мати підтримку ноги або без нього. Останній варіант зручний, тому що це дозволяє поставити на поверхню светр і, таким чином, легше погладити його. Розміри дизайну можуть бути різними, оскільки, як правило, на стіні достатньо місця навіть для найбільших продуктів.

Аналогічний варіант вивантажуть інтер’єр кімнати, і не заважатиме створення стильної та естетичної атмосфери.

Важливий! Прасувальна дошка в стіні можна побудувати в стіні, розмістивши складний механізм у спеціальній структурі.

Витягання

Для невеликих апартаментів, офісних, гуртожитків та інших, обмежених у космосі, приміщення ідеальне рішення буде встановленню висувної прасувальної дошки. Пошук готового продукту в магазині не може бути коронований успіхом, однак, виробництво поверхні для прасування під замовленням можливий практично у будь-якому меблевому майстерні.

Якщо ви самі є майстром усіх рук, то персональне виробництво такого дизайну також можна розглядати як можливість придбання висувної дошки.

Важливий! Якщо ви вирішите зробити самостійне виробництво такого дизайну, то обов’язково розглянемо пряму залежність стабільності прасувальної дошки з якості керівних елементів.

READ  Який тиск повинен бути в котлі замх

Найчастіше ця версія прасувальна дошка розташована в комод або шафи:

 • Ширша частина основи прикріплена до керівного елемента, а стільниця вдвічі перевищує.
 • Є також варіанти, де весь прасувальна поверхня, не складана, приховує в шафку.

Прасувальна дошка домашнє сховище будинку.

Аналогічний продукт має розміри, обмежені коробкою з пробілом, але він не поспішає і не займає багато місця в порівнянні з стандартною версією прасувальної меблів.

Важливий! Одним з важливих аспектів вибору висувної прасувальної дошки є функціональна можливість повороту дизайну.

Кабінет з дошкою

Цей тип моделей є найбільш поширеним, оскільки звичайний кабінет або гардероб, в якому побудована прасувальна поверхня, стійка, практична при очищенні та експлуатації, не займає багато місця в будинку.

Забезпечити місце в кабінеті для дошки. це найпростіший спосіб розмістити на етапі кабінету. У цьому випадку вам не доведеться витрачати гроші також для годування розділів та полиць, а також для придбання додаткових кріплень.

Важливий! Якщо монтажна дошка обладнана на спині кабінету, ви повинні звернути увагу на надійність кріплення. Якщо їхня якість є сумнівною, то існує величезний ризик витягування дошки з частиною задньої стінки з частим використанням прасувальної поверхні.

Сорти вбудованих прасувальних дощок

Прасувальний кабінет

Меблеві магазини Продаж вже готові набори для виготовлення гладильного кабінету. У них є все, що вам потрібно, залишається лише збирати таку гарнітуру, дотримуючись інструкцій і покласти його, щоб він вписується в інтер’єр житла. Набір забезпечує поворотний механізм дверей, щоб відкрити і ліворуч і праворуч. Якщо ви хочете зробити це, вам не буде важким, щоб зробити простір будинку функціональним і зручним. Завдяки вибору кольорів та текстур, такий гардероб легко вписується в інтер’єр будь-якої кімнати в будинку.

Планка, Вбудований гардероб

Ви також можете побудувати прасувальну дошку у вже існуючому гардеробі або гардеробі. У цьому випадку дошка прикріплена до задньої стінки за спеціальним кріпленням, з яким структури можуть легко дати вертикальне положення. І після використання одного руху руки, щоб повернути його до місця.

Краще негайно замовити варіант гардеробу з прасувальним дошкою, вбудованим у нього. Але у вже існуючих, ви можете звільнити місце для монтажу, видалення декількох полиць. За бажанням, така інсталяція може містити додаткові пристрої, такі як тісні, упередження (захистити підлогу від пошкоджень), пружини з пружин, які спрощують ручну роботу. Великий плюс вбудованого шафи прасувальної дошки, що поруч з ним можна зберігати для прасування, а також заліза та пароплав.

Самостійно вставити прасувальну дошку:

 • До основи готової прасувальної дошки прикріпіть дві брус не відрізняються за розміром, але з мінімальною шириною 40 мм і товщиною 70 мм. Вони повинні бути розташовані на монтажному місці до шафи. Ребра отпілан.
 • Підготуйте шарнірні кріплення та за допомогою своєї допомоги встановити дошку в потрібному місці.
 • Бажано встановити поворотну зупинку для кращої фіксації дошки.

Дзеркальна шафа

Дуже оригінальний спосіб сховати прасувальну дошку. воно видаляється в кабінет з дзеркалом. Такий гардероб не буде важко зробити себе, проявляючи невелику фантазію та виплавку. Складена дошка для прасування зазвичай відбувається не більше 10 сантиметрів шириною. Досить прикріпити до стінної рами з бару, висять на петлі дверей з дзеркальною поверхнею, а всередині такого шафку, щоб закріпити прасувальну дошку. Таким чином, ви отримаєте заощадження вільного місця в квартирі та стильний деталь інтер’єру. Коли двері закриті, неможливо здогадатися, який вид заліза прихований за ним.

