Як розібрати фен Philips салонний контроль кераміка

Article

Як розібрати Philips Iron

Мало хто знає, як розібрати Philips Iron для ремонту, якщо він перестав працювати. Тема дуже актуальна, оскільки російський ринок пропонує безліч моделей побутової техніки голландського виробника. Пилососи серії виконавця, парогенератори Drachten, парові праски PowerLife, EasyCare, Elance, Azur Series. Всі ці продукти добре заслужені росіянами.

Ремонт Philips Salondry Control Faceler (модель HP8180)

Власники залізної марки Philips хочуть знати, як розібратися та відремонтувати техніку самостійно

Як розібрати фен: інспекція, розбирання та ремонт

Розбирання пристрою не викликає труднощів, якщо ви дієте відповідно до інструкцій, маєте необхідні інструменти під рукою та мають принаймні деякі знання в галузі електроніки.

Перш за все необхідно оглянути дріт. Починаючи з роз’ємом, щоб переконатися, що живлення доступна. Якщо є світло, то йдіть, щоб перевірити шнур. від тіла до вилки. Перевірте цілісність дроту, шукати перерви, перерви, плавлення. Всередині випадку, після розбирання, спостерігається для стану електричного опору. пару знімних контактів, пайки або проводки з пластиковими кришками.

Підключення в блоці

Якщо проводка вбудована в пластикові шапки, це означає, що ми говоримо про делікатне з’єднання. Цей варіант досить складний для тестування та вимагає матеріалів:

Ремонт Philips Salondry Control Faceler (модель HP8180)

Перевірка виконується наступним чином:

 • До одного терміналу приєднатися до голки. його слід вставити в ядро ​​поблизу шапки до самого міді;
 • Другий термінал охоплює вилку боєприпасів;
 • Обидві вени негайно.

Не робіть більше однієї проколу на ядрі, оскільки операція пристрою не виключає вологи всередину всередині корпусу.

Контактний сайт

Набагато легше дзвонити дріт, коли суглоби суглобів видно неозброєним оком. Якщо збиток виявляється, краще замінити шнур на новий, хто має невиразну вилку. Другий варіант є кращим, оскільки в першому випадку обмеження на вибір ізоляційних матеріалів, які запобігають вологість, введення в вени. Увага!

READ  Насадка дифузора для фен, як використовувати

Найбільш уразливе місце. на контакті дроту з справою. Постійні жебраки, скручування шнура призводять до ліквідації, формування тріщини. Пошкоджені ядер міді починають іскра, спалювати ізолянт і розплавити.

Перемикач і перемикач

Ви можете перевірити продуктивність перемикача, виконуючи коротке місце розташування частини. Якщо використовується трипозиційний перемикач, відповідна перевірка буде потрібна для виготовлення тричі. для кожного режиму окремо. Краще намалювати схему розташування дроту, щоб запобігти помилкам при монтажі. Після виявлення дефекту він повинен бути ретельно перевіряючи та обробляти. Сліди Gary потрібно вибрати Nadfil, ластик або шкіру, контакти. для обробки алкоголю. Якщо якийсь елемент не підлягає відновленню, його слід замінити новим подібним.

Вентилятор

Збій повітряний канал. це загальна проблема в експлуатації обладнання. Якщо є фільтр, він повинен бути видалений та ретельно чистий, підрахунок пилу буде видалено за допомогою м’якої щітки. Коли ви знайдете поранене волосся на осі двигуна, краще видалити вентилятор з валу, після чого можна видалити забруднення.

Спіралі

Найчастіше, світильники оснащені декількома нагрівачами відразу, які зовні не відрізняються один від одного. Після розбирання одиниці ви повинні переконатися в ідентичності нагрівальних елементів, якщо є перерви, вони повинні бути припаями або затягують кінці. Крім того, кінці спіралі можуть бути об’єднані з тонкими мідними трубами.

Двигун

На розбиті двигуна вказується виникнення сильного тріска та наявність іскри при включеному. Коли виявляється несправність, обмотка двигуна з схеми живлення повинна бути знижена та перевірка всіх з’єднань. Заміна обмотки вимагає певних навичок і знань у сфері електриків, тому за відсутності тих, краще негайно звертатися до фахівців. Здоровий!

Якщо обмотка хороша, достатньо очистити поверхню та оцінити щільність ад’юнктних щіток до поверхні міді. У той же час, вал повинен вільно обертатися, і всі натираючи предмети краще змащувати.

Чіп:

 • Гетьінаксова підкладка періодично тріщить, що призводить до розриву доріжки. Якщо виявлено пошкоджений фрагмент, він повинен бути порушений, злегка покриття припою;
 • Несправність конденсатора говорить про народжуваність продукту, коли розбивка вона виконується назовні. Якщо виявлено розбиття, єдиним виходом буде заміна частини до нового;
 • Резистор під час вигорання темніє. Навіть якщо він не провалився, його слід замінити.
READ  MI Robot Vacuum Mop P Налаштування

Правильная разборка фена “Philips”.

