Як розібрати ROWENTA CV 7430

Article

7 Як розібрати студію Rowenta

Ремонт фен з вашими руками: покроковий майстер. ↗fen Будівництво важко знайти дівчину або жінку, яка не використовувала фен для сушіння волосся, особливо в холодну сезон. І це зрозуміло, оскільки.

19: 12Rowenta CV5512 Розбирання фен і замінюючи дріт. ↗

3: 02How розбирайте фен Philips ThermoProtect 2100 ↗

4: 13CAK розбирає фен Rowenta Pro 2200 W ↗

9: 37 Як розбирати фени Rowenta Studio Dry 2000 ↗

Цікавий фен Rowenta PH 541 Protect Pro 1800 Дякую ↗sti Mall. POLARIS PHS 0518 PRO фен щітка Rowenta PH 541 Protect Pro 1800. Як розібрати Rowenta Pro 2200 W.

Rowenta PH 520 Protect Pro 1800 інструкцій. Електронна інструкція Ручна ручна фен або інструмент для укладання Rowenta PH 520 Protect Pro 1800, Завантажте це посібник.

Як розібрати фен-фен за власними руками ↗, якщо ви думаєте, наприклад, як розібрати фен-сушарку Rowenta Studio. Модель Rowenta Pro 2300 розібрана аналогічно іншому стандарту.

Як розібрати Rowenta Protect Pro 1800

Допоможіть розібрати Rowenta Pro 2300 ↗Roventa Pro 2300 фен, не дає ознак життя. Виводять дві гвинти з скріплення ручки. Половина ручок розтягуються до межі.

Rowenta Fachdryer Ремонт з власними руками.

Пристрій та ремонт домашніх фен ↗ Захист ROWENTA CV 4030. Щоб побачити внутрішню структуру домашнього господарства, ми проаналізуємо його типовий представник

Фен. Ремонт, сервіс, гарантія Найуспішніші моделі цієї серії вважаються Rowenta Protect Pro 1800 та BRAUN FUTUR PRO 2000, в яких контактні чохли покриті гумою та довжиною.

Rowenta CV 7430 відгуки

Недоліки: Можливо, дещо важкі, але я не помітив, що поки він не тримав іншого, легкий фелт. Однак я цілком прогнозую легкі тканини, це досить мінус для мене.

Коментар: ця фен-сушарка вже 4 роки. Сухе волосся приблизно раз на 2-3 дні. Hust волосся, схильний до рушниці. Здається, це єдиний фен, після чого я не дрібний на голові. Волосся блиску, стають простим (просто потягнувши їх навколо долара по довжині, і вони падають!) і не дивіться катували і висушують. Я використовую лише режим поваги, при мінімальній температурі. Але це цілком достатньо. Дифузор майже не використовує, з моїм волоссям я disheveve виглядати. Дуже рекомендую. Можливо, це моє найкраще придбання волосся. Зараз через 4 роки він став невеликим гарячим ударом, але треба просто розібрати і очистити його від пилу, і знову буде як новий!

Коментар: Я купив фен у Poisk Home, працює дуже добре, і швидко висихає.

Коментар: Потужність, зручність. Можна вибрати режими температури та повітряного потоку. Після мого старого фен. Це просто супер)

Переваги: ​​Легка, потужна, зручна, приємна вартість

Коментар: я довго придбав цей фен, і я хочу поділитися позитивним досвідом використання. Я довго використовую цей фен, і якість дуже щаслива, гарна сила і комфортно сидить в руці. Спочатку я взяв за себе як ціну влаштована, але тоді моя дівчина також оцінила мій вибір) я рекомендую!

Переваги: ​​потужність, кількість режимів, легкість, зовнішній вигляд, і, звичайно, ціна!

Переваги: ​​ціна, легка, потужна, стильна.

Коментар: Відмінний фен. Швидко висихає. Сподобався дифузор, який сильно масажує голову і дає обсяг від коренів. Існує іонізація, хоча волосся більше не електрифіковано. До цього був інший, але й Руновський, за 8 років, старий працює, тепер старий переїде до котеджу. Я задоволений своїм вибором!

