Як розрахувати циркуляційний насос для теплого підлоги

Дрібна побутова техніка

Комплексна схема опалення приміщення вперше під покриттям підлоги, тому це важливо кожну деталь. Це буде надихати, щоб відкрити дорожній паркет або розбити плитку, щоб виправити недоліки. Контури з труб, для яких циркулює теплоносій, підключається до підлоги. Вони постійно нагріваються до температури 30-60 градусів рідини Цельсія.

Насоси в схемі встановлюються для примусового корму в контурах теплоносія. Тепловий носій використовує спеціальний антифриз з поліпшенням добавок, дистильованої води. Але найчастіше, у 68% випадків використовується водопровідна вода. Це бюджет, але не найкращий варіант обладнання та фітинги.

Вибір теплоносія здійснюється заздалегідь, оскільки це багато впливає. Включаючи параметри, для яких здійснюється вибір насоса, і вибір діаметра та матеріалу труб.

Не всі матеріали сумісні з не замерзаючою рідиною. Продуктивність насоса, коли він використовується, зменшується п’ять разів, що пояснюється низьким транспортним засобом антифриз. Рідина часто додають шкідливі, навіть смертельно отруйні компоненти для людини. При витоку або випаровування антифризу з добавками, 10% вмісту етиленгліколю у повітрі для фатального результату.

На додаток до подачі труби теплоносія, функція насоса включає грубі температуру в системі шляхом зменшення або збільшення швидкості подачі охолоджувача. Зазвичай використовується циркуляційний насос для теплого підлоги, який має три режими роботи. Зі збільшенням швидкості циркуляції гарячої води, температура підлоги також піднімається. При зменшенні, відповідно, зменшується. Ця властивість успішно використовується в насосі з трьома швидкостями швидкості швидкості.

Як зробити розрахунок насоса

Увага слід виплатити подавати та тиск. продуктивність. Гідравлічний опір подолання насосом дорівнює максимальному тиску в трубах, а корм 0.

Вибір моделі базується на обсязі термічного носія. Виходячи з цього, розраховується гідравлічний опір. На вплив втрати ваги:

Після розрахунку потоку теплоносія, необхідно визначити параметр опору в схемі потепління. Для цього застосовують стандартні таблиці. Врешті-решт, ви можете запустити вибір моделі.

Як приклад, ви можете взяти насос для будинку площею 200 м2. Всередині обладнання, двоколірна система з труб з діаметром 32 мм, довжина. 50 м, матеріал. поліпропілен, температурний графік. 70-90 градусів. Втрати 24 кВт з масовим споживанням у 1.03 м3/год. Крім того, таблиця визначає гідравлічний опір, у цьому випадку. 1,8 мбар /. М. Довжиною 50 метрів виходить 90 мбар. Необхідно узагальнити з опором системних деталей, наприклад, буде випущено 1 м. В результаті, власник потребує потужності 1,1 м3/год з тиском 2М. Виходячи з отриманих параметрів, ви можете придбати пристрій з достатніми характеристиками.

Як вибрати та встановити насос для води самостійно

Є кілька основних критеріїв, які допомагають покупець вибрати насос для води теплого підлоги. До них відносяться: продуктивність продуктивності та потужність. При виборі він також повинен бути сплачений технічним аспектам та параметрам водного ланцюга, який планується встановити насос.

READ  Печі тривалого горіння для дачі на дровах

Мета циркуляційного насоса

Якщо ви згадуєте основні закони фізики, то всі дії будь-якої системи опалення повністю засновані на обігу. Опалювальні агрегати зможуть надавати термічну енергію, лише якщо вони вказані певним потоком.

Якщо будинок має площу більше 100 м 2. Рекомендується організувати примусовий кровообіг, оскільки природна конвекція не може забезпечити рівномірне нагрівання поверхні підлоги в таких умовах.

Як час, циркуляційний насос інтегрується для організації примусового кровообігу в систему опалення. Це забезпечує таку ж швидкість руху теплоносія у системі. Далі розглянемо відмінності в роботі системи опалення, використовуючи насос і без нього.

При організації природного кровообігу ви зіткнетеся з великим споживанням палива, оскільки корм повинен забезпечувати високу температуру. Чим вище температура теплоносія буде, тим менше його щільність буде. Відповідно, його швидкість збільшиться. Така система має ряд його недоліків. Наприклад, неможливо використовувати термостатичне обладнання. В результаті, тримайте стабільну температуру в гарячій кімнаті буде складним. Отже, якщо ви хочете організувати нагрівання води, тоді без використання циркуляційного насоса вам не вдасться. Він буде прокачувати воду за заданою швидкістю, забезпечуючи рівномірне нагрівання поверхні підлоги.

