Як розібрати фен braun swing 1400

Дрібна побутова техніка

Table of Contents

Легко очищений фільтр (б), установка форсунок (А), опис, російська

Наші продукти розроблені відповідно до

з найвищою якістю, функціональністю та вимогами проектування. Ми впевнені,

що ви будете незмінно задоволені придбанням нового продукту з фірми BRAUN.

Фен BRAUN BC 1400 Swing. разборка и ремонт.

Обережно прочитайте інструкції перед використанням.

Увімкніть пристрій тільки до джерела

З’єднання в мережевих мережах з’єднання

Цей пристрій ніколи не повинен використовуватися біля води (наприклад, заповнена ванна, раковина або душа).Електричний прилад не повинен бути вологим.

Завжди від’єднайте фен у мережі, якщо ви не використовуєте його. Пристрій навіть у режимі

Для забезпечення додаткового захисту можна порадувати

обмежувач залишкового струму і набір

Для електричної ланцюга ванної кімнати така величина залишкового робочого струму, що не перевищить 30 мА.

Це слід порадити з фахівцем, який буде виконувати рот

Переконайтеся, що Grill впуск та вивільнення можна заблокувати. Якщо один з них або обидва заблокований, виникає

Після того, як пристрій охолоджується під час

Кілька хвилин він автоматично увімкнеться.

Не вітер шнур на фен.Регулярно перевіряйте, не пошкоджується

шнурок. Тільки сервісний центр BRAUN має право замінити шнур.

Некваліфікований ремонт представляє

Виправити стиль холодного струменя

Фільтр для більш ретельного очищення Видалити фільтр і промийте його під струменем

Вирівняйте етикетки на сопла, щоб створити

Об’ємні нитки на сцені, носіння

Насадка і виправлення повороту за годинниковою стрілкою

Поверніть насадку в протилежному напрямку.

Згладжування гребінця (4): ідеально підходить для

випрямлення хвилястих і кучерявих волосся

Гребінець для випрямлення (5): ідеально підходить для

Створення та закріплення гучності на прямій

Braun electric (shanghai) co., Ltd, Lu Chun Road 475-495, Minhang, Shanghai 200240.П.R. Китаю

Опис кнопки вимкнення/вимкнення /Я фільтрують Увімкнути кнопку “холодний постріл”

Згладжування гребінець для випрямляючого повітряного вузла

braun, swing, 1400

Типові несправності

Через простоту принципу експлуатації фен, його можливі розбивки є типовими і можуть справлятися з ними, навіть простий користувач.

Запах щось пальника

Проблема, як правило, пов’язана з тим, що спіраль отримав волосся, пил або пух. У разі забруднення елемента швидкість обертання робочого колеса, система захисту від перегріву спрацьовує, з якої є неприємний запах. Щоб вирішити ситуацію, достатньо очистити нагрівач, після чого перевіряє ефективність пристрою. Якщо фрагментаційний аромат не зникає, варто звернутися до сервісного центру.

Фільтр розташований у задній частині фен, з боку повітряного споживання

Немає їжі

Перш за все, вам потрібно переконатися, що є електрика, а шнур живлення в розетці не пошкоджений. Навіть якщо не помічено зовнішнього збитку, вам потрібно переконатися, що струм потоку через дріт. Для цього:

 • Необхідно розібрати справу та перевірити контакти влади за допомогою спеціального тестер;
 • Наступний крок потрібно, щоб перевірити кнопку включення, переконайтеся, що вона не заважає всередині сміття або липкого пилу. Про робочі контакти скажуть рівномірний колір без обвинувачених слідів;
 • Якщо виявляються пошкоджені зв’язки, вони повинні бути закриті ножем або наждачним папером;
 • Підключіть пристрій до мережі, але не вмикайте кнопку «Пуск». Вам потрібно привести тестер до терміналів кнопки, щоб дізнатися, чи проходить напруга.

