Як промити висушений порошок у пральній машині

Пральні машини

Як мити лоток для пральної машини

Пральна машина автоматична. це одна з найчастіше використовуються одиниці побутової техніки в будинку. Поряд з холодильником, плитою та мікрохвильовою піччю, це невід’ємна частина людського життя. Але біда, нещадно експлуатуючи свій “домашній помічник”, люди часто забувають, що це необхідно доглядати за нею. У статті, майстер сантехніка розповість, як мити порошкове лоток у пральну машину.

Лоток машини пральної машини є досить брудним місцем, в деяких випадках лоток забивається миючим засобом, щоб вода перестає потік і змивати порошок, брудне лише в резервуарі, зволоження труб і дренажного шлангу.

На відміну від танка та зливу сопел, до яких важче отримати, лоток набагато простіше, тому що він закоханий. Виявляється, що є досить багато користувачів машини пральної машини, зовсім не знають, як витягується лоток, і ніколи не думав про прибирання.

Якщо лоток вашого автомобіля не надто забруднений, його можна очистити та видалити з гнізда. Але якщо забруднення досить сильна, то для вашої власної зручності, а також для кращого очищення, контейнер краще витягти. Цей процес початківців може викликати труднощі, але, як ви звикнете до вашої моделі, ви можете отримати лоток з одним розумним ручним рухом.

Різні моделі машинних лотків розташовані по-різному. Тому, перш ніж ви отримаєте цей елемент з пральної машини, уважно прочитайте інструкції.

Для того, щоб витягнути лоток, зазвичай потрібно зробити це:

Тепер, коли дозатор знаходиться у ваших руках, ви можете використовувати один з наступних способів очищення його.

Що рекомендується робити при митті порошкового відсіку:

 • Не втирайте лоток з великою ревністю. Це може призвести до стирання тегів у відсіках.
 • Місце, з якого було видалено контейнер, витріть зсередини тканиною або губкою. Особлива увага приділяється присвяченні отворів водопостачання та видалення миючого засобу до барабана.
 • Вибираючи агресивні чистячі агенти, необхідно працювати в гумових рукавичках.
 • У машинах з вертикальним навантаженням білизни не витягуються. Вода, яка використовується для промивання їх, працює прямо в барабані. Тому ви повинні бути уважними, інакше ви можете організувати невелику повені.

Витягуйте лоток, вологий, надсилаючи йому пряму гарячу воду. Ретельно втирайте губкою або щіткою. Для більшого чищення ефекту на них можна застосувати посудомийну рідину або мильну розчин (розчиніть чіпси економічного мила у воді). Потім знову промивайте.

Якщо на дозаторі залишається забруднення, ви можете залишити його протягом декількох годин, щоб лягти в гарячу воду, а потім повторити процедуру очищення.

Може вимкнути, що вапняковий спалах та скам’янілий порошок не зможуть очистити звичайний фізичний спосіб, а потім хімічне очищення прийде до порятунку, використовуючи спеціальні засоби.

Добре справляється з забрудненням дозатора та інших частин пральної машини наступні препарати:

 • “Еона”, “Доктор десять”, “Анти-Накіпін” допоможе з розблокуванням забруднення.
 • Фріш-Актив видаляє бруд та вапно, а також неприємні запахи.
 • Сандоккайб і Борк К8П (корейський) здатні впоратися навіть з досить сильним забрудненням.

Важко очищені відкладення видаляються шляхом замочування. Лоток, витягнутий з машини, розміщується в гарячій воді з додаванням одного з засобів, наприклад, Domasetos, Comet, Silit, “туалетного каченя”, “Санфор-Антирушаустчина”. Розчиняють агент у воді (50 мл на 5 літрів води) і замочити лоток. Через 1,5-2,5 години втирати його кистю і промити під струменем теплої води.

Як мити лоток пральної машини від порошку замовлення.