Переваги: ​​Умови складання

Коментар: Я купив дружину цього фен для постійного користування, я не думав, що я здогадуюсь з подарунком, але мій чоловік з подарунка захоплюється. Якість Асамблеї була дуже задоволена, хороша потужність Так, додаткова сопло була цілком і до речі, вона була з масажним ефектом. Фен світло за вагою і дружиною, насолоджуючись ними дуже комфортно. Великий подарунок на 8 березня)

Переваги: ​​Світло, Стильний, не перегріває волосся, відносно тихо.

Недоліки: сопло дифузора вібрує, через це, якщо волосся схильні до флеш, то на голові буде кульбаба.

Переваги: ​​Я купив свою дружину це фен для місця спаленого, що не працював і 6 місяців від іншого виробника. Красивий, потужний 2400 Вт багатофункціональний, існує окремий перемикач Respekt, є оптимальна температура для повсякденного використання фен, щоб не придушити волосся, яке говорить про догляд за виробником про своїх споживачів.Включено активний дифузор, він забезпечує швидку сушку великої площі волосся, утворюючи завитки, забезпечує об’ємну зачіску, і тому, що пальці в дифузор під час використання активні, що дає приємний масажний ефект.Я був рекомендував покупку друга, який працює в одному з найпопулярніших салонів краси, для яких я дуже вдячний йому, як дружина була дуже задоволена феном.

Як розібрати феном Rowenta Studio Suck 2000


Технічні характеристики

Кількість режимів 6
Тип Нормальний фен
Незалежне нагрівання та регулювання потоку повітря Є режими опалення. 3. Режими інтенсивності повітряного потоку. 2
Додаткові режими Постачання холодного повітря, іонізація
Потужність 2400 Вт

Особливості

Конструкція Петля для висячого
додаткова інформація Рецепт: 25% менше зневоднення волосся в порівнянні з сушінням при максимальному режимі

Точні характеристики вказують від продавця.

У мене є цей фен протягом 4 років. Сухе волосся приблизно раз на 2-3 дні. Hust волосся, схильний до рушниці. Здається, це єдиний фен, після чого я не дрібний на голові. Волосся блиску, стають простим (просто потягнувши їх навколо долара по довжині, і вони падають!) і не дивіться катували і висушують. Я використовую лише режим поваги, при мінімальній температурі. Але це цілком достатньо. Дифузор майже не використовує, з моїм волоссям я disheveve виглядає. Дуже рекомендую. Можливо, це моє найкраще придбання волосся. Зараз через 4 роки він став невеликим гарячим ударом, але треба просто розібрати і очистити його від пилу, і знову буде як новий!

Я купив фен у Poisk Home, працює дуже добре і швидко висушені зачіски.

Попередня фен була куплена майже 20 років тому. Дякуємо за те, що довго обслуговується! Звичайно, за цей час технологія вийшла вперед. І тепер ви можете насолодитися відмінним феном, який не вирізати волосся, піклується про її зачіску, не потягне руку і полегшує використання. Довжина шнура для моєї “радянської” ванної кімнати абсолютно підходить. Волосся після сушіння дуже жвава, шовковистий. Я не використовую круглу сопло, це марно для мого дуже тонкого волосся. Радує гачок на ручці фен, для якого ви можете повісити пристрій на гвоздиках. Загалом, велика покупка, я сподіваюсь, що новий фен буде служити щонайменше половину того часу, коли він служив старим.

Я все ще маю пух і щипці, щоб випрямити волосся Rowenta, і я дуже задоволений ними, вони вже 2 і 3 роки. Кожен дуже задоволений, служать, як він повинен!)

Загалом розчарована модель. З цією киплячою водою волосся скидається. Сухий на 1-му режимі температури я не хочу. Він, як правило, холодний. Виявляється, або холодно, або кип’ятять воду. На минулому бос-фен такий джемб тільки через кілька років використання. Хоча ви все ще хочете отримати на 2000

Купив цей фен десь рік тому, перш ніж я використовував професіонал. Спочатку мені здавалося набагато менш потужним, ніж попередній, але тоді я звик, хоча, звичайно, трохи більше часу витрачається на сушіння. Попередня фен, натискаючи відповідну кнопку, дійсно підірвав холодне повітря, це. Дует теплий (для мене це мінус, тому що волосся все ще краще фіксується, якщо після гарячого повітря, щоб відправити його холодно. Що стосується дифузора, це дійсно піднімає волосся від коренів. Ну, функція поваги також оцінюють позитивно, волосся не таке воскрес.

