Як розібрати Bosch Runn N пилосос

Article

Bosch BGS 42234 відгуки

Переваги: ​​потужний, легко, не дуже шумно.

Коментар: ми використовували більше року вакуумування тільки пил. Почав ремонт на балконі, і тут вперше вони побачили блимаючу червону кнопку, фільтри були очищені, але не краще тягнуть. Після закінчення часу це все ще намагався розібрати його більш детально, і виявилося, що не всі фільтри знайшли їх 5 шт. Плюс, викрутіть пластикову колбу, де утворюється сам циклон; він також може бути спокійно промитий. Після очищення капіталу почав працювати як нове. Якщо ми вакуумуємо цемент або залишки після будівництва, не лякайтеся до ночі, промийте пару фільтрів, і все буде добре. Є фільтри, які можуть бути використані тільки для їх миття, вони від 1000, але в логіці для них, пил прийде і не повинен.

Переваги: ​​Немає сумки для пилу. Довга телескопічна трубка.

Недоліки: великі, важко, через рік я почав втрачати силу всмоктування. Регулярно відбувається промивання фільтрів. Пиловий колектор був недостатньо, захоплює 2-3 прибирання 1-кімнатної квартири.

Коментар: При покупці керувалися двома речами: відсутність сумки для пилу та відсутність необхідності купувати витратні матеріали. Перші кілька місяців все було добре, але тоді влада почала падати. Промивають всі фільтри. Ніщо не допомагає, пилосос значно втратив владу. Дуже незручна ручка для передачі, весь час, коли я хочу захопити пиловий колектор для ручки, дивно, що я не зламав. Взагалі, ви не повинні. 10 штук можна витратити на щось корисне

Переваги: ​​Немає сумки для пилу

Недоліки: жив рівно 3 роки. Незважаючи на те, що всі фільтри мила майже раз на тиждень. В кінці кінців почав працювати контроль датчика. Повністю розібраний, очищений навіть всередині купання двигуна. Не допомогло. У вогні.

Недоліки: Початок постійно забитий, чистий фільтр не може бути дозволений у будь-якому випадку через 2 хвилини червоний індикатор загориться

Коментар: Подивіться на щось інше

Переваги: ​​працювали менш нормально 1 рік

Коментар: Швидко закупорює пиловий колектор. І тепер взагалі він смокче, хоча всі фільтри очищені і промиті. Гарантія закінчена, тільки на викиді. Bosch більше не купує точно

Переваги: ​​невеликий, не важкий, маневренний, контейнер, буріння сопла, легкий догляд.

Коментар: Уся ця модель відмінна, виробництво Німеччини, високоякісного складання, займає мало місця під час зберігання і одночасно відмінно вакуумі будь-якої поверхні. При догляді за невибагливим, досить, щоб потрясти контейнер. Якщо фільтри потребують прибирання, ви можете покласти їх у мішок для прання, щоб завантажити в шайбу і загорнути. Обережно прочитайте інструкції, це не має значення, що ви збираєтеся робити, чистити або мити.

Переваги: ​​легкість використання, висока потужність, спокійно працює, автомобільний шнур, прогумовані колеса, контейнер, фільтр можна промити. Вимикається при перегріванні.

Недоліки: гіпнет пил до тіла і видно на червоному тлі

Коментар: Пилосос Це справжнє навчання. Більше року контролює чистоту в моїй квартирі, і справляється з цим з вибухом. Двигун дуже потужний, тягне всі пил, сміття, вовни мого улюбленого кота. Що він працює тихо дозволяє мені вакуумувати, навіть коли діти сплять. Контейнер дуже простий вигляд, легко видаляється з пилососу і миє. Регулювання живлення на корпусі, доступна з будь-якого кута. Сам пилосос є компактним, в будь-якій кімнаті для нього є місце. До речі, при перегріванні пилосос вимикається, тому двигун ніколи не горить.

Переваги: ​​не великі, потужні, це спокійно працює, фільтр можна промити, контейнер простої форми.

Недоліки: Ми не помітні

Коментар: Дизайн пилососу дуже хороший. Компактна, проста форма, ергономічна ручка, кнопка управління на корпусі. Пилосос працює тихо, я можу і ввечері занадто пізно витрачати і не buzz одночасно, а інший фільтр може бути промитий, і він говорить, що не варто. Контейнер легко чистий і видаляється. Пластик пилососу дуже сильний, пилосос потрапляє неодноразово, і це все ще нещасний.