У гардеробі

Якщо у вас є гардеробна кімната, витяжна дошка для прасування може бути відмінним рішенням. Цей компактний пристрій полегшить прасування речей. І завдяки висувному механізмі, ви можете легко сховати його в грудях або кабінет у горизонтальному положенні. Розміри дощок будуть залежати від розміру коробки, в якому він буде зберігатися. Вбудована гарнітура висувна прасувальна дошка, значно економить вільну область житла, завжди залишається під рукою і не заважає під ногами. А також такі пристрої можуть бути твердими або складеними в половині, що є додатковим збереженням місця.

Складна настільна дошка для стіни роблять це самостійно

Нещодавно я почав жахливо дратувати прасувальну дошку. Ми використовуємо радянську прасувальну дошку. Його плюси включають його стабільність і довговічність. Однак все це має великі мінуси: вага та розміри. Зніміть її кожен день нудним або просто лінь. Т.До. Потрібно заліз кожного дня, це практично не залишає вашу робочу посаду, займаючи корисну область приміщення та порту інтер’єру кімнати. Було вирішено зробити зручно висувну прасувальну дошку. На ідею, вона буде покладатися на підлогу, а не на стіні, як аналоги, т.До. Будинок старої будівлі, і я боюся, що якоря з таким дизайном, просто, вистрибнув з стіни. Отже, нам буде потрібно:

 • Стара прасувальна дошка
 • Дошки
 • Фанера
 • Гвинти
 • Дриль
 • Озушуна
 • Петля
 • Посібник
 • Дзеркала
 • Паяльна лампа
 • Металева кисть
 • Клей
 • Штрих
 • Рідкі цвяхи
READ  Встановлення сухого фен у легкому автомобілі

Для довідкового матеріалу ми приймаємо більш стара гладкість, яка успадкована. Це надійний, довговічний, і буде служити хорошим фундаментом наше сучасне прасування.

Ми позбавлені ноги, одягу, кріплення та стоїть під залізом. Місця, де були болти, закриваються за допомогою дерев’яних чепіків і клею.

Як видно на першій фотографії, старе прасування має певний стенд для заліза, досить навіть призупинення. Вона не підходить. Ми робимо з обрізання алюмінієвих труб нового стенду. Від великої трубки відрізають ширину прасувальних дощок. Майбутній сторона обличчя, розпилюючи його навпіл. Потім помістіть місце встановлення стрибків. Ми робимо году, і круглий файл приносить їх до необхідного розміру. Мені здавалося, що чотири стрибки будуть достатньо. Аналогічним чином, ми розрізаємо тонкі трубки, встановлюємо їх у канавках. Виправити всі гвинти. Ми залишимо його на деякий час, але зараз ми робимо ноги та бічні стінки справи, де він приховує робочу поверхню. Після попередньої загорнуті саджанці на дошках (на жаль, фото зникло десь), ми збираємо наші ноги на клею, і нехай вони висушують.

У інтер’єрі у мене є багато спаленого дерева, тому вибір був зроблений однозначним. Використання пайки ми спалюємо калібрування на відкритому повітрі. Горіння потребують досить сміливо, до майже кору. Після цього з камерною залізо, не дуже жорсткою щіткою, краще шокувати на свердла або турбіна, вибирає м’які частини пальника. Ми отримуємо текстуровану поверхню.

Фанера також проявляється, але ви повинні бути трохи більш обережними.

Аналогічно збирати двері. Задня стінка. це тришарова фанера. Давати жорсткість, коробка достатньо. І вхідна панель. це вісімшарова фанера, яку я ретельно випрямився. Ми також збираємо на гвинтах, додавши більше і клей для надійності.

Наступний етап я встановив механізм розширення, так зібрав коробку та двері.

Як механізм, я служив звичайним напрямнім для коробки та чотирьох петель.

Два з них перевернуть робочу поверхню,

Посібники потрібні для того, щоб підняти наше прасування до необхідного рівня. Бо якщо вони відмовляються від них, вся дизайн підніметься на стіну до рівня поясу, і це буде висить загрозливо з вашим серйозним виглядом :). Всього у нас є красивий темно-коричневий grude :). Накрийте це все економ-акриловий лак. На користь акрилового лаку я скажу, що воно буде висихати за все, щоб ви могли продовжувати роботу через півтори години. Однак він залишає блакитну бляшку з нерівномірним застосуванням, що добре помітно на темряві. Для одержання рівномірного покриття необхідно після занурення кисті, розірвати його, скинувши. Тепер давайте дістанемося до зовнішнього вигляду. Є дві зіпсовані дзеркала з старої сторони. Частина відбиваючого спрею почала відставати, через те, що з’явилися брудні розлучення.

Т.До. Я не мав хорошого скляного різака, мені довелося використовувати послуги ринку. На ринку я був скорочений обома дзеркалами для 1.2, що є невеликою втратою для сімейного бюджету. Спробуйте на дзеркало на двері.

Здається нормальним. Візьміть і закріпіть їх на рідких нігтів, висять всю лінію.