READ  Вам потрібна стяжка під теплом

Я використовую зачіпний місяць. Загалом, покупка задовольняється. Швидко висихає волосся. Мала вага. 3 Режими температури повітря та 3 режими швидкості. Добре охолоджує повітря. Існує функція іонізації (майже не використання) дифузора добре піднімає смуги від коріння не ними. Після його використання приємне відчуття масажу залишається. Достатньо потужності для швидкого сушіння, але я хотів би більше. Я хотів би збільшити довжину шнура та прогумованої ручки для більшої зручності.

У мене є фен Philips HP4829. У ньому влада 2000 і взагалі він мандрівник з складною ручкою. Таким чином, потік повітря сильніше, ніж у цьому фен. Я довгий, але не дуже густий волосся, і я якось звик до того, що я витратив невелику кількість часу для сушіння волосся. З феном Rowenta CV 7430 почав витрачати більше часу на сушіння. Функція “повага”. Для мене марно, і я переплачую за це, просто тому, що в тому числі його повітряний потік стає дуже слабким. Такий потік неможливо висушити ваше волосся або потрібно сушити протягом дуже довгого часу. Але, але, хороша відмінність цієї фени з інших, полягає в тому, що холодне повітря дійсно холодне, а повітряний потік не стає слабшим, якщо натиснути кнопку холодного повітря. Але я вважаю, що ціна може бути трохи нижче для цієї фен. Якщо це можливо, це було б вибрати фен з іонізацією іншої фірми. Я купив цей фен тільки штовхаючи позитивний відгук в Інтернеті. Але, на мій погляд, всі позитивні відгуки не виявляють реальних можливостей цієї фен.

Як відновити фен це самостійно

Ремонт будь-якої фен, починається з його повної або часткової розбирання, але до того, як ми перейдемо до цього процесу, давайте знайдемо відповідь на вищевказане питання.

Абсолютно будь-який фен можна розділити на два основних елементи. Нагрівальний елемент та електродвигун. Нагрівальний елемент зазвичай є ніхром спіраль, вона нагріває повітря. І DC електродвигуни створює теплий напрямний повітряний потік.

Електродвигуни в фен 12, 24 та 36 вольт, але іноді в дуже дешеві китайські моделі є 220 вольт електродвигунів. Гривник приєднується до ротора двигуна, який забезпечує видалення теплого повітря від спіралі. Потужність фен коливається від товщини спіралі та потужності електродвигуна.

Розглянемо дизайн фен більш детально:

Nazage-diffuser, 2. Корпус, 3. Повітряний канал, 4. Ручка, 5. Запобіжник від скручування, 6. Кнопка холодного повітряного режиму, 7. Перемикач температури повітряного потоку, 8. Перемикач швидкості повітряного потоку, 9. Кнопка Turbo Mode. Максимальний повітряний потік, 10. шарнір для висячого фен.

Схеми сучасних фен

Тіло феном складається з двох пластикових половинок, переднього та заднього кільця та сітки. Сітка напівпровідна демонтаж з невеликим поворотом проти годинникової стрілки. Більш важко потягнути заднє кільце, де мережевий дріт включений у базу. Це кільця мають вуха з отворами і замками. Переднє кільце знімається, хоч і трохи легше, але також має два затискачі на половинах тіла та поглиблення в кільці (лише один виступ, а кільце видно до нього нижче).

Основні елементи фен і ланцюг у фотографіях нижче:

Фен ремонт і розбирання: По-перше, передня металеве кільце видаляється, то задня сітка під нею прихована за допомогою двох гвинтів, відкрутити їх і зняти задню площадку від ручки (на засувках). Під підкладкою є п’ять гвинтів, відкрутіть їх.

Як розібрати феном Rowenta Studio Suck 2000

Інспекція виявила класичне погіршення контактів у кнопці Off-Oplet. Зв’яжіться з невеликим переміщеним і припинено закриттям нагрівального ланцюга спіралі. Ремонт загнав до правильної установки положення контакту та запаху верхньої частини пластикової стійки звичайним паяльним залізом

Нестабільна робота. Періодично, фен вимкнено. Спочатку потрібно витягнути вилки на ручці фен. Видалити вилки можна видалити з швейною голкою або гострим кінцем тонкого ножа.