Переваги: ​​Контейнер у пилососі Проста форма. Потужний двигун: 2200 Вт. Компактний розмір. Інтелектуальна система сповіщення про необхідність очищення фільтра. Електронна потужність з поворотним регулятором.

Недоліки: не помітили недоліки.

Коментар: спеціально вибрав пилосос з сопла, мені сподобалася ця модель. Оскільки пилосос має фільтр HEPA 14. Затримка не тільки маленького пилу. Але бактерії і навіть віруси. Не вимагає заміни, його можна просто мити. Пилосос є потужним, але він працює тихо. Телескопічна трубка з кнопкою, зручна для використання. Кілька форсунок, завдяки якій прибирання стає набагато простішим і більш ефективним. Я раджу!)

Переваги: ​​стильний, компактний, зручний в експлуатації. Вихідний фільтр HEPA 14 миється. Існує індикатор наповнення пилового колектора, увімкнення/вимикання стопи, шнура косіння. Вертикальна паркова.

Коментар: хороший і зручний пилосос. Виглядає добре, розміри не досить великі, в будь-якому приміщенні ви можете знайти кут для нього, тим більше є вертикальна стоянка. З ним хімчистка в квартирі просто досконала, а не тільки палаци та м’які меблі, але повітря, завдяки вихідним, миючим фільтром з тонким очищенням HEPA 14, до речі, щоб сказати, що фільтр. це час Для миття пилососу дає сигнал, а також індикатор наповнення наповнення пилу, який легко порожній і мити.

Переваги: ​​вихідний фільтр HEPA H14 (пращений), потужний і зручний для використання, автоматичний перемикач при перегріванню. Має 5 змінних форсунок, а великі гумові колеса. Телескопічна труба.

Недоліки: мережевий шнур буде більше.

Коментар: пилосос дуже задоволений цим, справляється з його призначенням до 5. У квартирі чистим повітрям, навіть після подрібнення очищення, завдяки промиванню фільтр, який безпечно затримує найменший пил. Потужність прохолодно, якщо вона стоїть на максимальному смоктати все, що відбувається на шляху. Одна скарга. Мережевий шнур короткий, я б влаштував протягом 10-12 м. Але є багато різноманітних форсунок, для м’яких меблів та довгих щілин, дуже необхідних.

Переваги: ​​потужність, телескопічна трубка, контейнер для збору пилу, компактний розмір.

Недоліки: серйозні недоліки, щоб бути чесними, я не помітив.

Коментар: я використовую пилосос більше року. З його обов’язками справляється з п’ятьма з плюсом. Добре смокче будь-який сміття, в комплекті є необхідні форсунки, я використовую їх усіх, якщо це необхідно. Пилосос є компактним, сучасним, очищенням з нею набагато простіше і краще. Бажана техніка для дому, я рекомендую.

Переваги: ​​фільтр HERA 14 миється. Працює тихо. Багато всіх видів форсунок.

Недоліки: до цих пір рано про недоліки

Коментар: Я отримав другий день. Якого роду це, без слів. Він має силу, звичайно, прямий турбо відео! У той же час він досить тихий, не очікував. Мені також сподобався той факт, що фільтр не потрібно змінювати, головне. Це виглядає чудово, легко працює. не без кінця “підтримувати”.

Переваги: ​​Дія радіусу з більш ніж достатньою для всієї кімнати. Є шнур готівкової взуття. Ретельно очищає, високу всмоктування. Компактний розмір.

Коментар: Купівля дуже задоволена, пилосос успішно видаляє пил і сміття як з килима, так і підлоги. Очищення тепер набагато швидше і ефективно. Пилосос ідеально маневрує навколо кімнати, вона не натрапила на перешкоди і не обертається. Зручно, а головне, мені приємно використовувати його.

Переваги: ​​Дизайн. Висока ергономіка. Потужність 2200 Вт. Фільтр nera не вимагає заміни. Багато різних форсунок, в т.C. Довга щілина насадка і свердління сопла.

READ  Робот Пилосос Сяомі зупиняється під час роботи

Коментар: Мені дуже подобається цей пилосос. Красивий, зробив великий. В експлуатації зручно, не дуже важко, колеса великі. Це добре, ручка зручна, перемикач швидкості забороняється, шнур шнура працює миттєво, ви можете мити фільтр, як це необхідно, як того вимагає пилосос.

Переваги: ​​контейнер, потужний, приємний зовні, комфортний, компактний, точно доставляється і не шумно.