Що вимагається циркуляційний насос

Відповідно до законів фізики, весь ефект системи опалення базується на тепловій циркуляції. Так що нагрівальні пристрої дали необхідну кількість тепла, охолоджувач повинен бути встановлений певний потік, це використовує спеціальний розрахунок. У будинках, що мають площу більше 100 кВ.М., Доцільно використовувати примусове кровообіг теплого підлоги, оскільки природна конвекція не може забезпечити рівномірне нагрівання.

Циркуляційний насос рухає теплоту, встановлену системою, встановленою на підлозі, з рівномірною швидкістю у всіх радіаторах нагрівання.

Тому важливо вибрати насос відповідно до гідравлічних параметрів конкретної системи опалення.

 • Природна циркуляція, яка досягається завдяки різниці у щільності між охолодженою та нагрітою водою;
 • Примусовий кровообіг, який досягається за допомогою циркуляційного насоса.

Система опалення, що працює на основі природного кровообігу, необхідна для значного споживання палива, оскільки в лінії подачі необхідна для підтримки високої температури. Зрештою, наскільки температура води настільки менша, і її щільність буде. І тому збільшить швидкість руху води трубами. Система природного кровообігу важко використовувати замку, що керує термостатичними фітингами, таким чином, стає проблематичним для підтримки комфортної температури в будинку. Тому для нормального функціонування неможливо налаштувати теплову систему без кругового насоса.

У системі гарячого водопостачання або DHW, циркуляційний насос повинен завжди мати гарячу воду в будь-якій точці води. До тієї ж системи DHW може бути з’єднана нагрітими пристроями, оскільки вони вимагатимуть лише циркуляцію теплоносія. Завдання такого насоса включає подолання гідравлічної стійкості трубопроводів та елементів системи нагрівального підлоги шляхом відкачування необхідного об’єму теплоносія.

Як вибрати насос для теплого підлоги?

Перед тим, як вибирати насос для теплого підлоги, слід також прийняти рішення щодо ряду інших факторів. Вони не менш важливі, ніж тиск, який генерується насосом та його силою. Ці фактори належать:

 • Споживання електроенергії. деякі сучасні насоси обладнані пристроєм для відключення агрегату. Цей пристрій автоматично налаштовує інструмент і вимикає його, коли це необхідно. Агрегатне управління здійснюється за допомогою вбудованого програміста, розташованого поблизу вузла колектора;
 • Швидкість нагрівання. звичайні насоси обладнані тристоронним краном, що дозволяє регулювати швидкість циркуляції теплоносія;
 • Тип теплоносія. більшість насосів нагрівають підлоги через воду, яка циркулює через трубопровід. Однак існують також такі пристрої, для яких слід використовувати спеціальні рідини. Використання води в таких пристроях
 • Наявність шуму під час роботи насосів. сучасні пристрої працюють майже мовчки, але їх вартість досить висока. Однак це такі пристрої, які консультують вас купувати експертів.
розрахувати, циркуляційний, насос, підлоги

Після вивчення кожного з цих факторів докладно ви зможете придбати обладнання, яке не підведе вас до найвищого часу.

READ  Як вибрати лінолеум для теплого підлоги

Циркуляционный насос отопления, рассчитываем правильно.

Розрахунок параметрів та експлуатаційних характеристик обладнання

При розробці теплих схеми нагрівання підлоги, установка двох додаткових вузлів часто включає: колектор та змішувальна установка. Перший вузол необхідний для забезпечення подачі теплоносія окремо до кожного опалювального контуру, а другий вузол регулює температуру теплоносія для прямих і зворотних гілок. Для будинку в двох або більше поверхах необхідно забезпечити циркуляційний насос для кожного поверху або застосовувати встановлення подвійного блоку.

Правильно вибрати пристрій слід підлягати наступним параметрам:

 • Необхідний корм, який, у свою чергу, залежить від того, скільки поверхів у будинку, якою довжиною та діаметром трубопроводів.
 • Споживання, що визначається залежно від місця установки котла.
 • Загальні значення гідроксистентності системи опалення, які залежать від кількості та конструкції вузла та розподілу фурнітурів.
 • Скільки ступенів різниця повинна бути між початковими та кінцевими температурами теплоносія.