Під вилками є гвинти під спеціальною U-подібною викруткою. Після розбирання ручки ми бачимо. вимикач сухого повітря (синій), вимикач живлення фен (червоний). Тут треба все дуже уважно бачити, у випадку цілком ймовірності скелі провідників або полем на вимикачі.

Якщо все добре, то я рекомендую відкрутити гвинти двох гвинтових дротів у нижній частині ручки фен. Зазвичай приховує місце переломів дроту. Це місце добре виявляється, якщо ви згинаєте його навпіл.

Fen Rowenta CV 7430

Фен Rowenta щітка Activ CF9. Інструкції F0 для використання. Читати далі http www. RowEnttard CV 7430 фен, інструкції, підтримка, форум, опис, керівництво, керівництво, форум, інструкцій для пояснення

Оновлена ​​огляд актива щітки Rowenta//Chanelette. Менпалія “відновить здоров’я та омолодження/благополуччя фени FU.

Фен Rowenta CV7430D6. Ви можете купити Rowenta CV7430D6 фен у м.Відео за доступною ціною. Фен Rowenta CV7430D6: опис, фотографії, особливо готелі, відгуки клієнтів, інструкдань та аксесуари. Rowenta Hot Air Styling Set “CF8232FO з Serі” Elite Model Look “- Nab_lsh оснащений моделлю. В допдеях перед тим, як NYUUUT 6 Rізнанікі насадки і корпус для серсті.

Фен Rowenta CV 8547 не смажить

Зворотній зв’язок: Фен Rowenta CV 7430. Професійна допомога

Я запущу історію про самого пристрою CV7430, мабуть, з описом коробки та комплекту, в ньому вхідним: коробка на фен, досить громіздка, створює конструкцію, у ньому складені, у зв’язку з цим, вона носив трохи і збережено, для чого я прошу вибачення:

З боку коробки пофарбовані, точніше зображують основні переваги моделі:

На зворотній стороні пофарбовано про головну відмінну здатність фен. Повага функція. Більш детально про самого функції, я розповім, Нижче, і історія про це на коробці здійснюється трьома мовами: англійською, російською та українською мовами:

Все досить візуально.У коробці, крім посібника користувача, зроблена на різних мовах (російська, включаючи), є сертифікат якості продукції. Які повідомляють, що фен, зроблені в Китаї, введені в експлуатацію компанією “Ліжко” (Франція), а також продукт має середній термін служби. 2 роки:

Фото посібника користувача, щоб на жаль, тому що я ставлюся до людей, які відкривають його лише, якщо у вас є нерозв’язне питання та проблеми з пристроєм. У цьому випадку фен дуже легко управляти та використовувати, тому що колись відкриття керівництва, я десь у справі, і я не міг знайти.

Насправді про конфігурацію пристрою: На додаток до пристрою дві форсунки включають: 1 масаж для подачі об’єму. До речі, масажні голови вона не має пластику, а прогумовані, насолоджуються приємними та зручними

2 Стандартна форсунка для установки з ним виглядає так:

Сопло надійно зафіксована в цій позиції, в якій вона зручно використовувати його і не обертається

Задня невелика гриль, яка запобігає потраплянню волосся в сушіння фен:

Как разобрать фен Rowenta Studio dry 2000

Шнур феном досить довгий, з стандартним євро-вилкою, для мене достатньо, щоб загорнути його протягом декількох разів у процесі сушіння. Не потрібно стояти на виході або витягніть адаптер по кімнаті.

Тепер про функції. Усі керуючі клавіші застосовуються на ручці фен. І з тим, де можна натиснути, щоб не було проблем.

Фактично обробляти. І трохи про функції, зазначені цифрами: 1. Холодний потік. Я думаю, що не потрібно описати, кожен знає, чому це.2. Повага функція. Після перемикання цього вимикача з’являється зелене світло, а фен перетворюється на ніжний режим, що дозволяє зберігати максимальну вологість у вашому волоссі, а також принести їм мінімум шкоди. Цей режим передбачає оптимальну температуру сушіння 65 градусів та швидкість подачі повітря 15 м/с.Я звик до мого старого фен, сухих волосся в основному холодного повітря, тому навіть така температура мені гаряча. Але ця функція ідеально підходить для створення укладання.