Недоліки: пилосос не має недоліків

Коментар: Будинки У нас є килими скрізь, так що хороший і потужний пилосос просто потрібно мати. Раніше з’явився пилосос із змінними паперовими мішками для сміття, і я кажу вам цей кошмар. Тому купуючи новий пилосос, в основному, шукає контейнер, потужний і компактний. Ця модель підійшла до всіх предметів. Ідеально знімає і очищає повітря з пилу, в експлуатації зручний і не важкий.

Переваги: ​​Вольтуляція кабелю, фільтр HEPA, довгий ударний сопло. Тихий і з потужним пилососом.

Недоліки: мій пилосос без недоліків.

Коментар: Я купив новий пилосос, як дружина не приймає для чищення мітла. Цей пилосос зробив вона душу і. Вакуумування кожен день, як у нас маленькі діти. тому чищення вимагається щодня. Пилосос приходить у комплект довгим щілинним соплом, дуже зручний для вакуумування важко вакууму. Зручний контейнер, легко чистити. Прибирання тепер займає набагато менше часу, і весь пил смокче пилосос на відмінному. Повітря залишається чистим. Перемістіть пилосос у квартирі легко, обладнання зручне та рухоме калезікі. Потрібна покупка, а досвід показав високу якість.

Переваги: ​​ідеально вакуумні, швидко і ефективно. Працює тихо. Зовні. Компактний.

Недоліки: Маленька контейнер для сміття

Коментар: Мені сподобався пилосос: так маленький, світло і водночас настільки потужний після кожного очищення я викидаю майже повний сміттєвий контейнер (єдиний мінус, який контейнер невеликий, і це часто це часто). Він працює не зовсім тихо, але дуже тихо. Легкий у використанні, не примхливий. Загалом, мені сподобалося.

Переваги: ​​сильні, зручні в роботі, потужний, красивий, зручний пиловий колекціонер, має пральний фільтр, вимикається при перегріву, автомобільного в’язниці, 5 форсунок, не важких.

Коментар: Пилосос від цієї серії Runnn`n купив себе мамою близько трьох років тому і все ще радий, що я не пошкодував гроші. І тому, коли нам потрібен новий пилосос, не думаючи, взяв BGS 42234. Дійсно прохолодний пилосос. Потужний, зручний. Довгий шнур, кнопка перемикання швидкості розташована на корпусі. Легко перемикачі, колектор пилу великий, чистий це не проблема, колеса великі і прогумовані. Багато форсунок, постійно використовуючи турбо, але іноді щілину. Фільтр Nero можна промити.

Переваги: ​​ціна, якість, функціональність.

Коментар: Я думаю, що це оптимальний пилосос у вартості за гроші. Потужність достатньо з головою, шум не турбує, обережно не вимагає догляду, періодично вивільняйте контейнер і промийте фільтр Nehor. Це все. До речі, це час очистити фільтри, він сам блимає, тому ще не потрібно знову дивитися на кришку. Мої очікування він виправдав.

Переваги: ​​міцний фільтр Neera, потужність та можливість регулювання потужності залежно від покриття, контейнера, телескопічної трубки з кнопкою, автону, буріння сопла (дуже корисна річ), компактність зберігання, а не висока вага, маневрність, споживає мало енергії.

Коментар: Купив цей пилосос рік тому, я пішов вагітним. Пилосос і зараз працює як нове, поглинання відмінним, маневреним, не важким, потужним і найголовніше тихо. Я діти спокійно вакууму, коли доча спить. Фільтр Nera, затримує найменший пил, а в квартирі чистий і свіжий. Серед іншого, чоловік пилососу також був корисним, і тепер, коли він починає дриль, включає в себе пилосос і одяг насадку для свердла, вся пил і крихта поглинаються пилососом. У спеціальній догляд, пилосос не потребує, достатньо, щоб потрястив сміття з контейнера, якщо фільтр забивається, система повідомить вас. Протягом року пилососу не чистив фільтр ніколи. Електрика споживає менше, ніж попередній пилосос.

Переваги: ​​потужний, не гучний, фільтр Nera, зручна ручка, електронна регулювання потужності з ротаційним регулятором, радіус 10 м, необхідні сопла, кабельні з’єднання, простота.