Якщо розкривається несправність кабелю, необхідно замінити його новим. За відсутності такої можливості, допускається використання стрічки для ізоляції знімних та скручених контактів. Якщо ви виявите усунення несправностей, ви можете спробувати очистити контакти або, як правило, відключіть елемент, тоді пристрій розпочнеться відразу після підключення вилки в розетку.

Не включайте фен

Як і у попередньому випадку, проблема може бути пов’язана з відсутністю електричної або кабельної розбивки. Потім процедура подібна до вищезазначеного вище. Інша можлива причина. електричний двигун розбився. Попередники таких проблем є симптоми:

 • Під час запуску чується невелика аварія;
 • Двигун працює з перервами;
 • Почується запах спаленої проводки;
 • За відсутності обертання вентилятора, люди чуються.

У випадку підозри або виявлення такої несправності практично неможливо вирішити його, оскільки дуже важко визначити конкретну причину. Крім того, вартість ремонту не коштуватиме сушіма, у багатьох ситуаціях легше купувати новий пристрій.

Зниження продуктивності

З такою проблемою варто перевірити стан вентилятора. Найчастіше він починає повільно обертатися через те, що волосся накопичилося на ньому, пил або інше забруднення. Потім достатньо очистити деталь від сміття. Якщо періодично виконувати маніпуляції, це допоможе легко чистити зубочистку, стару зубну щітку або пінцет. У випадку, якщо пристрій не було очищено, або це рідко, це буде необхідно розібрати справу для отримання високоякісного очищення.

READ  Шовковина краса для депіляції Як використовувати

Вентилятор повільно обертається

Як і в попередньому варіанті здійснення, воно, швидше за все, через обмотку волосся з боку або надмірного засмічення справи. Ви також повинні очистити пристрій.

Холодні повітряні диски

Для нагрівання потоку відповідає нагрівальному елементу. спіралі. Цей пункт є одним з найбільш уразливих у пристрої, особливо за відсутності захисту від перегріву в техніці. Якщо автоматичне вимкнення для досягнення максимальної температури не передбачена, ви повинні знати, які ознаки говорять, що настав час розслабитися:

 • Виникнення запаху gary під час операції, яка може бути збережена та після вимкнення;
 • Занадто гаряча справа при роботі, обслуговуюча одиниця не повинна перегріватися.

Щоб зрозуміти проблему, вам доведеться розібрати фен. Якщо виникла розрив нагрівача, це помітно неозброєне око. З невеликим пошкодженням, ви можете легко усунути проблеми, з’єднуючи кінці спіралі та навігації їх. Якщо перерва в декількох місцях, краще купити новий трубчастий нагрівач, головне. однакова компанія, що і сама техніка.

Потрібно встановити, чому частина була пошкоджена. Якщо ви не розумієте причину, і не виключайте його, проблема буде повторювати найближчим часом.

Зворотній зв’язок: Фен Braun Swing 1400. Довгий час задоволений і був надійним помічником.

Bhaun Swing 1400 купив у березні 2006 року, він використовував майже кожен день протягом 5 років, тепер він працює, але частково.

Ця модель волосся привернула мене до оптимальних режимів, мінімальних форсунок без надмірності, невеликого розміру та малій ваги. Використовується тільки вдома для дорожнього варіанту.

За весь час використання фен, я був задоволений моєю чіткою функціональністю та продуманим дизайном.

Комфортабельна не-ковзання ручка з сплесками на внутрішній стороні ручки.

Товстий шнур з прогумованою частиною в області суглоба з корпусом з порожнистою петлею (для петлі висіли у ванній кімнаті на місці економії гачка). Шнур протягом усього часу вживання зберігає повну цілісність, вона ніколи не була пошкоджена, ні скручена, ні.

Два насадки: один для швидкого сушіння цільового впливу, іншої “квітки”. Для більш м’якої сушіння. Мені було зручніше використовувати “квітку”. Обидва легко замінюються надійно закріплені натисканням.

