Як розібрати фен керування Philips салона

Дрібна побутова техніка

Потрібна допомога?

У вас є питання про Philips і немає відповіді в посібнику? Запитайте своє питання Тут Нехай вичерпне опис проблеми і чітко попросити своє питання. Чим більш докладний опис проблеми або питання, тим легше буде для інших користувачів Samsung Galaxy A7 надають вам вичерпну відповідь.

Доброго дня!Скажіть, як розібратися з феном?Які інструменти скористаються?

Я не можу відкрутити гвинти на ручку. Що і як відкрутити?

керування, philips, салон

Фен Philips HP4935 Salondry Active Ion

Найдешевший фен надійний? На прикладі термопістольного патріота HG210 та Stanley stxh2000 0. Тривалість: 6:24.

Як відкрити задню панель Philips HP4935 фен і очистити лопатки шанувальників з волосся та пилу.

Riparazione Asciugacapelli Philips Salondry Control HP8183

Як розібрати фен керування Philips салона

Робот на диланці

Ландшафт

Soznymi post Мога самостійний ремонт дрибной Даунінг Технікі Селі. Перед тим, як бувіт Різні ситуції. Primіром, Поттербно Термоново Росбраті Фен Бош, Philips Abo Rowenta, Ale Pid Вручну. Scho в центрі Vipadki Robiti? Суднікі ви пішохідний показ про ціну.

Як Ріпібраті Фен Philips?Іноді зустріч Наульна падіння СОСЛЯ ІНШЕ СЕХАНІЧИНА ВІСТЬ ЦЕЙ СЕРИСЬКИЙ. Meudious пильні ходьби cees non-наявний situati fen. Ми хочемо знати, yak ryadbrati fendryer? На Cyoma Majaе нічий складається, голова Slordwati Yetapam Ins.

Pern croc. Tse rosette case. У моделях Bіlshosti (Rowenta Pro 2300 і braun 3536) Ін икриваровать в ДВІ. Для регуляторних правил Dotrimanta до того, як викручували шузруві Voto Obovo Vision Vineyati Elektrichny розетки.

Очистити випадок заселяння тримюжного на вибаченні металевих гвинтах. Тоня може бути бутік з нестандартних голів у Visigandi Plusik, Vila Chi Zіroki. Перед Тіма Яка Ріпібраті Фен Паліпс Поттерібно Підбатія про нещодавно.

Pisl Rostein додається VIII INSTRUE MEHANIZMI PILANT, YAKI VIDPOVIDYUTYU для OGOTOPEBINBINBIN ФУНКЦІЯ. Yakschko Frendryer Grended, тоді причиною розбиття буде застряг у деталі Qih. До цього і дилера Майтут Додакова Кіплення на вітчизняних прикладах та взуття гвинта, заголовок PID декоративної підкладки.Ми хочемо померти, yak ryadbrati face hranteer philips салонний контроль? Для центральних предметів необхідно означати від внутрішнього допиту ІТ-фільму. Nab_lsh streamtitude battleship bakhatkoh. З появою giilih, часткове abo zlomів необхідно перевизначити його.

Він очолював внутрішній Хеммен. це свого роду фен. Vіn наведено в роботі електродвигуна і ziysynyue vtayavyannyy radiry через specialny dirmr. Дії VIPDS мають розбивку бомбарду бульбашки, з появою пилки у вигляді напою.Це пройти через небесний елемент. Дрет, Яка намотана на термостат. Виграв головну маму цілісний візит. При виявленні рирьова деталізація Спіралі Склутаті Або Безпека. Мертва модель (Форт, Бабыйс Pro), оснащений крижаним охром, я не хочу покласти його з роєм знайтетри Продов. Vіn torozozha, ви можете потрапити в неправду robotі прикріплення.