Якщо немає побутової хімії під рукою, або його використання є неприйнятним для вас, ви можете використовувати народні засоби:

 • Сода. універсальний засіб для прибирання. З невеликим забрудненням кишень, буде достатньо для приготування содового розчину (соди та воду пропорційно 1: 1), змочуть ганчірку в ньому і витріть брудні ділянки. Особливо хороша сода в боротьбі з формою. Якщо вам потрібно “перемогти” сонячні плями, готуйте пасту соди та нанесіть її на всю поверхню лотка. 30-40 хвилин.
 • Лимонна кислота. традиційний народний засіб для масштабів. Щоб очистити лоток для порошку та кондиціонування повітря, лимонна кислота засинає в відсіку і включає порожню машину. Режим температури під час цієї процедури має бути від 60 градусів. Поряд з лотком, інші елементи машини очищені від масштабу.
 • Оцет добре справляється з вапном. Для обробки лотка використовуйте 9% обіду оцту. Склянка оцтової кислоти розбавляють в 1 л гарячої води і просочується в цьому розчині протягом 6-8 годин. Після процедури ми витираємо кухонну губку, і ми добре поспішаємо. Правда, щоб замочити лоток для всього порошку, ви повинні підготувати не один літр рішення.
READ  Де вилити відбілювач у пральну машину LG

У сюжеті. Як очистити лоток для пральної машини

І, щоб очистити порошкову контейнер, витягнуту з пральної машини, це було необхідно, наскільки це можливо:

 • Після кожного прання, загнав нижню білизну з машинної машини, витріть лоток і гумову смугу перед барабаном, щоб видалити залишки миючого засобу.
 • Залиште його з’єднаним закритим протягом декількох годин, щоб випаровувати вологість з цього відсіку. Тим самим не створювати умови для розведення цвіль та грибків.
 • Зменшити кількість посипних або привітних. Можливо, це залишається на стінах дозатора через надмірну. сприяє формуванню депутата вапна. Встановлення головного фільтра буде продовжувати життя всіх приладів та сантехніки.

У чистоті контейнера для порошку, відбілювача та кондиціонер забезпечить довгу та надійну роботу машинної та високоякісної білизни пральні.

Як мити контейнер з вапно-покритих?

Це завдання приблизно таке ж, як очищення ємності з масштабу і від іржі. Зазвичай спеціалізовані засоби побутової хімії використовуються для видалення вапнових пластин, як широко рекламується “Калгона”. Подібні композиції добре підходять для сучасних пральних машин. Правда, вони в основному підходять для профілактики, а не прямого очищення. Більш ефективним, незалежно від того, наскільки це не парадоксально, рендеринг. Серед них виділяються експлуатація лимонної кислоти. Він постійно користується кількома десятиліттями. Після відновлення реагенту в лотку необхідно вразити машину в машину на 90 градусів (або інші високі температури, на яких пристрій здатний). Варто розглянути, що надмірне використання лимонної кислоти небажана, оскільки вона може поступово займатися гумовими елементами.

Оцет використовує попит. Нанесіть його так само, як лимонна кислота. Відмінності відносяться лише до узгодженості (до 60 грамів). При запуску пральної машини з оцтом він повинен бути зупинений у процесі. Після 40-хвилинної паузи потрібно відновити діяльність.

Для боротьби з наукою можна використовувати “анти-накіпін”.

Є й інші препарати. У всякому разі, вони відрізняються від ідентичного принципу роботи. Основою корпоративних композицій включає майже завжди лимона кислоту. Іржа очищається, застосовуючи:

Як витягнути відсік для прання порошку з пральної машини

Ви можете очистити відсік для порошку, не видаляючи його з пральної машини. Але більш ефективно ви можете очистити порошкове лоток, якщо ви витягнете його.

Витягніть порошкове відсік повинно бути дуже обережним, згідно з інструкціями, щоб не зламати його.

З недбаючими діями, порошкове лоток може тріснути.