Простий у очищенні фільтр, сітка легко витягується і промивається.

Зручне перемикання режимів: 1. Теплий або 2. Дуже тепле повітря, не спалюючи шкіру голови

Або холодне повітря, щоб зафіксувати зачіску, кнопку повинна бути проведена.

Через 5 років вимикач повітря та включення. Головний мінус. Фен починає працювати негайно, підключившись до розетки та вимикається, число 0 не працює. З двох режимів залишився 1. Вона включається.

Подряпана глянцева поверхня корпусу навіть якомога більше.

Остаточна думка: Браун. Надійна фірма, феном працювала штраф 5 років без відхилень, зламаний перемикач не засмутив мене, т. до. Фен-сушарка не спалила, але просто частково втратила функціональність, яка була причиною покупки нової фен, і відправити модель гойдалки 1400 найближчим часом, до речі, я намагався продати за 200, але Покупець не знайдено.

Зворотній зв’язок: Фен Braun Swing 1400. Мій функціональний і міцний помічник

Напевно, кожна дівчина користується феном, це така потреба в наш час, без нього не сушить волосся, якщо немає часу, щоб висушити їх природно, крім того, використовуючи фен, ви можете зробити різну покладання. Я хотів розповісти про фен, який служить мені протягом 7 років. Довгий час я досі не служив жодним фен, а бути чесним, то це другий у моєму житті фен, перший був дефектним і служив 1 рік, потім спалив. Після ремонту працював лише 1 раз і вийшов назавжди. Купив у відповідь на більш функціональний і потужний у той час.

Розмір невеликий, достатньо компактний, не багато місця займає, з силою цього достатньо для мене, відмінно дує. Фен для волосся задоволений, все ще працює нормально. Немає скарг.

Інструкція невелика брошура, легко складена, на 17 мовах. Там все просте і зрозуміло. Така ж інструкція також служить гарантійною карткою, за допомогою якої, при порушенні, протягом двох років, можна віднести фен до сервісного центру та вільно відремонтувати там. Але я все ще не мав розбивки, тому я не користувався гарантійним купоном.

Фен. це досить потужний, рівень потужності вказується на сцені. 1300-1400 Вт. Так, і всі важливі та необхідні відомості також вказуються як значки.

Фен для волосся має дві швидкості дуття. Є перемикач. Треба сказати, що у другій швидкості він ударів просто великим, досить сильним, моє тоне волосся швидко висушується. Сильний та теплий повітряний потік легко допомагає мені зробити стиль з щіткою. Я використовую лише другу швидкість, перша рідко використовується.

Існує також функція холодного повітря, що я нескінченно люблю. Кнопка для повороту на холодному повітрі розташована на передній ручці фен, легко натиснути його за допомогою білого фен і випуску. Виробник декапував створення позиції цієї кнопки. Це приємно.

Ось ця фіолетова кнопка на передній ручці фен.

Достатньо натиснути його з ті. Інструкції показують, як його використовувати.

Вентилятор має дві форсунки, один для фіксованого напрямку повітря на нитках, інший, щоб полетів до всіх сторін до повітря, для більш об’ємного стилю волосся.

Крім того, феном має знімний фільтр, який захищає його від пилу, бруду та вологи в так званому двигунному відсіку. Він легко видаляється і чистий, також легко вставлений.

Інструкції також вказують, як доглядати за ним.

На шнурі є гумова петля, для висячого фен.

Ось чек на покупку. Фен для волосся не був дорогим, це була середня ціна фен для тих часів. А тепер ця кількість пристойного копійки.

READ  Як налаштувати годинник на духовці Samsung

Підсумовуючи, я можу безпечно заявити, що фен, абсолютно не мінус. Його заявлені функції виконують 100%. Я отримав достатню високу якість і довговічну техніку. Якщо порівнювати численні фен-сушарки моєї сестри, яку вона не трималася більше трьох місяців, то я використав до 7 років. У липні місяць буде 7 років.