Якчко з включеним у Сутті Трік і, я бачу ІСКРИ в Межой. TSU проблема може бути vivychiti shychi zinny midnyy обмотки i d_yki міст. Після того, як Wozkati такий ремонт у домашній роботі складається, у центрі Віпадка, в Майстер є укушений.Ми хочемо знати, yak ryadbrati frendryer schіtka rowenta щітка Activ 1 000? Будівництво століття, прикріплене до магістралу KILKA NUHANSIV в поровні Зі Звитсная фен. Для того, щоб шукати внутрішній вилучення І Механізмі під час розбиття необхідного виконаті Kilka прощення DIY:

Запалювати пластмасові насадки z Передня частина пост, Оскілкі Вона Надалі вицвіла стрічка. Для кіоха, необхідно Рухаті Рухті праворуч-Влвіво, решта протилежного не буде в нижній частині прикріплення від VID; З назвою пластмаса, не рекомендується вікротоваті вікракті І інтротаун, Оскілки Тоні, Могут Сирайський корпус і колючий на підворі Ньйочі; Pіsl бездоганно Shinker задньої сопла-S_tka, Як Данжа Окурбін. У CUOM, це не про звіт зоосилу Багато, Оскілкі може призвести до їжі розбиття; Незабаром моделі feniv галузевих брендів (Rowenta, Resenіngton, Скарлетт, що не Majut на житло метильной bolt_v. Карплення дві фен-партія проводяться для зупинки. Для їєї rosennuna dvі половини корпусу slidtya vidtyuvati один від одного, одноразова обгортка.

Щоб Ви не принесли до відновлення жорстоких методів самообслуговування необхідно придбати хорошу фен. CRY Vibrati від Usoy Rink? Перед покупкою бездоганно Spitvati, Уваги на репутацію товарного знаку, Оскілкі Тількі віросвясильні вірусні жінки Віпомський Якишно. Вт. Крітія Войбой Є пшеничний, Кілкіст Ранок Роботі, Funki Funki Cold Reterea.

Mi до вас ropevili про основний фахівець у внутрішньому буде фен, той факт, що ви не дотримуєтесь vniktnuti живильника, yak ryadbrati fen rowenta brash active ta. Однак Памяті, Шах, з саморемонтним ремонтом дрибно, качани техники слади, сказані правила опери, я Обов’ИРАКово Диісоп Чан живий продаж.

Як розібрати фен Philips

Знайшов цей вміст, тривожний або підбурює релігійну ненависть ? Напишіть нам разом із цією URL-адресою відео.

Вставити відео

Я шукав відкритий простір, як розібрати, а також збирати цей пристрій. Я не знайшов нічого красивого.

Сидячи поодинці ?

Сидячи поодинці і нудьгувати! Найкращий спосіб уникнути ситуації, щоб захопити ваш мобільний телефон і піти на життя соціальних медіа. YouTube та ін. Вони ніколи не дозволять вам нудно. Розваги через Інтернет. це модні, оскільки соціальні медіа розвинулися.Пріоритети людей, які були змінені, все, хоча соціальні медіа було створено, щоб мати активну соціальну збір. Але результати отримують очікуване протилежне. Було помічено, що аромати відносин стають нудними. Особливо молоде покоління, гоління використовував соціальні медіа так, як концепція соціалізму була повністю змінена. Найважливіша вартість часу з сім’єю є найважливішою; Це головна причина, що ми стикаємося з багатьма сімейними проблемами. Десь соціальні медіа знижують значення реального досвіду. Люди можуть мати тисячі друзів, але не мають жодного друга в реальному житті. Ви можете, як тисячі повідомлень для соціальної роботи, але ви ніколи не працювали для суспільства. Можливо, ви любили мільйони красивих місць, але ви ніколи не їздилися. Реальність. це якість досвіду на основі реального досвіду. Ми сильно просуваємо глядачам, що виноградні лози та веселі відео можуть бути розважальними, але остаточна заснована на житті, заснована на реальному досвіді. Ми радимо вам, що ніколи не дозволяємо соціальним медіам руйнувати вашу справжню сім’ю та соціальне життя. Будьте хорошим менеджером є чудовим на соціальні медіа та відповідальність за ваше сімейне життя. Це допоможе вам збалансувати свої обов’язки та задоволення. Ніколи не дозволяйте себе ізольованим від кінцевого великого досвіду для життя. Хороше відео може бути джерелом розваг, але ці відео ніколи не дадуть спогадам.