Свердлити стіну. Після виселення нашого дизайну і укладання залізного, ми робимо феєрверк резервного копіювання кормової дошки.

Прасувальна дошка вбудована кабінет

Після цього ми робимо це, а також безпечно на петлі. Пам’ятайте, що я обіцяв повернутися до стенду? Отже, щоб підбадьорити його трохи, з фольги для стиснення, вирізати прямокутник у розмірі стенду, і клей його до полімерного клею.

Після чого я встановлюю підтримку.

Pinsim Stapper ізоляційний субстрат. Я взяв свої дошки.

Тепер носіть справу, і наше прасування готові!

Вбудована дошка за дзеркалом з власними руками. Перша частина. Презентація.

У результаті практично завдання, ми отримуємо прасувальну дошку, яка не псує інтер’єр, швидко відхиляється і надійно стоїть на своїх двох! 🙂

READ  Передача рушникового залізниці до іншої відповідної стіни

Розкладна прасувальна дошка з власними руками.

Я довго мріяв видалити прасування. дошка десь так, щоб не заважати, і не було так Муорно розібратися і скласти його кожного разу.Думка прийшла, щоб зробити цю дошку складання, висіти на стіні, закрити фасад, тим самим робить його непомітним і компактним.Я піднявся в Інтернет, щоб шукати “Продаж дощок”, щоб подивитися, на якій апаратне забезпечення використовується в цьому дизайні, вона натрапила на цікаві відеоролики з демонстрацією продуктів деяких компаній, чиї дошки коштують від двадцяти O_0Th Особа, яка створила весь курс виробництва.Не було обмежень до щастя)) На місці Андрія я завантажив повну деталь з розмірами всіх елементів та обладнання та побіг до магазину.Я придбав всі фітинги, я замовив розбивку LDSP і купив фанар для дошки.Потім я купив тканину, і це було кип’ячене.Відразу скажу, що в описі кількості кріплень є друкарня, роз’єм для труб необхідний у кількості 6 штук.

Весь дизайн, зібраний за малюнком, але довідники перетворилися на протилежне, в надії, що я не повинен поставити додаткові ручки на керівництва.

Але диво не відбулося, сама дошка не витримала (я спробував різні магніти та засувки, але знову відмова.Редагувати все на відео і знову!Виявилося, що мої гіди та фітинги на відео були трохи різними., Або досить отвори в них, що призвело до погодинного опитування під час зборки, але я виграв це))) Я зібрав все, але мені це не подобається знову!Механізм мав площину, тому що весь дизайн зберігався в одній точці прикріплення!Вирішив покращити і зміцнювати.Так як я зробив широку дошку (41 см.) Я міг би собі дозволити змінити дизайн механізму.

Деталь під я не 150 мм., 250 мм.Детальніше зроблені дві частини, щоб усунути зворотний зв’язок.І горизонтальний пантел, я купив 6 штук.

Якщо процес прасування відбувається на кухні, варіант з висувною дошкою буде ідеальним. Доведеться зробити трохи сили і праці. Спочатку побудувати два направляючі смуги, вони фіксують дошку так, щоб вона закуповує під столом. Довжина ширини / дошки. Загальні аксесуари важко сховатися під невеликою шириною столу.

Стандартні прасувальні дошки видаляють опори, щоб висунути лише верхню площину.

Що можна зробити з старої прасувальної дошки

Якщо прасувальна дошка вийшла на погану, не поспішайте викидати його. Цей елемент можна оновити без надмірних витрат. Для реалізації деяких ідей доведеться робити декоративні зусилля, але є прості способи.

Найбільш очевидним зробити стіл. Просто помістіть елемент у зручному місці і покладіть все, що я хочу.

Але краще показати фантазію і прикрасити поверхню. Наприклад, зніміть корпус і фарбуйте стільнику.

Вирівнювання камери для прасування з столом або сундуком, ви отримуєте стіл. Таким чином, не тільки місце для домашньої роботи, але і кухня.

Якщо ви робите отвір у настільній стінці, виходить оригінальний стенд під квіткові горщики. Він може бути розміщений у квартирі та на балконі.

Щоб створити скепт-свиноп, рамка дошки прикріплена до стіни.

Точно так само організатор освоїться на швейні матеріали та корисні дрібниці. Просто прикріпіть власників до стільниці.

Прасувальна дошка на стіні може стати незвичайною вішалкою.

Ідея для знавців вин міні-бар. Настінне кріплення стільниці дозволить організувати зручне зберігання пляшок.

Повна прасувальна дошка Підставка для пляшок та бару готова.

Предмет може стати декоративним елементом внутрішніх справ, картина, вітаючи панель у вхідних дверях. Для цього поверхня складається з фарбування, декупажу, прикріплення зображень та прикрас.

Нарешті, від старих дощок для прасування, ви можете зробити новий. Просто купуйте іншу справу або прийти до бізнесу творчо, роблячи його самостійно.

Як використовувати старий прасувальний стенд в інтер’єрі залежить від матеріалу, з якого він виготовлений, і на кількість вільного часу, і від бажання робити декор. Але рішення буде знайдено в будь-якому випадку, оскільки сприяння власникам фантастичних власників.