Фен дуже гідний і досить потужний, я рекомендую це і ви. Приємний і успішний магазин для вас!

Розбирання Брюн Сатин Волосся 5

Як розбирати фен-стиль Braun 3536 Steam Steam. Розбирання та прибирання. Я впав з робочим колесом без посібників.

Як розібрати фен-сушарку Braun Satin Hair 7

Коротке відео про те, як розібрати фен-сушарку Braun Satin Hair 7.

Фен braun bc 1400 гойдалки. Розбирання та ремонт.

BRAUN BC 1400 Swing Frendryer не вмикається, усунення несправностей та усунення його.

Ремонт волосся Braun Satin 3

Найпростіша річ, яка може розірватися в СНІД, і це не буде важко відновити його, у присутності прямих рук і.

Залізо волосся. як розібрати?

Залізо волосся. Ремонт не включається.

Як розібрати фен браун

Як розібрати фен Braun # як.

Steam Style Braun Тип: 3 536 розбирання

Часта проблема полягає в тому, що швидкість обертання вентилятора уповільнює. Це пов’язано з тим, що волосся намотується.

Ремонт фари. Швидко і просто. ВМІЛІ РУКИ. Не контактувати дроти. Термовільний. Усадка. Флевельний дріт.

Фен за ремонтом # виправити, що найчастіше розбивається в пейзажі? Як швидко і просто встановіть та виправити проблему?

█ Відбірні фен Приховані етапи/Контактна група/Фен Ремонт

Приховані засувки. Контактна група Основна мета розбирання. Мережевий дріт був хмунувши, феном працює тільки в.

Braun satin hair 7 hd 710

Детальний огляд переваг та недоліків волосся Braun Satin 7 HD 710.

Browst satin hair 5 огляд

Електричний фен. BRAUN AS 530 Щітка для волосся.

Як видалити робоче колесо з фен

Є доданки до цього відео. Ось посилання.

Ремонт фен

Проста несправність фен. Ремонт може зробити майже кожен.

Braun satin hair 5 | Зачіска | Головна Стиль | Укладання вдома | Дуже легко з фен. Кисть

Привіт, дівчата! Не забудьте підписатися на мій канал і підтримати мене, тому що я намагаюся вам! В цьому.

Видалення вентилятора (робоче колесо) з волоссям Braun Satin Hair 7

Видалення вентилятора (робоче колесо) з волоссям Braun Satin Hair 7.

Ремонт фен Braun Swing 1400

Весняні перерви, тендітні контактні каблуки не покриті шаром срібла швидко йдуть. 🙁

Фен Braun BC 1400 Swing. розбирання та ремонт.

Фен атлас волосся 5 від Брауна

Фен Браун Сатин Волосся 5. Це:. Сила активних іонів для блискучого, слухняного та гладкого волосся. Холодний потік.

Онлайн Trejd.Ru fen bosch phd5781

Brilliant Care Bosch PhD5781 Огляд фен з функцією іонізації. Фен ретельно контролює волосся і спасибі.

Браун Сатин Волосся 5 AirStyler AS530 з парою

Сухий, стиль оновлення в одному. Braun Satin Волосся 5 AirStyler висихає і стимує ваше волосся м’яко і ефективно, залишаючи його блискучим і.

Ремонт фен з вашими руками.

Поява кожної дівчини утворюється через зачіску. Неодмінним помічником, коли укладання волосся може бути звичайним феном. Нещодавно було випущено різноманітні різні моделі, які мають іншу мету. Наприклад, професійні заслінки використовуються в перукарських та салонах краси, компактний фен можна взяти на дорозі, а стандартний фен може бути використаний для створення зачіска вдома. Всі вони відрізняються за владою. Сьогодні ми постараємося з’ясувати, чому фен не включається, на прикладі волосся Braun Satin Hairs.