Коментар: куплений у заміну старого, громіздкого пилососу. Дружина мучила смак старими кубиками в квартирі, а після біг з віником і тканиною, видаляючи пил, який поселився після очищення. Єдине, що старий пилосос зробив добре, тому він витягнув пил від килимів і м’яких меблів, хоча відразу ж кинув його в повітря. З новим пилососом, у нас є нове життя. Моя дружина задоволена, пилосос взяв компактний, але потужний і в той же час тихо. Пил тягне, а також старі, але повітря залишається чистим. Контейнер легко видаляється, бруд у ньому йде до пресованих штук, що легко похитнути. Для себе я також знайшов використання пилососу, він має буріння сопла. Тепер кожен раз, коли ви не повинні очистити тонкий пил після буріння, пилосос сильно тягне його, поки я дрилі. Відмінно, такий повинен бути в кожному будинку.

Переваги: ​​ціна, якість, функціональність.

Недоліки: не мовчать, ні турбо щіткою.

Коментар: у нас є такий Bosch, на другий рік він пішов, він чудово працює, видаляє оптимальну силу (не надто сильну, навіть така мініатюрна дівчина легко справляється з ним, але також не слабкою, чудово тягне пил і сміття навіть з. Здається чистою поверхнею). Не найяскравіший варіант, але не дуже гучний, у сусідній кімнаті він більше не чутно. Існує коригування потужності, довгий мережевий кабель та фільтр високого очищення.

Переваги: ​​довгий шнур, зручна телескопічна трубка, є сопло для буріння, не шумно

bosch, runn, пилосос

Коментар: Без хорошого пилососу, існування в будинку просто неможливо. Він мій незамінний помічник, видаляє високу якість, сильно, але це не робить шум. Дуже зручна телескопічна трубка, яка переміщується одним дотиком кнопки. І найголовніше, немає сумок для пилу, а фільтр робить повітря, що робить повітря і свіжим.

Переваги: ​​високоякісний, тихий, потужний. Час і довгострокова робота. Не потребує витратних матеріалів.

Недоліки: сопло для буріння і залишилася таємницею для мене.

Коментар: Цей пилосос має майже 2 роки. Реальний працьовитий, оскільки в сім’ї маленька дитина, тому щоденно, і навіть кілька разів на день, я ніколи не став вакантним, видаляє супер, до останнього пилу. Він працює спокійно, пил не літає від нього, точніше, навіть навпаки, повітря очищається на виході, ніж на вході (завдяки досліднику). Об’ємний контейнер, довгий, управління зручний. Загалом, повний набір функцій у добавок до високої якості та доступної ціни.

Як працює двигун пилососу

Дві основні частини двигунів всіх сучасних пилососів є привід, він є двигуном типу колектора (також називається двигуном), а вентилятор, який розташований на роторному валу. Фактично, саме вони забезпечують імпровізований “вакуум”, який дозволяє пилосос виконувати свої функції. З шкільної програми у фізиці. простір, вільним від частинок і речовин, заповнює альтернативну речовину, у випадку пилососу. це мікроскопічне бруд і пил. Насадки та щітки забезпечують захоплення цих дрібних частинок, а після фільтрування повітря вони оселилися у фільтрах та колекторах пилу.

Как почистить пылесос Bosch?/How to clean the Bosch Vacuum Cleaner?

Далі про самого двигуна. Колекторний двигун складається з:

 • житло;
 • обмотка статора;
 • Ротор на осі валу;
 • два підшипники;
 • щітки та щітки;
 • Робоче колесо з корпусом.

Заміна компонентів та ремонту пилососів Bosch (Bosch)

В середньому, пилосос може служити від 8 до 12 років (за винятком пилососів Samsung з фільтром циклона). Цей період завжди буде залежати від його якості, обслуговування та частоти використання. Якщо є проблеми з цим побутовим пристроєм, високоякісний ремонт може розширити свій термін служби. Пилососи Bosch. довговічні та надійні, але це приходить, і їм також потрібно відремонтувати.

READ  Як підключити газовий циліндр до пальника

Зрештою, відомо, що двигун вимагає нових щіток, а через неналежне використання шлангу або сопла може отримати тріщини. Але це не всі поломки. І справа тут полягає не тільки для відновлення пристрою, але й забезпечити для заміни оригінальних запчастин, які виробляються на нашому рідному заводі.

Серед проблем пилососів BOSCH, які включені в групу клітинного обладнання (і це навіть невеликі пилососи для будинку), найбільш базовими є:

 • сторонній шум під час експлуатації;
 • Іноземні запахи Гері під час роботи пристрою;
 • відсутність реакції на включення. Це досить часто великомасштабна проблема, а необхідна попередня перевірка вузлів та підрозділів.

