Як розрахувати електричну теплу підлогу

Article

Визначити режим температури в кімнаті

Можна визначити температуру в кімнаті двома способами. за допомогою стандартних стандартів, або керуючись його перевагами.

Температура вимірюється в трьох місцях. на підлозі, на висоті 50 см і 150 см. На висоті 150 см має бути не менше 18 градусів, максимум слід визначити індивідуально. Рівень нагрівання поверхні підлоги не повинен перевищувати 40 градусів. Допустима різниця температур у різних кімнатах. 10 градусів.

Як розрахувати та вибрати теплі електричні підлоги, підказки вибору

Теплі електричні підлоги в порівнянні з аналогами мають ряд переваг, пов’язаних з простотою та швидкістю встановлення, експлуатація операції. Для прокладання кабелю або килимки потрібно відносно мало часу. При підключенні в багатоквартирному будинку не потрібно отримувати дозвіл на експлуатацію.

Єдина складність залишається тим, як вибрати теплі електричні підлоги. Існує великий асортимент продукції з різними технічними параметрами та характеристиками. Щоб не помилятися під час вибору, вам потрібно буде запам’ятати лише кілька простих рекомендацій.

Як розрахувати силу теплого підлоги?

Одним з варіантів автономного опалення в квартирі є система підлоги підлоги. Цей параметр дуже популярний сьогодні, і його можна використовувати не тільки в багатоквартирному будинку, але і в сільському котеджі, в країні і навіть у ванні. Перед тим, як переїхати до встановлення системи опалення цього типу, необхідно правильно обчислити її потужність, щоб не переплачувати за непотрібну теплоту і в той же час не зробити його низьким. Як правильно зробити розрахунок електричного нагрівання сексу з точки зору енергетичної та областей, ми будемо говорити далі!

Температурні регулятори

Будь-який тип електричного опалення підлоги ви вибрали, термостат буде основною його частиною. Цей елемент системи повинен бути придбаний окремо від усього набору. Температурні регулятори. це кілька типів:

Пристрій може мати рідкокристалічний екран, який спроститиме операцію з контролем. Комплексні термостатори мають програмне забезпечення, яке дозволяє створювати графік опалення індивідуального підлоги.

Будь-який термостат виконує такі основні функції:

Очевидно, що складні термостатори допоможуть вам заощадити багато енергії, яка буде витрачати без його роботи взагалі. Вишукані пристрої мають більшу вартість, але за загальними оцінками, такі пристрої заощаджують від тридцяти до п’ятдесят відсотків електроенергії. Тому має сенс купувати більш дорогий термостат, щоб згодом заощадити на енергетичних відходах.

Особливості розрахунку

Основними параметрами, що впливають на результат, є область та тип конструкції, для яких підрахунок буде виконано, а також режим використання системи. Кожен з них буде відбитий по-своєму до необхідної нагрівальної потужності.

Абонент називається довжиною кабелю

Площа

Для розрахунку електричного підлоги враховується лише вільне місце. Під меблями та великою побутовою технікою це неможливо з кількох причин:

Тому територія, де ви плануєте організувати подібні об’єкти, потрібно буде віднімати від загальної кількості квадратних метрів кімнати.

Режим типу та опалення приміщень

Кожна частина будівлі має свої індикатори з втрати тепла. Відповідно, потужність опалення для їх компенсації також буде іншою. Значні коригування складуть режим, в якому планується система. основне нагрівання або додаткові. На цьому етапі краще максимально збільшити увагу, щоб врахувати всі тонкощі і не здогадатися з вибором.

Вам доведеться вибрати з усереднених індикаторів живлення. Якщо теплий підлогу є основним нагріванням. вони повинні знаходитися в діапазоні 150-180 Вт/м 2. Можна використовувати його як основне джерело тепла, лише якщо “чистий” область укладання становила щонайменше 70% від загальної кількості. Якщо це лише помічник. достатньо 110-140 Вт/м 2. Такі ж дані існують для різних типів приміщень під час зручного режиму:

Однак, якщо ваша квартира розташована на першому поверсі, або для деяких інших причин, він виявився незмінним приміщенням. всі показники повинні бути збільшені на 15-20%.

Окремо варто зазначити, що ці цифри відносяться до добре ізольованих будівель. З занадто великими втратами тепла, варто думати про ефективність встановлення такого опалення. Навіть якщо ці показники знаходяться в межах нормального діапазону, бажано додатково ізолювати плиту під підлогою. Таким чином, виявляється спрямування дії системи для збільшення температури повітря в кімнаті, а не бетону в перекритті.