READ  Як скинути помилку на посудомийній машині Bosch

Чому PlayTube? PlayTube є одним з найпопулярніших платформ для обміну відеоматеріалами у Сполучених Штатах. Мільярд відеороликів були завантажені та поділяються на платформі, оскільки вона була заснована в 2013 році, починаючи від голлівудських докладних причепів та музичних відеороликів до аматорських Vlogs (відео блоги) та відеороликів котів.

PlayTube. це відео-платформа, яка керується двома типами користувачів: на-лайнери (люди, які переглядають відео, взаємодіяти з відео та підписатися на канали) поза-лайнери (люди, які повинні завантажити їх для перегляду поза межами лінії)

Будь-хто, хто має доступ до комп’ютера або мобільного пристрою та підключення до Інтернету, може переглядати вміст PlayTube. PlayTube дійсно для всіх. PlayTube доступний майже у кожній країні та понад п’ятдесят різних мов. Хоча його база користувачів коливається від молодої до старого, PlayTube особливо популярний серед молоді, які віддають перевагу широкому різноманітності вмісту, інтерактивних компонентів та миттєвого задоволення від відеоматеріалу PlayTube над традиційним телебаченням. Багато хто використовує його для розваг, для вивчення того, як зробити щось (підручники), для того, щоб зберегти свої улюблені новітні новітні музичні відеоролики і набагато більше.

Початок роботи з переглядом відео на PlayTube

Є всілякі способи, якими ви можете переглядати відео PlayTube. Вони включають: навігація до PlayTube.PK і перегляду запропонованого відео або пошуку. Навігація мобільної версії PlayTube та перегляду запропонованого відео або пошуку для одного. Спостерігаючи від відео PlayTube, яке було вбудоване в пост у соціальній мережі (наприклад, або). Спостерігаючи відео PlayTube, яке було вбудоване на веб-сторінку або пост блогу. Спостерігаючи від відео PlayTube, натиснувши посилання на відео, яке розділяє електронну пошту, текстове повідомлення, соціальні медіа тощо.

Щоб отримати персоналізовані пропозиції відео, створювати списки відтворення, коментувати інші відео та підписатися на канали. Є багато переваг для підписання списку розсилки. За допомогою підписки PlayTube ви можете: Отримати персоналізовані рекомендації для відео, щоб переглянути свою домашню сторінку, заснована на історії перегляду. Підпишіться на свої улюблені канали, щоб ви могли легко знайти свої останні відео. Отримувати сповіщення від каналів, коли завантажують нові відео. Підтримуйте свої улюблені творці, взаємодіючи своїми відео (люблячи їх та залишаючи коментарі та думки власників). Слідкуйте за історією перегляду відео. Зберегти або завантажувати відео, щоб переглянути пізніше. Створіть свої публічні або приватні відеопис.

Пошук відео, щоб подивитися на PlayTube Є кілька способів ви можете знайти те, що ви хочете подивитися на PlayTube. На самому платформі PlayTube ви можете: переглядати відео через ключове слово або фразу ключових слів за допомогою поля пошуку; Знайти відео в темах та категоріях; Результати фільтра за датою та популярністю; Перейдіть на вкладку теми на теми; Перегляньте рейтинги графіків для музичних відео; Переглянути або підписатися на популярний канал PlayTube; Наступні відео на стороні (веб) або внизу (додаток) будь-якої сторінки відео, щоб переглянути відповідні відео.