У більшості пральних машин, щоб отримати порошкове відсік, потрібно натиснути язик і натиснути лоток.

промити, висушений, порошок, пральній, машина

В деяких пральних машинах, таких як Indesit і Ariston, ускладнюють. Буде краще, якщо ви спочатку скажете, як це зробити, спеціаліст з ремонту пральних машин.

Методи очищення

Залежно від ступеня забруднення можна виділити кілька способів усунення дошки. Найпростіший. механічний. Для цього потрібно видалити контейнер і просто втратити губку, де накопичений миючий засіб. Деякі господині використовують зубну щітку. Це не тільки проникає у важкодоступних місцях, але також діє з більшим тиском. Якщо воно не працює вперше, щоб позбутися від масштабу, то ви повинні залишити контейнер, незграбний у гарячій воді. Після цього всі плями легко приїдуть.

Текуча вода з порошкового відсіку в пральній машині

У процесі використання пральної машини такий дефект часто виникає, вода тече з порошкового відсіку. Ви можете справитися з цією проблемою самостійно, не вдаючись до допомоги. Це не складно, довго і не вимагає спеціальних навичок і знань або спеціальних кваліфікацій. У статті, майстер сантехніки розповість, як усунути витік від порошкового відсіку у пральній машині.

Перед тим, як відновити автомобіль, потрібно зрозуміти причину проблеми та локалізувати його. Водіння порошкового приймача пляшки може бути виробництвом шлюбу або виникнення з абразивними певними частинами. Витік може з’явитися в різних місцях, а саме:

 • Периметрне лоток у ділянці док.уванням верхньої та нижньої частини. Щоб бути зрозумілим, я негайно зробити застереження: я називаю лоткам, що частина, в якій вставлена ​​танка для прання порошку або гелю. Ось його суглоби і витік.
 • У зоні док-лотка з фасадом машини.
 • Отвір над контейнером, в якому завантажується порошок. Це відбувається тому, що висувна частина в процесі використання поступається з часом, а точніше, елементи утримують, що він натискається на верхню частину лотка.
 • Горосланг з гуми, згідно з яким порошок вимивається з лотка в барабані.
READ  Де заснути порошок у водяній машині

Є одна особливість. Ця гофроване трубка розташована так, щоб її нижня частина ковзає на балансуванні каменю і росте про це, і так, щоб отвір утворюється. Не виключено, що це робиться.Сьогодні багато виробників, намагаючись збільшити грошовий обіг, шукати свою продукцію відразу після закінчення терміну дії гарантійного періоду. І їм довелося відновити або купувати нові. А що ви хочете? Це бізнес!

Перш ніж продовжувати безпосередньо до ремонту, підготуйте все, що може знадобитися. Нічого особливого потребу. Зазвичай все, що вам потрібно в кожному будинку. Вам знадобиться ці інструменти:

Крім того, буде силіконовий герметик або герметик для автомобіля. Може також бути необхідним для потреби нового лотка, тому що не завжди, а не все може бути виправлено, це трапляється, що ви повинні змінити. Але їх не слід зберігати, краще зрозуміти, чи є потреба в ньому, або ви можете відремонтувати старі.

Для виконання ремонту потрібно перекривати водопостачання машини та вимкнути його від мережі. Потім за допомогою перехресної викрутки, вам потрібно відкрутити задні гвинти, які тримають верхню кришку та видалити його. Далі лоток рухає рух на себе.

Після демонтажу лотка і обкладинки, гвинти, які утримують панель приладів.

Вони також скручені, і панель видаляється. Підключені дроти не можна відключити. Вам просто потрібно відкрити доступ до демонтажу контейнера. Далі потрібно відключити трубки, які подається до порошкового відсіку, попередньо порушують свої затискачі. Після відкручування гвинтів, він видаляється.

Виїзд з засувки, потрібно від’єднати кришку контейнера. Всередині ви можете побачити масштаб і сушений порошок ями. Це все і є причиною витоків. Шари змінюють напрямок води, що протікає через отвори, з яких він бризки на сторонах за лотками і стокують друкарську машинку на підлогу.