Розрахунок водяних опалювальних контурів

Дізнавшись, яка потужність теплового потоку зобов’язана виробляти теплу підлогу в кожній кімнаті, обчислити його основні параметри у наступному порядку:

 • Визначити швидкість потоку теплоносія, забезпечуючи необхідну теплопередачу контурів. Дізнайтеся і відрегулюйте температуру поверхні підлоги.
 • Обчислити крок петлі, а також температуру теплоносія в корму та зворотній лінії.
 • Дізнайтеся довжину труби в ланцюзі.
READ  Вам потрібна стяжка під теплом

Перш ніж зробити додаткові розрахунки, ми хочемо попередити з використання теплих підлог як основної та єдиної системи опалення. На думку багатьох експертів, у тому числі Володимир Сухукова, на відкритому повітрі опалення повинно працювати разом із звичайними акумуляторами з таких причин:

 • Водні контури теплі пристойна маса конкретних стягів, тому це досить інертне і повільно реагує на зміну температури теплоносія;
 • Радіатори добре піддаються ручному та автоматичному регулюванні, швидко реагують на ріст або падіння температури потужності води;
 • Щоб нагріти об’єм приміщення без батарей, труби повинні нагрівати поверхню до 28-33 ° С, створюючи відчуття начинки в кімнаті;
 • Відповідно, охолоджувач доведеться нагріти до 50-55 ° С, економічний температурний графік водних поверхів. 45-35 ° С.

Звідси рекомендація. Теплі підлоги повинні бути розраховані за найбільш зручною температурою поверхні 26 ° C та додатково встановлену мережу радіатора, здатної функціонувати автономно, окремо від зовнішнього опалення. Він буде кип’ятити повітря до бажаної температури і буде підтримуватися в автоматичному режимі.

Якщо ви вирішите не монтувати батарею конвекційного опалення через покращення вартості будівництва, ви все ще можете використовувати наступний розрахунок, щоб дізнатись розташування контурів, діаметра та етапу укладання трубопроводів. Пояснення нашого експерта щодо встановлення радіаторів:

Споживання теплоносія та температура покриття

Запропонований оцінений метод заснований на графічному методі рішення. Але обсяг води, що проходить через ланцюг протягом 1 години, потрібно знати, щоб правильно налаштувати ротамери розподільного колектора, виконуючи гідравлічний розрахунок та вибір циркуляційного насоса з точки зору продуктивності.

Потік нагрівальної води розглядається за формулою:

 • G. бажане значення споживання, одиниці вимірювання. кг/год;
 • Q. це теплоємність, споживана на опалення приміщення (підраховується у попередньому розділі), W;
 • Δt. різниця в температурі теплоносія в корму та відтворюваній гілці, для нагрівального підлоги, як правило, приймається дорівнює 10 ° С.

Приклад. Нагріваються площею вітальні 15.75 м² потребує 15.75 x 130 = 2048 Вт. Споживання часу нагрітої води буде G = 0.86 x 2048/10 = 176.13 кг/год.

Щоб дізнатися температуру поверхні поверхні, необхідно знати тип покриття, оскільки плитка, лінолеум та дерев’яний паркет (ламінат) проходять тепловий потік по-різному. Припустимо, лінолеум планується лікуватися у згаданій вітальні, то ми звертаємось до номограми, де такі параметри відображені:

 • Диференційний між середньою температурою теплоносія та вітальні;
 • Питома теплова передача з 1 м² поверхонь;
 • відповідна поверхнева температура;
 • Графіки для прокладання труби від 10 до 35 см.

Для визначення ступеня теплового опалення вибирайте номограму, складену для лінолеуму. Ми дивимося на конкретний теплообмін. у вітальні дорівнює більш ніж 120 Вт/м², що відповідає температурі 31 ° С. Раніше ми домовилися, що цей показник занадто великий, і ми приймаємо оптимальне значення для розрахунку. 26 ° C. Тоді конкретна теплова потужність Q буде 68 Вт/м².

Відсутність теплових радіаторів, це не важко розрахувати. У нашому прикладі знайдена вартість q помножена на зону вітальні, отримана цифра за високою від швидкості, розрахованої раніше: 2048 Вт. 68 Вт/м² х 15.75 м² = 977 Вт.

Відповідно, зміни теплового носія, що споживається зовнішньою системою, буде змінюватися. Споживання зменшиться до 0.86 x 1071/10 = 92,1 кг/год.

Примітка. Подібна підготовлена ​​графіка складається для інших видів покриттів. плитки порцелянового каменю, ламінату та товстого паркету, номограма наведена вздовж статті. Розрахунки підлоги підлоги, придатні в дерев’яних підлогах “сухий” на шляху, слідують за графікою для керамічної плитки.