Ремонт сухого контролю Salon Philips

Взаємодія з відтворенням PlayTube Якщо ви знайдете відео, яке вам подобається, ви помітите кілька варіантів нижче відеопрогравача. Ви можете: дати відео великі пальці або великі пальці в залежності від того, чи вам це сподобалося чи ні; Залишити коментар; Відповідь на коментар іншого користувача; Або як коментар іншого користувача.

Спільний доступ до відео PlayTube Якщо ви знайдете відео, яке ви особливо любите, і хочете поділитися з іншими, у вас є кілька параметрів для його обміну. Повідомлення електронної пошти, а також варіанти обміну для кожного великого соціального мережевого сервісу. Просто натисніть кнопку Share для відео, і ви подаються з декількома варіантами, щоб обмін його друзями та родиною. Якщо ви хочете просто скопіювати та вставити посилання на сторінку відео, щоб ділитися ним десь, ви можете зробити це за допомогою скороченого посилання, наданого під клюціями соціальної частки після натискання.

Ремонт сухого контролю Salon Philips

Завантажте відео відео, які потрібно спостерігати за вмістом на PlayTube, платформа дозволяє легко зберегти відео, які ви хочете переглянути ще раз, щоб переглянути список годин перегляду або список відтворення, який ви створили. Щоб завантажити список відео до списку годин перегляду, просто натисніть кнопку завантаження, а потім виберіть потрібний формат, щоб додати відео.

Ми розбираємо житло

Як і будь-який побутовий прилад, фен, не зовсім красивий ранок, перестає працювати. Причини відмови можуть бути різними: механічний вплив, пов’язаний з випадковим краплею, або раптовим вентиляційним стрибком у мережі, коли пристрій увімкнено. Щоб дізнатися саме те, що сталося, вам потрібна часткова або повна розбирання фелдингу Philips, яка може бути зроблена незалежно з певними навичками та здатністю відновити електричну побутову техніку.

Дуже важливо! Перш ніж навчитися розбирати. відключіть пристрій від електричної мережі.

Більшість моделей явищ від Philips з Нідерландів виявляються до двох половинок, але для цього потрібно видалити пластикове кільце, яке має обидва частини. Він має чотири засувки, щоб натиснути їх, потрібний плоский інструмент. плоский тонкий лезо або гострий міцний ніж. Необхідно працювати дуже ретельно. пластик відрізняється крихкостю, якщо ви зламаєте засувку, то на цьому ремонті можна вважати завершеним, вам доведеться йти до магазину для нового фен.

Philips Salondry Control and Philips HP8656 з серії Pro Care-догляду відрізняються тим, що останній. це кисті фен, і принцип роботи, а дизайн їх майже однаковий. Іонна добавка в кінці назви означає, що феном має функцію іонізації повітря. Ця функція необхідна для заспокоєння неслухняних волосся. негативно заряджених іонів (іон) перешкоджає магніті, укладання волосся виникає без проблем.

На внутрішній поверхні корпусу цих моделей спереду, є досить малі, але потужні засувки. Натиснути їх, струсити інструмент між корпусом і тілом перед утворенням між розривом і сильно витягніть корпус. Тепер необхідно відкрутити всі кріпильні елементи. вони лише вісім: 2 у ручці, 3 знаходяться під знімною частиною сопла, а 3 утримують верхню частину корпусу. Викрутка повинна бути підготовлена ​​заздалегідь, розглядаючи, як тип слоту на гвинтах. Розбирання фен-сушарки Philips закінчилася.

Щоб допомогти користувачам, буде така відео про поетапну розбирання фен:

Іноді після невдалого падіння або після іншого механічного впливу, цей пристрій припиняє роботу. Чудовий вихід із цієї складної ситуації буде повною розбиранням фен. Ви хочете дізнатися, як розібрати феном? У цьому немає нічого складного, головне. слідувати етапам інструкції.

Перший крок. це розбирання справи. Більшість моделей (наприклад, Rowenta Pro 2300 та BRAUN 3536) виявляються двома однаковими половинами. Щоб дотримуватися правил безпеки до відкручування гвинтів, необхідно видалити електричний шнур від виходу.