Більшість виробників цих продуктів заявляють про неможливість використання як теплоносійного антифризу, хоча з закритою системою опалення та наявність двох автономних контурів котла, ця обставина некритична. Навпаки, вода, де завжди присутні водорозчинні солі магнію та заліза, сприяє формуванню масштабу.

Зупинка при втіленні з домашнім антифризом слід використовувати тільки пропіленгліколеві або гліцеринові композиції, оскільки етиленгліколеві антифрізи дуже токсичні.

Типова маркування циркуляційного насоса, з якою з’єднана теплова система, включає три числові характеристики. Перше число вказує діаметр сполучних труб у мм, другий набір, скільки поверхів може мати будинок і, отже, допустима висота підйому теплоносія в ДМ, третій визначає допустиму довжину трубопроводів.

Для більш точного вибору оптимальної моделі пристрою має бути зроблено ряд розрахунків.

Розрахувати мінімально допустиму продуктивність. Для води використовується залежність:

Циркулюючий нагрівальний насос, ми підраховуємо право.

PN. потужність опалювального блоку, кВт;

ТПР. температура в прямому опалюванні, ° С;

TEB. температура в протилежній тепловій контурі, ° С.

Враховуючи ситуації, вартість фактичної продуктивності в порівнянні з результатами розрахунку збільшується на 15-20%.

Зробити розрахунок необхідного тиску:

Циркулюючий нагрівальний насос, ми підраховуємо право.

P. гідроксистентність лічильника труби;

L. довжина трубопроводу в найбільшій з опалювальних ланцюгів, м;

READ  Який насос необхідний для теплого поверху

Σk. Коефіцієнт резерву живлення становить 1,10-1,15.

Оскільки тиск зазвичай встановлюється в атмосфері, ми будемо нагадати: 1000 кПа ≈ 1 банкомат. Відповідно до розрахункових даних, потрібно вибрати вибір параметрів циркуляційного насоса.

Вибір та його особливості

Маркування тонкощів. Всі насоси мають маркування, що завжди може визначати його з’єднувальні розміри. це перші числа, а висота підйому є другим числом. При проведенні гідравлічного розрахунку всі ці параметри вже відомі та визначені. Крім того, існує знак, що вказує на розрахунок продуктивності пристрою на швидкості обертання обертання. Нарешті, в тому ж столу ви можете знайти значення споживання енергії кожного разу. Тому знання етикетки збережеться з будь-якої помилки.

На додаток до стандартних циркуляційних насосів, існують на ринку та пристроях подвійного типу, які можуть бути ефективно використані при нагріванні великих площ, завдяки її ємності. Крім того, можна використовувати їх у половину потужності, коли тільки один двигун працює. А другий, завжди може бути пов’язаний, якщо це необхідно. Інший аргумент на користь вибору пристрою з декількома високошвидкісними режимами

Найбільший ефект від теплого підлоги відбувається при контролі температури теплоносія в кожній, окремо взятої кімнати, тому при встановленні циркуляційного блоку необхідно взяти цей нюанс. Для приблизного вибору насоса ви можете використовувати таблицю, але зверніть увагу на наступне, що ці значення застосовуються до нагрітого приміщення в середній смузі кліматичних умов. За інших умов необхідно збільшити потужність на 15-20%.

тип обладнання

Забезпечити ефективний нагрівальний циркуляційний насос для теплого підлоги, що поставляє рідину з постійною заданою швидкістю без утворення руйнівного надлишкового тиску. Він відноситься до відцентрового типу. Робочі органи є електричним двигуном, а також вал, оснащений робочим колесом.

На корпусі з чавуну, нержавіючої сталі або довговічних, некорозійних полімерів, є два форсунки, які служать для підключення перерви та каналу. Деякі моделі оснащені повітряним вентиляцією, а за його відсутності спеціальна гайка має спеціальну гайку, яка повинна бути відкручена.

Є два різновиди циркуляційних насосів.

 • З вологим ротором, який у процесі роботи потрапляє в прямий контакт з водою. Вал під час обертання затримує рідину, а потім під тиском підштовхує його далі. У таких насосах, вода додатково діє як мастильні матеріали. Ці пристрої не відрізняються високою потужністю, застосовуючи у невеликих ділянках (≤ 400 м 2). Вони надійні, економічні з низьким споживанням електроенергії. Серед переваг можна відзначити майже безшумну роботу.
 • Сухі ротори в прямому контакті з охолоджувачем не входять. Їм потрібна регулярна служба, виражена у проведенні змащувальних робіт та запланованих очищення. У приватних сполуках аналогічні потужні насоси практично не знайдені. Вони більш підходять для промислових комплексів.