Необхідно мити корпус контейнера з масштабу. Для цього він занурюється в гарячий водний розчин лимонної кислоти.

Що буде розчиняти відкладення, а деталі за кілька годин стануть новими. Можна використовувати оцет або соляну кислоту. Вони не шкодять пластиковій контейнері, але лимонна кислота найкраща, оскільки вона не пахне, хоча вона діє трохи довше.

Як тільки масштаб випадає, ви можете промити частини щіткою і після сушіння, щоб збирати контейнер назад. Для страхування потрібно мити кришку кришки та контейнера з силіконом, щоб усунути провадження води через мікро розрив.

Відразу після половини контейнера знімає, важливо вставити лоток спалаху в нього, щоб він пройшов силіконовий динамік. Далі, лоток видаляється і втирає, якщо зерно герметик до нього. Після цього машина збирається у зворотному порядку. Силікон повністю замерзає після дня, але через пару годин він буде зберігати достатньо герметично, щоб ви могли почати миття.

Як і що чистити

Вибір методу очищення залежить від ступеня забруднення дозатора.

Швидке чищення без замочування

Витягуйте лоток, вологий, надсилаючи йому пряму гарячу воду. Ретельно втирайте губкою або щіткою. Для більшого чищення ефекту на них можна застосувати посудомийну рідину або мильну розчин (розчиніть чіпси економічного мила у воді). Потім знову промивайте.

З сильністю того ж забруднення. засмучений дозатор протягом 2-4 годин і повторіть процедуру.

Побутова хімія

Очистити порошкове лоток допоможе одному з прибиральних виробів:

 • Ви можете позбутися від не депозитів за допомогою “EON”, “Доктор десять”, “Антинакіпін”;
 • Для боротьби з неприємним запахом, кричачи, грязі та ліметони будуть придатними “Frisch Aktiv”;
 • “Сандоккаб”, Борк K8P справляється з жорсткими відкладеннями.

Як мити лоток пральної машини від порошку замовлення.

При очищенні побутової хімії в барабані, не повинно бути білизна. Застосовувати відповідно до інструкцій.

Залишки забруднення, якщо такі є, можна очистити кисть або тонкою мовою. Він вирізаний на ній з ганчіркою, змоченим у водному розчині соди або лимонної кислоти.

Важко очищені відкладення видаляються шляхом замочування. Лоток, витягнутий з машини, розміщується в гарячій воді з додаванням одного з засобів, наприклад, Domasetos, Comet, Silit, “туалетного каченя”, “Санфор-Антирушаустчина”. Через 1,5-2,5 години втирати його кистю і промити під струменем теплої води.

Народні засоби

10 г лимонної кислоти вливають у порошкове лоток і увімкніть режим миття з T 70-75 ° C. Це допомагає усунути неприємні запахи з машини і промити його зсередини, попереджаючи формування масштабу.

Або в двох літрах води розчиняють 20 г лимонної кислоти, і очистіть контейнер для миючого засобу протягом 2-4 годин. Після того, як добре промити чистою водою і обережно витріть.

READ  Коричневі плями після прання в пральній машині

9% оцту Додати до гарячої води, але не кип’ятять (250 г на 1 літр води). Поразковий лоток у цьому розчині. Через 5-7 годин, щоб витягнути його, очистіть щітку, ковзання і протріть сухою тканиною.

Усуває вапно відкладення та затверділі порошкові залишки. Заповніть відсіки і змочуйте температуру води. Зачекайте 15-20 хвилин. Потім зубна щітка втрачала стіни всіх відсіків дозатора. Промити теплою водою і обережно витріть сухою тканиною.

У комплексі ці речовини використовуються в важких відкладах. Витягнутий лоток з машини, щоб витерти спонтанність, змочену в оцті, а в відсіках для миючих засобів можна залишити невелику кількість. Потім посипати содою. Він співають від реакції з оцтовою кислотою і досягає стін та краю відсіків. Залишити на 20-40 хвилин.