Як розібрати пилосос Bosch

Відбувається, пилосос Bosch, сервісні центри недоступні. Чи можна самостійно знайти причину розбиття, усунути несправність і знову зібрати інструмент? Скористаючись інструкцією, дотримуючись послідовності операцій, це можливо. Важливо виконувати пилосос Bosch, потрапляючи до проблемного простору, не порушуйте крихкі деталі.

Діагностика несправностей

Найчастіше у пилососі будь-якого бренду, Bosch, без винятку, необхідна розбирання, якщо двигун відмовився. Ознаки рухової несправності:

 • Шум посилюється, пилова хмара.
 • Сила всмоктування зменшилася. У цьому випадку з’явився внутрішній стук, періодично зникає.
 • Пилосос, але дуже багато шуму.

Перш за все, необхідно зробити зовнішню перевірку компонентів. Потужність всмоктування порушується, якщо гофроване залізо забивається або тріснуті, фільтри на повітряних лабіринтах не очищені. Пилосос може бути відключений, якщо контакти мережевого шнура порушуються, роз’єм несправний, є подряпина з голими дротами.

Розбирання пилососу та ремонту

Тільки переконайтеся, що немає зовнішніх недоліків, ви можете почати розбирати пилосос Bosch. У цьому випадку кожна операція краще фотографувати або записувати. Засувки відкриваються ретельно, переважають поломки кон’югатних деталей.

 • Видаліть кришку, підніміть фільтр Nehra, знайдіть місця з’єднання з самоорганізацією та видалення кріплень.
 • У відсіку з мішком, зніміть фільтр, мішок і зніміть кошик.
 • Розділити корпус, відкриваючи засувку, отримувати доступ до двигуна. Контрольна дошка та катушка з шнуром.
 • Зніміть рамку з печатками, зафіксувати його правильним встановленням у фото, оскільки необхідно збирати пилосос Bosch, інакше не буде тяги.
 • Зніміть плату за керування.
 • Розбирайте двигун і вивчити його стан.
 • Після усунення несправностей всіх дій, щоб витратити у зворотному порядку.

Якщо вам потрібно відновити двигун, потрібно встановити причину розбиття. Це може закрити обмотки ротора, замінюючи підшипники або інші пошкодження. Двигун у пилососі Bosch знаходиться в корпусі, необхідно продовжувати розбирання. Корпус видаляється з місця, з викруткою, лінійкою, натискаючи. Важливо видалити щільно встановлений елемент без пошкодження.

Робоче колесо встановлюється на різьбових суглобах, закріплених шляхом склеювання. Необхідно використовувати розчинник. Після видалення вентилятора потрібно відкрутити 4 гвинти, нарешті, звільнили двигун. Можлива лише зараз повна діагностика та ремонт двигуна.

Всі інші проблеми домашнього інструменту Bosch можуть бути усунені, коли вони розібралися. Часто причиною вини є невдача шнура пилососу Bosch. Щоб знайти несправність, котушка видаляється після розчленування справи.

До наших рук отримали ще один пилосос Bosch BSN2100RU/01/01. Він хороший, тому що він має невелику вагу, розмір, і влада не особливо поступається своїм старшим братам.Доставляв його для ремонту з дефектом: немає тяги, шум при роботі. Дефекти дійсно присутні, і як зазвичай це відбувається в пилососах Bosch, двигун отримав сміття, обходячи сумку та фільтр перед двигуном. Як ці чудеса приходять велике питання, т.до. Я не вірю, що більшість людей забувають вставити фільтр або неправильно встановлювати мішок або контейнер, але якось це відбувається досить часто.Ми зрозуміємо це, як самостійно, з вашими руками, щоб розібрати пилосос і очистити двигун, якщо не надто пізно, хоча в цьому випадку, використовуючи це відео, ви можете замінити двигун до нового. До речі, код нового двигуна. 00654193

Ремонт пилососів Bosch, Samsung, Zelmer, а також інші побутові прилади в Каліні Вконтакте: В.К.com/id379964091Group : VK.com/club130296485Sight: www.Kofe-roston39.РУПО ПИТАННЯ: ONEHALF79 @

З закритою кришкою перевірте з рукою, чи є тяга. Немає тяги, і тому ми переходимо до вилучення додаткових фільтрів, які можуть вплинути на жадання. Видалення внутрішнього фільтра в сміттєвому відділенні, подивіться на отвір, де знаходиться двигун. І ось це, наша проблема: робоче колесо двигуна забивається сміттям. Швидше за все, це пов’язано з відсутністю хостів. Мішок подивився вільно, фільтр не був очищений або не змінений, або не змінився і.Р.