Для самостійного розбирання та ремонту фен-фен-фрезерувальника, маточка, нам знадобиться перехресна викрутка, щипці або канцелярно-нож (для кусаючих і розтяжних дротів), паяння.

Ми дізналися, що цей феном почав вимкнути при сушінні волосся, а іноді взагалі не включався. Якщо ми втратимо за шнуром, він працює, то ні. Отже, проблема саме в фен, що означає, що він буде перериватися. Його слід з’ясувати, де переривається шнур. Наступні фотографії показують гвинти, які слід виявити, щоб розібрати тіло фен та відкрити доступ до дротів шнура.

Після того, як ми розбираємо справу, ми бачимо керуючу дошку фен.

Далі ми отримуємо плату і скиньте дроти, ми знаходимо місце перерви та вирізати його, або повністю змініть весь шнур. Аналогічний шнур можна придбати або видалити з будь-якої непридатної з низькою потужною технікою. Такі як непридатні музичні центри або телевізори.

Після того, як робота зроблена, ми збираємо волосся, атлантина в зворотному порядку. Запам’ятати! Робота повинна бути ретельно і не забудьте вимкнути пристрій від виходу. Дякуємо вам за вашу увагу і удачу у ремонті!

У цьому огляді я розповім вам про пристрій, який постійно насолоджувався майже 6 років, але тепер я використовую лише для спеціальних випадків. Фен Braun B-1200 Swing

Опис та технічні характеристики

Життя гарантійного обслуговування: 2 роки

Де придбати: Наприклад, у магазині побутової техніки “Ельдорадо”

Вага: 310 грамів

Потужність: 1200 Вт

Регулювання: 2 режими

Холодне повітря: ні

Довжина шнура: 1,9 м

Технологія BRAUN задоволена ринком. Всесвітньо відомий німецький бренд.

Потужність квіткового сопла з’єднує гаряче повітряний потік з холодним і розподіляє його, забезпечуючи швидке та м’яке сушіння волосся

Ось сопла живлення квітка у мене, а інша. з повітряним концентратором, де. Що довгий. Я вже давно загублений, і я навіть не можу уявити, як це виглядає, але без нього пристрій функціонує нормально.

Фен для волосся має такий сірий. Зелений відтінок кольору, трохи голографічний і переповнений.

Перехід до двох швидкостей знаходиться на ручку позаду. Він досить гладко ходить, але це не висить.

Повітряне споживання (або як це правильно називається) буде веб-стандартною структурою і оснащена фільтром. Особливо це сприятливо для волосся. Я мав певний дитинство. Тоді страшний фен, який розірвав волосся, смокче їх у цю турбіну.

READ  Печі тривалого горіння для дачі на дровах

Ручка на пристрої є досить ергономічною, він сам не тяжкий для рук у порівнянні з професійними фен. Я мав rowenta напівпрофесійний, так що на ньому, і тоді можна було зняти руку, і це світло.

Фільтр з рукою легкого руху видаляється, очищається і покладіть на місце назад.

Повітряний потік приходить звідси. Завдяки растрою у вигляді квітки, повітря розподіляється рівномірно, але не потрапляє в одну точку, я люблю це теж на сцені.

Дріт досить довгий і зручний, щоб бути танцювальним під час висушування у ванній кімнаті, а для висушування мокрого собака ховається від вас під диваном, наприклад. Вилка є стандартною, для звичайних розеток та мережевих Elongants підходить саме правильно.

Близько року я взагалі не сушить волосся, оскільки я спостерігаю за своїм станом, пагорбом та рукавом, у будь-якому випадку захист від негативного зовнішнього впливу.

Так як я насолоджувався фен все життям, я вирішив виключити це в принципі, на якому. Той час.