Перемикач температури.Фен для волосся передбачає чотири температури сушіння (не підраховуючи функцію поваги): холодний, перший. трохи теплі (десь градуси 20-25 на почут), другий. Теплий і третій. гарячий. 4. Швидкий перемикач “дует”.Швидкість коливається від 0 до 2.При 0 фен разумеется не работает, первая скорость средняя (ее я использую чаще всего в комплекте с первой температурой, то есть я просто включаю фен в розетку, перевожу переключатель скорости в положение 1 и приступаю к сушке), вторая больше похожа на сверхзвуковую или бурю в пустелі. Миттєво висихає, але ніяких укладок на такій швидкості не може бути мовою. У мене є волосся з подібної соломи, і прилипає в різні напрямки. Ідеально підходить, якщо я маю голову перед найпростішим, пару хвилин, і я готовий дістатися до бізнесу, і волосся можна зібрати в хвіст.

READ  Як покласти годинник на печі Electrolux

Про переваги дизайну, крім довгого шнура, гачок передбачений для висячого фен у зручному місці, оскільки він сам дуже громіздкий. Це “ucho” виконана з пластмаси і є продовженням тіла, тому це навіть не для будь-якого крюка, яку ви все ще можете повісити.

Ще одна особливість. Фен для волосся дуже тихо, навіть за максимальною швидкістю, він не дуже гуляє. Ніякого дзвінка-скрипучих-хрустких звуків під час роботи не робить, що багато важливо для мене, тому що я часто суші вранці, і пробудження з цього процесу інших домогосподарств небажано.

Я скажу кілька слів про мою загальну оцінку фен з Rowenta CV 7430.Фен. це потужна, хороша якість, швидко до нього звикає до нього, і тепер незамінний помічник, волосся висушується і пошкоджує, на відміну від мого старого, набагато менше. Це зручно і легко використовувати, радує можливість вибору необхідного температури та швидкісного режиму. Дизайн знову добре. Взагалі, я дуже задоволений. Єдине, що боляче громіздким, ви не будете брати таку поїздку, і я думаю весь час, коли я думаю, де прикріпити його більш комфортно. Складні ручки дуже відсутні, але це ще фен іншого класу.

Огляд: Fen Rowenta MoveLing CV 4050. Я не дбаю без нього

Фен у розібраному стані. При необхідності сопло для регулювання повітряного потоку може бути видалена. При нагріванні фен, насадка з гарячої температури не деформується і не літає разом з повітрям, тому що я мав з попереднім феном. Він легко прикріплений і видаляється.

Фото показує захисну сітку. Я спеціально розстріляв її, щоб показати, скільки він потребує для фен. При покупці цієї моделі я навіть не знав, що це може бути.

Під знімною сіткою є фільтр, завдяки якому пил не йде всередині фен. Ви можете побачити всю цю красу перед очищенням.

І зараз. Висновок ясний, чому я так радий таку знімну сітку. Отже, я тримаю своє життя моїм улюбленим фен. Це не перегрівається і легко “дихає”.

Наприкінці ручки є петля, щоб ви могли повісити його на гачку в призначеному місці для нього. Що дуже зручно. Таким чином, фен не лежить по всій квартирі, то у ванній кімнаті, потім у коридорі.

Фен працює у трьох швидкостях. Я використовую тільки друге. Це досить сильно і гаряче. Перший дуже тихий і спокій, але третій просто демолідів все, що знаходиться на голові). Отже, другий є найбільш оптимальним. Позначення швидкості розташована за кермом, що перемикає за годинниковою стрілкою.

З іншого боку колеса швидкості перемикання, то є кнопка, з якою фен, може наздогнати до охолоджувального повітря. У той же час, не травмування волосся. Він працює дуже просто, під час сушіння просто натискаючи його, і все готово. Відразу відчуйте потік прохолодного повітря з тією ж швидкістю. Ті, хто дотримується структури їх волосся, така функція фен оцінить.

Як я вже сказав, феном має гарну силу 1700 Вт. Для волосся та сушіння волосся ця влада є зловживанням. Тому я знаю, що деякі пилососи вивільняються з силою в 1600 Вт. Мої порівняння, я думаю, що кожен зрозумілий).

Порадьте цю модель. Він простий у використанні та виконує свою мету.