Отже, пацієнт, давайте почнемо негайно до відкриття.

По-перше, вийміть верхню кришку. Якщо це не зроблено, вона заважає нам. Обкладинка кріплення м’яко натисніть плоску викрутку.

Тепер ми шукаємо самодостатності корпусу. Два з них приховані під ущільнювальною гумкою видаляються кришками. Один. під ключ перемикання (він також повинен бути видалений, все одно плоский викруток, стискання кріплення з боку). Тепер насадка Torx15 відкрутіть гвинти, знайдені нами. Озброєний щось плоским, розмиванням верхньої та нижньої половини корпусу. Всередині нас є багатокольорові дроти та нова кришка, під якою серце очікує серце. двигун. Але, по-перше, нам потрібно витягнути регулятор револьвера (невеликий хустку на кольорових проводах). Для її видобутку ми висунули поворот револьт-контролера вгору і ліворуч. Тепер отримати самого регулятора з канавок не буде складним. Відкрутіть єдиними гвинтами, що відокремлюють нас від мети, і легко відокремлювати кришку коробки двигуна, не забуваючи про це перед викруткою.

Наша лялька вибрала! Всередині на “капустяні листя” шумоізоляція ховається наш двигун. І праворуч від нього. Він знаходиться на ньому на мережевому кабелі, а потім електрони літають вздовж кабельного дизайнера, щоб поворот поганого робочого колеса.

Щось я відволікав двигуном. Видаліть термінал живлення та видаліть двигун. Пучок волосся та пилу. це те, що з’являється перед нашими ясними очима. Все це “багатство” застряг у отворах робочого колеса, завдання якого витягнути повітря під час обертання.

Щоб розділити на цю проблему, допоможе нам з другим пилососом, позичив у хороших сусідів. «Чистий, очистіть трубопровід», Ну, ви зрозуміли. Петріхаст, Т.Е. Двигун. чистий. Тепер вам потрібно чистити інші відокремлені кути. Я про саму корпус і шумовий ізоляцію, який не тільки робить наш пилосос спокійніше і дорожче, але також збирає бруд не гірше, ніж двірник. Все чисте, це означає, що настав час “шити”, т.Е. збирати. Не забувайте про інструменти всередині. Процес збирання пилососу виконується в порядку зворотного розбирання процесу.

Як розібрати пилососи

Якщо пилосос розбитий, спочатку потрібно зрозуміти, яка проблема. Діагностика. Що варто починати розпочати будь-який ремонт. Іноді з’ясувати, що саме брехня брехні потрібно розібрати пилосос. Звичайно, кожна модель влаштована по-своєму, але алгоритм розбирання описаний нижче, що діє практично для всіх моделей:

 • Демонтаж ущільнювальної решітки. Погляньте на обкладинку пиловласника. саме так rettice. Сама кришка фіксується кількома гвинтами, які легко викрутіть просту викрутку, з урахуванням розділу.
 • Видалення блоку керування та ковпачка з пилом. Ви можете зробити це без спеціальних пристроїв з голими руками, коли ви знімаєте герметизуючу решітку.
 • Видалення збирання пилу. Фіксація цієї частини відрізняється від різних моделей. або розташоване в спеціальній паз, звідки вона може бути просто отримувати, або тримати на дрібних гвинтах.
 • Від’єднана пластикова база. Ця операція потрібна, якщо ви хочете розібратися з двигуном. Для того, щоб організм відключити. знайти секретний гвинт (дуже популярний тип кріплення в таких пристроях).
 • Де-енергетизація двигуна. Для цього просто зніміть дроти, що годують напругу. Як правило, вони закріплені гвинтовими затискачами.
 • Видалення смуги. Зазвичай це при вході шланга.