Крок та температура води

Для зовнішнього опалення приватних будинків та квартир, це звичайне покласти труби з металевого пластику або зшитого поліетилену діаметром 16 х 2 мм (DU10). Наведені вище номограми призначені для цих полімерних матеріалів.

Вибір етапу макета ми будемо виробляти на прикладі вітальні одноповерхового будинку:

 • Використовуючи ту ж номограму, складену для синтетичного покриття (лінолеум), виберіть діаграму з інтервалом 15 см.
 • Від точки перетину графа з зеленою лінією, ми йдемо на шкалі температурних крапель, ми отримуємо TP = 19 ° C.
 • Ми знаходимо значення середньої температури теплоносія TSR за формулою:

Тут позначення ТБ показує бажану температуру повітря у вітальні, займає 22 ° С. Ми вважаємо TSR: 19 22 = 41 ° C. Знаючи, що різниця температур між каналом та зворотним способом ΔT дорівнює 10 градусам, легко з’ясувати температурну діаграму: 41 ± 5 = 46/36 ° C.

Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви приймаєте більший інтервал між нагрівальними трубопроводами (наприклад, 20 см), то теплоносія потрібно буде змінити сильніше. У лінії подачі доведеться зберегти 48 ° С, у зворотному напрямку. 38 ° С.

Проходження через товстий паркет, тепловий потік помітно зменшується. Графік показує, що укладання трубопроводів з великим інтервалом не може

Розрахунок температурного графіку допоможе правильно вибрати тристоронній змішувальний клапан, який буде встановлений на колекторі водосховища. При охолодженні зворотної води з контурів до 36 градусів він буде переплітати гарячий теплоносій з газу (або іншого) котла. При досягненні 46 ° С клапан блокує корм, а насос змусить воду обертатися уздовж контурів, поки він охолоть.

Довжина труб та кінцеві результати

Позначення інтервалу кладки латинської букви b та переклад блоків на лічильники, обчислити довжину труби за формулою:

READ  Суміш для стяжки теплої водяної підлоги

Лист F позначає кімнату в квадратних метрах. Довжина труби у вітальні з нашого прикладу буде L = 15.75 м²/0.15 м = 105 м. Тут ми стикаємося з наступною проблемою: так, щоб конкретний монолітний тепліший рівномірно, довжина контуру не повинна перевищувати 100 м, а гідравлічний опір становить 20 кПа. У вітальні вам потрібно покласти 105 м плюс довжину підводки для підключення опалювального ланцюга до гребінця.

Важливий момент. Перш ніж виконувати розрахунки, наведіть схему з планом будинку та зніміть кабінет до колектора. На кресленні гребінці стоїть у коридорі. відстань до всіх кімнат приблизно однакові.

Труба довжиною понад 100 метрів ділиться на 2 нагрівальні секції

Як вирішити проблему з великою довжиною труби:

 • Розбийте область вітальні на 2 контуру опалення тих же розмірів.
 • Визначте довжину одного трубопроводу, з урахуванням підключення до колектора. (105 5)/2 = 55 м.
 • Зробити деформаційний шов між двома монолітами, дозволяючи тарілкам розширювати від нагрівання, не руйнуючи один одного.

Для виправлення 2 пластин з деформаційним швом, ретельно прочитайте представлену схему. База та ізоляція піни в монолітах є загальними, лише верхня частина “торт” розділена. стягується з трубами всередині.

Порада. Якщо довжина контурів не перевищує 60 метрів, а не додатковий насос і тристоронній клапан, рекомендується покласти на гребінці теплих підлог з термальними головами RTL. Елемент обмежує рух зворотного потоку, доки температура теплоносія не досягне оціночної (у цьому прикладі. 36 ° С).

План схематично показує укладання трубопроводів найефективнішим способом равлики. Деформаційні шви розташовані між тарілками і в під’їзді до кімнати

Залишається розрахувати параметри зовнішніх контурів у решті номери одноповерхового будинку. Припустимо, що спальня та дитячий ламінат покритий кухонь. керамічною плиткою. Використовуючи номограми для зазначених покриттів, виконують розрахунки, результати знаходяться в загальному таблиці.

Примітка. Температура підлоги у дітей обмежена при 24 ° С відповідно до вимог санітарних норм. Запропонований метод розрахунку публікується в книзі. В. Потрі “Системи водяного опалення”, опубліковані в 2008 році.