Як правило, тіло пристрою зберігається на простих металевих гвинтах. Вони можуть бути з нестандартними головами у вигляді знаків плюс, вилків або зірочок. Тому, перш ніж зробити феном Philips, вам доведеться піклуватися про наявність необхідного інструменту.

READ  Як розібрати фен Philips салонний контроль кераміка

Після відкриття пристрою ви знайдете внутрішні механізми інструмента, які несуть відповідальність за його безперебійну роботу. Якщо розбита фен, то причиною розбиття буде приховано в цих деталях. Крім того, деякі моделі мають додаткові кріплення у вигляді засувки та прихованих гвинтів, прихованих під декоративною підкладкою.

Ви хочете дізнатися, як розбирати фени Philips Salondry Control? Для цього потрібно ознайомитись з його внутрішнім пристроєм і ретельно вивчити всі деталі. Найбільш частого розбиття багатьох пристроїв є пошкоджений шнур живлення. При наявності шматків або розривів пальника, це буде необхідно переставати.

Philips Salon Dry Control ремонт

Основний внутрішній елемент будь-якої фен. це вентилятор. Він керується електричним двигуном і виконує повітряний малюнок через спеціальну дірку з решіткою. У деяких випадках розбивку пристрою пов’язаний з його забрудненням, тому, якщо є пил, то слід уважно очистити.

Повітря проходить через нагрівальний елемент. дріт, який знаходиться на термостаті. Вона повинна мати односторонній погляд. Якщо у вас є перерви, частини спіралі повинні бути скручені або припаями. Деякі моделі (наприклад, babyliss pro) все ще оснащені обмежувачем, який не дозволяє пристрою смоктати разом з довгим волоссям повітря та іншими транспортними засобами. Він також може забитий, коли пристрій неправильний.

Якщо, коли ви вмикаєте пристрій до джерела живлення, чуть тріщини, а іскри видно, він вказує на розрив двигуна. Ця проблема може бути вирішена шляхом заміни мідних обмоток і діодного мосту. Однак для виконання цього ремонту вдома важко, тому в цьому випадку слід звернутися до семінару.

Ви хочете дізнатися, як розібрати фен щітку Rowenta Brush Activ 1000? Дизайн цього пристрою має декілька нюансів у порівнянні з звичайним феном. Для того, щоб перевірити внутрішні елементи та механізми у випадку розбиття, ви повинні виконати кілька простих дій:

  • Зніміть пластикову сопло з передньої частини пристрою, тому що він запобігає розбирач у майбутньому. Для цього він повинен бути гладко рухатися вправо і ліворуч, доки він повністю не відключений від пристрою;
  • При видаленні пластикового кільця не рекомендується використовувати викрутки та інший інструмент, оскільки вони можуть пошкодити справу та залишити видимі подряпини на ньому;
  • Після того, як вам потрібно видалити задню сопло-сітку, яка перешкоджає розбирач пристрою. Це не повинно бути багато зусиль, оскільки це може призвести до його розбиття;
  • Сучасні моделі фен у багатьох брендів (Rowenta, Remington, Scarlett та інші) не мають на корпусі металевих болтів. Кріплення двох частин фен здійснюється за допомогою засувки. Для їх розділення дві половини справи повинні бути витягнуті один від одного, одночасно обертаючись.

Так що вам потрібно відновити побутові прилади самостійно потрібно купити хорошу фен. Що вибрати з усього різноманіття на ринку? Перш ніж купувати, необхідно звернути увагу на репутацію товарного знаку, оскільки лише відомі виробники займаються випуском високоякісної продукції. Інші критерії відбору є потужність, кількість режимів роботи, функція холодного повітря.

Ми розповіли вам про основні особливості внутрішнього пристрою фен, тому ви не повинні мати питань, як розібратися з діючими та іншими брендами Rowenta Brasse та інших брендів. Однак пам’ятайте, що при відновленні невеликих побутових приладів слід дотримуватися правил безпеки та обов’язково отримати шнур живлення від виходу.