Як розібрати пилосос Bosch. покрокові інструкції

Ваш пилосос буде служити протягом багатьох років, якщо ви будете належним чином експлуатувати це, збережіть його та керуєте рекомендаціями виробника. Але є випадки, коли побутовий прилад не вдається. Якщо пилосос знаходиться під гарантією, то вам потрібно звернутися до спеціалізованої ширини обслуговування = “800” висоти = “800” [/ IMG], якщо пилосос зійшов з гарантією, то у випадку його розбиття він є Не потрібно розпоряджатися пристроєм на сміття. Ми можемо відремонтувати пилосос самостійно, і ви, якщо у вас є певний досвід проведення електричних ремонтних робіт. Ремонт деяких частин, наприклад, заміна або профілактика електродвигуна пилососу, може бути вдома, не викликаючи майстра. Пристрій пилососів у більшості виробників однаковий. Для цього, наприклад, ми розглянемо ремонт пилососу на прикладі марки Samsung.

READ  Робот пилосос Xiaomi не повертається на базу

Bosch пилосос: інструкції для використання

Очищення з пилососом. Це звичайна робота, але після його завершення ви можете пишатися тим, як чистіше ваші підлоги можуть виглядати. Уявіть, що ви приїжджаєте насолоджуватися вашим пилососом Bosch і виявити, що він не включається ні всмоктування, без шуму. просто нічого не відбувається; Можна було припустити, що автомобіль зламав!

Однак поточна ситуація може бути пов’язана з незначною помилкою, яка не є іншим, ніж легкі незручності. Після нашої статті нижче ми зможемо допомогти вам визначити проблему. Розглянемо, чи вакуумний пилосос Bosch не включений, що може бути:

 • Носіть щітки.
 • Кабельне обладнання.
 • Несправний двигун.
 • Відновлення працездатності бездротового пилососу.
 • Відмовитися від роботи або зменшення продуктивності через закупорку.
 • Плюси ремонту в кваліфікованому фахівці.

Більшість двигунів у пилососах мають вугілля щітки, з часом вони зношуються, і коли майже нічого не залишається, двигун повністю перестає працювати.

 • Безпека понад усе! Перш ніж запустити будь-який ремонт, відключіть пристрій від мережі.
 • Відкрийте пилосос і зніміть щітки.
 • Наконечник вуглецю повинен бути від 3 до 10 мм.

Це те, що натискається на вимикач двигуна. Якщо кисті вугілля носяться в такій мірі, що вони ледве досягають колектора, їм доведеться замінити, інакше може виникнути більш серйозну шкоду, що призведе до заміни двигуна або обладнання в цілому.

Кабель живлення. Без нього пилосос не міг працювати (якщо, звичайно, він не бездротовий). Швидше за все, мідний дріт, розташований всередині ізоляційної гуми, зламався. Коли виявляється, вам потрібно замінити.

Найпростіший спосіб підтвердити пошкодження канального шнура пилососу. Він використовує мультиметр.

 • Відкрийте пилосос і використовуючи мультиметр, перевірте читання низького опору.
 • Вам потрібно перевірити роз’єм штекера до місця, де кабель підключений всередині машини.
 • Потім обережно згинайте дріт у розрахунковому пошкодженому місці, щоб перевірити, чи з’єднання не порушено. Якщо виявляється, що кабель є дефектним або видно збиток, показуючи внутрішні дроти, потрібно замінити.

Як очистити пилосос Bosch?/Як очистити пилосос Bosch?

Якщо ви перевірили вугілля щітки та кабель живлення, і все добре, ви повинні подивитися на двигун. Мотор відіграє вирішальну роль у роботі пилососу, і важливо підтримувати у хорошому стані для досягнення оптимальної продуктивності.

Операційний двигун буде мати типовий рівень опору від 20 до 60%, залежно від його потужності.

Проблема може бути в адаптері пилососу, заряджання док-станції або акумулятора та електричної розетки.

 • Спробуйте підключити пилосос до іншої розетки. Якщо зараз він працює, проблема була в першу випуск.
 • Підключіть пристрій до хорошого розетки та перегляньте, чи є індикатори заряджання док-станції або адаптера. Якщо це не так, це означає, що щось не так, принаймні, в одній з цих частин. Ви повинні звернутися до сертифікованого спеціаліста для ремонту або заміни несправної частини.
 • Бездротові пилососи працюють від батареї. Як у ноутбуці або мобільному телефоні ця батарея має очікуване термін служби. Якщо ваш бездротовий пилосос більше 10 років, він може бути вивантажений акумулятор.

Найкращий спосіб запобігти будь-яких несправностей вашого пилососу та підтримувати її чистоту. Це регулярне обслуговування.