Ванна кімната краще розігріти резистивний кабель або килимки, тому що в цій кімнаті орендарі не постійно. Як розраховується електричне нагрівання підлоги, читайте нижче. Якщо такі розрахунки здаються занадто складними, використовуйте програми з провідного виробника опалювального обладнання. Valtec, Herz Armaturen. Інструкції програми відображаються на

розрахувати, електричну, тепло, підлогу

Порівняльний аналіз споживання теплих підлог за типом

На всіх електричних підлогах здійснюється індукційний нагрів поверхні, тобто використовуючи електричний струм. Існує трансформація електрики до теплової енергії приблизно з тією ж ефективністю. Розмір енергоспоживання теплого підлоги впливає метод установки та покриття підлоги.

Наступні фактори мають велике значення:

 • Теплоізоляція та коефіцієнт відбиття основного матеріалу;
 • Ступінь втрати тепла в стяжці важлива для структур, встановлених у стяжці.

Після аналізу вищесказаного, ви можете узагальнити, що:

 • Найбільш енергоефективні нагрівальні пристрої, які поставляються безпосередньо під декоративним продуктом;
 • Укладання високоякісної ізоляції з відбиваючою поверхнею та ізоляцією країв стяжку з стін зменшить відмінності між моделями з точки зору ефективності.

Незважаючи на незначну розбіжність на рівні споживання електроенергії різними видами електричних підлог, є ще відмінності. Найбільш значне споживання плівки. 220 Вт/м2, ступінь максимального нагрівання 40 градусів.

При монтажу кабелю в стяжки. 150 Вт/м2. Тому, якщо дизайн дозволяє, це більш економічно покласти кабельну систему на стягу. З високоякісною теплоізоляцією, пристрій буде нагрівати стягувати приблизно 8 годин, а потім це дасть його кімнаті.

Однак це різниця в споживанні електричного струму різними типами систем не є значним, прикладання їх у приміщеннях невеликої площі. Витрати значно відрізняються, коли вони встановлені у всій квартирі.

Електричний котел для теплого підлоги. вид, Як вибрати та зробити розрахунок потужності, замовлення підключення

Вода теплі підлоги, які часто встановлюються сьогодні в будинках, потрібна джерело живлення. Якщо вони пов’язані не до централізованого нагрівання, потрібна автономна опалювальна котла.

У статті ми розглянемо всі види котлів, їхні плюси та мінуси. Ви дізнаєтеся, який котел вибрати для теплих водних підлог, як зробити розрахунок потужності та як з’єднати його з власними руками.

Електричне споживання електроенергії. Скільки кВтг на місяць?

Коли ви вирішили, що це, безумовно, буде встановлена ​​найтеплішою системою, вам потрібно розрахувати, скільки енергії буде споживати таке нагрівання. Ви можете зробити це самостійно, не вдаючись до послуг фахівців.

Яка тепла підлога краще електрична, плівкова, водяна тепла підлога, зі стяжкою чи без

Теплі підлоги з різних нагрівальних елементів мають різну споживання електроенергії.

Потужність вищезгаданих типів теплого підлоги полягає в наступному:

 • Електричний опалювальний кабель. 0,01-0,06 кВт/м. Один квадратний метр, п’ять поворотів розміщуються в середньому.Але тут це залежить від кроку укладання.

В середньому, потужність теплого поверху коливається від 0,1 до 0,2 кВт/м2. Ця інформація завжди може бути знайдена на полі або тегу з продукту.

Вибравши мінімальну або максимальну потужність, ви можете вибрати. Теплий підлогу ви матимете основну систему опалення або додаткові.

Основний. Це, коли у вас є центральна система опалення взагалі в заміському будинку або в квартирі багатоповерхового будинку постійно сильно теплі батареї радіатора.

Перш за все, пам’ятайте, що електричні підлоги будуть “з’їсти” поля електроенергії на основі покладання (товщина стяжку, втрати тепла, наявність теплоізоляції), і не стільки, скільки керівників було відвідуване у магазині.

READ  На якому режимі духовки в'ялити помідори

Для того, щоб розрахувати вартість електроенергії, ми використовуємо таку формулу:

приклад розрахунку

Потужність елемента HEM приймає максимум для не дуже добре ізольованого будинку 0,2 кВт/м2. Краще спочатку вивчити ваші лімітні витрати.

Якщо у вас є будинок в якості «термоса» і все з втратою тепла в порядку, то використання потужних thermomats не обов’язково. Візьміть середнє значення 0,1-0,15 кВт/м2.

Умовно, прийнято використовувати наступну ємність для різних нагрітих приміщень:

Загальна площа спальні, де буде покладений підлогу. 20м2. Застосовуючи формулу, отримаємо:

Це час, ваш тепла підлога буде споживати 1,6 кВт.