Як розібрати феном Philips Salon Airstylist. Ваша конструкція

Популярність саморемонтування різноманітних побутових приладів зростає: користувачі прагнуть заощадити зателефонувати до майстра з сервісного центру. Особливо це правило стосується невеликої побутової техніки. Дійсно, пристрій, такий простий, але іноді деякі труднощі можуть виникнути. Як розібрати фен, наприклад, Philips, коли немає інструкцій та рекомендацій? Ми постараємося розповісти вам докладно.

Ми розбираємо житло

Як і будь-який побутовий прилад, фен, не зовсім красивий ранок, перестає працювати. Причини відмови можуть бути різними: механічний вплив, пов’язаний з випадковим краплею, або раптовим вентиляційним стрибком у мережі, коли пристрій увімкнено. Щоб дізнатися саме те, що сталося, вам потрібна часткова або повна розбирання фелдингу Philips, яка може бути зроблена незалежно з певними навичками та здатністю відновити електричну побутову техніку.

Дуже важливо! Перш ніж навчитися розбирати. відключіть пристрій від електричної мережі.

Більшість моделей явищ від Philips з Нідерландів виявляються до двох половинок, але для цього потрібно видалити пластикове кільце, яке має обидва частини. Він має чотири засувки, щоб натиснути їх, потрібний плоский інструмент. плоский тонкий лезо або гострий міцний ніж. Необхідно працювати дуже ретельно. пластик відрізняється крихкостю, якщо ви зламаєте засувку, то на цьому ремонті можна вважати завершеним, вам доведеться йти до магазину для нового фен.

Philips Salondry Control and Philips HP8656 з серії Pro Care-догляду відрізняються тим, що останній. це кисті фен, і принцип роботи, а дизайн їх майже однаковий. Іонна добавка в кінці назви означає, що феном має функцію іонізації повітря. Така функція необхідна для “заспокоєння” неслухняних волосся. негативно заряджених іонів (іон) перешкоджає намагніченості, укладання волосся виникає без проблем.

На внутрішній поверхні корпусу цих моделей спереду, є досить малі, але потужні засувки. Натиснути їх, струсити інструмент між корпусом і тілом перед утворенням між розривом і сильно витягніть корпус. Тепер необхідно відкрутити всі кріпильні елементи. вони лише вісім: 2 у ручці, 3 знаходяться під знімною частиною сопла, а 3 утримують верхню частину корпусу. Викрутка повинна бути підготовлена ​​заздалегідь, розглядаючи, як тип слоту на гвинтах. Розбирання фен-сушарки Philips закінчилася.

Щоб допомогти користувачам, буде така відео про поетапну розбирання фен:

Розбирання феналу Philips вдома

Популярність саморемонтування різноманітних побутових приладів зростає: користувачі прагнуть заощадити зателефонувати до майстра з сервісного центру. Особливо це правило стосується невеликої побутової техніки. Дійсно, пристрій, такий простий, але іноді деякі труднощі можуть виникнути. Як розібрати фен, наприклад, Philips, коли немає інструкцій та рекомендацій? Ми постараємося розповісти вам докладно.

Причини несправності та способів усунення їх

Є кілька видів несправностей, які можуть бути виправлені самостійно вдома. Розглянемо їхні деталі. Зверніть увагу! Будь-яка робота повинна бути зроблена з вимкненою феном.

Проблема з кабелем: не подається їжею, а феном не починається

Напруга не вдається. Швидше за все, проблема знаходиться в кабелі живлення.

Перед ремонтом потрібно ретельно перевірити кабель протягом всієї довжини, починаючи від мережевої вилки та до корпусу, для видимого пошкодження. Якщо це можливо, вам потрібно скоротити сюжет з пошкодженням та безпечним наконечником кабелю. Зазвичай виявляється єдиною несправною функцією, і після його ліквідації волосся знову працює.