Коротко про дизайн

Будь-яка модель фен-руйнувань має основні елементи, без яких він не може функціонувати. Ці вузли та частини спільно виконують основну роботу над сушінням волосся будь-якої довжини з відмінним ефектом, а деякі з іонним значком. зробити іонізацію повітря для кращого укладання.

Кожен продукт перемикається, зовнішній вигляд і кількість яких відрізняється, але принцип роботи ідентична.

На думку експертів, найбільш складна деталь пристрою є тиристором, тому не важко відновити фен для сушіння волосся для користувачів.

На малюнку нижче показані основні компоненти будь-якої фен:

 • вентилятор;
 • електричний двигун;
 • Решітка захисного повітря;
 • База фен. це нагрівальний елемент;
 • термостійка основа;
 • Кнопка запуску;
 • Перемикач термостату;
 • Шнур живлення;
 • Fixttur ноки;
 • Взуттєва контакти.

Fen Rowenta CV 7430

Вже давно він був поважним і модним не тільки серед дівчат, але і хлопців. Насолоджуйтесь волоссям усіх верств суспільства, незалежно від віку, добробуту та поглядів. Оскільки Rowenta створив саме такий фен, який буде доступний і привабливий для всіх, і його перевага полягає в приголомшливої ​​якості та дивовижної дешевизни. Фен для волосся має відмінний двигун потужністю 2400 Вт, який здатний швидко і без проблем, щоб покласти будь-який тип волосся, незалежно від їх стану. Важливо також, щоб пристрій може бути скоригований за обставин ситуації або стан волосся, оскільки феном має дві швидкості та три температурні режими, на відміну від багатьох інших конкурентів, це абсолютно нешкідливо для волосся волосся, що має функція іонізації повітря. Тендерні дівчата тепер можуть дивуватися з феном, тому що Rowenta CV 7430 важить тільки 0.7 кг. Крім того, він має випуск холодного повітря, завдяки якому пристрій може бути використаний не зовсім за призначенням. Варіанти використання фен збільшують дві форсунки: вузький концентратор і активний дифузор. Особливістю фен. це інноваційний респект, який зменшує зневоднення волосся на 25%.

Fen Rowenta CV 7430

Шукаєте позитивні та негативні відгуки про Rowenta CV 7430?

З 11 джерел ми зібрали 24 негативні, негативні та позитивні відгуки.

Ми покажемо всі переваги та недоліки фен Rowenta CV 7430, визначених при використанні користувачів. Ми нічого не приховуємо і не розміщуємо всіх позитивних та негативних чесних відгуків клієнтів про Rowenta CV 7430, а також пропонуються альтернативні аналоги продуктів. Чи варто купувати. Рішення тільки для вас!

Найбільш прибутні пропозиції на фенах Rowenta CV 7430

Сьогодні в цьому відкликанні я “сльозу і кинути”! І вини. Фен Rowenta CV7410 ESPUSSISSIM PRO! І якщо ви говорите у своїх власних словах, то просто найгірший фен, який тільки мене зустрічав.

Досвід роботи “близько 3 років

Моє волосся “товстим, пористим, сухим на кінцях

Що чекає фен “М’який повітряний потік”; ніжні сушіння волосся; простота в роботі; Довга служба.

Перш ніж придбати цей фен, я використав звичайну “дорогу” фен. Він був дуже малим, мав лише 1 рівні потужності та 2 режими тепла (прохолодний і теплий). Я буду продовжувати використовувати його з задоволенням, але на дорозі це було пошкоджено, і я повинен був шукати йому заміну.

Купуйте супер дорогий фен у той час я не міг собі дозволити (студент, гроші і так не дуже багато). Тому я шукав найкращу ціну та якісний варіант. Відгуки перед покупкою не читали. Так, і, до мого сюрпризу, багато позитивних відгуків на цьому фен (що. ).

Якщо я не помиляюся, то я купив фен Rowenta в інтернет-магазині M.Відео на дуже великій знижці. Майже 50%! Ну, як не купувати?! Тепер, до речі, також великі знижки на фен з Rowenta (майже однакова модель, тільки інший колір).

Я купив мою фен за ≈ 2.000. Можливо, навіть дешевше, тепер я не пам’ятаю точних номерів. Я пам’ятаю, що я його швидко і був дуже щасливий.