Виконання цих трьох завдань значно вплине на довговічність та ефективність вашого пилососу:

 • Регулярно чисті фільтри. Одна з найчастіших причин втрати всмоктування або переривання двигуна. Фільтр засмічення. Майже кожен пилосос має два фільтри. Автомобільний фільтр. Зазвичай розташовується позаду, біля вихлопного місця з вакууму. Фільтр для алергенів. зазвичай ближче до контейнера для пилу або сумки. Ці два фільтри слід чистити регулярно, як правило, принаймні один раз на місяць. Зверніться до свого керівництва, щоб дізнатися, де розташовані фільтри, і як очистити їх, оскільки вони можуть відрізнятися залежно від моделі.
 • Не переповнюйте мішок або контейнер для пилу. Якщо ваш пилосос повний пилу, це вплине на її ефективність. Ми перевіряємо пилососи, коли вони порожні, і знову, коли вони мають пил і сміття, щоб побачити, чи зможуть вони продовжувати чистити після того, як ви їх кілька разів використовують. Майже у всіх випадках всмоктування зменшується, коли мішок або контейнер наповнений пилом, іноді на 30%.
 • Переконайтеся, що щітка не має волосся і волокон. Якщо ваш інструмент не має обертаючої щітки, перевірте повітряні треки та щетини на краю інструмента. Іноді волосся, пух і пил можна застрягти тут. Видалити сміття, щоб забезпечити прохідність повітря.

Якщо жодна з вищезгаданих кроків не виключила проблему, ваш наступний крок повинен бути зверненням до спеціаліста з ремонту та обслуговування обладнання.

 • Спроба самостійно ремонтувати може спровокувати більш серйозне розбивання.
 • Майстер дає гарантію на всі роботи.
 • Встановлення оригінальних запчастин забезпечить максимальну сумісність та тривалість терміну служби.

У нашому сервісному центрі ваш пилосос отримає нове життя і поверне початкову продуктивність!

Розбирання пилососу Bosch Zooo Proanimal BGS5ZOOOO1

З практичної точки зору Bosch зоопарку proanimal bgs5zooo1 пилосос, але він має один значний недолік, повністю перетинаючи всі переваги пристрою: через півтора-два роки, він починає “помилка” і увімкнути Режим очищення кожні 2-3 хвилини, очищення у випічці. Ми говоримо, як усунути цю проблему.

Увага! Нагадуємо, що спроби повторити дії нижче можуть призвести до втрати гарантії обладнання та навіть до неї. Матеріал наведено виключно для інформаційних цілей. Всі операції повинні бути здійснені кваліфікованим фахівцем.

Зніміть сміттєвий контейнер. Після цього ретельно, намагаючись не розбити пластикові тримачі, вийміть верхню кришку.

Озброєння універсального набору викрутки. Після цього ми відкрутіть два гвинти та демонтаж срібної пластикової панелі з елементами керування пристроєм.

Далі ми відкрутімо ще два гвинти і зніміть повітряний канал.

Ми відкрутіть залишки трьох гвинтів у вільній контейнерній ніші та демонтажу пилосос.

Проблемний елемент Bosch Zooo ProNIMAL BGS5ZOO1. це дошка з реле повітряного тиску та датчиком перегріву вакууму (двигун). це точно розміщені елементи, які потребують діагностики та подальшого ремонту або заміни. Ви можете визначити цю плату за допомогою повітряної трубки, що йде до реле тиску.

Як тимчасове вирішення проблеми, пов’язану з постійним включенням Bosch Zooo PRONIMAL BGS5ZOOO1 Режим очищення, ви можете розібрати повітряну трубку, зніміть плату з датчиками та перенести його на інше місце (довжина дроту дозволяє це зробити). Але, знову ж таки, ми повторюємо, що це рішення винятково тимчасового характеру! Краще відновити такі речі, щоб довіряти фахівцям, які знають службу у підтримці побутової техніки.

Керівництво Bosch BGS42230 Runnn пилосос

Потрібен керівництво для вашого Bosch BGS42230 Runnn пилосос? Нижче ви можете переглядати та завантажувати безкоштовний посібник PDF. Крім того, часто задаються питання, рейтинг продукту та відгуки користувачів, які дозволять вам оптимально використовувати ваш продукт. Якщо це не гід, ви шукали, зв’яжіться з нами.

Як очистити пилосос Bosch?/Як очистити пилосос Bosch?

Ваш пристрій несправний, і посібник не має рішення? Перейти до ремонту кафе для безкоштовних послуг з ремонту.