Вентилятор не обертається взагалі або прибуток імпульс недостатньо

Можливо, несправність двигуна. Найчастіше це відбувається завдяки обмотці обмотки двигуна. Щоб видалити їх, потрібно розібрати робоче колесо. Потрібно зробити, якщо вам потрібно поставити новий вал двигуна або змастити його. Візьміть робоче колесо для основи пальцями, витягніть з фен і видаліть.

Я хочу додати від себе, що найбільш зручний спосіб перевірити електродвигун для вашої безпеки є його розбирання з подальшим підключенням до джерела живлення, який захищений від можливого короткого замикання. Якщо обертання двигуна не відбудеться, перевірте використання мультиметра обмотки та їх цілісність. Якщо ви знайдете проблеми з обмоткою, краще просто встановити новий двигун. Звичайно, ви можете спробувати перемотати старий. Але це досить підходить для вашої власної розваги, щоб збільшити неглибокі двигуни.

READ  Як видалити панель керування пральною машиною

Невидача двигуна: запах палаючої проводки, сяскання

Іноді на роботі фен, гаро запах. У таких випадках навіть недульоване повітря може бути занадто гарячим. Найпростіша причина. вал двигуна загорнув волосся. Їм потрібно терміново і ретельно видаляти. Вони можуть розтопити і пошкодити спіраль, що призведе до розбиття двигуна. Ті ж самі волосся при спалюванні може викликати появу іскри.

До речі, якщо феном достатньо, то краще замінити двигун до нового. Ви можете розібрати фен і обережно протріть його алкоголем. Після цього обов’язково зачекайте, поки пристрій буде повністю сухий, перш ніж повернути його знову. Цей метод допоміг мені, але не довгий. У результаті все виявилося легше поставити новий двигун.

Помилка нагрівального елемента: Фен ударів холодним повітрям, а не гаряче

У цьому випадку, швидше за все, у фенах є сміливі спіралі. Зазвичай його отвір можна побачити неозброєним оком, не використовуючи мультиметр для цього. Ремонт спіраль може бути відремонтований кількома способами.

  • Візьміть тонку трубку з міді або латуні, розмістіть кінчики спіралі в ній з обох сторін, вироджуючи плоскогубці.
  • Спіраль тримається на жароміцній рамці, що складається з пластин, які не проводять струму. У тарілці потрібен гострий предмет, щоб зробити отвір діаметром 2-3 мм, щоб встановити короткий підходящий болт з шайбою. Приходьте до цієї шайби покіс спіралі, затягніть добре.
  • Зубчасті поради також можуть бути намальовані один на одного або твіст разом. Цей метод не настільки надійний, як попередній. Це пов’язано з тим, що місце на спіралі, відремонтоване ескізом або поворотом, завдяки підвищеній стійкості, часто і сильно перегрівається і зазвичай спалюється швидко.
  • Якщо у вас є старий фен, чия спіраль знаходиться в робочому стані, розбирайте його та зупиніть елемент.
  • Готовий елемент можна придбати у спеціалізованих магазинах електроніки або замовлення в інтернет-магазині. Також спіраль ви можете вітерти себе від ніхромової нитки. Матеріальний порядок на популярному інтернет-дитячому майданчику.

Відгуки

Відмінна функціональність відповідає вимогам, задоволена достатньою довжиною шнура, злегка шумним, але це зрозуміло потужного двигуна 220В особисто я б рекомендував придбати

Модельна модель задоволена дружиною насолоджуватися, задоволеним, трохи шумним, але потужним. Гроші витрачаються виправдовуються.