Отже, я уявляю. його.

 • Бренд: Rowenta
 • Серія: Equestissim Pro
 • Виробництво: Китай
 • Потужність: 2400 Вт
 • Холодне постачання повітря: Так
 • Іонізація: є
 • Де купити (?): Наскільки я зрозумів, ця модель більше не продає, але є повні її аналогів (різниця лише у кольорі). Ви можете купити в усьому m.Відеоролик
READ  Як об'єднати воду з бойлера Baxi

Ідеальне поєднання температури? Ви серйозно? Скоріше, огидна температура комбінації!

Давайте підемо безпосередньо до Sheno.

На мій подив, я навіть врятував коробку! Ось що означає розібратися з балконом!

Найбільш поширена коробка з фен. Він намальований на її фен і був написаний у загальній інформації від виробника. Всередині прикріплених інструкцій.

Протягом 3 років використання волосся досить, і втратив всю зовнішній вигляд. Але слід зазначити, що, хоча в багатьох місцях, видно тріщини від тріщини фарби та подряпин, вигляд волосся залишається гідним. Для цього плюс. Єдиний плюс.

Є круглий сопло, який я ніколи не використовував.

6 режимів з незалежним регулюванням: 3 температури та 2 швидкості повітряного потоку

О, якщо ви просто знали, які способи.

 • 1 Режим температури Навряд чи тепловий потік повітря. Висушити їх волосся просто неможливо! Це займе принаймні 2 години.
 • 2 температура температури гаряча. Дуже гарячий! І між 1 і 2 немає розриву. І він повинен бути! 2 Режим просто пікап волосся. Я тільки врятував те, що зберігали кнопку “сніжинки”, і тому отримав оптимальний потік повітря.
 • 3 Режим температури просто горіння. Вона в 2 рази сильніше в температурі, ніж 2-й режим. Сухе волосся, як правило, неможливо. Навіть зберегти ручку фен, неможливо (він нагрівається за лічені секунди від 3-го режиму).

І як, ви запитуєте, висушіть волосся такими режимами?! Болісно, ​​я кажу вам! Я взагалі не зрозумів жарт з 2-го режиму. Відповідно до логіки речей, вона повинна бути оптимальною температурою та зручною для сушіння волосся, але це не так! Якщо ви не натискаєте “Сніжинку”, то у другому режимі, фен-сушарка позбавить все волосся та руки, крім того (ручка фен, також дуже нагрівається в 2-му режимі).

Існує також так званий режим “поваги”:

Рецепт: 25% менше зневоднення волосся в порівнянні з сушінням при максимальному режимі

Я взагалі не зрозумів свою долю. Повітряний потік в 2 рази менше, температура майже така ж, як у другому режимі. І як висушити волосся?! З таким слабким повітряним потоком, щоб висушити годину! Годину вашого життя! Тобі це потрібно?! Повністю марний режим.

Я також хочу відсвяткувати важливий момент. Фен-сушарка жахливо важке. Незручно триматися в руках. Звичайно, звичайно, її рука звикає до такої незручної форми ручки, він нікуди не йде. Через 5 хвилин сушіння волосся, рука буде страшною для кореня від тяжкості фен. Я повинен був змінити руки поперемінно, щоб висушити волосся. Довжина шнура, до речі, лише 1,8 м. Для мене це дуже коротке. Я навряд чи міг піти у ванну і поглянути на себе в дзеркалі (розетка в коридорі).

Тепер я побачу, як фен висушено моє волосся.

Таким чином, волосся виглядає, коли вони сушать природно:

Дозвольте мені нагадати вам, що моє волосся дуже пористий і звільнений. З натуральним сушінням, волосся залишалися прямими і гладкими. Загальний вигляд порад на виду м’яких і привабливих.

Але, на жаль, моє волосся висихає дуже повільно, особливо в коренях голови. Повністю сухе волосся стає лише через 2,5-3 години. Я маю цей час, звичайно, не на складі. Особливо, коли я голова вранці і поспішив працювати.

rowenta, 7430

І так моє волосся шукає сушіння з феном Rowenta:

Закінчуються електрифіковані, вони знаходяться в потворній стані, що стирчать у всіх напрямках. До дотику жахливо сухий і виглядати безжимним. Звичайно, після фен, я застосовую спеціальну кар’єру до кінців, але це не краще.