Це трапляється, що так. Я використовую його. Але оскільки феном не має холодного повітря у своєму арсеналі, я використовую його вже на волоссі, сушать, природно, дуже далеко, дуже довго і тільки на кореневій частині. Для обсягу і сушіння самого голови перед незапланованим виходом на вулицю, наприклад.

Фен для волосся дозволяє швидко отримати деякий об’єм у коріннях на тонкому волоссі. Якщо додати будь-який. Щоб використовувати засоби та використовувати спеціальну щітку для стилю, то вона буде впоратися ще краще.

Здебільшого я сушать феном собак після плавання взимку, а влітку, щоб мінімізувати час “життя” мокрий собаки Амбріда, а також уникнути його падіння на поверхні оббивки. наприклад, диван і ліжко.

ГІДНОСТІ Й НЕДОЛІКИ

Переваги пристрою я б закликав:

 • Довга служба і нещастя
 • легкість руки ваги
 • Милий дизайн
 • компактний
 • швидко сушать

Відповідно до результату, якщо така модель все ще продається, я думаю, що він повинен бути придбаний комусь, хто рідко висушується, наприклад. Фен не точно підходить для волосся, але на підставі обслуговування все. ТАКІ фірма 4 заслужена.

Я ніколи не думав, що я б писав ODA Fenu. Але цей пристрій від Брауна дійсно заслуговує.

Я не знаю, чи продаються вони зараз у магазинах і скільки коштує. Одного разу я купив мою маму за 900, здається.

Це було 2005 рік. 2005 рік (!) Я вступив до OMGA і залишив рідне місто. Моє волосся в той час було нижчим, ніж лопаті, щоб не було страху. Мама купила мені це фен. Керуючись трьома критеріями при покупці:

Він виправдав свою ціну на 10000 000%. Немає питання.

Компактний. Звичайно, є фен і менше. Але це не велике. Він відвідав мене в Омську, Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Новосибірськ, Тюмень, Франція, Італія. І ніде було великим тягарем.

Простота. Цей фен. це дві швидкості та кнопка холодного повітря. Усе. Нічого зайвого. Здається, що там були більше форсунок. І, можливо, тільки здається, я не пам’ятаю. Але тепер насадка одна, з нею, я вже висушую волосся, виявляється, 14 років.

До його переваг, я б, звичайно, додав, надійність. Не так не подобається. N і d zh n o s t b.

Більше 10 років, без єдиного розбиття та скарг. Незважаючи на те, що я повинен сказати, що я не тільки волосся. Zainrigoval? Я використовую його для сушіння фарби та лаку, коли я займаюся декупажем, і в цілому для ручної роботи.

Загалом, якщо ви бачите цю дитину в магазині. Брати! Звичайно, я не впевнений, можливо, протягом багатьох років, якість Асамблеї погіршилася. Зрештою, зрозуміло, що для виробництва товарів, які будуть працювати назавжди не вигідним. Але я хочу вірити, що Браун тримає бренд і все ще виробляють якісні речі.

Розбирання фари

Як правило, корпус явищ виготовлений з пластику, який зв’язаний самолюбством. Потрібно відкрутити їх з кучерявим викруткою. Далі потрібно підштовхнути половинки справи, принести засувку від залучення. Засувки дуже крихкі і важливі, щоб діяти з обережністю, щоб не зламати їх. Особливо, якщо ви хочете розібрати фен. Як це зробити правильно? Головне. відкрутити всі гвинти. Буває, що в фен, залежно від їх дизайну, використовуються приховані самонарізані гвинти. Вони можуть бути під наклейками або логотипом виробника. Якщо ви не відкрутіте їх, то з додатковою розбиранням у вас є кожен шанс розірвати засувки.

Існує ще одна особливість, якщо ви не знаєте, як розібрати кисть фен. такі пристрої складаються з декількох частин і мають обертаючу голову. При розбиранні такого пристрою потрібно ретельно запам’ятати, в якому порядку, і як деталі прикріплені один до одного. Це дуже важливо і необхідно для подальшої належної збірки фен.