Мені це сподобалося) раніше у мене був старий фен тільки 1600 Вт вирішив купити новий, перший я подивився за іншим, але мені порадив цей консультант, в принципі я не шкодував, і швидко витягується, і швидко витягується і не важка) так само іонізація, взимку, це дуже до речі) волосся не електрифікується майже)

Відмінний фен, весело!Швидко висихає, досить тихо, легко триматися в руці!Блискучий!Я рекомендую))

Цей продукт відмінної якості за короткий час використання дуже задоволений своєю покупкою, легким та зручним для використання, і ідеально справляється з його функціями

Відмінна модель. На відміну від співробітника, захоплює хорошу силу. Дуже актуальні для сушіння довгих волосся.Щоб через вузьку сопло, коріння дуже добре висихають, а кінчики волосся залишаються мокрими (для подальшого кладки фен).Для цих грошей це чудовий варіант!

Я ніколи не купив цей фен, але я думав, що треба було написати мій коментар. Довгобрані, читайте відгуки та відгуки. Зупинився на цій моделі, він підходить: нічого зайвого, але все, що вам потрібно. Основний мінус був виявлений у магазині: він неймовірно важкий! Хоча я розумію, що вага хороша, це означає, що внутрішнє наповнення волосся краще, ніж у легенів і повністю пластикові фестивалі, це означає, що він триватиме довше. Але рука втомилася навіть після простого дивлячись на це в магазині. І за 15-20 хвилин, поки ви робите покладання, руки повністю зникають. Як результат, я ніколи не вирішив купити, незважаючи на всі переваги. Я буду шукати легкий варіант.

У порівнянні з ROWENTA 4220. Немає шуму однаково. Подібний повітряний потік. Але воскресне сопло ширше, що дує, він все ще сильніше. Дизайн також ближче до Rowenta. Але вибрав Philips. Оскільки більша функціональність за ціною 300-400 більше (зайняла 1200). Дружина використовує без сопла. Дуже довге волосся. Хоча це. Знімний фільтр незрозуміло, чому вам потрібно. Я не знаю, як працює іонізація, але лампочка горить)).

Навіть не знаю з чого почати. Я почну з того, що це просто чудовий фен! Я працював на одному підприємстві, де, ви можете сказати, треба було залишатися на роботі вдень і вночі, тому я часто мав лише пару годин до прибуття директорів, щоб мати час покласти себе в порядку через день наночі. Ну, часто, природно, сталося, що волосся вже не перша свіжість і потрібно швидко мити їх через пару годин, висушити, лежати. Я вам скажу, з іншими фенами (що тільки не намагалися! Ви вже могли б відкрити магазин Фен. так багато вони накопичили їх). Все нісенітниця! Подолання, зробити з мого волосся “кульбаба”, семену волосся і випало. Коротше кажучи, жах.

Це можна побачити, я неодноразово “знизився” про мої проблеми з феном, т.до. 8 березня хлопець дав мені це фен Philips. Дуже красивий, чорний золотий колір, дуже стильний. Хоча красиво, але думав, що інший хлокофен у моїй колекції високоякісного, але погано допомагає фен.

І це вийшло. Чудовий фен!

Три повітряні режими: холодні, теплі, гарячі, що дозволяє плавно поступово висунути волосся (я використовую тягнучу гребінець), не перегріву їх, в кінці, після сушіння, я закінчую холодним повітрям, вмикаючи найнижчий холодний режим і додатково вмикаючи функцію охолодження (так що після гарячих пори повітря на голову закрито, волосся не випало, десь читати, тому стиліст рекомендував зробити). Плюс функція іонізації включається і не дозволяє волосся пухати, як кульбаба. Плюс є прискорений режим сушіння. Функція turbo. що дозволяє вам сушити дуже швидко.

Коротше кажучи, мені вдалося мити голову на роботі протягом 40 хвилин, потім висушити фен і спокійно ще одну годину і половину пити чай і просто розслабитися))), і волосся не могло навіть випрямити його) тут такий прохолодний фен для я спійманий)))))))))

Так, до речі, в комплекті є ще сопло-дифузор, щоб дати обсяг, але у мене немає малою природним обсягом, тому я не використовую це, і я навіть не знаю, де він може лежати так багато років))))