В середньому, сушарка для сушарки залишає 15-20 хвилин.

Я хотів би відзначити, що після моєї “дороги” фен, моє волосся виглядало краще, ніж після ROWENTA FEN! Я б ніколи не думав, що звичайний фен може бути кращим “професіоналом”.

 • Страшні Режими сушіння
 • Немає оптимального температури постачання повітря
 • Дуже важкі волохаті
 • Незручно в руках
 • Короткий шнур
 • Після сушіння волосся, як сіно
 • Абсолютно не зберігає волосся.

Я мрію, що він, нарешті, вмирає. Але він, інфекція, життя. І кинути жабу дає. Тому я страждаю.

У жодному разі не рекомендую цього фен! Будьте обережні щодо волосся! Моя наступна фен, безумовно, не беруть бренд Rowenta! Я не знаю, чому, але після цього фен, у мене немає довіри до фени цієї марки.

Від мене 1 зірки з 5! Не рекомендую!

»» »Інші цікаві відгуки:

Дякуємо за те, що шукали! Бажаю вам усього великого настрою і хорошого покупки! ღ

Я електрик

Крім того, завдання з заднім кришкою фен. Якщо переднє кільце було важко видалити, то тил повинен сказати не легше. Як і в першому випадку, поверніть сітку вліво, налаштуючи зусилля, щоб щось не зламано. Видалення захисної сітки перемістіть його шнур, щоб у майбутньому він не заважає нам. Отже, ми звільнили дві сторони фен з деталі, які перешкоджали нам розібрати його тіло.

Перше, що нам потрібно зробити, це перевірити цілісність шнура живлення. Для цього нам потрібен пристрій (тестер) для попереків. Зараз є великий вибір простих та дешевих тестерів у будь-якому магазині, де продаються радіопристрої або на радіо. Ці пристрої легко обробляються і дуже легко навчитися використовувати. Вони набагато зручніші, ніж будь-які саморобні трансформації та показники, оскільки компакти мають великий набір функцій та використання способу виявлення несправностей та проблем електроенергії, а не тільки. Отже, ми вмикаємо тест-тест і перевірте кабель живлення до перерви. Як ви можете бачити з фото, кабельний дріт потужності подають, оскільки опір 0,6 (Ом) було показано на табло та звукові сигнали сигналізації. Дізнайтеся більше про те, як використовувати тест, ви можете побачити тестер статті.

rowenta, 7430

Аналогічним чином, перевірте другий днообробний шнур фен, і переконайтеся, що це. У моєму випадку, як ви бачите кабельну фен, і ми продовжуємо знайти несправність далі. Часто цей етап перевірки вже дає позитивні результати усунення несправностей, оскільки під час експлуатації кабель живлення піддається частим вигинам та скручуванням, витягуючи випуск потужності, тощо. Якщо у вас немає цілісності кабелю живлення, то в ній несправність. Найчастіше розбивка в мережевому кабелі відбувається поруч із його кінцем (біля вилки, яка вставляється в розетку, або поблизу вилки, яка вставляється в фен). Іноді можна визначити цю несправність, яка іноді згинає шнур живлення в цих місцях та дотримуючись приладів. Якщо ви встановили Site Fault, то замініть вилки потужності, я думаю, що це не буде складним, але за допомогою вилки, яку потрібно вирішити проблему у ситуації (або його розділити та підключити кабель у місці розбиття або викинути вилка та підключення шнура без роз’єму, що призведе до незручностей використання фен. Оскільки кабель живлення буде скручений з поворотними рухами з феном). Звичайно, ідеальний варіант. Це замінити шнур живлення до нового або обслуговування, але не кожен має таку можливість. Отже, ми продовжуємо до подальшого пошуку причини невідповідності фен. Наступним кроком у визначенні несправності буде перевіряти режим перемикання фен. Часто буває, що він знаходиться в перемиканні, що причиною несправності лежить, як вона вмикає та вимикає фен, перемикає спіралі фен у більший або менший режим опалення. У таких моментах перемикання існує іскра між контактами перемикачів, а контакти палаючі, що призводить до погіршення провідності між контактами їх нагрівання під час роботи та T.D. Як результат, з часом перемикач перестає працювати взагалі.