Потім залити оцтова рідину і приступити до очищення скребка, кисть для дитячих пляшок або миття посуду, зубна щітка. Вирішувати воду і витріть сухою.

Чистка стиральной машины лимонной кислотой

Не кожна господиня знає про необхідність очищення порошкового відсіку. Ігнорування цієї обов’язкової роботи може призвести до різних негативних наслідків. Серед них:

 • Готеглізація появи одягу. У лотку можуть бути частинки миючого засобу, який підходить тільки для одного типу тканини. Якщо ви не знімаєте їх, то з наступним миттям вони потраплять в барабан пристрою і псують об’єкти гарадо.
 • Витримання яскравих кольорів. Така проблема може виникати після використання відбілювача. Якщо ви не очистите лоток від залишків засобів, то поступові речі стануть блідою.
 • Поява бруду і форми. З регулярним ігноруванням очищення лотка, у ньому можна накопичити велику кількість миючого засобу. Поступово обертається і набуває неприємного запаху. Якщо, після цього, не починайте очищення відсіку для порошку, то це з’явиться цвіль.
 • Блок. З довгим відсутністю очищення, бруд може перекриватися отвір, через яку вода потрапляє в лоток і плакати порошок. У результаті миття перетвориться на марну заняття.

Причини та зони формування цвілі

Вологість, цвітіння лайма, залишки бруду на барабані, печатки є причинами для відтворення форми. Найчастіше гриб з’являється на гумовій смузі навколо краю барабана. Ретельна сушка барабана, регулярна обробка чистячих агентів. найкраща профілактика формування цвіль.

Важливий! Гумові частини заборонені для промивання каустичними розчинниками у чистому вигляді, змащують жири, масла. Оцет, лимонна кислота розбавляється водою 1: 1.

Метод очищення гумки в пральній машині

Ущільнювач промивають пероксидом, содовим розчином або оцтом. Робота з ганчіркою, бавовняними паличками. Обережно очистіть складки навколо окружності. Після промивання ущільнювача витріть сухою. Щоб запобігти появі форми, неприємний запах, гумові смуги протріть після кожного використання машини.

На замітку! Перш ніж очистити гумку в пральній машині, печатка перевіряється на герметичність. Якщо є отвори, елемент змінюється.

Під яким можна використовувати забруднення?

Навіть найвищі якісні пральні машини від відомих виробників потребують компетентного та регулярного догляду. Техніка необхідна для періодичного очищення, звертаючись до відповідних фондів та композицій. Тільки під цим простим станом можна розраховувати, що побутові прилади триватимуть досить довго, і не буде піддаватися поломки.

“Білий” підходить для певних видів забруднення. Слід мати на увазі, що різні частини автоматичних пральних машин схильні до кластеру різних типів забруднення.

Розглянемо, з яким забрудненням можна краще впоратися з “білим”.

Кластер бруду підлягає герметичній гумці, що існує у всіх конструкціях пральних машин. Під цим компонентом часто формуються гривні гриби. Останній цілком може призвести до виникнення дуже неприємних хворобливих запахів, з яких важко позбутися.

У дизайні пральних машин також забезпечують трубчастий нагрівач. Вони найчастіше накопичуються, особливо якщо вода в будинку характеризується високим рівнем твердості.

Часто забруднення накопичується на фільтрі каналізаційного насоса. Тут часто збираються кристали порошку, які не мали часу для розчинення до кінця. Поганий заморожений кондиціонер також накопичується на компонентах фільтра.

Фільтр волоконного шлангу при конструкції пральної машини підлягає утворенню деструктивної іржі.

Так що ці типи забруднення не тягнуть серйозних проблем, що впливають на здоров’я побутової техніки, необхідно позбутися від них. “Бейсть” ідеально підходить для цього.