Включають таке нагрівання переважно на 7-10 годин на добу. З 17.00 до 24.00. Після прибуття з роботи, перед сном. А іноді вранці з 5.00 до 8.00. Але графік роботи за наявності спеціальних пристроїв, який буде згаданий нижче, ви можете легко встановити себе.

Таким чином, потік на день протягом 10 годин буде 16 кВт. Всього за місяць використання теплих підлог, метр виграє. 480kw. Це тільки в одній кімнаті.

Але не лякайтеся, такі рахунки можуть прийти лише, якщо:

І як з’ясувати, чи достатньо спека з електричного підлоги, щоб зігріти всю кімнату та будинок? Для цього потрібно розрахувати втрати тепла. Звичайно, у кожному випадку все індивідуально, а купа факторів вплине на помилку.

Однак можна приблизно навігація вимогам SNIP.

У той же час висота стелі. Максимум 3М, а стіни, підлога та все інше слід знову ізолювати відповідно до Snip.

Прийняти ті ж самі розрахункові дані, як і раніше. Квадрат номерів 20м2.

Відповідно, на таку область втрати тепла буде. 2 кВт/год

Ваше завдання полягає в тому, щоб перекривати отримані дані. Тобто, ви повинні покласти килимки певної потужності та на певній області, щоб остаточний результат від такої установки є рівним, або перевищив розрахункову втрату тепла кімнати.

Ми знаємо, що корисна область, яка може бути використана під килимки або потепління кабелю в кімнаті. 8м2.

Виходячи з цього, обчислити силу теплого підлоги, ви повинні бути достатньо, щоб підігріти кімнату як основне джерело тепла.

У той же час, якщо ви живете в кліматичній зоні, коли кілька днів температура на вулиці може впасти.30 градусів, рекомендованих до цієї потужності, додав ще 25%.

Якщо цей потужний килимок або кабель недоступний, то спробуйте збільшити корисну область укладання та зробити розрахунок.

Що робити, щоб зменшити такі великі числа та кіловат енергії?

Якщо ви застосовуєте термостати, то споживання можна легко зменшити відразу на 30-40%. Правда, встановлення його до максимального значення, ніяких заощаджень не доведеться говорити. Він буде працювати майже без простою.

Правда, якщо теплий підлогу є основним джерелом тепла у всіх номерах, вам доведеться покласти їх кілька частин у різних зонах. Наприклад, у ванній кімнаті, потепління кабелю або килимки працюють набагато довше, ніж на кухні або в залі.

Також ніхто не обмежує вас у виборі сили нагрівального елемента теплого підлоги. Не обов’язково використовуйте максимальну можливу потужність.

Після розрахунку потоку у всіх приміщеннях можна легко зробити відповідні висновки: цей тип нагріву корисний чи ні.

З високоякісними термостателями, датчиками температури та інших компонентів провідних фірм, а також з поточними цінами на теплі підлоги сьогодні можуть бути знайдені тут.

Якщо теплі підлоги закладені в кожній кімнаті квартири, то остаточна сума для електроенергії може стати дуже значною. Чи можна якось заощадити і зменшити витрати? Відповідь. так, і це те, що потрібно зробити це:

1 буде тепло ваш будинок або квартиру

Майже половина тепла може бути втрачена через низьку якісну ізоляцію вікон та дверей.

Він повинен бути встановлений у прохолодному місці кімнати. Нагрівання незалежно відключено, коли досягається певна температура, яку ви вказуєте заздалегідь, а також включається без вашої участі, рятуючи електроенергію.

Зменшення температури нагріву теплих підлог на 1 ступінь дозволяє заощадити до 5% від споживання електронної пошти.Енергія

3 Встановіть багаторазовий пристрій вимірювання електроенергії

Включаючи теплі підлоги, переважно вночі, коли тариф мінімальний, ви можете заощадити не сто кіловат на місяць.

4 Не запускайте теплу підлогу в тих місцях, де розташовані меблі та побутова техніка (без ніг)

Не тільки це неефективне з точки зору опалення кімнати, вона також забороняється виробниками теплих підлоги.

По-перше, тепловий блок з корисним ділянкою різко зменшується. І по-друге, ризик піднімається, щоб перегріти розділ Mata, кабель або фільм.

5 Спочатку зробив шнурок до 85 мм, дуже сильно допоможе вам заощадити в майбутньому на опалення

Включаючи такі теплі підлоги лише на ніч, вони, як батарея, будуть теплі і віддають його до наступного дня.