Термостат

Окремі моделі оснащені функцією саморегулювання. Функціонування здійснюється за допомогою резистивного дільника, який один пледер відповідає за реакцію температури. У майбутньому ви можете діяти наступним чином:

Висока ймовірність полягає в тому, що спроба не коронована успіхом, якщо пристрій реагує лише на певні значення опору.

Як розібрати фен

Увага! Перед розбиранням витягніть штепсель фен з виходу!

Частини тіла фен прикріплені один до одного з гвинтами (гвинтами) та спеціальними засувками. Шурупи часто мають нестандартну форму: зірка, pustik, вилки. Тому вам може знадобитися відповідні велосипедні біти. Засувки, у свою чергу, іноді дуже важко відключити, і навіть ремісники іноді іноді струшують їх. Іноді виїмки під кріпленням гвинти закриті наклейками, пластиковою підкладкою або пластиковими вилками. Вилки витягуються за допомогою гострого елемента. наприклад, ножем або голкою. У той же час, ймовірність трохи розплавити житло і підключення. Правда, феном не працює з цього гіршого. Іноді половинки рукавички разом. У цьому випадку необхідно скоротити їх ножем або скальпелем, а після ремонту, клею (наприклад, епоксидного клею).

Приклад розбирання Фен Ви можете побачити це

Ремонт волосся ФенДрат це сам

Фен складається з двигуна, вентилятора, нагрівальних елементів, електричної схеми, що примушують елементи, щоб працювати послідовно. Залежно від кількості режимів, виробник, елементна база, зовнішній вигляд, склад перемикачів відрізняється. Але нічого більш складного напівпровідникового тиристора, всередині не буде. Тому ми будемо виконувати домашній ремонт волосся фени з вашими руками.

Корпус утримується на гвинтах. Голови часто нестандартні зразки. Це плюс гра, зірочка, вилки. Тому, перш за все, перед тим, як виправити фен, ми будемо дбати про інструмент, здатний справитися з таким завданням. На щастя, набір бітів коштує сьогодні 600.

Іноді випадок, який додатково приєднується разом із спеціальними засувками. Це окрема проблема: досвідчені майстри часто розбивають пластмаси, відчайдушно впораються з цивілізованими методами. Немає мудрості, винайдіть приховані гвинти, приховані під наклейками, пластикові вставки, знімні кришки регуляторів. Фіктивні кріплення. Корисні функції відсутні.

Моторна фенатура живиться постійним струмом 12, 24, 36 В. Випрямити напругу мережі, використовується діодний міст, у дешевих моделях. один діод. Фільтрування гармонійної потужності здійснюється конденсатором, включеним до паралельних обмоток двигуна або частину більш складного фільтра. Індуктивність через непомірну масу в фен, рідко застосовується. Тому знання принципів згладжування пульсацій RC-ланцюгів буде достатньо, щоб впоратися з будівництвом концепції відремонтованої фен. Іноді одна спіраль використовується фільтром (індуктивність).

READ  Як поставити шанувальників на ПК

Вимикач сушарки одночасно закриває ланцюжок, через який буде їсти спіраль, починає двигун. Подальша схема втручання визначається складністю:

philips, салонний, контроль, кераміка
 • Регульована швидкість обертання або лише температура;
 • Здатність вибирати нагрівання та інтенсивність потоку повітря.

У більшості моделей явища переважно паралельно з включенням нагрівачів неактивним двигуном. Різальний.

Необов’язково присутній термостат у вигляді спеціального опору або іншого чутливого елемента. Ми описуємо поломки вірних помічників красивої половини людства.

Розбирання

Перш ніж запустити ремонт волосся з вашими руками, вам потрібно знати, як особисто розбирати фен-сушарку, Сатурн, Мозер або Jaguar. У цьому випадку немає нічого наддержави, це буде необхідно лише до викрутки та інструкції:

Важливий! У деяких випадках вони можуть бути більше, обов’язково слід дотримуватися, щоб вилучити всі вкладення.

 • Паралельно ви також можете видалити кришку верхньої панелі, під якою вентилятор. Найчастіше це просто натискається на саму корпус, тому він отримує без будь-яких проблем, якщо він виштовхується з плоскою викруткою.
 • У верхній частині панелі “існує перемикач режимів, кнопка холодного повітря. Також на панелі є кілька проводів, необхідних для підключення до контактів схеми. Продовжувати розбирання, їм доведеться зняти.
 • Тепер ви можете отримати спіраль з голови фен. Потрібно діяти надзвичайно акуратно, інакше він може зламати.

Важливий! Розглянемо виключно після того, як ви точно впевнені, що абсолютно всі вкладення.

 • Під сам спіраль, відповідно, це двигун. Як правило, немає необхідності отримати це, оскільки майже всі проблеми будуть видно негайно на сайті двигуна, що підключаються до контактів трубчастого нагрівача. Виняток буде лише необхідність заміни частини. у тому ж випадку, ремонт виготовляється твердим.